» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
28 / 126
»»

Smrekar1 ::

Hypathia je izjavil:

Ko je političarka Nika Kovač vlagala tožbe zaradi žalitev, si bil pa tiho, kajne, ali pa v prvi vrsti ploskal. Dvoličnež.


Hipatijec je nepismeno. Ravno to je del problema.

Ko nekdo novinarko javno obtoži zločinov mora pravico iskati na sodišču. Trajalo bo mesece, leta, porabila bo na tisoče evrov, samo da bo oprala svoje ime in mogoče dobila opravičilo.
Nekdo drugi samo napiše, da so se policisti vedli kot trop podivjanih pavijanov in dobi kar položnico na dom.

Ravno dihtomija Nika Kovač - Anton Olaj je tipičen primer zlorabe oblasti, ki si z ustavo briše svoje umazane pavijanske riti. Nekateri jim zato tudi ploskate.


Hojs in Olaj med trebljenjem bolh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

fikus_ ::

Hypathia je izjavil:

Ko je političarka Nika Kovač vlagala tožbe zaradi žalitev, si bil pa tiho, kajne, ali pa v prvi vrsti ploskal. Dvoličnež.


Prvo se prepričaj, potem pa piši! Za obrekovanja te bi jaz lahko tožil, ampak se mi ne zdi produktivno.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

AtaŠtumf ::

Glavni problem volitev je, da se voli mesijo, ki to ni.

Obenem pa ta misija nima ljudi, ki jih res pozna, za napolniti en manjši bar in zato bo, čeprav bi morda celo imel dobre namene, naredil popolnoma nič in se bodo ovčke spet iskale novo mesijo na naslednjih volitvah.

Na prejšnjih volitvah smo prišli že do komedijanta.

Nekateri tudkaj so že veseli in si mislijo:" Če je bil lahko komedijant ali šivilja predsednik vlade, imam tudi sam kot nesposobeni brezposelni trol na slotechu dobre možnosti!"

imagodei ::

AtaŠtumf je izjavil:

Glavni problem volitev je, da se voli mesijo, ki to ni."

Glavni problem teh volitev je, da so na Trstenjakovi spet vpregli krdelo svojega podmladka, da se masovno registrira na forumih in streša nepovezane debilizme - ravno dovolj, da prepričajo maloumne neodločence in premalo, da razumni nasprotniki ekstremističnih avtokratov ne bi takoj prepoznali vaših neargumentov.
- Hoc est qui sumus -

TheBlueOne ::

AtaŠtumf je izjavil:

Vsi fani novih obrazov so v resnici fani Janše.



So bili casi, ko smo kolobarili med starimi dobrimi strankami in ni bilo nic drugace. Kar postas trenutno prodaja SDS, ker jim Golob mesa strene.

Pac nekdo nov je edina resitev, ce hocemo kaksne spremembe.

TheBlueOne ::

Hypathia je izjavil:


Edina razlika je ta, da je Nikica leva, torej ji je dovoljeno vse, Olaj pa desni, torej mu ni dovoljeno nič.


Ja, se zavedam, da si rada na takem nivoju diskurza. Jaz tega pac ne vidim tako. Meni Nikica sploh ni pomembna, mi je pa zalostno, da ima taksno retoriko predsednik najvecje stranke. Se bolj zalostno mi je, da ga kdo opravicuje v takih primerjavah.

In cisto nekaj drugega je postopek na sodiscu ali pa orodje, kjer lahko b.p. politicno kaznujes. To so pac klasicni prijemi, katerih se morajo oklepati nesposobne politike.

Seveda ste preprosti ljudje cisto zadovoljni z vsako represijo, dokler jo uzakonijo vasi, namesto da bi bili dovolj pametni in kot prvo ne tolerirali nizkotnosti pri politikih, se najbolj vazno pa se zavedali, da je reguliranje svobode govora zelo obcutljiva zadeva, katera pa je trenutno v prisotnosti koga? Je dovolj, da je Olaj uzaljen, nic vec sodisc? Tak sistem bi imeli verniki SDSa. Potem pa se SDS "bez ogranicenja trajanja mandata". Morda se dodate, da ce je Janezek uzaljen lahko koga kar zapre. So pa ja komunisticna sodisca tudi kdaj koga zaprla ane?

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Ne, tak sistem so hoteli levičarji ko je svoje debilizme po tviterju pisal Trump.
Slej ko prej se take stvari obrnejo proti tebi. Zato je treba bit proti, tudi ko se ti fino zdi, da se utišta nekega "bedaka". Ker v naslednji rundi boš ti "bedak".

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Ne, tak sistem so hoteli levičarji ko je svoje debilizme po tviterju pisal Trump.
Slej ko prej se take stvari obrnejo proti tebi. Zato je treba bit proti, tudi ko se ti fino zdi, da se utišta nekega "bedaka". Ker v naslednji rundi boš ti "bedak".


Mah, problem je, da takih levicarjev ni dosti. Zato pa je Clintonova pusila proti Trumpu, ker je igrala na take karte + feministicne + rasisticne. Ce bi bila bolna celo kampanijo in bi se prikazala samo na koncu, da bi rekla zdravo, bi vejretno zmagala.

Jaz si mislim, da bo neka pametna sredina pocasi udarila nazaj in se posvecala vaznim zadevam. Tile lovilci poceni politicnih pik ala Hypatia so roba od vceraj. To nikor vec ne zanima, razen SDSa in Levice. Za njih pa naredimo oddajo "Nepomebne debate", kjer bodo lahko ugotavljali kdaj je kdo od njih prevec uzaljen, kaj vse se jim zdi nefer itn. Gledali bodo verjetno samo sami sebe.

Ajde moramo preziveti sa ta SDS mandat, potem pa upati na boljse.

jernejl ::

TheBlueOne je izjavil:

Jaz si mislim, da bo neka pametna sredina pocasi udarila nazaj in se posvecala vaznim zadevam. Tile lovilci poceni politicnih pik ala Hypatia so roba od vceraj. To nikor vec ne zanima, razen SDSa in Levice.

Ajde moramo preziveti sa ta SDS mandat, potem pa upati na boljse.
Problem je, da se za naslednji mandat nakazujeta dve opciji: ena z SDS in druga z Levico. In potem ne bo nič nepričakovanega, če bo veliko normalnih volilnih upravičencev volilni dan raje izkoristilo za sprehod v naravo.

fikus_ ::

Dvomim, da se bodo številni volilni upravičenci na dan volitev samo sprehajali v naravi. Jih sds in Levica preveč iritirata in s svojimi izjavami ter dejanji vzpodbujata, da naredijo nekaj za državo po svoji meri.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Smrekar1 ::

jernejl je izjavil:

Problem je, da se za naslednji mandat nakazujeta dve opciji: ena s 55-80 in druga z Levico.


Po vseh raziskavah bo Levica tretja do četrta najmočnejša stranka v vladi. To ni dovolj, da bi obvladovali vlado.

fikus_ je izjavil:

Dvomim, da se bodo številni volilni upravičenci na dan volitev samo sprehajali v naravi. Jih sds in Levica preveč iritirata in s svojimi izjavami ter dejanji vzpodbujata, da naredijo nekaj za državo po svoji meri.


Levica je predvsem bav-bav s katerim strašijo slaboumne. Obeta se jim 10-12 poslancev, kar je en pikič premalo, da bi suvereno vladali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Hypathia ::

TheBlueOne je izjavil:


Ja, se zavedam, da si rada na takem nivoju diskurza. Jaz tega pac ne vidim tako. Meni Nikica sploh ni pomembna, mi je pa zalostno, da ima taksno retoriko predsednik najvecje stranke. Se bolj zalostno mi je, da ga kdo opravicuje v takih primerjavah.

A ti sploh veš kdo je Pavle Gantar? Politik, bivši predsednik DZ, minister..., tudi Nikica ni navadna državljanka, ampak ekstemno leva političarka, ki se glede tega spreneveda, z ogromno minutaže v MSM... edino kar je tukaj žalostnega, so vaši dvojni vatli, ko očitate nizkotno retoriko Janši, pred tisto v lastnih vrstah, si pa zatiskate oči.

TheBlueOne je izjavil:

In cisto nekaj drugega je postopek na sodiscu ali pa orodje, kjer lahko b.p. politicno kaznujes. To so pac klasicni prijemi, katerih se morajo oklepati nesposobne politike.

Ne vem zakaj misliš, da tole ne bo pristalo na sodišču, seveda se bo Gantar pritožil, in prav je, da se izoblikuje sodna praksa na tem področju, ampak problem naše pravne države so dvojni vatli, Gantar bo nedvomno oproščen globe, medtem pa dve kvazi novinarki, že leta vlačita po sodiščih in po evropskem parketu JJ zaradi podobno neumne zadeve.

TheBlueOne je izjavil:

Seveda ste preprosti ljudje cisto zadovoljni z vsako represijo, dokler jo uzakonijo vasi, namesto da bi bili dovolj pametni in kot prvo ne tolerirali nizkotnosti pri politikih, se najbolj vazno pa se zavedali, da je reguliranje svobode govora zelo obcutljiva zadeva, katera pa je trenutno v prisotnosti koga?

Spet se sprenevedaš, vaša stran je tista, ki ima največji apetit po omejevanju svobode govora, deplatformiranju, odpuščanju ljudi zaradi wrong speak in cancel culture, tako v Sloveniji kot drugod na Zahodu.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Malidelničar ::

AtaŠtumf - dober komentar, podpišem.
Zanimivo, da Luka Lisjak Gabrijelčič (po novem blizu Golobu) v eni svojih kolumn razglablja o tem, da je velika težava, da po sesutju LDS-a (pa sem anti LDS, nisem fan Drnovška) nikoli več ni vzniknila neka strankarska struktura, ki bi lahko furala neko politiko operativno. Hočeš nočeš, LDS je imel kadre in terensko strukturo.
Igor Lukšič zato upravičeno vedno opozarja, da to medijsko "mesijanstvo" sesuva predvsem operativni potencial vzpostavljenih strank. SD navsezadnje po letu 2008 nikoli več ni mogel oz. ni smel prodreti z neko sredinsko opcijo (čeprav je Pahor že leta 2008 bil SDNJ). Zato je SD masovno izgubil volivce 2011, 2014 in 2018 pa bil zablokiran. Očitno bo zopet letos, ob čemer pade v oči, da so se zafrknili kar sami, ker so sprejeli igro KUL-a in medijev.
Mogoče leta 2004, če bi Kacin uspel obdržati in reformirati LDS, vse te zgodbe ki se sedaj vleče že 15 let, ne bi videli. Ne bi bilo Zares-a, ne bi bilo PS-a, ne bi bilo SAB-a, ne bi bilo LMŠ-ja in ne bi bilo Goloba. Verjetno bi obenem do sedaj že imeli kakšno veliko koalicijo, za kar so iskalci mesije itak sesuli vse možnosti (pred tem pa smo jih imeli kar nekaj, 1992, 1996).
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

TESKAn ::

medtem pa dve kvazi novinarki, že leta vlačita po sodiščih in po evropskem parketu JJ zaradi podobno neumne zadeve.

Ma mislim da nista oni dve tisti, ki se izogibata odpiranju pošte in zadevo zavlačujeta.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MrStein ::

fikus_ je izjavil:

Dvomim, da se bodo številni volilni upravičenci na dan volitev samo sprehajali v naravi. Jih sds in Levica preveč iritirata in s svojimi izjavami ter dejanji vzpodbujata, da naredijo nekaj za državo po svoji meri.

Ravno zato bodo šli v naravo, ker bodo na vseh plakatih jajo in anti-jajo.
(no, na večini, in v večini debat)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Malidelničar je izjavil:


Igor Lukšič zato upravičeno vedno opozarja, da to medijsko "mesijanstvo" sesuva predvsem operativni potencial vzpostavljenih strank.

Točno tak. Iz rokava potegnjen zajec pač ne more biti resna opcija.
Samo zdaj to razloži volivcem...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

cleanac ::

To, da se stranke hitro menjavajo ni nujno slabo. Pomeni le to, da so za svoje neizpolnjene obljube ustrezno kaznovane z izgubo podpore. To velja predvsem za levi in sredinski pol, medtem, ko za hlapce na desni ni pomoči. Tukaj se ve, če boš ubogal in "sodeloval", te enkrat kasneje v življenju čaka nagrada v obliki napajanja iz državnega proračuna.

jernejl ::

Ja, ker na t.i. desnem polu res ni nobene stranke, ki bi ji podpora kadarkoli padla. Recimo SLS, SKD, SNS...
Vsi ti se redno uvrščajo v parlament. Aja, saj se ne.

Res je tudi, da na levem polu ni politikov, ki bi jih njihovim rabotam navkljub volilno telo vedno znova množično podprlo. Recimo Zoki. On je že davno na smetišču politične zgodovine. Aja, saj ni.

Hlapci so na obeh polih, le da nekdo, ki je hlapec enega pola, misli, da so hlapci zgolj tadrugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

pirat ::

Bog pomagaj cleanac!

Ne gre za to, da bi levi volilci kaznovali stranke za neizpolnjene obljube! Če bi to držalo, ne bi vedno znova ponovno volili za iste ljudi v drugih strankah (kjer morda samo zamenjajo frontmana). Evo aktualna situacija - nov obraz je Golob; ja, a res? Bil je že v vodstvu Jankovićeve PS in potem v SAB Bratuškove. To je zdaj njegova tretja stranka, prislinilo zraven se je že kar nekaj obstoječega kadra, ti pa tukaj o kaznovanju strank.

Gre preprosto zato, da pač leve volilce nategujejo po liniji najmanjšega odpora, ker kaj več ni potrebno.

Malidelničar ::

MrStein - glej, poizkušam razložiti kar pač lahko. Težko je prebiti medijsko blokado, še forumi številnim ne odprejo oči (npr. Slo-Tech).

Sam absolutno nisem aboniran na eno stranko, na predsedniških sem 2x volil Boruta Pahorja že v 1. krogu.

Ampak Pahorja ne moreš primerjati z Golobom.
Pahor ob kandidaturi za predsednika vlade: dolgoletni poslanec, predsednik DZ, evropski poslanec.
Ob kandidaturi za predsednika je CV-ju dodal še vodenje vlade v recesiji.
Golob ob kandidaturi za predsednika vlade: državna firma Gen-I in ................................... crickets .........
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Lonsarg ::

Saj ne da je bil ustanovitelj in lastnik, ko je bila firma še 100% privatna. Toliko o medijski floskuli drzavne firme.

V bistvu je to lep primer kako 95% volilcev itak ne prebere nic o ljudeh ki jih volijo, kaj sele da bi vsaj malo prebrali o zgodovini vseh, tudi o tistih ki jih ne volijo. Konec koncev bi morala dejanja odlocat, ne kako kdo lepo govori na televiziji.

kuall ::

Malidelničar je izjavil:

proti totalitarnemu Princu Teme, ki z "hitlerjanskim" "nacističnim" "fašizmom" v maniri prejšnjega režima zatira Slovenijo

lažeš. daj mi par primerov pa ti bom vsakega z lahkoto ovrgel.

AtaŠtumf ::

Lonsarg je izjavil:

Saj ne da je bil ustanovitelj in lastnik, ko je bila firma še 100% privatna. Toliko o medijski floskuli drzavne firme.

V bistvu je to lep primer kako 95% volilcev itak ne prebere nic o ljudeh ki jih volijo, kaj sele da bi vsaj malo prebrali o zgodovini vseh, tudi o tistih ki jih ne volijo. Konec koncev bi morala dejanja odlocat, ne kako kdo lepo govori na televiziji.


Golobova privatna firma je dobila ekskluzivo za preprodajanje štroma iz NEKa in to privatno firmo je kasneje drago prodal državi.

Sedaj pa sam razloži, če bi lahko to vsak dobil, ali samo kak levi ali desni zlizanec s politiko?


Po svoje je zelo podoben zgodba Electa in njenih pogodb z Mercatorjem!

Pa saj je pričakovano, glede na to, da je bil že v PS Jankovića...


Pa, če je res tak maher za kakega ga imaš, kaj potem sploh še rine v politiko, kako da ne stojijo tuje firme in mu ponujajo milijone za vodenje kake njihove firme?

ps: Pa kar mene napadajte, če želite, še vedno to ne spremeni dejstev.

Drugače pa imam rad Bitcoine, jih imam kakih 200 in rad kolesarim...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

Truga ::

pirat je izjavil:

Bog pomagaj cleanac!

Ne gre za to, da bi levi volilci kaznovali stranke za neizpolnjene obljube! Če bi to držalo, ne bi vedno znova ponovno volili za iste ljudi v drugih strankah (kjer morda samo zamenjajo frontmana). Evo aktualna situacija - nov obraz je Golob; ja, a res? Bil je že v vodstvu Jankovićeve PS in potem v SAB Bratuškove. To je zdaj njegova tretja stranka, prislinilo zraven se je že kar nekaj obstoječega kadra, ti pa tukaj o kaznovanju strank.

Gre preprosto zato, da pač leve volilce nategujejo po liniji najmanjšega odpora, ker kaj več ni potrebno.
kdo od teh pa naj bi bil na levi? sej to so sami neolibsi

PacificBlue ::

Vidim, da Anica Bider(poleg Šeška seveda)s svojo stranko tudi gre na volitve.

Tako, da ne govorit, da ni izbire.:))

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Kdo pa je to?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Telbanc ::

MrStein je izjavil:

Kdo pa je to?


https://e-maribor.si/norost-imenovana-a...

"Neverjetno a resnično. Anti-cepilka, ki ne priznava virusa, Anica Bidar, še en veleum o koronavirusu, bi obešala poslance na drogove pred parlamentom."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

TheBlueOne ::

Hypathia je izjavil:


Spet se sprenevedaš, vaša stran je tista, ki ima največji apetit po omejevanju svobode govora, deplatformiranju, odpuščanju ljudi zaradi wrong speak in cancel culture, tako v Sloveniji kot drugod na Zahodu.


Moja stran? Se enkrat, zame politika ni verski nogomet. S tabo imam "konflikt", ker zagovarjas najbolj prostasko in podlo opcijo. Enako ne maram teh ameriskih cudaskih woke kultur in omejevanja govora in sem proti omejevanju govora vedno, ko so teme v tem tonu. Ti si pa res proti zgolj iz principa, ker se na tej tocki omenjas, da so kvazi moji se hujsi. Moji niso se hujsi, ker kdorkoli prodaja kaj takega nima mojega glasu. Proti takim podlezem kot so SDSova banda pa se b.p. mocno zoperstavim, da pomagam naprimer, da bodo sodnikom tezje trli jajca.

In ravno tu je nekaj, kar SDSovsi ne razumete. Vidite samo vaso in naso stran, v bistvu pa je to samo simptom vase omejenosti. Pac ne razumete, da se ljudje lahko odlocamo tudi dosti bolj kompleksno, kot pa stranskarsko navijasko.

Pa pri aktualnih zadevah ne pozabit detajlov, ki so se kako vazni. Kakor JJ klati po tweeterju, se mi zdi nesprejemljivo. Da JJ uzakoni nacin, kjer lahko kaznuje, ko se njegovi revezi pocutijo uzaljene, brez sodnega postopka, se mi zdi nesprejemljiva ideja. Nesprejemljivo je, ker je PM, za katerega vemo, da rusi sodstvo in medije in smo seveda pazljivi.

Zapis: "Res je! Po mestu krožijo organizirane tolpe državljanov, ki na nič hudega sluteče ljudi mečejo solzivec in jih polivajo z vodo!" ko imas na stabu policije politicne veljake, ko je jasno, da poskusajo uzakonit strahovlado, me ne moti. Eno je napad na novinarstvo, ker si v stilu JJ uzaljena rit, kjer PM dale pritisk na konkretne novinarje. To je popolnoma nekaj drugega, kot kritiziranje dela policije, delovanje katere kritizirajo prakticno vsi, ki niso v mrezi SDS.

Skratka oba primera sta kako SDS vihti zadnje kancke politicne moci nad tistimi, ki se ne strinjajo s tem, da bi SDS morala biti zadnja in edina stranka v Sloveniji. Taki, ki imamo neke visje standarde, bomo delali na tem, da take nacine izbrisemo iz slovenske realnosti, upam, da nas je vec kot SDS vernikov.

FireSnake ::

Telbanc je izjavil:

MrStein je izjavil:

Kdo pa je to?


https://e-maribor.si/norost-imenovana-a...

"Neverjetno a resnično. Anti-cepilka, ki ne priznava virusa, Anica Bidar, še en veleum o koronavirusu, bi obešala poslance na drogove pred parlamentom."


No, pol jo pa izvolimo in izpolnimo njeno voljo o obešanju.
Kje je tu problem?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Smrekar1 ::

Malidelničar je izjavil:


Sam absolutno nisem aboniran na eno stranko, na predsedniških sem 2x volil Boruta Pahorja že v 1. krogu.


Pics, or it didn't happen.

Ampak Pahorja ne moreš primerjati z Golobom.
Pahor ob kandidaturi za predsednika vlade: dolgoletni poslanec, predsednik DZ, evropski poslanec.
Ob kandidaturi za predsednika je CV-ju dodal še vodenje vlade v recesiji.


Če bi ti že kdaj šel na volitve bi vedel, da se je Pahor s svojim "vodenjem" države v času recesije blamiral.

Golob ob kandidaturi za predsednika vlade: državna firma Gen-I in ................................... crickets .........


Državni sekretar na ministrstvu za gospodarstvo pred dvigom PTTM. Drugače je tudi doktor znanosti, in to tak tapravi, ne instant iz Banjaluke, ampak se s tem za razliko od nekaterih kokainarjev ne kiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

simonchelo ::

TheBlueOne je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Spet se sprenevedaš, vaša stran je tista, ki ima največji apetit po omejevanju svobode govora, deplatformiranju, odpuščanju ljudi zaradi wrong speak in cancel culture, tako v Sloveniji kot drugod na Zahodu.


Moja stran? Se enkrat, zame politika ni verski nogomet. S tabo imam "konflikt", ker zagovarjas najbolj prostasko in podlo opcijo. Enako ne maram teh ameriskih cudaskih woke kultur in omejevanja govora in sem proti omejevanju govora vedno, ko so teme v tem tonu. Ti si pa res proti zgolj iz principa, ker se na tej tocki omenjas, da so kvazi moji se hujsi. Moji niso se hujsi, ker kdorkoli prodaja kaj takega nima mojega glasu. Proti takim podlezem kot so SDSova banda pa se b.p. mocno zoperstavim, da pomagam naprimer, da bodo sodnikom tezje trli jajca.

In ravno tu je nekaj, kar SDSovsi ne razumete. Vidite samo vaso in naso stran, v bistvu pa je to samo simptom vase omejenosti. Pac ne razumete, da se ljudje lahko odlocamo tudi dosti bolj kompleksno, kot pa stranskarsko navijasko.

Pa pri aktualnih zadevah ne pozabit detajlov, ki so se kako vazni. Kakor JJ klati po tweeterju, se mi zdi nesprejemljivo. Da JJ uzakoni nacin, kjer lahko kaznuje, ko se njegovi revezi pocutijo uzaljene, brez sodnega postopka, se mi zdi nesprejemljiva ideja. Nesprejemljivo je, ker je PM, za katerega vemo, da rusi sodstvo in medije in smo seveda pazljivi.

Zapis: "Res je! Po mestu krožijo organizirane tolpe državljanov, ki na nič hudega sluteče ljudi mečejo solzivec in jih polivajo z vodo!" ko imas na stabu policije politicne veljake, ko je jasno, da poskusajo uzakonit strahovlado, me ne moti. Eno je napad na novinarstvo, ker si v stilu JJ uzaljena rit, kjer PM dale pritisk na konkretne novinarje. To je popolnoma nekaj drugega, kot kritiziranje dela policije, delovanje katere kritizirajo prakticno vsi, ki niso v mrezi SDS.

Skratka oba primera sta kako SDS vihti zadnje kancke politicne moci nad tistimi, ki se ne strinjajo s tem, da bi SDS morala biti zadnja in edina stranka v Sloveniji. Taki, ki imamo neke visje standarde, bomo delali na tem, da take nacine izbrisemo iz slovenske realnosti, upam, da nas je vec kot SDS vernikov.


Tle se strinjam čisto s teboj. Ampak enostavno, še posebej na tem forumu, se ljudi zelo rado meče v korit SDSa. Vedno sem govoril, da če bi imel na voljo LEVICO in SDS bi volil SDS, a me to naredi SDSovca? V zadnjih časih se končno nekaj dogaja na političnem parketu in imamo morda še nekatere druge opcije.

Ravno to je, ker vsi mislite, da obstajamo samo LEVI in DESNI, pač ne, večina ljudi je nekje na sredini. Osebno sem po svojem prepričanju celo malenkost bolj antikapitalistično naravnan v levo. Sem odločno proti hiperkapitalizmu, ampak kapitalizem mi je do neke mere ok. Kdor več dela, ima boljše ideje, več jajc si zasluži tudi več, kot nekdo, ki dela po principu da ga ne morejo tako slabo plačat kot on lahko slabo dela. Sam imam 3 službe oz. podjetja, ki sem jih štartal iz 0. To mi je v iziv, to mi je v neko zadovoljstvo in to rad počnem.
Po kakšnem ključu naj potem volim nekoga, ki bi vsa podjetja nacionaliziral. Nekoga, ki živi v državnem stanovanju v centru Ljubljane z najemnino 300€ za 66m2 a istočasno izjavi, da bi morali vsa stanovanja, ki jih ne moreš posesati v 15 minutah nacionalizirat pač ne morem resno jemati. Tipi odkrito podpirajo totalitarne simbole in komunistične idole. Še več s temi simboli hodijo v parlament in predstavljajo nas ljudstvo. Me zanima, kako bi se javnost odzvala, če bi naprimer jelinčič prišel s hakel kreuzom na maski v parlament. Zame sta oba sistema Zločinska in nekaj kar se je zgodilo a se ne bi nikoli več smelo (Isti moment, ko bi nekdo začel izpostavljati simbole totalitarizma, bi morala priti policija in ga aretirati - (nima veze, rumeni jopiči, nazi simboli, rdeče zvezde, domobranske fore, čegevara majice...)

Demokracija NI ENAKO anarhija - V demokraciji ne moreš početi kar se ti zazdi in kar bi želel.
primer: imamo polje, pridejo topli dnevi in z njimi ljubljančani s puntoti na piknik, parkirajo sredi travnika, prtljažnik odpret dekica ven in piknik. za seboj pustijo smeti, olupke od hrenavk in skratka naredijo svinjak. jih prideš opozoriti, da naj jim bo, saj trava še ne raste a vendar naj za seboj pospravijo, poveš jim še kje je smetnjak, a to ne zaleže. Ali bi obratno šlo čez? da bi se kar odpeljal na njihov vrtiček v stožice in imel piknik. močno dvomim.

Skratka dobro jutro in lep dan. April je blizu in volitve tudi - SDS bo precej verjetno izginil, kdo bo prišel namesto pa je odvisno od nas.
ciao

Utk ::

Verjetno je Golob v tej situaciji najboljši, ali pa najmanj slab, ampak da je ravno nek presežek, dvomim. Ampak po drugi strani, tudi v 300 mio ZDA so nazadnje morali izbirat med Bidnom in Trumpom...lahko bi bilo tudi slabše pri nas.

Polda ::

Utk je izjavil:

Verjetno je Golob v tej situaciji najboljši, ali pa najmanj slab, ampak da je ravno nek presežek, dvomim. Ampak po drugi strani, tudi v 300 mio ZDA so nazadnje morali izbirat med Bidnom in Trumpom...lahko bi bilo tudi slabše pri nas.



In izkazalo se je, da Biden veliko slabši kot Trump.

simonchelo ::

Polda je izjavil:

Utk je izjavil:

Verjetno je Golob v tej situaciji najboljši, ali pa najmanj slab, ampak da je ravno nek presežek, dvomim. Ampak po drugi strani, tudi v 300 mio ZDA so nazadnje morali izbirat med Bidnom in Trumpom...lahko bi bilo tudi slabše pri nas.



In izkazalo se je, da Biden veliko slabši kot Trump.


Ampak so se pa znebili Trumpa... Eh sej če pogledaš večina poklicev okoli medijske krajine so neki semi kapitalistični umetniki, ki so bolj naravnani levemu polu. Tko da je logično da se bo v medijih nekako bolj podpiralo bolj leve usmeritve. Pa sej to ni slabo. Neka zmerna levica je čisto OK.

Meni je edino kar mi gre pošteno na živce dejstvo da nimamo stranke ki bi se vsaj na vzven trudila delati za ljudi. Ali pa ko se za epidemijo krivi politično situacijo. Ker bi blo verjetno čisto vseeno samo je g. Šarec stisnil rep med noge tik preden bi lahko dokazal s kakšnega testa je. To mu verjetno vsi zamerimo, sedaj je šel v KUL z levico s katero že v prejšnjem poskusu niso mogli sestavit vlade. Mislim to je burleska.

Upam samo to, da levi pol ne bo na volitvah preveč razdrobljen. Torej da dobi Golob levo večino in sestavi vlado z nekimi zmernim strankami. Sej ne vem a bo ok ali ne ampak vsaj damo mu lahko možnost.
ciao

Smrekar1 ::

Polda je izjavil:


In izkazalo se je, da Biden veliko slabši kot Trump.


Izkazalo se je, da je Biden sicer odličen predsednik, ampak ima resne težave z domačimi izdajalci. Prvi v vrsti so seveda praktično celotna Republikanska stranka (razen Liz Cheney in še mogoče ene petih), pa tudi kak Manuchin in še kdo so problematični.

Večina teh izdajalcev služi Trumpu, tako da jih težko pripišeš Bidnu.

Polda ::

Smrekar1 je izjavil:

Polda je izjavil:


In izkazalo se je, da Biden veliko slabši kot Trump.


Izkazalo se je, da je Biden sicer odličen predsednik, ampak ima resne težave z domačimi izdajalci. Prvi v vrsti so seveda praktično celotna Republikanska stranka (razen Liz Cheney in še mogoče ene petih), pa tudi kak Manuchin in še kdo so problematični.

Večina teh izdajalcev služi Trumpu, tako da jih težko pripišeš Bidnu.



Ja res je odličen ta Biden noviranje zmerja, otroci še vedno v kletkah pa toliko je imel za povedat v pred volilnem boju, ima peodofilska nagnenja, je tudi rasist saj pravi črncem da če njega ne podpiraš nisi črn, na pomembnih dogodkih spi in se slini...

LET S GO BRANDON

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Smrekar1 ::

Polda je izjavil:


Ja res je odličen ta Biden noviranje zmerja, otroci še vedno v kletkah pa toliko je imel za povedat v pred volilnem boju, ima peodofilska nagnenja, je tudi rasist saj pravi črncem da če njega ne podpiraš nisi črn, na pomembnih dogodkih spi in se slini...

LET S GO BRANDON


Neonacisti neo nacirate. Nič novega pač.

ripmork ::

Polda je izjavil:

In izkazalo se je, da Biden veliko slabši kot Trump.

:))
Slabše od Trumpa praktično ne more it, na nobenem nivoju.
Je bilo pa zabavno tega napihnjenega trotla in njegove prigode spremljat. Donald je redno dostavljal dober material za Meme in smešne videe, kar mal pogrešam.

TheBlueOne ::

ripmork je izjavil:


Slabše od Trumpa praktično ne more it, na nobenem nivoju.
Je bilo pa zabavno tega napihnjenega trotla in njegove prigode spremljat. Donald je redno dostavljal dober material za Meme in smešne videe, kar mal pogrešam.


Prakticno ne more biti slabse, lahko pa je dosti bolj bedno. Ce bi mene prisili, da izbiram med Trumpom in Hilarry bi verjetno ostal doma. Trump je katastrofa, Hillary pa je pumpala tocno to, kar je bebavo na levi, kar bi bila zakasnela katastrofa.

Ravno zato je meni slovenski sistem bolj vsec. Ker ne izbiramo samo med dvema dinozavroma ampak lahko dosti bolj premesamo karte. Tako imas vsaj upanje na boljse.

kotanyi ::

Polda je izjavil:

In izkazalo se je, da Biden veliko slabši kot Trump.


Eh ja, sej ni čudno da ploskate preoblečenemu komunajzlu, ko vam je pa njegov twitter bratec stable genius vzornik. Jaz samo čakam na moment da Đoni potegne ven sharpie in nariše na mapo kje je včeraj snežilo...:))

pirat ::

Ali bi lahko volili politika, ki ni cepljen proti Covid-19? Ali pa politika, ki je strasten kadilec ali res prekomerno debel?

feryz ::

pirat je izjavil:

Ali bi lahko volili politika, ki ni cepljen proti Covid-19? Ali pa politika, ki je strasten kadilec ali res prekomerno debel?
Kaj pa plešastega?

Če odmislimo cepilstvo, ki je močan poseg v zasebnost volivcev, so ostale lastnosti navaden bulšit, ki nima veze s spolitiko.

AtaŠtumf ::

pirat je izjavil:

Ali bi lahko volili politika, ki ni cepljen proti Covid-19? Ali pa politika, ki je strasten kadilec ali res prekomerno debel?


Zakaj pa ne, če smo volili človeka z zelo nizko inteligenco - Šarca, Kociprovo z njenimi krogci, Kordiša, Meseca ipd., zakaj ne bi še antiwaxerja ali pa prekajenega debeluha!

Heh, še celo veseli smo bili, da je imela Nemčija včasih predebelega Kohla!

FoxKnox ::

AtaŠtumf je izjavil:

pirat je izjavil:

Ali bi lahko volili politika, ki ni cepljen proti Covid-19? Ali pa politika, ki je strasten kadilec ali res prekomerno debel?


Zakaj pa ne, če smo volili človeka z zelo nizko inteligenco - Šarca, Kociprovo z njenimi krogci, Kordiša, Meseca ipd., zakaj ne bi še antiwaxerja ali pa prekajenega debeluha!

Heh, še celo veseli smo bili, da je imela Nemčija včasih predebelega Kohla!

Kociprova je bila nazadne izvoljena na listi Zorana Jankoviča, na zadnjih volitvah ni bila izvoljena, v parlament se je zrinila kot nadomestna poslanka prisilno odstopljenega poslanca.

pirat ::

Ja, ampak ima lase.
Feryzu to zadošča.

Truga ::

TheBlueOne je izjavil:

Trump je katastrofa, Hillary pa je pumpala tocno to, kar je bebavo na levi, kar bi bila zakasnela katastrofa.

kaj sanjas? hillary je isto desna kot trump lol

feryz ::

pirat je izjavil:

Ja, ampak ima lase.
Feryzu to zadošča.
Boljše da jih nima.
Če misliva na istem mestu.

ripmork ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce bi mene prisili, da izbiram med Trumpom in Hilarry bi verjetno ostal doma.
+1. Pomoje je Donald zmagal čist iz tistega: "dejmo probat, pa da vidmo, kaj se lahko zgodi" :D

pirat ::

ripmork je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ce bi mene prisili, da izbiram med Trumpom in Hilarry bi verjetno ostal doma.
+1. Pomoje je Donald zmagal čist iz tistega: "dejmo probat, pa da vidmo, kaj se lahko zgodi" :D

A se ne voli tako tudi v Sloveniji ?
Dajmo probat, da vidimo kaj bo! Saj slabše baje ne more bit….

feryz ::

Daj te no mir, še za slovenskega plešca je absolutni zmagovalec, pa ne bo za hilbilije.
««
28 / 126
»»