» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
21 / 126
»»

NuMaN ::

Seveda ne bo, kajti kulovci bodo s stisnjenimi zobmi podprli Goloba za mandatarja.

Zato ga vabijo na sestanek.

Telbanc ::

Malidelničar je izjavil:

NuMaN - Pivčeva ne bo dobila 10 sedežev ROFL :))
No seveda bo živahno, če je nov player na sceni. Tudi na levici bo živahno, očitno Tanja Fajon ne bo mandatarka? :))


Itak da ne bo, sej tud Jajček ne bo. Pivčeva no, bo dobla 5 mandatov in nič več, tolk je zaj domet.

Zanimive bojo zaj ankete, ko bo Glolobček u Zdej. Garant u 3 sedmice bo on nadmašio jajota.

Hypathia je izjavil:

Jelinčič je star 74 let, letos bo verjetno še stisnil zobe ker gre za "prelomne" volitve, potem se bo pa počasi upokojil in s tem ustvaril prostor za nov obraz med najcenejšimi populisti na prvo žogo.

Chad z govorno napako? Kaj pa vem, meni se zdi, da ima Zmago več karizme v levem mezincu kot vsi našteti skupaj, pa ga absolutno ne maram.


Zmago je končal. Če pride na volitve al ne, bo dobu 0,1 %.

Polda je izjavil:

Najbolj smešno pa bo, ko bo KUL Kmalu po volitvah začel razpadati saj imajo preveč različne programe sedaj so že skupaj, ker jih skupaj drži JJ pa še Golob verjetno ne bo rabil vseh iz Burek koalicije.


Z.dej je pa itak pro imigrantska stranka.
Leben je vabil nevladnike za migracije, da so mu pomagali oblikovati program.

Ampak ok Lebna zastopim, da hoče ustvarit bolj pozitivno okolje za njegovo "hčerko"



Kul ne bo nič razpadu, ker bo Golobček prevzel štafeto in se ne bojo mel za kej kregat. Ker bo tko, ko bo reku šefe. Tud jih bo premal pršlo u parlament, da bi se pol še kregal med sabo. WTF LOL.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Malidelničar ::

NuMaN, Telbanc - zakaj pa vsaka alternativna obravnava predvolilnega dogajanja na levi sproži komentarje v stilu 'klet je živčna' 'Jajo je živčen' 'pingoti so živčni'? ROFL jaz nisem član SDS-a :)) V bistvu jih nikoli nisem še volil :|
Jaz v bistvu komentiram politične razmere, trende, soočenja, itd. Ker je bila omenjena Resni.Ca in DOM sem še o tistem nekaj napisal, ker mogoče odpira ena vprašanja.
V bistvu se sploh ne da imeti neke take zanimive debate.

Spominjam se kako Američani debatirajo glede blue/red states, blue/red counties, različnih skupinah v Republikancih, Demokratih, kam gre katera skupina prebivalstva, trendi. Pri nas to ni možno, verjetno ker troli, kot je Telbanc, prevzamejo debato.

Ker potem imamo napačen naslov teme. Naslov bi moral biti 'Janez Janša'.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

feryz ::

Najbolj se je za bati, da golob dobi preveč.
Ampak ne bo, ker ni ravno velika brihta v politiki. Ali pa so glupi tisti za njim. Saj je vseeno.

MrStein ::

Telbanc je izjavil:



Kul ne bo nič razpadu, ker bo Golobček prevzel štafeto in se ne bojo mel za kej kregat. Ker bo tko, ko bo reku šefe. Tud jih bo premal pršlo u parlament, da bi se pol še kregal med sabo. WTF LOL.

A tako kot lani?

Ali pa misliš da bo Golob nekakšen diktator, ki bo vodil vse? Karizmatičen, seveda.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Telbanc ::

Malidelničar je izjavil:

NuMaN, Telbanc - zakaj pa vsaka alternativna obravnava predvolilnega dogajanja na levi sproži komentarje v stilu 'klet je živčna' 'Jajo je živčen' 'pingoti so živčni'? ROFL jaz nisem član SDS-a :)) V bistvu jih nikoli nisem še volil :|
Jaz v bistvu komentiram politične razmere, trende, soočenja, itd. Ker je bila omenjena Resni.Ca in DOM sem še o tistem nekaj napisal, ker mogoče odpira ena vprašanja.
V bistvu se sploh ne da imeti neke take zanimive debate.

Spominjam se kako Američani debatirajo glede blue/red states, blue/red counties, različnih skupinah v Republikancih, Demokratih, kam gre katera skupina prebivalstva, trendi. Pri nas to ni možno, verjetno ker troli, kot je Telbanc, prevzamejo debato.

Ker potem imamo napačen naslov teme. Naslov bi moral biti 'Janez Janša'.


A ti maš mene za trola, lol. ROFL.

Kak morem bit jaz trol? Ko se ve, da mislim resno, da bo Golobček mandatar, in da bo črni kalimero pogorel na volitvah.

In to je bistvo debate, da pogledamo iz svojega dvorišča in se začnemo pogovarjati o tem, kaj bo potem, potem...ko se to črno obdobje naše zgodovine konča. 24. aprila.

:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

MrStein ::

Saj to ni vprašanje.
Letošnji antijajo bo mandatar.
Enako kot zadnjič. In vsakič prej.

Vprašanje je, kaj bo dobrega iz tega.
Reforma zdravstva?
Višje plače?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Telbanc ::

MrStein je izjavil:

Saj to ni vprašanje.
Letošnji antijajo bo mandatar.
Enako kot zadnjič. In vsakič prej.

Vprašanje je, kaj bo dobrega iz tega.
Reforma zdravstva?
Višje plače?


No in kaj je blo zaj z 10 milijardami, narejena kaka nova bolnica? kak obrat, postavla kaka elektrarna, ker za ta dnar bi lah ubodli kako hidro al pa pol bloka jedrske in še bi ostalo..... al se je sam zalival folk z kešem, da je trošu, povzročili večjo porabo in zaj se vpije kaka rast da je. Je rast je, cene že rastejo, da se bo zaj ljudem kradlo z inflacijo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NuMaN ::

Dokler ne dobimo kako bolj normalno in transparentno volilno zakonodajo lahko samo afne guncamo.
Da je nimamo, pa je največja zasluga SDS in Desusa.
Tako nam ostaneta dva tabora: Jajo s sateliti in obskurnimi desnimi strankami vs levuharji plus novi obrazi.

feryz ::

Nč, novega.
Kot že zadnjih 30 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

NuMaN ::

Vsaj župani ne morejo biti poslanci.
To so uspeli sprejeti v 30 letih.
Mogoče pripravijo in sprejmejo dobro volilno zakonodajo v naslednjih 120 letih ...

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/golob-v...

"Golob vnaprej zavrnil sodelovanje z Janšo in člani njegove koalicije"

Torej kot sem že omenil, geslo bo: Sam Jajček ne. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Polda ::

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/golob-v...

"Golob vnaprej zavrnil sodelovanje z Janšo in člani njegove koalicije"

Torej kot sem že omenil, geslo bo: Sam Jajček ne. :D



Nisi včeraj napisal, da si strokovnjak za politiko ?
Nekdo, ki se druži z KUL pa ne bo zavrnil sodelovanja lol resno ?
Itak pa je vsake volitve najponembnejše vprašanje z Janšo ali proti.

To bi ti lahko vedel.

MrStein je izjavil:

Saj to ni vprašanje.
Letošnji antijajo bo mandatar.
Enako kot zadnjič. In vsakič prej.

Vprašanje je, kaj bo dobrega iz tega.
Reforma zdravstva?
Višje plače?



Nič ne bo hitro se bodo skregal Golob ima ogromen ego in hotel bo biti šef šefov ne bo šlo dolgo naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Hypathia ::

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/golob-v...

"Golob vnaprej zavrnil sodelovanje z Janšo in člani njegove koalicije"

Torej kot sem že omenil, geslo bo: Sam Jajček ne. :D

Kul, torej se je obsodil na potencialno vladanje z Levico. Good luck with that.

Podobno kot Zokl, tudi on meni, da je državo mogoče voditi kot podjetje in tudi on si bo pri tem polomil zobe.

Ampak če so slovenski voli(lci) pripravljeni dati priložnost še enemu vase zagledanemu diletantu, potem pač naj bo tako, pomembno je le, da si pripravimo dovolj velike zaloge koruze.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Polda ::

Telbanc je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

NuMaN - Pivčeva ne bo dobila 10 sedežev ROFL :))
No seveda bo živahno, če je nov player na sceni. Tudi na levici bo živahno, očitno Tanja Fajon ne bo mandatarka? :))


Itak da ne bo, sej tud Jajček ne bo. Pivčeva no, bo dobla 5 mandatov in nič več, tolk je zaj domet.

Zanimive bojo zaj ankete, ko bo Glolobček u Zdej. Garant u 3 sedmice bo on nadmašio jajota.

Hypathia je izjavil:

Jelinčič je star 74 let, letos bo verjetno še stisnil zobe ker gre za "prelomne" volitve, potem se bo pa počasi upokojil in s tem ustvaril prostor za nov obraz med najcenejšimi populisti na prvo žogo.

Chad z govorno napako? Kaj pa vem, meni se zdi, da ima Zmago več karizme v levem mezincu kot vsi našteti skupaj, pa ga absolutno ne maram.


Zmago je končal. Če pride na volitve al ne, bo dobu 0,1 %.

Polda je izjavil:

Najbolj smešno pa bo, ko bo KUL Kmalu po volitvah začel razpadati saj imajo preveč različne programe sedaj so že skupaj, ker jih skupaj drži JJ pa še Golob verjetno ne bo rabil vseh iz Burek koalicije.


Z.dej je pa itak pro imigrantska stranka.
Leben je vabil nevladnike za migracije, da so mu pomagali oblikovati program.

Ampak ok Lebna zastopim, da hoče ustvarit bolj pozitivno okolje za njegovo "hčerko"



Kul ne bo nič razpadu, ker bo Golobček prevzel štafeto in se ne bojo mel za kej kregat. Ker bo tko, ko bo reku šefe. Tud jih bo premal pršlo u parlament, da bi se pol še kregal med sabo. WTF LOL.



Seveda bo KUL razpadel. Golob ima ogromen Ego Šarac ga ne mara Levica ne bo marala njegove desne ekonomske politike.

Edino kjer se bodo ujeli Kul in Golob je socialna politika in naklonjenost migracijam.

NuMaN ::

Seveda bodo razpadli ...
Ampak glede na material, ki ga bodo imeli po volitvah bi znali vladati 2,5 leta.
Poleg tega ne bo desusa in konkretno, ki bi ustoličili Jajota.
Torej bodo prej nove volitve.

Gregor P ::

Ampak s tole top shop politiko so pa pri Socialnih demokratih (SD) res povsem mimo usekali;((

Mar naj ne bi oni bili bolj za delavski razred pa to:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

harvey ::

Gregor P je izjavil:



Mar naj ne bi oni bili bolj za delavski razred pa to:|

Ja sej npr. ZJ je tudi za delavski razred, razumi to logiko. Bolj me pri SD preseneča, da je prišlo do!popolnega kadrovskega razkroja in popolne programske izpraznjenosti in imaš sedaj v bistvu udar mladcev, ki nimajo niti minimalnega političnega premisleka za nekaj potez naprej. Vse deluje bolj kot bi se zabijali z glavo zid, ko je vsem jasno, da ne boš prebil stene na takšen način.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

TheBlueOne ::

Koga preseneca tale novica?

https://www.rtvslo.si/slovenija/indeks-...

fikus_ ::

Hypathia je izjavil:

Če JJ dobi 20 mandatov in Tonin pride v parlament, se ti upokojiš, jaz se upokojim, ko se bom sama tako odločila.


To pa res kaže, da nimaš ja*c! :))
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

BuDi79 ::

Gregor P je izjavil:

Ampak s tole top shop politiko so pa pri Socialnih demokratih (SD) res povsem mimo usekali;((

Mar naj ne bi oni bili bolj za delavski razred pa to:|
Prvi predlog bo torej "delajte tako kot jaz, ne plačujte davkov v Sloveniji ampak podjetje raje preselite v davčno oazo" ?

Gregor P ::

... in imejte po možnosti vse delavce na minimalcih, še bolje naj delajo prekarno ter naj kar se da zavzeto prodajajo (beri nategujejo) čang šlang ubogim upokojencem&co:'(

Resno, ali pri SD sploh še kdo kaj razmišlja?!?:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

feryz ::

Če hočeš zaslužiti za pingo sok, boš moral napisati malo več kot eno vrstico.
Lahko kopi pejstaš hipatijo. Sta istih misli.

pirat ::

feryz je izjavil:

Če hočeš zaslužiti za pingo sok, boš moral napisati malo več kot eno vrstico.
Lahko kopi pejstaš hipatijo. Sta istih misli.

Kako je življenje preprosto, če si preprost človek.
Vsak, ki ne deli tvojega mnenja, avtomatično dela za pingo sok.

fikus_ ::

Na "desni" ga ne boš videl, jajček poskrbi za to.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Levica ::

Golob je izbral zmagovalno stran, ko je izbral, da bo sodeloval z SD.

Všeč mi je, da je Golob levičar na socialnem področju. In ima blagoslov največjega državnila v Sloveniji Milana Kučana.

Všeč mi je tudi, da bo denar razdelil med nevladne organizacije in, da so kar 4 od tega ki se ukvarjajo z begunci.

Všeč mi je tudi, da se prebežnikov ne vrača več na Hrvaško kjer jim grozi mučenje.

Golob bo veliko pripomogel k socialni državi migravoje se večajo rabimo socialne ljudi.

Ampak, da ne bo pomote zmagala bo bojevnica Fajon, sandi Češko je dodana vrednost stranki.


Češko in Golob Slovenija dejansko lahko podtane druga Švica seveda pod vodstvom bojevnice Tanje Fajon.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

Levica ::

90% Slovencev se strinja, da je desni ekstremizem slab in, da so begunci v Sloveniji dobrodošli, lgbt skupnost in ostale ranljive skupije.

Slovenija mora sprejeti ponudbo Nancy Freaser Bemške notranje ministrice. Moramo biti luč.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

TheBlueOne ::

Levica je izjavil:

90% Slovencev se strinja, da je desni ekstremizem slab in, da so begunci v Sloveniji dobrodošli, lgbt skupnost in ostale ranljive skupije.

Slovenija mora sprejeti ponudbo Nancy Freaser Bemške notranje ministrice. Moramo biti luč.


To pa je fina SDS propaganda.

Ce pa koga res zanima, pa bo menda to program te stranke kamor menda gre. Ali ne sledim prav?

https://zdej.si/kompas/

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

TheBlueOne je izjavil:


Ce pa koga res zanima, pa bo menda to program te stranke kamor menda gre. Ali ne sledim prav?

https://zdej.si/kompas/


To je programski kompas, kam okvirno naj bi ciljal program. So kar bučke:
Smo proti hidroelektrarnam na reki Muri, a za skrbno in premišljeno izrabo potenciala vodika...

Ok, HE na Muri še razumem (ne nujno strinjam), a kaj je ta "izraba potenciala vodika"? Vodik za gorivo se pridobiva z redukcijo ogljikovodikov, gre za enega najbolj ogljično umazanih goriv sploh. Zalog vodika ni, niti to ni gorivo prihodnost. Kakšna oslarija je to? Kako bi tile dosegli energijsko suverenost tudi ne povedo, NEK2 ni omenjen. Kaj točno predlagajo?

Verjamemo v neodvisno sodstvo, ki je učinkovito in hitro ter v ospredje postavlja interes slehernega državljana.

A v neodvisno sodstvo verjamete. Lepo. Zakaj točno to pišete?

Slovenija potrebuje načrtno decentralizacijo države, kar pomeni, da se morajo vse državne organizacije in organi v sestavi primerno razporediti po celi državi. Prometna infrastruktura je ključna za vsa mesta v Sloveniji, ne samo za Ljubljano.

Večina držav je vsaj toliko centraliziranih kot Slovenija. Razporejanje uradov po vsej državi sicer poznajo v Švici, ampak še tam zato, ker gre za konfederacijo, ki je postala država. Švica ima več skupnega z napredovalo EU kot Slovenijo. Zakaj je pa prometna infrastruktura Ljubljane ključna za vso državo je pa tudi jasno vsakomur, ki je že kdaj videl zemljevid Slovenije. Ljubljana ni postala prestolnica po naključju, ampak ker leži na križišču dveh pomembnih poti. Ljubljana bo zato vedno najpomembnejše križišče v državi, pa nam je to všeč ali ne.

Obenem predlagamo, da država vzpostavi svoj drugi nacionalni park in sicer v Kočevju ali Pohorju.

No, lahko imamo še en nacionalni park več, s tem ni nič narobe - ampak bi rekel, da ga moramo ustanoviti zato, ker hočemo neko področje zaščititi pred posegi človeka vanj in ne ker bi imeli dva nacionalna parka, za drugi je pa lahko v Kočevju ali na Pohorju, saj je vseeno.

Ni nič groznega, mi je pa jasno zakaj je Z.Dej dala najboljšo ponudbo Golobu - s takimi predlogi ne bodo prišli prav daleč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

TheBlueOne ::

Sem samo zelel povedati, da SDS propaganda od @Levica ni ravno natancna. Kakor vidim so zal nekonkretni tam, kjer meni trenutena garnitura gre najbolj na jetra.

Ce jih ne bo ziritiralo recimo trenutno odpuscanjem korupciji, potem vsaj mene sploh ne zanimajo.

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

TheBlueOne je izjavil:

Sem samo zelel povedati, da 55-80 propaganda od @Levica ni ravno natancna.


Ja, to drži. Samo tale Z.Dej tudi ni baš nekaj od stranke.

Levica ::

TheBlueOne je izjavil:

Levica je izjavil:

90% Slovencev se strinja, da je desni ekstremizem slab in, da so begunci v Sloveniji dobrodošli, lgbt skupnost in ostale ranljive skupije.

Slovenija mora sprejeti ponudbo Nancy Freaser Bemške notranje ministrice. Moramo biti luč.


To pa je fina SDS propaganda.

Ce pa koga res zanima, pa bo menda to program te stranke kamor menda gre. Ali ne sledim prav?

https://zdej.si/kompas/



Zakaj propaganda SDS ?

Zdaj mi pa povej katera stranka od KUL ne podpira prebežnikov ?






Tale stavek v z.dej mi je zanimv - Zagrizli bomo v boj proti zaprtemu malomeščanskemu duhu Slovenije, v boj za razvoj demokracije in spoštovanje različnosti
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

ginekk ::

Levica je izjavil:




Češko in Golob Slovenija dejansko lahko podtane druga Švica seveda pod vodstvom bojevnice Tanje Fajon.


Sem hotel predlagat to odkrito agitacijo za ban, ampak bolje da ostali vidijo kako je patetična.
Češko od Moderne? Model ki je uspel z agresivno preprodajo kitajskega sranja starim mamam, ki dopoldan gledajo TV. No to je že bolje kot Golob, ki je uspel skozi monopole državne energetike. Nisem še študiral koliko masla ima Češko na glavi v vseslovenski mreži.

Bojevnice, hahaha.

Levica ::

Smrekar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Sem samo zelel povedati, da 55-80 propaganda od @Levica ni ravno natancna.


Ja, to drži. Samo tale Z.Dej tudi ni baš nekaj od stranke.



Ne še bo pa, ko bo Golob spisal dober levi program. Golob ni ustvaril svoje stranke, ker ga priganja čas Z.dej pa že ima ljudi.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Hypathia ::

TheBlueOne je izjavil:

Koga preseneca tale novica?

https://www.rtvslo.si/slovenija/indeks-...

Sploh ne, glede na to da je govora o Indeksu zaznave korupcije se to povsem sklada s tem, da o domnevni korupciji pospešeno nabijajo vsi antivladniki, od Inštituta 1. april do 24 kur, dejanske korupcije pa je verjetno ravno toliko kot prej.

In tudi to, da ta koalicija ni naredila nič zoper korupcijo, ne drži. Podaljšala je zastaralne roke za procese v teku, ki jih je Masleša zavestno obšel, da je omogočil svobodo narko kralju, sprejela je zakon o nabavi v zdravstvu, ki bo pomagal onemogočiti korupcijo na tistem področju ....
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

c3p0 ::

Potem pa malo razišči koruptivno preteklost svoje priljubljene Pivčeve, Hipatio.

Ali pa se boš tudi tu skliceval na kak zastaralni rok, ali pozabljeno zadevo v predalu?

TheBlueOne ::

Smrekar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Sem samo zelel povedati, da 55-80 propaganda od @Levica ni ravno natancna.


Ja, to drži. Samo tale Z.Dej tudi ni baš nekaj od stranke.


Kolikor sem preletel na hitro, se zal moram strinjati. Jaz cakam stranko, ki bo najprej dala absolutno zavezo, da zradira vsa podrejanja medijev, policije, spreminjanje kazenskega zakonika v prid barabam itn. Nujno v programu ne sme manjkati politicne kulture, zavez kdaj kdo odstopi itn., ker zadeve vec kot ocitno starim strankam niso samoumevne. Potem zelim videti jasen program kako manjsati vpliv politike v vseh drugih vejah oblasti.

To je ton pomembnih politicnih sprememb, ne pa tehnicne zadeve kakor neka specificna elektrarna. To bi morala biti stvar stroke in javnega diskurza, ne pa politicnega programa. Enako velja za davcna ravnotezja, ker tu imas se sindikate.

Polda ::

c3p0 je izjavil:

Potem pa malo razišči koruptivno preteklost svoje priljubljene Pivčeve, Hipatio.

Ali pa se boš tudi tu skliceval na kak zastaralni rok, ali pozabljeno zadevo v predalu?


Grem stavit, da je Golobček veliko bolj koruptiven kot Pivka. Ampak to vas ne bo motilo saj je Golobček šampion levice.

Hypathia ::

Uf, Češko je pa kar konkretno frcnil Goloba. https://twitter.com/ambrozkc/status/148...

Tanja se očitno še ni odrekla možnosti mandatarstva.

Bo še pestro, ko začno padati okostnjaki iz omare, brcali ga bodo pa tako iz leve kot desne.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

c3p0 ::

Polda je izjavil:


Grem stavit, da je Golobček veliko bolj koruptiven kot Pivka. Ampak to vas ne bo motilo saj je Golobček šampion levice.


Koruptiven si lahko v obsegu svoje funkcije in pristojnosti.

Golobčka zaenkrat ne poznam, ne obetam si veliko. Glede Pivčeve je zunaj več, dovolj, da je nikoli ne volim.

Polda ::

TheBlueOne je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Sem samo zelel povedati, da 55-80 propaganda od @Levica ni ravno natancna.


Ja, to drži. Samo tale Z.Dej tudi ni baš nekaj od stranke.


Kolikor sem preletel na hitro, se zal moram strinjati. Jaz cakam stranko, ki bo najprej dala absolutno zavezo, da zradira vsa podrejanja medijev, policije, spreminjanje kazenskega zakonika v prid barabam itn. Nujno v programu ne sme manjkati politicne kulture, zavez kdaj kdo odstopi itn., ker zadeve vec kot ocitno starim strankam niso samoumevne. Potem zelim videti jasen program kako manjsati vpliv politike v vseh drugih vejah oblasti.

To je ton pomembnih politicnih sprememb, ne pa tehnicne zadeve kakor neka specificna elektrarna. To bi morala biti stvar stroke in javnega diskurza, ne pa politicnega programa. Enako velja za davcna ravnotezja, ker tu imas se sindikate.



Zanimivo, da vas podrejanje medijev ni motilo zadnjih 30 let recimo RTV. Zdaj zadnje leto, ko si ga je podredil nekdo drug je pa konec sveta.

Policija je vedno stranksrska saj šefa nastavi politika.

Spreminjanje kazenskega zakonika je treba na vsake toliko časa če je zastarel (ne govorim o trenutnem predlogu o gospodarskem kriminalu, ker sploh se nisem poglabljal v njega) vsekakor pa so v tem mandatu spremenili kazenski zakonik za višje kazni za tihotapce migrantov seveda KUL je nasprotoval in tudi že pravijo, da bodo ta zakon iničili.

Politična kulturanajbolj šepa ravno pri Levici ampak mene osebno ne moti.

Zaveze kdo bo odstopil no ja tukaj je bil še najbolj dosleden Šarec.

Ti lahko vidiš jasen program pri eni stranki ampak na ta program v celoti ne moreš računat, ker stranka ne bo dobila 50% na voltivah ampak bo morala stranka svoj program prilagoditi še trem ali štirim ali večim strankam in je že konec z obljubami.

Smrekar1 ::

Hypathia je izjavil:

Uf, Češko je pa kar konkretno frcnil Goloba. https://twitter.com/ambrozkc/status/148...

Tanja se očitno še ni odrekla možnosti mandatarstva.


Češko je kar konkretno frcnil mimo. Gen-I nima monopola. Tudi oligopol ni, kot je nekdo potem nabijal dalje.

http://primerjalnik.agen-rs.si/index.ph...

Za neuke: monopol pomeni, da je na voljo smo 1 ponudnik. Oligopol pomeni, da je ponudnikov več, ampak je izbira še vedno močno omejena (praviloma do 3 ponudniki). Branža s 16 ponudniki ni oligopol.

Golob je bil pač uspešen trgovec. Če se gremo moderno gospodarstvo je to tudi uspešen podjetnik, ne glede na to kaj pravi nek Češko.

TheBlueOne ::

Polda je izjavil:



Zanimivo, da vas podrejanje medijev ni motilo zadnjih 30 let recimo RTV. Zdaj zadnje leto, ko si ga je podredil nekdo drug je pa konec sveta.

Policija je vedno stranksrska saj šefa nastavi politika.


Jaz nisem zaznal politicnega podrejanja medijev pred vlado SDSa. Mi pa ti povej kdo je kdaj izsiljeval v stilu JJ v smislu neplacevanja STA, kjer je bilo kristalno jasno kaj je zakonito. Dejansko sprejemas tako izigravanje? Kdo ima prav svoj paralelni medij, ki te hvali po severnokorejsko in ga SDS, konkretno Hojs dajajo kot legitimni desni medij? Oziroma kaj konkretno kaze na levo politicno podrejanje. Da ni kaksna golazijada rijecenica v smislu "Levi komunisticni RTV, to vemo vsi!". Kolikor sledim jaz so kriticni do vseh.

Pa ti sploh sledis kaj tocno se trenutno pocne na policiji? Sledis kako dalec gredo? Sledis, da se prakticno vsa stroka zgraza. Enako pri spremembah kazenskega zakonika. Poglej kaj spreminjajo in ti bo hitro jasno kaj zelijo. Ali je vsa stroka in zainteresirana javnost komunajzerska, kjer so edini pravi zgolj politiki SDSa?

mojsterleo ::

Glas za Roberta Goloba je glas vržen stran.
Potem raje kar takoj volim SDS in si prihranim samomor levakov.

Miki N ::

mojsterleo je izjavil:

Glas za Roberta Goloba je glas vržen stran.
Potem raje kar takoj volim SDS in si prihranim samomor levakov.


Tole je pa za "Pingo dneva"! Čestitke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Malidelničar ::

mojsterleo - ne vem ampak kolikor jaz razumem, je glas za Goloba po novem glas za KUL ane?
Ampak čudno, ker je Golob še pred tedni govoril da ni ne za ene in ne za druge ....
Vprašanje, kako bodo to prodali volivcem ....
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

mojsterleo ::

Malidelničar je izjavil:

mojsterleo - ne vem ampak kolikor jaz razumem, je glas za Goloba po novem glas za KUL ane?
Ampak čudno, ker je Golob še pred tedni govoril da ni ne za ene in ne za druge ....
Vprašanje, kako bodo to prodali volivcem ....
Golobov prihod na sceno bo še bolj razdelil levico in levo sredino in spet ne bodo mogli narediti ene normalne koalicije.

Malidelničar ::

mojsterleo - ja to grede levice itak, ker je playerjev na levici preveč (in egotov itak).

Ampak: ne moreš govoriti ne levo ne desno, potem pa greš skupaj s KUL-om. Ne vem no, to je over the top.

Ne bi rekel, če se res programsko pozicioniraš kot sredina, kar je naredil Virant z DLGV. Virant (sem bil velik njegov fan in fan razvojne ekipe ki jo je imel skupaj s Štihom, Boscarolom, Pezdirjem, Šušteršičem, btw.) je nekako postavil pozicijo, da oni imajo svoje programske zahteve, ki jim morajo partnerji ustrezati. V kampaniji ni štartal z anti-Janša. In tega se je držal - ko je Zoki prišel na pogajanja z napol praznim listom papirja, brez programa, brez stališč, brez vsega, so DLGV videli da si z Pozitivno Slovenijo ne morejo pomagati.
Viranta folk šimfa, ampak se je držal tega kar je obljubil (kasneje zaradi KPK tudi izstopil in šel k Bratuškovi, kar je sicer kasneje ko je imel več informacij o resnici poročila KPK, označil za napako, ampak takrat je deloval v iskreni volji).
(ampak tu verjetno ni bivših DLGV fenov?)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

pirat ::

Ne, bivših DLGV fenov tukaj ni.
So pa bivši uslužbenci KPK:))

kotanyi ::

Malidelničar je izjavil:

Viranta folk šimfa, ampak se je držal tega kar je obljubil (kasneje zaradi KPK tudi izstopil in šel k Bratuškovi, kar je sicer kasneje ko je imel več informacij o resnici poročila KPK, označil za napako, ampak takrat je deloval v iskreni volji).
(ampak tu verjetno ni bivših DLGV fenov?)


Jaz sem bivši DLGV fan. Sicer nisem bil fan njegove plačne reforme, ampak kot si napisal, še zdaleč ni bilo vse slabo, ekipa ni bila slaba, retorika in dejanja pa so obetala neko normalno desno sredino brez navlake ideologije in vere.

Se pa dobro spomnim, kako ga pred volitvami niso primarno zminirali levi, ampak - "desni" SDS. Nanj so se spravili v trenutku, ko je postalo jasno, da bo odžiral glasove tudi z "desne". Odžagali so njegovega tasta Brejca, SDS-oriented mediji pa so v tednu dni zamenjali ploščo iz Virant-gut v Virant&Kučan BFF ter do onemoglosti nategovali avionske karte. Obenem so kar naenkrat začeli kurcat Virantov zakon, ki jim je bil prej 4 leta ena večjih pridobitev njihove vlade. Kar poglejte kakšna jokcanja so se šli. Krokodilje solze.

Zaključek? Kot pravim, dokler imamo na desni SDS preoblečene komunajzle in njihov medijski aparat, normalne desnice ne bo. Je ne more bit.
««
21 / 126
»»