» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
75 / 126
»»

tilen03 ::

Glede stanovanjske krize imajo prav. NSi in SDS pa s svojo resitvijo, krediti s porokom drzavo, ignorirata problem in s tem nicesar ne resita. Moje mnenje

Hypathia ::

Kaj imajo prav? Da bodo višji davki znižali najemnine? JFC, najemnine se bodo zgolj povečale, ker bo vanje pač všteta povišica davka.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

tilen03 ::

Imajo prav, da:
- Moramo zgraditi neprofitna stanovanja
- Obdavciti prazna stanovanja, da se ne bodo uporabljala samo za airbnb tuje turiste
- Regulirati trg nepremicnin

Se moja zelja: Nobene potrebe ni, da bi en clovek imel v lasti 5+ nepremicnin. To ne bi smelo biti nekaj, s cimer bi se clovrk prezivljal. Z vsako dodatno nepremicnino povecati davek ali enostavno prepovedati. Ja vem, slovenclji bodo zivcni name, ker so to mokre sanje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

mtosev ::

Upa kdo napovedati ali bo JJ ali Golob zmagal?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

tilen03 ::

mtosev je izjavil:

Upa kdo napovedati ali bo JJ ali Golab zmagal?

Golob, za 2 odstotka vec.

Vitamia ::

gruntfürmich ::

tilen03 je izjavil:

Imajo prav, da:
- Moramo zgraditi neprofitna stanovanja
- Obdavciti prazna stanovanja, da se ne bodo uporabljala samo za airbnb tuje turiste
- Regulirati trg nepremicnin

Se moja zelja: Nobene potrebe ni, da bi en clovek imel v lasti 5+ nepremicnin. To ne bi smelo biti nekaj, s cimer bi se clovrk prezivljal. Z vsako dodatno nepremicnino povecati davek ali enostavno prepovedati. Ja vem, slovenclji bodo zivcni name, ker so to mokre sanje

To je vse res, ampak po mojem so bolj kot posamezniki s 5 praznimi stanovanji problem podjetja ali banke s tisoč praznimi stanovanji, katera pa ne želijo dati na trg zaradi špekulacij, pa če se ne motim smo par takih firm in bank s praznimi stanovanji tudi davkoplačevalci reševali.

Se bojim da bo smer debate znova šla v smer favšije nad parimi posamezniki, banke in špekulativna podjetja pa pri bebastih favšnih slovenčkih ne bodo omeljena!

To se je za bati, ne pa 5 stanovanj lojzeta!!!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

Uf jebemtiš, kako ste se razpisali učiraj, kakšne analize in razprave ter taktike se greste! Prav dobro branje, za razliko od vsakdanjega pljuvanja. Vsaka čast vsem vpletenim !!

Je pa en problem, da se mi zdi to kot nekakšen dežavu, kot da sem to že enkrat vse bral. In se mi zdi da pred 4 leti...:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Utk ::

tilen03 je izjavil:

Imajo prav, da:
- Moramo zgraditi neprofitna stanovanja
- Obdavciti prazna stanovanja, da se ne bodo uporabljala samo za airbnb tuje turiste
- Regulirati trg nepremicnin

Se moja zelja: Nobene potrebe ni, da bi en clovek imel v lasti 5+ nepremicnin. To ne bi smelo biti nekaj, s cimer bi se clovrk prezivljal. Z vsako dodatno nepremicnino povecati davek ali enostavno prepovedati. Ja vem, slovenclji bodo zivcni name, ker so to mokre sanje

Bla bla bla. 2 stanovanja imaš lahko? 2 jaz, 2 žena, 2 otrok, 2 drug otrok, 2 dementna stara mama?
Prazna stanovanja obdavčit? A tisto, v kateri ima začasno moja žena in ta drugo v kateri ima stalno? Pa stara mama, jaz, en otrok, drug otrok?
Zakaj ponavljate iste butaste ideje, ki že 30 let ne delujejo?
Država gradi neprofitna stanovanja za neprofitni najem. Na žalost so pa ti najemi dražji od profitnih pri tistih, ki imajo 5 stanovanj. Ker je država pač tak gospodar kot je.

tilen03 ::

gruntfürmich je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Imajo prav, da:
- Moramo zgraditi neprofitna stanovanja
- Obdavciti prazna stanovanja, da se ne bodo uporabljala samo za airbnb tuje turiste
- Regulirati trg nepremicnin

Se moja zelja: Nobene potrebe ni, da bi en clovek imel v lasti 5+ nepremicnin. To ne bi smelo biti nekaj, s cimer bi se clovrk prezivljal. Z vsako dodatno nepremicnino povecati davek ali enostavno prepovedati. Ja vem, slovenclji bodo zivcni name, ker so to mokre sanje

To je vse res, ampak po mojem so bolj kot posamezniki s 5 praznimi stanovanji problem podjetja ali banke s tisoč praznimi stanovanji, katera pa ne želijo dati na trg zaradi špekulacij, pa če se ne motim smo par takih firm in bank s praznimi stanovanji tudi davkoplačevalci reševali.

Se bojim da bo smer debate znova šla v smer favšije nad parimi posamezniki, banke in špekulativna podjetja pa pri bebastih favšnih slovenčkih ne bodo omeljena!

To se je za bati, ne pa 5 stanovanj lojzeta!!!

Nisem se gloko pogljabljal, tako da ne bi znal. Ce je res kaj pravis, je seveda potrebno pogledati tudi to.

Lojze s 5. stanovanji mogoce ni tak problem, Lojze z 10. pa je konkreten, sploh ce je govora o kaksnem manjsem mestu z omejenim stevilom nepremicnin.

Utk ::

Zakaj točno? Najemništva je pri nas kvečjemu premalo. Ne more ga bit pa več, če prepovedujemo oddajanje (kot bi vi radi).

tilen03 ::

Utk je izjavil:

Zakaj točno? Najemništva je pri nas kvečjemu premalo. Ne more ga bit pa več, če prepovedujemo oddajanje (kot bi vi radi).

Lojze z 10. stanovanji v Spodnjem Dupleku ne bo oddajal vsa stanovanja, ker si mnogi ne bodo mogli privosciti najemnine katero zahteva. Ker ima 10+ stanovanj, je jasno, da Lojze ni revez in si lahko privosci prazno stanovanje. Cena stanovanja pa itak raste, tako da ni sekeracije. Bo pac prodal, ce bo kdo ponudil dobro ceno. Po moznosti se z ostalo pescico lastnikov dogovori in bodo imeli podobno visino najemnine.

To je pogosta praksa manjsih mest, kjer nepremicnine pokupijo kaksni lokalni podjetniki in jih potem mnogo sameva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Utk ::

Noben podjetnik ni tako neumen, da bi imel 5 praznih stanovanj.

Unchancy ::

Smrekar1 je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Nič jih ni več, obstajata samo dve alternativi, pri eni bo v koaliciji PTTM, pri drugi pa Kordiš. In PTTM je morda res povedal par neprimernih, čeprav daleč od Kordiševega nivoja prostaštva, ima pa tudi določene kvalitete, medtem ko Miha, poleg tega, da je primitiven, v glavnem mlati prazno slamo.


Tale Kordiš vam pa res trese gate, madona. Pa je samo poslanec, kaj bi šele bilo, če bi bil vodja parlamentarne stranke. Madona, to bi se tresli.

Koliko vam je od tega, da Kordiša držite stran od koalicije, ste pokazali leta 2018, ko ste Toninčku prepovedali sodelovanje s Šarcem, čeprav je jasno povedal, da je alternativa Levica. Po tem ste javskali kako nam je hudo z Levico v "vladi". Koliko je bila v "vladi" ste sicer pokazali dve leti kasneje, ko ste SNS obravnavali kot opozicijsko stranko, čeprav je bolj koalicijska kot je bila Levica kdajkoli.

Koliko vam pomeni prostaštvo tudi pokažete z Jelinčičem v koaliciji in Hojsem v vladi.

Bomo tudi še videli, kako se bo odrezal narcisoidni kolerik Golob, potem ko ne bo nastopal samo v njemu prijaznih okoljih, ne samo v tistih medijih, ki jih je sam, ali pa njegovi botri, zalil z denarjem, da sedaj služijo kot njegovo trobilo.


Spet malo projiciramo, a? :D

Dej Smrekar, tisto desno revščino od medijev primerjaš z mainstream mediji, ki so že 30 let na strani “leve” opcije?
Vem, da ne maraš Jajota, ampak eno objektivnost bi pa lahko pokazal. Neobjektivnost glavnih medijev ves čas samostojne Slovenije je eden od razlogov revanšističnega svinjajna SDS v tem mandatu.
Glede na tvoj pristop sem prepričan, da tega nikoli ne boš priznal, ker si očitno v črnobelem filmu, ampak vem, da ti je jasno.

tilen03 je izjavil:

Utk je izjavil:

Zakaj točno? Najemništva je pri nas kvečjemu premalo. Ne more ga bit pa več, če prepovedujemo oddajanje (kot bi vi radi).

Lojze z 10. stanovanji v Spodnjem Dupleku ne bo oddajal vsa stanovanja, ker si mnogi ne bodo mogli privosciti najemnine katero zahteva. Ker ima 10+ stanovanj, je jasno, da Lojze ni revez in si lahko privosci prazno stanovanje. Cena stanovanja pa itak raste, tako da ni sekeracije. Bo pac prodal, ce bo kdo ponudil dobro ceno. Po moznosti se z ostalo pescico lastnikov dogovori in bodo imeli podobno visino najemnine.

To je pogosta praksa manjsih mest, kjer nepremicnine pokupijo kaksni lokalni podjetniki in jih potem mnogo sameva.

Stanovanja se ne oddajajo, ker najemodajalec nima nobene pravne varnosti in se ga najprej odira z davki, nato pa služi še kot vir socialnih transferjev, ko mora oddajati neplačnikom zastonj.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

AtaŠtumf ::

Stanovanja se oddajajo po prenizki ceni, pa tudi ni problem v tem, da ima Lojze 5 nepremičnin.

Problem je v birokraciji, sploh občinski birokraciji, ki sprejme nek OPN in OPPN, pa ko zaprosiš za gradbeno se vmes pogoji še 10x spremenijo in se dvorni arkhitekt ali županček odloča kaj boš lahko sploh gradil ne tem območju in tudi zato cene stanovanj letijo v nebo, da ne govorim o tem, da je relativno visoka inflacija danes in ljudje raje najemajo krediti po danes relativno ugodnih pogojih, da jim denar enostanvo ne propada na banki in si kupujejo drugo, tretjo ali peto nepremičnino.

Bogati Lojze s petimi nepremičnine pa ne bo oddajal nepremičnin dokler ima sam najemnik praktično več pravic kot pa najemodajalec in dokler se cene stanovanj dvigajo, plus enostavno so najmenine prenizke, ti bi moral v cca. 20 letih z najemnino in davkom pokriti nakup nepremičnine, pa glede na cene se to ne izide, torej bo Lojze raje po visoki ceni prodal prazno nepremičnino oz. bo čakal na kupca.

Naj še nekaj tu dodam, v naslednjih 10-20 letih, se bodo današnje cene na m2 zdele obupno poceni!

Plus v Sloveniji ima veliko ljudi, veliko več kot v tujini, v lasti svojo nepremičnino, tako, da tole sploh ni nek grozen problem kakor se ga dela.

Problem dostopa mladih do nepremičnin ni edino cena nepremičnine, ampak davek na njegovo plačo in tega neprofitna stanovanja, davki na nepremičnine ne rešujejo, večina oddajalcev davek na nepremičnine prenese na najemodajalce, zato se tudi cena najemnine dvigne in posledično mladi par, ki plačuje najmenino, še težje pride do nakupa nepremičnine.

Sploh pa danes, ko imamo neprofitna stanovnja po slabših pogojih, kot pa profitna stanovnja za najem.

Da sploh ne omenim, da država itak dela bedarije, kjer dela v istem objektu neka socialna stanovanja in del stanovanj, ki jih prodaja na trgu po visokih cenah, kar posledično pelje do takih in drugačnih get in vseh problemov povezanih z njimi.


Država nima kaj delati stanovanj, samo naj uveljavi neko normalno stanovanjsko in bolj pomembno davčno politko, bo to veliko boljša rešitev!

ps: Še nekaj, regulacija cene nepremičnin pomeni samo to, da ljudje, ki imajo danes nepremičnine jih ne bodo želeli prodajati po teh cenah in se bo iskalo obvode za plačilo še višje cene kot danes, recimo pol na roko, kripto, plačevanje najemnine naslednjih 50 let, pol na račun itd.

Samih rešitev tega za obvod tega je ogromno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

endelin ::

Še Ceferina so poslali v prve bojne linije v MSM. Vecer, Ekipa, 24ur. jutri bo verjetno kakšno rekel še ljubljanski serif kot je tradicija.:)) v torek pa spet una iz fašističnega inštituta, v sredo Kučan, v petek itak Jenula. Propaganda na ravni Rusije

morda lahko še pove če je dobival gotovino na roke v fiktivnih poslih Čeferin (saj vem da se naših ne sprašuje neprijetnih vprašanj)! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

tilen03 ::

endelin je izjavil:

(saj vem da se naših ne sprašuje neprijetnih vprašanj)! :D

Seveda veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Miki N ::

Epski trol bi bil, da Golob zmaga, nakar takoj ponudi Jajotu sodelovanje v koaliciji - seveda pod pogoji, ki bi jasno nakazovali, kdo bo zdaj "bottom bitch". Z drugimi besedami, ponudi mu vlogo Tonina. :))

Itak, da ne bi sprejel - to bi bila tudi precej pekoča osebna žalitev zanj. Poleg tega, da to dejansko niti ne bi imelo smisla.

Pa tudi sicer scenarij ni kaj verjeten. Edino, če je kdo tukaj iz Golobnjaka bere, samo povem, idej ni nikoli preveč. ;)

Gospod ::

Film Vzporedni mehanizem globoke države po umiku predvajanja na nacionalni televiziji danes na Planet TV, jutri na Nova24TV, v ponedeljek na ETV

Hypathia ::

Politiki malo manj resno, zafrkantsko jih izprašuje Pozvek - Od šanka do volitev 2022:

1. Zdravc se je, imo, najbolje odrezal:


2. Stevo bo moral še dost čevapčičev pojest, da bo dosegel Zmagecovo karizmo:


3. Aleksandri se vidi pomanjkanje kilometrine in samozavesti:


4. Tonin skuša bit cool, preveč na silo:


5. Alenčica je pa še enkrat pokazala, da je preveč samozavestna za svoje sposobnosti:
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Polda ::

Še sreča, da stranke Gibanje svoboda, SD, Levica, Pirati, Vesna, SAB in LMŠ nameravajo podreti ograjo.

Situation of Illegal Migration in EU Worsens - 40,300 Entered the Bloc in First Quarter of 2022

https://www.schengenvisainfo.com/news/s...

Največji naval ileglanih migrantov po letu 2016v prvih treh mesecih. Podrta ograja bo tak lep signal za vse te migrante:P


Še dobro, da ne gre za Ukrajince kjer so same ženske in otroci ampak za mlade pobe, ki so že ileglano prečkali 10 varnih držav takim je treba pomagat.

Levica ::

Game over za SDS

Golob v desničarski anketi na Siolu prvič prehitel SDS
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

c3p0 ::

Hypathia je izjavil:


Pivčeva nima nobenih resnih afer, za razliko od Stevanovič prinaša glasove desnemu bloku. Zato, voli resno, voli desno, daj glas ND za novo desno sredinsko vlado!


Nima, ker ima polno malih (razen SRIPT 30kEUR), saj se ne more vzdržati niti koščka pršutka. Zato ji ne smemo dovoliti, da bo prišla do možnosti za kaj večjega.

Leve strani ne morem volit, ker nisem socialec, desne pa ne zaradi takih fanatikov, kot si ti in tebi podobni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

PacificBlue ::

:))

Miki N ::

No saj tehnično je prstvrit neke vrste ponujanje roke ... :))

MrStein ::

Miki N je izjavil:


Ok, tole bo večina tukaj odpravila z enim zamahom samo vsak, ki je imel kdaj smolo pentljati se z marketing bando (politični tržni, ni neke razlike) ve, da stvar ni za odmet:

1. Normiji volijo osebe. Lahko še tako sanjate o "programih" ... to je avtističen šit. Normiji volijo posamezne ksihte. Ker jih.

2. Normiji volijo osebe.

Ojej, nekdo je pogruntal.

AtaŠtumf je izjavil:


Pirati nimajo šans IMHO, enostavno premalo glasni, premalo MSM prostora, da bi lahko kaj naredili, imeli so dobre šanse leta 2014, sedaj so stranka samo še na papirju in gredo počasi po poti DD, LNBP, GAS, Čuševa stranka ipd. brezveznih neuspelih političnih projektov.


Glej zgoraj. To je njihov problem. (ni edini, ampak opazen)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mtosev ::

Sn vido anketo na siolu in mi je zanimivo, da tam tudi anketa kaže, da bo Golob zmagal, JJ pa bo drugi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Polda ::

Kebo ::

Levica je izjavil:

Game over za SDS

Golob v desničarski anketi na Siolu prvič prehitel SDS

To je samo taktika, da prestrašijo vse desničarje, da bodo ja vsi prišli na volitve.

Polda ::



Lepo so jih postrojili :) vsi ti v videu so ena v bistvu stranka.

In vodstvo te celotne stranke.



Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Levica ::

Kebo je izjavil:

Levica je izjavil:

Game over za SDS

Golob v desničarski anketi na Siolu prvič prehitel SDS

To je samo taktika, da prestrašijo vse desničarje, da bodo ja vsi prišli na volitve.



Konec je z SDS stranko. O tem piše še desni novinar Bojan Požar - V pričakovanju afere, ki naj bi po praznikih uničila Janšo


Drug teden bo SDS izgubil skoraj vso podporo KUL in Gibanje svoboda pa gredo proti ustavni večini.

Končno bo prišlo, do korenitih sprememb v državi.

Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

TheBlueOne ::

Levica je izjavil:



Konec je z SDS stranko. O tem piše še desni novinar Bojan Požar - V pričakovanju afere, ki naj bi po praznikih uničila Janšo


Kaj je v teoriji lahko taksna afera? SDS verniki imajo kar nekaj tolazilnih prijemov. Zlepljenka, ZJ je hujsi, Kucan, Kucan, Kucan, Slucano sem bil na Jahti, Slucajno na festi v Bosni, smo vrnili kar je bilo nelegalno pridobljeno, resnica je na Nova24...

Dej prosim kaksen teoreticen primer, kjer bi SDS verniki dejansko izgubili vero v SDS.

Gregor P ::

... dejansko so ga proti covid ukrepi stali kar nekaj njegovih anticepilskih volivcev8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PacificBlue ::

Dejansko, če odmislim vse njegove grehe, je bil kiks, pa ne samo kiks, ampak velik poseg in kršenje svobode gibanja ali zapiranja občin, BREZ zakonske podlage in pritrdilnega mnenja US, ena velika črna pika, ki se je nikoli ne bo rešil. In to mu je mnogo ljudi zamerilo. In ja tudi njegovi volivci.
Za tako stvar bi moral tudi stopiti pred sodišče, ne samo on ampak vsi soudeženi, ki so bili del tega temnega obdobja v naši državi.

Miki N ::

Gregor P je izjavil:

... dejansko so ga proti covid ukrepi stali kar nekaj njegovih anticepilskih volivcev8-)


Predvsem so problem izgubljeni morebitni glasovi Neodločenih. Ta mitska bitja, katerim bi vsi pušili.

Zdaj, Jajotova baza je precej fanatična in homogena in so se za šefa pripravljeni zapreti tudi v klet (no saj menda nekateri so). Ampak... je izrazito statična.

Poleg baze imaš vedno nekaj prostih radikalov, ki se čutijo dolžne, da volijo in če ni kaj eksplicitno narobe si rečejo "šur, Jajo, zakaj ne, itak ne vem točno zakaj se gre". Mantra, da se nimaš PRAVICE pritoževati, če nisi glasoval je pri nas mogoče ena najuspešnejših PR kampanj v zgodovini države.

Samo tokrat ni bilo vse v redu. Ne gre samo za občine in Hojsovo uro ampak tudi recimo male stvari - komplikacije z ukrepi na bencinskih in poštah (dejansko WTF), ki so trajale do skrajnega roba spomina zlate ribice - tako da še malo sveti v ozadju.

Je pa po svoje ironija, da volitve v veliki meri odločamo tisti, ki nas najbolj boli džoka. To me vedno spravi v dobro voljo. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

TheBlueOne ::

Nimam obcutka, da mu je zaradi Covid ukrepov kaj dosti padla podpora pri njegovih. Lahko b.p. doda:

1. Drugi bi ravnali podobno
2. Jankovic se ni v zaporu
3. Kucan
4. Z ukrepom se je strinjal del stoke, ki ga poslusa SDS
5. Ce sodisca kaj moti so to komunajzerska sodisca.

m0LN4r ::



Malo poseben, drugace pa cist ok.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

tilen03 ::

Naslednja vlada mora povečati financiranje inštituta Danes je nov dan, ker res veliko doprinese k družbi. Moj predlog je, da zmanjšamo financiranje protisplavnim inštitutom in društvom ter ta del damo njim.

Pa še en kviz: https://kvizle.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Hypathia ::

Ja, dajmo priviligirancem še malo več keša, not!

Sejšeli za vse, ne le za peščico!

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

tilen03 ::

V bistvu bi lahko naredili politično stranko s tega inštituta, podobno kot Levica. Stranka ND - Nov Dan. Pomoje bi zlahka pridobili volivce, ker so zelo aktivni v družbi. Naša Dežela bo itak mrtva po 24., tako da bodo kratice proste.

Hypathia je izjavil:

Ja, dajmo priviligirancem še malo več keša, not!

Nov zakon o dohodnini pravi, da dajmo najprej priviligirancem, vsem drugim pa samo ostanke, če kaj ostane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

StarMafijec ::

Hypathia je izjavil:

Ja, dajmo priviligirancem še malo več keša, not!

Sejšeli za vse, ne le za peščico!


Predsednica 8. marec pa uporablja iPhone in Mac. Pa precej volivcev Levice tudi. Dostikrat se na kakih protestih tudi pojavljajo napisi napisani z Applovim fontom.

tilen03 ::

StarMafijec je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ja, dajmo priviligirancem še malo več keša, not!

Sejšeli za vse, ne le za peščico!


Predsednica 8. marec pa uporablja iPhone in Mac. Pa precej volivcev Levice tudi. Dostikrat se na kakih protestih tudi pojavljajo napisi napisani z Applovim fontom.

Super! Priviligirana je, pa vseeno hoče pomagati ljudem, ki so v slabšem položaju od nje. Takšne rabimo. :)

Ne pozabit, da je tudi Buda začel kot priviligiran in kaj je vse dosegel ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Polda ::

tilen03 je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ja, dajmo priviligirancem še malo več keša, not!

Sejšeli za vse, ne le za peščico!


Predsednica 8. marec pa uporablja iPhone in Mac. Pa precej volivcev Levice tudi. Dostikrat se na kakih protestih tudi pojavljajo napisi napisani z Applovim fontom.

Super! Priviligirana je, pa vseeno hoče pomagati ljudem, ki so v slabšem položaju od nje. Takšne rabimo. :)

Ne pozabit, da je tudi Buda začel kot priviligiran in kaj je vse dosegel ;)


Tea Jarc pomaga samo sebi. Zbira donacije,d a gre čahko nam orje vse ostalo je pesek v oči. Ampak kaviar levičarji to podpirate.

Ja saj sta si res podobna Buda in Tea Jarc





Politike na levem polu ne bodo vodili Golob, Fajon, Šarec, Bratušek... ampak Jenull, Jarc in Dobranić to se je lepo videlo na zadnjem soočenju kako so jih dobesedno ugrabili in slikali vsako njihovo potezo noben se ni upal kaj drugače rečti, ker bi takoj iz publike dobili buuuuuu pa verjetno javno linčanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

enemon ::

Zakaj se Janez tako boji soočenj? Tudi zdaj ko je na RTV nastavil svoje? In to naj bi bil nek voditelj države?

no comment ::

Polda je izjavil:

Ampak kaviar levičarji to podpirate.

Kaviar levičarji pravijo, da depriviligirani delajo preveč oz. živijo preslabo. Kaviar desničarji pravijo, da depriviligirani delajo premalo oz. živijo predobro.

Kaviar levičarji pravijo, da je rešitev v boljši (zastonj) izobrazbi, kavijar desničarji v bolj trdem delu za manjšo plačo iz katere si potem plačaš drago izobrazbo.

enemon je izjavil:

Zakaj se Janez tako boji soočenj? Tudi zdaj ko je na RTV nastavil svoje? In to naj bi bil nek voditelj države?

Plemičev in diktatorjev se ne spodobi roštiljat na soočenjih. Neko kulturo je treba ohranjat.

enemon ::

Možina bo eden izmed voditeljev oddaje na dan volitev, upam da s sabo prinese paket robčkov za Velikega vodjo. Nov urednik RTV pa čimprej odpoved Možini.

Polda ::

enemon je izjavil:

Zakaj se Janez tako boji soočenj? Tudi zdaj ko je na RTV nastavil svoje? In to naj bi bil nek voditelj države?


Zakaj pa se Golob boji soočenja na Planet Tv ? Ker ne bi iblo slušalke v ušesu in v naprej pripravljenih vprašanj ?

Kar se tiče soočenj Golob, Janša in Šarec so se izkazali kot pusiči, ki se ne upajo na konkurenčno TV.

Jelenko, Mesec, Fajon, Bratušek so se udeležili vseh soočenj na vseh televizijah levih in desnih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

enemon ::

A bo Janeza kdo vprašal, ali farji še prejemajo kovidni UTD? Bodo v teh dneh deležni tudi kakšnega velikonočnega bonusa, ko tako pridno pridigajo?

Zanimivo tudi, da je LMŠ proti obdavčitvi cerkvenega premoženja, Levica je seveda za.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

StarMafijec ::

enemon je izjavil:

Zanimivo tudi, da je LMŠ proti obdavčitvi cerkvenega premoženja, Levica je seveda za.


Kako bo LMŠ za obdavčitev, navsezadnje je predsednik bral (ali pa še vedno) pridige pri svetih mašah.

Ni le LMŠ katoliška stranka, to je bila tudi SMC pod Cerarjem. Navsezadnje je Cerar bolj katolik kot večina, v katolištvo je šel šele malo pred 30. letom, torej že kot odrasel in povsem zavestno.

Pa ni le cerkev neobdavčena, neobdavčene so tudi homeopatija, bioresonanca in ostale placebo terapije. Prav tako je neobdavčeno zdravstvo, ampak to me ne moti.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Cerkev JE obdavčena, tako kot vsi ostali. Neobdavčena je le njena neprofitna dejavnost, tako kot pri vseh ostalih NVO-jih. To so dejstva, vse ostalo je populistično nabijanje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.
««
75 / 126
»»