» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
42 / 126
»»

GregiB ::

Na zadnjih anketah dve tretjini vprašanih zatrjuje, da bodo zagotovo šli na volitve, medtem ko samo 7% oravi, da zagotovo ne bodo šli... I like... Res bi bilo fino po dolgem času videti konkretno udeležbo, pa da se dejansko vidi, kam slovenski folk (politično) taco moli...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

fikus_ ::

Udeležba mladih zna precej prevetriti politično sliko po volitvah. Marsikdo bo presenečen (pozitivno/negativno).
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Gregor P ::

Kakor razumem, se tudi skupina tistih, ki se običajno ne udeležujejo volitev, ideološko razdelijo približno enako po strankah.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Hypathia ::

Resne ankete napovedujejo kvečjemu par odstotkov višjo volilno udeležbo, tako da znate biti tudi tisti, ki pričakujete visoko udeležbo in odločilni glas mladih levičarjev (pozitivno/negativno) presenečeni.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

fikus_ ::

Gregor P je izjavil:

Kakor razumem, se tudi skupina tistih, ki se običajno ne udeležujejo volitev, ideološko razdelijo približno enako po strankah.


Mlajša generacija je sedaj bolj aktivna (razni shodi), računam, da bo to tudi na volitvah. In ti drugače razmišljajo, tako da Hipatij, ti kar upaj-upanje umre zadnje.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Hypathia ::

Ti pa še naprej delaj račun brez krčmarja.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

fikus_ ::

V vsakem primeru ob visoki udeležbi Janez zgubi. Bova videla po volitvah, kje bo Janez.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

GregiB ::

Kar se mladih tiče pričakujem, da bodo razna, pretežno levosredinska civilna gibanja izkoristila svojo prepoznavnost in veter v jadrih ter nastopila in vabila na volitve, ko bo za to napočil (pravi) čas. Zanimivo je tudi to, da desnosučne stranke praktično sploh ne naslavljajo mladine, ali pač tega ne opazim... Nimajo kaj ponudit ali jih je strah, da bo njihov mlad volivec na volilno mesto pripeljal še par kolegov iz študenta?

fikus_ je izjavil:

V vsakem primeru ob visoki udeležbi Janez zgubi.
Sej pravim... tako pravi teorija... dejmo zadevo stestirat v praksi... Vsa moja mlada žlahta gre volit... Jih je pač treba mal u 'rt sunat...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

fikus_ ::

Mladi bi morali vedeti, da s svojo neudeležbo na volitvah prepuščajo odločanje o svoji prihodnosti "starim prdcem".
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Beli_Zajcek ::

Hypathia je izjavil:

Ti pa še naprej delaj račun brez krčmarja.


Pa ne bit tako butthurt... Sej boš dobil pingo sokec.

Volilna udeležba in rezultati pa za tvojega šefa ne bodo prijetni :)

Jaz upam, da bo najmanj tako kot takrat ko je izvedel, da je izgubil proti Jankoviću. Steklen pogled, okorna gestikulacija, najbrž so mu takoj dali Helexe za popapcat.

pirat ::

Glede Galeta:

1) Kako ravna človek z integriteto:
- v podpis mu poturijo pogodbo s katero se ne strinja, zato podpis zavrne,
- pritiski se stopnjujejo, zato človek z integriteto odstopi, saj ne želi sodelovati pri ravnanju s katerim se ne strinja.

2) Gale:
- v podpis mu poturijo pogodbo s katero se ne strinja, a jo vseeno podpiše (čeprav je pravnik in se jasno zaveda da aktivno sodeluje pri ravnanju s katerim se ne strinja),
- javno začne jokati o 'pritiskih od zgoraj', in čeprav mu je baje zelo zelo hudo vseeno vztraja na položaju (ker je pač vseeno lepa plača) in ga uspejo skenslati šele z lepo odpravnino...

Če se moramo česa bati je to, da v parlament pridejo takšni kot Gale. To so mali preračunljivci, ki so za malo denarcev pripravljeni podpisati vse, potem pa jokati....Bliznja prihodnost pa ni ravno primeren čas za ljudi, ki tako hitro popustijo in podpišejo škodljive papirje... Si ga predstavljate? Podpisal bi papirje da proda celoten piranski zaliv hrvatom, potem bi sel pa na RTV jokat, da je bil pod pritiskom in fa ga dajmo no razumet....

Pejte na volitve, volite kar hočete ampak izogibajte se Galetom, Šarcem, Mesecem, Bratuškove pa bo. Pa še česarkoli kjer obstaja možnost, da se bo Moderndorfer pridružu.

MrStein ::

Gale je res biser, iz zadnje Tarče:
"Moj predlog bi bil, da se v mednarodna pravila vojskovanja vnese pravilo, po katerem morajo vsi poveljniki vojaških sil in predstavniki vlade zasesti položaje v prvih bojnih linijah. Mislim, da od tega dne dalje vojaških konfliktov ne bi bilo več in bi o njih brali samo še v zgodovinskih učbenikih," je dejal Gale.


Ja, zakaj pa ne bi kar zapisali pravilo, da so vojne prepovedane? Pomislite, koliko vojn bi s tem preprečili!

(Gale ima 0 izkušenj v politiki - kdor mislil, da je dober za karkoli v politiki (razen mogoče marionete)... ga bo pač volil. Še Golob je daleč pred njim. Ali Jankovič.)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

GregiB ::

pirat je izjavil:

Glede Galeta:...
Če se moramo česa bati je to, da v parlament pridejo takšni kot Gale. To so mali preračunljivci,


Načeloma se z napisanim strinjam, mislim, da Gale nima osnovnih pogojev priti v parlament, kljub vsemu pa...
Biti stoičen, ko je na nitki ali vsaj v nevarnosti tvoja eksistenca in tvojih bližnjih, ni lahko... Lahko pa je o tem pametovati s kavča...
Kar pa se preračunljivcev tiče je pa na našo veliko žalost tako, da tisti redki, ki kažejo na to, da niso preračunljivci nimajo veliko začimb v glavi (tipa Kordiš), ostali so preračunljivci... Večina v svojo korist, potem pa je še nekaj takih, ki svoje "leaderje" brezkompromisno častijo (pretežno na desni)

pirat je izjavil:

Pejte na volitve, volite kar hočete ampak


Nč ampak... naj vsak voli, kar hoče... pika! Sam volt naj gre... Če bomo začeli naštevat, koga vse se je treba izogibat... hja... potem škoda zapravljat denar za volitve... Kr ti, pirat, povej, kdo naj vlada...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

MrStein ::

fikus_ je izjavil:

Udeležba mladih zna precej prevetriti politično sliko po volitvah. Marsikdo bo presenečen (pozitivno/negativno).

Najbolj tisti, ki pričakujejo spremembe. ;)

No, je že en povedal:

Gregor P je izjavil:

Kakor razumem, se tudi skupina tistih, ki se običajno ne udeležujejo volitev, ideološko razdelijo približno enako po strankah.

Resno, a eni mislite da je tu skrita zaloga volivcev, recimo Zelenih, ki bi dosegli 40%, le iti na volišča se jim ne da? Pa kje take pobirate? Navodila iz kleti?

fikus_ je izjavil:

V vsakem primeru ob visoki udeležbi Janez zgubi. Bova videla po volitvah, kje bo Janez.

Torej se spet vse vrti okoli Janeza? Aja, ne more morete brez njega, kaj?

Beli_Zajcek je izjavil:


Jaz upam, da bo najmanj tako kot takrat ko je izvedel, da je izgubil proti Jankoviću. Steklen pogled, okorna gestikulacija, najbrž so mu takoj dali Helexe za popapcat.

Ja, ful je izgubil proti Jankoviču. Se živo spominjam te zlate Jankovičeve dobe. Kaki napredek Slovenije je bil, a ne?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

CiClon ::

To pa je logika ja. Sam pejte volt! Ni važno, če si debil in nimaš blage veze o ničemer - važno da greš volt! Čim več takih debilov naj gre volt in bodo rezultati zato tolko bolši. Čarovnija!

Demokracija je res ena komedija.

GregiB ::

CiClon je izjavil:

To pa je logika ja. Sam pejte volt! Ni važno, če si debil in nimaš blage veze o ničemer - važno da greš volt! Čim več takih debilov naj gre volt in bodo rezultati zato tolko bolši. Čarovnija!


That's nice, but it's wrong... Predpostavljaš, da sedaj na volitve hodijo samo visoko politično pismeni volivci... debili pa (do zdaj) ostajajo doma... dvomim... glede na volilne izide... močno dvomim...

Sicer pa... se nismo zmenili, da se gremo demokracijo? In kako najbolje preveriti voljo ljudstva, tudi ta debilnega? Z visoko udeležbo vseh ali samo tistih, ki vedo, koga se izogibat?

MrStein je izjavil:


Gregor P je izjavil:

Kakor razumem, se tudi skupina tistih, ki se običajno ne udeležujejo volitev, ideološko razdelijo približno enako po strankah.

Resno, a eni mislite da je tu skrita zaloga volivcev, recimo Zelenih, ki bi dosegli 40%, le iti na volišča se jim ne da? Pa kje take pobirate? Navodila iz kleti?

Ne vem... kje pa je GregorP pobral, da je statistična razpršenost volilnih abstinentov enaka, kot udeležencev? Navodila z balkona?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

CiClon ::

Ljudje, ki pojma nimajo in jih ne briga za politiko verjetno ne hodijo na volitve. Ti bi pa rad, da bi šli? Sam pejte! A za popravilo avta sprašuješ nekoga, ki nima blage veze o avtih?

fikus_ ::

MrStein je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Udeležba mladih zna precej prevetriti politično sliko po volitvah. Marsikdo bo presenečen (pozitivno/negativno).

Najbolj tisti, ki pričakujejo spremembe. ;)

No, je že en povedal:

Gregor P je izjavil:

Kakor razumem, se tudi skupina tistih, ki se običajno ne udeležujejo volitev, ideološko razdelijo približno enako po strankah.

Resno, a eni mislite da je tu skrita zaloga volivcev, recimo Zelenih, ki bi dosegli 40%, le iti na volišča se jim ne da? Pa kje take pobirate? Navodila iz kleti?

fikus_ je izjavil:

V vsakem primeru ob visoki udeležbi Janez zgubi. Bova videla po volitvah, kje bo Janez.

Torej se spet vse vrti okoli Janeza? Aja, ne more morete brez njega, kaj?

Beli_Zajcek je izjavil:


Jaz upam, da bo najmanj tako kot takrat ko je izvedel, da je izgubil proti Jankoviću. Steklen pogled, okorna gestikulacija, najbrž so mu takoj dali Helexe za popapcat.

Ja, ful je izgubil proti Jankoviču. Se živo spominjam te zlate Jankovičeve dobe. Kaki napredek Slovenije je bil, a ne?


Fajn je vzeti stavke iz konteksta in komentiurat! Preberi še enkrat vse skupaj, kar sem pisal!

In ja, ob visoki volilni udeležbi Janez dobi manj %, ker ima volilno bazo, ki se števično ne spremina kaj dosti.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Gregor P ::

GregiB je izjavil:


MrStein je izjavil:


Gregor P je izjavil:

Kakor razumem, se tudi skupina tistih, ki se običajno ne udeležujejo volitev, ideološko razdelijo približno enako po strankah.

Resno, a eni mislite da je tu skrita zaloga volivcev, recimo Zelenih, ki bi dosegli 40%, le iti na volišča se jim ne da? Pa kje take pobirate? Navodila iz kleti?

Ne vem... kje pa je GregorP pobral, da je statistična razpršenost volilnih abstinentov enaka, kot udeležencev? Navodila z balkona?
Nazadnje sem to slišal v podcastu LG;DG/Metina lista in sicer je to rekel Andraž Zorko, ustanovitelj in partner v družbi Valicon.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Hypathia ::

fikus_ je izjavil:

V vsakem primeru ob visoki udeležbi Janez zgubi. Bova videla po volitvah, kje bo Janez.

Janez bo najmanj poslanec in vodja največje stranke v parlamentu, za to ni treba čakati, to se že v naprej ve.

Ve se tudi, kdo bo po volitvah najbolj razočaran, morda ne v nedeljo zvečer, definitivno pa v roku parih mesecev, ko bodo tisti, ki danes Goloba povzdigujejo v višave, začeli pljuvati po njem, kot že videno pri drugih novih obrazih.

Neizkušen premier, skregana koalicija velikega števila strank, pasja opozicija, ki ji je levi pol v zadnjih 2 letih priskrbel dovoljenje, da lahko minira vsako vladno potezo tudi v najhujših časih, in seveda zahtevna situacija zaradi mednarodnih razmer, zaradi katere levaki ne bodo mogli talati svojim prikoritnikom, kar jim danes obljubljajo. In tudi protesti niso izključeni, samo da tokrat ne bodo protestirali priviligirani močvirski polnoritneži, ampak navaden folk, ki ga bo kriza udarila.

Skratka, Janez in vsi mi, ki jim gre sprenevedava levakarska banda na jetra, se moramo samo vsesti ob reko in počakati kdaj bo naplavila truplo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

MrStein ::

fikus_ je izjavil:


Fajn je vzeti stavke iz konteksta in komentiurat! Preberi še enkrat vse skupaj, kar sem pisal!

Citiral sem vsakič celotno tvoje sporočilo. Če kaj po tvoje manjka, dopiši. Zato je forum.

Gregor P je izjavil:

Nazadnje sem to slišal v podcastu LG;DG/Metina lista in sicer je to rekel Andraž Zorko, ustanovitelj in partner v družbi Valicon.

Napačen link.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Gregor P ::

Hvala. Povezava: https://metinalista.si/category/ldgd/ ... vendar ne vem sedaj točno v katerem izmed podkastov; sicer pa je omenil večkrat.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

GregiB ::

Gregor P je izjavil:

Hvala. Povezava: https://metinalista.si/category/ldgd/ ... vendar ne vem sedaj točno v katerem izmed podkastov; sicer pa je omenil večkrat.

Lej, ne narobe zadeve razumet… ampak špekulirati o političnih preferencah tistih, ki ne gredo ali “skoraj” gredo na volitve je lahko “anybodies guess”. Kvaliteta pa na nivoju plačanih anket. Realno je zadeva preverljiva zgolj takrat, ko je politično stanje tako, da še te politični lenuharji rečejo “dost mam, grem volt!”
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gregor P ::

Ok ampak g. Zorko oz. Valicon počne ravno to, torej delajo raziskave trga, potrošnikov, volicev itd.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Malidelničar ::

Meni je všeč, ker je soočenj več in to na različnih televizijah, to je plus. Ne pa tako kot včasih, ko sta monopol imela RTV ter POP. To je v bistvu izziv za stranke, ker morajo pokriti vse kanale.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

mtosev ::

JJ včeraj ni bilo na tarči. Zanimivo, da ni šel predstaviti svojih stališč.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hendriks ::

mtosev je izjavil:

JJ včeraj ni bilo na tarči. Zanimivo, da ni šel predstaviti svojih stališč.


Saj je Staričevi povedal v Odmevih, da ga ni bilo zaradi nekih podelitev (obrtne ali podjetniške zbornice?) na Brdu. Brez skrbi, bo prišel na soočenja. Čeprav mi JJ ni všeč, se mi kar smili Golob, ker ga bo Janez pojedel na teh soočenjih.

fur80 ::

hendriks je izjavil:

mtosev je izjavil:

JJ včeraj ni bilo na tarči. Zanimivo, da ni šel predstaviti svojih stališč.


Saj je Staričevi povedal v Odmevih, da ga ni bilo zaradi nekih podelitev (obrtne ali podjetniške zbornice?) na Brdu. Brez skrbi, bo prišel na soočenja. Čeprav mi JJ ni všeč, se mi kar smili Golob, ker ga bo Janez pojedel na teh soočenjih.


Haha, ga bo pojedelj, če so ti všeč vožnje z vlakom, potem sigurno, če pa se bosta začela pogovarjati o energetiki mogoče celo v angleščini, potem pa ne bi bil več tako prepričan! :D Sicer pa jaz ne razumem kaj vam je ta obramboslovec iz FDV tako všeč. Malo prebral njegovo diplomsko pa sem raje nehal! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

tilen03 ::

hendriks je izjavil:

mtosev je izjavil:

JJ včeraj ni bilo na tarči. Zanimivo, da ni šel predstaviti svojih stališč.


Saj je Staričevi povedal v Odmevih, da ga ni bilo zaradi nekih podelitev (obrtne ali podjetniške zbornice?) na Brdu. Brez skrbi, bo prišel na soočenja. Čeprav mi JJ ni všeč, se mi kar smili Golob, ker ga bo Janez pojedel na teh soočenjih.

Janša je podpovprečen govorec na soočenjih. Če bi on hodil redno v Tarčo namesto Hojsa, bi vlada že padla. Ker pa ni, pa deluje(vsaj malenkost) kot da ve kaj dela. Vsekakor dobro za SDS, da se izogiba soočenj. Kot predsednik vlade imaš dober izgovor, da nimaš časa za to :)

Buggy ::

Arestantova karizma je nekaj, kar se ga je (zal) prilepilo tistega davnega leta 91, ko je bila Slovenija slozna in je tezila k istemu cilju, ne glede kdo so bili protagonisti. Ker je bil (zal) v aferi JBTZ predstavljen kot mucenik (prakticno gledano je bil ze takrat oportunist) je to karizmo vlekel naravno se naprej.
S svojimi finimi manipulativnimi prijemi je eliminiral zdravo (pomladno) desnico in se v svojem karakternEm manjkom zavesti za dobrobit drzavljanov okronal za vecnega borca proti stvarem in strahovom, ki niso obstajali, jih je pa znal seveda ustvariti, da so "bolj pocasni" rumeni minjoni, ki sicer imajo radi drzavo, nasedli njegovim manipulacijam!

Poleg teh potrebnih minjovov (masa) pa se je nanj prilepilo se vec njemu podobnih pokvarjenih in nesposobnih oportunistov, ki so videli priloznost kako zazirati drzavo in iz teh priloznosti poskrbeti za lastne koristi. Sedaj pa so se pofockali se pokvarjeni navijaci, ki v bistvo sploh ne vejo kaj bi radi.
To je nekako poenostavljen oris SDS klike, ki jo gledamo sedaj!

24.4 so volitve. Mladi pa naj naredijo domaco nalogo, se izobrazijo in volijo po svoji vesti in ne sugestijah starsev, ki so svoje v tej drzavi ze opravili.
Vzemite drzavo koncno v svoje roke in politike, ki so masirali v Jajce, sedaj pa se okoriscajo z naivnostjo naroda, postavite v zasluzen pokoj!

Rabimo svezo miselnost in novo energijo, brez okostnjakov v omarah, ki so razlog zakaj se nikamor ne premaknemo!

Vsi vsakega z necim za jajca drzijo :))

ripmork ::

Ravno berem (še en) Kordišev izpad na socialnih omrežjih. En tip, ki v življenju ni ustvaril nič in se s svojim gobcanjem napaja iz državne blagajne moralizira podjetniku, ki je resda tudi prejel subvencije, še veliko več je pa ustvaril in preko davkov vrnil v blagajno. Zdej bo pa btw doniral 25M občini.



Pa a mu lah že en reče, da se iz vesolja vid, da postaja plešast? You're not fooling anyone with that hairdo.

mtosev ::

LOL Kordiš je Boscarola označil za oligarha. Dobra.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Buggy ::

En tip, ki v življenju ni ustvaril nič in se s svojim gobcanjem napaja iz državne blagajne


vprasaj tega

lahko pa Hojsi se kej pove. Za razliko od njih je Kordis vsaj mladic, ki se evolva...ceprav se osebno z njegovim nacinom komunikacije in prevec ideoloskim razmisljanjem ravno ne strinjam :))

ripmork ::

Buggy je izjavil:

En tip, ki v življenju ni ustvaril nič in se s svojim gobcanjem napaja iz državne blagajne


vprasaj tega

Same-same, but different.:D Bizarne kreature dveh nasprotnih polov, ki jih zaboga ne bi mogel obkrožit na volitvah. Kordiš se pomoje z leti ne bo nič spametoval, verjetno bo samo še bolj ekstremna (in plešasta) verzija ratal.

Buggy ::

Ne vem sicer kaksno fobijo imas na plese (tvoja stvar...meni so celo simpaticni), vsekakor je potem Kucan napram arestantu v tvojih oceh zelo dobro odnesel.
Njemu lahko vsaj reces, da je ratal siv od drzavniskih skrbi za razliko od plesaste nakaze, ki jo imamo po sili razmer sedaj na PM stolcku >:D

harvey ::

Buggy je izjavil:



Vsi vsakega z necim za jajca drzijo :))

A zato je včeraj 'kolesaril' kot eden glavnih govornikov bivši predsednik Milan Kučan.

Kako pa tole paše skupaj - neprijavljeni shodi brez organizatorja kot vizija pravne države.


Dejal je, da petkovi protestniki s svojimi shodi oblikujejo vizijo Slovenije kot demokratične, pravne evropske države.


 jansizem=fasizem

jansizem=fasizem

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

floyd1 ::

Kako pa tole paše skupaj - neprijavljeni shodi brez organizatorja kot vizija pravne države.

SDS je postavil take pravne standarde oz. - janezkovo nedvigovanje pošte iz sodišča kot vizija pravne države. Predsednik vlade se lahko obnaša kot ostali SLO kriminalci, morilci..., demonstrirati pa bi se "po hojsu" moralo po vseh pravilih. Tako ne bo šlo.
Tista zgoraj pa kar drži - janšizem in fašizem imata veliko skupnega. In tragikomično je bilo videti SLO putina, kako se rokuje z Zelenskim.
Za Kučana pa je dobro, da se rekreira. Fit upokojenci so super tudi za državo, ki zadnje mesece deli denar na vse konce. Niti desničarji niso več, kar so bili.

FireSnake ::

Opravičilo je torej: Jajo tudi?
Resno? :))
Kdaj te kazanje s prstom opralo krivde? No, ti jaz odgovorim: NIKOLI!
O čem ti torej?

Priznavaš tudi, da ste levaki isti ali še hujši?
Hvala, to je vse, kar smo želeli vedeti.

Aja, pa Pleško shod vsaj prijavi (če že dlakocepimo) ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Truga ::

harvey je izjavil:

Kako pa tole paše skupaj - neprijavljeni shodi brez organizatorja kot vizija pravne države.
lmao kaksen kreten bo pa prijavil shod a si resen

zdaj bos rekel se da se mora revolucijo najavit v naprej, da se lahko vojska pripravi?

floyd1 ::

FireSnake je izjavil:

Opravičilo je torej: Jajo tudi?
Resno? :))
Kdaj te kazanje s prstom opralo krivde? No, ti jaz odgovorim: NIKOLI!
O čem ti torej?

Priznavaš tudi, da ste levaki isti ali še hujši?
Hvala, to je vse, kar smo želeli vedeti.

Aja, pa Pleško shod vsaj prijavi (če že dlakocepimo) ;)


Velike črke in klicaj? Umiri se malo in nehaj se dret, kultura, saj veš.

Bodimo vsaj mi normalni, če že imamo huliganskega preprodajalca orožja za predsednika vlade in psihopata za notranjega ministra.

PV je pač prvi v državi, ki ne sme povoziti zakonov, ko mu to paše, drugače pa se sklicevati na njih. Random pošiljanje položnic političnim nasprotnikom pa je čisto po putinovo. V naslednjem mandatu bi jih gotovo zapiral in pretepal.

Kdo je levak? NoraTV style, kdor ni z nami je proti nam? Še to - če so kriminalec janezek, trump in podobni tipična desnica, potem desničar zagotovo nisem. Zagotovo.

AtaŠtumf ::

Naj bo čim več poučenih volilcev na volitvah, da ne bo spet zdrah, kako tega in tega ne podpira večina ljudi.

Imeli boste čas, da daste svoj glas na volitvah, kdor ga ne da, naj ne joka, če ne bo njegov kandidat zmagal!

harvey ::

Truga je izjavil:

harvey je izjavil:

Kako pa tole paše skupaj - neprijavljeni shodi brez organizatorja kot vizija pravne države.
lmao kaksen kreten bo pa prijavil shod a si resen

zdaj bos rekel se da se mora revolucijo najavit v naprej, da se lahko vojska pripravi?

Vsak, še lunatik ala Troha, prijavi shod.:D To kar gledamo ob petkih ni revolucija, ampak kulturno zabavna prireditev s svojo ikonografgijo in bi se glede na tako naravo druženja večih ljudi spodobilo po reglcih, da se prijavi, da se poskrbi za varnost, očisti za sabo ipd...samo ker je to po tvojem videnju revolucija naprednihTM je lahko nered in nespoštovanje pravil. Mal zgrešeno vse skupaj.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

nejclp ::

Ker vsaka revolucija dosedaj je bila prijavljena.

Hypathia ::

No, vsaj toliko ste pošteni, da priznate, da vam v resnici ne gre za demokracijo in pravno državo, ampak zgolj boj za oblast in to preko revolucije.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

BuDi79 ::

fikus_ je izjavil:


Mlajša generacija je sedaj bolj aktivna (razni shodi).
Očitno ne veš koliko so Jenull, Nika in Muki sploh stari. Kot povprečen gledalec StudiaCity ali poslušalec Radia Študent... torej mladi po srcu in oglaševanju. Odmaknjeni od mladine kot tisti, ki ki na študentske žure 2022 vabijo Big Foot Mamo in Bajago...

Da o Jonasu, Rozi, A.Novaku, Svetlani in Kučanu ne govorimo.

MrStein ::

AtaŠtumf je izjavil:

Naj bo čim več poučenih volilcev na volitvah, da ne bo spet zdrah, kako tega in tega ne podpira večina ljudi.

Imeli boste čas, da daste svoj glas na volitvah, kdor ga ne da, naj ne joka, če ne bo njegov kandidat zmagal!

Saj tile ki so zdaj so bili izbrani na volitvah.
Res mi ni jasno, kako čudežno rešitev eni vidijo v teh volitvah.

Doing the same, but expecting different results?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FireSnake ::

nejclp je izjavil:

Ker vsaka revolucija dosedaj je bila prijavljena.


Kup zafiksancev na kupu na neprijavljenem shodu ni revolucija.
Dodajmo: celo takih, ki so na državnih jaslih. Ostali, ki pošteno delamo (za to drhal) ob taki uri ne moremo biti tam.

AtaŠtumf je izjavil:

Naj bo čim več poučenih volilcev na volitvah


Koga pa naj ti poučeni obkrožijo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Hypathia ::

Evo ga Zokita, spet v prvi vrsti, koruptivnež in spolni predator je Golobov največji podpornik.

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kriptobog ::

Hypathia je izjavil:

Evo ga Zokita, spet v prvi vrsti, koruptivnež in spolni predator je Golobov največji podpornik.




In kaj potem? Tvojega obsojenega kriminalnega idola pa podpira prav tako kriminalni Snezic in verjetno se marsikateri obsojenec :))

Hypathia ::

Aja, sem mislila, da iščete alternativo Janši, ne njegovega dvojnika.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.
««
42 / 126
»»