» »

Združeno kraljestvo odobrilo prvo zdravilo proti covidu

««
13 / 18
»»

solatko ::

Matthai - Čisto enostavno, vsi okuženi takoj v obvezno karanteno in virus bi se nehal širit, tako bi tudi postelje razbremenili, samo naši strokovnjaki tega nočejo, ker potem nebi bilo razloga, da še koga silijo cepit. Kaj vam tu ni jasno. Problem ste cepljeni in vaša Licence to Kill, ne pa zdravi necepljeni. Licenco vam je podelila vlada in njeni "strokovnjaki".
Tisti, ki izvajajo triažo v vseh primerih, točno vedo, kdo gre naprej in zakaj. Če sta dva s podobno poškodbo, gre naprej mlajši (če ni starejši kak VIP-ovec). Torej v teh časih, naprej cepljeni (ki jih tam sploh nebi smelo biti, če bi cepivo delovalo), potem pa necepljeni. Nisi bil nikoli v situacijah, da postavljaš prioritete? Potem boš čital - umrlo je 20 necepljenih in 20 cepljenih, za necepljene se ne boš sekiral, saj so se imeli možnost cepit, z istimi cepivi, kot drugih 20.:O
Ti povem, kako je z odgovornostjo v zdravstvu, do Nekrepa (dečka, ki je umrl zaradi zdravniške napake) smo imeli zdravstvo brez napak, če verješ, to so potrjevali v vsakem primeru posebej, strokovnjaki zdravniške stroke. Ko je crknila firma, sta bila kriva snažilka in vratar, vodstvo nikoli. Kakšno odgovornost bi ti rad? Jaz bi rad odgovornost vsake osebe, ki opravlja kakršno koli delo. Bi šlo? Je odstopil pravi čas kak direktor, ki je bil nesposoben, kak politik iz istega vzroka? Odgovor - v SLO se kaj takega še ni zgodilo, še, ko jih kazensko obravnavajo, se postopek zaključi, ker se ne more dokazat namen! Sama zvitost, nesposobnost, napačne odločitve, niso razlog za ugotavljanje odgovornosti! Za sedanji kaos so krive napačne odločitve vlade in politikov, ki so cepljenim dali license to kill!!!!!! Vi ste tisti, ki brez nadzora lahko širite virus kjerkoli in kadarkoli. Celo na najbolj množične prireditve, vas spustijo brez testiranja!

Lonsarg - Operacije bi lahko vseeno delali, saj niso vse bolnice covid in niso vse operacijske dvorane in pripadajoče postelje na oddelkih zasedene s covid bolniki. To je beda našega zdravstva, v katero so ga porinili politiki, ki bi radi ameriški način delovanja tega sistema in so to v 30-ih letih izvedli amatersko, polovičarsko. Poglej kvaliteto zobovja prebivalstva in videl boš, kakšno je zdravstvo v državi. Imaš kakšen dokaz, da zasedajo postelje zato, KER SE NISO CEPILI ali se tam najdejo tudi POLNO CEPLJENI?

Telbanc - Narobe! Naprej bojo šli cepljeni, ne glede na starost in možnost preživetja, necepljeni 30 letniki naj crknejo, saj so se imeli čas cepit in potem bi imeli prednost pred cepljenimi 90 letniki.

jotunn2 - Cepljenje za gripo je ravno tako brez veze pa še plačeval si ga, če nisi bil cepljen zaradi službe ali fajn rizičen, nekatera druga cepljenja pa pač delujejo in je dobro, da se ne igraš, če padeš v to (tetanus,....). Smrtnost se v teh primerih giba okoli 70%-ov +, covid pa pri rizičnih 2,5%, splošna smrtnost pa 0,14%-ov.
Delo krepa človeka

m0LN4r ::

Moras pogledati sirse, vsakemu cloveku ni fetis, da se za vsak drek cepi ali pa da bos cez 20 let hodil na cepljenje proti vsakemu dreku vsak teden, ce bo zaradi nekaj pacientov taksna panika.
Jaz podpiram naravno imunost populacije in gensko evolucijo (mocnejsi prezivi), ce temu pac 0,05% populacije, katere levji del so starejsi, so be it. Ne pa da se CELA POPULACIJA po novem mora cepiti zaradi teh nekaj "sibkih" - JA VEM KRUTO SE SLISI, ampak MARSIKAJ JE KRUTO, ampak zacuda je KORONA najbolj kruta stvar ki se dogaja??? DALEC OD TEGA.

Al ti ni jasno?

Tako naprej in bos cez 2 generaciji imel populacijo, ki brez inekcij kmalu po rojstvu imunskega sistema vec ne bo imelo. Super, sam se fali, da hodimo v fullbody ovitku naokoli leta 2080.

PS: Imamo bistveno hujse probleme, kot pa tistih 280 postelj, ampak zacuda, kmalu bo ze 2 leti od tega, da tisti problemi vec nikogar ne brigajo. Fucking dve leti.

PS: Imamo bistveno hujse probleme, kot pa tistih 280 postelj, ampak zacuda, kmalu bo ze 2 leti od tega, da tisti problemi vec nikogar ne brigajo. Fucking dve leti.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

jotunn2 ::

@m0LN4r glede na to, da ti cepljenje ni fetis (no vecini ni) in predvsem ker podpiras naravno imunost ter gensko evolucijo, predvidevam da se za steklino po ugrizu potepuskega psa ne bi sel cepit, kajne? Ce si dovolj dober prezivis, drugace pa jebiga, naj se se tako kruto slisi, si za en kurc genski material in te ni vec. Se strinjas? Ja verjetno sedaj bi se, ko pa bi res prislo do tega, bi pa tako jokal na NIJZ za tisto injekcijo da bi bilo za popizdit.

solatko je izjavil:

jotunn2 - Cepljenje za gripo je ravno tako brez veze pa še plačeval si ga, če nisi bil cepljen zaradi službe ali fajn rizičen, nekatera druga cepljenja pa pač delujejo in je dobro, da se ne igraš, če padeš v to (tetanus,....). Smrtnost se v teh primerih giba okoli 70%-ov +, covid pa pri rizičnih 2,5%, splošna smrtnost pa 0,14%-ov.

To katero cepljenje deluje in ne si ugotovil ti na podlagi tvojega neizmernega znanja in raziskav? Sam vprasam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jotunn2 ()

Unchancy ::

Ej molnar, hecno je, ko se mladi junaški silaki ob vseh dejstvih ne zavedajo, "kdo je močnejši in kdo šibkejšji del populacije".

:))>:D

Enkrat boste že skapirali...:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Kenpachi ::

jotunn2 je izjavil:

in kaj je problem s tretjim ali cetrtim cepljenjem? Za KME sem bil cepljen ze krepko veckrat kot 4x, za gripo tudi, za korono je pa konec sveta. Ce se cepis, potem je ze kar je, tako da tretje ali cetrto, ali pa dvanajsto ne bo naredilo neke strasne razlike. Ampak ja, ko so po prvem in drugem vecinoma se vsi zivi, je treba narediti problem s tretjim. Ker tretje bo pa jeba, to bo pa zares Billy pojacal dozo 5G cipov notri in to bo pa res jeba.

Kako je vedno zabavno, da nekdo omeni KME. KME je klasično cepivo. KME ti dokazano nudi zaščito. KME rabi boosterje, ki delujejo in v vse daljših intervalih.

mRNA je inverzija. mRNA ni klasično cepivo. mRNA onesposobi "innate immune system", da sploh lahko prodre v celice. mRNA dokazano nudi zaščito natanko 8 tednov [re: israel, UK data] po celotnem režimu (špika1 + 2tedna(moderna 3 tedne) + špika2 + 2 tedna)[re: proizvajalci in stroka pravi tako], potem pa začne pešat. mRNA rabi boosterje, ki delujejo s polovično učinkovitostjo [re: israel data (edini ki so že množično špikali 3ič)]. Torej vedno več boosterjev v vedno krajšem času boš potreboval. Vmes pa, kot pri vsakem drogerašu, bo telo privajeno sprejemanja boosterjev. Julija boš potreboval neskončno boosterjev, prosto po matematiki.

KME lahko vtaknete v smetišče zgodovine za argumentacijo napram mRNA. Hvala.

Aja, pa v zameno 8 tednov zaščite, dobite ščepec (+127% možnosti srčnega obolenja od necepljene kohorte 11% -> 25%). Ta procent se zviša z vsakim boosterjem. Vidim, da vam je všeč ruska ruleta. Vir: klik
Zaraki Kenpachi.

m0LN4r ::

jotunn2 je izjavil:

@m0LN4r glede na to, da ti cepljenje ni fetis (no vecini ni) in predvsem ker podpiras naravno imunost ter gensko evolucijo, predvidevam da se za steklino po ugrizu potepuskega psa ne bi sel cepit, kajne? Ce si dovolj dober prezivis, drugace pa jebiga, naj se se tako kruto slisi, si za en kurc genski material in te ni vec. Se strinjas? Ja verjetno sedaj bi se, ko pa bi res prislo do tega, bi pa tako jokal na NIJZ za tisto injekcijo da bi bilo za popizdit.

solatko je izjavil:

jotunn2 - Cepljenje za gripo je ravno tako brez veze pa še plačeval si ga, če nisi bil cepljen zaradi službe ali fajn rizičen, nekatera druga cepljenja pa pač delujejo in je dobro, da se ne igraš, če padeš v to (tetanus,....). Smrtnost se v teh primerih giba okoli 70%-ov +, covid pa pri rizičnih 2,5%, splošna smrtnost pa 0,14%-ov.

To katero cepljenje deluje in ne si ugotovil ti na podlagi tvojega neizmernega znanja in raziskav? Sam vprasam.
Se strinjam, ker je verjetnost za kaj takega zelo majhna, kot je verjetnost majhna, da nebi brez tezav prebolel korono, se mi zdi nesmiselno, da bi zaradi tega, ker bi mogoce umrl od stekline, dal vsake pol leta cepiti vse ljudi in zivali, tudi ce stekline nimajo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

jotunn2 ::

@m0LN4r zares vse te tvoje 100% podprte in povsem tocne in edino pravilne (dokazano, natancno...) trditve najbolje opise vcerajsni Studio City. Znanost nikoli ni 100%, verniki pa ste vedno in za vse. In to je to... brez vsakrsne prave znanstvene podlage in znanja imas ti 100% tocne informacije, ki 100% vedno in za vsakogar delujejo. Ce navajas izmisljene stevilke na dve decimalke se ne pomeni, da so zaradi tega resnicne. Lahko se pa seveda farbas s tem in svoje nebuloze imenujes kot argumente.
Edini moj argument o delovanju cepiva je, da je v bolnici precej manjsi procent cepljenih kot necepljenih, ceprav je popupacija cepljenih vecja kot populacija necepljenih. Vem da ti matematika, kljub tvojim na dve decimalke natacnim izracunom zascite in casa delovanja zascit, ne gre pretirano pa vseeno mogoce cisto v razmislek.

m0LN4r ::

Unchancy je izjavil:

Ej molnar, hecno je, ko se mladi junaški silaki ob vseh dejstvih ne zavedajo, "kdo je močnejši in kdo šibkejšji del populacije".

:))>:D

Enkrat boste že skapirali...:))

Nisem jaz nic silak, sem bil ze konkretno bolan in hospitaliziran, predvsem v otrostvu. Ce me kaj dobi sem 2 tedna z konkretno vrocino v postelji, komaj diham, se ne premikam, niti jest ne morem, v hujsem primeru se ledeno kopel mi naredijo, sem padel ze v nezavest sred dnevne sobe, se pobral in sel naprej. Pac nevem za tebe, ampak sem normalno bolan, kot vsi drugi, ce sem, edino vajen sem, da za vsak drek ne hodim v bolnico ali k dohtarju, ampak samo v najhujsem primeru, recimo ce bi se po 1-2 tednih slabo stanje poslabsalo.
Biti hujse bolan je pac normalno, ampak ocitno po letu 2020 vec ni.

Me je ze picilo ogromno klopov, pa se zaradi niti enega nisem sel k dohtarju, danes je pa v navadi, da vsak bumbar leti ze prvi dan. Pa vemo kako je z boreliozo. Verjetnost je tako nizka, da je sprejemljiva.

PS: Nisem dobil odgovora, 280 postelj je problem v drzavi ali v eni od vecjih bolnic?

jotunn2 je izjavil:

@m0LN4r zares vse te tvoje 100% podprte in povsem tocne in edino pravilne (dokazano, natancno...) trditve najbolje opise vcerajsni Studio City. Znanost nikoli ni 100%, verniki pa ste vedno in za vse. In to je to... brez vsakrsne prave znanstvene podlage in znanja imas ti 100% tocne informacije, ki 100% vedno in za vsakogar delujejo. Ce navajas izmisljene stevilke na dve decimalke se ne pomeni, da so zaradi tega resnicne. Lahko se pa seveda farbas s tem in svoje nebuloze imenujes kot argumente.
Edini moj argument o delovanju cepiva je, da je v bolnici precej manjsi procent cepljenih kot necepljenih, ceprav je popupacija cepljenih vecja kot populacija necepljenih. Vem da ti matematika, kljub tvojim na dve decimalke natacnim izracunom zascite in casa delovanja zascit, ne gre pretirano pa vseeno mogoce cisto v razmislek.

Jaz se ne opletam z nobenimi stevilkami in z njimi nisem obseden, kot ocitno ti. Jaz ti samo pravim, da se ti zaradi mene ne rabis cepit, niti proti koroni, niti proti steklini, niti proti "sifilisu" ce bi slucajno imela seks. Jaz ne zahtevam od tebe, da se zaradi mene cepis. Ti pa zahtevas, da se cepimo vsi proti "steklini" tudi, ce zaradi tu pa tam, kdo umre.

PS: S stevilkami opletate in strasite tisti, ki teh 280 postelj predstavljate kot apokalipso, konec sveta, normalnega zivljenja. Rutinsko mesecno cepljenje, pac ni normalnost, ampak so vas ze tako oprali, da za vas ocitno je.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Unchancy ::

Upam da zdaj razumeš, kdo je "šibkejši del populacije"... Verjemi, zagotovo niso tisti nad 50 let...>:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

m0LN4r ::

Unchancy je izjavil:

Upam da zdaj razumeš, kdo je "šibkejši del populacije"...

Pa menis, da bi se zaradi tega moral sekirati?
Vas, ko vas je tako strah, a sploh se hodite ven? Med ljudi, v naravo? Saj pa, ce sestejes zaradi cesa vse lahk umres vsak trenutek, bolje da ostanete vecno doma.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

gruntfürmich ::

poweroff je izjavil:

Me pa zanima od kje zdaj "smrtonosni virus ki bo izbrisal civilizacijo". A niste anticepilci še do nedavnega trdili, da virusa sploh ni, oziroma gre samo za malo močnejši prehlad?

In ja, za trenutni kolaps so krivi necepljeni. To ne pomeni, da zdravstvo nima svojih težav, ki se vlečejo že dolgo časa. Ampak če ne bi bilo COVIDnih bolnikov, bi moj oče, pa še marsikdo prišel na poseg z nekajtedensko zamudo, zdaj pa bo ta zamuda nekajmesečna, nekajletna ali pa celo usodna.

In ja, ko zmanjka je pač treba nekje rezat. Pravila za to je treba sprejeti vnaprej. Jaz predlagam, da se reže pri necepljenih, oziroma tistih, ki nimajo nekega medicinskega razloga proti cepljenju in se niso cepili.

Čakam pa še vedno vaše predloge.

tvoje teze so iz riti vzete, prav tako tvoje da bo cepljenje vse rešilo. kdo je trdil da ni virusa?

najbolje da se cepljenih ne sprejema v bolnice, ker vsi mislite da ste opravili z virusom ko ste se šli cepit, in se zato družite z vsemi in vsakimi.

za trenutni kolaps pa so krivi politiki, ker so pač rezali programe drugje na račun covidnih bolnikov.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

m0LN4r je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Upam da zdaj razumeš, kdo je "šibkejši del populacije"...

Pa menis, da bi se zaradi tega moral sekirati?
Vas, ko vas je tako strah, a sploh se hodite ven? Med ljudi, v naravo? Saj pa, ce sestejes zaradi cesa vse lahk umres vsak trenutek, bolje da ostanete vecno doma.

Letos štirikrat na dopust, živim povsem normalno, v zaprtih javnih prostorih nosim masko in si razkužujem roke predno vstopim in ko izstopim na primer v in iz trgovine.
Trikrat cepljen, mene ni strah, nisem pa ego pizda in se držim ukrepov.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

m0LN4r ::

Unchancy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Upam da zdaj razumeš, kdo je "šibkejši del populacije"...

Pa menis, da bi se zaradi tega moral sekirati?
Vas, ko vas je tako strah, a sploh se hodite ven? Med ljudi, v naravo? Saj pa, ce sestejes zaradi cesa vse lahk umres vsak trenutek, bolje da ostanete vecno doma.

Letos štirikrat na dopust, živim povsem normalno, v zaprtih javnih prostorih nosim masko in si razkužujem roke predno vstopim in ko izstopim na primer v in iz trgovine.
Trikrat cepljen, mene ni strah, nisem pa ego pizda in se držim ukrepov.

Jaz tudi nosim masko, po 8-9 ur na dan? Cepljen nisem, roke si razkuzujem samo na wcju.
Kaj dopust? Jaz hodim redno na zurke, k necepljenim na obiske.
Imam stik z 100-200 ljudmi na dan in to na manj kot 1 meter.

Je pa res, da se ne slatamo, ampak samo pogovarjamo. Pa vsak pije in je iz svojega kozarca.

Kdo ma zdaj vecjega?

Unchancy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Upam da zdaj razumeš, kdo je "šibkejši del populacije"...

Pa menis, da bi se zaradi tega moral sekirati?
Vas, ko vas je tako strah, a sploh se hodite ven? Med ljudi, v naravo? Saj pa, ce sestejes zaradi cesa vse lahk umres vsak trenutek, bolje da ostanete vecno doma.

Letos štirikrat na dopust, živim povsem normalno, v zaprtih javnih prostorih nosim masko in si razkužujem roke predno vstopim in ko izstopim na primer v in iz trgovine.
Trikrat cepljen, mene ni strah, nisem pa ego pizda in se držim ukrepov.

Ne in ne zivis normalno, cepil si se vsakih 3-4 mesece, nosis masko, razkuzujes nakupovalni vozicek. To je vse drugo, samo normalno ne. In vse to zaradi virusa, za katerega je verjetnost za kaj hujsega zanemarljiva, ampak stevilka "zanemarljivosti" je relativna. Stroka jo je tokrat postavila zelo zelo nizko.

Za tebe je normalno, ker so te v to prepricali, da je to nova normalnost.

Normalno je zboleti, biti bolan, preboleti ali umreti.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

jotunn2 ::

m0LN4r je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Upam da zdaj razumeš, kdo je "šibkejši del populacije"...

Pa menis, da bi se zaradi tega moral sekirati?

Glede na to kako te navaden prehlad ali gripa po tvojih lastnih besedah udari,,, ja mogoce bi se pa vsaj malo moral. Pa ce ze ne sekirat, vsaj zamislit ;)

m0LN4r ::

To da se na dalec gledate na dopustu ni normalnost.

jotunn2 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Upam da zdaj razumeš, kdo je "šibkejši del populacije"...

Pa menis, da bi se zaradi tega moral sekirati?

Glede na to kako te navaden prehlad ali gripa po tvojih lastnih besedah udari,,, ja mogoce bi se pa vsaj malo moral. Pa ce ze ne sekirat, vsaj zamislit ;)

Se mi ze hlace tresejo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

gruntfürmich ::

jotunn2 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Upam da zdaj razumeš, kdo je "šibkejši del populacije"...

Pa menis, da bi se zaradi tega moral sekirati?

Glede na to kako te navaden prehlad ali gripa po tvojih lastnih besedah udari,,, ja mogoce bi se pa vsaj malo moral. Pa ce ze ne sekirat, vsaj zamislit ;)

jst nisem nobenega prehlada prebolel tako enostavno kot covid!
ne mešat starostnike s 5 pridruženimi boleznimi, ki se nočejo cepit, z ostalo mladino.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jotunn2 ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz se ne opletam z nobenimi stevilkami in z njimi nisem obseden, kot ocitno ti. Jaz ti samo pravim, da se ti zaradi mene ne rabis cepit, niti proti koroni, niti proti steklini, niti proti "sifilisu" ce bi slucajno imela seks. Jaz ne zahtevam od tebe, da se zaradi mene cepis. Ti pa zahtevas, da se cepimo vsi proti "steklini" tudi, ce zaradi tu pa tam, kdo umre.

Sorry se opravicujem.... Kenpachi je tisti "znanstvenik" ki do procenta in dneva natacno doloceno ucinkovitost cepiva itd. Sem zamesal... my bad.
In ne nikogar ne silim da se cepi. Kar se mene tice vsak dela sam tisto kar mu pase. In ce kje najdes en sam moj post, kjer pisem da bi se morali vsi cepiti ti isto sekundo nakazem 10 jurjev. Edino kar pa se strinjam pa je, da se ne zapira nicesar vec. Bolnice operirajo kot da ni nic in se ne odpoveduje drugih pregledov oz. operacij, ker je treba vse sile usmeriti v bolnike s korono. Vse dela enako kot prej in ce ni resoursov za korono jih pac ni. Se strinjam s tistim kar je napisal nekdo drug prej, zakaj bi nekdo moral cakati na operacijo kolka, ker je pac aktualna korona. Bo pac tisti s korono pocakal, da pride na vrsto, ker je pac ta za operacijo kolka pred njim na vrsti.

m0LN4r ::

Pa ja, saj to. Zaradi "280" postelj (ja ponavljam kot RTV) se korenito spremeni normalnost, katero smo do danes dojemali in dozivljali, po novem za nekaj nemogocega in se hoce _celotno_ populacijo manipulirati do te mere, da je nova normalnost cepljenje na par mescev proti gripi in razkuzevanje vozickov, kot v postapokalipticnih filmih.

Walking Dead je naredil svoje.

NEWSFLASH SHOCK bo, ko bodo ljudje na novo dojeli, da nas brez korone umre mnogokrat vec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dsfsfawer235 ::

m0LN4r je izjavil:

Pa ja, saj to. Zaradi "280" postelj (ja ponavljam kot RTV) se korenito spremeni normalnost, katero smo do danes dojemali in dozivljali, po novem za nekaj nemogocega in se hoce _celotno_ populacijo manipulirati do te mere, da je nova normalnost cepljenje na par mescev proti gripi in razkuzevanje vozickov, kot v postapokalipticnih filmih.

Walking Dead je naredil svoje.

NEWSFLASH SHOCK bo, ko bodo ljudje na novo dojeli, da nas brez korone umre mnogokrat vec.


Ne nakladaj, vse to tvoje sranje je pase, mogoce si lahko pametoval 8 mesecev nazaj, danes je irelevantno, ker imamo rezultate v bolnisnicah in karkoli reces, se ti lahko samo pomilovalno nasmehnem.

Pac cepi se, ce se pa ne bos, ker si majhna prestrasena pizda, tako kot ostali bedaki od anticepilcev, pa drzim pesti, da poskrbi zate evolucija, kje pa pise, da mora vsak kreten preziveti.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

jotunn2 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz se ne opletam z nobenimi stevilkami in z njimi nisem obseden, kot ocitno ti. Jaz ti samo pravim, da se ti zaradi mene ne rabis cepit, niti proti koroni, niti proti steklini, niti proti "sifilisu" ce bi slucajno imela seks. Jaz ne zahtevam od tebe, da se zaradi mene cepis. Ti pa zahtevas, da se cepimo vsi proti "steklini" tudi, ce zaradi tu pa tam, kdo umre.

Sorry se opravicujem.... Kenpachi je tisti "znanstvenik" ki do procenta in dneva natacno doloceno ucinkovitost cepiva itd. Sem zamesal... my bad.
In ne nikogar ne silim da se cepi. Kar se mene tice vsak dela sam tisto kar mu pase. In ce kje najdes en sam moj post, kjer pisem da bi se morali vsi cepiti ti isto sekundo nakazem 10 jurjev. Edino kar pa se strinjam pa je, da se ne zapira nicesar vec. Bolnice operirajo kot da ni nic in se ne odpoveduje drugih pregledov oz. operacij, ker je treba vse sile usmeriti v bolnike s korono. Vse dela enako kot prej in ce ni resoursov za korono jih pac ni. Se strinjam s tistim kar je napisal nekdo drug prej, zakaj bi nekdo moral cakati na operacijo kolka, ker je pac aktualna korona. Bo pac tisti s korono pocakal, da pride na vrsto, ker je pac ta za operacijo kolka pred njim na vrsti.

Ali pa, da politiko nebi bilo sram priznati, da je zdravstveni sistem res v kurcu in smo to ugotovili sele 2021, susljajo se je pa ze veliko prej.
280 je sramotna stevilka. Sele zdaj sem dojel, da je teh 280 po celi drzavi skupaj in to po dveh letih "izrednega" stanja.
Pa da jih ni sram, te ministre. Osamosvojitev je pocasi ze dve generaciji nazaj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unchancy ::

Jaz tudi nosim masko, po 8-9 ur na dan? Cepljen nisem, roke si razkuzujem samo na wcju.
Kaj dopust? Jaz hodim redno na zurke, k necepljenim na obiske.
Imam stik z 100-200 ljudmi na dan in to na manj kot 1 meter.

Je pa res, da se ne slatamo, ampak samo pogovarjamo. Pa vsak pije in je iz svojega kozarca.

Kdo ma zdaj vecjega?


Razlika v letih maybe, družina etc...? :))

Ne in ne zivis normalno, cepil si se vsakih 3-4 mesece, nosis masko, razkuzujes nakupovalni vozicek. To je vse drugo, samo normalno ne. In vse to zaradi virusa, za katerega je verjetnost za kaj hujsega zanemarljiva, ampak stevilka "zanemarljivosti" je relativna. Stroka jo je tokrat postavila zelo zelo nizko.

Za tebe je normalno, ker so te v to prepricali, da je to nova normalnost.


Vsako leto se cepim proti gripi, da ne omenjam vseh boosterjev KME v zadnjih letih. Tri pikice več, no big deal.
Razkuževanje nakupovalnega vozička? Nisem napisal, da delam v trgovini...>:D
Pa zaradi vse te distance in razkuževanja že skoraj dve leti nisem niti nahoden. Kar me ne moti.

PS: Verjetnost "za kaj hujšega" 100000 krat manjša pri cepljenju kot pri covidu, zato antivax pomisleki "don't compute at all"
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

m0LN4r ::

dsfsfawer235 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Pa ja, saj to. Zaradi "280" postelj (ja ponavljam kot RTV) se korenito spremeni normalnost, katero smo do danes dojemali in dozivljali, po novem za nekaj nemogocega in se hoce _celotno_ populacijo manipulirati do te mere, da je nova normalnost cepljenje na par mescev proti gripi in razkuzevanje vozickov, kot v postapokalipticnih filmih.

Walking Dead je naredil svoje.

NEWSFLASH SHOCK bo, ko bodo ljudje na novo dojeli, da nas brez korone umre mnogokrat vec.


Ne nakladaj, vse to tvoje sranje je pase, mogoce si lahko pametoval 8 mesecev nazaj, danes je irelevantno, ker imamo rezultate v bolnisnicah in karkoli reces, se ti lahko samo pomilovalno nasmehnem.

Pac cepi se, ce se pa ne bos, ker si majhna prestrasena pizda, tako kot ostali bedaki od anticepilcev, pa drzim pesti, da poskrbi zate evolucija, kje pa pise, da mora vsak kreten preziveti.
Pizdica si ti, ker se cepljujes, ker te je strah evolucije kateri drzis pesti.

Itak, saj samo dokazujes, da se stroka, politika in krizni stab niso nic naucili iz lanskega novembra in ponavljamo zgodbo z enakimi "kapacitetami" - jako izredno, my ass.

Unchancy je izjavil:

Jaz tudi nosim masko, po 8-9 ur na dan? Cepljen nisem, roke si razkuzujem samo na wcju.
Kaj dopust? Jaz hodim redno na zurke, k necepljenim na obiske.
Imam stik z 100-200 ljudmi na dan in to na manj kot 1 meter.

Je pa res, da se ne slatamo, ampak samo pogovarjamo. Pa vsak pije in je iz svojega kozarca.

Kdo ma zdaj vecjega?


Razlika v letih maybe, družina etc...? :))

Ne in ne zivis normalno, cepil si se vsakih 3-4 mesece, nosis masko, razkuzujes nakupovalni vozicek. To je vse drugo, samo normalno ne. In vse to zaradi virusa, za katerega je verjetnost za kaj hujsega zanemarljiva, ampak stevilka "zanemarljivosti" je relativna. Stroka jo je tokrat postavila zelo zelo nizko.

Za tebe je normalno, ker so te v to prepricali, da je to nova normalnost.


Vsako leto se cepim proti gripi, da ne omenjam vseh boosterjev KME v zadnjih letih. Tri pikice več, no big deal.
Razkuževanje nakupovalnega vozička? Nisem napisal, da delam v trgovini...>:D
Pa zaradi vse te distance in razkuževanja že skoraj dve leti nisem niti nahoden. Kar me ne moti.

PS: Verjetnost "za kaj hujšega" 100000 krat manjša pri cepljenju kot pri covidu, zato antivax pomisleki "don't compute at all"
Torej, ker je za tebe to normalno, mora biti tak nacin lajfa normalen vsem, po novem. Razumem.
Pa tudi ce je 100.000x manjsa, je okuzba s covidom brez cepljenja zanemarljiv faktor.

Hitro novico, da je treba graditi nove krematorije zaradi covid. Materiala za plasenje je neskoncno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Unchancy ::

Pa tudi ce je 100.000x manjsa, je okuzba s covidom brez cepljenja zanemarljiv faktor.


Česa se potem bojiš pri cepljenju, če si pripravljen sprejeti 100000 krat večji rizik pri covidu?

Torej, ker je za tebe to normalno, mora biti tak nacin lajfa normalen vsem, po novem. Razumem.


A sem to napisal? Zgolj odgovoril sem na tvoje vprašanje, “če sploh kaj hodim ven itd…” In ti še povedal, da me ni strah.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

gruntfürmich ::

Unchancy je izjavil:

Česa se potem bojiš pri cepljenju, če si pripravljen sprejeti 100000 krat večji rizik pri covidu?

zakaj potem cepljenje?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Unchancy ::

Zakaj ne?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Kenpachi ::

jotunn2 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz se ne opletam z nobenimi stevilkami in z njimi nisem obseden, kot ocitno ti. Jaz ti samo pravim, da se ti zaradi mene ne rabis cepit, niti proti koroni, niti proti steklini, niti proti "sifilisu" ce bi slucajno imela seks. Jaz ne zahtevam od tebe, da se zaradi mene cepis. Ti pa zahtevas, da se cepimo vsi proti "steklini" tudi, ce zaradi tu pa tam, kdo umre.

Sorry se opravicujem.... Kenpachi je tisti "znanstvenik" ki do procenta in dneva natacno doloceno ucinkovitost cepiva itd. Sem zamesal... my bad.
In ne nikogar ne silim da se cepi. Kar se mene tice vsak dela sam tisto kar mu pase. In ce kje najdes en sam moj post, kjer pisem da bi se morali vsi cepiti ti isto sekundo nakazem 10 jurjev. Edino kar pa se strinjam pa je, da se ne zapira nicesar vec. Bolnice operirajo kot da ni nic in se ne odpoveduje drugih pregledov oz. operacij, ker je treba vse sile usmeriti v bolnike s korono. Vse dela enako kot prej in ce ni resoursov za korono jih pac ni. Se strinjam s tistim kar je napisal nekdo drug prej, zakaj bi nekdo moral cakati na operacijo kolka, ker je pac aktualna korona. Bo pac tisti s korono pocakal, da pride na vrsto, ker je pac ta za operacijo kolka pred njim na vrsti.


Tu se pa strinjava. Cheers!
Zaraki Kenpachi.

m0LN4r ::

Česa se potem bojiš pri cepljenju, če si pripravljen sprejeti 100000 krat večji rizik pri covidu?
Se ne bojim, nepotrebno je, nocem da to postane nova "normalnost" - ki je rutinsko, ponavljajoce se nepotrebno cepljenje.

A sem to napisal? Zgolj odgovoril sem na tvoje vprašanje, "če sploh kaj hodim ven itd..." In ti še povedal, da me ni strah.
Jaz sem ti pa povedal, da to, kar pocnes, ni normalno. To se tebi samo zdi, ker si se navadil.
Meni pa je normalno voziti 200 na AC, ker pac lahko to pocnem vsak dan, legalno. /s

Unchancy je izjavil:

Zakaj ne?
Tocno zaradi tega, da ne bom postavljal taksnih butastih vprasanj po cepljenju in se okuzil z vecvrednostnim kompleksom in metal vse ljudi, ki se ne cepijo v isti kos, in temu rekel "normalnost" "strah" in se ponavljal kot papiga v klubu cepljenih.

Ampak glej, itak ni efekta, ta efekt je zacasen. Potem moras vajo ponovit, dokler bo politika nekega dne rekla, da je brezveze. Potem bos pa tudi ti obrnil plosco za 180.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unchancy ::

Jaz sem ti pa povedal, da to, kar pocnes, ni normalno.


Kaj ni normalno? Da grem 4 krat letno na dopust in počnem vse isto kot ponavadi - z razliko mask v zaprtih javnih prostorih in razkuževanja rok pred vstopom in po izstopu?
V Aziji so maske nosili že pred kovidom vsakodnevno.

Meni pa je normalno voziti 200 na AC, ker pac lahko to pocnem vsak dan, legalno.


Jaz se vozim 190 po AC (sicer ni legalno) in 140 po navadni cesti (isto ni legalno).
"Kdo ima zdaj večjega?"

Tocno zaradi tega, da ne bom postavljal taksnih butastih vprasanj po cepljenju in se okuzil z vecvrednostnim kompleksom in metal vse ljudi, ki se ne cepijo v isti kos, in temu rekel "normalnost" "strah" in se ponavljal kot papiga v klubu cepljenih.


Se pravi nimaš utemeljenega razloga, zgolj "ponavljaš se kot papiga v klubu antivax" :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

m0LN4r ::

Jaz se vozim 190 po AC (sicer ni legalno) in 140 po navadni cesti (isto ni legalno).
"Kdo ima zdaj večjega?"
No sej vidis, nisi normalen.



Kaj ni normalno? Da grem 4 krat letno na dopust in počnem vse isto kot ponavadi - z razliko mask v zaprtih javnih prostorih in razkuževanja rok pred vstopom in po izstopu?
V Aziji so maske nosili že pred kovidom vsakodnevno.
Se ni nanasalo na tvoj dopust. Mogoce je tezko razbrat, se opravicujem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

jotunn2 ::

m0LN4r je izjavil:

Sele zdaj sem dojel, da je teh 280 po celi drzavi skupaj in to po dveh letih "izrednega" stanja.
Pa da jih ni sram, te ministre. Osamosvojitev je pocasi ze dve generaciji nazaj.

No ja to, da si sele sedaj dojel da se ze 2 leti govori o priblizno podobni stevilki postelje po celi drzavi, ne o eni bolnici, pove dovolj o tvojem dosegu. In potem bo tak clovek, ki se mu je po dveh letih koncno le posvetila dokaj preprosta stvar, ki jo povsod objavljajo ene 500x na dan, pametoval o stvareh kot so cepiva in delovanje le teh itd. Uff ja.... kredibilnost do amena :))

Unchancy ::

No sej vidis, nisi normalen.

"Vedno vozim s prilagojeno hitrostjo." Tale je vaš.>:D

Se ni nanasalo na tvoj dopust. Mogoce je tezko razbrat, se opravicujem.


V srednjem veku je bilo tudi kopanje percepirano kot nenormalno čistunstvo, ki škoduje zdravju.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

m0LN4r ::

"Vedno vozim s prilagojeno hitrostjo." Tale je vaš.
No ja, jaz pa z dovoljeno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unchancy ::

jotunn2 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Sele zdaj sem dojel, da je teh 280 po celi drzavi skupaj in to po dveh letih "izrednega" stanja.
Pa da jih ni sram, te ministre. Osamosvojitev je pocasi ze dve generaciji nazaj.

No ja to, da si sele sedaj dojel da se ze 2 leti govori o priblizno podobni stevilki postelje po celi drzavi, ne o eni bolnici, pove dovolj o tvojem dosegu. In potem bo tak clovek, ki se mu je po dveh letih koncno le posvetila dokaj preprosta stvar, ki jo povsod objavljajo ene 500x na dan, pametoval o stvareh kot so cepiva in delovanje le teh itd. Uff ja.... kredibilnost do amena :))


Haha, ampak res. Koliko postov nasračka nekdo, ki sploh ne ve o čemu piše.

m0LN4r je izjavil:

"Vedno vozim s prilagojeno hitrostjo." Tale je vaš.
No ja, jaz pa z dovoljeno.

Zmeni se s solatarjem.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

m0LN4r ::

Unchancy je izjavil:

No sej vidis, nisi normalen.

"Vedno vozim s prilagojeno hitrostjo." Tale je vaš.>:D

Se ni nanasalo na tvoj dopust. Mogoce je tezko razbrat, se opravicujem.


V srednjem veku je bilo tudi kopanje percepirano kot nenormalno čistunstvo, ki škoduje zdravju.
Pa lockdowne so imeli, neumiti pa niso smeli ven iz hise.

In zaradi tega je avtomaticno normalno, da se cela Slovenija "mora" cepit, ker je ta virus pobral mal vec ljudi, kot jih pobere ponavadi, ampak pozabljamo pa, da tistih, ki jih je pobral enkrat, drugic ne bo in ko to kriticno tocko dosezemo, da jih zmanjka, je to to.

Unchancy je izjavil:

jotunn2 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Sele zdaj sem dojel, da je teh 280 po celi drzavi skupaj in to po dveh letih "izrednega" stanja.
Pa da jih ni sram, te ministre. Osamosvojitev je pocasi ze dve generaciji nazaj.

No ja to, da si sele sedaj dojel da se ze 2 leti govori o priblizno podobni stevilki postelje po celi drzavi, ne o eni bolnici, pove dovolj o tvojem dosegu. In potem bo tak clovek, ki se mu je po dveh letih koncno le posvetila dokaj preprosta stvar, ki jo povsod objavljajo ene 500x na dan, pametoval o stvareh kot so cepiva in delovanje le teh itd. Uff ja.... kredibilnost do amena :))
No ja, zdaj pa se se poskusi skoncentrirati na bistvo napisanega. Clovek tvojega kova bi pa ja zmogel razbrati bistvo sporocila in lociti od ocitnega sakrazma. Mogoce se pa motim o tvojih kompetencah.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Utk ::

Še ena teorija zarote se uresničuje. Za katero boste spet rekli, pa sej, normalno, sej tako je prav...

Unchancy ::

Pa lockdowne so imeli, neumiti pa niso smeli ven iz hise.
Pa polovico Evrope takrat je pobrala ena epidemija. Well done.

No ja, zdaj pa se se poskusi skoncentrirati na bistvo napisanega. Clovek tvojega kova bi pa ja zmogel razbrati bistvo sporocila in lociti od ocitnega sakrazma. Mogoce se pa motim o tvojih kompetencah.


Govori nekdo, ki ne zna citirati postov, na katere odgovarja.:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

m0LN4r ::

Pa polovico Evrope takrat je pobrala ena epidemija. Well done.
Danes smo pa tako dalec od te polovice, da je niti nebi trebalo omenjati, ce bi imeli ze od starta vsaj 10% vec postelj ;)


Govori nekdo, ki ne zna citirati postov, na katere odgovarja.
Spet se ukvarjas z nepomembnimi stvarmi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Unchancy ::

Danes smo pa tako dalec od te polovice, da je niti nebi trebalo omenjati, ce bi imeli ze od starta vsaj 10% vec postelj


Ej, verjetno si res še zelo mlad, ampak lahko bi ti bilo jasno, da bi v primeru te iste epidemije bile v Slovenistanu nafilane čisto vse ICU postelje, tudi če bi jih imeli 3 krat več.

Spet se ukvarjas z nepomembnimi stvarmi.


Ko boš kupoval novega gnojfa, ne bodi malenkosten in nakaži kupnino meni namesto prodajalcu karjol.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

poweroff ::

m0LN4r je izjavil:

Da obrnem vprasanje, zakaj je tvoj oce vec vreden od olimpijskega sportnika? Tvojga oceta ne gleda cel svet, v blagajno v primerjavi s tem sportnikom je prispeval bolj malo.

Kot prvo ne veš kaj je prispeval in kaj ne. Finančno in drugače. Zame je vsekakor vreden več kot vsi olimpijski športniki.

Vreden je pa več zato, ker je odgovoren in se je cepil. Skratka, naredil je vse, da zaščiti sebe, druge in zmanjša pritisk na zdravstvo. Za razlik od športnika, kjer vsi vemo, da vrhunski šport škoduje zdravju. Poleg tega je nek olimpijski športnik - če prav berem - ponarejal PCT potrdila.

Tako da če ti dve osebi prideta do ventilatorja, je zame odločitev jasna.

Unchancy je izjavil:

Ej molnar, hecno je, ko se mladi junaški silaki ob vseh dejstvih ne zavedajo, "kdo je močnejši in kdo šibkejšji del populacije".

:))>:D

Enkrat boste že skapirali...:))

Točno tako.

Sploh pa ne vem zakaj zdaj tak jok in stok. Prej ste se vsi junačili glede virusa, zdaj vas je pa strah za intenzivne postelje, ali kaj?
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

m0LN4r ::

Tle je bistvo problema:
Zame je vsekakor
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Lonsarg ::

Mladi niso dilema ker jih je stevilcno tako malo.

Triaza bo pri starejsih (oziroma je ze, samo nerado se govori). Tam pa ce bo starost primerljiva bo cepljenje definitivno faktor v prid covid pacientu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

kamiKaZaA ::

Unchancy je izjavil:


Trikrat cepljen, mene ni strah, nisem pa ego pizda in se držim ukrepov.

Si ego pizda, ker se ne testiraš in okužuješ druge. Zaradi takšnih kot si ti, drugi ljudje pristajajo v bolnišnicah. Necepljen in "s potrdilom" zdrav človek ne more nikogar okužiti. Ti kot cepljen pa redno okužiš kakšnega brez da bi vedel. Zakaj? Ker se ti je težko it vsakih 48ur testirat. Ego pizda. ;(

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

gruntfürmich ::

sj pa se ve po starostni strukturi, kdo je na posteljah.

res ne vem zakaj takšno mutenje in jamranje da je treba še dojenčke v maternicah cepit...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Unchancy ::

kamiKaZaA je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Trikrat cepljen, mene ni strah, nisem pa ego pizda in se držim ukrepov.

Si ego pizda, ker se ne testiraš in okužuješ druge. Zaradi takšnih kot si ti, drugi ljudje pristajajo v bolnišnicah. Necepljen in "s potrdilom" zdrav človek ne more nikogar okužiti. Ti kot cepljen pa redno okužiš kakšnega brez da bi vedel. Zakaj? Ker se ti je težko it vsakih 48ur testirat. Ego pizda. ;(

A ni tko, da če se cepiš, potem takoj po okužbi fašeš ventilator in ICU? Ker so na ICU sami cepljeni? You can’t have the cake and eat it.
Sem bil v času dosti po drugi dozi na testiranju, ker so me malo bolela pljuča, ampak se je izkazalo, da je šlo za posledice športne poškodbe (itak sem si mislil, ampak sem se kljub temu na poti na sestanek ustavil na mestu za testiranje, potrpel tisti bežni stik s palčko, plačal test in počakal na rezultat 15 minut).
Tako da si lahko to svoje nakladanje zatakneš nekam.

PS: Aja, a niso testi kr neki? Kako potem tisto potrdilo sploh kaj velja? Cake No2…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

jotunn2 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Necepljen in "s potrdilom" zdrav človek ne more nikogar okužiti.

To upam da ti je danes ze jasno, da ce si negativen na testu, to pomeni zgolj da takrat nisi bil okuzen. Kaj je cez eno, tri, dvanajst ali 24 ur nima niti najmanjse veze s tem testom. Kot drugo pa, ali nisi ravno ti bluzil o tem da so testi nezanesljivi in brez pomena? Zakaj so pa sedaj iznenada ze jebeni hitri testi oh in sploh?

Dimnik ::

jotunn2 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Necepljen in "s potrdilom" zdrav človek ne more nikogar okužiti.

To upam da ti je danes ze jasno, da ce si negativen na testu, to pomeni zgolj da takrat nisi bil okuzen. Kaj je cez eno, tri, dvanajst ali 24 ur nima niti najmanjse veze s tem testom. Kot drugo pa, ali nisi ravno ti bluzil o tem da so testi nezanesljivi in brez pomena? Zakaj so pa sedaj iznenada ze jebeni hitri testi oh in sploh?


Sem vceraj videl vrsto za testiranje...sem se samo čudil, trije so imeli maske, ostali brez, vsi ki smo šli tam zraven k zobarju, pa cepljeni z maskami in koda na telefonu....in potem kamikmaza in solatko pametujeta???

jotunn2 ::

Saj ce se danes trdijo, da korone ni, potem mi je jasno da tudi mask ne potrebujejo. Ceprav je pa tudi res, da obstaja boga in pol ljudi, ki mislijo da so bulletproof ker so cepljeni in se jim ni potrebno drzati nicesar vec.... rezultat enih in drugih je pa viden v stevilkah.

kamiKaZaA ::

jotunn2 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Necepljen in "s potrdilom" zdrav človek ne more nikogar okužiti.

To upam da ti je danes ze jasno, da ce si negativen na testu, to pomeni zgolj da takrat nisi bil okuzen. Kaj je cez eno, tri, dvanajst ali 24 ur nima niti najmanjse veze s tem testom. Kot drugo pa, ali nisi ravno ti bluzil o tem da so testi nezanesljivi in brez pomena? Zakaj so pa sedaj iznenada ze jebeni hitri testi oh in sploh?

Kdor se testira vsakih 48ur in je že pol leta negativen skozi, takšni ni mogel nikogar okužiti, ker je dokazano zdrav. Covida ne preboliš v parih urah. In zato se tudi tesitra na takšne intervale kot jih imamo.

jotunn2 je izjavil:

Saj ce se danes trdijo, da korone ni, potem mi je jasno da tudi mask ne potrebujejo.

Še ena laž, ki jo širite cepljenci. 100x povedano, da korona je, je nevarnaq, ni pa tako nevarna, da bi sedaj morali začet živet z lockdowni na vsakih 6 mesecev in z obveznim cepljenjem večkrat letno.

@Unchancy - če se ne testiraš redno vsaj leto dni kot ostali necepljeni, si navaden morilec in ego pizda, ker okužuješ druge brez da bi vedel, da si jih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

m0LN4r ::

Dimnik je izjavil:

jotunn2 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Necepljen in "s potrdilom" zdrav človek ne more nikogar okužiti.

To upam da ti je danes ze jasno, da ce si negativen na testu, to pomeni zgolj da takrat nisi bil okuzen. Kaj je cez eno, tri, dvanajst ali 24 ur nima niti najmanjse veze s tem testom. Kot drugo pa, ali nisi ravno ti bluzil o tem da so testi nezanesljivi in brez pomena? Zakaj so pa sedaj iznenada ze jebeni hitri testi oh in sploh?


Sem vceraj videl vrsto za testiranje...sem se samo čudil, trije so imeli maske, ostali brez, vsi ki smo šli tam zraven k zobarju, pa cepljeni z maskami in koda na telefonu....in potem kamikmaza in solatko pametujeta???
Imas slucajno informacije s terena, koliko jih padlo skup na tla in umrlo na kraju? Samo sprasujem, za frenda.

Še ena laž, ki jo širite cepljenci. 100x povedano, da korona je, je nevarnaq, ni pa tako nevarna, da bi sedaj morali začet živet z lockdowni na vsakih 6 mesecev in z obveznim cepljenjem večkrat letno.
Bolj enostavno res ne gre.

Še ena laž, ki jo širite cepljenci. 100x povedano, da korona je, je nevarnaq, ni pa tako nevarna, da bi sedaj morali začet živet z lockdowni na vsakih 6 mesecev in z obveznim cepljenjem večkrat letno.
Bolj enostavno res ne gre razlozt.

Še ena laž, ki jo širite cepljenci. 100x povedano, da korona je, je nevarnaq, ni pa tako nevarna, da bi sedaj morali začet živet z lockdowni na vsakih 6 mesecev in z obveznim cepljenjem večkrat letno.
Bolj enostavno res ne gre razlozt.

Še ena laž, ki jo širite cepljenci. 100x povedano, da korona je, je nevarnaq, ni pa tako nevarna, da bi sedaj morali začet živet z lockdowni na vsakih 6 mesecev in z obveznim cepljenjem večkrat letno.
Bolj enostavno res ne gre razlozt.

Še ena laž, ki jo širite cepljenci. 100x povedano, da korona je, je nevarnaq, ni pa tako nevarna, da bi sedaj morali začet živet z lockdowni na vsakih 6 mesecev in z obveznim cepljenjem večkrat letno.
Bolj enostavno res ne gre razlozt.

Še ena laž, ki jo širite cepljenci. 100x povedano, da korona je, je nevarnaq, ni pa tako nevarna, da bi sedaj morali začet živet z lockdowni na vsakih 6 mesecev in z obveznim cepljenjem večkrat letno.
Bolj enostavno res ne gre razlozt.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Dimnik ::

Molnar, kaj se oglašaš, če ne veš zakaj se gre oz kaj sem hotel povedat....preberi še enkrat, pa počasi, da boš razumel
««
13 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija prva odobrila oxfordsko vektorsko cepivo proti covidu-19 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11221148 (16694) BlaY0
»

V Veliki Britaniji odobrili izredno uporabo Pfizerjevega cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9015101 (11541) antonija
»

V ZDA odobrili še drugi koktajl monoklonskih protiteles proti covidu-19, v EU še nobe

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
215198 (3972) antonija

Več podobnih tem