» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
64 / 126
»»

shmandi ::

@solatko
tvoje blodnje so brez repa in glave in nimajo zveze z lanskim snegom...
Sploh ne vem zakaj ti pustijo do računalnika, telefona...

pirat ::

solatko, že povedano: doživljaš meltdown, zberi se, pojdi v naravo, pusti splet za nekaj dni. sem nekajkrat že jasno napisal, katere stranke zame absolutno ne pridejo v poštev (in SDS je med njimi), zato mi vase reakcije povedo samo to, da razmisljate samo se refleksno, torej 'aha, on ne mara Tanje torej je avtomaticno za Janeza'. Napaka. Ne maram Janeza, pa hkrati ne zelim Tanje na polozaju PM.... Lahko to akceptiras?

TheBlueOne ::

solatko je izjavil:



pirat - To prepuščamo vam, ob sliki vašega malika dr.Twitka, je pa vseeno Fajonka bolj simpatična za take rabote. Dobite njeno slikco pa primerjajte.

shmandi - Ritopikov je v SDS in drugih desnih strankah največ po celem svetu, so vas farji prepričal, da je to o.k..

Beli_Zajcek - O tem ali so posledica cepljenja pa bojo za stranske učinke odločali tisti, ki so te silili v cepljenje, torej stranskih učinkov ne bo.

fikus_ - Si bil pa na vseh prireditvah SDS-a pa tudi članarino redno prispevaš, torej kaj te motijo občudovalci drugih strank, vam je jajoglavi že vcepil stalinistične veljave, kdor ni z nami, je sovražnik države?


Kar se tice SDSovih vernikov kar drzi. Dejansko so dresirani, da ce njihov naredi kaj narobe takoj o tem nehajo razmisljati in raje pomislijo zakaj recimo Zoki ali Kucan nista v zaporu. Njihova verzija otroskega drzanja za usesa in ponavljanja "Srecne misli, srecne misli, srecne misli", dokler ne pozabijo na SDSove grehe.

Kar se tice cepljenj pa je ena velika neumnost glede stranskih ucinkov. Je v verigi dosti prevec ljudi, da bi lahko dvomil. Ce pa dvomis v farmacijo pa lahko dvomis v vse od zobarja naprej. Ker kdo pa pravi, da ti niso pri rojstvu ugradili planirano umiranje zobovja, da lahko sluzijo zobarji.

Jaz bi si zelel, da anticepilce ne smratramo kot leve, ker so slucajno na protestih proti SDSu. To so pac mala zblojena skupina ljudi, ki si slucajno trenutno deli agendo proti SDSu. Ce bi bil v vladi kdo iz leve bi proticepilci se vedno obstajali, samo verejtno bi jih bilo manj, ker ne bi tako butasto delali z ljudmi kot SDS.

NMH ::

solatko je izjavil:

Necepljeni lahko zbolimo in bomo prebolevniki z najboljšo zaščito, lastenga obrambnega mehanizma, kar povdarjajo tudi znanstveniki. Necepljeni lahko zbolimo in se zadeva zakomplicira v težek potek bolezni, tudi smrt v končni fazi, to bo znak, da imamo pač preslab obrambni mehanizem in hebat ga, tudi prej so pobirale take čisto navadne letne gripe.


En majhen problem je. Da potem taki hodite k zdravnikom, pa potem na intenzivno. Saj je fajn, da hočeš imet naravna protitelesa, ampak, če se zalomi, ne hodi k dohtarjem (tako kot 80% populacije na intenzivni negi).

KER IMA OD TAKIH, KOT SI TI, VSA POPULACIJA PROBLEM.

PS: Koga moramo volit, da dobimo zakon o obveznem cepljenju?
Janković za zakonsko uvedbo pogoja PC

Mare2 ::

NMH je izjavil:



En majhen problem je. Da potem taki hodite k zdravnikom, pa potem na intenzivno. Saj je fajn, da hočeš imet naravna protitelesa, ampak, če se zalomi, ne hodi k dohtarjem (tako kot 80% populacije na intenzivni negi).

KER IMA OD TAKIH, KOT SI TI, VSA POPULACIJA PROBLEM.


Se strinjam 100 posto. :)

Sem enkrat na WC - ju videl napis: Ovdje su se usrali najjači. :)

Je bil en primer, ko je nek anticepilec zavrnil intenzivno zdravljenje. Popustil (privolil) je, ko ni mogel več dihat.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

NMH ::

Mare2 je izjavil:

Je bil en primer, ko je nek anticepilec zavrnil intenzivno zdravljenje. Popustil (privolil) je, ko ni mogel več dihat.


oh, enga podobnega sem našel mimgrede:



Preko twiterja so ga nabil na kurac, zdaj ima pa twite zaklenjene..

fikus_ ::

solatko je izjavil:


fikus_ - Si bil pa na vseh prireditvah SDS-a pa tudi članarino redno prispevaš, torej kaj te motijo občudovalci drugih strank, vam je jajoglavi že vcepil stalinistične veljave, kdor ni z nami, je sovražnik države?


Tukaj se pa krepko motiš!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Ganon ::

solatko ::

shmandi - Tvoje koristijo ravno toliko, kot moje

pirat - Janezek dovolil, da ga malo popluvate, saj je tudi Tonček dal izjavo.

TheBlueOne - Vsi, ki delajo grešijo, samo, če bi mi kdorkoli od njih predlagal kakšno čudno terapijo, bi želel drugo mnenje in bi ga tudi dobil, za covid je drugo mnenje pod cenzuro, vse kar so o cepivu govorili pa pada drugo za drugim pa začnimo s prvo teorijo zarote cepivo ne zaščiti na daljši rok. Jaz sem mnenja, da se je potrebno vsem držati priporočil ob razsajanju respiratornih virusov, vsi vemo kako se širijo, vsi vemo, da so neprijetni, in vsem je jasno, da lani od februarja ni bilo niti gripe, niti viroz, samo zato, ker smo se resno držal napotkov stroke za preprečevanje corone - maske, distanca, razkužila, pranje rok, nepotrebna druženja, tudi množične zabave so bile redke in skrite,.... S cepljenjem in nategovanjem cepljenih, da so sedaj čisto zaščiteni in lahko počnejo kar hočejo, je prišlo do novega vala in ta ob takih priporočilih ni zadnji. Gripa in covid na teste delujeta enako - pozitiven. Ne vem koliko se v bolnišnicah naredi krvnih testov in koliko od teh je dejansko z gripo in ne s covidom. Moja soseda je fasala čisto navadno gripo in jo hudo zdeluje, PCR test je bil negativen, kri pa je pokazala virus gripe. Lekadol, čajčki, ležanje,...

NMH - Če se zalomi, se bo tudi, če sem cepljen, tako mi pravite cepljeni, ko vam rečem, da na intenzivni nebi smelo bit cepljenih, če to, kar mi dopovedujete drži. Če nisem rizičen bom pa prebolel asimptomatsko, enako, kot, če bi bil cepljenj. Kje je problem? Problem je, ker se nihče več ne drži priporočil, sploh pa ne cepljeni. Raznašate viruse brezbrižno po svetu, dajte malo pomislit na to, da tudi kak vaš prijatelj, ki je polno cepljen, ni zaščiten pred težjimi posledicami, če vam gremo že necepljeni na qurac. Poglej, kdo je na oblasti v tistih državah, kjer je cepljenje obvezno, aja je ni, ker nikjer ne upoajo to nardit. Bilo bi čisto drugače, če bi mnenja "strokovnjakov" držala pa na žalost ne, daleč od tega. Jaz sem našel pa osmrtnico Katje.

Mare2 - Faca si, ker znaš papagajščino.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

shmandi ::

solatko je izjavil:

shmandi - Tvoje koristijo ravno toliko, kot moje

Žel moram priznati, da ta simpatija ni obojestranska...

GregiB ::

Sloatko - ta thread ni tvoj Q&A... Verjamem, da vsak post ni vprašanje tebi... verjameš isto?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

feryz ::

shmandi je izjavil:

@solatko
tvoje blodnje so brez repa in glave in nimajo zveze z lanskim snegom...
Sploh ne vem zakaj ti pustijo do računalnika, telefona...
Zato ker je oboževalec opankarja.
Tudi ta si zasluži enega da zanj navija po forumih. Da ne bo čisto brez.

solatko ::

shmandi - Moja pa je, ker dopuščam drugačno mnenje pa tudi oblačenje, zvrst glasbe in politično prepričanje tudi.

GregiB - Zaenkrat lahko komentiramo karkoli je v tred-u, tudi mene komentirajo taki, katerim ne pišem in to praviloma enovrstično, ker daljših pogovorov niso sposobni.

feryz - Sem mislil, da si sposoben kaj globljega spravit iz sebe, škoda. Sicer pa občudujem, kaj je opankar naredil v LJ v takem času, glede na to, da so vsi drugi župani samo jamral, da ni dovolj denarja.
Delo krepa človeka

TESKAn ::

Ganon je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

8-O;((

Je to presenečenje?

PS: tudi e-vinjete bodo zajetno dražje.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

GregiB ::

solatko je izjavil:

GregiB - Zaenkrat lahko komentiramo karkoli je v tred-u, tudi mene komentirajo taki, katerim ne pišem in to praviloma enovrstično, ker daljših pogovorov niso sposobni.

Point je... vsak thread v katerem "nastopaš", spreminjaš v lasten Q&A. Odpri blog in povabi forumaše, naj ti tam zastavljajo vprašanja...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

solatko ::

GregiB - Kakor koli obračaš, je to tvoj problem, če ti ni všeč, da lahko vsak komentira tvoje pisanje, nehaj pisat, kaj ti naj rečem drugega. Jaz nisem še nikoli drugim forumašen napisal, naj me ne komentirajo, če pa jim kaj ni všeč pri mojih, pa naj jih preskočijo.
Lep pozdrav in zdrav ostani.
Delo krepa človeka

feryz ::

solatko je izjavil:

feryz - Sem mislil, da si sposoben kaj globljega spravit iz sebe, škoda. Sicer pa občudujem, kaj je opankar naredil v LJ v takem času, glede na to, da so vsi drugi župani samo jamral, da ni dovolj denarja.
Pojdi malo ven pogledat. Ti bo takoj jasno, da ni naredil popolnoma nič. Razen da je pokradel denar za par tlakovcev in stojal za rože.
Tudi postavitev tabel tipa prepovedan promet za vsa vozila, ni nek hud presežek. Je treba še kaj drugega prej urediti.

Je pa oba stadiona lepo uredil, to ti dam prav. Ta pravi športnik.

solatko ::

feryz - Glavnina je pod zemljo, okoli Žal, Navje, ob Savi, ja tudi mesto je rabilo tlakovce, ker si si prej na pol ulicah lahko zlomil nogo,.... Nekaj čez 2000 projektov je bilo dokončanih v njegovem mandatu, še najmanj toliko pa jih je v delu. Nisi ljubljančan, zato ne veš, kako je bilo živeti v LJ pred njim. Vzemi si čas, najemi vodiča in v več kot treh urah, ti bo razkazal najlepše glavno mesto na svetu, brez galerij in muzejev. Zato, lepo prosim, ukvajajte se s svojimi župani in s tem, kaj naredijo oni in kako. Pet let sem v MB in z delom županov, niti slučajno ne morem biti zadovojen pa so tudi naredili nekaj tlakovcev, ampak nič drugega pa še javne službe imamo precej dražje kot v LJ. Ampak zaradi slabega dela mariborskih županov, ne kurcam ljubljanskega, temveč postavljam vprašanja, zakaj ni v MB takega.
To kar si pa ti vedel, je bil pa župan Strgar, on je namreč naredil samo to in porezal drogove ob poti spominov in tovarištva.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Voss ::

feryz je izjavil:

solatko je izjavil:

feryz - Sem mislil, da si sposoben kaj globljega spravit iz sebe, škoda. Sicer pa občudujem, kaj je opankar naredil v LJ v takem času, glede na to, da so vsi drugi župani samo jamral, da ni dovolj denarja.
Pojdi malo ven pogledat. Ti bo takoj jasno, da ni naredil popolnoma nič. Razen da je pokradel denar za par tlakovcev in stojal za rože.
Tudi postavitev tabel tipa prepovedan promet za vsa vozila, ni nek hud presežek. Je treba še kaj drugega prej urediti.

Je pa oba stadiona lepo uredil, to ti dam prav. Ta pravi športnik.


https://zoranjankovic.si/ljubljana/proj...

Pa ne mislim braniti njegova koruptivna dejanja. Samo trditi, da ZJ ni storil nič za Ljubljano je pa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

feryz ::

Sem že povedal. Ljubljana je popolnoma brez vizije, vi pa ploskate?
Človek, ki živi v centru, si niti žemlje ne more več kupiti.
Do prve spodobne štacune je pa hitreje prišel prej, ko so še konji tramvaj vlekli.
Ampak ja, opankar je car. Če ne bi imel opravkov z njim, bi vam še pet procentov verjel tole. Tako pa ...

Niti pol procenta ni boljši od balin kugle. Le dlje je na oblasti, pa lahko boljše kraje skriva. To je vsa umetnost.
V končni fazi, vam je tudi pleško bone dal. Prvi slovenski predsednik na tem svetu. Kje boste našli boljšega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Voss ::

feryz je izjavil:

Sem že povedal. Ljubljana je popolnoma brez vizije, vi pa ploskate?
Človek, ki živi v centru, si niti žemlje ne more več kupiti.
Do prve spodobne štacune je pa hitreje prišel prej, ko so še konji tramvaj vlekli.
Ampak ja, opankar je car. Če ne bi imel opravkov z njim, bi vam še pet procentov verjel tole. Tako pa ...


Zakaj si pa nemoreš kupiti žemlje v centru mesta? Polno pekarn imaš po celemu centru. Razen, če te moti, da se ne moreš več po Čopovi z avtom furat? Ja bogi revež no :D

Kaj je spodobna štacuna zate? Še v centru mesta imaš Maxi supermaket, pa na Kongrescu imaš Merkator, na vogalu malo naprej od Drame imaš še en Merkator.

Brez vizije? V kakšnem smislu? Daj utemelji ne pa nekaj bluzit na pamet.

O čem ti govoriš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Mare2 ::

Voss je izjavil:

feryz je izjavil:

Sem že povedal. Ljubljana je popolnoma brez vizije, vi pa ploskate?
Človek, ki živi v centru, si niti žemlje ne more več kupiti.
Do prve spodobne štacune je pa hitreje prišel prej, ko so še konji tramvaj vlekli.
Ampak ja, opankar je car. Če ne bi imel opravkov z njim, bi vam še pet procentov verjel tole. Tako pa ...


Zakaj si pa nemoreš kupiti žemlje v centru mesta? Polno pekarn imaš po celemu centru.

Kaj je spodobna štacuna zate? Še v centru mesta imaš Maxi supermaket, pa na Kongrescu imaš Merkator, na vogalu malo naprej od Drame imaš še en Merkator.

Brez vizije? V kakšnem smislu? Daj utemelji ne pa nekaj bluzit na pamet.

O čem ti govoriš?


Eni nabijajo v tri krasne. Imaš tudi Spar na Čopovi.
Pa 300 metrov stran preko Tromostovja Mercator.

Zgolj nabijajo, da se odvija debata. Primitivizem razsaja na slo-techu. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

solatko ::

feryz - Popolnoma brez vizije si ti, tudi v MB v centru je podobno, žemljico lahko kupi, samo s kamionom ne more do trgovine. V cenru imaš zastonj prevoz mestnega prometa (električno vozilo), ki te na klic pride iskat do vrat pa še zastonj je, pelje te tudi v UKC. Bone, vsaj tiste, ki jih je namenil meni pa si ta tvoj pleško lahko vtakne tja, kjer sonce ne posije. Pojdi na izlet v LJ, da ne boš klamfe sral okoli.

Mare2 - Samo SDS trobila.
Delo krepa človeka

TESKAn ::

In other news, poštarji in dostavljalci hrane bi, glede na vladne odloke, morali preverjat PCT ob dostavi hrane in ko dobiš pošto za podpisat.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

nagobčnik ::

NMH je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Je bil en primer, ko je nek anticepilec zavrnil intenzivno zdravljenje. Popustil (privolil) je, ko ni mogel več dihat.


oh, enga podobnega sem našel mimgrede:



Preko twiterja so ga nabil na kurac, zdaj ima pa twite zaklenjene..


Ta je bil hardcore SDSovc še pred kratkim, ampak očitno je ameriška konservativna anticepilska propaganda bolj močna, pa je nehal velikega vodjo poslušat ravno tam, kjer ima načeloma prav. Zanimivo.

JanK ::

Hja, ce ne more zrihtati drzavnega udara (Depala Vas), gre JJ nad policijo.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

Telbanc ::

solatko je izjavil:

feryz - Glavnina je pod zemljo, okoli Žal, Navje, ob Savi, ja tudi mesto je rabilo tlakovce, ker si si prej na pol ulicah lahko zlomil nogo,.... Nekaj čez 2000 projektov je bilo dokončanih v njegovem mandatu, še najmanj toliko pa jih je v delu. Nisi ljubljančan, zato ne veš, kako je bilo živeti v LJ pred njim. Vzemi si čas, najemi vodiča in v več kot treh urah, ti bo razkazal najlepše glavno mesto na svetu, brez galerij in muzejev. Zato, lepo prosim, ukvajajte se s svojimi župani in s tem, kaj naredijo oni in kako. Pet let sem v MB in z delom županov, niti slučajno ne morem biti zadovojen pa so tudi naredili nekaj tlakovcev, ampak nič drugega pa še javne službe imamo precej dražje kot v LJ. Ampak zaradi slabega dela mariborskih županov, ne kurcam ljubljanskega, temveč postavljam vprašanja, zakaj ni v MB takega.
To kar si pa ti vedel, je bil pa župan Strgar, on je namreč naredil samo to in porezal drogove ob poti spominov in tovarištva.


Stožice, afera farmacevtka, kjer so prisluhi padli.....če ne bi padli, bi zaj meli drugega župana.

Dva velika minusa.

Za poznavalca situacije ni potrebno pisat naprej.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

solatko ::

Telbanc - Službe, ki so plačane za to, da ukrepajo, pravijo vse je o.k.. Brezigarjeva po štirih letih ni sestavila ene veljavne obtožnice za Zokija in Popoviča. Al sta res taka mojstra ali pa gostilniške debate niso dovolj za obtožnico. Kritizirate prejšnji sistem, pa bi se vseeno nekatri šli revolucionarno pravo, ko si bil kriv, če se je v gostilni tako govorilo ali pa ameriški linč.
Ja, ko bi bilo to tako lahko pa na srečo ni.
Poznavalci situacje, skoraj ravno toliko, smo tudi pri cepivih.
Delo krepa človeka

Buggy ::

JanK je izjavil:

Hja, ce ne more zrihtati drzavnega udara (Depala Vas), gre JJ nad policijo.



kot sem ze povedal. Za osnovno higieno bo potrebno po nastopu nove vlade nekako znulirat vse pogodbe v drzavnih podjetjih in JU, datirane od marca 2020 naprej. Tudi ce se doticnim nakaze odskodnino, bo na dolgi rok dosti ceneje, predvsem pa bolj zdravo in higienicno za drzavo.

redtech ::

Petkovi protestniki zahtevajo možnost odpoklica parlamenta na referendumu.

Naj eni pametni tole spravijo na referendum, 90%+ zagotovljenih. :)

Levica ::

To mi je všeč



GLASLJUDSTVA
ZAŠČITA PRAVIC BEGUNCEV IN MIGRANTOV

Protiustavna določila Zakona o tujcih in Zakona o mednarodni zaščiti je treba ustrezno spremeniti in nemudoma ustaviti vsa vračanja prosilcev za azil na Hrvaško. Zagotoviti je treba neodvisno spremljanje postopkov s tujci s strani nevladnih in mednarodnih organizacij. Nastanjevanje otrok v Center za tujce se mora takoj ustaviti. Zagotoviti je treba humanost azilnih postopkov ter večjo podporo integraciji.

https://glas-ljudstva.si/zahteve/65/

MasterTade ::

Levica je izjavil:

SDS ne bo dobil več volitev.

SD bo največja stranka in KUL bo imela skupaj v naslednjem mandatu 55-60 poslancev mogoče celo ustavno večino.


Da tvoje politične izjave nimajo stika z realnostjo smo ugotovili ko si izjavil da bo Nemčija tvorila vlado z Levico (Die Linke)

Levica je izjavil:

To mi je všeč



GLASLJUDSTVA
ZAŠČITA PRAVIC BEGUNCEV IN MIGRANTOV

Protiustavna določila Zakona o tujcih in Zakona o mednarodni zaščiti je treba ustrezno spremeniti in nemudoma ustaviti vsa vračanja prosilcev za azil na Hrvaško. Zagotoviti je treba neodvisno spremljanje postopkov s tujci s strani nevladnih in mednarodnih organizacij. Nastanjevanje otrok v Center za tujce se mora takoj ustaviti. Zagotoviti je treba humanost azilnih postopkov ter večjo podporo integraciji.

https://glas-ljudstva.si/zahteve/65/


lol in zato Levice ne bo v vladi 2022
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

harvey ::

nagobčnik je izjavil:



Ta je bil hardcore SDSovc še pred kratkim, ampak očitno je ameriška konservativna anticepilska propaganda bolj močna, pa je nehal velikega vodjo poslušat ravno tam, kjer ima načeloma prav. Zanimivo.

Vsak je svoje sreče kovač, sicer pa je norost brez mej in nejevernih Tomažev, je danes več kot prej...sicer nič narobe, da sam odkrivaš toplo vodo, vendar je precej neverjeten njegov zaključek, zakaj je dobil pljučnico, ker je šel po 2 dneh z ivermectina dol, ker je mislil, da je že skozi, saturacijo je imel bedno in to je ogrožujoče stanje lepo dokumentirano - pojav nenadne 'tihe hipoksije', in je še kar naprej v zmoti in se oklepa svojega prilagojenega internet protokola, prav tako sta na FB najmanj dva intenzivna zapisa s podobnimi zaključki, da so imeli prav, samo nekaj ni šlo vse po protokolu....
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Boobiz ::

A bo Janšistom uspelo, preden se poslovijo od stolčkov zjebat RTV prispevek? Ali jim sploh ni v interesu kenslat prispevka, ampak samo spremenit način poročanja... nisem ravno na tekočem? :>
I'm drunk, what's your excuse?

GregiB ::

Gospa Požar opaža Ksenjine obline... kakšna debilna žlehta...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

feryz ::

solatko je izjavil:

feryz - Popolnoma brez vizije si ti, tudi v MB v centru je podobno, žemljico lahko kupi, samo s kamionom ne....
V redu je, pljuvaš po desnem lopovu, hvališ pa levega lopova.
Sicer pa si v klubu 55-80. Torej je to popolnoma pričakovano. Pač si si izbral idola glede na količino las. Glede na poštenost zagotovo ne.

solatko ::

feryz - Desnemu lopovu je bilo dokazano, levemu za enkrat še ne pa sprejema vso pošto in tudi obravnav se udeležuje, ne vem kaj ti ni jasno pri vsem skupaj. Popit Janeza pač ni nauču, kako se legalno krade, na EF to razložijo.
Delo krepa človeka

spegli ::

Ukinili so še dostavo z nezakonitimi odloki. Jebe se jim za vas.

Če ne bo tožilstvo začelo delat, je bolje, da državo ukinemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Griffin R500 ::

TESKAn je izjavil:

Evo, kdo so cepljeni na intenzivni.

Izvoli. Razmerje. Prijetno branje.
https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...
V Novi Zelandijiše postreljene štejejo med Covid smrti.

https://www.bitchute.com/video/hfP2OFFD...
https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/

Voss ::

Kmalu bo samo še Pfizerček na trgu :))

"French health authority advises against Moderna COVID-19 vaccine for under 30s"

https://www.reuters.com/business/health...

feryz ::

solatko je izjavil:

feryz - Desnemu lopovu je bilo dokazano, levemu za enkrat še ne pa sprejema vso pošto in tudi obravnav se udeležuje, ne vem kaj ti ni jasno pri vsem skupaj. Popit Janeza pač ni nauču, kako se legalno krade, na EF to razložijo.
Jake izgovor. Dokazano ni še nikomur praktično nič. In jim tudi ne bo. Če kdo misli, da imamo v Zloveniji sodišča, se hudo moti. Imamo zgolj društvo za zaščito največjih lopovov.

GregiB ::

feryz je izjavil:

Če kdo misli, da imamo v Zloveniji sodišča, se hudo moti. Imamo zgolj društvo za zaščito največjih lopovov.


Takšno stanje (javno mnenje) sodstva bomo imeli vse do takrat, ko bo folk na volitvah nagrajeval oblastnike, ki sodne veje oblasti ne priznavajo niti upoštevajo in smatrajo, da je vrhovno sodstvo ekipa pajacov, ki si jih trenutni wannabe diktatorček po lastnem okusu sestavi…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

VaeVictis ::

V Sloveniji imamo zelo zanimivo situacijo, kjer določeni, pravijo, da, ko JJ primer pade, sodišča ne delujejo, ko pri ZJ pade primer, sodišča odlično delujejo.

Pa bi lahko dal še marsikateri drugi primer in ni ta situacija samo pri ZJ ali JJ.


Dokler bomo imeli neke skup zmetane osle in bo dovolj SDNJ za dobršen del ljudi, v Sloveniji ne bo napredka.

Pa izgovori s tem, da je SDNJ manjše zlo, vsaj zame ni dovolj, da bom z upanjem zrel v prihodnst!
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

FireSnake ::

Jajo je, glede na ostale plenilce, manjše zlo (žal).
Alternativa je še bolj gnila od tega dreka, kar imamo.
Se bo pokazalo/dokazalo po volitvah
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

TESKAn ::

Se bo pokazalo/dokazalo po volitvah

Sanacija države po teh kradljivcih nikoli ni bila lepa. Al si mogoče mnenja, da bodo trenutne milijarde zadolževanja in razsutje javnih financ brez posledic?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

mirator ::

Delo te vlade je tako katastrofalno, da je sedaj brez veze, karkoli o tem debatirati. Bolj smiselno bi bilo debatirati o tem, kako bo bodoča vlada vse sanirala.

chucki ::

Zame je pa delo vlade odlicno, ampak ne morejo pa nic proti zabitim prebivalcem, ki se ne drzijo ukrepov.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

FireSnack ::

Tudi države kjer se veliko bolj držijo ukrepov in imajo veliko višjo precepljenost imajo zdaj težave z obvladovanjem virusa. Naša neuspešna vlada samo prelaga odgovornost in poskuša z manipulacijami.
Preprodajalec NFT umetnin

GregiB ::

VaeVictis je izjavil:

Dokler bomo imeli neke skup zmetane osle in bo dovolj SDNJ za dobršen del ljudi, v Sloveniji ne bo napredka.

Dejansko že zdaj SDNJ ni dovolj, nikoli niti ni bil… Janišarje pač (politično) moti, da večina folka, ki so tolk državo-zavedni, da dvignejo rit in gredo na volitve, nima vedno razdelano, koga voliti, točno pa vedo koga ne. Torej konkretne stranke in pa satelitov, ki bi veljaku te stranke omogočila vladanje. Puklastega so mediji in zgodovinska “sreča” (pravo mesto ob pravem času) iztrelili med slovenske politične zvezde, ruši pa se sam, pa pljuvajte po MSM kolk čete.

chucki je izjavil:

Zame je pa delo vlade odlicno, ampak ne morejo pa nic proti zabitim prebivalcem, ki se ne drzijo ukrepov.


Sej vedno pravim… narod je treba zamenjat, pa bo
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

Voss ::

Dobra stran je ta, da bo Janez Janša čez 8 let star že 71 let in tako verjetno opravilno ne dovolj sposoben za voditi stranko. Toliko časa bo namreč moralo miniti, da bodo ljudje morda malce pozabili na vse njegove grehe. Skoraj desetletje ja.

No nekateri bi seveda mu tako ali tako dali bez ograničenja trajanja mandata.
««
64 / 126
»»