» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
59 / 126
»»

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Beli_Zajcek je izjavil:

imagodei je izjavil:

No, vidim, da si spet nanizal celo vrsto prepričljivih argumentov. And with that, I leave you to your delusions.


Ah, da. Če se argument ne sklada z imagodejevo špik špik agendo potem je to argument flat-eartherja in antivaxxerja - skratka osebo, ki ni glas razuma. Glas razuma je samo imagodejček, ki zna nablejat par imen filozofov. To da njegovim trditvam vso potrebno težo. Najbolje ga je pustiti v svojem iluzoričnem svetu.


Zaenkrat gre imagodei-u kar dobro, kar pa ne bi mogel reci za vas. Kar je seveda razumljivo, zagovarjati zacnete bullshit, potem se cez 6-8 mesecev izkaze, da je (seveda) imela znanost spet prav, medtem, ko razni anti-spik-spik prestrasencki se kar navijate svoje neumnosti, saj ne morete pozreti dejstva, da so vas troli in astralnezi iz FBja na debelo, z zaletom, nategnili, sami pa ste jim pri tem se pomagali, zdaj se pa oklepate slamic. Pac izpadli ste idioti, get over with.


Ti pa Imagodei zgleda da imata travme, ker včeraj ni bil sprejet PC pogoj. Dobili smo celo brezplačne teste. Jaz sem se pogojev vedno držal do pikice natančno.

Če bo to zadost, teli pogoji, kar se bo kmalu vidlo, smo zmagali. Vi ker ste cepili, mi ker se nismo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:

Če bo to zadost, teli pogoji, kar se bo kmalu vidlo, smo zmagali. Vi ker ste cepili, mi ker se nismo.


Popusili smo oboji 1000 eurov na glavo lani in se 1000 eurov letos + kompletna gospodarska skoda iz naslova neprecepljenosti. Tako, da tole bo zelo pirova (ker vem, da se bo nek cepec nasel - kralj Pir, 280 BC, Herakleja) zmaga.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Telbanc je izjavil:


Ti pa Imagodei zgleda da imata travme, ker včeraj ni bil sprejet PC pogoj. Dobili smo celo brezplačne teste. Jaz sem se pogojev vedno držal do pikice natančno.


Mimogrede ... kaj niso bila glavna fora samotestiranja v službah ravno to, da hitri testi niso bili zastonj? Se pravi lahko zaposleni spet, če želijo, uporabljajo komercialnega za v službo (in hkrati v štacuno)? In če ne.. zakaj ne, epidemiološko gledano?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

widj3098dj32 ::

Miki N je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Ti pa Imagodei zgleda da imata travme, ker včeraj ni bil sprejet PC pogoj. Dobili smo celo brezplačne teste. Jaz sem se pogojev vedno držal do pikice natančno.


Mimogrede ... kaj niso bila glavna fora samotestiranja v službah ravno to, da hitri testi niso bili zastonj? Se pravi lahko zaposleni spet, če želijo, uporabljajo komercialnega za v službo (in hkrati v štacuno)? In če ne.. zakaj ne, epidemiološko gledano?

Saj tudi obratno je totalen nonsense. Lahko potrdim za Avstrijo, da je tisti test iz uradne Teststrasse istega proizvajalca kot dobis v lekarni za samotest, studentje ki pa uradno testirajo pa to opravljajo na totalen isti nacin. Razlika je samo v birokraciji in drkanju naroda. Sam sem kar nekajkrat naredil Avstrijski samotest, kjer dobis avtomaticno PDF potrdilo (in bi lahko sel v Avstriji na pir) kot dokazovanje PCT pri nas. Seveda sem bil brez nekih znakov, ce bi imel kaj, ne bi rinil nikamor.

Sem s tem krsil (neustaven) odlok? Seveda. S stalisca zdrave pameti pa ni bilo razlike.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Miki N je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Ti pa Imagodei zgleda da imata travme, ker včeraj ni bil sprejet PC pogoj. Dobili smo celo brezplačne teste. Jaz sem se pogojev vedno držal do pikice natančno.


Mimogrede ... kaj niso bila glavna fora samotestiranja v službah ravno to, da hitri testi niso bili zastonj? Se pravi lahko zaposleni spet, če želijo, uporabljajo komercialnega za v službo (in hkrati v štacuno)? In če ne.. zakaj ne, epidemiološko gledano?


Glavna fora je bla, da so hoteli prisilit folk u cepljenje. Študenti so se mogli testirat z hag če so hotli na bus...

Folk se je nekej pocepu ostali so si skopirali kode in to je bil problem.

Zaj se boš testiral zastojn, zadeva ni več tko nasilna ko na začetku. In ne bo noben problem to upoštevat.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:

Zaj se boš testiral zastojn, zadeva ni več tko nasilna ko na začetku. In ne bo noben problem to upoštevat.


Ni zastonj. Placevali bomo tudi to vsi, precej drazje kot cepljenje. To lahko dodas k pirovi zmagi zgoraj.

Imas cisto normalno in preizkuseno moznost, da se cepis. Prebral si neko bedarijo na internetu in se noces cepiti. Prav, samo posledice placuj sam, ne pa da ti jih placujemo vsi drugi.

To, da testi niso zastonj ni nasilno. Nasilno je to zdaj, tratenje davkoplacevalskega denarja, ker je nekaj ljudi preneumnih, da bi se cepilo.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Zaj se boš testiral zastojn, zadeva ni več tko nasilna ko na začetku. In ne bo noben problem to upoštevat.


Ni zastonj. Placevali bomo tudi to vsi, precej drazje kot cepljenje. To lahko dodas k pirovi zmagi zgoraj.

Imas cisto normalno in preizkuseno moznost, da se cepis. Prebral si neko bedarijo na internetu in se noces cepiti. Prav, samo posledice placuj sam, ne pa da ti jih placujemo vsi drugi.

To, da testi niso zastonj ni nasilno. Nasilno je to zdaj, tratenje davkoplacevalskega denarja, ker je nekaj ljudi preneumnih, da bi se cepilo.


Hotel sem se cepit, lah pogledaš nazaj kaj smo pisali. Ko pa ti nekdo pogojuje exsistenco z cepljenjem in pri tem še vehementno trdi, da je cepljenje prostovoljno.

Pol je konec heca. No to ni bil edini vzrok, ostale zadeve smo že spisali. In se ne bomo ponavljali. No, če mate milijardo za nove oklepnike, bote dali pa še ta drobiž za

teste.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Zaj se boš testiral zastojn, zadeva ni več tko nasilna ko na začetku. In ne bo noben problem to upoštevat.


Ni zastonj. Placevali bomo tudi to vsi, precej drazje kot cepljenje. To lahko dodas k pirovi zmagi zgoraj.

Imas cisto normalno in preizkuseno moznost, da se cepis. Prebral si neko bedarijo na internetu in se noces cepiti. Prav, samo posledice placuj sam, ne pa da ti jih placujemo vsi drugi.

To, da testi niso zastonj ni nasilno. Nasilno je to zdaj, tratenje davkoplacevalskega denarja, ker je nekaj ljudi preneumnih, da bi se cepilo.


Hotel sem se cepit, lah pogledaš nazaj kaj smo pisali. Ko pa ti nekdo pogojuje exsistenco z cepljenjem in pri tem še vehementno trdi, da je cepljenje prostovoljno.

Pol je konec heca. No to ni bil edini vzrok, ostale zadeve smo že spisali. In se ne bomo ponavljali. No, če mate milijardo za nove oklepnike, bote dali pa še ta drobiž za

teste.


Aha torej po logiki, ce za brezveze trosimo denar, je najbolje, ce za brezveze potrosimo se vec denarja. Interesantno.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:


Aha torej po logiki, ce za brezveze trosimo denar, je najbolje, ce za brezveze potrosimo se vec denarja. Interesantno.


Ta denar se bo vrnil skoz odprto gospodarstvo. :):)

Tko da bi blo dobr, da se vzameš v roke in ne vališ krokodiljih solz ker necepljenih včeraj niso razpeli na križ. :D:D8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:


Aha torej po logiki, ce za brezveze trosimo denar, je najbolje, ce za brezveze potrosimo se vec denarja. Interesantno.


Ta denar se bo vrnil skoz odprto gospodarstvo. :):)

Tko da bi blo dobr, da se vzameš v roke in ne vališ krokodiljih solz ker necepljenih včeraj niso razpeli na križ. :D:D8-)


Ne na kriz, jaz si primarno zelim, da hodijo naokrog in globoko dihajo. Ce obljubijo, da bojo to poceli niti PCTja ne rabimo. Samo ta detajl je potreben.

Namrec z antivaxom se je lepo izkazal ves neinteligenten in egoisticni gnoj, ki hodi po slovenijastanu, tako, da bi bilo zelo blagodejno, ce kdo konca na trebuhu.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:



Namrec z antivaxom se je lepo izkazal ves neinteligenten in egoisticni gnoj, ki hodi po slovenijastanu, tako, da bi bilo zelo blagodejno, ce kdo konca na trebuhu.


:)Lep pozdravček.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Miki N ::

Polovičar je mislil, da bo bosta skupaj z Jajotom jebala antivakserje a v balkanski Sloveniji.. antivakser jebe tebe. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Aston_11 ::

Na ST forumu bi morala biti večina tehnično podkovana.

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:



Namrec z antivaxom se je lepo izkazal ves neinteligenten in egoisticni gnoj, ki hodi po slovenijastanu, tako, da bi bilo zelo blagodejno, ce kdo konca na trebuhu.


:)Lep pozdravček.


Saj ni panike, se da informacijo o antivaxerstvu tudi na drugacne nacine uporabit, pri interviewih za sluzbo ipd. ;)

Je postal hiter in zanesljiv nacin, da ti clovek sam pove, ali je pripravljen sodelovati v smeri skupnega cilja ali ne, saj ves company culture ipd. ;)
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Telbanc ::

Miki N je izjavil:

Polovičar je mislil, da bo bosta skupaj z Jajotom jebala antivakserje a v balkanski Sloveniji.. antivakser jebe tebe. >:D


:D:D

Jajčko ma zgleda velik osip iz SDS, ker je ratal že mal meden. :D

dsfsfawer235 je izjavil:



Saj ni panike, se da informacijo o antivaxerstvu tudi na drugacne nacine uporabit, pri interviewih za sluzbo ipd. ;)

Je postal hiter in zanesljiv nacin, da ti clovek sam pove, ali je pripravljen sodelovati v smeri skupnega cilja ali ne, saj ves company culture ipd. ;)


Ja no. Moraš biti lastnik firme, da razumeš za kaj se gre. :)):)):)) V privat firmi šteje kaj nardiš, ne če si se špiknil.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:


Ja no. Moraš biti lastnik firme, da razumeš za kaj se gre. :)):)):)) V privat firmi šteje kaj nardiš, ne če si se špiknil.


Tvoje pomanjkanje znanja, se me ne tice. Ko bos kdaj sel na interview v kaksno izvengarazno firmo, ti bo jasno. Verjetno pa kot, kot sam pravis - bivsi SDSovec, ne bos.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

primoz4p ::

Ko smo že pri firmah

BMJ INVESTIGATION
Covid-19: Researcher blows the whistle on data integrity issues inPfizer's vaccine trial
Revelations of poor practices at a contract research company helping to carry out Pfizer's pivotal
covid-19 vaccine trial raise questions about data integrity and regulatory oversight. PaulDThacker
reports

primoz4p ::

Posledice pa na Švedskem predlog suspenza

dsfsfawer235 ::

Uh, pa tole... zdaj pocasi razumem anticepilce in njihovo obnasanje:

https://www.nbcnews.com/health/health-n...
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

AliRes ::

primoz4p je izjavil:

Ko smo že pri firmah

BMJ INVESTIGATION
Covid-19: Researcher blows the whistle on data integrity issues inPfizer's vaccine trial
Revelations of poor practices at a contract research company helping to carry out Pfizer's pivotal
covid-19 vaccine trial raise questions about data integrity and regulatory oversight. PaulDThacker
reports


Imagodej, je to kredibilen vir? Kaj si že rekel o žvižgačih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AliRes ()

solatko ::

c01-a039 - Saj ni problema, naredijo obvezno, povejo kdo odgovaja za posledice in stvar rešena v eni minuti. Bolj malo je pametnih in se ne cepi za greenpass in ne ustreže agitprop-u. Denar porabljen v tem času, je namenski, ne bo potrebno nič vračat, farmacevti častijo, 1.marec2025, gre vse na 0+, vsi dolgovi, tudi ameriški. Pa ne, da se prevečkrat pogledaš v ogledalo, trobilo jajčkovo. Zakaj si fovš tistim, ki so se izognili agendi, sam si se odločil, mi pa tudi, kaj je narobe, z nami nič, vam pa fajn pluje po ožilju.
Delo krepa človeka

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Saj ni problema, naredijo obvezno, povejo kdo odgovaja za posledice in stvar rešena v eni minuti. Bolj malo je pametnih in se ne cepi za greenpass in ne ustreže agitprop-u. Denar porabljen v tem času, je namenski, ne bo potrebno nič vračat, farmacevti častijo, 1.marec2025, gre vse na 0+, vsi dolgovi, tudi ameriški. Pa ne, da se prevečkrat pogledaš v ogledalo, trobilo jajčkovo. Zakaj si fovš tistim, ki so se izognili agendi, sam si se odločil, mi pa tudi, kaj je narobe, z nami nič, vam pa fajn pluje po ožilju.


Ne projiciraj. In danes ti je vredu, da je obvezno, jutri bos nabijal spet nekaj drugega. Pac nisi resen.

Trobila jajckova ste pa tisti, ki mu delate usluge in mu omogocate, da krade iz EU pomoci in najema kredite v imenu drzave - ki ima zaradi antivaxerjev se vedno epidemijo.

Telbanc se je ze razgalil, da je SDSovec, mogoce je cas, da se se ti? Bos bolj mirno spal, z eno lazjo na vesti manj.

Samo, te razumem, pac posledice prebolelosti covida in trajna poskodba mozganov lahko povzroci tudi agitpropovstvo za SDS.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

dsfsfawer235 ::

AliRes je izjavil:

primoz4p je izjavil:

Ko smo že pri firmah

BMJ INVESTIGATION
Covid-19: Researcher blows the whistle on data integrity issues inPfizer's vaccine trial
Revelations of poor practices at a contract research company helping to carry out Pfizer's pivotal
covid-19 vaccine trial raise questions about data integrity and regulatory oversight. PaulDThacker
reports


Imagodej, je to kredibilen vir? Kaj si že rekel o žvižgačih?


Too little, too late, pa to, da nekdo nekaj rece je cisto nepomembno, ze 6-8 mesecev vsak dan prilimate nekoga novega, ki je nekaj rekel ali pa pozna nekoga, ki je nekaj rekel. Pa se vedno izkaze za laz. Vseeno je, zdaj so cepiva ze dokazala svojo ucinkovitost in neskodljivost na 3.11 miljarde ljudi. To, da se oklepate nepomembnih slamic je pac usmiljenja vredno.

Za zvizgace pa je rekel, da antivax ni bil sposoben do zdaj sproducirati niti enega, ki bi lahko kaj skodljivega povedal o cepivu. In se vedno ga niste.

Raje si tole preberi, ker se nanasa na tvoje zdravje, zdaj te bolje razumem, pa solatkota tudi:

New research, while considered preliminary, may shed light on why some people experience ongoing neurological symptoms, such as brain fog.

https://www.nbcnews.com/health/health-n...
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

solatko ::

c01-a039 - Daj razloži mi prosim tvojo logiko, nekaj dni nazaj sem bil levi antiwaxer, še malo nazaj prekleti yugonostalgik, sedaj pa sem jajotov? Res se vam ža totalno meša. Pustite nas, ki se nočemo cepit pri miru pa potem počnite z jajčkom kar vas je volja, splošni psihozi za nekaj, kar ne deluje pač nočemo podleči, ne glede na to, koliko denarja bo skorumpirana oblast še obrnila in kako. Nisem sprejel niti njenih bonbončkov, ker imam previsoko penzijo, hvala qurcu, nisem bil deležen volilnega dodatka, niti tam. Moja vest je čista. Ti boš pa zanaliziral, kam spadam. Res ste bogi.
Ti ne zastopiš termina, izogibanje okužbi s spoštovanjem vseh protokolov, za katere so ob epidemijah soglasni čisto vsi znanstveniki? Če se bom zajebal, bom krivil sebe in ne cepljenih in vlade, kapiš?
Dajte SDS-ovčki OBVEZNO in napišite, kdo nosi odgovornost, na prostovoljno-prisilno no goo.
Delo krepa človeka

Telbanc ::

dsfsfawer235 je izjavil:



Telbanc se je ze razgalil, da je SDSovec, mogoce je cas, da se se ti? Bos bolj mirno spal, z eno lazjo na vesti manj.



Jaz sem napisal, da nisem več u krogu simpatizerjev SDS. To pomeni, da jih ne bom volil. Ti ne rabiš nič pisat, kaj si, ker je to čist jasno. Napisal pa ne bom, ker bo "grintava riba" spet brisal. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Daj razloži mi prosim tvojo logiko, nekaj dni nazaj sem bil levi antiwaxer, še malo nazaj prekleti yugonostalgik, sedaj pa sem jajotov? Res se vam ža totalno meša. Pustite nas, ki se nočemo cepit pri miru pa potem počnite z jajčkom kar vas je volja, splošni psihozi za nekaj, kar ne deluje pač nočemo podleči, ne glede na to, koliko denarja bo skorumpirana oblast še obrnila in kako. Nisem sprejel niti njenih bonbončkov, ker imam previsoko penzijo, hvala qurcu, nisem bil deležen volilnega dodatka, niti tam. Moja vest je čista. Ti boš pa zanaliziral, kam spadam. Res ste bogi.
Ti ne zastopiš termina, izogibanje okužbi s spoštovanjem vseh protokolov, za katere so ob epidemijah soglasni čisto vsi znanstveniki? Če se bom zajebal, bom krivil sebe in ne cepljenih in vlade, kapiš?
Dajte SDS-ovčki OBVEZNO in napišite, kdo nosi odgovornost, na prostovoljno-prisilno no goo.


Ah, najprej se bos zlagal (levi, yugonostalgik - izvoli citirati) in ce ti lahko meni reces, da sem jajotov, ne vidim nobenega razloga, zakaj te ne bi mogel obtoziti za enako. Sploh ker se na vse pretege trudis delati v njegovo korist. Skratka SDSovski agitpropovc si. Kar je zanalizirano z vecjo trdnostjo, kot si ti zanaliziral mene, si malo hinavski, a?

Bogi pa raje reci vsem, ki si jih posredno poslal v bolnico, ker so bili tako neumni, da so poslusali vaso "reklamo".

Glede spostovanja vseh protokolov, pac trdim, da lazes, namrec vsi se drzite vseh protokolov, drzali ste se jih tudi lani, covid se se kar siri in bolnice so polne ljudi, ki se tudi drzijo protokolov. Torej nekaj ne stima.

Skratka empiricni podatki nekako niso na tvoji strani, trdis, da nisi SDSovec, hkrati pa pocnes vse, da bi se lahko SDS cim dlje napajal iz EU pomoci Sloveniji in jemal posojila, ki bi jih potem dobili njegovi satelitski partnerji - recimo z "zastonj testi" ali pa zelo ohlapno definiranimi pravili za pomoc gospodarstvu. Trdis, da se drzis protokolov (kar trdijo tudi vsi ostali proticepilci), ampak covid je se vedno tu in bolnice so polne necepljenih.

Mogoce je pa cas, da se gres cepit, namrec pri cepljenju ti ne bo treba nic trditi in tudi izogibati se ne bos mogel narediti nekaj pametnega zase in za druzbo. In tudi SDSu ne bos vec delal usluge.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

dsfsfawer235 ::

Telbanc je izjavil:

Jaz sem napisal, da nisem več u krogu simpatizerjev SDS.

Vse si povedal. Si pa bil, za cimer se skriva celotna pahljaca psiholoskih tezav. In ali nosis danes druge barve majico, ne spremeni nicesar. Obnasanje imas enako.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

solatko ::

c01-a039 - Ko smo se držali protokolov, je pač zbolelo veliko ljudi, katere so okužili znani prinašalci virusa iz tujine, najpre v DSO-je, kjer so okužili tako stanovalce, kot zaposlene, potem pa je šlo vse po inerciji. Kljub tremu, večina državljanov ni zbolela, ker smo se držali protokolov, nekaterim je z rok teklo razkužilo, vozički in košarice so bili mokri od razkužil, bolj se je število cepljenih zviševalo, manj se je razkuževalo in nosilo maske, še manj jih je držalo distanco, danes pa med cepljenimi, to upoštevajo le redki. Cepljenje ni znižalo število okužb, število na ventilatorjih in s hudo obliko, je znižala narava, ker je večina rizičnih šla rakom žvižgat.
Sedaj se okužbe, zaradi zgoraj naštetega višajo v številke, ki jih lani ni bilo, zakaj, je vedno več necepljenih ali je nekaj narobe z dovoljenjem, da cepljeni lahko počnejo kar želijo, brez omejitev, tudi če so kužni, kar pa so, saj cepivo okužbe ne preprečuje. Zakaj je vedno večje število okuženih in v bolnišnicah po državah, kjer je precepljenost višja, kot pri nas, zakaj je v bolnicah vedno več cepljenih, s težjo obliko prebolevnosti, zakaj skoraj ni prebolelih v bolnicah, ti tudi to nič ne pove.

Širiš cepilsko agendo, kljub temu, da večina, kar so na začetku razlagali, ne drži in so na to teoretiki zarot opozarjali že na začetku cepilske propagande. Na Terstenjakovi so ti tudi dali dovoljenje, da pljuvaš čez njih, omenjaš porabo denarja,.... s samo enim razlogom, da širiš in vzpodbujaš cepljenje z drekom, za katerega posledice, noče nihče odgovarjat. Torej kdo in kaj si, podobno kot Stevanovič - trojanski konj, njega smo spregledal, teba pa tudi. Države so dobile nalogo in denar za to, da se popolno cepljenje zemljanov, konča do 1. marca 2025, torej je še nekaj časa, problem je samo v tem, da so cepiva prehitro pokazala nekaj stranskih učinkov, ki so seveda teorija zarote, ampak ljudje vseeno umirajo.

Uživaj v svoji nalogi in ostani zdrav, nobenemu namreč ne želim bolezni ali smrti, to je tvoje področje in glej, da te karma ne udari nazaj, tja, kjer bo najbolj bolelo.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Ko smo se držali protokolov, je pač zbolelo veliko ljudi, katere so okužili znani prinašalci virusa iz tujine, najpre v DSO-je, kjer so okužili tako stanovalce, kot zaposlene, potem pa je šlo vse po inerciji. Kljub tremu, večina državljanov ni zbolela, ker smo se držali protokolov, nekaterim je z rok teklo razkužilo, vozički in košarice so bili mokri od razkužil, bolj se je število cepljenih zviševalo, manj se je razkuževalo in nosilo maske, še manj jih je držalo distanco, danes pa med cepljenimi, to upoštevajo le redki. Cepljenje ni znižalo število okužb, število na ventilatorjih in s hudo obliko, je znižala narava, ker je večina rizičnih šla rakom žvižgat.
Sedaj se okužbe, zaradi zgoraj naštetega višajo v številke, ki jih lani ni bilo, zakaj, je vedno več necepljenih ali je nekaj narobe z dovoljenjem, da cepljeni lahko počnejo kar želijo, brez omejitev, tudi če so kužni, kar pa so, saj cepivo okužbe ne preprečuje. Zakaj je vedno večje število okuženih in v bolnišnicah po državah, kjer je precepljenost višja, kot pri nas, zakaj je v bolnicah vedno več cepljenih, s težjo obliko prebolevnosti, zakaj skoraj ni prebolelih v bolnicah, ti tudi to nič ne pove.

Širiš cepilsko agendo, kljub temu, da večina, kar so na začetku razlagali, ne drži in so na to teoretiki zarot opozarjali že na začetku cepilske propagande. Na Terstenjakovi so ti tudi dali dovoljenje, da pljuvaš čez njih, omenjaš porabo denarja,.... s samo enim razlogom, da širiš in vzpodbujaš cepljenje z drekom, za katerega posledice, noče nihče odgovarjat. Torej kdo in kaj si, podobno kot Stevanovič - trojanski konj, njega smo spregledal, teba pa tudi. Države so dobile nalogo in denar za to, da se popolno cepljenje zemljanov, konča do 1. marca 2025, torej je še nekaj časa, problem je samo v tem, da so cepiva prehitro pokazala nekaj stranskih učinkov, ki so seveda teorija zarote, ampak ljudje vseeno umirajo.

Uživaj v svoji nalogi in ostani zdrav, nobenemu namreč ne želim bolezni ali smrti, to je tvoje področje in glej, da te karma ne udari nazaj, tja, kjer bo najbolj bolelo.


In spet kopica projiciranj, ki vec povejo o tebi kot o meni.

Semi ti vse povedal in razlozil SDSovec, vkljucno s tem, kako cepiva delujejo (cesar se vedno ne razumes). Skodujes drugim in omogocas, da se SDS se bolj omasti. Karma bo pa kvecemu tebe udarila nazaj, ker skupaj z ostalimi anticepilci dobesedno pobijate ljudi s svojim namedenim razmisljanjem. Vse statistike dokazujejo, da je cepljenje znizalo stevilo okuzenih in nic od vasih apokalipticnih napovedi glede cepljenja se ni uresnicilo, po tem ko imamo na svetu 3.11 miljarde cepljenih z obema odmerkoma.

Skratka zganjate scaremongering brez osnove in bolj ko se vsak dan izkazuje, da je to cisti bullshit, bolj ropotate z novimi "teorijami", ki so seveda spet brez osnove.

To kaj si ti zelis in kaj pocnes je pa tako ali tako skregano eno z drugim.

To, da tvoje razmisljanje na prvo zogo in dementni mozgani ne omogocajo, da razumes kaj ti govorim bi bil sicer boljsi izgovor kot vse neumnosti, ki si jih zgoraj natresel. Ti samo globoko dihaj, saj se ti ni ne bo nic zgodilo, je samo prehlad.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

solatko ::

c01-a039 - Kako delujejo cepiva za covid z garancijo ne morejo trdit niti tisti, ki so jih neredil, ti SDS stručko pa do potankosti veš. V kateri strokovni reviji s tega področja, lahko preberem tvoje znanstveno potrjene trditve? Verjetno v Toti list ali Pavlihovi pratiki.
Zakaj me enostavno ne pustiš, da živim v moji zmoti, ki me je pripeljala do zdravih 67-let, brez kemije in farmacije.
Večina nas ve, da se je potrebno piknit proti tetanusu, če se poškoduješ v naravi ali doma na kakšni umazani ali rjavi stvari, večina nas ve, da je otroke potrebno cepit proti otroškim boleznim, saj organizem na mrtve ali oslabljene viruse, tvori zaščito.
Kaj naredi cepivo za covid pa se mnenja krešejo, vsak dan vidiš pripombe, to smo pričakovali, rezultat je pa tak - preboleli ima po enem letu 2000 protiteles, cepljeni po treh mesecih 200, zato imaš v bolnišnicah, kljub novim sevom, tu pa tam samo kakšnega prebolelega, istočasno pa kar precej cepljenih, kjer so precepljenosti veliko višje, kot pri nas, ampak tudi veliko ljudi z drugimi težavami, ki jih povezujejo s stranskimi učinki cepljenja.
Delo krepa človeka

Voss ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Kako delujejo cepiva za covid z garancijo ne morejo trdit niti tisti, ki so jih neredil, ti SDS stručko pa do potankosti veš. V kateri strokovni reviji s tega področja, lahko preberem tvoje znanstveno potrjene trditve? Verjetno v Toti list ali Pavlihovi pratiki.
Zakaj me enostavno ne pustiš, da živim v moji zmoti, ki me je pripeljala do zdravih 67-let, brez kemije in farmacije.
Večina nas ve, da se je potrebno piknit proti tetanusu, če se poškoduješ v naravi ali doma na kakšni umazani ali rjavi stvari, večina nas ve, da je otroke potrebno cepit proti otroškim boleznim, saj organizem na mrtve ali oslabljene viruse, tvori zaščito.
Kaj naredi cepivo za covid pa se mnenja krešejo, vsak dan vidiš pripombe, to smo pričakovali, rezultat je pa tak - preboleli ima po enem letu 2000 protiteles, cepljeni po treh mesecih 200, zato imaš v bolnišnicah, kljub novim sevom, tu pa tam samo kakšnega prebolelega, istočasno pa kar precej cepljenih, kjer so precepljenosti veliko višje, kot pri nas, ampak tudi veliko ljudi z drugimi težavami, ki jih povezujejo s stranskimi učinki cepljenja.


Bravo. To je to.

Če bi se stroki in vladi res šlo do ljudi bi uvedli teste na protitelesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

solatko ::

Voss - covid agenda predvideva polno cepljenje, vsega prebivalstva do 1.marec 2025, takrat naj bi se to sranje, ki ga je sprožil en nedolžen netoprirček v laboratoriju, katerega lastniki so elitniki iz ZDA in seveda začelo drugo, za katerega se pač še ne ve.
Cepivo je še vedno za prvi sev, kljub temu, da se jih je zamenjalo kar nekaj in cepivo vseeno deluje, seveda za namen, za katerega je bilo narejeno, za preprečevanje in boljšo prebolevnost okužbe, kot kaže, niti ne.
Delo krepa človeka

Griffin R500 ::

Voss je izjavil:

Griffin R500 je izjavil:

Cepivo deluje, počasi jih bo vedno več.

https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...


To je res sumljivo.

(Long) Covid? Cepivo? Kaj tretjega?

https://dokumentarac.hr/covid-19/popis-...

Pomotoma sem pritisnil predlagaj izbris, oprosti.

Novo branje:

https://www.logicno.com/politika/tanzan...

imagodei je izjavil:

solatko je izjavil:

Cepljeni se ne držite nobenih drugih protokolov, takoj, ko ste prejeli drugo dozico, zakaj bi se, saj ste varni,

Zakaj se lažeš?

Ne laže. Videno vsepovsod, vsak dan na javnih mestih.
https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/

Zgodovina sprememb…

Voss ::

Marsikaj razkrije Zoran Janković v oddaji ena na ena s Slakom na POP TV. Predvsem pokvarjeno delovanje do Ljubljane s strani SDS-a, ki onemogoča razvoj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Nyana ()

FireSnake ::

Opanković?
On naj prvo pokradeno in utajeno povrne, baraba.
Proti njemu je Pleško ciciban, kar se kraje tiče.

Pa tiča naj v hlačah drži.

Pravega si našel ...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Voss ::

FireSnake je izjavil:

Opanković?
On naj prvo pokradeno in utajeno povrne, baraba.
Proti njemu je Pleško ciciban, kar se kraje tiče.

Pa tiča naj v hlačah drži.

Pravega si našel ...


Direktor Elektra Ljubljana razrešen v pisarni SDS

https://www.24ur.com/novice/slovenija/d...

Dajmo FireSnake, kako boš pa sedaj zagovarjal svoje ljubljenčke SDSovce? Pa še Vizjaka pokomentiraj vmes. Kok si plačan, da jih braniš tu na slotechu?

Hvala, lep dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

FireSnake ::

Moj SDS?
Jaz nisem cepljen.

Nadalje: pokaži mi, kje jih branim?
Ampak samo moj citat šteje. Nobenega besedičenja in izgovorov nočem slišati.

Čakam!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

solatko ::

FireSnake - Kolikokrat obsojen za to? Za take izjave te lahko upravičeno toži in boš kar konkretno plačal. Gostilniška krivda še ni pravnomočna in raje poglej svojega princa, kateremu so pa bile dokazane rabote, bil celo obsojen, po navadi veleče tako dolgo, da stvari zastarajo. Za kriminal vseh vrst, zastaralnih rokov nebi smelo biti.
Farmacevtko mu je nastavil SDS, se nebi čudil, če je celo članica partije pa se je malo poigral s tistimi, ki so mu jo nastavili. So prebutasti, da bi starega cigana scat peljal. Če ti misliš, da je delovanje po zakonu, ki omogoča izbris dolgov in je bil sprejet namensko v času Jajotove vlade, nezakonito dejanje, me čudi, da Brezigarjeva, ki je štiri leta delala samo na Popoviču in Jankoviču, ni mogla sestavit kakšne obtožnice, ki bi šla skozi proceduro. Torej je bolj pošten kot ti, saj on ne zmerja z barabo nikogar. Pleško je baraba, ki ne zna pojasnit od kje mu 200k€, kdo mu je kupil avto za 70k€, ker foter, katrega je navedel kot posojilodajalca, na knjižici nikoli ni imel več, kot 2k€,...... Metki, ki se sedaj pošiljajo, zaradi propagande in volilnega boja, so iz arzenala neprodanega orožja Jajota & comp.. Bejž no, bejž sds-ova snežinkica, so tudi druge teme, v katerih kažeš svojo usmeritev.
Izgleda, da vam je pleško dal dovojenje, da pljuvate po njem, samo da bi prepričali ljudi v cepljenje.
V vojni in ljubezni je dovoljeno praktično vse.

Kar se tiče pokradenega, Mercator je pod ZJ deloval odlično, LJ pod njegovim delovanjem deluje odlično, tam kjer se pojavite SDS-ovci, gre vse v qurac.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

FireSnake ::

solatko je izjavil:

FireSnake - Kolikokrat obsojen za to? Za take izjave te lahko upravičeno toži in boš kar konkretno plačal. Gostilniška krivda še ni pravnomočna in raje poglej svojega princa, kateremu so pa bile dokazane rabote, bil celo obsojen, po navadi veleče tako dolgo, da stvari zastarajo. Za kriminal vseh vrst, zastaralnih rokov nebi smelo biti.
Farmacevtko mu je nastavil SDS, se nebi čudil, če je celo članica partije pa se je malo poigral s tistimi, ki so mu jo nastavili. So prebutasti, da bi starega cigana scat peljal. Če ti misliš, da je delovanje po zakonu, ki omogoča izbris dolgov in je bil sprejet namensko v času Jajotove vlade, nezakonito dejanje, me čudi, da Brezigarjeva, ki je štiri leta delala samo na Popoviču in Jankoviču, ni mogla sestavit kakšne obtožnice, ki bi šla skozi proceduro. Torej je bolj pošten kot ti, saj on ne zmerja z barabo nikogar. Pleško je baraba, ki ne zna pojasnit od kje mu 200k€, kdo mu je kupil avto za 70k€, ker foter, katrega je navedel kot posojilodajalca, na knjižici nikoli ni imel več, kot 2k€,...... Metki, ki se sedaj pošiljajo, zaradi propagande in volilnega boja, so iz arzenala neprodanega orožja Jajota & comp.. Bejž no, bejž sds-ova snežinkica, so tudi druge teme, v katerih kažeš svojo usmeritev.
Izgleda, da vam je pleško dal dovojenje, da pljuvate po njem, samo da bi prepričali ljudi v cepljenje.
V vojni in ljubezni je dovoljeno praktično vse.

Kar se tiče pokradenega, Mercator je pod ZJ deloval odlično, LJ pod njegovim delovanjem deluje odlično, tam kjer se pojavite SDS-ovci, gre vse v qurac.


Uf, TOLIKO neumnosti na enem mestu pa že dolgo nisem videl :))

Samo glede zadnjega stavka (brez tistega SDS-a to si lahko zarineš tja, kamor ne posije sonce): vse bi še šlo. Ko pa tole prebereš ... človek, a ti to RESNO misliš?
Elekta naložbe in katere vse firme so se napajale iz Mercatorja ... kako je pa tem firmam šlo, ko se je sesek umaknil? Spomni me, prosim.

Ne bo ti uspelo mene spredalčkati, veš ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Kayzon ::

Splosno znano je da je jankovic eden najvecih lopov v Ljubljani,sprenevedanje je nepotrebno.

Voss ::

Voss je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Opanković?
On naj prvo pokradeno in utajeno povrne, baraba.
Proti njemu je Pleško ciciban, kar se kraje tiče.

Pa tiča naj v hlačah drži.

Pravega si našel ...


Direktor Elektra Ljubljana razrešen v pisarni SDS

https://www.24ur.com/novice/slovenija/d...



FireSnake jaz pa čakam, da tole pokomentiraš. Pa še Vizjaka.

Kako je možno, da se to dogaja v kao pravni državi? Vsak normalen minister bi že odstopil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

LightBit ::

Spet smo v nečem prvi: https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Tekmovalnost imamo v krvi.

FireSnack ::

Voss je izjavil:

Voss je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Opanković?
On naj prvo pokradeno in utajeno povrne, baraba.
Proti njemu je Pleško ciciban, kar se kraje tiče.

Pa tiča naj v hlačah drži.

Pravega si našel ...


Direktor Elektra Ljubljana razrešen v pisarni SDS

https://www.24ur.com/novice/slovenija/d...



FireSnake jaz pa čakam, da tole pokomentiraš. Pa še Vizjaka.

Kako je možno, da se to dogaja v kao pravni državi? Vsak normalen minister bi že odstopil.

Ma nevem, lej. Čelavi je imel spet slab dan in je enega dal prebičat. Nimam drugega komentarja, tko je to.
Preprodajalec NFT umetnin

solatko ::

FireSnake - Spet malo gostilniških debat prenašaš tukaj. Elekta je bila v času direktorovanja ZJ v Merkatroju, praktično najcenejši servis za potrebe in na vseh razpisih ponudila najnižjo ceno, zato je veliko poslovala z M. Vsi razpisi so bili javni in transparentni, kar je ugotovil tudi KPK, problemi so se začeli, ko je bil odstopljen ZJ in so najemali pač svoje firme in je Elekta bila, praktično čez noč, brez dela.
Navajam samo tisto, kar so ugotovile nadzorne službe, KPK, računsko sodišče in NPU. Kaj imate vi po gostilnah, je vaša stvar in vaš problem, ljubljančani pa še kako ločijo zrno od plev, kar se pokaže na vsakokratnih volitvah županov, od kar kandidira ZJ.
Nanj so jezne čisto vse stranke, ki delujejo na tem območju, ker jim je pobral denar, ki so ga desetletja odvajali iz mestnega proračuna za fiktivne posle naših in malo manj naših, naredilo pa se v 50-ih ni praktično nič. Prvi je s tako politiko, da dobijo samo tisto, kar so z glasovi potrdili volilci in niti centa več, Popovič v Kopru. Sedaj se vidi, ko je zopet zmagal rdeči kader (Bržan) in Koper lepo stagnira, na naslednjih bo Popovič dobil 101%.
Delo krepa človeka

FireSnake ::

Kayzon je izjavil:

Splosno znano je da je jankovic eden najvecih lopov v Ljubljani,sprenevedanje je nepotrebno.


No, sem vesel, da nisem edini takega mnenja.

Voss je izjavil:

Voss je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Opanković?
On naj prvo pokradeno in utajeno povrne, baraba.
Proti njemu je Pleško ciciban, kar se kraje tiče.

Pa tiča naj v hlačah drži.

Pravega si našel ...


Direktor Elektra Ljubljana razrešen v pisarni SDS

https://www.24ur.com/novice/slovenija/d...



FireSnake jaz pa čakam, da tole pokomentiraš. Pa še Vizjaka.

Kako je možno, da se to dogaja v kao pravni državi? Vsak normalen minister bi že odstopil.


Čemu bi moral jaz to komentirati?
Zamenjali so nekoga, ki ga je nekdo drug (politično) nastavil.
Kaj, naj se jočem za njim? Kaj želiš povedati?

1000x sem povedal, pa še vedno ne razumeš: ni problem, da Jajo kadruje.
Problem je, da politika sploh lahko kadruje.

FireSnack je izjavil:

Voss je izjavil:

Voss je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Opanković?
On naj prvo pokradeno in utajeno povrne, baraba.
Proti njemu je Pleško ciciban, kar se kraje tiče.

Pa tiča naj v hlačah drži.

Pravega si našel ...


Direktor Elektra Ljubljana razrešen v pisarni SDS

https://www.24ur.com/novice/slovenija/d...



FireSnake jaz pa čakam, da tole pokomentiraš. Pa še Vizjaka.

Kako je možno, da se to dogaja v kao pravni državi? Vsak normalen minister bi že odstopil.

Ma nevem, lej. Čelavi je imel spet slab dan in je enega dal prebičat. Nimam drugega komentarja, tko je to.


Upam, da vidite, da pajac želi govoriti v mojem imenu.
K sreči je tako primitiven, da se to na 100km vidi, da nisem jaz.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

solatko je izjavil:

Elekta ..... zato je veliko poslovala z M.


Vse si povedal.
Ker si poln neblouz drugega balasta sploh bral nisem (hvala, da si to napisal na začetku in potrdil moje pisanje).
Glede na tvoj prejšnji prispevek nisem ničesar zamudil ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

solatko ::

FireSnake - Nihče se ne vpraša, kaj so počeli z mestnim proračunom ostali župani, da niso mogli naredit nič, pa še podedoval je 80mio€ krediza mesta Ljubljane.
V samostojni državi, se je začelo s Strgarjem - porezanje drogov na poti okupirane LJ, posli za njegovo vrtnarijo (korita za rožice po celi LJ), nadaljevalo s kratko Dimsijevo avanturo, ki je hotel ljubljančane spremeniti v Dunajčane, potem Potočnikova in končno Simšičeva, ki je celo uspela narediti najdražjo vzpenjačo na ljubljanski grad.
Kakšna je bila Ljubljana, dobro vemo tisti, ki smo bili rojeni v njej in živeli v njej. Tako velikih sprememb v tako kratkem času, ni bila deležna nobena prestolnica na svetu. Zadolženost je pod enoletnim proračunom, položnice se ne zvišujejo tako kot v drugih mestih, vse mestne službe so še vedno v mestnih rokah, po drugih prevladuje javno zasebno partnerstvo, kjer služijo naši, na račun krajanov (tudi Maribor je tak in položnice za vse, tudi mestni prevoz, precej višje, kot v LJ). Res je baraba, ker ne pusti, da bi se mestna sredstva delila po domače.
Delo krepa človeka

Voss ::

solatko je izjavil:

FireSnake - Nihče se ne vpraša, kaj so počeli z mestnim proračunom ostali župani, da niso mogli naredit nič, pa še podedoval je 80mio€ krediza mesta Ljubljane.
V samostojni državi, se je začelo s Strgarjem - porezanje drogov na poti okupirane LJ, posli za njegovo vrtnarijo (korita za rožice po celi LJ), nadaljevalo s kratko Dimsijevo avanturo, ki je hotel ljubljančane spremeniti v Dunajčane, potem Potočnikova in končno Simšičeva, ki je celo uspela narediti najdražjo vzpenjačo na ljubljanski grad.
Kakšna je bila Ljubljana, dobro vemo tisti, ki smo bili rojeni v njej in živeli v njej. Tako velikih sprememb v tako kratkem času, ni bila deležna nobena prestolnica na svetu. Zadolženost je pod enoletnim proračunom, položnice se ne zvišujejo tako kot v drugih mestih, vse mestne službe so še vedno v mestnih rokah, po drugih prevladuje javno zasebno partnerstvo, kjer služijo naši, na račun krajanov (tudi Maribor je tak in položnice za vse, tudi mestni prevoz, precej višje, kot v LJ). Res je baraba, ker ne pusti, da bi se mestna sredstva delila po domače.


This.

Zdaj pa povlečeš vzporednice s stranko SDS. Si predstavljate, da bi na županskih volitvah zmagal Aleš Logar? Ojojojojoj...

Hypathia ::

Učitelji: Vse bomo naredili, da bodo šole ostale odprte.
Vlada: Obvezno testiranje učencev v šolah.
Učitelji: Znova so nas potisnili v prvo bojno linijo.
Jaz: Patetični, zjamrani luzerji.

Novica tedna pa prihaja iz Grčije:

Nekaj zdravnikov je podkupnino nasprotnikov cepljenja, ki so hoteli, da jim vbrizgajo samo fiziološko raztopino, sicer vzelo, a so iz strahu, da bi nekdo odkril prevaro, ljudi cepili kar s pravim cepivom ... https://n1info.si/koronavirus/grcija-la...

Ahahaha, take zdravnike imeli bi tudi v Sloveniji.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

FireSnack ::

Se posipam s pepelom. Jankovič je faca in tudi sam sem ga v resnici volil.
Preprodajalec NFT umetnin
««
59 / 126
»»