» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
56 / 126
»»

Baja ::

jaz sumim da so ugotovili, da je 50% policajev necepljenih, pa jih malo panika grabi :P

ker če bo PC, bo naslednji teden zabaven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

;-) ::

PC ki bo veljal z enim odmerkom, nebo sile.

Telbanc ::

Baja je izjavil:

Novi ukrepi med drugim prepovedujejo necepljenim vstop v hotele in na dogodke, kjer je več kot 25 ljudi. Ukrepi bodo stopili v veljavo v ponedeljek, ko se bo začel mesec dni trajajoče prehodno obdobje, ko bodo lahko prej naštete storitve uporabljali tudi tisti z enim odmerkom, ki pa bodo morali imeti PCR-test. Po mesecu dni bo veljalo le pravilo PC.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

zgleda da naši še plonkajo od AT. a jim za google translate še ni nihše povedo :D


Bari, kofetarija, in frizer je še najmanjši problem, problem bo, če so spet pretiravali. Ker če mislijo unih 30% necepljenih stisnit ob zid, zna bit vsesorta.

Sam koker se jaz spomnin iz osamosvojitve, se Jajček rad igra z ognjem.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Miki N ::

No ja, je pa dejansko po svoje zanimiv ta sedaj že običajen večerni urnik teh sej - so jih sploh kdaj imeli na normalen delavnik? Sicer točno štekam foro ampak vseeno bi bilo zanimivo novinarsko vprašanje... ker očitno je nek "tehničen" razlog, da čisto nikoli ne uspejo stisniti tega v kuća-posao urnik. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Baja ::

Telbanc je izjavil:

Baja je izjavil:

Novi ukrepi med drugim prepovedujejo necepljenim vstop v hotele in na dogodke, kjer je več kot 25 ljudi. Ukrepi bodo stopili v veljavo v ponedeljek, ko se bo začel mesec dni trajajoče prehodno obdobje, ko bodo lahko prej naštete storitve uporabljali tudi tisti z enim odmerkom, ki pa bodo morali imeti PCR-test. Po mesecu dni bo veljalo le pravilo PC.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

zgleda da naši še plonkajo od AT. a jim za google translate še ni nihše povedo :D


Bari, kofetarija, in frizer je še najmanjši problem, problem bo, če so spet pretiravali. Ker če mislijo unih 30% necepljenih stisnit ob zid, zna bit vsesorta.

Sam koker se jaz spomnin iz osamosvojitve, se Jajček rad igra z ognjem.


saj, še plonkati ne vejo. po mojem bo izpadlo nekaj takega kot
- PCT pogoj za testiranje
- testiranje na firmi za tiste ki delajo od doma
- pa še kakšna druga neumna

Miki N je izjavil:

No ja, je pa dejansko po svoje zanimiv ta sedaj že običajen večerni urnik teh sej - so jih sploh kdaj imeli na normalen delavnik? Sicer točno štekam foro ampak vseeno bi bilo zanimivo novinarsko vprašanje... ker očitno je nek "tehničen" razlog, da čisto nikoli ne uspejo stisniti tega v kuća-posao urnik. :))


friday night out. kdo pa jih bo doma gledo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Miki N ::

Treba bo pohiteti s prerokbami, če nisem že prepozen. Probam: po mojem bodo pa res kopirali Jodlarje in zamenjali hitri T s PCR T-jem. ... kar bo seveda vodilo še v dodatno povečanje pozitivnih primerov (če prav kaj dosti verjetno ne, ker je predrag... a vseeno).

Aston_11 ::

Če bodo kopirali jodlarje, bo PC(T). Beri kot do sedaj, samo da se bo temu reklo kopija jodlarjev.
Fajn ste nas zrihtali press.

Telbanc ::

Ker je nekdo omenil odstop Poklukarja, se verjetno Počivalšek in Pokljukar spet tojk smeijta ko včeraj, da so mogli spet prestavit. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

enemon ::

A si predstavljate, da pride Jajo ves poklapan pred kamere in poda odstop. Po mojem bi bilo zelo veselo nocoj po Sloveniji.

Baja ::

po moje je čist vseeno kaj bodo naumili. drugi teden bo malo dretja, pol pa tak ne bo nihce vse ukrepov šmirglo.

če majo jajca, naj dajo obvezno cepljenje. kdor ne pride, pridemo po njega.

dsfsfawer235 ::

Baja je izjavil:

No, c01, če se solatko kot pravi, drži vseh ukrepov, ne vidim nobenega problema, da ni cepljen. pač, njegova odločitev


Tocno to sem tudi sam povedal. Idealno pa, ce se ne drzi ukrepov (kar se jih nihce od anticepilcev ne) in ni cepljen. Taksne rabijo, da se sami umaknejo iz genskega poola clovestva. Vec, kot bo takih krst, bolje bo za clovestvo.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

Baja ::

enemon je izjavil:

A si predstavljate, da pride Jajo ves poklapan pred kamere in poda odstop. Po mojem bi bilo zelo veselo nocoj po Sloveniji.


to bi blo EPIC!

Miki N ::

Ena komplikacija v ozadju zna biti tudi posli obljubljeni dobaviteljem hitrih testov. Še ta teden je nekdo na vladi razlagal, da bodo zagotovili zadostno število zaradi povečane frekvence (2 dni?) za šole in podjetja ... Prijatelji(tm) ne bodo ravno veseli, da bi sedaj morali stornirati naročilo. Ta lobi je precej močen, samo menda, da znajo v vladi stiskati jajca, tako da mogoče to ni problem. :))

dsfsfawer235 ::

Baja je izjavil:

po moje je čist vseeno kaj bodo naumili. drugi teden bo malo dretja, pol pa tak ne bo nihce vse ukrepov šmirglo.


Ja, ampak ti bos pa potem placeval drzavne kredite pomoci za gospodarstvo se 10 let. Iz svojih davkov. Seveda pa sta vedno dve moznosti, da si prezabit, kaj to pomeni, ali pa si prezabit in ti je vseeno.

Kot posledica zime 2020-2021 imas dolg 1000 eurov. Pa ne samo ti, tudi vsak dojencek, ki se je takrat rodil in vsak upokojenec, ki nima za hrano. Bos to razumel, ali si preneumen tudi za to?
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

otago ::

Spremljate slovensko popevko na RTV2?

enemon ::

Jaz imam drugače filing, da Poklukar ne popušča glede zaprtja in se zdaj vsi spravljajo na njega.

Miki N ::

Eh, ne skrbite za kredite.. to se bo porazgobilo naslednje leto v raznih inflatornih makroekonomskih "kazalcih" - gospodarsko gledano je to še najmanjši problem, ki nas čaka 2022.

otago je izjavil:

Spremljate slovensko popevko na RTV2?


Vsi bomo peli ko primadone, ko nas bo Vizo stiskal za jajca!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Baja ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Baja je izjavil:

po moje je čist vseeno kaj bodo naumili. drugi teden bo malo dretja, pol pa tak ne bo nihce vse ukrepov šmirglo.


Ja, ampak ti bos pa potem placeval drzavne kredite pomoci za gospodarstvo se 10 let. Iz svojih davkov. Seveda pa sta vedno dve moznosti, da si prezabit, kaj to pomeni, ali pa si prezabit in ti je vseeno.

Kot posledica zime 2020-2021 imas dolg 1000 eurov. Pa ne samo ti, tudi vsak dojencek, ki se je takrat rodil in vsak upokojenec, ki nima za hrano. Bos to razumel, ali si preneumen tudi za to?


No no, malo se umiri. mi je čisto jasno da bomo to vsi placali. obnašaš se kot da si pojedel vso pamet tega sveta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

dsfsfawer235 ::

Miki N je izjavil:

Eh, ne skrbite za kredite.. to se bo porazgobilo naslednje leto v raznih inflatornih makroekonomskih "kazalcih" - gospodarsko gledano je to še najmanjši problem, ki nas čaka 2022.


No potem mi pa nakazi 1000 eurov. Ce verjames v ta bullshit, ki ga pridigas, je tako ali tako vseeno.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Telbanc ::

Miki N je izjavil:

Eh, ne skrbite za kredite.. to se bo porazgobilo naslednje leto v raznih inflatornih makroekonomskih "kazalcih" - gospodarsko gledano je to še najmanjši problem, ki nas čaka 2022.

otago je izjavil:

Spremljate slovensko popevko na RTV2?


Vsi bomo peli ko primadone, ko nas bo Vizo stiskal za jajca!


Ko dunajski dečki. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

dsfsfawer235 ::

Baja je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Baja je izjavil:

po moje je čist vseeno kaj bodo naumili. drugi teden bo malo dretja, pol pa tak ne bo nihce vse ukrepov šmirglo.


Ja, ampak ti bos pa potem placeval drzavne kredite pomoci za gospodarstvo se 10 let. Iz svojih davkov. Seveda pa sta vedno dve moznosti, da si prezabit, kaj to pomeni, ali pa si prezabit in ti je vseeno.

Kot posledica zime 2020-2021 imas dolg 1000 eurov. Pa ne samo ti, tudi vsak dojencek, ki se je takrat rodil in vsak upokojenec, ki nima za hrano. Bos to razumel, ali si preneumen tudi za to?


No no, malo se umiri. mi je čisto jasno da bomo to vsi placali.


Jaz sem cisto miren. Samo ne mi neumnosti prodajat. Antivaxerjev ne prenasam ravno iz tega razloga. Ker mi probajo prodajati neumnosti in razmnoziti svoj kretenizem in nerazgledanost na celotno druzbo.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

Unilseptij ::

Telbanc je izjavil:

;-) je izjavil:

Naslednje volitve dobi Fajonova.


Ja tle se moram strinjat. Ne bo šlo drugač. Ona bo sestavljala vlado.


Kar je garant za nadaljevanje neoliberalne politike in nadaljnjega nazadovanja države in družbe. Ne smemo pozabiti, da je SD na drugem mestu za SDS (ki ima sicer precej "naskoka") po škodi in sranju, ki so ga naredili oz. ga še delajo. Škoda, da je spomin volivcev tako kratek... upam samo, da Levica ponudi vsaj nekaj oprijemljivega, če so jih že prepričali v skupen nastop. Če kdo goji iluzije, da bo kdor koli drug dejansko izpeljal kakšne resne spremembe, se žal moti.

otago ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Baja je izjavil:

No, c01, če se solatko kot pravi, drži vseh ukrepov, ne vidim nobenega problema, da ni cepljen. pač, njegova odločitev


Tocno to sem tudi sam povedal. Idealno pa, ce se ne drzi ukrepov (kar se jih nihce od anticepilcev ne) in ni cepljen. Taksne rabijo, da se sami umaknejo iz genskega poola clovestva. Vec, kot bo takih krst, bolje bo za clovestvo.


Vključno z mano poznam nekaj, ki se ne želimo cepit. Pa se držimo pogojev. Dobro, 2x sem prekršil za obisk bencinske.

Sicer pa si preberi Malcolm Gladwella - ima knjigo o prebojnikih. Napredek prinašajo ljudje, ki gredo izven rednih okvirjev mišljenja. Kdor drug bi tiste v okvirju označil za ovce.

Baja ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Baja je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Baja je izjavil:

po moje je čist vseeno kaj bodo naumili. drugi teden bo malo dretja, pol pa tak ne bo nihce vse ukrepov šmirglo.


Ja, ampak ti bos pa potem placeval drzavne kredite pomoci za gospodarstvo se 10 let. Iz svojih davkov. Seveda pa sta vedno dve moznosti, da si prezabit, kaj to pomeni, ali pa si prezabit in ti je vseeno.

Kot posledica zime 2020-2021 imas dolg 1000 eurov. Pa ne samo ti, tudi vsak dojencek, ki se je takrat rodil in vsak upokojenec, ki nima za hrano. Bos to razumel, ali si preneumen tudi za to?


No no, malo se umiri. mi je čisto jasno da bomo to vsi placali.


Jaz sem cisto miren. Samo ne mi neumnosti prodajat. Antivaxerjev ne prenasam ravno iz tega razloga. Ker mi probajo prodajati neumnosti.


kake neumnusti ti prodajem? PCT - teden dretja, vse po starem. nihce ne preverja, nihce se ne drzi. PC? - teden dretja, vse po starem. ali misliš da bo kaj drugače?


edit:
1,2, test, 1,2

pripravte kokice

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

dsfsfawer235 ::

otago je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Baja je izjavil:

No, c01, če se solatko kot pravi, drži vseh ukrepov, ne vidim nobenega problema, da ni cepljen. pač, njegova odločitev


Tocno to sem tudi sam povedal. Idealno pa, ce se ne drzi ukrepov (kar se jih nihce od anticepilcev ne) in ni cepljen. Taksne rabijo, da se sami umaknejo iz genskega poola clovestva. Vec, kot bo takih krst, bolje bo za clovestvo.


Vključno z mano poznam nekaj, ki se ne želimo cepit. Pa se držimo pogojev. Dobro, 2x sem prekršil za obisk bencinske.

Sicer pa si preberi Malcolm Gladwella - ima knjigo o prebojnikih. Napredek prinašajo ljudje, ki gredo izven rednih okvirjev mišljenja. Kdor drug bi tiste v okvirju označil za ovce.


Kot pri vseh ostalih stvareh, antivaxerji nimajo intelekta in ne sposobnosti ugotoviti od kje izvira gradivo, kaj sele do logicne presoje, kaj je sranje in kaj ne. Sicer bi recimo ti vedel, da ta izrek izvira od George Bernard Shawa in ga je tebi ljubi avtor samo prekopiral.


"The reasonable man adapts himself to the world: the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore all progress depends on the unreasonable man."
- George Bernard Shaw, Man and Superman


Naj ti prevedem, da bos razumel? Beeeeeee beeeee beee beeeeeee beeeeee. In govori o inteligentnih ljudeh, ne o kretenih, slucajno vem, ker sem doticno uprizoritev gledal.

Ampak ti se nic ne sekiraj, samo ne se cepit. Pa globoko dihaj. Evoluciji bos naredil uslugo.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Telbanc je izjavil:

Miki N je izjavil:

Eh, ne skrbite za kredite.. to se bo porazgobilo naslednje leto v raznih inflatornih makroekonomskih "kazalcih" - gospodarsko gledano je to še najmanjši problem, ki nas čaka 2022.

otago je izjavil:

Spremljate slovensko popevko na RTV2?


Vsi bomo peli ko primadone, ko nas bo Vizo stiskal za jajca!


Ko dunajski dečki. :))


Pe ce teeééééééé! :))

otago ::

dsfsfawer235 je izjavil:

otago je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Baja je izjavil:

No, c01, če se solatko kot pravi, drži vseh ukrepov, ne vidim nobenega problema, da ni cepljen. pač, njegova odločitev


Tocno to sem tudi sam povedal. Idealno pa, ce se ne drzi ukrepov (kar se jih nihce od anticepilcev ne) in ni cepljen. Taksne rabijo, da se sami umaknejo iz genskega poola clovestva. Vec, kot bo takih krst, bolje bo za clovestvo.


Vključno z mano poznam nekaj, ki se ne želimo cepit. Pa se držimo pogojev. Dobro, 2x sem prekršil za obisk bencinske.

Sicer pa si preberi Malcolm Gladwella - ima knjigo o prebojnikih. Napredek prinašajo ljudje, ki gredo izven rednih okvirjev mišljenja. Kdor drug bi tiste v okvirju označil za ovce.


Kot pri vseh ostalih stvareh, antivaxerji nimajo intelekta in ne sposobnosti ugotoviti od kje izvira gradivo, kaj sele do logicne presoje, kaj je sranje in kaj ne. Sicer bi recimo ti vedel, da ta izrek izvira od George Bernard Shawa in ga je tebi ljubi avtor samo prekopiral.


"The reasonable man adapts himself to the world: the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore all progress depends on the unreasonable man."
- George Bernard Shaw, Man and Superman


Naj ti prevedem, da bos razumel? Beeeeeee beeeee beee beeeeeee beeeeee. In govori o inteligentnih ljudeh, ne o kretenih.

Ampak ti se nic ne sekiraj, samo ne se cepit. Pa globoko dihaj. Evoluciji bos naredil uslugo.


Hvala za dobre želje. Tudi tebi in tvoji družini.

Baja ::

kdo ma prek te prenose? da jim povem, da na audio mixerjih obstaja funkcija GATE. ker šumenja nihče rad ne posluša.

edit: aha, tonski s-t spremlja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

enemon ::

BTW, telbanc, na drugem programu je štartal tisti film, zgleda da so se naveličali čakati.

Telbanc ::

enemon je izjavil:

BTW, telbanc, na drugem programu je štartal tisti film, zgleda da so se naveličali čakati.


:DLOL.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Hypathia ::

Očitno novinarske konference ne bo imela vlada ampak opozicija - Nažgani!
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Da se jim niso aktivirali čipi..

Miki N ::

Bajdvej... da si te kurbe ne računajo nadur - ker to bi bil potem ta "tehnični" razlog za izredne seje!! ;(

;-) ::

Kaj zdsj se selimo na TV SLO3?

Baja ::

vzivo.sta.si

če sploh bo kaj. al se niso nič zmenli al pa ne upajo pred kamere. bo v UL objavljeno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

;-) ::

Čakajo varovanje kak domov prit.

Miki N ::

Ma klinc.. deponirajte svoje prerokbe (zmagovalca čaka prijetna virtualna nagrada), jaz sem obupal. LN.

Baja ::

;-) je izjavil:

Čakajo varovanje kak domov prit.


težka bo

Baja je izjavil:

jaz sumim da so ugotovili, da je 50% policajev necepljenih, pa jih malo panika grabi :P

feryz ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Kot posledica zime 2020-2021 imas dolg 1000 eurov. Pa ne samo ti, tudi vsak dojencek, ki se je takrat rodil in vsak upokojenec, ki nima za hrano. Bos to razumel, ali si preneumen tudi za to?
Jaz nakažem to sekundo mojega jurja v proračun, če se zaradi tega jajčeglavec spoka.
In še tvojega, ni problema. Samo da ga ne vidim nikoli več v življenju.

Baja ::

feryz je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Kot posledica zime 2020-2021 imas dolg 1000 eurov. Pa ne samo ti, tudi vsak dojencek, ki se je takrat rodil in vsak upokojenec, ki nima za hrano. Bos to razumel, ali si preneumen tudi za to?
Jaz nakažem to sekundo mojega jurja v proračun, če se zaradi tega jajčeglavec spoka.
In še tvojega, ni problema. Samo da ga ne vidim nikoli več v življenju.


+1

pravzaprav takoj nakažem ves "moj" dolg

primoz4p ::

Baja je izjavil:

vzivo.sta.si

če sploh bo kaj. al se niso nič zmenli al pa ne upajo pred kamere. bo v UL objavljeno

Slika je že
 .

.

styrian ::

V živo 22:30:

;-) ::

Krek že 5ur in pol gladovno stavka...upam da bo ok.

feryz ::

Prvih izgubljenih 40 kil niti pogruntali ne bomo. Potem pa mogoče.

Baja ::

ja, ja, naj kar malo stavka. da ne bodo srčno-žilni bolniki z normalnim BMI-jem njegovi talci

Baja ::

v bistvu žalostno ampak tale me je nasmejala

https://images.24ur.com/media/images/11...

solatko ::

c01-a039 - Dejansko vam je cepivo požgalo še tistih nekaj celic v možganih, ki ste jih imeli. Cepljeni se ne držite nobenih drugih protokolov, takoj, ko ste prejeli drugo dozico, zakaj bi se, saj ste varni, cepivo prepreči težji potek okužbe, zmanjša širjenje virusa in nima stranskih učinkov - agresije in empatije ne štejejo pod učinke cepiva. Vseeno, veliko zdravja ti želim. 1.marec 2025 se vse račune ponastavi na 0+, kar bo nagrada državam za uspešno končanje cepljenja celotne populacije sveta. Naslednja faza je že spisana ampak za enkrat še v kakšenem trezorju, za katerega odprtje je potrebno najmanj 20 pooblaščencev. Že tako so cepiva zajebala, ker so se stranski učinki pojavili prehitro. Saj že delajo tablete s podobnim učinkom.
Komu si pa ti kaj posodil, da bi rad dobil nakazano? Saj ti je jajo dal dovoljenje, da pljuvaš čez njega, tvoja edina naloga je smešit necepljene pa nisi ravno vešč te naloge.
Delo krepa človeka

Kayzon ::

Baja je izjavil:

po moje je čist vseeno kaj bodo naumili. drugi teden bo malo dretja, pol pa tak ne bo nihce vse ukrepov šmirglo.

če majo jajca, naj dajo obvezno cepljenje. kdor ne pride, pridemo po njega.


Kaj ti kolega prevec filme gledas? Bi rad videl da me nekdo prisilno cepi ja :)

enemon ::

Kayzon je izjavil:

Baja je izjavil:

po moje je čist vseeno kaj bodo naumili. drugi teden bo malo dretja, pol pa tak ne bo nihce vse ukrepov šmirglo.

če majo jajca, naj dajo obvezno cepljenje. kdor ne pride, pridemo po njega.


Kaj ti kolega prevec filme gledas? Bi rad videl da me nekdo prisilno cepi ja :)


Cepimo nazaj hehe. :))

Baja ::

Kayzon je izjavil:

Baja je izjavil:

po moje je čist vseeno kaj bodo naumili. drugi teden bo malo dretja, pol pa tak ne bo nihce vse ukrepov šmirglo.

če majo jajca, naj dajo obvezno cepljenje. kdor ne pride, pridemo po njega.


Kaj ti kolega prevec filme gledas? Bi rad videl da me nekdo prisilno cepi ja :)


malo heca more biti :) da se malo resna tema razbije, pa pravijo da je smeh pol zdravja ;)

@enemon: LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()
««
56 / 126
»»