» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
47 / 126
»»

NMH ::

dsfsfawer235 je izjavil:

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Zakaj, ker imas ti preganjavico? Ne, ne deluje na tak nacin, ti gres na psihiatrijo in se mi po uspesnem zdravljenju opravicis za obkladanje z ne-vem-kom. Pa me tudi ne zanima.


bu bu bu bu


Ja, o tem govorim.


Ne, o tem jaz govorim.

solatko ::

kuall - To nas je naučil prav puklasti, njega pa njegov mentor Franc Popit.

c01-a039 - Nehaj širit propagando za cepivo, ki ne deluje in bo ravno tako prišlo do lockdown-a na postelji bova pa ležala skupaj ti cepljen jaz necepljen, s popolnoma enakimi simptomi, pri meni se bojo naravno tvorila protitelesa, pri tebi se bo pa mučili tistih nekaj, imunski sistem pa napadalca ne bo sprejel kot grožnjo. Lahko oba končava na ventilatorjih, samo moje šanse, da ostanem živ so malenkost boljše, ker se moj obrambni sistem ne bo ukvarjal še s protitelesi cepiva. Če ozdraviva pa upam, da bova oba imela polno protiteles za naslednjo okužbo čez nekaj let, brez cepiva.
Delo krepa človeka

NMH ::

solatko je izjavil:


c01-a039 - Nehaj širit propagando za cepivo, ki ne deluje in bo ravno tako prišlo do lockdown-a na postelji bova pa ležala skupaj ti cepljen jaz necepljen, s popolnoma enakimi simptomi, pri meni se bojo naravno tvorila protitelesa, pri tebi se bo pa mučili tistih nekaj, imunski sistem pa napadalca ne bo sprejel kot grožnjo. Lahko oba končava na ventilatorjih, samo moje šanse, da ostanem živ so malenkost boljše, ker se moj obrambni sistem ne bo ukvarjal še s protitelesi cepiva. Če ozdraviva pa upam, da bova oba imela polno protiteles za naslednjo okužbo čez nekaj let, brez cepiva.


Matr ej solatko. Ti si norec čisto svoje sorte... toliko enega antivax teorij zarote govna, pa mislim da še od nobenega tukaj nisem slišal, kot od tebe. Bravo!

Telbanc ::

NMH je izjavil:

solatko je izjavil:


c01-a039 - Nehaj širit propagando za cepivo, ki ne deluje in bo ravno tako prišlo do lockdown-a na postelji bova pa ležala skupaj ti cepljen jaz necepljen, s popolnoma enakimi simptomi, pri meni se bojo naravno tvorila protitelesa, pri tebi se bo pa mučili tistih nekaj, imunski sistem pa napadalca ne bo sprejel kot grožnjo. Lahko oba končava na ventilatorjih, samo moje šanse, da ostanem živ so malenkost boljše, ker se moj obrambni sistem ne bo ukvarjal še s protitelesi cepiva. Če ozdraviva pa upam, da bova oba imela polno protiteles za naslednjo okužbo čez nekaj let, brez cepiva.


Matr ej solatko. Ti si norec čisto svoje sorte... toliko enega antivax teorij zarote govna, pa mislim da še od nobenega tukaj nisem slišal, kot od tebe. Bravo!


Ko boš na sedmem poživitvenem odmerku boš morda spremenil mnenje. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

MasterTade ::

Bog se usmili nas, ki smo v sendviču med antivax norci in janševiki.
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

feryz ::

V sendvič dodaj še nas, anti vakserje in hkrati anti puklaste-kulaste-opankarske...
To je šele kombinacija.

NMH ::

Telbanc je izjavil:

Ko boš na sedmem poživitvenem odmerku boš morda spremenil mnenje. :)):)):))


To je dobr... na začetku so mi govoril, da ne bom preživel 6 mesecev po cepljenju.
A zdaj bom pa že sedmega doživel in preživel?? 8-O wau, ta antivax scena se pa hitro menja.

dsfsfawer235 ::

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Zakaj, ker imas ti preganjavico? Ne, ne deluje na tak nacin, ti gres na psihiatrijo in se mi po uspesnem zdravljenju opravicis za obkladanje z ne-vem-kom. Pa me tudi ne zanima.


bu bu bu bu


Ja, o tem govorim.


Ne, o tem jaz govorim.


Ja, to govoris ti, kup nesmislov, vrednih psihiatrije.

solatko je izjavil:

c01-a039 - Nehaj širit propagando za cepivo, ki ne deluje in bo ravno tako prišlo do lockdown-a na postelji bova pa ležala skupaj ti cepljen jaz necepljen, s popolnoma enakimi simptomi, pri meni se bojo naravno tvorila protitelesa, pri tebi se bo pa mučili tistih nekaj, imunski sistem pa napadalca ne bo sprejel kot grožnjo. Lahko oba končava na ventilatorjih, samo moje šanse, da ostanem živ so malenkost boljše, ker se moj obrambni sistem ne bo ukvarjal še s protitelesi cepiva. Če ozdraviva pa upam, da bova oba imela polno protiteles za naslednjo okužbo čez nekaj let, brez cepiva.


Mogoce bova, ampak moznost zame je precej manjsa. Tako, da bos moral uzivati kar sam. Lahko mirno pogledas koliko ludi je na ventilatorjih cepljenih in necepljenih, 4x manj? Zanimivo, da si preneumen, da bi ugotovil.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

MasterTade ::

feryz je izjavil:

V sendvič dodaj še nas, anti vakserje in hkrati anti puklaste-kulaste-opankarske...
To je šele kombinacija.

torej antivax norci
Mors omnia aequat

NMH ::

MasterTade je izjavil:

Bog se usmili nas, ki smo v sendviču med antivax norci in janševiki.


Pazi se, zmist (in vsi njegovi accounti tukaj) nam hoče povedat, da so antivax v resnici preoblečeni SDS vojščaki. A si predstavljaš Nodija, kot Janševega jurišnika. :))

Prav na glas sem se zasmejal.

dsfsfawer235 ::

NMH je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Bog se usmili nas, ki smo v sendviču med antivax norci in janševiki.


Pazi se, zmist (in vsi njegovi accounti tukaj) nam hoče povedat, da so antivax v resnici preoblečeni SDS vojščaki. A si predstavljaš Nodija, kot Janševega jurišnika. :))

Prav na glas sem se zasmejal.


Nodijev intelekt je v celoti na nivoju SDSovcev, pa tvoj tudi. Da se pa smejes brez razloga je pa tudi ocitno iz tvojih prejsnjih zapisov, pac potrebujes psihiatricno pomoc.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

NMH ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Ja, to govoris ti, kup nesmislov, vrednih psihiatrije.

A lahko napišeš vse svoje accounte, ki jih imaš na tem forumu.

dsfsfawer235 ::

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Ja, to govoris ti, kup nesmislov, vrednih psihiatrije.

A lahko napišeš vse svoje accounte, ki jih imaš na tem forumu.

PrihajaNodi, NHM, c01-a039.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

NMH ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Nodijev intelekt je v celoti na nivoju SDSovcev, pa tvoj tudi. Da se pa smejes brez razloga je pa tudi ocitno iz tvojih prejsnjih zapisov, pac potrebujes psihiatricno pomoc.


Psihiatrično pomoč potrebuje predvsem shizofrena oseba z xy accounti na tem forumu. In to nisem jaz.

solatko ::

NMH - Ravno ta govna se ravno sedaj dogajajo na Irskem in v Izraelu, ti SDS-ovsko trobilo iz kleti. Jaz sploh nisem antiwaxs, samo premalo relevantnih podatkov imam, da bi se cepil. Ko sem pred leti stopil na rjav cvek sme se 3x proti tetanusu, preizkušeno cepivo garantira 10 let zaščite, otrok je bil cepljen za vse otroške bolezni, vnuk je bil tudi cepljen za vse otroške bolezni, sina pa ste mi fašisti prisilili, da se je z zvarkom cepil, če prav je jasno, da ne pomaga nič, razen greenpass-a, zaradi česar se je sploh cepil, drugih pozitivnih učinkov nima, kakšni so negativni se bo pa še videlo.

MasterTade - Pa kaj hočemo necepljeni, cepljenim? Prosimo samo, da nas pustite pri miru in se držite vseh drugih protokolov ob epidemijah respiratornih virusov. Vi nas zmerjate, nastavljate omejitve, nam zapirate državo,... ker širite okužbo okoli.
Cepivo ne zmanjša možnost kuženja drugih v primeru okužbe. DRŽITE SE PROTOKOLOV in bo virusek izginil kot bi reku keks. Zdravi že po defaultu ne moremo širiti okužb, razen, če nas okužite cepjeni ali preboleli.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

dsfsfawer235 ::

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Nodijev intelekt je v celoti na nivoju SDSovcev, pa tvoj tudi. Da se pa smejes brez razloga je pa tudi ocitno iz tvojih prejsnjih zapisov, pac potrebujes psihiatricno pomoc.


Psihiatrično pomoč potrebuje predvsem shizofrena oseba z xy accounti na tem forumu. In to nisem jaz.


Pikec, daj pojdi do psihiatra, no. Videvas stvari, ki jih ni. Saj je vredu, nic skrbeti, bos namesto pikice dobil tabletko. Tudi ta pomaga.

Te cisto razumem, da noces, da covid izgine, omogoca ti, da gres pod radarjem za psihiatricno pomoc, ker so vsi prevec okupirani s covidom. Ampak to ne bo za vecno. Pojdi se zdravit, ne pozabi pa na svoj:

NMH je izjavil:

bu bu bu bu


Je kar catchy, boste morda lahko band sestavili v psihiatricni ustanovi in zasloveli z nastopi. Vsekakor ne bo slabse kot tipicno slovensko pop besedilo.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

MasterTade ::

solatko je izjavil:


MasterTade - Pa kaj hočemo necepljeni, cepljenim? Prosimo samo, da nas pustite pri miru in se držite vseh drugih protokolov ob epidemijah respirativnih virusov. Vi nas zmerjate, nastavljate omejitve, nam zapirate državo,... ker širite okužbo okoli.
Cepivo ne zmanjša možnost kuženja drugih v primeru okužbe. DRŽITE SE PROTOKOLOV in bo virusek izginil kot bi reku keks. Zdravi že po defaultu ne moremo širiti okužb, razen, če nas okužite cepjeni ali preboleli.


cepivo zmanjša število hospitalizacij, ja okužbo lahko širijo cepljeni ampak za polnjenje bolnic so pa v glavni meri odgovorni necepljeni
Mors omnia aequat

solatko ::

MasterTade - Trditev, ki je med prvimi padla, nič ne zmanjša, v Izraelu je v bolnicah večina polno cepljenih, število okuženih se pa približuje rekordom. Necepljenih skoraj nimajo.

Po nekaj mesceih nimaš protiteles, ker jih sesirješ, tisti z boljšo prebavo so najprej brez.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

MasterTade ::

jaz ti pa lahko dam ven primer Romunije ki mora po EU pošiljati svoje bolnike ker so jim covid hospitalizacije preobremenile sistem
Mors omnia aequat

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:

MasterTade - Trditev, ki je med prvimi padla, nič ne zmanjša, v Izraelu je v bolnicah večina polno cepljenih, število okuženih se pa približuje rekordom. Necepljenih skoraj nimajo.


Clovek bozji, v Izraelu imajo vecinsko precepljenost. Preracunaj zadevo v procente populacije in nato v procente precepljenih pa bos videl, da je necepljenih se vedno vec glede na precepljenost.

Pa ne mores biti tako neumen no! Ne mores primerjat absolutnih stevil v drzavi, ki ima 90%+ precepljenost, najprej moras normalizirat podatke. Daj ne ukvarjaj se s statistiko, ce si prezabit, da bi jo razumel.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

NMH ::

solatko je izjavil:

NMH - Ravno ta govna se ravno sedaj dogajajo na Irskem in v Izraelu
,

Kaj pa se tako groznega dogaja na Irskem?
Pač preveč neučinkovite Astra Zenece so uporabljal. To je njihov problem.




Smrtnost imajo pa bistveno nižjo kot pa v prejšnih valovih.

In kaj je točno z Izraelom??




Tretji šus orng dobro funkcionira. 8-O

ti SDS-ovsko trobilo iz kleti.

Zakaj sem jaz SDSjevo trobilo iz kleti?

Jaz sploh nisem antiwaxs, samo premalo relevantnih podatkov imam, da bi se cepil.

Seveda ne moreš imeti relevantih podatkov, ker bereš same teorije zarote.

sina pa ste mi fašisti prisilili, da se je z zvarkom cepil,

KAJ, da sem ga jaz?
Mimogrede, a leta 1972 te ni jugoslovanska armije pripeljala na šus proti črnim kozam?? A oni niso bli fašisti?

dsfsfawer235 ::

NMH je izjavil:


Zakaj sem jaz SDSjevo trobilo iz kleti?

Ker si. Skodujes celotni Sloveniji, za SDSov profit. Ne vem, kako bi te clovek drugace opisal, mogoce SDSova pizda? Jansin rjavosrajcnik?. Rumeni sociopat? Ivanov cocksucker? Hojsov "pozadinski radnik"?
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

NMH ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Pikec, daj pojdi do psihiatra, no. Videvas stvari, ki jih ni. Saj je vredu, nic skrbeti, bos namesto pikice dobil tabletko. Tudi ta pomaga.


Lej, jaz nisem človek, ki neha, zmist. Uporabljaš enake stavčne zveze, kot nekaj accountov prej, vključno z zmistom. To je stvar računalniškega programa, butl. Ti si absolutno ista oseba kot zmist.

dsfsfawer235 ::

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Pikec, daj pojdi do psihiatra, no. Videvas stvari, ki jih ni. Saj je vredu, nic skrbeti, bos namesto pikice dobil tabletko. Tudi ta pomaga.


Lej, jaz nisem človek, ki neha, zmist. Uporabljaš enake stavčne zveze, kot nekaj accountov prej, vključno z zmistom. To je stvar računalniškega programa, butl. Ti si absolutno ista oseba kot zmist.


Seveda ne nehas, zato pa pravim, da te je treba hospitalizirat, na koncu bos se koga ubil. Pac nevaren si za ljudi.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

NMH ::

dsfsfawer235 je izjavil:

NMH je izjavil:


Zakaj sem jaz SDSjevo trobilo iz kleti?

Ker si. Skodujes celotni Sloveniji, za SDSov profit. Ne vem, kako bi te clovek drugace opisal, mogoce SDSova pizda? Jansin rjavosrajcnik?. Rumeni sociopat? Ivanov cocksucker? Hojsov "pozadinski radnik"?


V kakšnem smislu, zmist?

dsfsfawer235 je izjavil:

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Pikec, daj pojdi do psihiatra, no. Videvas stvari, ki jih ni. Saj je vredu, nic skrbeti, bos namesto pikice dobil tabletko. Tudi ta pomaga.


Lej, jaz nisem človek, ki neha, zmist. Uporabljaš enake stavčne zveze, kot nekaj accountov prej, vključno z zmistom. To je stvar računalniškega programa, butl. Ti si absolutno ista oseba kot zmist.


Seveda ne nehas, zato pa pravim, da te je treba hospitalizirat, na koncu bos se koga ubil. Pac nevaren si za ljudi.


Forenzika te je izdala, revež. Res si en ubog lažnivec. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

dsfsfawer235 ::

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

NMH je izjavil:


Zakaj sem jaz SDSjevo trobilo iz kleti?

Ker si. Skodujes celotni Sloveniji, za SDSov profit. Ne vem, kako bi te clovek drugace opisal, mogoce SDSova pizda? Jansin rjavosrajcnik?. Rumeni sociopat? Ivanov cocksucker? Hojsov "pozadinski radnik"?


V kakšnem smislu, zmist?


To bos moral pa zmista vprasat, za razliko od ostalih, si si izbral za tarco svoje paranoje vsaj uporabnika ki obstaja, sicer izgleda, da ze od junija ni bil prijavljen, ampak norost pac ne pozna meja. Namesto "bu bu bu" spisi raje kaksno pesmico o srajckah s predolgimi rokavi. Preprican sem, da bo nov hit na psihiatriji. Morda bojo se sestre uprizorile kaksen ples nanj. In bos popularen in izgledal manj zabit kot zdaj.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

NMH ::

dsfsfawer235 je izjavil:

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

NMH je izjavil:


Zakaj sem jaz SDSjevo trobilo iz kleti?

Ker si. Skodujes celotni Sloveniji, za SDSov profit. Ne vem, kako bi te clovek drugace opisal, mogoce SDSova pizda? Jansin rjavosrajcnik?. Rumeni sociopat? Ivanov cocksucker? Hojsov "pozadinski radnik"?


V kakšnem smislu, zmist?


To bos moral pa zmista vprasat, za razliko od ostalih, si si izbral za tarco svoje paranoje vsaj uporabnika ki obstaja, sicer izgleda, da ze od junija ni bil prijavljen, ampak norost pac ne pozna meja. Namesto "bu bu bu" spisi raje kaksno pesmico o srajckah s predolgimi rokavi. Preprican sem, da bo hit v psihiatricni ustanovi.


HAHAHA ... zmist, forenzika

dsfsfawer235 ::

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

NMH je izjavil:


Zakaj sem jaz SDSjevo trobilo iz kleti?

Ker si. Skodujes celotni Sloveniji, za SDSov profit. Ne vem, kako bi te clovek drugace opisal, mogoce SDSova pizda? Jansin rjavosrajcnik?. Rumeni sociopat? Ivanov cocksucker? Hojsov "pozadinski radnik"?


V kakšnem smislu, zmist?


To bos moral pa zmista vprasat, za razliko od ostalih, si si izbral za tarco svoje paranoje vsaj uporabnika ki obstaja, sicer izgleda, da ze od junija ni bil prijavljen, ampak norost pac ne pozna meja. Namesto "bu bu bu" spisi raje kaksno pesmico o srajckah s predolgimi rokavi. Preprican sem, da bo hit v psihiatricni ustanovi.


HAHAHA ... zmist, forenzika


In spet se smeje samemu sebi... 8-O
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

solatko ::

MasterTade - Oni zdravstvenega sistema nikoli tudi niso imeli, imajo pa sedaj zelo dobre privatne klinike, ki pa sirotinje ne sprejemajo. Moraš vsaj malo poznat državo o kateri pišeš nebuloze.

c01-a039 - Bimbo, govorim o tistih v bolnišnicah, kjer je več cepljenih, tudi na aparatih in stanje se rapidno slabša. Dej potrdi mu, da si zmist, bo lažje spal.

NMH - Sem že zdavnaj napisal, 1972 sem bil v Litostroju in je proti kozam cepil dr.Miloš Šoškič, tovarniški zdravnik, pozneje tudi šef inštituta za varstvo pri delu. Ko je viel znamenje prebolelih vodnih koz, je dejal, ti si imun proti vsem vrstam koz. In me je nagnal iz vrste. Cepili so pa s cepivom, ki je bilo preizkušeno in uničilo črne koze v večini delov sveta.
Ta sveta vodica, ki nam jo ponujate, ne prepreči nič in ne uniči virusa, tako kot cepivo za gripo ne uniči gripe. Proti virusom cepiva še niso iznašli, ker virusi preveč pogosto mutirajo.
Sicer pa črne koze in covid lahko primerjajo samo SDS trolčki. Zakaj ni cepiva za borelijo, ki jo prenašajo klopi? Iz istega vzroka - virus. Meningitis - bakterija. Itak je brez veze razlagat opicam razlike med banano in lubnico.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

NMH ::

dsfsfawer235 je izjavil:

In spet se smeje samemu sebi... 8-O


zmist, on-half... forenzika..

Res si dno dna tega foruma.

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Bimbo, govorim o tistih v bolnišnicah, kjer je več cepljenih, tudi na aparatih in stanje se rapidno slabša.


Kaj, a zdaj moram pa selektivno izbirati tiste, ki ustrezajo tvojim sanjarjenjem 8-O Tole ne deluje na tak nacin ves... 8-O

Kaj pa ce bi se z NMH/Janez Jansa zdruzila in naredila band skupaj? Preprican sem, da bi koristno vplivala na dusevno zdravje ostalih na psihiatriji?

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

In spet se smeje samemu sebi... 8-O


zmist, on-half... forenzika..

Res si dno dna tega foruma.


Kdo zdaj, zmist, on-half, forenzika ali jaz? Sploh te ne razumem vec, blebetas... daj, ce si vzel tablete pojdi spat, morda bos jutri lazje artikuliral, ko pomirjevala popustijo.

(kdo za vraga je te psihiatricne bolnike spustil na slo-tech????? Ok, opravljam druzbi koristno delo, da se sploh pogovarjam z njimi, ampak dajte jih vsaj oznacit, da so del terapije, jih bom bolj sparal, takole jih samo dobijo za brez veze po p*cki, ker si napacno razlagam, da govorim z zdravimi ljudmi; ce je eksperiment prav, samo dajte za vraga opozoriti ostale, tole bo samo poslabsalo njihove psihoze)
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

MasterTade ::

solatko je izjavil:

MasterTade - Oni zdravstvenega sistema nikoli tudi niso imeli, imajo pa sedaj zelo dobre privatne klinike, ki pa sirotinje ne sprejemajo. Moraš vsaj malo poznat državo o kateri pišeš nebuloze.
V našem zdravstvu že zdaj opozarjajo na zelo nelepe scenarije ki jih bomo imeli v 2-3 tednih. Če kapacitet zmanjka je vseeno kako dober je zdravstveni sistem ker je rezultat isti. Nebuloze so kvečjemu tvoje ideje da virus v glavnem širijo cepljeni in prebolevniki, medtem ko se necepeljeni striktno držijo ukrepov :)) Saj ne da zdaj že ponarejajo PCT da se jim ni treba testirat
Mors omnia aequat

NMH ::

solatko je izjavil:

Ta sveta vodica, ki nam jo ponujate, ne prepreči nič in ne uniči virusa, tako kot cepivo za gripo ne uniči gripe. Proti virusom cepiva še niso iznašli, ker virusi preveč pogosto mutirajo.
Sicer pa črne koze in covid lahko primerjajo samo SDS trolčki. Zakaj ni cepiva za borelijo, ki jo prenašajo klopi? Iz istega vzroka - virus. Meningitis - bakterija. Itak je brez veze razlagat opicam razlike med banano in lubnico.


Zakaj pišeš take očitne laži:
"MasterTade - Trditev, ki je med prvimi padla, nič ne zmanjša, v Izraelu je v bolnicah večina polno cepljenih, število okuženih se pa približuje rekordom. Necepljenih skoraj nimajo."

Kakšnim rekordom se približuje število okuženih? A nisi sposoben pogledat pravih podatkov?




62% precepljenost



Ta sveta vodica, ki nam jo ponujate, ne prepreči nič in ne uniči virusa, tako kot cepivo za gripo ne uniči gripe. Proti virusom cepiva še niso iznašli, ker virusi preveč pogosto mutirajo.

To je laž. Kompletna bedarija. Pri nas imamo cca 33% necepljenih starih nad 50let, ki prispevajo cca 75% vseh intenzivnih hospitalizacij (zanemarimo tister izpod 50 let, ker jih ni veliko). Ni težko izračunat, da učinek cepiva je. Zelo opazen. Če ne bi imeli nikogar cepljenega, bi zdaj imeli preko 400 na intenzivni negi.

Poleg tega, cepivo nič ne uniči (to počnejo zdravila). Cepivo pripravi telo, da ima odziv na virus, ko bo enkrat prišel v telo.

Sicer pa črne koze in covid lahko primerjajo samo SDS trolčki.

Ker?

Zakaj ni cepiva za borelijo, ki jo prenašajo klopi

Ej, cepiva nimamo zato, ker ga še niso iznašli. Wow, a?

Itak je brez veze razlagat opicam razlike med banano in lubnico.

Jaz tudi tako pravim, ja.

dsfsfawer235 je izjavil:

solatko je izjavil:

c01-a039 - Bimbo, govorim o tistih v bolnišnicah, kjer je več cepljenih, tudi na aparatih in stanje se rapidno slabša.

Kaj, a zdaj moram pa selektivno izbirati tiste, ki ustrezajo tvojim sanjarjenjem 8-O Tole ne deluje na tak nacin ves... 8-O


Ti, zmist in one-half so vsi ista oseba. Da ti razložim, obstajajo forezični programi za primerjavo načinov pisanja etc.
Glumi glivo še naprej. Če bi to prišlo pred sodišče, bi bil obsojen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

NMH ::

solatko je izjavil:

Proti virusom cepiva še niso iznašli, ker virusi preveč pogosto mutirajo.







Solatko... jao človek.. kaj si ti ena reva nevedna...

Horas ::

nmh boš pojasnu pol čemu še ni zdravila prot prehladu??
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

solatko ::

NMH - Stara cepiva proti bakterijam, so mrtve ali oslabele celice dotičen bakterije, na katero reagira obrambni mehanizem, tip celice si zapomni in ob vdoru, sledi takojšen agresiven napad, virus pa mora celica propoznati, se preoblikovati na nov sev in šele nato lahko virus napade, zato pride do lažje oblike, kot si jo imel prvič. Pri cepivu za covid je nekaj drugega. Vbrizgajo protitelesa, telo to zazna kot koristen material in ga pusti čarati po telesu. Ko telo ugotovi, da to sranje ne pčne nič, če ni okužbe, ga tako, kot vse nepotrebno izloči, ostaneš brez protiteles, kar pomeni tudi brez zaščite, ob okužbi, se bo sprožil obrambni mehanizem, če še vedno deluje in cepljeni prebolite corono tako, kot necepljeni odvisno od imunskega sistema v lažji ali težji obliki. Potem pa boš imel zaščito, česar se pa farmacevti bojijo, ker ne boš rabil cepiv vsako leto vsaj 2x.
Delo krepa človeka

NMH ::

solatko je izjavil:

NMH - Stara cepiva proti bakterijam, so mrtve ali oslabele celice dotičen bakterije, na katero reagira obrambni mehanizem, tip celice si zapomni in ob vdoru, sledi takojšen agresiven napad, virus pa mora celica propoznati, se preoblikovati na nov sev in šele nato lahko virus napade, zato pride do lažje oblike, kot si jo imel prvič. Pri cepivu za covid je nekaj drugega. Vbrizgajo protitelesa, telo to zazna kot koristen material in ga pusti čarati po telesu. Ko telo ugotovi, da to sranje ne pčne nič, če ni okužbe, ga tako, kot vse nepotrebno izloči, ostaneš brez protiteles, kar pomeni tudi brez zaščite, ob okužbi, se bo sprožil obrambni mehanizem, če še vedno deluje in cepljeni prebolite corono tako, kot necepljeni odvisno od imunskega sistema v lažji ali težji obliki. Potem pa boš imel zaščito, česar se pa farmacevti bojijo, ker ne boš rabil cepiv vsako leto vsaj 2x.


Solatko,
- število okuženih se v Izraelu občutno zmanjšuje, ne povečuje
- imamo en kup cepiv proti virusom, navedeno imaš zgoraj.

Prenehaj nabijat text walle, pa se raje začni izobraževat.
Znanost gre naprej. Stvari se bistveno hitreje dajo razvit, če so finance in pa dovolj brain powerja.

feryz ::

MasterTade je izjavil:

cepivo zmanjša število hospitalizacij, ja okužbo lahko širijo cepljeni ampak za polnjenje bolnic so pa v glavni meri odgovorni necepljeni
Nimaš prav.
Če cepljeni ne bi filali bolnic, bi imeli še 25 procentov prostih kapacitet. Tako pa so jih napolnili do zadnjega kotička.
Torej je problem v cepljenih. Ker so obljubili, da jih tam ne bo. Janezek se je pa delal, da jim verjame in ni nabavil dodatnih postelj.
In ventilatorji so še vedno po kleteh, namesto v obratovanju. Folk komaj čaka, da jih ponuca, če smo že dali denar zanje. Pa ništa.

solatko ::

NMH - Izbral si nesezonske viruse, ki ne mutirajo in za te se da naredit cepivo, sezonski virusi mutirajo.
Tukaj si poglej kako delujejo cepiva in kako so narejene. Cepiva za druge bolezni, praviloma vzpodbudijo organizem, da tvori lasten imunski sistem, kar pri cepivu za covic ni.

https://www.cepljenje.info/bolezni-in-c...

Da ne boš reku, da je teorija zarot iz FB profila. Za vsa cepiva so znane vse morebitni stranski pojavi. Cepiva so preizkušena in delujejo.
Delo krepa človeka

LightBit ::

solatko je izjavil:

Vbrizgajo protitelesa

WAT?
Kaj če bi se držali teme?

NMH ::

solatko je izjavil:

NMH - Izbral si nesezonske viruse, ki ne mutirajo in za te se da naredit cepivo, sezonski virusi mutirajo.
Tukaj si poglej kako delujejo cepiva in kako so narejene. Cepiva za druge bolezni, praviloma vzpodbudijo organizem, da tvori lasten imunski sistem, kar pri cepivu za covic ni.
https://www.cepljenje.info/bolezni-in-c...


Že mutiš...

Napisal si:

solatko je izjavil:

Proti virusom cepiva še niso iznašli, ker virusi preveč pogosto mutirajo.
Zakaj ni cepiva za borelijo, ki jo prenašajo klopi? Iz istega vzroka - virus. Meningitis - bakterija. Itak je brez veze razlagat opicam razlike med banano in lubnico.


A lahko opica, razložiš, kako mutira virus borelije?

NMH ::

feryz je izjavil:

Nimaš prav.
Če cepljeni ne bi filali bolnic, bi imeli še 25 procentov prostih kapacitet. Tako pa so jih napolnili do zadnjega kotička.
Torej je problem v cepljenih. Ker so obljubili, da jih tam ne bo.


Aha! 25% cepljenih (točno vemo, da določeni ljudje ne proizvajajo protiteles ne v primeru, če se okužijo in/ali cepijo zaradi zelo dobro znanih razlogov ALI pa je učinek cepljenja pri takih ljudeh krajši) in zdaj so baš ti cepljeni reveži problem.

Matr ej, a je to končni twist zablojenih idiotoskih denierjev? A še kaj pride?

Janezek se je pa delal, da jim verjame in ni nabavil dodatnih postelj.
In ventilatorji so še vedno po kleteh, namesto v obratovanju. Folk komaj čaka, da jih ponuca, če smo že dali denar zanje. Pa ništa.


Avstrijcem je spodletelo
Intenzivne postelje so kot trdna valuta v boju proti pandemiji. A koliko so jih od začetka pandemije pridobili v Avstriji? Odgovor je jasen in zaskrbljujoč: niti ene, poroča spletni portal krone.at.

Sicer pa:

dsfsfawer235 ::

NMH je izjavil:

Ti, zmist in one-half so vsi ista oseba. Da ti razložim, obstajajo forezični programi za primerjavo načinov pisanja etc.
Glumi glivo še naprej. Če bi to prišlo pred sodišče, bi bil obsojen.


In kaj ima to veze z mano, da si obseden z nekim z mistom in on-halfom, s tem, da je bil prvi prijavljen zadnjic nekje junija, drugega pa sploh ni? Saj ti pravim, da si najdi psihiatra.

Ma... debil, skoda casa zate.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

b3D_950 ::

Še en hrib na grafu, potem bo pa konec.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b3D_950 ()

dsfsfawer235 ::

b3D_950 je izjavil:

Še en hrib na grafu, potem bo pa konec.

Jp, upam, da odnese cimvec antivaxerjev. Zadnja prilika, da se znebimo tega gnoja iz druzbe.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

NMH ::

dsfsfawer235 je izjavil:


In kaj ima to veze z mano, da si obseden z nekim z mistom in on-halfom, s tem, da je bil prvi prijavljen zadnjic nekje junija, drugega pa sploh ni? Saj ti pravim, da si najdi psihiatra.
Ma... debil, skoda casa zate.


Še enkrat. Vsi ti accounti so isti uporabnik (zmist, one-half, c01-a039).
Debil si predvsem ti, da nastopaš v istih tamah z enakim načinom komunikacije, pa misliš, da folk tega ne opazi.

dsfsfawer235 ::

NMH je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:


In kaj ima to veze z mano, da si obseden z nekim z mistom in on-halfom, s tem, da je bil prvi prijavljen zadnjic nekje junija, drugega pa sploh ni? Saj ti pravim, da si najdi psihiatra.
Ma... debil, skoda casa zate.


Še enkrat. Vsi ti accounti so isti uporabnik (zmist, one-half, c01-a039).
Debil si predvsem ti, da nastopaš v istih tamah z enakim načinom komunikacije, pa misliš, da folk tega ne opazi.


Ja seveda psiho, Barbapapa, Miki Miska, Jaka Racman in Lakotnik si pa ti. Nastopas z enakim nacinom komunikacije, pa ne samo na forumu.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Se ze kej ve, kdaj bo ta SDS gnojnica nehala se naprej unicevat drzavo in podrejat vse institucije politiki? Vprasam za prjatla, ker ne mara SDS pokvarjenih idiotov in Nsi brezjajcnikov. Ker pa teh dveh ne tolerira zaradi pokvarjenosti mu pravijo levuhar in komunajzer...buh si ga vedi kaj jim dogaja v glavah :))

solatko ::

Dolfe je bil tudi žid.
Delo krepa človeka

NMH ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Barbapapa, Miki Miska, Jaka Racman in Lakotnik


Precej dobra izbira za tvoje naslednje nicke.
««
47 / 126
»»