» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
42 / 126
»»

FireSnake ::

nejcek74 je izjavil:


Koga briga kaj Jajo sam sebi v kaselc meče


;-) je izjavil:


Saj jih že imajo, avtorja sta kar sama.


Vir za tole pa je?

Če se izkaže, da so to poslali "vaši" si predstavljata kako bedno bosta izpadla?

Sploh pa, levaki javno vzpodbujajo to (moderatorji pa tega ne brišejo).

Pa ne glede na to za koga gre. Četudi gre za čistilko na šoli, so takšna dejanja nesprejemljiva.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

TheBlueOne ::

FireSnake je izjavil:



Pa ne glede na to za koga gre. Četudi gre za čistilko na šoli, so takšna dejanja nesprejemljiva.


So absolutno nesprejemljiva, v levem smislu pa posebej, ker so v korist SDSa.

Vseeno pa ni neko presenecanje. Ce castis in financiras naciste potem se pac najde kdo, ki je enako cez les. Se sreca, da leva teh pacientov nima v politiki in jih ne aktivno podpira.

;-) ::

FireSnake je izjavil:

nejcek74 je izjavil:


Koga briga kaj Jajo sam sebi v kaselc meče


;-) je izjavil:


Saj jih že imajo, avtorja sta kar sama.


Vir za tole pa je?

Če se izkaže, da so to poslali "vaši" si predstavljata kako bedno bosta izpadla?

Sploh pa, levaki javno vzpodbujajo to (moderatorji pa tega ne brišejo).

Pa ne glede na to za koga gre. Četudi gre za čistilko na šoli, so takšna dejanja nesprejemljiva.

Kdo vaši ? Sem politično neopredeljena oseba, na volitvah sem bil 1x, takrat sem dobil glas plačan s strani SDS. Njuna zgodba ne drži to je dejstvo, je pa kar nekaj nejasnosti okoli tegale.

1. Fotografije pošiljke so fotografije zaprte pošiljke- še neodprte, vsekakor zanimivo, da sta slikala pošiljko že pred odprtjem.
2. Poštni žigi so amatersko natisnjeni. Noben poštni delavec teh žigov ne bi tako natisnil. Stojijo poševno, pri Toninu je odtisnjen preveč levo, pri Janši se komaj dotika znamke. Oba imata T, enako poševno odtisnjen.
3.T pomeni, da sta morala pošiljko doplačati, ker so na pošti ocenili, da je ena znamka premalo. To pomeni, da je poštar ni vrgel med navadna pisma, temveč je pošiljka šla na rentgen in vse ostale procedure.
4. To, da sta jo prejela domov ne drži. Taka pošiljka se izroči v roke, če te ni doma, se pusti obvestilo, da te pošiljka čaka na pošti, da jo dvigneš.

5. Itak prav se poštne pošiljke politično izpostavljenim osebam, kot je JJ gredo na rentgen in je nemogoče da bi kakorkoli prišla do njega domov preko Pošte Slovenije.

FireSnake ::

;-) je izjavil:


Kdo vaši ?


To pa ti meni povej.
Komu si želel stopiti v bran, ko si blodil, da si je Pleško to poslal sam?

Komu?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

;-) ::

Nevem komu, kogarkoli bodo obtožili, ker takšna pošiljka nikoli ni bila dostavljena na naslov predsednika vlade, to je ena velika debela laž.

fikus_ ::

Sqamo to; kdor seje veter, žanje vihar!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

fordin ::

FireSnake je izjavil:

fordin je izjavil:

Ali vlade po svetu dobijo kej placan, ce izpolnijo doloceno kvoto precepljenosti?

Vse kaže, da ja.
Vsi isto trobijo (celo Putin pleše isto kolo). Kdaj se je to nazadnje zgodilo? Nikoli.

Za firme se ve, da direktorje gospodarska zbornica (pa ni edina) zelo pritiska. Še več, firma dobi finačno vzpodbudo za vsakega cepljenega zaposlenega.
Kdo je pa boter mi pa še ni ratalo ugotoviti. Poleg farmacije sem iskal še enega igralca. Za zdaj mi ni uspelo ugotoviti kdo bi znal biti še tisti "tadrugi". Na koncu se lahko izkaže, da je farmacija sama dovolj močna, da dirigira tempo.

A zato so razni direktorji pritiskal na zaposlene naj se cepijo? Piramidni sistem pritiskanja, po piramidi odlocanja iz zgoraj navzdol? Kako to, da javnost ne ve, kdo placuje?

scipascapa ::

;-) z lune se vidi, da je to izmišljeno oz. sprenevedanje. Pač to kar vlada zna.

;-) ::

Za firme se ve, da direktorje gospodarska zbornica (pa ni edina) zelo pritiska. Še več, firma dobi finačno vzpodbudo za vsakega cepljenega zaposlenega.


Imaš kaki vir tega ? Imamo podjetje z 20 zaposlenimi, cepljena samo dva, ostali so preboleli. Niso pa anticepilci, če jim vspodbudo razdelimo, se bojo šli cepit.

fordin ::

Do zdaj ste/smo ugotovili, da nekdo placuje direktorjem oziroma podjetjem na vsakega cepljenega. pa da placujejo zdravnikom za vsakega cepljenjega in prepricevanje v medijih, clankih, placevanje za promocijo. ocitno je tole en velik biznis. A se ne rece temu podkupovanje? Zdravnik ima poslanstvo zdravit ne glede na bolezen. To je njegovo poslanstvo. Ni potrebno nobeno dodatno placilo, drugac se lahko sumi na biznis, sum na podkupovanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

fikus_ ::

firesnake si je spet nekaj izmislil.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

FireSnake ::

fordin je izjavil:


A zato so razni direktorji pritiskal na zaposlene naj se cepijo?


Točno tako!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

;-) ::

Daj prosim, kje se dobijo te nagrade za cepljenje in kolikšne so FireSnake ?

FireSnake ::

;-) je izjavil:


Imaš kaki vir tega ?


Moj vir je moj šef in moj trener.
In šefica od moje partnerke.
Vsi opravljajo funkcijo direktorja in vsi pravijo isto.

Zagotovo poznaš kakega direktorja. Pogovori se z njim.
Izberi takega, ki mu zaupaš, da ti bo povedal po resnici.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

fordin ::

Ali se komu drugemu placujejo razen zdravnikom in direktorjem oziroma podjetjem? Kaj pa morda medijem? Imajo kak sponzorski denar, za pisanje clankov in promocijo, do 30 procentov dodatnega placila?

FireSnake ::

To jaz ne bi vedel. Pa sem veliko bral o tem, pa ni (poleg farmacije) ne rata najti drugega "igralca".
A "boter" mora obstajati. Če drugega playerja ni pomeni eno: da je farmacija sama dovolj močna za kaj takega.
Samo zaradi ene stvari: še nikoli v zgodovini niso vsi plesali na isto vižo. Vedno se je našel nekdo, ki je vlekel za sebe. Tokrat pa celo Putin pleše na isto kolo. Ne se hecat!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

TheBlueOne ::

FireSnake je izjavil:


Moj vir je moj šef in moj trener.
In šefica od moje partnerke.


To pa ni ravno vir. Ce ja zadeva organizirana s strani drzave verjetno b.p. najdes zakon ali pa vsaj kaksna navodila s strani gzs ali ministerstva. Da ne bos ugotovil, da slabo vrednostis kaj je dober vir, namrec jaz ne najdem kaj.

Mimogrede tudi jaz poznam koga, ki bi mu informacija koristila. V frendovem podjetju so menda vsi cepljeni, tako da se veselim, da mu povem kam iti po financno nagrado.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

TheBlueOne je izjavil:


To pa ni ravno vir.

Zame povsem dovolj (in nikogar nočem prepričati v kar koli).
Drugi pa si naj poiščejo svoje.

Za tvojega prijatelja: skoraj ne morem verjeti, da tega preko gospodarske zbornice še ni "občutil".
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

TheBlueOne ::

FireSnake je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


To pa ni ravno vir.

Zame povsem dovolj (in nikogar nočem prepričati v kar koli).
Drugi pa si naj poiščejo svoje.


Zate ze, v diskusiji z nekimi neznamimi ljudmi pa je natolcevanje. Tebe pa kaze v naivni luci, ker verjames nekaj kar nihce tukaj ne more potrditi, praviloma pa je kaj takega zelo lahko preverljivo.

Kaj ima smisel diskutirati po forumu, ce lahko vsak z gotovstjo pise vse kar je "slisal od nekoga" in to uporablja kot argument. To je najvec iztocnica, ce se izkaze za neresnicno pa lekcija za takega, ki ceni podatke take narave.

Drugace jih poznam kar nekaj, ki bi profitirali od tega. Ampak bo treba pogledati kaksen zakon, morda navodila, da vidimo, ce ustrezajo pogojem. Recimo za S.P. bi lahko bilo zelo enostavno, ce nima zaposlenih in bi GZS sigurno na veliko propagiral.

Zgodovina sprememb…

nejcek74 ::

FireSnake je izjavil:

To pa ti meni povej.
Komu si želel stopiti v bran, ko si blodil, da si je Pleško to poslal sam?
Komu?

Sloveniji, Jajčeglavi diktator jo uničuje, pa kriminalistom, ki Pleško jim nalaga nemogočo nalogo, ko sam sebi piše grozilna pisma. Karkoli (če) bodo našli, nima veze, SDS plava v moralni greznici, kakršnokoli dejstvo privlečejo iz nje, je usrano in pokvarjeno. Rahjštag so tudi požgali komunisti, a ne?

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/grozn...

Na udaru tudi Jeličič.
(vsebine nisem bral, samo naslov videl)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

feryz ::

https://www.24ur.com/novice/korona/nov-...

Jebeš mi mater, da imamo resnično brezglave ali pa vsaj brezmožganske norce na oblasti. Druga razlaga ni možna.

FireSnake ::

Če bi to bil njihov največji greh bi se mi lahko samo na glas smejali!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

feryz ::

Sploh ni greh, je zgolj prikaz možganskih kapacitet kompletne odgovorne ekipe.
IQ nekje okrog minus 5. Če sešteješ od vseh skupaj.

Telbanc ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/grozn...

Na udaru tudi Jeličič.
(vsebine nisem bral, samo naslov videl)


Ja no, zaj je doblo 5 oseb grozilna pisma. Da bi to počela levica ne vidim tle nobenega smisla. Ker si Jajo politični poraz rihta sam. Oni morajo sam počakat do volitev da se ga znebijo.

Desnica no, mislim da tud niso. Oni niso tolk "pametni", ne obvladajo PR marketing.

Tko da je jasno, kdo je.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

nejcek74 ::

SDS zaradi grozilnih pošiljk obtožujoči prst uperil v institucije, medije in opozicijo....
eh, SDS kopira obicajna dejanja obicajnih despotov: Hitler in Rajhstag, Erdogan in državni udar, Erdogan in atentatorji, Bush in teroristi, Hutiji in predsednikovo letalo....... V lepi družbi ste moji dragi Trstenjakovci.

dild0idis ::

nejcek si ti v družbi tistih, kateri obešajo lutke politkov pod mostove ali si eden izmed unih, ki si želijo vse nssprotnike metati v jame ali pa si en unih, ki na plakate piše Smrt Janšizmu?

Morda si pa eden izmed tistih, kateri želi preko ulice strmoglaviti Vlado?

Torej kateri struji privržencev teh "demokratičnih metod" pripadaš?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

;-) ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/grozn...

Na udaru tudi Jeličič.
(vsebine nisem bral, samo naslov videl)


Probaj poslat takšno pošto z eno znamko pa boš videl kako daleč bo prišla:))

dild0idis ::

BTW zelo ste naivni, če mislite, da gre vsa pošta čez rentgen ali slikanje in da kaj takega ne more priti.

To se ne dela niti v Sloveniji, niti v Tujini.

Če pa ne verjamete, pa dajte par matic ali kak šrauf in pošljite, pa se potem čudite kako bo potem pošta normalno prišla čez, pa za ziher pošljite vsaj 10 kuvert, da bo resen test.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

;-) ::

dild0idis je izjavil:

BTW zelo ste naivni, če mislite, da gre vsa pošta čez rentgen ali slikanje in da kaj takega ne more priti.

To se ne dela niti v Sloveniji, niti v Tujini.

Če pa ne verjamete, pa dajte par matic ali kak šrauf in pošljite, pa se potem čudite kako bo potem pošta normalno prišla čez, pa za ziher pošljite vsaj 10 kuvert, da bo resen test.

Seveda gre, kaj pa ti je?



PV če naroči šrauf iz Bauhausa gre na rentgen in preverjanje.

dild0idis ::

Aha, kar verjami to. :D

Javna uprava in podjetja po javni lasti so itak znana po tem, da vse striktno po pravilih opravljajo vse in se striktno držijo vseh zakonskih pravil in predpisov. :))

Zraven pa vestno vseh 8 ur opravljajo svojo nalogo brez napak in iskanja bližnjic.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Potem so te pogodbe nične, plačujejo pa jih brezveze...imaš kak vir da se ro ne preverja? Se je kdaj kdo pritožil?

Strankaraki kolegi iz SDS so si že večkrat kaj pošiljali...tudi utopljene mačke.

dild0idis ::

Nimam uradnega vira, zato ti pa predlagam, da sam probaš in preveriš.

Daj kak žebelj in matico v kuverto in si jih pošlji preko različnih nabiralnikov in pošt na svoj naslov.

Recimo kakih 10, pa boš lahko sam preveril koliko pošiljk bo odprtih in bo šlo čez.

Lahko vmes še kaj drugega daš notri, mogoče lahko celo na kakem strelišču dobiš kak prazni tulec in si ga pošlješ.

Sem kar prepričan, da jih bo večina brez problema prišla čez.

Pa napiši potem kak članek, morda se boš celo znebil tako še statusa.



Pa malce za razmislek, koliko poštnih pošiljk je vsak dan, resno misliš, da gredo vse čez nek rentgen ali slikanje?

ps: Ne verjamem, da bo nekdo, ki si želi kaj takega ali še kaj bolj ilegalnega pošiljati preko pošte, to prijavil, ker niso dovolj dobro preverili ... >:D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

fordin ::

Pa malce za razmislek, koliko poštnih pošiljk je vsak dan, resno misliš, da gredo vse čez nek rentgen ali slikanje?

Za razmislek tebi, koliko predsednikov, premierjev pa imamo v sloveniji? Mislis, da lahko vsak norc kar tako posilja predsednikom in premierjem na dom po posti kar se mu zljubi? Za razmislek je tudi to, da pravijo, kako nerad odpira posiljke, ampak tole z groznjo pa je menda prevzel, ce verjames.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

nagobčnik ::

dild0idis je izjavil:


Daj kak žebelj in matico v kuverto in si jih pošlji preko različnih nabiralnikov in pošt na svoj naslov.


Ja, dober test, ker on je ravno tako predsednik vlade in ga ščitijo kot Janšo. Kako pravi smrekca? 55-80?:))

Jelinčič demonstriral svoj izvod pred kamero na SDS mediju pred predajo policiji. Zraven že jamra (upa?), da forenziki pošiljatelja ne bodo našli in zatrjuje "nisam šlato, majkemi". :D:D

spegli ::

Kaselc ma, to zdej vemo. Odpre pa sam če je not metek zgleda ?

nagobčnik ::

spegli je izjavil:

Kaselc ma, to zdej vemo. Odpre pa sam če je not metek zgleda ?


Vemo? Ni mogel bit interni SDS black tie kurir in osebna vročitev? :))

fordin ::

Fantje, lepo je, ce se naucite brat telesno govorico, vam zelo prav pride, pri temu, ko gledate tv posnetek, izjavo, pa opazujte telesno govorico, kaj vam telo sporoca, ce govori resnico ali ne. Vse tole prickanje je bolj ali manj potrata casa. naj si vsak sam pogleda in oceni.

dild0idis ::

Glede na slovensko varnost in varnostne ukrepe, res dvomim, da kdo spremlja njegov kaselc.

Možno je, pametno tudi bi bilo, sploh glede na pomembnost osebe v slovenski politiki, pa je vseeno glede priljubljenosti ali imena politika, samo po drugi strani smo imeli tudi predsednika država, ki je v bloku živel, ko je pa hotel imeti predsedniški dom je bil pa takoj jok in stok.

Plus glede na to, da se tukaj ljudje vsajajo in govorijo o nekih fašističnih ukrepih, ko se prepove dostop do parlamenta in ulic, ko imamo veliko diplomatov iz EU in so napovedani protesti, pa dvomim, da se izvaja neka huda varnost nekega poštnega nabiralnika.

Nismo mi ZDA, kjer je varnost predsednika na veliko višji ravni.

fordin je izjavil:

Fantje, lepo je, ce se naucite brat telesno govorico, vam zelo prav pride, pri temu, ko gledate tv posnetek, izjavo, pa opazujte telesno govorico, kaj vam telo sporoca, ce govori resnico ali ne. Vse tole prickanje je bolj ali manj potrata casa. naj si vsak sam pogleda in oceni.


Telesna govorica je en velik BS, ne zanašaj se na to, boš velikokrat konkretno razočaran!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

fordin ::

Zakaj rabis varovanje kaselca, ce se ne prevzema posta?

b3D_950 ::



še dobr da jih ima 9.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

TESKAn ::

Še kdo fasal SDS oglas na FB?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

fordin ::

Telesna govorica je en velik BS, ne zanašaj se na to, boš velikokrat konkretno razočaran!

dild0idis, zarad te tvoje izjave zgoraj sem te dal na seznam uporabnikov (welcome to the club), katere ne morem prevec resno jemat. Razlog, tvoja izjava zgoraj, ki pravi, da je telesna govorica BS. Ni res. Telesno govorico uporabljajo tudi pri tricrkovnih agencijah v ameriki za odkrivanje osumljencev. Tudi na youtube lahko najdes nekaj osnovnih predstavitev o tem, se lahko celo kaj naucis. Skratka, zgubil si kredibilnost. Sumim pa tvoj uporabniski racun, da si en dodaten uporabniski racun, ki brani doloceno agendo tukaj na forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

dild0idis ::

fordin je izjavil:

Telesna govorica je en velik BS, ne zanašaj se na to, boš velikokrat konkretno razočaran!

dild0idis, zarad te tvoje izjave zgoraj sem te dal na seznam uporabnikov (welcome to the club), katere ne morem prevec resno jemat. Razlog, tvoja izjava zgoraj, ki pravi, da je telesna govorica BS. Ni res. Telesno govorico uporabljajo tudi pri tricrkovnih agencijah v ameriki za odkrivanje osumljencev. Tudi na youtube lahko najdes nekaj osnovnih predstavitev o tem, se lahko celo kaj naucis. Skratka, zgubil si kredibilnost. Sumim pa tvoj uporabniski racun, da si en dodaten uporabniski racun, ki brani doloceno agendo tukaj na forumu.


Malce preberi kako knjigo glede tega in malce spremljal svoje znance, ko govorijo resnico in ko lažejo in hitro boš ugotovil, da se da večino telesne govorice odlično naučiti in jo izkoriščati v svojo korist.

Nekdo, ki je dober lažnivec bo znal večino znakov laži zakamuflirati in jih skriti, dostikrat jih celo ne bo imel.

Nekdo drug, ki je slabši bo pa drugače to probal izvesti.

Plus veliko ljudi čisto drugače reagira na isti dogodek, pa to ne pomeni, da jim ni žal ali da lažejo, nekdo se bo smejal, nekdo bo jokal, nekdo bo brez čustev, nekdo bo poln različnih čustev.

Večina javnih oseb pozna sam sistem telesne govorice in dostikrat vadijo pred ogledalom ali z različnimi svetovalci, zato pa pravim, da je celotna zadeva BS in se na nanašaj nanjo.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

nejcek74 ::

spegli je izjavil:

Kaselc ma, to zdej vemo. Odpre pa sam če je not metek zgleda ?

odpre samo pošto, ki si jo sam pošlje. Tam ve, kaj je notri.

dild0idis je izjavil:


Malce preberi kako knjigo glede tega in malce spremljal svoje znance, ko govorijo resnico in ko lažejo in hitro boš ugotovil, da se da večino telesne govorice odlično naučiti in jo izkoriščati v svojo korist...

Stvar je veliko bolj enostavna:
ali je nekdo član / simpatizer SDS-a? Če je odgovo da, je vsekakor lažnjivec, ter najmanj še zagovornik lopovov in sovražnik demokracije. Am bam, pet podgan,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejcek74 ()

HitraSperma ::

Haha, kakšen #weak poizkus SDS-a s pošiljanje grozilnih pisem. So jih že dobili, da to ne bi bilo možno poslati preko pošte.

Nov dan, nova nesposobnost... Še grozilnih pisem ne znajo pravilno poslati :))
fgdsfjk

fordin ::

Malce preberi kako knjigo glede tega in malce spremljal svoje znance, ko govorijo resnico in ko lažejo in hitro boš ugotovil, da se da večino telesne govorice odlično naučiti in jo izkoriščati v svojo korist

Ne, to je zelo tezko, ker telesna govorica je podzavestna. Podzavest pa ne mores kontrolirat. nekdo se morda lahko priuci skrivat ampak le na krajsi cas. na dalsi cas se vedno pokaze. v veliki vecini pa je zaznat kar hitro. Da se zaznat tudi, ce kdo zeli to skrivat. V tem primeru postane samo se bolj sumljiv in das vec pozornost nanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

nagobčnik ::

dild0idis je izjavil:

fordin je izjavil:

Telesna govorica je en velik BS, ne zanašaj se na to, boš velikokrat konkretno razočaran!

dild0idis, zarad te tvoje izjave zgoraj sem te dal na seznam uporabnikov (welcome to the club), katere ne morem prevec resno jemat. Razlog, tvoja izjava zgoraj, ki pravi, da je telesna govorica BS. Ni res. Telesno govorico uporabljajo tudi pri tricrkovnih agencijah v ameriki za odkrivanje osumljencev. Tudi na youtube lahko najdes nekaj osnovnih predstavitev o tem, se lahko celo kaj naucis. Skratka, zgubil si kredibilnost. Sumim pa tvoj uporabniski racun, da si en dodaten uporabniski racun, ki brani doloceno agendo tukaj na forumu.


Malce preberi kako knjigo glede tega in malce spremljal svoje znance, ko govorijo resnico in ko lažejo in hitro boš ugotovil, da se da večino telesne govorice odlično naučiti in jo izkoriščati v svojo korist.


Glede na to, da je on očitno iz Janševe (ali Jelinčičeve) telesne govorice nekako razbral, da laže, se potemtakem moti. V resnici ne laže, samo telesno govorico lažnivca si je Janša po tvoji teoriji namerno nadel. To je nekakšna Alan Ford finta. Dobro ga je zafrknil, tebe pa ne more. :))

fordin ::

Ne, nisem gledal izjave JJ za tole posto. To sem povedal na splosno, da je zelo koristno, ce poznate telesno govorico. Sej imate izjave raznih ljudi na polozajih in funkcijah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

nagobčnik ::

fordin je izjavil:

Ne, nisem gledal izjave JJ za tole posto. To sem povedal na splosno, da je zelo koristno, ce poznate telesno govorico. Sej imate izjave raznih ljudi na polozajih in funkcijah.


Aha, ok, sem potem narobe razumel, da misliš ta primer konkretno. Pa velja za kogarkoli drugega, ki bi razbral laž. Ni, samo telesna govorica laži je baje namerno uporabljena v takih primerih. :)

Zgodovina sprememb…

««
42 / 126
»»