» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
25 / 126
»»

o1oo ::

Saj ze vemo, da je zavajanje tvoj vsakdan. Pravzaprav to kar ti pocnes je klasicna definicija sociopata. Zraven pa tudi satanizma. Morda to delas pod vplivom drugih, zato te ne morem obsojat. Ampak ti priporocam, da se resis, dokler se lahko. S svojim pisanjem pravzaprav delas kontra ucinek.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

one-half ::

Telbanc je izjavil:

one-half je izjavil:

o1oo je izjavil:

Zakaj bi ljudje poslusali tebe, ki si negativno nastrojen do ljudi, pa ocitno uzivas, ce drugi trpijo. To je ocitno iz tvojih prejsnjih komentarjev. Zakaj naj bi kdo poslusal tebe, ce se ti nisi bockal? Pa zakaj ne omenis uradno najbolj inteligentnega americana, ce je tudi neumen zate?


Zato ker je alternativa poslusati mene precej slabsa. Poslusati idiote in postati eden njih pac ni najboljsa referenca. In ne vem zakaj ves cas mesas inteligenco in razgledanosti, kaj ti pomaga, ce imas najvisji IQ, zraven pa si preneumen, da bi se cepil. Oz. vem. Ker si idiot.



https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Če pogledaš na sledilnik, se je cepljenje s 1 odmerkom takorekoč usravilo. Lep pozdravček.


Seveda, lepo merilo, zdaj vsaj vemo, da je 45% slovenceljnov popolnih idiotov. Pa lep pozdravcek - idiot.

o1oo je izjavil:

Saj ze vemo, da je zavajanje tvoj vsakdan. Pravzaprav to kar ti pocnes je klasicna definicija sociopata. Zraven pa tudi satanizma. Morda to delas pod vplivom drugih, zato te ne morem obsojat. Ampak ti priporocam, da se resis, dokler se lahko. S svojim pisanjem pravzaprav delas kontra ucinek.

Prav, z malo srece se covid se enkrat preobrazi v kaj bolj smrtonosnega. Nimam nic proti, sploh ce sproti pobije se vse antivaxerje. Sicer nimam nic proti tudi proti asteroidu, ampak za zacetek bo dovolj. V enem susu se znebimo vseh egoistov, versko blaznih, narcisov, lahkovernezev... mogoce si potem sploh ne bom vec zelel asteroida.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

o1oo ::

Se en tvoj komentar zgoraj, ki meji na norost. Iz komentarja v komentar dokazujes svoje psihoticno definicijo. Zakaj bi tebe nekdo poslusal? Najbolj nori, pa najbolj pametujejo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

Telbanc ::

one-half je izjavil:

Telbanc je izjavil:

one-half je izjavil:

o1oo je izjavil:

Zakaj bi ljudje poslusali tebe, ki si negativno nastrojen do ljudi, pa ocitno uzivas, ce drugi trpijo. To je ocitno iz tvojih prejsnjih komentarjev. Zakaj naj bi kdo poslusal tebe, ce se ti nisi bockal? Pa zakaj ne omenis uradno najbolj inteligentnega americana, ce je tudi neumen zate?


Zato ker je alternativa poslusati mene precej slabsa. Poslusati idiote in postati eden njih pac ni najboljsa referenca. In ne vem zakaj ves cas mesas inteligenco in razgledanosti, kaj ti pomaga, ce imas najvisji IQ, zraven pa si preneumen, da bi se cepil. Oz. vem. Ker si idiot.



https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Če pogledaš na sledilnik, se je cepljenje s 1 odmerkom takorekoč usravilo. Lep pozdravček.


Seveda, lepo merilo, zdaj vsaj vemo, da je 45% slovenceljnov popolnih idiotov. Pa lep pozdravcek - idiot.

o1oo je izjavil:

Saj ze vemo, da je zavajanje tvoj vsakdan. Pravzaprav to kar ti pocnes je klasicna definicija sociopata. Zraven pa tudi satanizma. Morda to delas pod vplivom drugih, zato te ne morem obsojat. Ampak ti priporocam, da se resis, dokler se lahko. S svojim pisanjem pravzaprav delas kontra ucinek.

Prav, z malo srece se covid se enkrat preobrazi v kaj bolj smrtonosnega. Nimam nic proti, sploh ce sproti pobije se vse antivaxerje.


No povej, kaj bi nam naredil antivaksom..kako bi nas spravu red, al se bojiš napisat, reva. Mevža. LP. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

o1oo ::

Prav, z malo srece se covid se enkrat preobrazi v kaj bolj smrtonosnega.

Noben, ponavljam, noben clovek z zdravim razumom neb tega napisal, kar si ti zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

one-half ::

o1oo je izjavil:

Se en tvoj komentar zgoraj, ki meji na norost. Iz komentarja v komentar dokazujes svoje psihoticno definicijo. Zakaj bi tebe nekdo poslusal? Najbolj nori, pa najbolj pametujejo?

Saj ti pravim, da nic ne razumes, ze od zacetka kar nabijas tukaj se sprasujem, kaj sem naredil v prejsnjem zivljenju narobe, da moram ziveti v drzavi takih idiotov. In ena lepa mutacija bi resila vse te tezave. Dejansko, ce vas preostalih 45% izgine je to cista zmaga za Slovenijo, vsega gnoja, ki zasmraja drzavo se znebimo. In cedila bi se med in mleko.

o1oo je izjavil:

Prav, z malo srece se covid se enkrat preobrazi v kaj bolj smrtonosnega.

Noben, ponavljam, noben clovek z zdravim razumom neb tega napisal, kar si ti zgoraj.

Kdo je pa rekel, da sem clovek, saj sem vendar... buhuhuuuuu... SATAN! Belcebub, Lucifer!!! Ze kurim pod kotlom za tvojo ritko, pridi gnojcek, pridi, zaradi vseh, ki so pomrli zaradi tvoje propagande se bos na veke vekov cvrl.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

o1oo ::

Ocitno se ne zavedas, kaj pises. To kar sem citiral v prejsnem komentarju je definicija norega cloveka. Sem ti ze veckrat nudil pomoc, ampak ocitno noces ali pa je tuja entiteta prevec mocna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: TESKAn ()

Telbanc ::

one-half je izjavil:

o1oo je izjavil:

Se en tvoj komentar zgoraj, ki meji na norost. Iz komentarja v komentar dokazujes svoje psihoticno definicijo. Zakaj bi tebe nekdo poslusal? Najbolj nori, pa najbolj pametujejo?

Saj ti pravim, da nic ne razumes, ze od zacetka kar nabijas tukaj se sprasujem, kaj sem naredil v prejsnjem zivljenju narobe, da moram ziveti v drzavi takih idiotov. In ena lepa mutacija bi resila vse te tezave. Dejansko, ce vas preostalih 45% izgine je to cista zmaga za Slovenijo, vsega gnoja, ki zasmraja drzavo se znebimo. In cedila bi se med in mleko.


Torej rešitev našega vprašanja prelagaš na mutacijo...LOL. :)):)):))

Znaš se načakat. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

one-half ::

o1oo je izjavil:

Ocitno se ne zavedas, kaj pises. To kar sem citiral v prejsnem komentarju je definicija norega cloveka. Sem ti ze veckrat nudil pomoc, ampak ocitno noces ali pa je tuja entiteta prevec mocna.

Kako prijetno bo cvrcala tvoja kozica... spravil si toliko ljudi na drugi svet s svojo propagando, tudi za tebe se pride cas... pridi, pridi, ocvirkec moj...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

o1oo ::

Resno ti pravim, da imas tezave. Naj te saj kak kolega proba resit, ce se ti ne mores. Ker podzavest se ti bo upirala.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Telbanc ::

one-half je izjavil:

o1oo je izjavil:

Ocitno se ne zavedas, kaj pises. To kar sem citiral v prejsnem komentarju je definicija norega cloveka. Sem ti ze veckrat nudil pomoc, ampak ocitno noces ali pa je tuja entiteta prevec mocna.

Kako prijetno bo cvrcala tvoja kozica... spravil si toliko ljudi na drugi svet s svojo propagando, tudi za tebe se pride cas... pridi, pridi, ocvirkec moj...


No vidiš da gre. Napredujemo. :D:D:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

one-half ::

o1oo je izjavil:

Resno ti pravim, da imas tezave. Naj te saj kak kolega proba resit, ce se ti ne mores.

K sreci si ti in tebi podobni kreteni odprli vrata prihodu svetlobe, zvezdi jutranjici, grehi so prestopili obale in stirje jezdeci jahajo nad vas (covid(tm)). >:D

Zagresil si najvecji greh, posredno ubil 4500 ljudi samo lani s svojo lazno propagando in zdaj se bos kesaaaaaaaaaal >:D

Telbanc je izjavil:

No vidiš da gre. Napredujemo. :D:D:D


Kaj, a da trolam tega mentalnega bolnika od vostoka? To pa res ni tezko.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

o1oo ::

noben mlad dvajsetletnik ni umrl zarad korone v sloveniji. Ampak je pa umrla dvajsetletnica zarad cepiva, ki ga priporocas. Poleg tega jaz pravim, da se vsak sam odloci, tako da je njihova odgovornost. Ce pa ti nagovarjas druge popolnoma zdrave dvajsetletnike je pa drugo vprasanje odgovornosti. Svetlobe oziroma fotonov bo vedno vec in sile teme se boste vedno tezje skrili. Vsak clovek ima vsaj malo dobrega, tudi ti. Ampa zarad svojega nacina zivljenja si ocitno padel v uc dolocenim silam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Ben Dover ()

Ben Dover ::

Ne znaš trolat brez da bi dobil naziv, amater.

Lp

Cepite se, tudi mladi!

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

one-half ::

o1oo je izjavil:

noben mlad dvajsetletnik ni umrl zarad korone v sloveniji. Ampak je pa umrla dvajsetletnica zarad cepiva, ki ga priporocas. Poleg tega jaz pravim, da se vsak sam odloci, tako da je njihova odgovornost. Ce pa ti nagovarjas druge popolnoma zdrave dvajsetletnike je pa drugo vprasanje odgovornosti. Svetlobe oziroma fotonov bo vedno vec in sile teme se boste vedno tezje skrili. Vsak clovek ima vsaj malo dobrega, tudi ti. Ampa zarad svojega nacina zivljenja si ocitno padel v uc dolocenim silam.


Ponoviva skupaj:

In nomine dei nostri satanas luciferi excelsi
Ave voluptartis carnis in nomine dei satanas
Ave satanas luciferi excelsi
Ego benedico vos in nomine magni dei nostri satanas

Ocvirkec, s prstki naprej, kaj bi raje, nogice ali rokice. Morilec.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

o1oo ::

Svetloba bo odkrila vse, dobro in slabo, skrivnosti in resnice. Vse. Cas za skrivanje se vam izteka. Po drugi strani pa smrt ne obstaja, zavest vedno zivi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

Ben Dover ::

Ameno aaaaa Amenooo

Ok, dost je blo. Ameno.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

o1oo ::

Klet je sopomenka za temo, za zakrito, skrito, neodkritost, laz. Nasprotje temu je svetloba, ki osvetli temacno podrocje, odkrije skrito. Laz in zakrivanje bo vedno tezje. Resite se dokler se lahko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

Ben Dover ::

V moji kleti svetijo HPS žarnice.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

o1oo ::

Govorimo o svetlobi univerzuma, ki je mocna, v obliki sevanja in potuje skozi zid. Tako podobno kot mobitel signal. To bo vplivalo na nezavedno, podzavest.

Morda ste troli v zadnjih letih ugotovili, da je skrivanje vse tezje, verjetno ste to ugotovili, pa morda mislite, da je to samo nakljucje in se boste zdaj organizirali po novi taktiki? lol, wrong, to ne gre za nakljucje

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

Ben Dover ::

Pozdravljen hr_natakar. Vzemi tablete.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

o1oo ::

Tipicna sociopatska, vzemi tablete, lol. Teb tablete zgleda ne pomagajo. Bos mogu eno konkretno resitev najt, drugac ne bos srecn, pa saj vidis da nisi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

Ben Dover ::

Pejt zadavt purana pa spat se pober. Smrkavc.

Lahko noč.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

LeQuack ::

Telbanc je izjavil:

one-half je izjavil:

o1oo je izjavil:

Zakaj bi ljudje poslusali tebe, ki si negativno nastrojen do ljudi, pa ocitno uzivas, ce drugi trpijo. To je ocitno iz tvojih prejsnjih komentarjev. Zakaj naj bi kdo poslusal tebe, ce se ti nisi bockal? Pa zakaj ne omenis uradno najbolj inteligentnega americana, ce je tudi neumen zate?


Zato ker je alternativa poslusati mene precej slabsa. Poslusati idiote in postati eden njih pac ni najboljsa referenca. In ne vem zakaj ves cas mesas inteligenco in razgledanosti, kaj ti pomaga, ce imas najvisji IQ, zraven pa si preneumen, da bi se cepil. Oz. vem. Ker si idiot.



https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Če pogledaš na sledilnik, se je cepljenje s 1 odmerkom takorekoč ustavilo. Lep pozdravček.


To je nekako logično:
- smrt tiste 20 letnice
- prepoved Janssen cepiva
- Janša norenje in protesti
- PC v državni upravi se ne uvede, tam se ne bo noben cepil
- tisti šolarji in študenti ki so se hoteli so se pocepili

To je to, magična številka 55% vseh, oziroma 65% nad 18. Več ne rabimo, zdaj pa samo še vse odpret in smo rešeni.
Razen to da prisilno vbrizgajo še ljudem cepiva, najbrž ne bo več zanimanja, tudi ni več politične moči da bi kaj PC uvedli namesto PCT. Posledično ni več nobenega vzvoda ki ga lahko uporabijo še.
Quack !

one-half ::

o1oo je izjavil:

Klet je sopomenka za temo, za zakrito, skrito, neodkritost, laz. Nasprotje temu je svetloba, ki osvetli temacno podrocje, odkrije skrito. Laz in zakrivanje bo vedno tezje. Resite se dokler se lahko.


Tako, Lucifer pa je prinasalec svetlobe, simbolizira pa ga zvezda danica in prinesel vam bo znanje.




Sem vedel, da se bova se razumela, samo pravo razmerje morava vzpostaviti, dolgo si zivel v temi, potem pa sem prizgal ogenj pod tvojim loncem olja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

one-half ::

(ce se komu od antivaxerjev ni potegnilo, zakaj vam pravim idioti, zgoraj imate lep primer - in take so najprominentnejse osebe vasega bullshit gibanja in viri vase """modrosti""")
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Waxerji ste precej bolj nevarni za družbo. Covida kmalu ne bo, za razliko od vas. Zmist je že podpisal:

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

redtech ::

Dobra ja, covid jim je stopil v glavo :D

one-half ::

49106 je izjavil:

Waxerji ste precej bolj nevarni za družbo. Covida kmalu ne bo, za razliko od vas. Zmist je že podpisal:



Whatever primitivec, samo pazi, da si ne bos kolena zdrsal, ko se bos plazil do najblizje cerkve, neonacisticnega kluba ali prve scientoloske postojanke. Idiot na fantazijskih temljih, saj mi je jasno, da v to sranje ne verjames, je pa precej zalostno, da se ti zdi tema za trolanje vseh dusevno bolnih ljudi, ki s tem povzrocajo fuckup v celotni druzbi. Sociopatski gnoj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Razumem tvojo taktiko. S trolanjem bi rad sprovociral zaklep teme in onemogočil kritike, ki so namenjeni vladi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

musicfreak ::

Moram rect da sem bil sam vedno proti Jansi in njegovim, ampak zadnje case (oz leta) se mi vedno bolj dozdeva da je Jansa manjse zlo kot pa vsi ti levi pacienti. Ko vidis kako novinarji, mediji farbajo in skusajo kreirat neko izredno stanje in kako vse obracajo in se prikazujejo kot najvecje zrtve mi gre na kozlanje. Neke minorne protste se prikazuje kot da pol slovenije protestira in se v sloveniji sploh ne da vec normalno ziveti.

Recimo danes v tedniku da je Jansa kriv ker ljudi na protestih napadajo novinarje, ker ze eno leto hujska. A v vseh drugih drzavah isto napadajo mainstream medije, ker siriji propagando covida, pri nas se skusa to obrnit da je Jansa kriv, kot vse. Pa ti novinarji delajo o samih sebi toliko prispevkov po tv, da ocitno res mislijo da so pomembni kot zdravniki za ljudi, da so najvisji intelektualci brez kerih druzba ne more. Da ne govorim o tem STA, ki ga gonijo ze pol leta vsak dan skoraj, kot da bi vzela vlada denar medicinskim sestram, policiji, resevalcem, brez kerih res drzava ne bi funkcionirala. Res je za kozlat ta slovenska medijska scena.

Bom pa se smejal aprila, ko je ze sedaj jasno da bodo levi spet spusili volitve, pa nisem za Janso, ampak ta hinavscina in neobjektivnost mi gre res na k.

c1aps ::

Tako, Lucifer pa je prinasalec svetlobe, simbolizira pa ga zvezda danica in prinesel vam bo znanje.


Sori, ampak ne vem kaj bi rad s tem povedal? Morda to, da nisi dovolj razgledan? Ker ocitno si zamesal pojma lucifer in satan(izem), kar ni isto. Gre za dva razlicna pojma. Zanimivo, kako drugim govoris, da so neumni, nerazgledani.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

FireSnack ::

Janša mora prevzeti odgovornost za vse mlade hospitalizirane in pokojne ki so se šli cepit zaradi PCT zvijače vlade! Ne samo za mlade, za vse ki so se šli cepit zaradi PCT in se jim je poslabšalo zdravje.

kuall ::

Imam občutek, da antivaxerji pridobivajo na moči. Isto kot so partizani. Ljudje so neumni, nisem presenečen.

c1aps ::

Ce nekdo dopusca ljudem svobodno izbiro, potem niso ne vaxerji ne antivaxerji, to je ze del evolucije, ko ljudje spoznajo, da so zdruzeni mocnejsi.

feryz ::

Nihče nikjer ne dopušča svobodne izbire ljudem, ampak se morajo ljudje konstantno boriti zanjo.
Če vam prej to ni bilo jasno, vam zdaj mora biti. Kristalno.

one-half ::

49106 je izjavil:

Razumem tvojo taktiko. S trolanjem bi rad sprovociral zaklep teme in onemogočil kritike, ki so namenjeni vladi.

O ne, vlado rade volje kritiziram, ne prenasam pa najbolje, da antivaxerji, morilici, ki ne samo, da povzrocate nepotrebno povecanje smrti zaradi covida, ampak tudi povzrocate skodo gospodarstvu, povecevanje javnega dolga (ki ga bomo morali vsi placati, ce ne drugega pa vase mame, ki so preneumne, da bi vas katapultirale od doma), uporabljate vlado kot izgovor za svoj hobi idiotizem.

Vlada je nesposobna, korumpirana, idiotska, ampak to vas ne opravicuje, da ste zabita zalega, ki ne more narediti ene preproste stvari (kot so jo recimo Danci, ki so izven potrebe po ukrepih) in se cepite. Koliko 20 letnih smrkelj, ki so vam nasedle in se hotele cepiti z najbolj neprimernim cepivom boste s svojimi lazmi se pobili, da boste bedaki dojeli, da delate iz vasega zabitega vrazeverja skodo celotni druzbi.

Ker se baje bojite, buhuhuuuu, boste postali magnetni.

Nanorobotski.

5g interfacani.

Idioti.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

c1aps ::

Najprej se izobrazi, da bos lahko locil dolocene pojme, ki jih omenjas. Ker lucifer ni satan. Delas osnovne napake, po drugi strani pa obtozujes druge, da so neumni in nerazgledani. V bistvu tako pokazes drugim, da nisi verodostojen v svojih izjavah.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

Massacra ::

Kaj pravi Ivek Janoš Janshari?

JE TRUMP PRESIDENT OF USA?

one-half je izjavil:

49106 je izjavil:

Razumem tvojo taktiko. S trolanjem bi rad sprovociral zaklep teme in onemogočil kritike, ki so namenjeni vladi.

O ne, vlado rade volje kritiziram, ne prenasam pa najbolje, da antivaxerji, morilici, ki ne samo, da povzrocate nepotrebno povecanje smrti zaradi covida, ampak tudi povzrocate skodo gospodarstvu, povecevanje javnega dolga (ki ga bomo morali vsi placati, ce ne drugega pa vase mame, ki so preneumne, da bi vas katapultirale od doma), uporabljate vlado kot izgovor za svoj hobi idiotizem.

Vlada je nesposobna, korumpirana, idiotska, ampak to vas ne opravicuje, da ste zabita zalega, ki ne more narediti ene preproste stvari (kot so jo recimo Danci, ki so izven potrebe po ukrepih) in se cepite. Koliko 20 letnih smrkelj, ki so vam nasedle in se hotele cepiti z najbolj neprimernim cepivom boste s svojimi lazmi se pobili, da boste bedaki dojeli, da delate iz vasega zabitega vrazeverja skodo celotni druzbi.

Ker se baje bojite, buhuhuuuu, boste postali magnetni.

Nanorobotski.

5g interfacani.

Idioti.


V SB Murska Sobota vseh 20 pacientov astmatikov oz. z drugimi atopijami!

IN TO JE TO+

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Kayzon ::

Bojana Beović. "Glede na nedavno tragedijo, ki se je zgodila deklici Katji, menimo, da je treba cepiva izraziteje omejiti," je dejala. "Cepiva mRNK povzročajo pri mlajših vnetje srčne mišice in osrčnika, ki pa ni hudo. Vendar le pa gre za srce in pri posameznih primerih je situacija lahko hujša. Zato se nam zdi smiselno izdati to priporočilo in opozoriti ljudi," je dejala.


Torej,cepiva niso vec varna? Kako je sedaj s tem,a bodo koncno nehali posiljevati boge ljudi s temi poskusnimi zvarki ki drzijo le par mesecev.


Ljudje imajo ocitno spomin zlate ribe..

Prašičja gripa je bila prevara
Zaradi lažne panike glede prašičje gripe so države zapravile na milijone evrov za cepiva

https://old.delo.si/lifestyle/prasicja-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

Horas ::

jaz napišem dejstva pa me brišejo, tega one-half pa pustijo pr mir. ker je po godu adminom?? lejte kake piše.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Slopek ::

Pol človek, bo postal pol okrasek. Kmalu.
Take ljudi bi morali najprej poloviti in jim naložiti, a kaj, ko so to pickhe najhujše sorte. Potuhnjene pisde, ki si ne zaslužijo naziva človek. Mogoče naziv polovičkar? Half human, half brains.....ko te bo lovilo 5/10 ljudi, boš videl kje si. Tisti tvoji so po bolnicah in DSO.

one-half ::

c1aps je izjavil:

Najprej se izobrazi, da bos lahko locil dolocene pojme, ki jih omenjas. Ker lucifer ni satan. Delas osnovne napake, po drugi strani pa obtozujes druge, da so neumni in nerazgledani. V bistvu tako pokazes drugim, da nisi verodostojen v svojih izjavah.


Pa poglejva, kje sem napisal, da je lucifer satan?

Aja, a da nisem, torej bova lepo rekla, da je cel tale tvoj sestavek en dehtec kupcek dreka, mar ne?

Slopek je izjavil:

Pol človek, bo postal pol okrasek. Kmalu.
Take ljudi bi morali najprej poloviti in jim naložiti, a kaj, ko so to pickhe najhujše sorte. Potuhnjene pisde, ki si ne zaslužijo naziva človek. Mogoče naziv polovičkar? Half human, half brains.....ko te bo lovilo 5/10 ljudi, boš videl kje si. Tisti tvoji so po bolnicah in DSO.


Ce take polovijo (seveda dragi fasist, vem, da bi to rad), se ne bo nic spremenilo, zdaj si pa predstavljaj koliko lepsa bi postala druzba, ce polovijo egoisticne antivaxerje. Meditiraj o tem... kdo je pravzaprav slabsi, mogoce ti tvoja slika ne bo vec tako vsec.

Horas je izjavil:

jaz napišem dejstva pa me brišejo, tega one-half pa pustijo pr mir. ker je po godu adminom?? lejte kake piše.

Tega sicer ne vem, upam pa, da so admini ugotovili, da se obregnem ob najvecji cloveski gnoj in, da sem dejansko druzbeno koristen, ker najvecjim egoisticnim gnojem na forumu razlozim kaksno stvar, ki jim bi jo morali starsi, pa so bili prevec nesposobni v vzgoji in so vzgojili egoisticne, narcisisticne, laznjive, sociopatske posasti, ki unicujejo druzbo. Pa mogoce jim grejo jokaste snezinkice ravno tako na zivce kot meni. Vem pa ne, tako, da ti bolj natancno odgovoriti ne morem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

one-half ::

Kayzon je izjavil:


Prašičja gripa je bila prevara
Zaradi lažne panike glede prašičje gripe so države zapravile na milijone evrov za cepiva

https://old.delo.si/lifestyle/prasicja-...


Seveda, samo to nisi ugotovil ti in zato reci, da je vsak virus prevara je malo... saj ves kaj bom napisal, mar ne? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

feryz ::

one-half je izjavil:

O ne, vlado rade volje kritiziram, ne prenasam pa najbolje, da antivaxerji, morilici, ki ne samo, da povzrocate nepotrebno povecanje smrti zaradi covida, ampak tudi povzrocate skodo gospodarstvu, povecevanje javnega dolga (ki ga bomo morali vsi placati, ce ne drugega pa vase mame, ki so preneumne, da bi vas katapultirale od doma), uporabljate vlado kot izgovor za svoj hobi idiotizem.
Popolnoma nič od tega, kar si naflancal zgoraj, ni res. Nobene povezave nima cepljenje z zgoraj naštetimi zadevami.
Tvoji posti so nekje na nivoju čelavega. Lažnivi.
Lahko pa argumentiraš, s čim sem jaz, kot antivakser, ki ne uporablja zdravstva že desetletja, povečal javni dolg.

Na primeru Nove zelandije in Avstralije, si lahko ogledaš, kaj povzroči ta strašna bolezen. Par okuženih v večmilijonskem mestu, brez enega samega mrtvega, povzroči 4 mesece popolnega zapora.
Cepljenje se niti ne omenja. Niti ga ni potrebno omenjati.

kotanyi ::

one-half je izjavil:

Ja, zelo lep izgovor, vendar irelevanten, tole zgoraj je popolnoma nepomembno, ker bi antivaxerski idioti popolnoma enako ravnali ne glede na to, ali bi te detajli zgoraj obstajali ali ne.

Problem ni v vladi (razen tega da je generalno nesposobna cesarkoli; tole nakladanje zgoraj je enako kot celotno njihovo delo) ampak v primatih, ki se nocejo cepit, sicer vsega zgoraj napisanega sploh ne bi potrebovali.

Ker so pac idioti in jih ne more nic premakniti, si bojo pa izmisljevali razne izgovore, zakaj so idioti. In tole zgoraj je kilometre teksta, sluzi pa samo kot pesek v oci.


En majhen problem je v tvoji logiki - ko so se dotične napake dogajale, cepiva praktično sploh bilo še ni. So pa imele vse dotične napake vpliv na stanje antivaxerstva sedaj.

Ampak enim vam pač preprosto ni jasno kako prekleto kritično pomembna je transparentna, strokovna in informativna komunikacija z ljudmi, in zakaj je to tudi eden bistvenih razlog zakaj po številu cepljenih nismo npr. Danska. Nekako obstaja presneto dober razlog zakaj epidemiologi kot so Eržen in Fafangel to poudarjajo praktično že od začetka epidemije.

Če pa se leto in pol vsepovsod kaže diletantstvo, aroganca in žaljenje lastnega naroda, potem je jasno da bo pushback, kretenski kolikor pač že bo. Problem pa definitivno je v vladi. Ampak duh je že ušel iz steklenice.

widj3098dj32 ::

one-half je izjavil:

Kayzon je izjavil:


Prašičja gripa je bila prevara
Zaradi lažne panike glede prašičje gripe so države zapravile na milijone evrov za cepiva

https://old.delo.si/lifestyle/prasicja-...


Seveda, samo to nisi ugotovil ti in zato reci, da je vsak virus prevara je malo... saj ves kaj bom napisal, mar ne? ;)

Duck test @ Wikipedia

Ne vsak, ampak covid19.

dild0idis ::

Žaljenje Vlade in premiera omenja.

Hahaha..,

Od prvega dneva poslušamo, da je JJ fašist, nacist, in da treba Janšizem ubiti, še Vlade ni sestavil, pa se je že govorilo o protestih, poslušamo da je Covid prevara farmacevtskih lobijev, da sploh ne obstaja, bedaki režejo maske na javni televiziji, opozicija daje plakate, kjer poziva šolo brez mask, ...

On pa tukaj razlaga, da je edino Vlada kriva za gnilo komunikacijo in pojav antiwaxerstva.

Pa daj nehajte no, ker tole postaja že patetično.

Vlada ima gnilo komunikacijo, tudi gnile ukrepe sprejema, pa vseeno je bla Slovenija, pa tudi WHO in EU, porazno slabo pripravljena na epidemijo, pa tole so krive vse Vlade, tudi prejšnja Janševa, do danes.

Da sploh ne govorimo, kako gnilo je prejšnja Vlada reagirala na prihajojočo epdiemijo.

Heh gledali smo celo Kitajce, ki nakupujejo večje količine FFP2 in FFP3 mask v EU, Zda in Avstraliji, ter jih pošiljajo na Kitajsko, v istem času je prejšnja Vlada z Levico debatirala, kaj skupnega sploh imajo in do kakega kompromisa sploh lahko pridejo, o Covidu ni bilo niti duha niti sluha omenjenjega kjerkoli, zavod za blagovne rezerve je bil pa prazen mask, danes hvaljeni veliki strokovnjaki na NJIZ, ki bi morali spremljati in videti kaj se bliža, pa so sedeli na riti in vlekli denarčke...

ps: Največja žalost pa je, da sedaj eni tukaj mislijo, če pride KULaicija, pa ne bo več Covida, vsi antiwaxerji bodo čakali na cepivo, ukrepov PCT ne bo več in cedilo se bo mled in mleko.

Pa kako moraš biti zabit, da imaš to sploh v glavi.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

one-half je izjavil:


Torej hoces reci, da si vladni papagaj? Ker jaz absolutno ne enacim opozicije in antivaxerje. Jaz enacim idiotizem in antivaxing. In sredini protesti niso protivladni/opozicijski ampak antivaxerski/neonacisticni. Protivladne imas v petek.


V poljuben protest pomešaš par "neonacijev" in že so protesti neonacistični? Pa ti si mamin biser.

feryz ::

Vem, da ne verjameš, ampak dejansko v Evropi, v nekaterih državah covida ni. Občutiti.
Seveda to ne velja za "zibelke demokracije" s svojim fašizmom, po katerih se zgledujemo.
««
25 / 126
»»