» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
20 / 126
»»

HitraSperma ::

Kdo kaj beleži vse nezakonite rabote te vlade... Počasi jih bo že malo debelejšo knjigo
fgdsfjk

;-) ::

https://www.google.com/amp/s/zurnal24.s...

Še enkrat, maske nimajo podlage. Ne v "znanosti" ne "zakonske podlage", ne "kmečke" logike.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

LeQuack ::

Tudi cepiva najbrž nimajo. Oziroma PCT pogoj.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

FireSnack ::

Jaz pa moj prjatu Zlatko že dolgo ne nosiva mask u zaprtih javnih prostorih. Nitko nam ništa nemože.

Smrekar1 ::

;-) je izjavil:

https://www.google.com/amp/s/zurnal24.s...

Še enkrat, maske nimajo podlage. Ne v "znanosti" ne "zakonske podlage", ne "kmečke" logike.


Ne. Obvezno nošenje mask nima zakonske podlage. Ima znastveno podlago in za tole se zahvali diletantom v vladi, ki še zdaj ne vedo kaj pomeni "zakonska podlaga".

xeon ::

Meni je super. Da bi jamral zarad par maskic in ene qr kode je totalna bedarija. Za en twitter me pa bol ne more bolet...

Gospodarstvo cveti, vsi poslovni kanali so odprti in končno veliko pravega dela. Do sedaj se igra po najboljših pravilih ever, lahko vsak dobi projekt na osnovi referenc ter znanja in ne ali si član politične stranke. Tisti, ki pa tega ne vidi in raje jamra, si je sam kriv...

Machete ::

xeon je izjavil:


Gospodarstvo cveti, vsi poslovni kanali so odprti in končno veliko pravega dela. Do sedaj se igra po najboljših pravilih ever, lahko vsak dobi projekt na osnovi referenc ter znanja in ne ali si član politične stranke. Tisti, ki pa tega ne vidi in raje jamra, si je sam kriv...


:] Šaljivec mali.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Telbanc ::

xeon je izjavil:

Meni je super. Da bi jamral zarad par maskic in ene qr kode je totalna bedarija. Za en twitter me pa bol ne more bolet...

Gospodarstvo cveti, vsi poslovni kanali so odprti in končno veliko pravega dela. Do sedaj se igra po najboljših pravilih ever, lahko vsak dobi projekt na osnovi referenc ter znanja in ne ali si član politične stranke. Tisti, ki pa tega ne vidi in raje jamra, si je sam kriv...


Ja, no, zaj sam povej iz katere države si? :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

kotanyi ::

xeon je izjavil:

Meni je super. Da bi jamral zarad par maskic in ene qr kode je totalna bedarija. Za en twitter me pa bol ne more bolet...

Gospodarstvo cveti, vsi poslovni kanali so odprti in končno veliko pravega dela. Do sedaj se igra po najboljših pravilih ever, lahko vsak dobi projekt na osnovi referenc ter znanja in ne ali si član politične stranke. Tisti, ki pa tega ne vidi in raje jamra, si je sam kriv...


Ja, to je zadnje čase pogosta mantra tapreoblečenih. Pa še ta ne drži.

Glede igranja po najboljših pravilih ever, tu se gotovo zajebavaš? Ker namreč, mi poslujemo s parimi ministrstvi, in postopki javnih naročil so popolnoma enako nepregledni in neučinkoviti kot so vedno bili. Nakupi so enako neoptimalni, zabijanje denarja zgolj zato da se zapravi je še vedno pravilo, preferiranja "povezanih" je pa kvečjemu enako če ne več kot prej.

Gospodarstvo pa cveti, ampak še zdaleč ne zaradi te vlade, ampak zaradi splošnega stanja ekonomije po svetu. Tudi ni za pričakovat da bi bilo kaj drugače, ker smo pač mini izvozno naravnana ribica. Če se ne strinjaš, kar podaj linke na zakonodajo ki so jo sprejeli tile in je dokazano kakorkoli relevantno vplivala na to, da je naša gospodarska rast morda višja od naših največjih partnerjev. Nekih bistvenih poenostavitev postopkov jaz še nisem sečal, davčnih optimizacij tudi bolj malo, DDV je še vedno 22% in ni videti da bi ga tile kaj zniževali pa čeprav so jih v opoziciji polna usta točno tega. Polna usta so jih tudi zmanjševanja JU, pa so ravno prejšnji teden najavili 600 novih zaposlitev v JU.

Po drugi strani pa je stopnja zadolževanja naravnost nevideno astronomsko rekordna. Prvič v zgodovini smo izdali 60-letne obveznice. Od vseh silnih kreditov ki so jih najeli, je šlo neposredno v gospodarstvo bolj malo, večino je šlo za subvencije, darilca, biznise povezanim ter za razna razmetavanja ala 700mio za vojsko (proti čemur niti nisem proti, le z gospodarsko rastjo nima kaj dosti).

Je pa "sreča" tule morda ta, da nam bo vse to skočilo v rit šele čez par let.

FireSnack ::

Machete je izjavil:

xeon je izjavil:


Gospodarstvo cveti, vsi poslovni kanali so odprti in končno veliko pravega dela. Do sedaj se igra po najboljših pravilih ever, lahko vsak dobi projekt na osnovi referenc ter znanja in ne ali si član politične stranke. Tisti, ki pa tega ne vidi in raje jamra, si je sam kriv...


:] Šaljivec mali.

Res je veliko denarja kot ga ni bilo še nikoli in ga nikoli ne bo. Speljal sem toliko enih brezveznih projektov pobasal take razpise da bi blo za 20 let resta. Gnara ko solate vam pravim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

one-half ::

Kenpachi je izjavil:

one-half je izjavil:




Vidim tudi, da si zelo prijeten sogovornik v družbi. No, saj v bistvu nisem niti mislil se kaj dosti zapletat s teboj, dovolj mi je, da drugi udeleženci vedo, da se te morajo izogibat. Ne deluješ diht.


Celo zelo prijeten, dokler udelezenci niso skodljivi elementi druzbe (ali preprosto; idioti), ki zaradi svojih lastnih strahov (porojenimi s strani pomanjkanja intelekta) in egoizma, zavracajo od znanosti do sodelovanja pri skupnem problemu ali celo postajajo del problema (covid, sodelovanje pri fasizmu, unicevanju skupne lastnine). Skratka, niso podpovprecni bebci, s katerimi mi je zal, da si delim planet, kaj sele drzavo.

Kenpachi je izjavil:

Ko je nekoga strah računalniškega firmware-a, ne pa tudi biološkega, nekaj ne štima.


Drzi, res ne stima. Ker, ce uporabim tvojo dikcijo, je v tem primeru covid firmware, dokazljivo skodljiv. Pomoc imunskemu sistem pa je patch, ki dokazano deluje, seveda pa ste nekateri preneumni, da bi razumeli eno ali drugo.

Kenpachi je izjavil:

Bo vsaj vidno, dokler moderator ne zbriše te najine kaprice. Mogoče še dobronameren nasvet... Tolikšno ukvarjanje s takozvanimi "idioti in kreteni" zagotovo ne vpliva dobro na duševno zdravje. Bližnji travnik ali pa hrib ne zahtevata PCT pogoja, mogoče razmisli o tem. Žena in otroci ti bodo hvaležni.


Hvala za tvojo dobronamernost (morda je se upanje zate, ko bos dejansko dojel kam spadas - sicer bi se marsikomu nerazgledanosti in zabitost zdela dober izgovor ampak meni se pac ne, na voljo imas vse resource, da se poducis, pa raje prebiras mnenja frizerk na FB), ampak nasvetov od inferiornih idiotov in kretenov ne sprejemam. So pa zena in otroci zelo zadovoljni z mano, ker se pac nisem sel ozenit z inferiornim bitjem (iz obupa, kar bo storila vecina od vas) ampak najmanj enakovrednim.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

one-half ::

PacificBlue je izjavil:

A zdaj tisti, ki so se cepili z Janssenom in niso nič podpisali, so upravičeni do odskodnine v primeru zdravstvenih zapletov ali celo smrti zaradi zavajanja stroke.
Vsaj tako si razlagam odločitev posvetovalne skupine,, da je po novem cepljenje z (Janssen,Astra Zeneca) mogoce samo ob pisnem soglasju.


Imas na voljo vse resource. Poduci se. Pac sam sem se cepil z pfizerjem, takoj, ko se je dalo, dejansko se malo prej, mi je zdravnica na mojo zeljo to omogocila.

To, ce se cepis s cimerkoli je ze na voljo, ker se odlocis verjeti kretenom, ki zganjajo scaremongering, namesto zdravnikom je pac tvoj problem - zaradi kolicine taksnih idiotov v druzbi, so dali pac na voljo vse - tudi en cepljen vec, cetudi s potencialno nevarnim ali manj ucinkovitim cepivom je bolje kot nic.

In zdaj je tezava, da so vam dali na voljo bullshit, ki ste ga sami zeleli - oz. se niste zeleli cepiti z nobenim (poglej z druge plati, za recimo zdravnika si idiot, ki se upira brez razloga)? Razmisli se enkrat.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

kotanyi ::

one-half je izjavil:

Razmisli se enkrat.


Razmislili smo še enkrat. Tule je zagotovo vsaj en idiot. Ti.

Zdej pa hitro po nov nick.

Beli_Zajcek ::

Smrekar1 je izjavil:

;-) je izjavil:

https://www.google.com/amp/s/zurnal24.s...

Še enkrat, maske nimajo podlage. Ne v "znanosti" ne "zakonske podlage", ne "kmečke" logike.


Ne. Obvezno nošenje mask nima zakonske podlage. Ima znastveno podlago in za tole se zahvali diletantom v vladi, ki še zdaj ne vedo kaj pomeni "zakonska podlaga".


Da, tako znanstveno, da je NIJZ ne zna posredovati, če jih vprašaš po tem.
Hkrati imamo 50 let raziskav kako maske za splošno populacijo niso učinkovite, ko pa nenadoma dobimo agendo mask, pa pride takoj ena raziskava, ki trdi nasprotno kot 50 let znanosti pred tem. Je možno, da so 50 let nazaj pa vse do danes bili debili in ne znajo delat raziskav? Je. Pa je to verjetno? Seveda ne.

Glede na videno pri svinjski gripi bodo šele čez leto dve ali celo več počasi iz znanstvene srenje začele kapljati raziskave, ki bodo raztrgale "znanstvena" (politična) dognanja dosežena med epidemijo.

one-half ::

kotanyi je izjavil:

one-half je izjavil:

Razmisli se enkrat.


Razmislili smo še enkrat. Tule je zagotovo vsaj en idiot. Ti.

Zdej pa hitro po nov nick.

Seveda, bo ze cas za to. Samo jaz staremu nicku randomiziram geslo in ga ne uporabljam vec, koliko je antivaxerskih laznjivih pizd, ki lahko trdijo enako? ;) Fasistov, ki podpirajo SDS, SNS, se sami cepijo, potem pa zagovarjajo antivaxerstvo v skodo vsem umsko bolnim prebivalcem Slovenije? Bolj malo, mar ne? Koliko jih imas se na zalogi? Dovolj mar ne? ;)

Kreteni, ki demonstrirate, ze veste v cigavem imenu (ce ste spregledali)?

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Levica ::

Petkovi protestniki vztrajajo, da so nenasilni protesti legitimni

Na današnjem protestu so poudarili pomen pravne države, vladavine prava in človekovih pravic. "Nesprejemljivo je, da ta vlada vsak dan povozi odločitve sodišč, ignorira izdane sodbe ter sprejema zakone, ki kršijo temeljne človekove pravice in svoboščine. To dejstvo se je spet povsem jasno potrdilo z odločitvijo upravnega sodišča o imenovanju delegiranih tožilcev in današnjo sodbo vrhovnega sodišča o nezakonitosti vseh sankcij zaradi neuporabe mask," opozarjajo.

Nanizali so predloge, ki bi jih vpeljali v zakonodajni red:

- zakonska zaščita žvižgačev,

- odvzem premoženja nepojasnjenega izvora,

- krepitev nadzornih institucij,

- transparentnost institucij in strank,

- državno opravičilo izbrisanim,

- omogočanje nenasilnih protestov,

- solidarna migracijska politika,

- poprava vseh škodljivih zakonov ter

- spoštovanje ustave in delitev vej oblasti.



https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...


Bravo petkovi protestniki. solidarna migracijska politika je vsekakor nujna.

primoz4p ::

FireSnake ::

Smrekar1 je izjavil:

one-half je izjavil:


In ker so antivaxerji zastrasevali ljudi, so se sli cepit namesto za zdravje raje s tistim kjer so cimprej dobili potrdilo (sicer bi se sli tako kot jaz cepit ze pred pol leta z mRNA cepivom) in se je zgodil problem. In zdaj tocno te pizde, ki so povzrocili to "skeptiki/antivaxerji", krivijo za vse skupaj zdravstvo... narobe svet.


V bistvu je glavni krivec vlada, ki je umetno ustvarila pogoje, da je ljudi najbolj tirala prav k cepivu Janessen - in to v nasprotju s strokovnimi razlogi in smernicami.

Pravilen postopek bi bil zid in mitraljez.


Za tele strokovne razloge ti, seveda, ne bo težko poiskati vira, ane?
Pa ne novega. Starega.

Se ti sploh poslušaš kake pokaš?

Počasi bom začel verjeti, da si dvojni račun uporabnika Levica.
Vse bolj kaže na to.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Levica ::

Nanizali so predloge, ki bi jih vpeljali v zakonodajni red:

- zakonska zaščita žvižgačev, to je nujno potrebno saj žvižgači so pomembni.

- odvzem premoženja nepojasnjenega izvora, tudi to je zelo pomembno jaz bi šel še korak dlje in v marhalov načrt vključil, da tisti, ki imajo več kot 1 nepremičnino, da bi morali drugo v kriznih primerih posodoti npr če bi prišlo spet, do masovnih migracij ali poplav...

- krepitev nadzornih institucij, ni kaj dodati

- transparentnost institucij in strank, ni kaj dodati

- državno opravičilo izbrisanim, in jim plačati za vsako leto 5000 eur.

- omogočanje nenasilnih protestov, to je itak pravica

- solidarna migracijska politika, to je potrebno na celotnem EU območju ampak jaz verjamem,d a ko bomo imeli novo vlado se bo to spremenilo. Ograjo na meji umakniti, ukiniti vse zakone, ki je sprejela ta vlada glede tujcev, prekiniti sporazum z hrvaško in nič več vračati prebežnikov na Hrvaško saj jim tam grozi mučenje kar je Hrvaška policija to tudi priznala. Ukiniti azilne centre in prebežnike namestiti v hiše medtem, ko čakajo odločitev, hitrejše in bolj solidarno odločanje glede azilnih postopkov, afganistanci morajo dobiti status begunca takoj, ko prestopijo slovensko mejo. Slovenija mora podpreti EU pri sprejemanju kvot in države, ki jih nočejo sprejeti uvesti hude ekonomske sankcije.

- poprava vseh škodljivih zakonov ter - napisal zgoraj

- spoštovanje ustave in delitev vej oblasti. - to ne bo problem to je problem samo pri trenutni vladi

Telbanc ::

Levica je izjavil:

Nanizali so predloge, ki bi jih vpeljali v zakonodajni red:

- zakonska zaščita žvižgačev, to je nujno potrebno saj žvižgači so pomembni.

- odvzem premoženja nepojasnjenega izvora, tudi to je zelo pomembno jaz bi šel še korak dlje in v marhalov načrt vključil, da tisti, ki imajo več kot 1 nepremičnino, da bi morali drugo v kriznih primerih posodoti npr če bi prišlo spet, do masovnih migracij ali poplav...

- krepitev nadzornih institucij, ni kaj dodati

- transparentnost institucij in strank, ni kaj dodati

- državno opravičilo izbrisanim, in jim plačati za vsako leto 5000 eur.

- omogočanje nenasilnih protestov, to je itak pravica

- solidarna migracijska politika, to je potrebno na celotnem EU območju ampak jaz verjamem,d a ko bomo imeli novo vlado se bo to spremenilo. Ograjo na meji umakniti, ukiniti vse zakone, ki je sprejela ta vlada glede tujcev, prekiniti sporazum z hrvaško in nič več vračati prebežnikov na Hrvaško saj jim tam grozi mučenje kar je Hrvaška policija to tudi priznala. Ukiniti azilne centre in prebežnike namestiti v hiše medtem, ko čakajo odločitev, hitrejše in bolj solidarno odločanje glede azilnih postopkov, afganistanci morajo dobiti status begunca takoj, ko prestopijo slovensko mejo. Slovenija mora podpreti EU pri sprejemanju kvot in države, ki jih nočejo sprejeti uvesti hude ekonomske sankcije.

- poprava vseh škodljivih zakonov ter - napisal zgoraj

- spoštovanje ustave in delitev vej oblasti. - to ne bo problem to je problem samo pri trenutni vladi


Una interpelacija, kje je zaj? A niste že na oblasti?:)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

widj3098dj32 ::

Levica je izjavil:

Nanizali so predloge, ki bi jih vpeljali v zakonodajni red:

- zakonska zaščita žvižgačev, to je nujno potrebno saj žvižgači so pomembni.

- odvzem premoženja nepojasnjenega izvora, tudi to je zelo pomembno jaz bi šel še korak dlje in v marhalov načrt vključil, da tisti, ki imajo več kot 1 nepremičnino, da bi morali drugo v kriznih primerih posodoti npr če bi prišlo spet, do masovnih migracij ali poplav...

- krepitev nadzornih institucij, ni kaj dodati

- transparentnost institucij in strank, ni kaj dodati

- državno opravičilo izbrisanim, in jim plačati za vsako leto 5000 eur.

- omogočanje nenasilnih protestov, to je itak pravica

- solidarna migracijska politika, to je potrebno na celotnem EU območju ampak jaz verjamem,d a ko bomo imeli novo vlado se bo to spremenilo. Ograjo na meji umakniti, ukiniti vse zakone, ki je sprejela ta vlada glede tujcev, prekiniti sporazum z hrvaško in nič več vračati prebežnikov na Hrvaško saj jim tam grozi mučenje kar je Hrvaška policija to tudi priznala. Ukiniti azilne centre in prebežnike namestiti v hiše medtem, ko čakajo odločitev, hitrejše in bolj solidarno odločanje glede azilnih postopkov, afganistanci morajo dobiti status begunca takoj, ko prestopijo slovensko mejo. Slovenija mora podpreti EU pri sprejemanju kvot in države, ki jih nočejo sprejeti uvesti hude ekonomske sankcije.

- poprava vseh škodljivih zakonov ter - napisal zgoraj

- spoštovanje ustave in delitev vej oblasti. - to ne bo problem to je problem samo pri trenutni vladi

Kaj ste FDVjevci res tako hudo popili zidovski kool-aid o iztrebitvi bele rase/evropskih narodov zaradi propagandiziranega obcutka krivde?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Buggy ::

Ej, a ste slisal za tisto: Pride Grims na soocenje, pa nenadoma ne pozna dni v tednu, ne pozna barv jopicev, pa se casovnica mu nagaja...retoriko pa zapelje v klasicnem SDS stilu - projekcija svoje agende na druge :))
Fucking epic shit!

Tip je bolj prozoren kot cloveska ribica! #tarca

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

kuall ::

a levakom še ni zmanjkalo polen za metat pod noge?

Buggy ::

a ektremnim desnakom (kar ste) se zmer niso kolescki zacel delat..in si rit se vedno pudrate/vazelinate vsakodnevno?

Tvoj SDS te od uzadaj tako lepo natepava, ti pa se vedno z usesi ploskas...neprecenlivo gledat retardirane SDS egotriperje, ki so tako zvesto in nekriticno predani :D

Priznajte si revcki, desnico kot bi mogla biti v tej drzavi vam je ukradel arestant, vem da boli!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

one-half ::

kuall je izjavil:

a levakom še ni zmanjkalo polen za metat pod noge?

Govoris o uporabniku Levica? Saj je vendar vas :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

FireSnack ::

Kdo je boljši če bi morali zbirat:
A) Janša
B) Kučan
C) Luka Mesc

???

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Povezavo med lastnim imenom in verovanjem vanj poznaš samo ti in podobni opranoglavci. Tudi Martin Krpan se piše z veliko pa ne verjamem, da je res živel. V 2021 let stare pravljične like pa tudi ne morem kar tako, brez dokazov, verjet.
Zato naj ti Bog pomaga, saj ne veš kaj delaš.

Vetrpiha - Strdke je povzročilo cepivo (ni edina), torej je umrla zaradi cepiva!

FireSnack - B nekaj razredov pred drugima dvema. Ko je bil predsednik, sem ga vsako soboto videl na ljubljanskem trgu, brez varnostnikov. JJ si še v parlament ne upa brez njih, ko pa koga sreča, se "zgodi" Triglav.>:D
Delo krepa človeka

FireSnack ::

Seveda Janša ne upa iz hiše brez varnostnikov če pa je najbolj osovražena oseba v Sloveniji. Ampak njemo je to čisto ok, glavno da lahko naprej tvita. Prioritete pač.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

ADIJOOO1 ::

FireSnack je izjavil:

Kdo je boljši če bi morali zbirat:
A) Janša
B) Kučan
C) Luka Mesc

???


A heroj
B mala pokvarjena zgaga
C mali mlečni nepomembnež

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Badwolff ::

ADIJOOO1 je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Kdo je boljši če bi morali zbirat:
A) Janša
B) Kučan
C) Luka Mesc

???


A heroj
B mala pokvarjena zgaga
C mali mlečni nepomembnež


Pustmo b in C, najbrž imaš prav.
Ampak heroj :D

Hypathia ::

Včerajšnji anti-fašisti bodo jutrišnji fašisti je reklo, ki najbolje ponazori današnji protest potujočega cirkusa na Primorskem. Jih pa vseeno malo razumem, potem ko so se trudili 80 petkov, pride en Stevanovič in jim ukrade vso pozornost ter se postavi na čelo 10x večje množice ljudi. Seveda je sedaj treba stopnjevati, verjetno bodo v prihodnje postavili kar 24 urno protestno stražo pred Janševim domom, pokvarjeni in fanatični so dovolj.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: c3p0 ()

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Včerajšnji anti-fašisti bodo jutrišnji fašisti je reklo, ki najbolje ponazori današnji protest potujočega cirkusa na Primorskem. Jih pa vseeno malo razumem, potem ko so se trudili 80 petkov, pride en Stevanovič in jim ukrade vso pozornost ter se postavi na čelo 10x večje množice ljudi. Seveda je sedaj treba stopnjevati, verjetno bodo v prihodnje postavili kar 24 urno protestno stražo pred Janševim domom, pokvarjeni in fanatični so dovolj.


Problem je, ker bo tud vam ukradel veliko volilcev. Pripravite se na dolgo zimsko spanje, oblasti dolgo ne bote vidli. Lep pozdravček.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

one-half ::

Cestitke primorcem danes na provokativnem zboru SDS, da so se odrezali kot pravi slovenci ne kot SDSovske, cerkvene in ostale izdajalske pizde okoliscine Ajdovscine, ki so sramota za slovence - niti podpora SDSovskim fasistom jim ni v sramoto, dokler dobijo nekaj za lastne interese, je vseeno koga castijo. Brezvretencarji, slovenska sramota skupaj z belogardisticnimi dolenci (tudi ne vsemi, pac v vsaki pokrajini se najde dolocene gnoje od ljudi)

Edino mi je malo zal, da jih niste krot naucili peti slovenskih pesmi, namesto izdajalskih:
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

Mimogrede, ce greste kdaj mimo Ajdovscine in okolice, ni nic slabega, ce tudi lastne izdajalce naucite peti slovenskih pesmi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

Mimogrede, tale izdajalec "Dimnik": https://slo-tech.com/profili/108560 se ne strinja in bi rad cenzuriral. Verjetno iz Ajdovscine... cela primorska je iz zgodovinskih razlogov rdeca, razen njih. Sramota za primorce.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

;-) ::

Mislim da je Janša že odločen da odstopi še oktobra in se zdaj samo igra kako narediti čimvečjo neumnost in to.

Itak gre proti penziji, SDS razpada, jasno je da nikoli več v naslesnjih 30-50 letih ne bomo imeli desne stranke na vrhu vlade.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

;-) je izjavil:

Mislim da je Janša že odločen da odstopi še oktobra in se zdaj samo igra kako narediti čimvečjo neumnost in to.

Itak gre proti penziji, SDS razpada, jasno je da nikoli več v naslesnjih 30-50 letih ne bomo imeli desne stranke na vrhu vlade.


Tonin se trudi, upam, da ljudje ne bojo dovolj zabiti, da bi RKC spuscali blizu vladanja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

feryz ::

Ne more si janez privoščiti izstopa.
Dob na stara leta ni baš prijazna ustanova. Rabi imuniteto.

Horas ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/opecen-de...

bolano kam smo pršli da za malega fantka prvo potrebno nardit test prot enmu prehladu, šele potem oskrbet opeklino?!?!? BOLANO!!!!!!! HALO!!!!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Dimnik ::

one-half je izjavil:

Mimogrede, tale izdajalec "Dimnik": https://slo-tech.com/profili/108560 se ne strinja in bi rad cenzuriral. Verjetno iz Ajdovscine... cela primorska je iz zgodovinskih razlogov rdeca, razen njih. Sramota za primorce.


Izdajalec ti je mama, gnoj en

one-half ::

Dimnik je izjavil:

one-half je izjavil:

Mimogrede, tale izdajalec "Dimnik": https://slo-tech.com/profili/108560 se ne strinja in bi rad cenzuriral. Verjetno iz Ajdovscine... cela primorska je iz zgodovinskih razlogov rdeca, razen njih. Sramota za primorce.


Izdajalec ti je mama, gnoj en


Ko PSU stopis na rep zacvili. Ste vasi ovajali Italianom, tako kot zdaj podpirate SDS? Ajdovcem in okolici SDS veselo rihta bomboncke in seveda bojo izdali vse v imenu svojih koristi. Celotna primorska ze od nekdaj stopi skupaj proti fasistom, razen izdajalcev pod Nanosom.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Utk ::

Horas je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/opecen-de...

bolano kam smo pršli da za malega fantka prvo potrebno nardit test prot enmu prehladu, šele potem oskrbet opeklino?!?!? BOLANO!!!!!!! HALO!!!!

To je pa samo zarad vaxerjev. Normalen človek tega ne bi dovolu.

one-half ::

Utk je izjavil:

Horas je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/opecen-de...

bolano kam smo pršli da za malega fantka prvo potrebno nardit test prot enmu prehladu, šele potem oskrbet opeklino?!?!? BOLANO!!!!!!! HALO!!!!

To je pa samo zarad vaxerjev. Normalen človek tega ne bi dovolu.


Antivaxerjev hoces reci? Vseh teh previdnostnih ukrepov ze davno ne bi bilo vec, ce bi se cepili, namesto tega pa ste raznasali lazi in poizkusali sabotirati cepljenje ljudi.

Imas na 24 ur reportazo iz Danske... ja, preprosto so se vsi sli cepiti, ker niso kreteni kot ti in tebi podobni; se bolje, idiote tvojega tipa so zasmehovali in zdaj so ven iz ukrepov, medtem, ko se pri nas se vedno vlecejo.

Vse zgodbe kot je ta, mrtva 20 letnica (ki se je sla cepiti z najslabsim moznim cepivom, ker ste jo prestrasili), ... pa so posledice dejanj sociopatov kot si ti. Tako, da lepo prijazno utihni, napredne drzave so precepljene, drzave s preteznim delezem kretenov, pa ne ravno najbolj, ven pa prihajajo zapleti kot je ta in se vec jih bo.

Bom pridno zbiral posledice, ki so jih ljudem prizadejali nerazgledani kreteni kot si ti in ti jih bom serviral aprila v velikem finalu, ko ti bom lahko statisticno vrgel v gnil ksiht, koliko ljudi ste podlezi pobili z vasim bullshitom. Sramota.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

ADIJOOO1 ::

one-half je izjavil:

Dimnik je izjavil:

one-half je izjavil:

Mimogrede, tale izdajalec "Dimnik": https://slo-tech.com/profili/108560 se ne strinja in bi rad cenzuriral. Verjetno iz Ajdovscine... cela primorska je iz zgodovinskih razlogov rdeca, razen njih. Sramota za primorce.


Izdajalec ti je mama, gnoj en


Ko PSU stopis na rep zacvili. Ste vasi ovajali Italianom, tako kot zdaj podpirate SDS? Ajdovcem in okolici SDS veselo rihta bomboncke in seveda bojo izdali vse v imenu svojih koristi. Celotna primorska ze od nekdaj stopi skupaj proti fasistom, razen izdajalcev pod Nanosom.


Zaradi pičkic kot so partizani smo ob Trst.
Primorska ne mara rdečih fašistov ker so zjebal Trst razen če je zate primorska 300 prdcev brez zob.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

one-half ::

ADIJOOO1 je izjavil:


Zaradi pičkic kot so partizani smo ob Trst.
Primorska ne mara rdečih fašistov ker so zjebal Trst razen če je zate primorska 300 prdcev brez zob.


Zaradi pickic kot so SDS pa bomo ob Slovenijo, JJ se ze trudi razprodajati vse kar je v sloveniastanu vrednega in to je pozicija med balkanom in Jadranom, Orbanu in madzarom. Tako kot so se pizde med ww2 trudile imeti koristi s strani fasistov in nacistov, se popolnoma na enak nacin obnasajo enake pizde danes. Samo, da delajo skodo slovenianstancem danes in ZDAJ. In seveda imajo primorci, ki jim je to najbolj jasno, med sabo tudi svoje izdajalce in pizde, rece pa se jim "Ajdovscina in okolica".

Sicer smo pa Trst izgubili zaradi dogovorov ZDA/UK z Italijo. Zaradi teh istih pizd (ameriskih), ki jih danes SDSovci po bozje castite, ne samo to, cele kampanije vam vodijo. Samo omenim. ;) Pizde izdajalske, SPET ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

ADIJOOO1 ::

one-half je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:


Zaradi pičkic kot so partizani smo ob Trst.
Primorska ne mara rdečih fašistov ker so zjebal Trst razen če je zate primorska 300 prdcev brez zob.


Zaradi pickic kot so SDS pa bomo ob Slovenijo, JJ se ze trudi razprodajati vse kar je v sloveniastanu vrednega in to je pozicija med balkanom in Jadranom, Orbanu in madzarom. Tako kot so se pizde med ww2 trudile imeti koristi s strani fasistov in nacistov, se popolnoma na enak nacin obnasajo enake pizde danes. Samo, da delajo skodo slovenianstancem danes in ZDAJ. In seveda imajo primorci, ki jim je to najbolj jasno, med sabo tudi svoje izdajalce in pizde, rece pa se jim "Ajdovscina in okolica".

Sicer smo pa Trst izgubili zaradi dogovorov ZDA/UK z Italijo. Zaradi teh istih pizd (ameriskih), ki jih danes SDSovci po bozje castite. Samo omenim. ;)



Hahahaha ti jugović se sekiraš za Slovenijo a je že prvi april ?

Dobro si me nasmejal Šiptar hvala 😅

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

one-half ::

ADIJOOO1 je izjavil:

one-half je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:


Zaradi pičkic kot so partizani smo ob Trst.
Primorska ne mara rdečih fašistov ker so zjebal Trst razen če je zate primorska 300 prdcev brez zob.


Zaradi pickic kot so SDS pa bomo ob Slovenijo, JJ se ze trudi razprodajati vse kar je v sloveniastanu vrednega in to je pozicija med balkanom in Jadranom, Orbanu in madzarom. Tako kot so se pizde med ww2 trudile imeti koristi s strani fasistov in nacistov, se popolnoma na enak nacin obnasajo enake pizde danes. Samo, da delajo skodo slovenianstancem danes in ZDAJ. In seveda imajo primorci, ki jim je to najbolj jasno, med sabo tudi svoje izdajalce in pizde, rece pa se jim "Ajdovscina in okolica".

Sicer smo pa Trst izgubili zaradi dogovorov ZDA/UK z Italijo. Zaradi teh istih pizd (ameriskih), ki jih danes SDSovci po bozje castite. Samo omenim. ;)



Hahahaha ti jugović se sekiraš za Slovenijo a je že prvi april ?

Dobro si me nasmejal Šiptar hvala 😅


Je trpljenje, ko se enkrat zaves, da si izdajalec slovenije, kot so bili tudi tvoji starsi in prastarsi? Ja, mene bi tudi obremenjevalo, k sreci nimam tako gnilega sorodstva kot ti in se mi s tem ni treba obremenjevati. Zdaj se pa le tolazi z raznimi izgovori, kot so tile tvoji "zgornji".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

ADIJOOO1 ::

one-half je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:

one-half je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:


Zaradi pičkic kot so partizani smo ob Trst.
Primorska ne mara rdečih fašistov ker so zjebal Trst razen če je zate primorska 300 prdcev brez zob.


Zaradi pickic kot so SDS pa bomo ob Slovenijo, JJ se ze trudi razprodajati vse kar je v sloveniastanu vrednega in to je pozicija med balkanom in Jadranom, Orbanu in madzarom. Tako kot so se pizde med ww2 trudile imeti koristi s strani fasistov in nacistov, se popolnoma na enak nacin obnasajo enake pizde danes. Samo, da delajo skodo slovenianstancem danes in ZDAJ. In seveda imajo primorci, ki jim je to najbolj jasno, med sabo tudi svoje izdajalce in pizde, rece pa se jim "Ajdovscina in okolica".

Sicer smo pa Trst izgubili zaradi dogovorov ZDA/UK z Italijo. Zaradi teh istih pizd (ameriskih), ki jih danes SDSovci po bozje castite. Samo omenim. ;)



Hahahaha ti jugović se sekiraš za Slovenijo a je že prvi april ?

Dobro si me nasmejal Šiptar hvala 😅


Je trpljenje, ko se enkrat zaves, da si izdajalec slovenije, kot so bili tudi tvoji starsi in prastarsi? Ja, mene bi tudi obremenjevalo, k sreci nimam tako gnilega sorodstva kot ti in se mi s tem ni treba obremenjevati. Zdaj se pa le tolazi z raznimi izgovori, kot so tile tvoji "zgornji".


Res se sekiram ko mi to rece neki levak iz Prištine ki bi rad bio kao Slovenac 😂

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

Utk ::

one-half je izjavil:

Utk je izjavil:

Horas je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/opecen-de...

bolano kam smo pršli da za malega fantka prvo potrebno nardit test prot enmu prehladu, šele potem oskrbet opeklino?!?!? BOLANO!!!!!!! HALO!!!!

To je pa samo zarad vaxerjev. Normalen človek tega ne bi dovolu.


Antivaxerjev hoces reci? Vseh teh previdnostnih ukrepov ze davno ne bi bilo vec, ce bi se cepili, namesto tega pa ste raznasali lazi in poizkusali sabotirati cepljenje ljudi.

Imas na 24 ur reportazo iz Danske... ja, preprosto so se vsi sli cepiti, ker niso kreteni kot ti in tebi podobni; se bolje, idiote tvojega tipa so zasmehovali in zdaj so ven iz ukrepov, medtem, ko se pri nas se vedno vlecejo.

Vse zgodbe kot je ta, mrtva 20 letnica (ki se je sla cepiti z najslabsim moznim cepivom, ker ste jo prestrasili), ... pa so posledice dejanj sociopatov kot si ti. Tako, da lepo prijazno utihni, napredne drzave so precepljene, drzave s preteznim delezem kretenov, pa ne ravno najbolj, ven pa prihajajo zapleti kot je ta in se vec jih bo.

Bom pridno zbiral posledice, ki so jih ljudem prizadejali nerazgledani kreteni kot si ti in ti jih bom serviral aprila v velikem finalu, ko ti bom lahko statisticno vrgel v gnil ksiht, koliko ljudi ste podlezi pobili z vasim bullshitom. Sramota.


Napisal sem tako kot sem mislil, ni me treba popravljat.

Zdrava 20 letnica se je šla cepit zarad vas sociopatov. Če bi poslušala nas, se pač ne bi. Verjetno ste jo pa vi prisilili z vašimi nezakonitimi odloki.

Do aprila boš čakal, da bo en mlajši umrl zares od korone? Katerega aprila, 2030?

Sicer pa: Janša ni pol kurtza vreden.

one-half ::

Utk je izjavil:

Napisal sem tako kot sem mislil, ni me treba popravljat.

Ah, potem si pa samo idiot, sem mislil, da si se zmotil.

Dejstva so, da od prvega mrna cepiva nabijate, da so vam spreminjajo gene ipd. Posledica je, da so se ljudje SAMI odlocili, na podlagi VASEGA bullshita, za najslabso cepivo od vseh. In, seveda se niso cepili dokler ni bilo nujno.

Zdaj je prisla smrklja polna kontracepcijskih tablet, ki je dobila sluzbo in se je cepila zadnji trenutek, potrebovala pa je potrdilo in to takoj. In je izbrala tisto kar ji je ostalo.

Ce antivaxerjev ne bi bilo, bi bila se ziva in lepo cepljena z mRNA cepivom pred pol leta. Da niti ne omenjam, da ukrepov sploh ne bi bilo, saj bi se ljudje brez vasega bullshitiranja in scaremongeringa ze davno cepili.

Tako, da kar pokrivaj rokice, samo kri se jih se vedno drzi. Pa to je sele zacetek, bo se huje, spomladi bom lahko primerjal statistike umrlih zaradi vas, tole kar sem ti zdajle napisal je sele trivialna uvertura.

Utk je izjavil:

Sicer pa: Janša ni pol kurtza vreden.

Vsaj v necem se strinjava, morilec. Zal tebi bolj ustreza Stevanovic in Sisko.

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()
««
20 / 126
»»