» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
17 / 126
»»

dmok ::

TheBlueOne je izjavil:


Kaj mene briga kaj Jansa razlaga. Imam obcutek, da bo na volitvah dozivel poraz porazov.
...
Kot drugo kakor narobe predvidevas kako se upreti diktatorjem narobe predvidevas kaj pocnem jaz.


Diktator, ki bo na volitvah doživel poraz. Tak diktator še jaz ne bi hotel bit. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dmok ()

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:



- JJ razlaga po celi EU kako imamo se vedno komunisticno diktaturo, ker ga drkajo zaradi vtikanja v medije, krivda je seveda na strani "komunisticnih" strank v opoziciji, STA je seveda njihovo trobilo
- delate stale po Ljubljani, on pa potem veselo kaze vase posnetke divjanja po Ljubljani v EU in se dela zrtev
- da sploh ne omenim, da je bolj normalnim ljudem tole kar se greste cisto mimo, ni problem v protestih, problem je o divjanju zivali, kaj mislis, da si nek 60+ letni volilec misli o vas? Kaksni carji ste? Z vsakim sranjem in JJevim ponavljanjem, kako to dela opozicija (kar je na prvo zogo tudi najbolj logicno), dobi se kaksen glas vec, saj je vendar uboga zrtev.
- opozicija seveda ne more reci, da tega ne pocnite, se pa proba distancirati od vasih neumnosti, zato ker jim je prekleto jasno kaj JJ pocne.

To, ce ste taki idioti (na prvo zogo), da tega ne razumete, se ne pomeni, da je tudi JJ idiot, zato vam pa pomaga cimbolj divjati, bolj kot je skandalozno, bolje zanj.


Kaj mene briga kaj Jansa razlaga. Imam obcutek, da bo na volitvah dozivel poraz porazov. Iz protestov je dovolj videov, da si vsak lahko brez njegovega sugeriranja ustvari menje. Kar naj dodaja policijsko nasilje, zatira proteste in kara policijo, ko odstrani neonacije.

Kot drugo kakor narobe predvidevas kako se upreti diktatorjem narobe predvidevas kaj pocnem jaz. Ce nekdo pravi, da so protesti nuja, se ne pomeni, da se kje organiziram. Dokler se ne izrecem tako ali drugace si moje besede zate zgolj teoretiziranje in ne predalckanje. Opozicija cisto OK povzema kontekst protestov in tudi pravilno reagira.

Jansa bo karkoli kdo naredi obrnil v svoje dobro, posebej ce mu pustimo podrediti medije in policijo. Zato pa maksimalen upor sedaj, ko je se cas. Ce mu pustimo, da si podredi medije in policijo bo edina resnica njegov shizofren vidik na proteste, ki so slabi samo takrat, ko jih ne organizira on.

Zaradi takih kot ti, ki se ne upate in ne znate postaviti naproti takim politikam smo imeli v evropi ze resne probleme.


Japajade, spet bedarije kvasis. JJ bo volitve popusil, samo jih bo pa manj, kot bi jih lahko, ker mu pac drzite "stuparamo".

Ti se ne upiras diktatorjem, si samo bebec, ki slepo stopa za SNSovim kandidatom za zupana (s kom ze drzi SNS?)

Ne glede na medije bo vseeno popusil, odstopil pa ne bo, gres stavit? Ce bo treba po z valjarjem vozil po vas, odstopil pa zagotovo ne bo.

V EU smo imeli probleme zaradi populistov in bedakov, ki jim sledijo. In tukaj si bedak ti. Stefanovic pa je populist, in to hud.

Kot, da ni ze dovolj hudo, da SDSovi kretenski volilci sledijo JJevemu populizmu, zdaj se je nasel se eden in veselo zbral dovolj neumne okrog sebe. Se na volitvah ga voli. ;((
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

TheBlueOne ::

one-half je izjavil:



Japajade, spet bedarije kvasis. JJ bo volitve popusil, samo jih bo pa manj, kot bi jih lahko, ker mu pac drzite "stuparamo".

Ti se ne upiras diktatorjem, si samo bebec, ki slepo stopa za SNSovim kandidatom za zupana (s kom ze drzi SNS?)

Ne glede na medije bo vseeno popusil, odstopil pa ne bo, gres stavit? Ce bo treba po z valjarjem vozil po vas, odstopil pa zagotovo ne bo.

V EU smo imeli probleme zaradi populistov in bedakov, ki jim sledijo. In tukaj si bedak ti.


Pa bodi pasiven, kar se mene tice smo predolgo pasivni. In se enkrat, prevec predvidevas, narobe predvidevas. Jaz kar se tebe tice zgolj in samo podpiram proteste proti vladi in me tisti SNSovec ne zanima. Vse ostalo je tvoje sanjarjenje in problem tvojega ega, ki misli, da ima prav.

Preracunljivih strahopetcev je seveda dosti in dokler drugim prej prekipi lahko ostanete v tem lagodnem polozaju. Kar se mene tice bi bilo treba proteste eskalirati in realizirati po celotni Sloveniji. Se naprej, kjer se pojavi Jansa, da lepo v vsaki novici pri cemerkoli naredi Jansa zraven pripisejo, da tam ni bil zazeljen.

dmok je izjavil:


Diktator, ki bo na volitvah doživel poraz. Tak diktator še jaz ne bi hotel bit. :)


Ma ja, upam, da Slovenija ni okolje, kjer take politike lahko prospirirajo. Diktatorsko pasmo politikov je pac treba omejevati. Ne pravim pa, da je diktatorju uspelo realizirati diktaturo. Vsaj ne izven svojih krogov.

Zgodovina sprememb…

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:



Japajade, spet bedarije kvasis. JJ bo volitve popusil, samo jih bo pa manj, kot bi jih lahko, ker mu pac drzite "stuparamo".

Ti se ne upiras diktatorjem, si samo bebec, ki slepo stopa za SNSovim kandidatom za zupana (s kom ze drzi SNS?)

Ne glede na medije bo vseeno popusil, odstopil pa ne bo, gres stavit? Ce bo treba po z valjarjem vozil po vas, odstopil pa zagotovo ne bo.

V EU smo imeli probleme zaradi populistov in bedakov, ki jim sledijo. In tukaj si bedak ti.


Pa bodi pasiven, kar se mene tice smo predolgo pasivni. In se enkrat, prevec predvidevas, narobe predvidevas. Jaz kar se tebe tice zgolj in samo podpiram proteste proti vladi in me tisti SNSovec ne zanima. Vse ostalo je tvoje sanjarjenje in problem tvojega ega, ki misli, da ima prav.

Preracunljivih strahopetcev je seveda dosti in dokler drugim prej prekipi lahko ostanete v tem lagodnem polozaju. Kar se mene tice bi bilo treba proteste eskalirati in realizirati po celotni Sloveniji. Se naprej, kjer se pojavi Jansa, da lepo v vsaki novici pri cemerkoli naredi Jansa zraven pripisejo, da tam ni bil zazeljen.



Bos na volitvah videl, kako zelo sem imel prav. Pac, to, da se obnasas enako kot kreten, proti kateremu demonstriras, ti pri zmerni vecini ne bo prinesel uspeha. Najvec kar boste dosegli je, da boste "isti".

Ali ti stopas za SNS idiotom je pa cisto vseeno. Glavna je percepcija volilcev. In JJu je to jasno, pobezljanim pubertetnikom na protestih brez cilja pa, seveda cisto razumljivo, ne.

Tako, kot nihce ne pomisli, zakaj SDSovski propagandisti promovirajo antivaxerstvo po celem slo-tech in spletu ze vsaj pol leta. To se seveda nikomur ne zdi sumljivo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

TheBlueOne ::

one-half je izjavil:


Bos na volitvah videl, kako zelo sem imel prav. Pac, to, da se obnasas enako kot kreten, proti kateremu demonstriras, ti pri zmerni vecini ne bo prinesel uspeha. Najvec kar boste dosegli je, da boste "isti".

Ali ti stopas za SNS idiotom je pa cisto vseeno. Glavna je percepcija volilcev. In JJu je to jasno, pobezljanim pubertetnikom na protestih brez cilja pa, seveda cisto razumljivo, ne.

Tako, kot nihce ne pomisli, zakaj SDSovski propagandisti promovirajo antivaxerstvo po celem slo-tech in spletu ze vsaj pol leta. To se seveda nikomur ne zdi sumljivo.


Kaj bom videl na volitvah? Da bo SDS izgubil? Kaj to potem pomeni, da ti moramo priskrbeti nobelovo, ce bo tako?

Kdo pa si potem ti? Mene nekam predalckas, SDSovce nekam predalckas itn. Kdo ste vi, eminentna manjsina, ki ima vse odgovore ampak zna predvsem kritizirati vse ostale? To ves, kako enostavno je vse kritizirati, posebej za nazaj? Ce je to tvoj domet, potem tezko koga predalckas glede na inteligenco. Bos moral najprej spoznati, da tvoji pomisleki dalec niso kaj posebnega, tvoje resitve pa so neobstojece.

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:


Bos na volitvah videl, kako zelo sem imel prav. Pac, to, da se obnasas enako kot kreten, proti kateremu demonstriras, ti pri zmerni vecini ne bo prinesel uspeha. Najvec kar boste dosegli je, da boste "isti".

Ali ti stopas za SNS idiotom je pa cisto vseeno. Glavna je percepcija volilcev. In JJu je to jasno, pobezljanim pubertetnikom na protestih brez cilja pa, seveda cisto razumljivo, ne.

Tako, kot nihce ne pomisli, zakaj SDSovski propagandisti promovirajo antivaxerstvo po celem slo-tech in spletu ze vsaj pol leta. To se seveda nikomur ne zdi sumljivo.


Kaj bom videl na volitvah? Da bo SDS izgubil? Kaj to potem pomeni, da ti moramo priskrbeti nobelovo, ce bo tako?

Kdo pa si potem ti? Mene nekam predalckas, SDSovce nekam predalckas itn. Kdo ste vi, eminentna manjsina, ki ima vse odgovore ampak zna predvsem kritizirati vse ostale? To ves, kako enostavno je vse kritizirati, posebej za nazaj? Ce je to tvoj domet, potem tezko koga predalckas glede na inteligenco. Bos moral najprej spoznati, da tvoji pomisleki dalec niso kaj posebnega, tvoje resitve pa so neobstojece.


Predvsem tvoje / vase resitve so neobstojece. Sicer pa predstavljam tiste, ki morda, ce ne drugega ze samo zaradi izkusnj iz preteklosti, recimo prejsnje JJeve vlade, se razmiljamo. Ker ta del tebi / vam ne gre od rok. Kot teleta direktno v prva vrata, kot otroci, ki niso dobili igrace in se zdaj jokajo (pun intended) mecejo po tleh v trgovini, ker mislijo, da bojo lahko starse (tiste, ki imajo moc) prisilili, da bo po njihovo.

Moja resitev je preprosta, pocaka se na volitve in se spravi JJa iz stolcka, brez, da se mu daje izgovore zakaj ne (od epidemije, ki lahko prav fino sluzi kot izgovor za zamik volitev se za nekaj casa), brez obsedenega stanja (ki bi ga ti rad naredil, JJ pa bi z uzitkom poslal vojsko nate - ne pozabit, da je ta bedak ukazal 1991 napad na vojasnice, bi bili lahko prav hitro druga BiH).

Medtem ko pizde, kot si ti razmisljajo samo o tem, da se nocejo cepit (ker je to tako velik buhuhu). Sploh vam ni problem JJ. Problem je, da ste prestrasene reve.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

TheBlueOne ::

one-half je izjavil:



Predvsem tvoje / vase resitve so neobstojece. Sicer pa predstavljam tiste, ki morda, ce ne drugega ze samo zaradi izkusnj iz preteklosti, recimo prejsnje JJeve vlade, se razmiljamo. Ker ta del tebi / vam ne gre od rok. Kot teleta direktno v prva vrata, kot otroci, ki niso dobili igrace in se zdaj jokajo (pun intended) mecejo po tleh v trgovini, ker mislijo, da bojo lahko starse (tiste, ki imajo moc) prisilili, da bo po njihovo.

Moja resitev je preprosta, pocaka se na volitve in se spravi JJa iz stolcka, brez, da se mu daje izgovore zakaj ne (od epidemije, ki lahko prav fino sluzi kot izgovor za zamik volitev se za nekaj casa), brez obsedenega stanja (ki bi ga ti rad naredil, JJ pa bi z uzitkom poslal vojsko nate - ne pozabit, da je ta bedak ukazal 1991 napad na vojasnice, bi bili lahko prav hitro druga BiH).

Medtem ko pizde, kot si ti razmisljajo samo o tem, da se nocejo cepit (ker je to tako velik buhuhu). Sploh vam ni problem JJ. Problem je, da ste prestrasene reve.


Meni bolj delujes kakor da SDS zelis kupiti mir do volitev. Glej imas pa se en totalni fail v razmisljanju, ki ti ga lahko potrdim. Sem ze dolgo cepljen. Nekako o meni vse predvidevas narobe, morda tudi neutemljeno sodis okoli inteligence, moje in svoje?

Za take, ki zelite kupiti mir do volitev so tisti, ki se uprejo prestrasene reve, tisti, ki pa cakate in mirno gledate kar pocne JJ pa ste hrabri heroji. :) JJ kar naj poslje se vojsko, da pridemo v mendarodne medije. Malo strasis, da bi kupil mir?

Telbanc ::

one-half je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:


Bos na volitvah videl, kako zelo sem imel prav. Pac, to, da se obnasas enako kot kreten, proti kateremu demonstriras, ti pri zmerni vecini ne bo prinesel uspeha. Najvec kar boste dosegli je, da boste "isti".

Ali ti stopas za SNS idiotom je pa cisto vseeno. Glavna je percepcija volilcev. In JJu je to jasno, pobezljanim pubertetnikom na protestih brez cilja pa, seveda cisto razumljivo, ne.

Tako, kot nihce ne pomisli, zakaj SDSovski propagandisti promovirajo antivaxerstvo po celem slo-tech in spletu ze vsaj pol leta. To se seveda nikomur ne zdi sumljivo.


Kaj bom videl na volitvah? Da bo SDS izgubil? Kaj to potem pomeni, da ti moramo priskrbeti nobelovo, ce bo tako?

Kdo pa si potem ti? Mene nekam predalckas, SDSovce nekam predalckas itn. Kdo ste vi, eminentna manjsina, ki ima vse odgovore ampak zna predvsem kritizirati vse ostale? To ves, kako enostavno je vse kritizirati, posebej za nazaj? Ce je to tvoj domet, potem tezko koga predalckas glede na inteligenco. Bos moral najprej spoznati, da tvoji pomisleki dalec niso kaj posebnega, tvoje resitve pa so neobstojece.


Predvsem tvoje / vase resitve so neobstojece. Sicer pa predstavljam tiste, ki morda, ce ne drugega ze samo zaradi izkusnj iz preteklosti, recimo prejsnje JJeve vlade, se razmiljamo. Ker ta del tebi / vam ne gre od rok. Kot teleta direktno v prva vrata, kot otroci, ki niso dobili igrace in se zdaj jokajo (pun intended) mecejo po tleh v trgovini, ker mislijo, da bojo lahko starse (tiste, ki imajo moc) prisilili, da bo po njihovo.

Moja resitev je preprosta, pocaka se na volitve in se spravi JJa iz stolcka, brez, da se mu daje izgovore zakaj ne (od epidemije, ki lahko prav fino sluzi kot izgovor za zamik volitev se za nekaj casa), brez obsedenega stanja (ki bi ga ti rad naredil, JJ pa bi z uzitkom poslal vojsko nate - ne pozabit, da je ta bedak ukazal 1991 napad na vojasnice, bi bili lahko prav hitro druga BiH).

Medtem ko pizde, kot si ti razmisljajo samo o tem, da se nocejo cepit (ker je to tako velik buhuhu). Sploh vam ni problem JJ. Problem je, da ste prestrasene reve.


https://twitter.com/Fredom1161/status/1...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

paradajzos ::

49106 je izjavil:

Jansa bo karkoli kdo naredi obrnil v svoje dobro, posebej ce mu pustimo podrediti medije in policijo.


To se je že zgodilo. Naslednji korak je via Lukašenko

paradajzos je izjavil:

49106 je izjavil:

To, da so ženske v povprečju pogumnejše od sdsovca, ni zaničevanje žensk.

Uporabil si izraz “baba” in ne ženska. Poleg tega ne vem zakaj bi vse ženske primerjal z “SDSovcem”? Ženske niso nič manj pogumne kot katerikoli moški in omenjat jih kot negativno referenco na takšen način je omalovaževanje. Moški šovinizem.



Zmeni se s tistimi, ki pišejo SSKJ




bába -e ž (á)
1. slabš. ženska, navadno starejša: grda, stara baba; ekspr. prekleta baba nora
● šalj. babe se zbirajo, dež bo; preg. kamor si hudič sam ne upa, pošlje babo ženski se posreči izpeljati tudi na videz nerešljivo zadevo
// nizko (zakonska) žena: nikamor ne gre brez svoje babe
2. ekspr. lepa, postavna ali sposobna ženska: baba pa je, baba
3. ekspr. strahopeten ali klepetav moški: kaj se bojiš, baba! lahko mi poveš, saj nisem baba
4. kar se rabi kot podstava, opora, podlaga: steber kozolca so postavili na betonsko babo; baba (pri klepalniku) babica


To še ne pomeni, da zmerjanje sogovornika z “baba” ni mizoginistično. Lahko bi uporabil kakšen drugi izraz, ne pa da si na splošno žaljiv do žensk.

111111111111 ::

49106 je izjavil:

Protestiranje je ustavna pravica. To, da si dva sdsovca domišljata nebuloze o legitimnosti, nima veze s tem.

Metanje kock pa ni.

49106 je izjavil:

Nima veze kdo izmed Jugičev, ki vas motijo, je govorec na protestih. Če bi vlada odstopila, ko je uvidela, da nima podpore ne v parlamentu ne med prebivalstvom, protesti ne bi bili potrebni.

Še enkrat ponovim. Ljubljana ni prebivalstvo Slovenije.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Ti mater, ti iz resni.ca so pa najmanj dvojni-dvojni-dvojni Janševi agenti, da mu take pišejo:

Medtem ko poteka hišna preiskava pri Zoran Stevanović, se bomo mi spomnili tistega, ki je decembra 2009 vabil na trge in ulice (video na: https://bit.ly/resnica_jj_pozivprotest), a takrat to več kot očitno ni predstavljalo "Hujskanje k upiranju".
Janez Janša.
Človek, ki ne zna komunicirati, ampak zbada z žaljivkami. Preko Twiterja. Kot predsednik vlade.
Človek, ki ne upa stopiti pred lasten narod. Edino, kar upa, je poslati mail Zoranu. In ga seveda ne pozabi objaviti na Twitter. Kot predsednik vlade.
Človek, ki je kot minister za obrambo Demosove vlade prejel 250.000 dolarjev podkupnine za vsako ladjo orožja, ki je leta 1991 priplula v Luko Koper (pričevanje: Marin Tomulić, francosko-hrvaški posrednik z orožjem).
Človek, ki hvali varovanje s strani policistov, medtem ko je 19-letni fant ležal na travmatološkem oddelku, njegova mama pa ga ni mogla obiskati, saj je to "dobra šola za vnaprej". Kot predsednik vlade.
Človek, ki zaradi lastnega maščevanja, sovraštva in zamer iz preteklosti, noče da se izvedejo predčasne volitve. Ali pa mogoče ne upa? Seveda kot predsednik vlade.
Človek, ki je odobril nakup 500 kosov zaščitne maske iz papirnate brisače in dveh gumic. V skupni vrednosti 380 tisoč evrov. Da o nakupu hitrih testov ne govorimo ... Ker se mu kot predsedniku vlade gre za naše zdravje.
Pa da ne naštevamo v nedogled ...
Ti, Janezek, ti NISI naš predsednik vlade! ?

Invictus ::

Janša s svojim odgovorom na proteste daje legitimnost nasilju.

Ampak pozablja na to, da bo policija enako reagirala, ko bo on organiziral proteste.

Saj bo vse zakonito...

Stevanović je pase...

Smo ga že prebrali...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:



Predvsem tvoje / vase resitve so neobstojece. Sicer pa predstavljam tiste, ki morda, ce ne drugega ze samo zaradi izkusnj iz preteklosti, recimo prejsnje JJeve vlade, se razmiljamo. Ker ta del tebi / vam ne gre od rok. Kot teleta direktno v prva vrata, kot otroci, ki niso dobili igrace in se zdaj jokajo (pun intended) mecejo po tleh v trgovini, ker mislijo, da bojo lahko starse (tiste, ki imajo moc) prisilili, da bo po njihovo.

Moja resitev je preprosta, pocaka se na volitve in se spravi JJa iz stolcka, brez, da se mu daje izgovore zakaj ne (od epidemije, ki lahko prav fino sluzi kot izgovor za zamik volitev se za nekaj casa), brez obsedenega stanja (ki bi ga ti rad naredil, JJ pa bi z uzitkom poslal vojsko nate - ne pozabit, da je ta bedak ukazal 1991 napad na vojasnice, bi bili lahko prav hitro druga BiH).

Medtem ko pizde, kot si ti razmisljajo samo o tem, da se nocejo cepit (ker je to tako velik buhuhu). Sploh vam ni problem JJ. Problem je, da ste prestrasene reve.


Meni bolj delujes kakor da SDS zelis kupiti mir do volitev. Glej imas pa se en totalni fail v razmisljanju, ki ti ga lahko potrdim. Sem ze dolgo cepljen. Nekako o meni vse predvidevas narobe, morda tudi neutemljeno sodis okoli inteligence, moje in svoje?

Za take, ki zelite kupiti mir do volitev so tisti, ki se uprejo prestrasene reve, tisti, ki pa cakate in mirno gledate kar pocne JJ pa ste hrabri heroji. :) JJ kar naj poslje se vojsko, da pridemo v mendarodne medije. Malo strasis, da bi kupil mir?


Se pravi, gremo destabilizirat drzavo, ker bo potem vse bolje. In to, da obveljamo za podrocje nemirov se je ze zgodovinsko do sedaj se vsem obrestovalo, mar ne (sploh glede poslov, ki jih imajo vsi radi v drzavah, ki so na robu revolucije - kar bo izgledalo potem ko to dobijo v roke tuji mediji - pac nihce jim ne bo povedal, da gre samo za nekaj prenapetih pubertetnikov)? Si ti normalen? Skodo delas primarno cisto navadnim ljudem, za zraven koristis SDSu, ker se lahko zgovarja na vas, skodo delas opoziciji, da bo izgubljala zmerne volilce in zdaj JAZ delujem kot SDS? Si normalen?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

paradajzos ::

Stevanović je pase...


A si lahko predstavlja kdo, da tega človeka z "oprodami" sprejme Pahor na pogovor? Saj vse ok, da se z vsemi pogovarja, ampak vse do svoje meje.

Invictus ::

Pahor že zdavnaj ni vel kredibilen...

Navaden zafiskan pederčina...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

juroz ::

kdo pa recimo po tvoje je kredibilen?

Kebo ::

Zanimivo, da je tut nek sodnik požegnal hišno preiskavo. A ma Janša zdej že v sodstvu svoje ljudi.

chucki ::

Janez ima podporo na vasi in ne v južnogovoreći ljubljani. Zadnjic me je prodajalec na omv na zaloski ogovoril v bosanskem jeziku.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

TheBlueOne ::

one-half je izjavil:



Se pravi, gremo destabilizirat drzavo, ker bo potem vse bolje. In to, da obveljamo za podrocje nemirov se je ze zgodovinsko do sedaj se vsem obrestovalo, mar ne (sploh glede poslov, ki jih imajo vsi radi v drzavah, ki so na robu revolucije - kar bo izgledalo potem ko to dobijo v roke tuji mediji - pac nihce jim ne bo povedal, da gre samo za nekaj prenapetih pubertetnikov)? Si ti normalen? Skodo delas primarno cisto navadnim ljudem, za zraven koristis SDSu, ker se lahko zgovarja na vas, skodo delas opoziciji, da bo izgubljala zmerne volilce in zdaj JAZ delujem kot SDS? Si normalen?


Ja, se zavedam, da bi naredil vse, da se Janeza pusti pri miru. Vazna je stabilnost, kjer ni vazno kaj je, lahko je tudi diktatura. Kolikokrat bos to se obrnil okoli?

Zate ni vazno kaj SDS pocne, ce pokradejo vse kar se da, si podredijo medije, sodstvao je to za take kot si ti malenkost v primerjavi s tem, da se naredi slaba reklama v tujini. Seveda slaba reklama, ki jo dela Janez tukaj ni problem.

Jaz pac ne pustim sekunde politikom, ki si podrejajo policijo, medije, sodstvo, delijo posle na jahtah itn., ker koncni rezultat, ce ne naredis nic je, da na koncu res ne mores nic vec. In seveda mi je jasno kako dragoceno je, ce jim izpogajas se pol leta miru, kjer si lahko vse demokraticne sisteme podredijo do take mere, da bo samo se Janezova razlaga edina resnica.

Skratka zame so protesti popolnoma naraven odziv v demokraticnem sistemu. Razumem tudi eskalacije, kakor tudi, da SDSovci kakor ti na vsak nacin zelite kupiti se malo casa. Jaz Jansi in SDS na noben nacin ne dam miru, da bodo potem trobili kako so povezali narod. Mora biti kristalno jasno, kje nimajo podpore.

Zgodovina sprememb…

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:



Se pravi, gremo destabilizirat drzavo, ker bo potem vse bolje. In to, da obveljamo za podrocje nemirov se je ze zgodovinsko do sedaj se vsem obrestovalo, mar ne (sploh glede poslov, ki jih imajo vsi radi v drzavah, ki so na robu revolucije - kar bo izgledalo potem ko to dobijo v roke tuji mediji - pac nihce jim ne bo povedal, da gre samo za nekaj prenapetih pubertetnikov)? Si ti normalen? Skodo delas primarno cisto navadnim ljudem, za zraven koristis SDSu, ker se lahko zgovarja na vas, skodo delas opoziciji, da bo izgubljala zmerne volilce in zdaj JAZ delujem kot SDS? Si normalen?


Ja, se zavedam, da bi naredil vse, da se Janeza pusti pri miru. Vazna je stabilnost, kjer ni vazno kaj je, lahko je tudi diktatura. Kolikokrat bos to se obrnil okoli?

Zate ni vazno kaj SDS pocne, ce pokradejo vse kar se da, si podredijo medije, sodstvao je to za take kot si ti malenkost v primerjavi s tem, da se naredi slaba reklama v tujini. Seveda slaba reklama, ki jo dela Janez tukaj ni problem.

Jaz pac ne pustim sekunde politikom, ki si podrejajo policijo, medije, sodstvo, delijo posle na jahtah itn., ker koncni rezultat, ce ne naredis nic je, da na koncu res ne mores nic vec. In seveda mi je jasno kako dragoceno je, ce jim izpogajas se pol leta miru, kjer si lahko vse demokraticne sisteme podredijo do take mere, da bo samo se Janezova razlaga edina resnica.

Skratka zame so protesti popolnoma naraven odziv v demokraticnem sistemu. Razumem tudi eskalacije, kakor tudi, da SDSovci kakor ti na vsak nacin zelite kupiti se malo casa. Jaz Jansi in SDS na noben nacin ne dam miru, da bodo potem trobili kako so povezali narod. Mora biti kristalno jasno, da nimajo podpore.


Do volitev ne bos ti naredil cisto nic, bos pa v najslabsem primeru zavlekel volitve. Saj pravim, dojencki v cvetu pubertete se imate radi za superpomembne in niste sposobni razmisljati niti za pol koraka naprej.

SDSovec pa si glede na svoje akcije in zabitost ti, izpades pa kot tisti prenapeti kreteni pred sodiscem "pro Jansa".

To je pac vasa podoba, ki jo posiljate med volilce. Saj se lahko tolazis, da sem problem jaz, ker ti to tudi povem, samo to ne spremeni dejstva, da delate vec skode kot koristi. In drzi kot pribito, ne glede ali sem jaz SDSovec ali nisem, ali sem marsovec, ali sem morda banana. Cisto irelevantno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

juroz ::

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:



Se pravi, gremo destabilizirat drzavo, ker bo potem vse bolje. In to, da obveljamo za podrocje nemirov se je ze zgodovinsko do sedaj se vsem obrestovalo, mar ne (sploh glede poslov, ki jih imajo vsi radi v drzavah, ki so na robu revolucije - kar bo izgledalo potem ko to dobijo v roke tuji mediji - pac nihce jim ne bo povedal, da gre samo za nekaj prenapetih pubertetnikov)? Si ti normalen? Skodo delas primarno cisto navadnim ljudem, za zraven koristis SDSu, ker se lahko zgovarja na vas, skodo delas opoziciji, da bo izgubljala zmerne volilce in zdaj JAZ delujem kot SDS? Si normalen?


Ja, se zavedam, da bi naredil vse, da se Janeza pusti pri miru. Vazna je stabilnost, kjer ni vazno kaj je, lahko je tudi diktatura. Kolikokrat bos to se obrnil okoli?

Zate ni vazno kaj SDS pocne, ce pokradejo vse kar se da, si podredijo medije, sodstvao je to za take kot si ti malenkost v primerjavi s tem, da se naredi slaba reklama v tujini. Seveda slaba reklama, ki jo dela Janez tukaj ni problem.

Jaz pac ne pustim sekunde politikom, ki si podrejajo policijo, medije, sodstvo, delijo posle na jahtah itn., ker koncni rezultat, ce ne naredis nic je, da na koncu res ne mores nic vec. In seveda mi je jasno kako dragoceno je, ce jim izpogajas se pol leta miru, kjer si lahko vse demokraticne sisteme podredijo do take mere, da bo samo se Janezova razlaga edina resnica.

Skratka zame so protesti popolnoma naraven odziv v demokraticnem sistemu. Razumem tudi eskalacije, kakor tudi, da SDSovci kakor ti na vsak nacin zelite kupiti se malo casa. Jaz Jansi in SDS na noben nacin ne dam miru, da bodo potem trobili kako so povezali narod. Mora biti kristalno jasno, kje nimajo podpore.


torej praviš da komplet garnituro menjamo? sam tok v info, al sam sds?

TheBlueOne ::

juroz je izjavil:



torej praviš da komplet garnituro menjamo? sam tok v info, al sam sds?


Kaj bi rad prodal klasicno SDS tolazbo v stilu "Vsi so isti."? Ne pricakujem neke perfekcije in praviloma me politika dalec ne zanima toliko kot trenutno, ko SDS prakticno tedensko najde novo dno politicnih manir in politicnih norm.

Kaj bodo alternative bomo se videli, si pa mislim, da bo kaj zanimivega. Ne bodo pa mozne, ce bodo stranke imele vernike, in bodo vedno dobile enako glasov, ker jim nekdo pove "Saj so vsi isti, Janez je pac nas lopov.".

TheBlueOne ::

one-half je izjavil:



Do volitev ne bos ti naredil cisto nic, bos pa v najslabsem primeru zavlekel volitve. Saj pravim, dojencki v cvetu pubertete se imate radi za superpomembne in niste sposobni razmisljati niti za pol koraka naprej.

SDSovec pa si glede na svoje akcije in zabitost ti, izpades pa kot tisti prenapeti kreteni pred sodiscem "pro Jansa".

To je pac vasa podoba, ki jo posiljate med volilce. Saj se lahko tolazis, da sem problem jaz, ker ti to tudi povem, samo to ne spremeni dejstva, da delate vec skode kot koristi. In drzi kot pribito, ne glede ali sem jaz SDSovec ali nisem, ali sem marsovec, ali sem morda banana. Cisto irelevantno.


Tvoja podoba se jasno vidi skozi tvoj slog pisanja. Kakor SDSovci bi z agresivnim dialogom rad eskaliral diskusijo tja, kjer ti je kamot. In se enkrat, kjer si konkreten o tvojih predvidevanjih o meni si streljal mimo. Zakaj menis, da imas prav pri bolj abstraktnih predpostavkah?

Ne vem, zakaj bi protesti zavlekli volitve. Si mislim, da je prej nasprotno.

Morda ti delujem prenapet, ampak beri kako pises ti. Ti si ja ziva ironija. V dialogu nervozen, v praksi pasivni heroj. Take imajo radi za sankom, je pa res, da tam mene ne bos nasel, zato pa verjetno ne znava komunicirati.

Zgodovina sprememb…

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

juroz je izjavil:



torej praviš da komplet garnituro menjamo? sam tok v info, al sam sds?


Kaj bi rad prodal klasicno SDS tolazbo v stilu "Vsi so isti."? Ne pricakujem neke perfekcije in praviloma me politika dalec ne zanima toliko kot trenutno, ko SDS prakticno tedensko najde novo dno politicnih manir in politicnih norm.

Kaj bodo alternative bomo se videli, si pa mislim, da bo kaj zanimivega. Ne bodo pa mozne, ce bodo stranke imele vernike, in bodo vedno dobile enako glasov, ker jim nekdo pove "Saj so vsi isti, Janez je pac nas lopov.".


Vec bos naredil, ce bos vzel baseball kij in vse, ki so v nedelju na izletih, na kavcih ipd. spravil volit. Dosti boljse opcije pa ne bo (je ne bo - ne mores v narodu goljufov, laznjivcev, "bomzrhtal", utajevalcev, egoistov, narcisov,... dobiti kaj dosti boljsega, politiki so samo ogledalo naroda), kup populistiv a la Stevanovic bo zavohalo priloznosti in SDS bo potem spet najvecja parlamentarna stranka, populisti se bojo pa prodali kupckanju. Pa bos gledaj JJa se 4 leta.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

juroz ::

TheBlueOne je izjavil:

juroz je izjavil:



torej praviš da komplet garnituro menjamo? sam tok v info, al sam sds?


Kaj bi rad prodal klasicno SDS tolazbo v stilu "Vsi so isti."? Ne pricakujem neke perfekcije in praviloma me politika dalec ne zanima toliko kot trenutno, ko SDS prakticno tedensko najde novo dno politicnih manir in politicnih norm.

Kaj bodo alternative bomo se videli, si pa mislim, da bo kaj zanimivega. Ne bodo pa mozne, ce bodo stranke imele vernike, in bodo vedno dobile enako glasov, ker jim nekdo pove "Saj so vsi isti, Janez je pac nas lopov.".

:)) :)) :)) :))
ne ne samo preverjal sem na kateri meri haterja si. si že kar tam v ekstremnih vodah, ni še nivo smrekarja a prav daleč ne.
če se prav spominjam sploh nisi v SLO, politika te pa zanima le kadar je sds na oblasti. kadar ni je vse ok, še političnih novic ne prebereš. sem prepričan da tudi 5 stavkov nisi sposoben sestavit o ostalih strankah.

seveda pričakujem označbo da sem sdsovc, drugače od ekstremistov ne gre. ti pa dam malo za razmišljat da jih še nikoli nisem volil in nimam namena a tudi to sem prepričan da te ne bo ustavilo pred označbo.

sicer pa, daj ti meni povej v čem so si pa drugačni? ker isti praviš da niso. če bo šlo seveda.

Utk ::

Če bo Stevanovića ulica prinesla, ga bo lahko tudi odnesla. Sem gor napisal kaj pravijo o Janši...

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

Tvoja podoba se jasno vidi skozi tvoj slog pisanja. Kakor SDSovci bi z agresivnim dialogom rad eskaliral diskusijo tja, kjer ti je kamot. In se enkrat, kjer si konkreten o tvojih predvidevanjih o meni si streljal mimo. Zakaj menis, da imas prav pri bolj abstraktnih predpostavkah?

Glede na to, da hodis na antivaxerske proteste, je bila moja predpostavka pravilna. In zelo verjetno tudi je pravilna. Cepilnega potrdila verjetno ne bos objavil, mar ne?

TheBlueOne je izjavil:

Ne vem, zakaj bi protesti zavlekli volitve. Si mislim, da je prej nasprotno.

Zaradi resnih epidemioloskih tezav, kot sem zgoraj napisal, vprasaj se zakaj SDSovci nabijajo antivaxerjem propagando po celem spletu. To (vam) bebcem trobim ze pol leta, pa se kar ne verjamete.

TheBlueOne je izjavil:

Morda ti delujem prenapet, ampak beri kako pises ti. Ti si ja ziva ironija. V dialogu nervozen, v praksi pasivni heroj. Take imajo radi za sankom, je pa res, da tam mene ne bos nasel, zato pa verjetno ne znava komunicirati.

Ja, v dialogu sem nervozen, ker nerazmisljujoce kretene gledam ze predolgo. Shrani si kar sem ti tule napisal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Invictus ::

juroz je izjavil:


torej praviš da komplet garnituro menjamo? sam tok v info, al sam sds?

Nekje je treba začeti...

Drugače pa vse.

Siocer bi to lahko naredili zelo preprosto.

Politiki bi morali biti še bolje plačani. Da bi se splačalo iti v politiko tudi inteligentnim, ne samo bedakom...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

one-half ::

Invictus je izjavil:

Politiki bi morali biti še bolje plačani. Da bi se splačalo iti v politiko tudi inteligentnim, ne samo bedakom...

Tole se pa strinjam.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

TheBlueOne ::

one-half je izjavil:



Vec bos naredil, ce bos vzel baseball kij in vse, ki so v nedelju na izletih, na kavcih ipd. spravil volit. Dosti boljse opcije pa ne bo (je ne bo - ne mores v narodu goljufov, laznjivcev, "bomzrhtal", utajevalcev, egoistov, narcisov,... dobiti kaj dosti boljsega, politiki so samo ogledalo naroda), kup populistiv a la Stevanovic bo zavohalo priloznosti in SDS bo potem spet najvecja parlamentarna stranka, populisti se bojo pa prodali kupckanju. Pa bos gledaj JJa se 4 leta.



Se enkrat, morda bo slo skozi. Ti ne ves kaj jaz pocnem. Kaj ti ni jasno? Kar si predvideval je bilo narobe.

In ne, se ne strinjam. Protesti so definitivno slaba propaganda za vsako vlado. Posebej tako vztrajni in posebej, ko se zgodijo se drugje kamor stopi veliki vodja.

In seveda ne kupim, da jim dam mir, ker ti vidis mizanje in tisino kot najboljse orozje proti takim politikam. Ze o meni nisi imel nic prav, zakaj bi ti verjel na tej tocki.

juroz ::

Invictus je izjavil:

juroz je izjavil:


torej praviš da komplet garnituro menjamo? sam tok v info, al sam sds?

Nekje je treba začeti...

Drugače pa vse.

Siocer bi to lahko naredili zelo preprosto.

Politiki bi morali biti še bolje plačani. Da bi se splačalo iti v politiko tudi inteligentnim, ne samo bedakom...


aha ok, menjamo/zapremo sds (podpornike,volilce tudi ali le poslance in tiste ki so "zaposleni" pri sds?). in potem?
kako potem še druge zamenjamo? kdo so drugi na listi?

po kakšnem ključu smo izbrali najprej sds?

se pa strinjam glede plačila.

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:



Vec bos naredil, ce bos vzel baseball kij in vse, ki so v nedelju na izletih, na kavcih ipd. spravil volit. Dosti boljse opcije pa ne bo (je ne bo - ne mores v narodu goljufov, laznjivcev, "bomzrhtal", utajevalcev, egoistov, narcisov,... dobiti kaj dosti boljsega, politiki so samo ogledalo naroda), kup populistiv a la Stevanovic bo zavohalo priloznosti in SDS bo potem spet najvecja parlamentarna stranka, populisti se bojo pa prodali kupckanju. Pa bos gledaj JJa se 4 leta.



Se enkrat, morda bo slo skozi. Ti ne ves kaj jaz pocnem. Kaj ti ni jasno? Kar si predvideval je bilo narobe.

In ne, se ne strinjam. Protesti so definitivno slaba propaganda za vsako vlado. Posebej tako vztrajni in posebej, ko se zgodijo se drugje kamor stopi veliki vodja.

In seveda ne kupim, da jim dam mir, ker ti vidis mizanje in tisino kot najboljse orozje proti takim politikam. Ze o meni nisi imel nic prav, zakaj bi ti verjel na tej tocki.


Trdim, da sem imel prav vse in si se preprosto zlagal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

TheBlueOne ::

one-half je izjavil:


Glede na to, da hodis na antivaxerske proteste, je bila moja predpostavka pravilna. In zelo verjetno tudi je pravilna. Cepilnega potrdila verjetno ne bos objavil, mar ne?


Ni pravilna, ker je napacna v osnovi. Na protestih me ni bilo, jih pa razumem in racunam na to, da bodo politicne sile proti SDS znale zadeve postaviti v uporaben kontekst. Seveda ne bom objavil potrdila lol. Kaj mene briga kaj vse ti napletas v svoji glavi.

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:


Glede na to, da hodis na antivaxerske proteste, je bila moja predpostavka pravilna. In zelo verjetno tudi je pravilna. Cepilnega potrdila verjetno ne bos objavil, mar ne?


Ni pravilna, ker je napacna v osnovi. Na protestih me ni bilo, jih pa razumem in racunam na to, da bodo politicne sile proti SDS znale zadeve postaviti v uporaben kontekst. Seveda ne bom objavil potrdila lol. Kaj mene briga kaj vse ti napletas v svoji glavi.

Saj sem ti povedal, trdim da lazes.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

TheBlueOne ::

juroz je izjavil:


ne ne samo preverjal sem na kateri meri haterja si. si že kar tam v ekstremnih vodah, ni še nivo smrekarja a prav daleč ne.


Sorry, ce sem te dal neposteno v SDS, samo te klisejske SDS mantre mi nekoliko najedajo.

Drugace niti nisem nujno na levi, sem samo zelo proti SDSu in JJ, ze od postafobnbosti naprej so mi absolutno odurni.

shmandi ::

TheBlueOne je izjavil:

Protesti so definitivno slaba propaganda za vsako vlado. Posebej tako vztrajni in posebej, ko se zgodijo se drugje kamor stopi veliki vodja.

V primeru, ko protesti odražajo voljo ljudstva, preprostih državljanov...
Ne pa politično motivirani mitingi parih razvajencev in nasilnežev, ki iščejo korist zgolj za svoje riti...

TheBlueOne ::

one-half je izjavil:


Saj sem ti povedal, trdim da lazes.


To pa ima verjetno smisel samo v tvoji glavi. Ti pac imas neko idejo. No ce bos pogledal po forumu kje sem pisal, bos ugotovil, da bi bilo zame ze logisticno problem.

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:


Saj sem ti povedal, trdim da lazes.


To pa ima verjetno smisel samo v tvoji glavi. Ti pac imas neko idejo. No ce bos pogledal po forumu kje sem pisal, bos ugotovil, da bi bilo zame ze logisticno problem.

Enako bi lahko rekel tudi jaz. :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

TheBlueOne ::

shmandi je izjavil:


V primeru, ko protesti odražajo voljo ljudstva, preprostih državljanov...
Ne pa politično motivirani mitingi parih razvajencev in nasilnežev, ki iščejo korist zgolj za svoje riti...


Sem pogledal malo videe in ne kupim SDS/Demokracija razlaga o nasilju. Dosti premo skode, dosti premalo ljudi. Ce postreli policija vso municijo to se nic ne pomeni. Je pa pri vseh protestih kaj nasilja, temu se tezko izognes.

juroz ::

TheBlueOne je izjavil:

juroz je izjavil:


ne ne samo preverjal sem na kateri meri haterja si. si že kar tam v ekstremnih vodah, ni še nivo smrekarja a prav daleč ne.


Sorry, ce sem te dal neposteno v SDS, samo te klisejske SDS mantre mi nekoliko najedajo.

Drugace niti nisem nujno na levi, sem samo zelo proti SDSu in JJ, ze od postafobnbosti naprej so mi absolutno odurni.

vrjamem, saj proti sdsu in janši ni težko bit. je kar naravno stanje kjer se začne potem pa če te dejansko zanima pogledaš še naokrog.
je pa drug izziv imet vsaj približen pogled na malo širšo sliko.
in kot slotech, kjer sicer redko pišem, so 3 sdsovci, par ki imajo malo širši pogled, nekaj levice, potem pa večinoma le še odtenki hejterjev.

TheBlueOne ::

one-half je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

one-half je izjavil:


Saj sem ti povedal, trdim da lazes.


To pa ima verjetno smisel samo v tvoji glavi. Ti pac imas neko idejo. No ce bos pogledal po forumu kje sem pisal, bos ugotovil, da bi bilo zame ze logisticno problem.

Enako bi lahko rekel tudi jaz. :)


Pa ti poizkusas nastudirati mene, meni je za to kaj in kdo si ti popolnoma vseeno. Samo na tocki pasivnosti se pac ne strinjam s tabo. Ti pac mislis, da ce das SDSu popolni mir si ultimo upornik in naredis najvec za spremembe. Meni se to zdi smesno.

solatko ::

Ko prebiram komentarje na S-T sem vedno bolj prepričan, da je Bog to naredil namerno. Enim je dal pamet, drugim pa ne. Tistim, ki jo je dal, so poatali levičarji in nehali verjeti vanj, tisti katerim je ni dal, še vedno zvesto verjamejo vanj in postali so desničarji.
Zaradi pomanjkanja pameti pač ne morejo dati pametnih komentarjev, katerih večji del bi bili produkt tistega, česar nimajo, zato ponavljajo stalne mantre o komunistih, levakih, levih fašistih (nemogoča kombinacija, ker fašisti so vedno desni), antiwax-ih,...... Več kot ene vrstice podkrepljene s citati celega posta ravno tako ne zmorejo.

Zato je Bog izjavil - odpusti jim, saj ne vedo kaj delajo.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

one-half ::

solatko je izjavil:

Bog

Pise se z malo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

TheBlueOne ::

juroz je izjavil:


vrjamem, saj proti sdsu in janši ni težko bit. je kar naravno stanje kjer se začne potem pa če te dejansko zanima pogledaš še naokrog.
je pa drug izziv imet vsaj približen pogled na malo širšo sliko.


Kamot lahko imas sirsi pogled, samo vseeno je treba sproti resevati probleme. Morda samo nisem pasiven karakter, nekako mi koristi v zivljenju...

solatko ::

one-half - Pojdi še enkrat v OŠ. Vsaj toliko pameti ti je dal.
Delo krepa človeka

one-half ::

TheBlueOne je izjavil:

Ti pac mislis, da ce das SDSu popolni mir si ultimo upornik in naredis najvec za spremembe. Meni se to zdi smesno.

Nisem rekel, da das SDSu mir. Rekel sem, da so divjaski pohodi, ki se jih zdaj zganja kontraproduktivni in tudi zelo konkretno sem argumentiral. Po drugi strani nisi dal nobenega argumenta, zakaj bi bilo to dobro.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

one-half ::

solatko je izjavil:

one-half - Pojdi še enkrat v OŠ. Vsaj toliko pameti ti je dal.

Daj ne nabijaj solatko, tvoje miselne sposobnosti si ze velikokrat izkazal, sicer se s tvojo izjavo zgoraj strinjam, samo po njej si ti desnicar, razen tega, samo desnicarski katolibani pisejo bog z veliko zacetnico in ze leta gnjavijo slaviste naj to popravijo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

juroz ::

TheBlueOne je izjavil:

juroz je izjavil:


vrjamem, saj proti sdsu in janši ni težko bit. je kar naravno stanje kjer se začne potem pa če te dejansko zanima pogledaš še naokrog.
je pa drug izziv imet vsaj približen pogled na malo širšo sliko.


Kamot lahko imas sirsi pogled, samo vseeno je treba sproti resevati probleme. Morda samo nisem pasiven karakter, nekako mi koristi v zivljenju...


fair enough.
kaj si do sedaj torej naredil kar se politike tiče? ker FOR SURE ne boš trdil da je bilo pa vse ok do dobrega leta nazaj?

kotanyi ::

one-half je izjavil:

Nisem rekel, da das SDSu mir. Rekel sem, da so divjaski pohodi, ki se jih zdaj zganja kontraproduktivni in tudi zelo konkretno sem argumentiral.


Da bodo tako represivni odloki, sprejeti mimo zakonodaje, naleteli na takšen odziv, je bilo meni jasno že prvi dan po uvedbi. Pozabi Stevanoviča pa Jenulla, večini folka tam je popolnoma ravno za politično agendo teh dveh, želijo zgolj konec kretenskemu načinu vladanja. Zraven se bo jasno našla cela falanga mnenj, od nativaxerjev in corona denierjev, pa do popolnoma normalnih cepljenih ljudi, ki jim gre vlada že pošteno na kito.

Kot jaz vidim, je zunaj zdaj popolnoma nov tip ljudi, tudi takih ki prej niso bili neki aktivisti ali pa jim je bilo celo povsem vseeno za politiko. Ti so se zdaj prvič spravili na ulice povedat svoje nestrinjanje. In to je plus. Ne zato, ker bi morda računali na hitrejši padec te vlade, in ne zato ker ne bi vedeli da jih bo SDS z veseljem ponucal za "zunanjog neprijatelja", pa tudi zato ne ker bi imeli morda v vsem prav.

Ampak zato, ker imamo novo populacijo ljudi, ki so ugotovili, da je protest njihova legitimna pravica in da je na volitve treba hodit ker imajo direkten vpliv na njihovo življenje.

fikus_ ::

Invictus je izjavil:

Pahor že zdavnaj ni več kredibilen...



Mogoče res, predvsem pa nima ja*c, da bi povedal svoje mnenje o situaciji, koga okrcal, kaj se (ne) dela, . . .
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
««
17 / 126
»»