» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
2 / 126
»»

Miki N ::

Tega testiranja ne bo nikoli konec - naslednjih 14 ključnih dni nam spet grozi, da se bo nabijalo pozitivne primere...

Domovi za starejše kljub visoki precepljenosti stanovalcev in zaposlenih ostajajo ranljivi za morebiten prenos okužb z novim koronavirusom. V Domu starejših Logatec so zaradi nejasne epidemiološke slike v torek testirali 137 stanovalcev in potrdili 44 okužb. Dva obolela sta umrla, nihče od preostalih pa ne potrebuje bolnišničnega zdravljenja. To je prvi večji obseg koronavirusnih okužb v logaškem domu. Večina stanovalcev je polno cepljena, zbolevali pa so vsi.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

In jasno če je to naredil en DSO... bodo kmalu testirali spet vsi vsepovprek - in smo spet na začetku.

Ker moje upanje je bilo, da če ne drugega bo cepljenje saj zmanjšalo število testov. :(

Vrtimo se v krogu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Buggy ::

Miki N je izjavil:

Tega testiranja ne bo nikoli konec - naslednjih 14 ključnih dni nam spet grozi, da se bo nabijalo pozitivne primere...

Domovi za starejše kljub visoki precepljenosti stanovalcev in zaposlenih ostajajo ranljivi za morebiten prenos okužb z novim koronavirusom. V Domu starejših Logatec so zaradi nejasne epidemiološke slike v torek testirali 137 stanovalcev in potrdili 44 okužb. Dva obolela sta umrla, nihče od preostalih pa ne potrebuje bolnišničnega zdravljenja. To je prvi večji obseg koronavirusnih okužb v logaškem domu. Večina stanovalcev je polno cepljena, zbolevali pa so vsi.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

In jasno če je to naredil en DSO... bodo kmalu testirali spet vsi vsepovprek - in smo spet na začetku.

Ker moje upanje je bilo, da če ne drugega bo cepljenje saj zmanjšalo število testov. :(

Vrtimo se v krogu.


Cela EU je dokazala kar stroka cel cas razlaga. Cepljenje zmanjsa moznost okuzbe in tudi moznost razvoja tezjih oblik bolezni. Se vedno se lahko okuzis in ce je cepljenih pri nas malo nad 40% v uspesnih EU drzavah, kjer so ukrepe ze popolnoma ukinila pa blizu 80-90% je jasno, da se bomo mi se dolgo vrteli v krogu, ce se precepljenost ne poveca.

Sicer pa je trenutna vlada ze naredila dokoncno skodo in nekako trenutnih antivaxerjev niti ni vec mozno prepricanti v uspesnost cepljenja.

Edini pristop bi bil, da testiranje ostane za vse antivax sprance, bi pa svoje prepricanje o nedotakljivosti telesa, pac morali podkrepiti z lastno denarnico in casom, ki ga bodo porabili za to.

Bi znal potem vsak pri sebi od teh egoistov pretehtati, kaj se mu bolj "splaca".

BTW: vidim da vam je ratalo zaklenit ze eno temo, kjer se je spawnalo nebroj idiotkov s katerimi se je bilo ob petkih lepo pozabavat, bomo pa tukaj nadaljevali :P

"VLADA DELA DOBRO" moto je se aktualen >:D

kotanyi ::

Buggy je izjavil:

"VLADA DELA DOBRO" moto je se aktualen >:D


Vlada dela dobro, ja, če si virus. Ta moto je definitivno še vedno aktualen.

FireSnake ::

Mene pa nekaj zanima:
- kako si lahko tako bolan, da svojo odločitev o cepljenju baziraš na osnovi politične pripadnosti?
- kaj bi bilo drugače, če bi bila na oblasti druga opcija (bi bile številke boljše, ...)?

Mi lahko kdo to razloži, prosim?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Malidelničar ::

FireSnake - sam tega tudi ne razumem. Virus politične barve ne pozna. In če bi se slučajno pojavil masovni nov epidemični val in ogromne številke mrtvih pade vsaka vlada. Tudi leva. S tem, da COVID-a naslednje leto še ne bo čisto konec, kljub izboljšani situaciji.

Mogoče Slovenci delujejo na ta način. Predstavljam si, da če bi bila epidemija hujša in bi imeli do sedaj smrtnost denimo 30.000 ljudi, bi se posamezniki drugače obnašali. Nekatere države tega ne potrebujejo, ker jim je ogromno število mrtvih tudi nekakšen udarec na nacionalni ponos, ker kaže na neuspeh državne skupnosti kot take. Slovenci pa očitno potrebujemo mrtve ker razmišljamo na takšen način, da potrebujemo res neko resno nacionalno katastrofo ob kateri se nato zamislimo.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Invictus ::

Malidelničar je izjavil:

FireSnake - sam tega tudi ne razumem. Virus politične barve ne pozna.

Kako da ne. Virus pozna:

1. Policijsko uro
2. Loči med policaji, inšpektorji, skratka celotnim javnim sektorjev, ki jih ne okuži. To zna šele delta sev. Rajo okuži vsak sev.
3. PV se ne more okužit, niti ne nosi maske. Virus ve kdo je glavni.
4. Virus ne okuži družinskih članov, če je eden v karanteni in ostali ne.
5...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FireSnake ::

Malidelničar je izjavil:

FireSnake - sam tega tudi ne razumem. Virus politične barve ne pozna. In če bi se slučajno pojavil masovni nov epidemični val in ogromne številke mrtvih pade vsaka vlada. Tudi leva. S tem, da COVID-a naslednje leto še ne bo čisto konec, kljub izboljšani situaciji.

Mogoče Slovenci delujejo na ta način. Predstavljam si, da če bi bila epidemija hujša in bi imeli do sedaj smrtnost denimo 30.000 ljudi, bi se posamezniki drugače obnašali. Nekatere države tega ne potrebujejo, ker jim je ogromno število mrtvih tudi nekakšen udarec na nacionalni ponos, ker kaže na neuspeh državne skupnosti kot take. Slovenci pa očitno potrebujemo mrtve ker razmišljamo na takšen način, da potrebujemo res neko resno nacionalno katastrofo ob kateri se nato zamislimo.


Hvala za trud! ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Buggy ::

- kako si lahko tako bolan, da svojo odločitev o cepljenju baziraš na osnovi politične pripadnosti?

Tako predalckanje je popolnoma nesmiselno, ker ni resnicno. Jaz arestanta videti ne morem, pa smo z otroci vsi pocepljeni. Moja mati ima pa s FB opravka (neka zdravilna skupnost) pa se ji vladna nesposobnost in korupcija gabi - je pa zagreta antivaxerka.

Razlog je precej enostaven.

Ker je vlada s svojimi kaoticnimi in neustavnimi ukrepi, poleg tega pa nekoordinirano in stratesko sfaljeno komunikacijo posledicno zanetila dvom in nezaupanje pri ljudeh. Ker imas se vedno tudi ljudi vec profilov, zavedanja in znanja, ki potem v tem kaosu isce neke "smiselne" razloge zakaj to vlada pocne in razne FB zarote ter "resnice" se zdijo idealne za najti neko svojo notranjo potrjevanje.

- kaj bi bilo drugače, če bi bila na oblasti druga opcija (bi bile številke boljše, ...)?


ne vemo! Vsekakor vemo, da bi bil pristop in nagovarjanje ljudi popolnoma drugace. Bomo pa videli, ker nas caka do normale se dolga pot, zal smo mehki prehod ze zamudili, cemur se lahko zahvalimo NAJBOLJ NESPOSOBNI IN POKVARJENI VLADI EVER!

kotanyi ::

FireSnake je izjavil:

- kaj bi bilo drugače, če bi bila na oblasti druga opcija (bi bile številke boljše, ...)?


Odgovor na to vprašanje je nehvaležen, ker gre za špekulacijo. Če privzamemo, da bi bil zdravstveni minister še vseeno Gantar, bi bil najbrž odziv zdravstvenega ministrstva na epidemijo podobno nesposoben kot je bil pri tejle vladi.

Vseeno - najbrž ne bi imeli Kreka na čelu NIJZ, ampak Eržena ali Pirnatovo, ki sta epidemiologa ne pa - nekoristna cepca? Najbrž tudi "strokovna" skupina ne bi bila tako zelo kretensko vodena da v njej nekaj časa ne bi hotel sodelovati niti en epidemiolog. Zelo verjetno smiselnosti epidemioloških ukrepov ne bi zagovarjal in utemeljeval brezzvezen naegotripan laični idiot tipa Hojs. Glede na to, kaj (precej utemeljeno) trdijo Šarčevi, si predstavljam, da bi bili ukrepi vseeno malce bolj domišljeni, brezzveznih idiotizmov ala maske zunaj ne bi videli, policijske ure tudi ne, kot tudi ne marsikatere druge bedarije ki so jo popljuvali praktično vsi epidemiologi. Ukrepov morda ne bi spreminjali z danes na jutri (virus je nepredvidlijv!!111) in z odloki na nivoju zapohancev iz kleti. Tudi na mestu iz riti potegnjenih pozicij "cepilnega koordinatorja" in "kriznega govorca" ne bi gledali nesposobnežev tipa Kacin, ki 90% časa ne ve ne kaj govori, ne kaj dela. Morda bi cepljenje organizirali malo bolj sistematično, na ZD-je ki so bili preveč uspešni ne bi pošiljali inšpekcij ampak bi posvojili njihove prakse. Morda se celo ne bi praskali po jajcih celo poletje 21 ampak bi poskrbeli, da je zares kritična populacija 55+ malce bolje precepljena.

Vse našteto bi najbrž poskrbelo za to, da se ne bi cela zadeva tako zelo zamerila 70% volilnega telesa da se sedaj ljudje odločajo o zdravstvenem problemu na podlagi iracionalne zamere proti trenutni politiki. Who knows...

Kaj bi bilo, če bi bilo...kot sem rekel, nehvaležno. Ampak slabše kot so peljali tile se skoraj ne da. To je dejstvo.

FireSnake ::

@Buggy: hvala za napisano.

Se pa ne morem strinjat.
Meni je popolnoma vseeno kaj rečejo politiki (levi, desni, frjolčasti in pikčasti).
In verjamem, da je takih ljudi ogromno.

Bolj se mi zdi, da so vodene ovce (iz ene ali druge strani) tako glasne, da dajejo občutek, da jih je veliko.
Pa jih ni!

Imamo "protest" pa je tam par tisoč ljudi in se o tem piše tako kot, da je tam najmanj pol Slovenije.

Sam pa menim, da ne bi bilo popolnoma nič drugače, če bi bila na oblasti druga politična opcija.
Razlog je po pastirski logiki na dlani: ker se ne bi družili nič več ali manj, kot se. Ljudje se zaradi politike ne obnašajo nič drugače.
In večina ljudi v Sloveniji politiki ne zaupa. tako, da je (vsaj po moje) popolnoma vseeno kdo je na oblasti,

Da je Pleško najbolj nesposoben? Ne vem. Ni neka cvetka. Šarec je bil še večji gnoj.

@kotanyi: hvala za napisano. Zelo izčrpno ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

mirator ::

Dejstvo je, da ta vlada ni več sposobna sprejeti nobenga zakona več, zato se zateka k nezakonitim odlokom, kar pa je že približek diktaturi. Čeprav je že zdavnaj prepozno, vendar bi vlada z odstopom pokazala vsaj delček državniške drže.

StarMafijec ::

Invictus je izjavil:


Kako da ne. Virus pozna:

1. Policijsko uro
2. Loči med policaji, inšpektorji, skratka celotnim javnim sektorjev, ki jih ne okuži. To zna šele delta sev. Rajo okuži vsak sev.
3. PV se ne more okužit, niti ne nosi maske. Virus ve kdo je glavni.
4. Virus ne okuži družinskih članov, če je eden v karanteni in ostali ne.
5...

Tipično nabijanje antivaxxerjev.

Za cepljenje in prebolevnike je to sranje več ali manj končano, antivaxxerji bi pa to represijo podaljševali v nedogled.

GregiB ::

FireSnake je izjavil:

Mene pa nekaj zanima:
- kako si lahko tako bolan, da svojo odločitev o cepljenju baziraš na osnovi politične pripadnosti?


Zato, ker PMSM večina cepljenje zavrača kot nekakšen kulturno-družbeno-politični boj... Razloge za svoje proti-cepilne odločitve iščejo v svoji okolici, izven sebe... Zato je množično nezadovoljstvo z trenutno vlado prav prišlo. In ker nas velika večina vlade ne mara, je posledično večina antivakserjev tudi proti tej vladi. In so naštudirali, da se cepijo samo Janšarji... Ko sva se z ženo cepila, politika pri najini odločitvi ni imela niti najmanjšega vpliva. Se pa sprašujem, kako zdaj politično furajo zagrizeni SDSovci, ki so v vrtincu anti-cepilstva... Te pa morajo zdajle bit malo zmedeni, da njihov prvak tako propagira cepljenje...

FireSnake je izjavil:

Bolj se mi zdi, da so vodene ovce (iz ene ali druge strani) tako glasne, da dajejo občutek, da jih je veliko.
Pa jih ni!
Imamo "protest" pa je tam par tisoč ljudi in se o tem piše tako kot, da je tam najmanj pol Slovenije.


Protestnikov je.... veliko, ngl. Vedeti moramo tudi, da se vsi protestniki, ki so na protestih prezentni, ne identificirajo s tistimi, ki si na teh protestih podajajo megafon. Veliko jih pride zgolj zato, da protestira (iz svojih vzgibov).

Vztrajanje te ne-delujoče "vladajmo z odloki" vlade provocira vedno glasnejše, množičnejše, intenzivnejše in žal nasilnejše proteste.

Medklic... je Hojsov nastop na Tarči včeraj kakorkoli pripomogel k temu, da se narod vsaj malo pomiri? Kaj je včeraj zlival na ogenj, ki se širi po celi rodni grüdi...? Vode ziher ne... Tonin se je vsaj trudil umirjeno se izogibeti žolčnim vprašanjem z mirno retoriko (pa ne, da mu je uspevalo, vsaj trudil se je)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

LeQuack ::

A se lahko z odloki prepove volitve?
Quack !

widj3098dj32 ::

LeQuack je izjavil:

A se lahko z odloki prepove volitve?

Seveda, dokler US tega ne preklice (ko najdejo cas).

LeQuack ::

widj3098dj32 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

A se lahko z odloki prepove volitve?

Seveda, dokler US tega ne preklice (ko najdejo cas).


Potem ima Janša rešitev. En odlok za prepoved volitev, drugi da so volitve lahko samo če se vsi cepijo, tretji da so lahko volitve če se voli večinsko SDS, itd. Preden bi obdelale vse te neštete odloke bi minilo nekaj let.
Quack !

Invictus ::

widj3098dj32 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

A se lahko z odloki prepove volitve?

Seveda, dokler US tega ne preklice (ko najdejo cas).

Še to ne, nekdo mora dati vlogo na ustavno sodišče, da se le to zbudi.

Oni sami po sebi ne naredijo nič.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

feryz ::

Aha, saj glavnina njih je tukaj. Navijajo za ukrepe in dodatke.

primoz4p ::

FireSnake je izjavil:

Mene pa nekaj zanima:
- kako si lahko tako bolan, da svojo odločitev o cepljenju baziraš na osnovi politične pripadnosti?
- kaj bi bilo drugače, če bi bila na oblasti druga opcija (bi bile številke boljše, ...)?

Mi lahko kdo to razloži, prosim?


V Sloveniji naj bi bilo vseh prebolelih več kot 50%. 4x več kot uradno. Glede na moj socialni krog to velja; ne štejem raznih facebook prijateljev. To pomeni, da se je že vsak drugi srečal z virusom in ga prebolel. Pri tako velikem procentu ne pomaga prepričevanje (sem štejem tudi razne plačane forumske trole) ampak samo korenček in palica. Sedaj se vihti palica.
Fanatičnih ljudi, ki bi se odločali glede na politično pripadnost, pa je po mojem mišljenju zanemarljivo malo (lahko se motim).

FireSnake ::

mirator je izjavil:

Dejstvo je, da ta vlada ni več sposobna sprejeti nobenga zakona več


No, ko take preberemo nam vsem mine.

Nobenega zakona? Pomisliš preden napišeš?

Ta teden, ko sem se vozil domov so govorili, da so sprejeli zakon o povečanju povprečnin občin in še en zakon, ki ga je predlagala Levica.
Zdaj mi pa ni jasno o čem ti to (kar tako na pamet).

Zaradi takih objav so vse teme zaklenjene, ker so nepregledna greznica.

Sploh pa, ko nekdo začne z "dejstvo je" ... taka objava se komot preskoči, ker je zguba časa to brat.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Kako to spremeni dejstvo, da vlada (brez opozicije) ne more sprejet nobenega zakona?

one-half ::

FireSnake je izjavil:

Ta teden, ko sem se vozil domov so govorili, da so sprejeli zakon o povečanju povprečnin občin in še en zakon, ki ga je predlagala Levica.


Ja, samo PC zakon ne bo sel cez parlament, ker ga nihce ne bo podprl pred volitvami. Bojo raje po volitvah, zaenkrat je s protikoronskimi ukrepi zavinjana samo vlada in lepo bojo tako pustili do volitev, potem pa bo nova vlada sprejela enakega. Ker drugace pac ne gre.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GregiB ::

FireSnake je izjavil:

Nobenega zakona? Pomisliš preden napišeš?

Ta teden, ko sem se vozil domov so govorili, da so sprejeli zakon o povečanju povprečnin občin in še en zakon, ki ga je predlagala Levica.


Načeloma imaš prav... sprejemajo se minorni zakoni, kjer gre za kakšne dopolnitve, popravke in zadeve, ki predmetno ne vplivajo na naša življenja. Je pa dejstvo (pa če ti ta besedna zveza sede ali ne), da je vlada manjšinska, da tudi s podporo manjšincev in SNSa nima dovolj glasov za sprejemanje pomembnih zakonov. Zato se zateka k odlokom in prevzema funkcijo zakonodajne veje oblasti. Parlamentu jemlje vlogo, ki smo jim jo dali državljani.
Posledično, ker smo volivci neposredno volili zgolj zakonodajno vejo oblasti, je nedopustno, da "zakone" sprejema izvršna veja oblasti, ki je bila postavljena ne s strani volivcev, ampak parlamentarcev
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Malidelničar ::

Ja ampak Janšo ne briga kaj pišete. On bo kandidiral na volitvah in na soočenjih bo zopet brutalen.
Zadnjič smo tudi poslušali strah pred Janšo, nato pa je bil na soočenjih najboljši.
Mu bodo pa padli odstotki, to pa. Po mojem bo dobil 20%, razen če se ne zgodi kaj nepričakovanega. Tudi ljudje, ki so ga prej večkrat volili, ga tokrat ne bodo.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

FireSnake ::

Kar je normalno.
Vsak, ki pride na oblast mu podpora pada.

Sploh pa v teh časih. Za špukanje je zdaj idealni čas.
Eni se tega zavedamo. Levaki pa ne. In to se jim zna obrestovati.

Po dolgem času bom zopet šel na volitve, ker te pa res znajo biti zanimive.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mirator ::

Jaz bom šel na volitve. Koga bom volil, še ne vem. Vem pa da nikogar, ki je v dosedanji vladi. Ali bo moja izbira opravičila moj glas ne vem (mogoče bo na naslednjih volitvah moj glas šel h komu drugemu), bo pa veseeno za stranke aktualne vlade (seveda, če bo moja volilna odločitev v rangu večine) opozorilo vsem strankam, da se z ljudstvom, kateremu želijo vladati, ni šaliti.

kotanyi ::

A lahko nehate flancat o cepivih. Ste s tem poflom zjebali že dovolj tem, med drugimi tudi prejšnjo pro(ti)vladno.

Tule se gre o vladi. Za cepiva si odprite svojo.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

Nedasemiveč ::

FireSnake je izjavil:

mirator je izjavil:

Dejstvo je, da ta vlada ni več sposobna sprejeti nobenga zakona več


No, ko take preberemo nam vsem mine.


Vlada lahko sprejme samo zakone, ki enostavno morajo iti čez v dobrobit države, drugače bo volilne točke na ta način izgubljala tudi opozicija. Vse ostalo, kar si Janša zamisli (zakon o nalezljivih bolezni, razrešitev predsednika DZ itd.) pa pač pade. Vlada nima večina, enako kot je nima opozicija.

V takšnih primerih vsak PV, ki spoštuje vsak nekaj politične etike pač odstopi in se gre na predčasne volitve.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/v-zagor...

"V srednji šoli v Zagorju ob Savi je del dijakov zavrnil nošenje mask pri pouku in upravnemu sodišču predlagal začasno odredbo, da jim šola dopusti obiskovanje pouka brez mask. Šola je bila izpraznjena, v podporo dijakom pa se je pred šolo odvil protest."

Zaj že srednješolci ....

Vse je blo u redu, dokler niso zaćel jebat folk direkt u glavo z PTC za doktorja, banke in benz pumpa.

Verjetno tele zadeve ne prinesejo tolk k pandemiji, da ne bi moglo it brez testiranja, bojo pa drgač odnesle vlado in se folku nabira ....

Ker teli sredneješolci so tole pobral doma, tole nepokorščino.

So pa neki čudaki v opoziciji, namesto da bi rekli, da bojo olašali življenje folku in mal sprostili, kar bi lah, delajo kapitalno napako in ko papige ponavljajo volitve.

Pol ko bojo volitve in bojo gor pprlezli ekstremisti...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/slepi-i...

"Zveza društev slepih je v DZ vložila 13.683 podpisov v podporo peticiji proti krčenju pravic slepih in slabovidnih. Nasprotujejo odpravi dodatka za pomoč in postrežbo slepim in slabovidnim, ki je določen v pokojninskem zakonu."

Sploh socijalna čuteča NSi in Jajo spet šparajo na revežih.

Svinjsko.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PacificBlue ::

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/v-zagor...

"V srednji šoli v Zagorju ob Savi je del dijakov zavrnil nošenje mask pri pouku in upravnemu sodišču predlagal začasno odredbo, da jim šola dopusti obiskovanje pouka brez mask. Šola je bila izpraznjena, v podporo dijakom pa se je pred šolo odvil protest."

Zaj že srednješolci ....

Vse je blo u redu, dokler niso zaćel jebat folk direkt u glavo z PTC za doktorja, banke in benz pumpa.

Verjetno tele zadeve ne prinesejo tolk k pandemiji, da ne bi moglo it brez testiranja, bojo pa drgač odnesle vlado in se folku nabira ....

Ker teli sredneješolci so tole pobral doma, tole nepokorščino.

So pa neki čudaki v opoziciji, namesto da bi rekli, da bojo olašali življenje folku in mal sprostili, kar bi lah, delajo kapitalno napako in ko papige ponavljajo volitve.

Pol ko bojo volitve in bojo gor pprlezli ekstremisti...


Začel se je sprožati efekt domin, kmalu bodo sledili še ostali.
Twitter bo pregorel:)

LeQuack ::

Saj je kul, mladi morajo vzeti nazaj državo.
Quack !

Buggy ::

LeQuack je izjavil:

Saj je kul, mladi morajo vzeti nazaj državo.


Vse lepo in prav a se zna zgoditi, da je ravno to arestantova velika agenda, kjer bo zaradi vsehsplosnih protestov na koncu pod pretvezo varovanja zdravja uvedel izredne razmere, ravno v casu volitev. Potem nas bo pa s svojim mazohizmom spet drkal v glavo...volitve pa bodo s tem prestavjene v nedolocen cas. Malce potenciram, a pri teh idotih je vse mozno ;(

Nedasemiveč ::

Buggy je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Saj je kul, mladi morajo vzeti nazaj državo.


Vse lepo in prav a se zna zgoditi, da je ravno to arestantova velika agenda, kjer bo zaradi vsehsplosnih protestov na koncu pod pretvezo varovanja zdravja uvedel izredne razmere, ravno v casu volitev. Potem nas bo pa s svojim mazohizmom spet drkal v glavo...volitve pa bodo s tem prestavjene v nedolocen cas. Malce potenciram, a pri teh idotih je vse mozno ;(


Dvomim v to. V takšnem primeru bi skočili vsi v luft in ustavno sodišče bi o tem presojalo še isti teden. Igranje z volitvami je igranje z ognjem. Janša = Lukašenko.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Jajotov problem je delno, da v bistvu ima velike želje in omejene zmožnosti. Policija je dejansko načeta in v osnovi precej razpokana organizacija, ne more prenesti raznih štosov kot so uveljavljane "izrednih razmer" več dosti.

In da ne bo kdo na plano privlekel SV - to niti ni več smešno niti kot sproščena šala. Oni so bili pionirji tega totalnega internega razdora pri nas.

Ni backupa. Ni Plana B.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Telbanc ::

LeQuack je izjavil:

Saj je kul, mladi morajo vzeti nazaj državo.


Mulci majo vsega poln kufer. Njim za to korono dol visi.

Zaj bojo mel počas dost, se mi zdi.

Sam še to manjka, da pošlje Jajo ali pa Hojs & Mamica kej nad tele dijake. Garant bo štala.

Najbolj hecno se mi zdi, da zaj že dijaki drkajo vlado z US.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Miki N ::

No saj za enega dijaka je to tudi zanimiva opcija, če rabiš preklicati pouk. Včasih je bilo treba požarne alarme zlorabljati, kar nima vsak jajc - danes daš dol samo masko - to si upa celo marsikateri plahi podmladek slotecha.

Miki N ::

To da je moč v številu je itak ena taka malo pogumna prepostavka.

Koliko je politikov? Koliko kriminalcev rabiš, da obvladujejo cela mesta in seveda... kaj ni Jajo zgolj en sam pa dela večje probleme kot pol Slovenije? :))

Hypathia ::

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/v-zagor...

"V srednji šoli v Zagorju ob Savi je del dijakov zavrnil nošenje mask pri pouku in upravnemu sodišču predlagal začasno odredbo, da jim šola dopusti obiskovanje pouka brez mask. Šola je bila izpraznjena, v podporo dijakom pa se je pred šolo odvil protest."

Zaj že srednješolci ....



Nošnjo maske je zavrnilo 15 dijakov od skupno 290, pod vložen ustavni spor se jih je podpisalo 11, torej manj kot 5%. Manjšina terorizira in izsiljuje večino.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

LeQuack ::

Hypathia je izjavil:


Nošnjo maske je zavrnilo 15 dijakov od skupno 290, pod vložen ustavni spor se jih je podpisalo 11, torej manj kot 5%. Manjšina terorizira in izsiljuje večino.


Saj tudi Janša & co s podobno podporo terorizirajo ostale.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Hypathia ::

Vlado podpira 30% ljudi, v parlamentu ima večinoma relativno večino, polno cepljenih je več kot milijon državljanov. Niti približno primerljivo s 5% dijakov iz Zagorja, ki želijo sebično ogrožati zdravje ostalih in kršiti zakone.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

japajade, zato torej vladajo z odloki :)):)):))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

WizzardOfOZ ::

Hypathia je izjavil:

Vlado podpira 30% ljudi, v parlamentu ima večinoma relativno večino, polno cepljenih je več kot milijon državljanov. Niti približno primerljivo s 5% dijakov iz Zagorja, ki želijo sebično ogrožati zdravje ostalih in kršiti zakone.


Kakšne zakone? Odkar je kovid, so samo odloki, zakona niso spremenil še nobenega. Nimajo jajc za kaj takega. So preveč nesposobni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Nedasemiveč ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Vlado podpira 30% ljudi, v parlamentu ima večinoma relativno večino, polno cepljenih je več kot milijon državljanov. Niti približno primerljivo s 5% dijakov iz Zagorja, ki želijo sebično ogrožati zdravje ostalih in kršiti zakone.


Kakšne zakone? Odkar je kovid, so samo odloki, zakona niso spremenil še nobenega. Nimajo jajc za kaj takega. So preveč nesposobni.


Ne da nimajo jajc. Večine nimajo ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

mirator ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Kakšne zakone? Odkar je kovid, so samo odloki, zakona niso spremenil še nobenega. Nimajo jajc za kaj takega. So preveč nesposobni.

Se bojim, da narobe razmišljaš. Ne da so nesposobni, prav nasprotno, zelo sposobni so, zato so delno že uvedli diktaturo. Vladanje z odloki ni nič drugega kot diktatura.

IL_DIAVOLO ::

https://siol.net/novice/slovenija/poklu...

Kaj bi radi bli se enkrat zavrnjeni?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FireSnake ::

PacificBlue je izjavil:

Ponavadi je rezultat bolj tesen, tokrat je izrazito zmagala pravna država.
Proti sta bila, kdo drug kot Klemen Jaklič in Marko Šorli.


Razloži z več besedami, prosim.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/poklu...

Kaj bi radi bli se enkrat zavrnjeni?


A si pogledal datum?
|HP EliteBook|R5 6650U|

LeQuack ::

Še trenutni PCT pogoj bo padel in potem ne bodo mogli več nobenega prisilt v cepljenje. Zmaga je blizu.
Quack !

PacificBlue ::

FireSnake je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ponavadi je rezultat bolj tesen, tokrat je izrazito zmagala pravna država.
Proti sta bila, kdo drug kot Klemen Jaklič in Marko Šorli.


Razloži z več besedami, prosim.


Spomnem se, da je bila odločba Ustavnega sodišča o neustavnosti nekaterih ukrepov pri zajezitvi epidemije covid-19, št. U-I-79/20 sprejeta z tesno večino 5:3, ampak takrat ni glasoval Jaklič, tako da bi bila še bolj tesna odločitev 5:4.
Zanimivo se mi zdi, da se pri tako pomembnih odlocitvah prihaja do tako tesnih mnenj oz odločb.
So torej to bolj politične odločitve ali ne?
Vsaj pri zadnji odločbi nisem imel tega občutka. Ne vem, samo ugibam.
««
2 / 126
»»