» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
52 / 126
»»

Telbanc ::

kotanyi je izjavil:

GregiB je izjavil:


Če ga puklasti ne bo žrtvoval, bo zlo zanimivo, kako se bodo dvigovale roke ob interpelaciji...


Ne bo. Tudi interpelacija ne bo šla čez. Če je SDS v čem dobra, je to nepriznavanje lastnih napak in kupčkanje glasov. Biznis tule, firma tamle, pozicija tistemu, grožnja onalemu, pa bodo glasovi pod streho.


Vizjak bo odletu, ker je zadeva tud za naše politike z zelo dobrom želodcem na meji dobrega okusa. (Beri-se dela politična škoda)

Super je to, da jih po malem grizejo, da ne vedo kolk še majo.......posnetkov na zalogi, morda še kak video pride.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

solatko ::

kotanyi - Poglej, če sva čisto poštena, ne rabim nič, tebe so sicer prepričali, mene ne, meni niso naročili, da težim cepljenim, tebi so naročili, da težiš zdravim, necepljenim. Tu je osnovna razlika med nama. Ti trdiš, da cepljeni ne raznašajo virusa, jaz trdim, da cepljeni, ki se ne držijo protokolov, predstavljajo največjo oviro, za zaustavitev epidemije in najbolj ogrožajo necepljene.
Vse ostalo je premetavanje znanih in neznanih resnic. Zadovoljen?
Do sedaj mi ni bilo potrebno za svoje zdravje iskati drugo, tretje mnenje, dogajanje v zvezi s covidom pa me je v to prisililo. 67 let sem ohranil zdrav način življenja in razen običajnih gripic, ene hude pljučnice (40 let nazaj), odstranjenega žolčnika, nekaj poškodb skeleta (posledica treningov), ni z menoj nič hudega, pritisk konstanten 130/90/60, sladkor med 3 in 4, glavobolov ni, spim 5-6h/dnevno, že celo življenje, velika potreba med 9-10 redno, kot švicarske ure, pljuča, kljub kajenju čista, živci kot slon, brez depresij, slabe volje, brez sovražnikov, kamor koli grem, dovolj ljudi za pametne in neumne pogovore, tehnično izredno napreden, kljub 67-im se še vedno učim. Na žalost žene nisem mogel obdržati v takem zdravstvenem stanju in je kljub odlični zdravstveni oskrbi, morala ta svet zapustiti pri 64-ih letih junija letos, zaradi raka na želodcu.
Zdaj mi pa podaj en sam razlog, da se grem cepit.
Delo krepa človeka

harvey ::

Telbanc je izjavil:


Super je to, da jih po malem grizejo, da ne vedo kolk še majo.......posnetkov na zalogi, morda še kak video pride.

Tole ni več novinarstvo, temveč enostavno popoln podn, ker vleči ven zadeve, ki so pase kot suho zlato, ne pa da obračunaš takrat s tem ko je potrebno.

Za objavo teh posnetkov smo se odločili, ker je Vizjak spet minister in vpliven član sedanje vlade. Tudi Petan je še vedno pomemben igralec na gospodarskem področju.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

AliRes ::

Pravilno, da so objavili posnetek.

GregiB ::

harvey je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Super je to, da jih po malem grizejo, da ne vedo kolk še majo.......posnetkov na zalogi, morda še kak video pride.

Tole ni več novinarstvo, temveč enostavno popoln podn, ker vleči ven zadeve, ki so pase kot suho zlato, ne pa da obračunaš takrat s tem ko je potrebno.

Za objavo teh posnetkov smo se odločili, ker je Vizjak spet minister in vpliven član sedanje vlade. Tudi Petan je še vedno pomemben igralec na gospodarskem področju.


Viš, takihle debuloz pa razumen človek ne more napisat, niti razumet.Bi še šlo, če bi Vizjak bil danes nobody in na prestolu drug vladar. Tako pa ta posnetek, pa naj je nastal kadarkoli, kaže modus operandi prvenstveno Vizjaka, ker pa vemo, da ima kalimero vse pod komando, tudi celotnega SDS vrha.
Kar pa se tiče interpelacije, bodo SDSovci seveda proti, no doubt… Zanimivi bodo ostali… Jelinčič bo glasove prodal najboljšemu…. Ponudniku… Kaj pa toninčki? Se bodo spustili po (še bolj strmem) toboganu? Bodo Jurša & co. pokazali, kaj res v slovenski politiki pomeni glasovanje po lastni vesti? Polnar? Bo Vodopivec dokončno zabil zadenj žebelj in kužka Periča pognal v nepovrat?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TheBlueOne ::

harvey je izjavil:


Tole ni več novinarstvo, temveč enostavno popoln podn, ker vleči ven zadeve, ki so pase kot suho zlato, ne pa da obračunaš takrat s tem ko je potrebno.


Pravzaprav tocno tako se dela. Najprej das ven dele, potem pa cakas na reakcijo. Ce se politik izmika kakor se je Vizjak, ga potem lahko dobis na lazi.

Kjer SDSovci prosim nehajte s tem opravicevanjem. Vas dragi Vizjak bi "sodnikom trl jajca". Ce vam ta trenutek ni kristalno jasno kaksne psihote podpirate, potem pac ni neke meje. Sploh pa da tukaj vidis kot hudobnega medije je popolnoma nerazumno.

feryz ::

Ja, takle mamo. Lopov je že desetletja pri koritu in vernike popolnoma nič ne moti, če tako tudi ostane.

pirat ::

Dobro jutro!

puginho ::

Noben nebo presenečen če Vizjak ostane minister. Sektaši ne nas razočarat :D

Miki N ::

Mogoče bo pa nepreklicno odstopil? "Izvedel Hojsa", kot se zdaj reče.

LightBit ::

feryz je izjavil:

Ja, takle mamo. Lopov je že desetletja pri koritu in vernike popolnoma nič ne moti, če tako tudi ostane.

Ne samo to. Moti jih da je nekdo to razkril.
Narobe je samo to da so vedeli in ves ta čas niso razkrili.

Invictus ::

Baje bo Počivalšek odstopil, če zdaj zaprejo državo.

Bili živi, pa videli...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

b3D_950 ::

Ta posnetek je nastal zaradi "padle vode"?
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

kotanyi ::

solatko je izjavil:

kotanyi - Poglej, če sva čisto poštena, ne rabim nič, tebe so sicer prepričali, mene ne, meni niso naročili, da težim cepljenim, tebi so naročili, da težiš zdravim, necepljenim. Tu je osnovna razlika med nama. Ti trdiš, da cepljeni ne raznašajo virusa, jaz trdim, da cepljeni, ki se ne držijo protokolov, predstavljajo največjo oviro, za zaustavitev epidemije in najbolj ogrožajo necepljene.
Vse ostalo je premetavanje znanih in neznanih resnic. Zadovoljen?


Hja, nisem, ane. Jaz nič ne težim tebi da se cepi, sem prebolel in sem se cepil, še naprej se držim smiselnih ukrepov in zame je tu zgodba bolj ali manj zaključena. Tudi proti nebulozam tele vlade sem skrajno kritičen, s PCTjem na čelu.

Ti, po drugi strani v tole temo vlačiš nepotrjene teorije o cepivih ter težiš drugim s svojo agendo za katero ne podajaš dokazov. Dokler bo tako, pač pričakuj da ti bom v glavo metal podatkje, ki tvoje izjave negirajo.

solatko je izjavil:

Zdaj mi pa podaj en sam razlog, da se grem cepit.


Ti ga ne bom. Kot sem rekel že parkrat, pa še bom, BMK ali se ti cepiš ali ne. Tvoja odločitev, sicer za moje pojme precej butasta, ampak suit yourself.

Zdej pa, prosim lepo, nehaj z antivax agendo v tejle temi in se posveti osnovni temi. Ki je, da je tale vlada evidentno opravilno nesposobna in škodljiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

TheBlueOne ::

Invictus je izjavil:

Baje bo Počivalšek odstopil, če zdaj zaprejo državo.

Bili živi, pa videli...


Verjetno ne velja vec. Vsak SDSovec ve, da je to veljalo samo takrat, ko zaprtje drzave ni verjetno. Ko je zaprtje drzave verjetno ve vsak SDSovec, da tudi ni menjav. Niti ministrov, niti vlade, samo medije je treba zamenjati in sodstvu streti jajca, da bo enkrat mir v njihovi postnacisticni utopiji, ki se je zacela, ker trenutno kot drzava ocitno polagamo vence predvsem takim:

https://images.24ur.com/media/images/10...

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Mene pa zanima kako mnenje okrog ministrskih rabot ima Jajo? Kaj razmišlja, da bi jih "odstopil" kdaj? Pa saj dejansko nima nič od tega - osebno menim, da mu precej dol visi tudi za sam odstop vlade. Po mojem je intimno en večjih navijačev predčasnih volitev.

apfelstrudl ::

GregiB je izjavil:

Ganon je izjavil:

Forenziki so potrdili avtentičnost posnetka. Pravljica o lepljenki je izpuhtela. Bo tudi Vizjak zdaj izgubil spomin?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/r...


Kir Vizjak? …. Hehehe… da vidimo, kaj so zdaj zajebali komunajzerji…?!

Če ga puklasti ne bo žrtvoval, bo zlo zanimivo, kako se bodo dvigovale roke ob interpelaciji...

Čakte mal...
A tole koga resnično preseneča ali kaj?

Pa to je modus operandi politikov od pamtiveka. Glavno da ovčke verjamejo in slepo sledijo "svojim" (čeprav v realnosti sploh ni "naših" in "vaših" - to vas zgolj jebejo v glavo in si talajo pozicije in denar).

V glavnem. Ja. Veliko presenečenje tole. Zeeeeeehhhhh....

Smrekar1 ::

TheBlueOne je izjavil:


Oziroma povej kaj je tvoj plan, da vidimo kako dobro strategijo imas.


PTTM in njegove ministre bi postavil pred zid in obljubil, da jih postrelimo v trenutku, ko dobimo preceljenost odraslih nad 85%.
Glede na trenutno stanje v državi pričakujem rekord v precepljenosti v roku štirih dni. V manj kot mesecu dni smo rešeni še pred epidemijo.

Če slučajno ne deluje (najmanj precepljen del države je pač njihov) storim isto še z Levico.

Miki N ::

Smrekar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Oziroma povej kaj je tvoj plan, da vidimo kako dobro strategijo imas.


PTTM in njegove ministre bi postavil pred zid in obljubil, da jih postrelimo v trenutku, ko dobimo preceljenost odraslih nad 85%.
Glede na trenutno stanje v državi pričakujem rekord v precepljenosti v roku štirih dni. V manj kot mesecu dni smo rešeni še pred epidemijo.


Jajo je star lisjak, Smreči, težko ga boš ukanil ... prej bo on tebe. Na primer, on bi ponudbo sprejel, nakar bi ti - pijanemu od veselja - na hitro izdal odlok, ki omeji definicijo precepljenosti samo na tiste, z busterji po 3 mesecih - jasno bi se vsi Vojščaki strumno odpovedali poživilčkom, da zaščitijo Poveljnika in magična meja ne bi bila dosežena nikoli! :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

feryz ::

Miki N je izjavil:

Mene pa zanima kako mnenje okrog ministrskih rabot ima Jajo? Kaj razmišlja, da bi jih "odstopil" kdaj? Pa saj dejansko nima nič od tega - osebno menim, da mu precej dol visi tudi za sam odstop vlade. Po mojem je intimno en večjih navijačev predčasnih volitev.
Daj, daj, daj.
Išče največje možne kriminalce, da jih postavi čim višje.

Mogoče zato, da sam lepše izgleda. Čeprav se tista njegova balin kugla nič lepše ne sveti, če drek postaviš okrog nje. Če bi lučke in sončke, pa bi.

Smrekar1 ::

Miki N je izjavil:


PTTM je star lisjak, Smreči, težko ga boš ukanil ... prej bo on tebe. Na primer, on bi ponudbo sprejel, nakar bi ti - pijanemu od veselja - na hitro izdal odlok, ki omeji definicijo precepljenosti samo na tiste, z busterji po 3 mesecih - jasno bi se vsi Vojščaki strumno odpovedali poživilčkom, da zaščitijo Poveljnika in magična meja ne bi bila dosežena nikoli! :))


Dokler sem jaz tisti pri sprožilcu me tole ne gane.


V Pivki imamo dva

Miki N ::

Ja saj to, ta tip bi ti celo ponudil kako mamljivo "ali jaz ali ti", zdi se totalna zmaga, nakar rabote.. in že gledaš napačni konec tistega Boforsa.

Pa itak stara modrost pravi... "volk ne zajebe pastirja tako, da napade njega - ampak njegove ovce". Kontekst si ustvari sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

TheBlueOne ::

Smrekar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Oziroma povej kaj je tvoj plan, da vidimo kako dobro strategijo imas.


PTTM in njegove ministre bi postavil pred zid in obljubil, da jih postrelimo v trenutku, ko dobimo preceljenost odraslih nad 85%.
Glede na trenutno stanje v državi pričakujem rekord v precepljenosti v roku štirih dni. V manj kot mesecu dni smo rešeni še pred epidemijo.

Če slučajno ne deluje (najmanj precepljen del države je pač njihov) storim isto še z Levico.


Tvoj domet resitev in razmisljanje sta ironicno podobna kot slisim pri SDSovskimi sektasih. Se boste pa se res na koncu postrelili med sabo, saj si oboji ocitno tega zelite. Sicer se ne spomnem tocno ampak ali nisi ravno ti trdil, da so cepljenja bolj slaba resitev?

Miki N ::

TheBlueOne je izjavil:


Tvoj domet resitev in razmisljanje sta ironicno podobna kot slisim pri SDSovskimi sektasih. Se boste pa se res na koncu postrelili med sabo, saj si oboji ocitno tega zelite. Sicer se ne spomnem tocno ampak ali nisi ravno ti trdil, da so cepljenja bolj slaba resitev?


Ja samo on bi cepil s težkimi kovinami. Dovolj je samo en (dobro namerjen) odmerek. :))

Smrekar1 ::

TheBlueOne je izjavil:


Tvoj domet resitev in razmisljanje sta ironicno podobna kot slisim pri 55-80ovskimi sektasih. Se boste pa se res na koncu postrelili med sabo, saj si oboji ocitno tega zelite.


Sektaši so situacijo zavozili do točke, ko je edino kar bi pomagalo kaj takega. Stroko so najprej diskreditirali, potem so nastavili ljudi kot sta Logarjeva in Beovićka, ki sta stroko diskreditirali še od znotraj ("Pravilnik ni bil potrjen, šlo je za napako v komunikaciji" my ass, šef vam je naročil kaj naj mu strokovno predlagate), tako da pozabi, da boš kogarkoli prepričal v cepljenje z argumenti.
Zaradi neprimerne komunikacije tudi pozabi, da boš ljudi prisilil v cepljenje s testiranjem in podobnim, še bolj bodo nasprotovali cepljenju kot do sedaj.
Zaradi nesposobnega dela vlade na zakonodajnem področju tudi nimaš zakonske podlage za karkoli več. Imeli so več kot eno leto časa, da bi to uredili, narejenega ni bilo nič.

Edino kar ti ostane je, da ljudi poskusiš prepričati v cepljenje z bonbončki, ki jih drugače ne morejo dobiti. Denar tako odpade, potrebuješ nekaj nematerialnega. No "uporabi 40mm Boforja na vladi" je bonbonček, ki bi zanesljivo prepričal vsaj na desettisoče ljudi v cepljenje, verjetno celo stotisoče. Boljšega kot to pač ne boš dobil.

Sicer se ne spomnem tocno ampak ali nisi ravno ti trdil, da so cepljenja bolj slaba resitev?


Cepljenje je najboljša rešitev, ki jo imamo.

Miki N ::

Če smo iskreni, te strokovne skupine povsod po svetu služijo dosti prozorni "good cop - bad cop" rutini. Na ta način vlade po eni strani odlagajo odgovornost po drugi strani pa nižajo prag sprejemljivega ("hej, ne me tako gledati, Stroka je rekla!"). In kar je najbolje... finta, kot je prozorna... celo deluje na večini.

Jajo pač samo sledi svetovnim modnim smernicam v politiki. Z malo tistega svojega .. osebnega pridiha seveda. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Telbanc ::

Smrekar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Tvoj domet resitev in razmisljanje sta ironicno podobna kot slisim pri 55-80ovskimi sektasih. Se boste pa se res na koncu postrelili med sabo, saj si oboji ocitno tega zelite.


Sektaši so situacijo zavozili do točke, ko je edino kar bi pomagalo kaj takega. Stroko so najprej diskreditirali, potem so nastavili ljudi kot sta Logarjeva in Beovićka, ki sta stroko diskreditirali še od znotraj ("Pravilnik ni bil potrjen, šlo je za napako v komunikaciji" my ass, šef vam je naročil kaj naj mu strokovno predlagate), tako da pozabi, da boš kogarkoli prepričal v cepljenje z argumenti.
Zaradi neprimerne komunikacije tudi pozabi, da boš ljudi prisilil v cepljenje s testiranjem in podobnim, še bolj bodo nasprotovali cepljenju kot do sedaj.
Zaradi nesposobnega dela vlade na zakonodajnem področju tudi nimaš zakonske podlage za karkoli več. Imeli so več kot eno leto časa, da bi to uredili, narejenega ni bilo nič.

Edino kar ti ostane je, da ljudi poskusiš prepričati v cepljenje z bonbončki, ki jih drugače ne morejo dobiti. Denar tako odpade, potrebuješ nekaj nematerialnega. No "uporabi 40mm Boforja na vladi" je bonbonček, ki bi zanesljivo prepričal vsaj na desettisoče ljudi v cepljenje, verjetno celo stotisoče. Boljšega kot to pač ne boš dobil.

Sicer se ne spomnem tocno ampak ali nisi ravno ti trdil, da so cepljenja bolj slaba resitev?


Cepljenje je najboljša rešitev, ki jo imamo.


Zaj je kar je, slovenčki smo se odločili za prekuževanje, danes je 4511 novih, ob 44% deležu. K temu so dost pripomogli ukrepi vlade in ne stroke. V dveh dneh bo polna intenzivna.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

solatko ::

Smrekar1 - Še vedno agitprop, imamo 3 zdravila, samo ne v SLO.
Telbanc - Svečke so se že usrale in je dren za 3-ji šus. PCT bo nehal veljati za cepljene do julija 2021! Hitro, da boste lahko še naprej širili virus.
Ti pa ostani naš, necepljen in zdrav. Pazi nase, upoštevaj vsa druga priporočila dejanskih strokovnjakov.
Delo krepa človeka

Telbanc ::

solatko je izjavil:

Smrekar1 - Še vedno agitprop, imamo 3 zdravila, samo ne v SLO.
Telbanc - Svečke so se že usrale in je dren za 3-ji šus. PCT bo nehal veljati za cepljene do julija 2021! Hitro, da boste lahko še naprej širili virus.
Ti pa ostani naš, necepljen in zdrav. Pazi nase, upoštevaj vsa druga priporočila dejanskih strokovnjakov.


Situacija je zlo neverjetna, sem bil na dveh krajih danes, sam te vpraša če maš PTC in ni problema, folku se dejansko jebe. Prave kontrole ni. Tist po RTV ju je lari fari, da kej gledajo...To se pač zgodi ko en čas lažeš, pa se ti zalomi, in ko so ukrepi nesorazmerni. V skladu z situacijo. In ko folk dojame to ko jeb..., Mislim na našo vladi, je, je tle zajebala. Jaz se držim ukrepov, se testiram, in čim bolj izogibam tifusarjev.

Ko opisujem situacijo, mislim na to, da folk prav hoče, da tole podivja do konca, ker jih je vlada pripeljala tko daleč.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

solatko ::

Telbanc - Cepljeni se ne zavedajo, da se situacija na terenu, ni nič spremenila, ker so se cepili, ravno tako se lahko okužijo, ravno tako raznašajo virus, ravno tako lahko težko prebolijo, vendar se jim jebe, ker je vlada rekla, da lahko počnejo kar koli hočejo, brez najmanjše nevarnosti zase in za druge. Fakenews so to sporočale, ampak so pač fakenews in je ostalo pri tem, kar so povdarjali uradni nosilci agitprop-a cepiv.

Važno je, da izpolnjujemo PCT, boli nas kurac za lastno in tuje zdravje, mi smo frei, da nas pa omejujejo so pa krivi antiwax.
Delo krepa človeka

Dimnik ::

Seveda ste krivi taki kot ti, hodite okrog s ponarejenimi ali sposojenimi kodami, brez testiranja....pa nehaj iz dneva v dan ponavljat svoje nebuloze

;-) ::



Vlada dela dobro, umirajo ljudje starostnih skupin, ki prej niso. Zakaj? Od kje? Med kovid jih ni.

Je to posledica cepljenja?
Naravne katastrofe?
Nedelovanja zdravstva?

fikus_ ::

Solatko, tebi se je zadnje čase čisto odpeljalo. Ne pravim, da moraš biti cepljen, prav tako oni ko silijo v cepljenje niso čisto diht.

Folku se gladko *ebe za ukrepe, ker so skoz spreminjajo in so politični, ne pa od prave stroke.

Po celi državi so bile žurke za noč čarovnic in ni čudno, da se to ne bi nekje poznalo. In če se že gremo ukrepe, naj neki osnovni veljajo za vse, P, C in T.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

feryz ::

solatko je izjavil:

Telbanc - Svečke so se že usrale in je dren za 3-ji šus. PCT bo nehal veljati za cepljene do julija 2021! Hitro, da boste lahko še naprej širili virus.
A ni bilo rečeno, da qr koda velja doživljenjsko? V banana državi, drugje mnogo manj.

Miki N ::

fikus_ je izjavil:



Folku se gladko *ebe za ukrepe, ker so skoz spreminjajo in so politični, ne pa od prave stroke.


Pa kako se vam lahko jebe za pogoj PCT v avtopralnici? Smo kot družba res tako otopeli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

TheBlueOne ::

Smrekar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Tvoj domet resitev in razmisljanje sta ironicno podobna kot slisim pri 55-80ovskimi sektasih. Se boste pa se res na koncu postrelili med sabo, saj si oboji ocitno tega zelite.


Sektaši so situacijo zavozili do točke, ko je edino kar bi pomagalo kaj takega. Stroko so najprej diskreditirali, potem so nastavili ljudi kot sta Logarjeva in Beovićka, ki sta stroko diskreditirali še od znotraj ("Pravilnik ni bil potrjen, šlo je za napako v komunikaciji" my ass, šef vam je naročil kaj naj mu strokovno predlagate), tako da pozabi, da boš kogarkoli prepričal v cepljenje z argumenti.


Zadeve se niso tako dalec. Ce radikalno padejo na volitvah se da vecino zadev se resit. Ce jih prej stisnemo do volitev, predvsem tiste gnile poslance, ki morda se imajo v spominu kaj integritete pa toliko boljse.

Namesto tvoje retorike bi bilo boljse, da kricimo da zahtevamo, da stranke dajo v programe konkretne zakone za odaljevanje oblasti od policije, medijev, sodstva. Tudi kazni bodo morale biti za izigravanja v stilu neplacevanja STA, ce je nelegalno. Pac nujno je na volitvah kaznovati ta podrejanja, da vedo tudi druge stranke, da se tega ne gredo. Ce bomo vsi po SDSovsko samo tezili kako se bomo postrelili, ker je vse slo cez vse meje spodobnega namesto, da tocno izrazimo kar hocemo bos hitro ugotovil, da zna te SDSovke prijeme izkoristiti tudi kdo drug. Posebej vsi taki, ki bi se streljali.

Mi ne smemo biti proti JJ in SDS ampak proti podrejanju vej oblasti. JJ in SDS sta se kretek cas, vedenje o tem kaj je v demokraciji pomembno pa sodi v osnovne sole in naprej, za ostale pa hitra lekcija v stilu, ce si stranka katerokoli drugo vejo oblasti poskusa podrediti ali izigrava veje oblasti, se jih ne voli. Ce bos proti SDS potem te ignorirajo SDSovci, si dajo vato v usesa in kricijo "lalalalala Zoki tudi ni v zapori lalalalala".

Smrekar1 ::

TheBlueOne je izjavil:


Zadeve se niso tako dalec. Ce radikalno padejo na volitvah se da vecino zadev se resit. Ce jih prej stisnemo do volitev, predvsem tiste gnile poslance, ki morda se imajo v spominu kaj integritete pa toliko boljse.


Volitve so maja naslednje leto. V najboljšem primeru dobimo novo vlado čez 8 mesecev. Na drugi strani bomo ponovno zaprli praktično vse ne-Covid zdravstvo nekje do ponedeljka in pred koncem meseca vozili Covid paciente na zdravljenje v tujino - ČE bomo tam dobili kaj prostora.

"Bomo rešili po volitvah" je mogoče rešitev za politizacijo Policije in podobno, za Covid (in STA) to enostavno ni dovolj dobra rešitev.

Namesto tvoje retorike bi bilo boljse, da kricimo da zahtevamo, da stranke dajo v programe konkretne zakone za odaljevanje oblasti od policije, medijev, sodstva. Tudi kazni bodo morale biti za izigravanja v stilu neplacevanja STA, ce je nelegalno. Pac nujno je na volitvah kaznovati ta podrejanja, da vedo tudi druge stranke, da se tega ne gredo.


Torej si ti za OF? ;)

https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Miki N ::

Drugače pa ti tipi vedno presenetijo s pomankanjem osnovnega instinkta. Najprej je Vizo mislil "pfiju, nič nimajo, se grem zlagat zdaj"... nakar "surpraaaajs" imajo cel kos. Temu smo včasih rekli "lahek zmenek". :))

Jaz pravim, če že imamo barabe, naj bodo saj zvite barabe, ne pa to!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

FireSnake ::

Ganon je izjavil:

Forenziki so potrdili avtentičnost posnetka. Pravljica o lepljenki je izpuhtela. Bo tudi Vizjak zdaj izgubil spomin?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/r...

Na kol njega in tudi prašiča, ki je ta posnetek tako dolgo skrival.
Oba na kol in razstaviti sredi Ljubljane - v poduk drugim.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

feryz ::

Nič ne bo iz tega.
Banana republjik.

TheBlueOne ::

FireSnake je izjavil:

Ganon je izjavil:

Forenziki so potrdili avtentičnost posnetka. Pravljica o lepljenki je izpuhtela. Bo tudi Vizjak zdaj izgubil spomin?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/r...

Na kol njega in tudi prašiča, ki je ta posnetek tako dolgo skrival.
Oba na kol in razstaviti sredi Ljubljane - v poduk drugim.


Ja, ce ti je v interesu, da karkoli se takoj ne objavi se ne nikoli. Treba je biti vesel za vsako tako informacijo kadarkoli. Mi je pa jasno, da bi se sedaj SDSovci raje kot o Vizjaku pogovarjali o tem kako hitro morajo taki podatki priti na dan.

solatko ::

Dimnik - Niso nebuloze, če dnevno, na lastne oči vidim - maske, distanca in uporaba razkužil, jaz kot necepljeni, se zavedam, da epidemija še traja in se protokolov držim, cepljeni pa niti slučajno ne. Ravno tako vidim obnašanje v lokalih, niti natakarji ne razkužujejo več miz, ko gostje odidejo!
Seveda vi tega v kleti ne vidite.
Resnica je za nekatere najhujša oblika virusa, ki pa se nezadržno širi brez cepiva, zato jo je treba zatreti pa magari s posipanjem DDT...

fikus_ - Meni se ni odpeljalo, saj upoštevam čisto vse ukrepe, ki jih priporočajo strokovnjaki celega sveta, ob pojavu kakršne koli epidemije ali pandemije, dokazano ščitijo in dokazano prispevajo k manjši obolevnosti ljudi. Ukrepov vlade pa večinoma ne hebem, ker so čisto mim.
Jaz nisem bil na nobeni žurki, se izogibam množicam idiotov, ki se tega, da je še vedno epidemija (gripe, viroz in covid-a), ne zavedajo pa tudi briga jih ne za druge, niti svoje rizične starše ne, saj kljub cepljenju, še vedno lahko prinesejo virus in ga brezplačno podelijo rizičnim osebam v družini, ki so kljub cepljenju, še vedno rizične.

feryz - So začeli do dogmo spreminjat in ta teden se je nabrala gneča po cepilnih centrih, večinoma za 3-ji odmerek.

Smrekar1 - Kje se lahko včlanim?
Delo krepa človeka

TheBlueOne ::

Smrekar1 je izjavil:



Torej si ti za OF? ;)

https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/...


Kul satira, ocitno postaja pocasi jasno kje smo se znasli.

Smrekar1 ::

solatko je izjavil:


Smrekar1 - Kje se lahko včlanim?


Vogsvet 2, okrožje 81, urad 17, okence 344 ima podatke o tem kako pridobiš formular. Baje je kar vrsta in se znaš načakati.

FireSnake ::

TheBlueOne je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ganon je izjavil:

Forenziki so potrdili avtentičnost posnetka. Pravljica o lepljenki je izpuhtela. Bo tudi Vizjak zdaj izgubil spomin?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/r...

Na kol njega in tudi prašiča, ki je ta posnetek tako dolgo skrival.
Oba na kol in razstaviti sredi Ljubljane - v poduk drugim.


Ja, ce ti je v interesu, da karkoli se takoj ne objavi se ne nikoli. Treba je biti vesel za vsako tako informacijo kadarkoli. Mi je pa jasno, da bi se sedaj SDSovci raje kot o Vizjaku pogovarjali o tem kako hitro morajo taki podatki priti na dan.


Kaj ima to, kar si ti napisal opraviti s tem, kar sem napisal jaz?
Imaš ti kakšne težave?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

NMH ::

solatko je izjavil:

Dimnik - Niso nebuloze, če dnevno, na lastne oči vidim - maske, distanca in uporaba razkužil, jaz kot necepljeni, se zavedam, da epidemija še traja in se protokolov držim, cepljeni pa niti slučajno ne. Ravno tako vidim obnašanje v lokalih, niti natakarji ne razkužujejo več miz, ko gostje odidejo!


Pa koga ti fopaš??

https://www.24ur.com/novice/korona/skri...
Pogoj PCT je bil že do sedaj – če bi to vestno preverjali – vstopnica za vse dejavnosti in storitve v državi. Pa se je izkazalo, da niti navodil, kaj in kako natančno preverjati, ni bilo. Preverjanje je bilo prepovršno, celo zlorabe potrdil in ponarejanje QR-kod so zaznali. Pogoje naj le zaostrijo, vsemu se bomo prilagodili, pravijo trgovci, samo da ostanemo odprti.

3/4 na intenzivni je necepljenih.
samo 1/4 folka iz ogrožene skupine nad 50let je necepljenih

Samo 25% populacije prispeva 75% folka na intenzivni. Zdaj pa kalkuliraj.

Telbanc ::

NMH je izjavil:

solatko je izjavil:

Dimnik - Niso nebuloze, če dnevno, na lastne oči vidim - maske, distanca in uporaba razkužil, jaz kot necepljeni, se zavedam, da epidemija še traja in se protokolov držim, cepljeni pa niti slučajno ne. Ravno tako vidim obnašanje v lokalih, niti natakarji ne razkužujejo več miz, ko gostje odidejo!


Pa koga ti fopaš??

https://www.24ur.com/novice/korona/skri...
Pogoj PCT je bil že do sedaj – če bi to vestno preverjali – vstopnica za vse dejavnosti in storitve v državi. Pa se je izkazalo, da niti navodil, kaj in kako natančno preverjati, ni bilo. Preverjanje je bilo prepovršno, celo zlorabe potrdil in ponarejanje QR-kod so zaznali. Pogoje naj le zaostrijo, vsemu se bomo prilagodili, pravijo trgovci, samo da ostanemo odprti.

3/4 na intenzivni je necepljenih.
samo 1/4 folka iz ogrožene skupine nad 50let je necepljenih

Samo 25% populacije prispeva 75% folka na intenzivni. Zdaj pa kalkuliraj.


Cepljenje pomaga, ampak je začel virus prebijat. Sam zaj po zadnjih podatkih je delež cepljenih v bolnicah že 35%. Če upoštevamo, da je del cepljenih že bil imun, je še to razmerje tud vprašljivo.

https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NMH ::

Telbanc je izjavil:

Cepljenje pomaga, ampak je začel virus prebijat. Sam zaj po zadnjih podatkih je delež cepljenih v bolnicah že 35%. Če upoštevamo, da je del cepljenih že bil imun, je še to razmerje tud vprašljivo.

https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats


Če že daješ neke podatke, JIH VSAJ PREBERI pravilno.



Polno cepljenih je 30%, ampak je za razumet, da ima marsikdo starejši nefunkcionalen imunski sistem ali je bil pa cepljen več kot 6 mesecev nazaj. Poleg tega je cepljenih že 75% rizične populacije.

Smrekar1 ::

Telbanc je izjavil:


Cepljenje pomaga, ampak je začel virus prebijat. Sam zaj po zadnjih podatkih je delež cepljenih v bolnicah že 35%.


Računaj, da cepljeni močno prevladujemo v ogroženih skupinah. Bolj kot je nekdo ogrožen zaradi Covida, bolj verjetno bo, da je tudi cepljen. Zato je prava primerjava po npr. starostnih skupinah v bolnišnicah in koliko med njimi je cepljenih in koliko ne.

GregiB ::

Janšgleščina

Kje ste zej vsi tisti, k ste se iz Šivilje delal norca... Mater, za 1,5 milijona € je peljal gor folka, pa ni mogel vzeti seboj še lingvista, ki bi ga naučil vsaj malo bolj profi brat s teleprompterja? "vi ar komitit tu du aur b..b... bajding"?!?

Sicer pa tale Vizjak štorija... baje zej ni več zlepljenka, kot prejšni teden, zej gre za ščitenje državnih interesov... sej vemo, no... so bile oblike upravljanja podjetij takrat drugačne. Ma Vizjak čisto vest... Kiro vest, Andrej??? Kiro???
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!
««
52 / 126
»»