» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
49 / 126
»»

Telbanc ::

kuall je izjavil:

izvorni problem vsega je to, ker se nočeš cepit iz vraževerih razlogov in jajo te pravilno kaznuje, za kar ga bomo razumni ljudje nagradil na volitvah. žal nas je razumnih premalo.


No priznavaš, da nas Jajo kaznuje, in mi bomo kaznovali njega na volitvah. Kot ti vehementno praviš, tud mi ga bomo pravično nagradili. :)):)):))

Lah si brez skrbi. 8-)

Dobr bi blo, da bi teli iz SDS ostali brez poslanske imunitete, da ne bi pršli v parlament.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Massacra ::

kuall je izjavil:

izvorni problem vsega je to, ker se nočeš cepit iz vraževerih razlogov in jajo te pravilno kaznuje, za kar ga bomo razumni ljudje nagradil na volitvah. žal nas je razumnih premalo.


Cepljenih nad 50 let je 75%. Kar je zelo dobra precepljenost.
Kaj bi ti res rad s tem cepljenjem?

Na intenzivnih umirajo zelo stari ljudje, 75+ (in zelo redko kdo pod 60).
To kar delajo v naših bolnicah je večji problem kot sam covid-19!

kuall ::

heh in pol se čudite, zakaj volim za Janšo? ob takih nasprotnikih (antijanšisti, anticepilci, komunajzarji, teoretiki zarot) mi ne preostane drugega, najbolj logična izbira, čeprav najbrž ni idealna, tudi sam se ne vidim 100% v njegovi volilni bazi, sem za malo bolj napredne moderne sfere drgač. nsi je tudi čist ok izbira, tonin je ok. samo premedel, nima jajcov, janša jih pa ima (alfa male). :)

Telbanc ::

kuall je izjavil:

heh in pol se čudite, zakaj volim za Janšo? ob takih nasprotnikih (antijanšisti, anticepilci, komunajzarji, teoretiki zarot) mi ne preostane drugega, najbolj logična izbira, čeprav najbrž ni idealna, tudi sam se ne vidim 100% v njegovi volilni bazi, sem za malo bolj napredne moderne sfere drgač. nsi je tudi čist ok izbira, tonin je ok. samo premedel, nima jajcov, janša jih pa ima (alfa male). :)


Torej si že ugotovil da postajate eksotična majnšina. Kot neki indijanci, ki so obsojeni na izumrtje. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

kuall ::

Massacra je izjavil:

Kaj bi ti res rad s tem cepljenjem?

večina bolnikov, ki zasedajo resurse je necepljenih. jaz bi jim kr račun za zdravljenje napisal pol naj pa zgnajajo vraževerje. :))

Telbanc je izjavil:

Torej si že ugotovil da postajate eksotična majnšina. Kot neki indijanci, ki so obsojeni na izumrtje. :)):)):))

Vedno sem se dobro počutil, če sem bil v manjšini, še bolje pa, če sem bil edini. Npr dobro se počtuim, ko se peljem popoldan v Ljubljano po frej cesti in gledam večino, ki se gužva na nasprotnem pasu. Se nerad gužvam med večino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Telbanc ::

kuall je izjavil:

Massacra je izjavil:

Kaj bi ti res rad s tem cepljenjem?

večina bolnikov, ki zasedajo resurse je necepljenih. jaz bi jim kr račun za zdravljenje napisal pol naj pa zgnajajo vraževerje. :))

Telbanc je izjavil:

Torej si že ugotovil da postajate eksotična majnšina. Kot neki indijanci, ki so obsojeni na izumrtje. :)):)):))

Vedno sem se dobro počutil, če sem bil v manjšini, še bolje pa, če sem bil edini. Npr dobro se počtuim, ko se peljem popoldan v Ljubljano po frej cesti in gledam večino, ki se gužva na nasprotnem pasu. Se nerad gužvam med večino.


Nekoliko spomijaš na unega edinega..., ki je bentil nas vsemi na AC, češ da vozijo v napačno smer.:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Massacra ::

kuall je izjavil:

Massacra je izjavil:

Kaj bi ti res rad s tem cepljenjem?

večina bolnikov, ki zasedajo resurse je necepljenih. jaz bi jim kr račun za zdravljenje napisal pol naj pa zgnajajo vraževerje. :))

Telbanc je izjavil:

Torej si že ugotovil da postajate eksotična majnšina. Kot neki indijanci, ki so obsojeni na izumrtje. :)):)):))

Vedno sem se dobro počutil, če sem bil v manjšini, še bolje pa, če sem bil edini. Npr dobro se počtuim, ko se peljem popoldan v Ljubljano po frej cesti in gledam večino, ki se gužva na nasprotnem pasu. Se nerad gužvam med večino.


Kdo ti je to povedal? Beovička? Logarca?

Ti je kdo povedal, da to delajo namenoma, da hospitalizirajo necepljene mnogo raje/hitreje, kot cepljene?

Še enkrat ponavljam: intenzivne postelje zasedajo starejši od 70 let, kjer pa je precepljenost več kot 80%!!!

Pa tebi res ni dovolj vec teh laži Beovičk, Logarc in Krekov, ki zaničujejo ljudi, si izmišljujejo in v javnost plasirajo "nepomembne in malenkostne" zadeve, kot so : lažni PCT, kupovanje cepljenj..., IN JIH NAREDIJI ZA VELIKE LAŽI, ki jim raja in DEBILI kot si ti, nasedate?

Daj v perspektivo 30.000 cepljenih z J&J cepivom (ki so ga že davno preppvedale številne EU države), ki so takoj po cepljenju dobili covidno potrdili IN LAHKO ŠLI KAMOR KOLI!!!
(ppglej si študijo J&J, ki so jo prijavili EMI, PO KOLIKŠNEM ČASU PRIDE DO ZADOVOLJIVE IMUNOSTI)!!!

Zadovoljive imunosti zoper sev alfa, o učinkovitosti cepiva zoper sev delta pa sploh niso prijavili nobenih podatkov!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Massacra ::

Najbolj skorumpirani, zahojeni in pokvarjeni, ki so jim v preteklosti bile dokazane različne rabote, vstopajo v SdS, da jim potem z žegnjem Janoša Jansharija, omogočijo nazaj na položaje (da še malo pokradejo).

Največji pokvarjeni in nesposobni ološ od kadra vstopa va SdS in na(zaj) na položaje!

kuall ::

Massacra je izjavil:

Ti je kdo povedal, da to delajo namenoma, da hospitalizirajo necepljene mnogo raje/hitreje, kot cepljene?

Jao, vidim, da tiščiš glavo globoko v vraževerju in teorijah zarote. Zdaj po tvojem že zdravniki sodelujejo v teoriji zarote in ne zdravijo tistih, ki to najbolj rabijo ampak se odločajo na podlagi nekih političnih kriterijev.

Massacra ::

kuall je izjavil:

Massacra je izjavil:

Ti je kdo povedal, da to delajo namenoma, da hospitalizirajo necepljene mnogo raje/hitreje, kot cepljene?

Jao, vidim, da tiščiš glavo globoko v vraževerju in teorijah zarote. Zdaj po tvojem že zdravniki sodelujejo v teoriji zarote in ne zdravijo tistih, ki to najbolj rabijo ampak se odločajo na podlagi nekih političnih kriterijev.


Ta pokvarjena gamad od SdS kadra dela točno to!

https://andraz-tersek.si/prof-dr-dusan-...

Daj, razložimi, kako nihče ni kriv za 30.000 cepljenih z J&J, ki takoj dobijo covid potrdilo)

(in vse ostalo, kar sem napisal, je mnogo bolj pomembno od tega, kar si izpostavil; A SI RES BEBEC SDSovski?)

A ni teorija zarote, da za 30.000 takojšnjih PCT potrdil, odgovarja POKVARJENNIN NESPOSOBEN KADER OKROG SdS oz. čelavega pokvarjenega psihopata?

Kdo pa bo pol odgovarjal?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: BuDi79 ()

Horas ::

kuall je izjavil:

Massacra je izjavil:

Ti je kdo povedal, da to delajo namenoma, da hospitalizirajo necepljene mnogo raje/hitreje, kot cepljene?

Jao, vidim, da tiščiš glavo globoko v vraževerju in teorijah zarote. Zdaj po tvojem že zdravniki sodelujejo v teoriji zarote in ne zdravijo tistih, ki to najbolj rabijo ampak se odločajo na podlagi nekih političnih kriterijev.


tako kot med 2.sv. vojno niso verjeli američani kaj počne hitler, tako tudi vi ovce ne verjamete kaj počne svetovna elita.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

solatko ::

NI MI JASNO,KAKO JE TO, DA JE KRIMINAL BOLJŠE ORGANIZIRAN OD DRŽAVE, VODIJO PA GA ISTI LJUDJE



Odgovarja STROKOVNI ŠTAB na resna vprašanja razmišljajočih ljudi.

Odgovor je podan ''teoretiku zarot'' - to je vsakdo, ki v vsej covid zgodbi išče odgovore:

Če zbolim po prvem odmerku cepiva, kaj mi svetujete kot strokovni štab?
- Prejeli ste samo eno dozo, niste bili dovolj zaščiteni.

Če zbolim po drugem odmerku cepiva, kaj mi v tem primeru svetujete kot strokovni štab?
- Ampak nista še minila dva tedna.

Toda če sta minila dva tedna po drugem odmerku in zbolim, kaj svetujete?
- Hja, cepivo je tu, da ne pride do težjih obolenj.

Če kljub temu pride do hudega obolenja?
- Cepili ste se, da ne umrete.

Kaj pa če umrem?
- Cepivo vas ne zaščiti 100 %.

Če se cepim, ali lahko neham nosit masko?
- NE!

Če se cepim, ali bom odporen proti Covidu?
- Mogoče. Ne vemo točno, toda verjetno NE!

Če se cepim, potem najbrž ne bom prenašal virusa?
- NE, cepivo ne zaustavlja nalezljivega prenosa.

Če se cepim, kakšno stopnjo imunosti bom imel, koliko časa bo trajala?
- Tega ne ve nihče. Vsa cepiva so še v eksperimentalni fazi.

Če se cepim, ali zame prenehajo veljati ukrepi za socialno distanco?
- NE!

Če se cepimo vsi, tudi babica in ded, ali se lahko spet družimo?
- NE!

Kakšna korist je potem od tega cepiva?
- Upamo, da vas virus ne bo ubil.

Ali ste prepričani, da od tega cepiva ne bom imel trajnih in težkih posledic, ali pa da ne bom umrl?
- NE!

Če me statistično gledano virus ne bo ubil (stopnja preživetja je po vašem 90,8%), zakaj bi se moral cepiti?
- Da zaščitimo druge.

Torej, če se cepim, ali potem 100% zaščitim druge, ljudi torej, s katerimi prihajam v stik?
- NE!

Če dobim resne neželene reakcije ali dolgotrajne posledice po cepljenju, ki so še vedno neznane, ali če slučajno umrem po cepljenju, ali bom jaz ali moja družina prejela odškodnina proizvajalca cepiva oz. države?
- NE! Vlada in proizvajalec ne nosita nobene odgovornosti v povezavi s cepivom.

Kaj je torej cepivo proti Covidu?
Ne omogoča imunosti, ne ščiti nas od virusa, ne preprečuje umiranja zaradi njega, ne zagotavlja, da ne bom dobil virusa po cepljenju, ne ustavlja prenosa na druge, ne odpravlja ukrepov glede omejitev potovanja, ne odpravlja zapiranja poslovnih dejavnosti, ne odpravlja lockdowna in ne odpravlja ukrepov glede nošenja mask.

Kaj tu ni jasno?
Ne, ker bi njihovi odgovori temeljili na neki znanstveni tezi, ampak NE kar tako.
Nihče ni odgovoren, jaz pa moram biti odgovoren!
Delo krepa človeka

Kayzon ::

Lepo napisano gospod solatko :)

kuall ::

razni solatkoti in zlatkoti nabijajo in kažejo, kako so neumni. nič novega na svetu. dejstvo je, da sta to 2 huda levičarja, ki niti ne bi bila toliko proti cepivu, če bi bila vlada leva. najbrž bi ga celo podpirala. ampak samo da se meče polena pod noge, tako kot med drugo svetovno vojno njihovi predniki.

pirat ::

Dobro jutro razumnim in tudi vsem ostalim, ki boste dan izkoristili za širjenje akademskih vsebin facebook univerze.

Horas ::

kuall pa pirat in ostali podobni, vas peče ritka pa nč nečutite tk ste naivni pa zablojeni, ko vas vaš velecenjeninpuklasti gargamel hebe na suho
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

NMH ::

Saj solatko, gre za plan, kako se rešit čimprej in čimveč starih komunajzerjev, ki volijo leve stranke.
Narest odpor do cepljenja zaradi politike, potem pa naravna selekcija naredi svoje.

Pač ne vidite, kako ste naivni pa zablojeni, ko vas cepljeni puklasti gargamel hebe na suho.

feryz ::

kuall je izjavil:

razni solatkoti in zlatkoti nabijajo in kažejo, kako so neumni. nič novega na svetu. dejstvo je, da sta to 2 huda levičarja, ki niti ne bi bila toliko proti cepivu, če bi bila vlada leva. najbrž bi ga celo podpirala. ampak samo da se meče polena pod noge, tako kot med drugo svetovno vojno njihovi predniki.
No, vidite, to je pa utemeljen in z argumenti podprt odgovor solatkotu, katerega navedbe so popolnoma pravilne in preverljive.
Medtem ko je odgovor sds blaznežev tak, kot pač je. Domet inteligence volivcev te stranke. Ki podprejo popolnoma vsako govno, ki ga plešasti sproducira.

Miki N ::

Pa itak, tukaj se kaže spet Jajotova nesposobnost - če se je spravil pospravljati nasprotnike s Kronco... bo šlo počasi - prej bo on v Krtovini, kot bo statistično pomemben upad. Pa itak, zakaj je pa potem lani pospravljal svoje volilce po hiralnicah? Mogoče pa je njegov plan kompleksnejši .. mogoče nas želi pospraviti VSE in iz Slovenije narediti en tak lep neobljuden ranč, le zase!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

feryz ::

No, to ti dam delno prav. Jaz jajčeglava nimam za nesposobnega. Ampak samo neizmerno pokvarjenega.
Navsezadnje mu uspeva krasti že 30 let. Kar je svojevrsten uspeh.
Še bolj kot to pa da je poblesavil okrog 10 procentov Slovencev na nivo, ki bi ga imeli po opravljeni lobotomiji. In si s tem ustvaril čredo ovc, ki bi mu z lahkoto sledili v prepad.
Čeprav bi samo on skočil s padalom, ostali pa brez.

NMH ::

feryz je izjavil:

No, to ti dam delno prav. Jaz jajčeglava nimam za nesposobnega. Ampak samo neizmerno pokvarjenega.
Navsezadnje mu uspeva krasti že 30 let. Kar je svojevrsten uspeh.
Še bolj kot to pa da je poblesavil okrog 10 procentov Slovencev na nivo, ki bi ga imeli po opravljeni lobotomiji. In si s tem ustvaril čredo ovc, ki bi mu z lahkoto sledili v prepad.
Čeprav bi samo on skočil s padalom, ostali pa brez.


Nekaj takega si mislijo volilci Jajota o folku, ki se noče cepit. :8)

feryz ::

E? Če nočeš skočiti in ne skočiš v prepad, skačeš v prepad?
Svašta. Ampak ok, če ti tako misliš, naj bo.

NMH ::

feryz je izjavil:

E? Če nočeš skočiti in ne skočiš v prepad, skačeš v prepad?
Svašta. Ampak ok, če ti tako misliš, naj bo.


Nesmiselno posplošuješ. Verjetno zaradi pomanjkanja inteligence.

fikus_ ::

feryz je izjavil:

kuall je izjavil:

razni solatkoti in zlatkoti nabijajo in kažejo, kako so neumni. nič novega na svetu. dejstvo je, da sta to 2 huda levičarja, ki niti ne bi bila toliko proti cepivu, če bi bila vlada leva. najbrž bi ga celo podpirala. ampak samo da se meče polena pod noge, tako kot med drugo svetovno vojno njihovi predniki.
No, vidite, to je pa utemeljen in z argumenti podprt odgovor solatkotu, katerega navedbe so popolnoma pravilne in preverljive.
Medtem ko je odgovor sds blaznežev tak, kot pač je. Domet inteligence volivcev te stranke. Ki podprejo popolnoma vsako govno, ki ga plešasti sproducira.


Na zamerit kuallu, je še mladenič, ki se še išče. :D

Tako kot obstajajo ekstremisti na "desni" tako so tudi na levi. Trenutno so "desni" na vrhu, torej si s tem zaslužijo več komentarjev za svoja dejanja.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

NMH ::

feryz je izjavil:

kuall je izjavil:

razni solatkoti in zlatkoti nabijajo in kažejo, kako so neumni. nič novega na svetu. dejstvo je, da sta to 2 huda levičarja, ki niti ne bi bila toliko proti cepivu, če bi bila vlada leva. najbrž bi ga celo podpirala. ampak samo da se meče polena pod noge, tako kot med drugo svetovno vojno njihovi predniki.
No, vidite, to je pa utemeljen in z argumenti podprt odgovor solatkotu, katerega navedbe so popolnoma pravilne in preverljive.
Medtem ko je odgovor sds blaznežev tak, kot pač je. Domet inteligence volivcev te stranke. Ki podprejo popolnoma vsako govno, ki ga plešasti sproducira.


Solatko je pač tip človeka, ki ne pozna nekaj izmed 0 in 1, črno in belo.
Seveda da v kolikor si cepljen, imaš neprimerno manjšo verjetno da prideš na intenzivno kot tudi, da virus seješ naprej (pa tudi manj časa).

Ampak, kaj bi pričakoval od človeka, ki trdi, da za viruse nimamo cepiv:
https://slo-tech.com/forum/t791151/p735...
"Proti virusom cepiva še niso iznašli, ker virusi preveč pogosto mutirajo. Zakaj ni cepiva za borelijo, ki jo prenašajo klopi? Iz istega vzroka - virus. Meningitis - bakterija. Itak je brez veze razlagat opicam razlike med banano in lubnico."

Prav tako je neinformiran:
https://slo-tech.com/forum/t791151/p735...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

TheBlueOne ::

fikus_ je izjavil:



Na zamerit kuallu, je še mladenič, ki se še išče. :D

Tako kot obstajajo ekstremisti na "desni" tako so tudi na levi. Trenutno so "desni" na vrhu, torej si s tem zaslužijo več komentarjev za svoja dejanja.


Ne gre dajati vtisa, da so enaki, ker JJ in SDS nimata nobenih manir, delata mednarodno sramoto. Dober del SDS je ocitno postafoben, ali pa vsaj tisti na vrhu, kar je verjetno globalno brez primere v smislu, da volilci to tolerirajo, torej izigravanje pravnega sistema. Brezsramno podrejanje v policiji, ko so fiktivne strice zamenjali z dejanskimi SDS frendi, neplacevanje in izcrpavanje STA, kar pomeni brezsramno podrejanje medijev itn.

Ni, da si zasluzijo komentar, oni morajo oditi, ker drugace smo na poti proti enoumju. Pa tudi, ce je kdo bolj na desni mora biti idiot prve klase, ce se ne zaveda kako problematicno je politicno podrejanje vej oblasti. Ce ne prej se bo zavedal, ce bo se kdaj menjava oblasti, tisti tadrugi pa bodo zgolj ponovili vajo.

fikus_ ::

Imaš prav, bolj dolgo bodo SDS&Co na oblasti, več škode bodo naredili. Policijo so si že bolj kot ne uspešno podredili.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

solatko ::

kuall - Ti si dejansko beden, saj so samo vprašanja in odgovori. Povej eno plus točko za cepljenje, ki ne deluje, razen na povišanje agresivnosti.

NMH - Uradne ugotovitve pravijo, da se je pri mnogih cepljenih, seslu imunski sistem in nov sev lepo mirno plove mimo protiteles in napada še ledvice in jetra. Uradno cepivo ne deluje in uradno cepivo nekaterim škodi. Pri zdravju je samo 0 in 1, če si vmes si bolan. Zakaj še vedno širite laži okoli cepiva, če ne pomaga, temveč dokazano ovira lastno proizvodnjo protiteles?

V parih tednih pričakujem na prostorih za proteste, cepljene, če bo le več točnih informacij iz covid bolnišnic. V ligi NBA je v povprečju 20 točk manj na tekmo, vsi košarkaši so polno cepljeni. Na nogometnih zelenicah se je povečalo število srčnih zastojev na tekmah - Italija, Norveška,..
Spisek neigranja v NBA zaradi covid protocola se povečuje iz dneva v dan, vsi igralci so cepljeni in osebja klubov tudi.
Naj nekdo da smiselno razlago teh dogajanj.
Delo krepa človeka

TheBlueOne ::

solatko je izjavil:



NMH - Uradne ugotovitve pravijo, da se je pri mnogih cepljenih, seslu imunski sistem in nov sev lepo mirno plove mimo protiteles in napada še ledvice in jetra.........


Kaj pomeni mnogih? Racunaj, da je cepljeno 50%+ populacije. Morda 10%? Morda 1%?

solatko je izjavil:


V parih tednih pričakujem na prostorih za proteste, cepljene, če bo le več točnih informacij iz covid bolnišnic. V ligi NBA je v povprečju 20 točk manj na tekmo, vsi košarkaši so polno cepljeni. Na nogometnih zelenicah se je povečalo število srčnih zastojev na tekmah - Italija, Norveška,..


Kako ves, da je kriv Covid? Ali so vse spremembe samo se od covid cepiv? Morda je konsenz za 1.5 stopinje, ker je covid cepljenje spremenilo nacin razmisljanja? Ali je cepljenje krivo, da je Facebook moral preoblikovati podjetje? Je cepivo krivo, da bo letos prodanih relativno veliko EVjev? Ce se bo zivljenjska doba povecevala tudi v prihodnosti je za to krivo cepljenje? Ce confirmation bias isces globalno ga najdes za karkoli.

Zgodovina sprememb…

vaščan ::

Smisel je da si prostovoljec za boljši jutri. Pač reskiraš svoje zdravje zato da preskočijo papiriologijo in leta raziskav na živalih ter ljudeh glede igranja s mRNA. Naš imunski sistem je sposoben pobit vse v telesu samo pogruntat more na kaj se je treba spravit. S pravilnim mrna zapisom lahko pobiješ rakave celice vse uglavnem. Samo tehnologija še ni dovršena se še učijo. Bogatim se gre da bi čimprej to pogruntali in kaj je lepšega kot 7 miljard prostovoljcev pa zravn še zaslužit win win situacija. O tem je brez veze razglablat je kar je čez kakšno leto se nebo noben več sekiral zarad virusa skrbelo vas bo ker bo šlo vse dol s nepremičninam vred. Jajo jih bo pa z našim denarjem ki si ga je nagrabil kupoval poceni od vas. Tip ni neumen je pa pokvarjen.

pirat ::

vaščan, recimo da lahko začneš tule: https://www.dw.com/en/fact-check-can-co...
Bo šlo?

feryz ::

Kaj pa piše tule? Da je "long term" par mesecev?

Miki N ::

Danes Jajo odloča. Govori se, da bodo ključni dnevi nazaj.

pirat ::

feryz je izjavil:

Kaj pa piše tule? Da je "long term" par mesecev?

Pričakovano. Preveč učenih besed, ne? Raje počakaš na facebook povzetek?

NMH ::

solatko je izjavil:

NMH - Uradne ugotovitve pravijo, da se je pri mnogih cepljenih, seslu imunski sistem in nov sev lepo mirno plove mimo protiteles in napada še ledvice in jetra. Uradno cepivo ne deluje in uradno cepivo nekaterim škodi. Pri zdravju je samo 0 in 1, če si vmes si bolan. Zakaj še vedno širite laži okoli cepiva, če ne pomaga, temveč dokazano ovira lastno proizvodnjo protiteles?


- napisal sem ti že, da začni KONSTRUKTIVNO debatirat, s tem da daješ linke za trditve, ki jih pišeš (uradne ugotovitve pravijo, da se je pri mnogih cepljenih, seslu imunski sistem, sev lepo mirno plove mimo protiteles in napada še ledvice in jetra.)

- "Uradno cepivo ne deluje in uradno cepivo nekaterim škodi."
Na intenzivni negi imamo cca 75-80% takih, ki niso cepljeni.
Ker gre za v veliki večini starejše od 50 let ter ob tem, da imamo podatek o precepljenosti te populacije (cca 67%, torej 2/3) lahko vsaj okvirno izračunamo, koliko bi imeli bolnikov na intenzivni v obeh skrajnih primerih.

torej, če bi bili vsi nad 50 let cepljeni, bi imeli na intenzivni:
namesto 158 oseb: (158 x 0.25) + 50% od (158 x 0.25), torej okoli 60 ljudi

v kolikor, ne bi imeli nikogar cepljenega nad 50 let, bi imeli:
(158x 0.75) + 2x (158x 0.75), torej okoli 355 ljudi

- "Zakaj še vedno širite laži okoli cepiva, če ne pomaga, temveč dokazano ovira lastno proizvodnjo protiteles?"

Toliko časa si vzameš za nabijanje laži po forumu in branju teorij zarote, pa prav nič za to, da bi ugotovil kako mRNA cepiva sploh delujejo in zakaj je njihova učinkovitost toliko višja od običajnih ter vektorskih. mRNA cepiva dajo telesu informacijo samo o spike proteinu virusa, preko katerega virus dejansko prehaja v telo. Lahko je nešteto mutacij telesa virusa, pa to na učinkovitost mRNA cepiv ne vpliva prav nič. Kritične so mutacije tega spike proteina, ampak popolne neučinkovitost cepiv sploh ne more biti, saj v tem primeru bi virus tako zmutiral, da sploh ne bi mogel v celico človeka.

Zakaj je delta sev tako nevaren? Zato ker ima nekaj mutacij spike proteina, ampak po drugi strani je nevarnejši za necepljene predvsem zaradi tega, ker v telesu sproducira neprimerno več virusa (ima bistveno višji virus load). Zaščita cepljenih je pri delti še vedno izjemno visoka. In to nas seveda zanima, saj je število postelj za intenzivno omejeno.

Miki N ::

pirat je izjavil:

feryz je izjavil:

Kaj pa piše tule? Da je "long term" par mesecev?

Pričakovano. Preveč učenih besed, ne? Raje počakaš na facebook povzetek?


Hja Gusar, samo ... si gledal predstavitev od Sladkogorca? Preselil ti bo VSE zdravnike in stroko v Metavesolje .. tako da tehnično bodo samo še fejsbuk doktorji. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

VaeVictis ::

Solatkoti in ostali antiaxer fani, a mi lahko prosim poveste pri katerermu argumentu ste sedaj?

Da cepivo ne deluje...

A potem me ne nadzira Gates preko 5G čipa v možganih in cepivo me ne bo ubilo ter ne bom kuščar postal!?

Malce sem zgubljen glede na vse vaše prejšnje argumente proti cepljenju.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

feryz ::

A to je tvoj prispevek v temi delo vlade?
Več res ne gre?

Bil Gates, kuščarji, 5g!? Resno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

VaeVictis ::

Ali ti bo tale bolj všeč?

Vlada bo do rednih volitev, po volitvah pa ne bo kaj dosti drugače.

Bistvena razlika bo samo v tem, da bodo potem pa drugi kradli kolikor se da, morda se bo pojavil celo kak nov obraz, ki bo nov up in slej, ko prej novo razočaranje.

Za večino navadnih ljudi pa kake bistvene razlike ne bo.

Itak je pa celotna tema in tudi slo-tech zadnje čase čista izguba časa, ker se ponavlja vedno eno in isto.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

TheBlueOne ::

Dokler si vsaj ne brezsramno podreja vej oblasi in policije bo velika nadgradnja trenutnega. Ce doda se malo manir bo delovalo kot perfekcija glede na to na kaksne katastrofe smo trenutno vajeni.

NMH ::

TheBlueOne je izjavil:

Dokler si vsaj ne brezsramno podreja vej oblasi in policije bo velika nadgradnja trenutnega. Ce doda se malo manir bo delovalo kot perfekcija glede na to na kaksne katastrofe smo trenutno vajeni.


In kako to veš? Saj je isto kot z Bidenom v ZDA. Velika večina medijev je leva in ti so tiho. A se kaj več ve o pranju iranskega denarja preko NLB? Vse tiho.

musicfreak ::

Sami ste si krivi oz. si boste za ponovne ukrepe zaradi vase trme in pubertetniskega upora in je Jansa.

V Nemciji za nas cepljene je ze mesece vse po starem, klubi v Berlinu so enako nabito polni kot pred korono in nihce ne grozi z zapiranjem. S temi maskami pa se bomo pac potrpeli do pomladi.

TheBlueOne ::

NMH je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Dokler si vsaj ne brezsramno podreja vej oblasi in policije bo velika nadgradnja trenutnega. Ce doda se malo manir bo delovalo kot perfekcija glede na to na kaksne katastrofe smo trenutno vajeni.


In kako to veš? Saj je isto kot z Bidenom v ZDA. Velika večina medijev je leva in ti so tiho. A se kaj več ve o pranju iranskega denarja preko NLB? Vse tiho.


Cisto preprosto ves. SDS pise zakone, ki to omogocajo in dejansko dela menjave. Na to opozarjajo v zadnjem primeru stroka, policija, sindikati in mediji. Pri levih imas bolj kaksne fiktivne strice in pregovore. In vsaj jaz sledim vsem medijem. Levim in desnim, tako da lahko primerjam magnitude dejanj. Seveda pa ne sledim popolnoma neumnim medijem tipa Nova24.

To kar se dogaja trenutno je unikum. Kakor tudi sledenje po partijski liniji, kjer partnerji morda zelijo opravicilo, ko gre JJ cez vse meje okusnega ampak ga seveda ne dobijo.

feryz ::

NMH je izjavil:

A se kaj več ve o pranju iranskega denarja preko NLB? Vse tiho.
Prvič, to sploh ni pranje denarja, ampak kršenje embarga. Dva popolnoma različna pojma.
In drugič. Kaj točno je narobe s tem? "Privat" banka, vsaj do neke mere, je zaslužila provizijo.
S čim točno so tebe oškodovali?

NMH ::

feryz je izjavil:

NMH je izjavil:

A se kaj več ve o pranju iranskega denarja preko NLB? Vse tiho.
Prvič, to sploh ni pranje denarja, ampak kršenje embarga. Dva popolnoma različna pojma.
In drugič. Kaj točno je narobe s tem? "Privat" banka, vsaj do neke mere, je zaslužila provizijo.
S čim točno so tebe oškodovali?


Kršenje embarga ja, za provizijo, ki je šla v roke komu?

fikus_ ::

Napiši kaj več, komu je šlo, da ne bo samo gostilniška debata za šankom!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

feryz ::

Provizijo je dobila banka. Od tu naprej pa zaposleni, dobavitelji in delničarji.
Vem, da bi jo ti raje v tvoj žep, ampak ne gre to tako. Ni to janez sistem.

NMH ::

feryz je izjavil:

Provizijo je dobila banka. Od tu naprej pa zaposleni, dobavitelji in delničarji.

Kaj pa provizija mimo banke? Saj ne narediš kar tako napake, pa opereš nekaj miljard EUR denarja, ali pač?

Vem,

Ti veš kurac.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

vaščan ::

pirat je izjavil:

vaščan, recimo da lahko začneš tule: https://www.dw.com/en/fact-check-can-co...
Bo šlo?

A sem rekel da je cepivo zanič? Napisal sem samo kaj je smisel cepiva ter da ima hecanje našega imunskega sistema kaj naj se poloti pobit prihodnost za zdravljenje svega in svašta. Dejstvo pa je, da se to testira pa se lahko kakorkoli prepričujete da niste poizkusni zajčki. Sory resnica je včasih teška ne pomeni pa to da je cepivo nekaj slabega lahko da je super nevem nisem jaz v tej stroki. Sam nekateri se res slepite kot da bomo s temi ukrepi in cepivom rešili nevem kaj. Mene res zanima ko janez odleti a bi njemu potem lahko dosmrtno prepovedal sodelovat v politiki. Nimam nič prot desnim levim sam ta tip mi gre pa tko na k.... Ker je res antipatičen pokvarjen drekač.

sbawe64 ::

Garda SV v imenu Janše položila venec k spomeniku padlim domobrancem
https://www.24ur.com/novice/slovenija/g...
Domobranci so prisegli hitlerju izdajalska vlada pa jim vence polaga.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()
««
49 / 126
»»