» »

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

««
5 / 22
»»

widj3098dj32 ::

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Ja ampak oni so na SODIŠČU spoznani za krive... necepljen ni na nobenem sodišču bil spoznan za karkoli da bi se ga omejevalo

Saj se jih ne omejuje. Imajo se možnost PCTestirat in potem lahko svobodno plačajo nafto na pumpi. Tudi cepljeni/preboleli morajo pokazati potrdilo - tudi lahko trdiš, da se jih omejuje s tako tehnikalijo.
Po tvoji logiki se tudi mene, ki sem cepljen, omejuje recimo tako, da se moram k odvetniku ali notarju najaviti za sestanek. Čisto nedopustno.

Včasih pač obstajajo pogoji, ki bi jih snežinkice rade preskočile ;)

P.S.: Pizda, zakaj me zdaj vseh 15 ljudi v Lidlu omejuje na kasi... jaz imam brez omejitev pravico plačat belo žemljico!

Razlozi razliko med antigen testi in njihovo veljavnostjo? Obenem hocem znanstveni vir, zakaj je en 7 dni en pa 48h (ceprav je od jutri v Avstriji 24h).

Wrop ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Glede na to, da ostali, razen kovid oddelki, samevajo in da se sestre dolgočasijo, bi jih lahko prestrukturirali. V dveh letih to narediš brez nekih hudih problemov.
Kitajci celo bolnico naredijo v 10 dneh, mi pa treh postelj ne premaknemo v dveh letih.


SBC poročilo 2020
Na hitro preleti. Zdravniki in med. sestre so iz živega dolgočasja in nedela dajale odpovedi. Študente za Covid bolnike so najemali samo zato, da se bodo lahko zdravniki praskali po jajcih, medicinske sestre pa sprehajale po bolnici.
Bolnico lahko naredimo v praznem skladišču ampak, povohal te pa ne bo nihče, ker ne bo kadra. Lahko pa antivaxerje začasno zaposlimo za necepljene covid bolnike. Dobra darwin kombinacija.

josipdare ::

njyngs je izjavil:


Po tvoji logiki se tudi mene, ki sem cepljen, omejuje recimo tako, da se moram k odvetniku ali notarju najaviti za sestanek.


Ocitno se podzavestno zavedas v cemu je problem. Ko bo naznanjena 3. doza, bos ti ravno toliko zatiran kot jaz ki se nisem cepil.

Morda je se upanje, ampak dvomim. Pfeizer ima od tega toliko dobicka da ne bo nikoli konec.

njyngs ::

widj3098dj32 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Ja ampak oni so na SODIŠČU spoznani za krive... necepljen ni na nobenem sodišču bil spoznan za karkoli da bi se ga omejevalo

Saj se jih ne omejuje. Imajo se možnost PCTestirat in potem lahko svobodno plačajo nafto na pumpi. Tudi cepljeni/preboleli morajo pokazati potrdilo - tudi lahko trdiš, da se jih omejuje s tako tehnikalijo.
Po tvoji logiki se tudi mene, ki sem cepljen, omejuje recimo tako, da se moram k odvetniku ali notarju najaviti za sestanek. Čisto nedopustno.

Včasih pač obstajajo pogoji, ki bi jih snežinkice rade preskočile ;)

P.S.: Pizda, zakaj me zdaj vseh 15 ljudi v Lidlu omejuje na kasi... jaz imam brez omejitev pravico plačat belo žemljico!

Razlozi razliko med antigen testi in njihovo veljavnostjo? Obenem hocem znanstveni vir, zakaj je en 7 dni en pa 48h (ceprav je od jutri v Avstriji 24h).

Daj mi en sam dober razlog zakaj bi jaz tebi to moral razlagati. Imaš več izbir: preboliš, se cepiš, se testiraš. Če hočeš prit nekam kjer so taki pogoji potem te pogoje pač zadostiš, ali pa ne.

Tudi na tehničnem ne jokaš, da si moral cestnino plačat in zakaj si to moral. Ali pač?

c3p0 ::

Sparkxl je izjavil:

Dečki, preden vam spet to temo zaprejo, imam en nasvet za vas. Idite se prepucavat na alter forum. Tam se nič ne zaklepa in glavni antivakser je kar moderator :)))


ST: Freedom of speech yo, just watch what you say.

Alter here we come!

njyngs ::

josipdare je izjavil:

njyngs je izjavil:


Po tvoji logiki se tudi mene, ki sem cepljen, omejuje recimo tako, da se moram k odvetniku ali notarju najaviti za sestanek.


Ocitno se podzavestno zavedas v cemu je problem. Ko bo naznanjena 3. doza, bos ti ravno toliko zatiran kot jaz ki se nisem cepil.

Morda je se upanje, ampak dvomim. Pfeizer ima od tega toliko dobicka da ne bo nikoli konec.

Jaz zagovarjam hipotezo, da nas se vsak cepi, če želi. Če ne pač ne - se bo pač testiral, ker tako zahteva višja sila.

Mene moti le eno: da se določeni necepljeni kreteni spravljate na tiste, ki se odločili cepiti. NISMO MI KRIVI, DA SI JANŠA NEKAJ ZMIŠLJUJE, A VEŠ ;) Mi smo isto kot vi necepljeni sprejeli eno odločitev in živimo vnaprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

Jerry000 ::

Hmmm...greš na bencinsko tankat, ko hočeš not plačat te zavrnejo ker nimaš PCT. Se obrneš in greš. Free bencin :D Ok, a dejansko bo kdo stal na uvozu za bencinsko in preverjal PCT? Ker tole kar delajo z ukrepi...eh, brezveze

Invictus ::

Wrop je izjavil:

[
Na hitro preleti. Zdravniki in med. sestre so iz živega dolgočasja in nedela dajale odpovedi. Študente za Covid bolnike so najemali samo zato, da se bodo lahko zdravniki praskali po jajcih, medicinske sestre pa sprehajale po bolnici.
Bolnico lahko naredimo v praznem skladišču ampak, povohal te pa ne bo nihče, ker ne bo kadra. Lahko pa antivaxerje začasno zaposlimo za necepljene covid bolnike. Dobra darwin kombinacija.

Ja, praskajo se pojajcih...

60 ljudi na intenzivni, pa celo zdravstvo pocepne, ne me jebat...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

josipdare ::

njyngs je izjavil:



Tudi na tehničnem ne jokaš, da si moral cestnino plačat in zakaj si to moral. Ali pač?


Ce bi jo placal in bi rekli da se ne smem vozit bi "jokal".

Po kaksni logiki bi placal ce ne smem uporabljat?

WizzardOfOZ ::

Wrop je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Glede na to, da ostali, razen kovid oddelki, samevajo in da se sestre dolgočasijo, bi jih lahko prestrukturirali. V dveh letih to narediš brez nekih hudih problemov.
Kitajci celo bolnico naredijo v 10 dneh, mi pa treh postelj ne premaknemo v dveh letih.


SBC poročilo 2020
Na hitro preleti. Zdravniki in med. sestre so iz živega dolgočasja in nedela dajale odpovedi. Študente za Covid bolnike so najemali samo zato, da se bodo lahko zdravniki praskali po jajcih, medicinske sestre pa sprehajale po bolnici.

Pa vseeno niso dosegli letnega plana.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mato989 ::

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Ja ampak oni so na SODIŠČU spoznani za krive... necepljen ni na nobenem sodišču bil spoznan za karkoli da bi se ga omejevalo

Saj se jih ne omejuje. Imajo se možnost PCTestirat in potem lahko svobodno plačajo nafto na pumpi. Tudi cepljeni/preboleli morajo pokazati potrdilo - tudi lahko trdiš, da se jih omejuje s tako tehnikalijo.
Po tvoji logiki se tudi mene, ki sem cepljen, omejuje recimo tako, da se moram k odvetniku ali notarju najaviti za sestanek. Čisto nedopustno.

Včasih pač obstajajo pogoji, ki bi jih snežinkice rade preskočile ;)

P.S.: Pizda, zakaj me zdaj vseh 15 ljudi v Lidlu omejuje na kasi... jaz imam brez omejitev pravico plačat belo žemljico!


Narobe... tebe in mene se pri odvetniku omejuje ENAKO... oba se morava najavit, itd... čim pa je en pogoj ki ga nekdo mora, drugi pa ne, pa je to diskriminatorno v osnovi... za povrh pa brez razglašene epidemije še kar najverjetneje PROTIUSTAVNO...

Ti imaš pravico plačat belo žemljico enako kot vsi ostali da prideš v vrsto... če bi pa lahko moški plačali belo žemljico samo če prej opravijo test da niso rasisti, bele ženske pa ne bi bilo pa to problematično.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

stara mama ::

Invictus je izjavil:


60 ljudi na intenzivni, pa celo zdravstvo pocepne, ne me jebat...

Zdravstvo je črna luknja, golta vse naokrog vključno s samim seboj, niti dodatki niso več dost.
Zato pa nevrologi napovedujejo odpovedi, ker dodatkov ni več za njihov dvignjen standard.

Korona je samo trigger.

WizzardOfOZ ::

njyngs je izjavil:

Mene moti le eno: da se določeni necepljeni kreteni spravljate na tiste, ki se odločili cepiti.


Problem je v tem, da se tako kreteni na obeh straneh spravljajo eni na druge. Če se noče nekdo cepit, se pač noče. Zakaj mu nekaj, kar noče, vsiljevat. Za posledice itak vsak sam odgovarja.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

josipdare ::

stara mama je izjavil:

Invictus je izjavil:


60 ljudi na intenzivni, pa celo zdravstvo pocepne, ne me jebat...

Zdravstvo je črna luknja, golta vse naokrog vključno s samim seboj, niti dodatki niso več dost.
Zato pa nevrologi napovedujejo odpovedi, ker dodatkov ni več za njihov dvignjen standard.

Korona je samo trigger.


Daj no, oni so tam da zdravijo ne da vlecejo dodatke.

Utk ::

Wrop je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Glede na to, da ostali, razen kovid oddelki, samevajo in da se sestre dolgočasijo, bi jih lahko prestrukturirali. V dveh letih to narediš brez nekih hudih problemov.
Kitajci celo bolnico naredijo v 10 dneh, mi pa treh postelj ne premaknemo v dveh letih.


SBC poročilo 2020
Na hitro preleti. Zdravniki in med. sestre so iz živega dolgočasja in nedela dajale odpovedi. Študente za Covid bolnike so najemali samo zato, da se bodo lahko zdravniki praskali po jajcih, medicinske sestre pa sprehajale po bolnici.
Bolnico lahko naredimo v praznem skladišču ampak, povohal te pa ne bo nihče, ker ne bo kadra. Lahko pa antivaxerje začasno zaposlimo za necepljene covid bolnike. Dobra darwin kombinacija.

Niso niti vsi v zdravstvu neumni. Če nekateri res delajo, drugi pa pol šihtov prespijo, itak da boš poslal vse skupaj nekam...ne glede na denar.

facepalm ::

Mato989 je izjavil:



Narobe... tebe in mene se pri odvetniku omejuje ENAKO... oba se morava najavit, itd... čim pa je en pogoj ki ga nekdo mora, drugi pa ne, pa je to diskriminatorno v osnovi... za povrh pa brez razglašene epidemije še kar najverjetneje PROTIUSTAVNO...


V bistvu moramo vsi, razen izjem, ki se NE SMEJO cepiti, izpolnjevati IDENTICNE pogoje za koriscenje storitev. Ti pogoji so P ali C ali T. Kako je to do kogarkoli diskriminatorno?
No, mogoce je do tistih, ki se ne smejo cepiti, ker imajo defacto le moznost T. Ostali pa imamo vsi enako izbiro.

Mato989 ::

facepalm je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Narobe... tebe in mene se pri odvetniku omejuje ENAKO... oba se morava najavit, itd... čim pa je en pogoj ki ga nekdo mora, drugi pa ne, pa je to diskriminatorno v osnovi... za povrh pa brez razglašene epidemije še kar najverjetneje PROTIUSTAVNO...


V bistvu moramo vsi, razen izjem, ki se NE SMEJO cepiti, izpolnjevati IDENTICNE pogoje za koriscenje storitev. Ti pogoji so P ali C ali T. Kako je to do kogarkoli diskriminatorno?
No, mogoce je do tistih, ki se ne smejo cepiti, ker imajo defacto le moznost T. Ostali pa imamo vsi enako izbiro.


Aha

Torej kaj bi rekel če damo vsem pogoj da moraš si zlomit nogo... če hočeš do odvetnika... boš rekel da imamo vsi enake pogoje in je zato ok?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

edi123 ::

Nikjer ne najdem informacije, kdaj dobis QR kodo, ko si cepljen z obema odmerkoma Pfizerja, ter enim odmerkom Johnsona?

Ter zakaj se neda dobit skoraj nikjer cepiva od Moderne?

josipdare ::

facepalm je izjavil:

za koriscenje storitev. Ti pogoji so P ali C ali T. Kako je to do kogarkoli diskriminatorno?
No, mogoce je do tistih, ki se ne smejo cepiti, ker imajo defacto le moznost T. Ostali pa imamo vsi enako izbiro.


Poznam ljudi z avtoimunomi bolezni in sedaj so rekli da ne bojo vec hodili niti v lekarno. In njih to zelo tepe ker zaradi stresa zelo hitro podivjano simptomi.

Samo za vas multivakserje pa je itak pomembno izkljucno visanje dobicka pfeizerju.

stara mama ::

edi123 je izjavil:

Nikjer ne najdem informacije, kdaj dobis QR kodo, ko si cepljen z obema odmerkoma Pfizerja, ter enim odmerkom Johnsona?

Pejd, pa boš videl :)
Sicer pa, zVEM!

facepalm ::

josipdare je izjavil:

facepalm je izjavil:

za koriscenje storitev. Ti pogoji so P ali C ali T. Kako je to do kogarkoli diskriminatorno?
No, mogoce je do tistih, ki se ne smejo cepiti, ker imajo defacto le moznost T. Ostali pa imamo vsi enako izbiro.


Poznam ljudi z avtoimunomi bolezni in sedaj so rekli da ne bojo vec hodili niti v lekarno. In njih to zelo tepe ker zaradi stresa zelo hitro podivjano simptomi.

Samo za vas multivakserje pa je itak pomembno izkljucno visanje dobicka pfeizerju.

Bravo! Odlicni argumenti.

r3dkv1c4 ::

Horzen je izjavil:

Če se jaz testiram ob 12:00, pa se okužim 12:05 - čemu potem velja test?

Vprašaj vaxerje, sigurno imajo pod preprogo uradno statistiko, ki pravi , da se ni moč okužit 48h po testiranju oz. do naslednjega testa.:))

facepalm je izjavil:

josipdare je izjavil:

facepalm je izjavil:

za koriscenje storitev. Ti pogoji so P ali C ali T. Kako je to do kogarkoli diskriminatorno?
No, mogoce je do tistih, ki se ne smejo cepiti, ker imajo defacto le moznost T. Ostali pa imamo vsi enako izbiro.


Poznam ljudi z avtoimunomi bolezni in sedaj so rekli da ne bojo vec hodili niti v lekarno. In njih to zelo tepe ker zaradi stresa zelo hitro podivjano simptomi.

Samo za vas multivakserje pa je itak pomembno izkljucno visanje dobicka pfeizerju.

Bravo! Odlicni argumenti.

Pozabil si na pomoč džoniju in moderni;)
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Wrop ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Wrop je izjavil:


SBC poročilo 2020
Na hitro preleti. Zdravniki in med. sestre so iz živega dolgočasja in nedela dajale odpovedi. Študente za Covid bolnike so najemali samo zato, da se bodo lahko zdravniki praskali po jajcih, medicinske sestre pa sprehajale po bolnici.

Pa vseeno niso dosegli letnega plana.


Res imajo nesposobnega planerja, ki ni sredi leta 2019 predvidel da bodo morali 1/4 postelj preurediti v COVID postelje. Tudi nezaposleno medicinsko osebje je čakalo pred bolnico v vrsti, da jih se jih bo bolnica usmilila in zaposlila. Vse to bi lahko splanirali že leta 2019 in v začetku 2020 zaposlili celo vrsto na zaposlitev čakajočih sester. Nekatere so si celo leto vrtale po nosu in so zaradi dolgočasa raje dajale odpoved.

Najbolje da se tam zaposli enega slo-tech planerja bo dosegel 120 % natančnost plana. Tu je vse možno.

widj3098dj32 ::

njyngs je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Ja ampak oni so na SODIŠČU spoznani za krive... necepljen ni na nobenem sodišču bil spoznan za karkoli da bi se ga omejevalo

Saj se jih ne omejuje. Imajo se možnost PCTestirat in potem lahko svobodno plačajo nafto na pumpi. Tudi cepljeni/preboleli morajo pokazati potrdilo - tudi lahko trdiš, da se jih omejuje s tako tehnikalijo.
Po tvoji logiki se tudi mene, ki sem cepljen, omejuje recimo tako, da se moram k odvetniku ali notarju najaviti za sestanek. Čisto nedopustno.

Včasih pač obstajajo pogoji, ki bi jih snežinkice rade preskočile ;)

P.S.: Pizda, zakaj me zdaj vseh 15 ljudi v Lidlu omejuje na kasi... jaz imam brez omejitev pravico plačat belo žemljico!

Razlozi razliko med antigen testi in njihovo veljavnostjo? Obenem hocem znanstveni vir, zakaj je en 7 dni en pa 48h (ceprav je od jutri v Avstriji 24h).

Daj mi en sam dober razlog zakaj bi jaz tebi to moral razlagati. Imaš več izbir: preboliš, se cepiš, se testiraš. Če hočeš prit nekam kjer so taki pogoji potem te pogoje pač zadostiš, ali pa ne.

Tudi na tehničnem ne jokaš, da si moral cestnino plačat in zakaj si to moral. Ali pač?

Zato ker ni nobene znanstvene razlage zato razen, da gre jebanje ljudi v mozak in siljenje k cepljenju. Evo jas ti to resnico povem, ti pa si se skusal izvleci z nekimi prispodobami, ker nam je vsem jasno, da za to nimas znanstvenega vira ter odgovora.

HappyPills ::

Jah ne bo lahka res ne...
Jaz vem, da bi bil res slabe volje, če nebi bil cepljen. Tlačenje palčk v nos, stalno razburjanje po forumih. Povsod te jebejo. Ni da ni.
Res kislica.

Še dobro da se mi ni treba s tem ukvarjat. Vas pa razumem da ni enostavno res ne. Svaka vam čast, da se vam da sploh na podlagih nekih puhlic ki nimajo smisla. Ampak ja princip je pa princip :)

IL_DIAVOLO ::

Samo najmočnejši bodo preživeli.

Ritolizniki bodo propadli, pogumni ki se potegnejo za tiste ki jim dnar nosijo, bodo zmagovalci te bitke.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

widj3098dj32 ::

HappyPills je izjavil:


Še dobro da se mi ni treba s tem ukvarjat.

Se ti pa ocitno da sedet na slotechu cele dneve

FireSnake ::

Ker je že vse skupaj malo off ni težava, če prilimma eno o Sputniku:
https://www.rt.com/russia/534708-sputni...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

njyngs ::

widj3098dj32 je izjavil:

Evo jas ti to resnico povem

Torej vletiš s karnekim butastim komentarjem, sam sebe okronaš in zdaj smo vsi demantirani? Predvidevam, da si bil med tistimi, ki so bli prejšnji teden na RTV-ju ;)

HappyPills ::

widj3098dj32 je izjavil:

HappyPills je izjavil:


Še dobro da se mi ni treba s tem ukvarjat.

Se ti pa ocitno da sedet na slotechu cele dneve


Kaj pa ti počneš? :))

Mato989 ::

Tudi nacisti so imeli rek "to je za vaše dobro" ko so odvzemali pravice židom =)

DEJA VU v teh časih je ogromen
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

widj3098dj32 ::

njyngs je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Evo jas ti to resnico povem

Torej vletiš s karnekim butastim komentarjem, sam sebe okronaš in zdaj smo vsi demantirani? Predvidevam, da si bil med tistimi, ki so bli prejšnji teden na RTV-ju ;)

Dokler mi ne bos odgovoril z virom za razlicno veljavnost testov, mi ne rabis odgovarjat in se smesit.

HappyPills je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

HappyPills je izjavil:


Še dobro da se mi ni treba s tem ukvarjat.

Se ti pa ocitno da sedet na slotechu cele dneve


Kaj pa ti počneš? :))

Jaz ne trdim sebi in drugim, da se s tematiko ne ukvarjam, ker se. Lol.

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

widj3098dj32 je izjavil:


Dokler mi ne bos odgovoril z virom za razlicno veljavnost testov, mi ne rabis odgovarjat in se smesit.

Na podlagi česa točno sem jaz tebi dolžen to dajat? :)) pisal sem o XY stvareh, ti pa mene sprašuješ o razliki med testi X in testi Y. Burek :))

c3p0 ::

HappyPills je izjavil:

To ni nihče rekel. Ampak v bolnici jih pristane nekje 5% od okuženih. Torej 5% od 12% prebivalstva je cca 12.000 ljudi. Zdaj ker je sestava antivexxerjev po večini mlajša je ta številka verjetno nižja je pa sigurno še kar tam nekaj 1000. Od teh nekaj jih 20% pristane na intenzivki.


Vir? Po starostnih skupinah seveda. Da ne mečemo 12 in 82 letnih v isti koš...

feryz ::

Vidim, da vam osnovna logika dela velike probleme.

Omejuje se zdrave, nič krive ljudi.
Zato, ker so zdravi in nič krivi.
Tukaj pa ni neke logike, se vam ne zdi?
Pa še ožigosaš jih zdraven, da se jih lažje najde.

Invictus ::

c3p0 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

To ni nihče rekel. Ampak v bolnici jih pristane nekje 5% od okuženih. Torej 5% od 12% prebivalstva je cca 12.000 ljudi. Zdaj ker je sestava antivexxerjev po večini mlajša je ta številka verjetno nižja je pa sigurno še kar tam nekaj 1000. Od teh nekaj jih 20% pristane na intenzivki.


Vir? Po starostnih skupinah seveda. Da ne mečemo 12 in 82 letnih v isti koš...

Potegneno iz jureflux riti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Netrunner ::

feryz je izjavil:

Vidim, da vam osnovna logika dela velike probleme.

Omejuje se zdrave, nič krive ljudi.
Zato, ker so zdravi in nič krivi.
Tukaj pa ni neke logike, se vam ne zdi?
Pa še ožigosaš jih zdraven, da se jih lažje najde.


+1

Točno tako, ker sem zdrav in se ne cepim sem črna ovca.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

facepalm ::

Netrunner je izjavil:

feryz je izjavil:

Vidim, da vam osnovna logika dela velike probleme.

Omejuje se zdrave, nič krive ljudi.
Zato, ker so zdravi in nič krivi.
Tukaj pa ni neke logike, se vam ne zdi?
Pa še ožigosaš jih zdraven, da se jih lažje najde.


+1

Točno tako, ker sem zdrav in se ne cepim sem črna ovca.

Ker si zdrav in si se odlocil, da se ne bos cepil, se bos primoran testirat.
Nobena crna ovca. Jaz vas razumem. Ce ste mnenja, da vam lahko cepivo skodi, je prav da se ne cepite.
V tem primeru se tudi sam nebi in bi raje prebavil tisto palcko 2* tedensko.
Za primer: jaz verjamem, da je cepivo ZAME varnejse od covida/gripe/unameit in sem se zato cepil. Ravno tako ne verjamem, da je cepivo varno za mojo (noseco) zeno in se zato ne bo cepila do nadaljnega. Bomo pac prebavli strosek testov.

Tisti, ki pa se ne cepite iz ne vem kakega principa in vam je tudi testiranje odvec iz ne vem kakega principa, pa potrpite (iz ne vem kakega principa).

Mato989 ::

CISP - Civilna iniciativa slovenskih pravnikov je včeraj na svoji spletni strani objavila Pravno mnenje glede PCT. V njem je v 7. točkah zapisala, da pravna podlaga za vladni odlok o PCT ne obstaja, zato je odlok nezakonit in protiustaven.


Verjetno pravniki niso stroka za odloke in jih ne smemo poslušat ne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

facepalm ::

Mato989 je izjavil:

CISP - Civilna iniciativa slovenskih pravnikov je včeraj na svoji spletni strani objavila Pravno mnenje glede PCT. V njem je v 7. točkah zapisala, da pravna podlaga za vladni odlok o PCT ne obstaja, zato je odlok nezakonit in protiustaven.


Verjetno pravniki niso stroka za odloke in jih ne smemo poslušat ne?

Ali je odlok protiustaven bo povedalo US... enkrat spomladi :D

feryz ::

facepalm je izjavil:

Ker si zdrav in si se odlocil, da se ne bos cepil, se bos primoran testirat.
Nobena crna ovca. Jaz vas razumem. Ce ste mnenja, da vam lahko cepivo skodi, je prav da se ne cepite.
Samo razloži, zakaj se mora zdrav človek testirati? In zakaj se ni treba cepljenim testirati?
Ker z zdravimi cepljenimi, tako kot z zdravimi necepljenimi, ni popolnoma nič narobe. Zakaj torej drugačna obravnava?

njyngs ::

Definiraj zdravega človeka. Nihče ne more za sebe trditi, da je zdrav, razen antivaxxerji si pridržujejo to pravico.

Dva primera od letos:
- Prijatelj je naokoli sejal korono, pa niti ni vedel, da je okužen - ni bilo simptomov. Človek NI bil zdrav.
- Moja mladoletna sorodnica je bila v začetku leta diagnosticirana z rakom na internih organih. Ni imela čisto nobenega simptoma in je imela srečo, da so odkrili na rutinskem zdravstvenem pregledu. Tudi ona NI bila zdrava.

Vsak od obeh bi pred tem zatrjeval da je zdrav. Zato te še enkrat vprašam, definiraj zdravega človeka. Naj vsakemu bebcu na cesti verjamem na besedo, da je zdrav?

ginekk ::

Jerry000 je izjavil:

Hmmm...greš na bencinsko tankat, ko hočeš not plačat te zavrnejo ker nimaš PCT. Se obrneš in greš. Free bencin :D Ok, a dejansko bo kdo stal na uvozu za bencinsko in preverjal PCT? Ker tole kar delajo z ukrepi...eh, brezveze


To so fore na nivoju otrok v vrtcu. Poskusi natankat pa boš videl, kako ti ne bo treba plačat.
Drugače plačaš lahko na čisto vsakem Petrolu direkt na točilnem mestu, če le imaš smartphone.

jotunn ::

feryz je izjavil:

Vidim, da vam osnovna logika dela velike probleme.

Omejuje se zdrave, nič krive ljudi.
Zato, ker so zdravi in nič krivi.
Tukaj pa ni neke logike, se vam ne zdi?
Pa še ožigosaš jih zdraven, da se jih lažje najde.

Zares je celo hujse... omejuje in maltretira se tocno tiste, ki so do danes normalno skrbeli za svoje zdravje in se NISO okuzili. V letu in pol armagedona se jim ni uspelo okuziti, ker so pac skrbeli za svoje zdravje in osnovno higieno. Danes so pa ravno ti, najvecji bedaki in imajo celo drzavo za talce po krekovo. Nekdo, ki je odgovoren in skrbi za to, da ne zboli, je bedak in ugrabitelj drzave. medtem ko tisti, ki so naredili vse to sranje in so zboleli, so pa najvecji carji in zgledno skrbijo za dobrobit drzave in ljudi. Go figure.

Mato989 ::

njyngs je izjavil:

Definiraj zdravega človeka. Nihče ne more za sebe trditi, da je zdrav, razen antivaxxerji si pridržujejo to pravico.

Dva primera od letos:
- Prijatelj je naokoli sejal korono, pa niti ni vedel, da je okužen - ni bilo simptomov. Človek NI bil zdrav.
- Moja mladoletna sorodnica je bila v začetku leta diagnosticirana z rakom na internih organih. Ni imela čisto nobenega simptoma in je imela srečo, da so odkrili na rutinskem zdravstvenem pregledu. Tudi ona NI bila zdrava.

Vsak od obeh bi pred tem zatrjeval da je zdrav. Zato te še enkrat vprašam, definiraj zdravega človeka. Naj vsakemu bebcu na cesti verjamem na besedo, da je zdrav?



To zdaj govoriš tako kot bi rekel, definiraj krivega človeka... kriv si ko ti je dokazano ampak zato da ti dovolimo se gibat po državi ne rabiš vsakih 48ur na sodišču dokazovat da NISI KRIV, ampak ti mora SODIŠČE dokazat da SI kriv kajne?

Si predstavljaš da bi vsak preden se vsede v avto moral it peš na policijsko PIHAT in it z potrdilom da je trezen potem šele v avto??? In to potrdilo bi VELJALO ABSURDNIH 48ur čeprav se lahko napiješ (okužiš) v 1 uri po potrdilu ali kar MED ČAKANJEM na njega???
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

facepalm ::

feryz je izjavil:

facepalm je izjavil:

Ker si zdrav in si se odlocil, da se ne bos cepil, se bos primoran testirat.
Nobena crna ovca. Jaz vas razumem. Ce ste mnenja, da vam lahko cepivo skodi, je prav da se ne cepite.
Samo razloži, zakaj se mora zdrav človek testirati? In zakaj se ni treba cepljenim testirati?
Ker z zdravimi cepljenimi, tako kot z zdravimi necepljenimi, ni popolnoma nič narobe. Zakaj torej drugačna obravnava?

Namen teh odlokov je povecati precepljenost in v idealnih pogojih ukiniti "T" iz PCT. Zato tudi drugacna obravnava.
Ce ti ni vsec kako te obravnavajo, menjaj "tabor" :)
Se strinjam, da je neumnost, da se cepljenih ne testira. Ce se ze gre za povecevanje precepljenosti, bi vseeno lahko obvezno testirali vsaj zdravstveno osebje, da bi s tem res zmanjsali verjetnost okuzbe vsaj najranljivejsih (osebe potrebne zdr oskrbe).

ginekk ::

jotunn je izjavil:


Zares je celo hujse... omejuje in maltretira se tocno tiste, ki so do danes normalno skrbeli za svoje zdravje in se NISO okuzili. V letu in pol armagedona se jim ni uspelo okuziti, ker so pac skrbeli za svoje zdravje in osnovno higieno.


Napačna je tvoja predpostavka, da ker normalno skrbiš za zdravje in paziš higiensko, da je to dovolj za preprečitev morebitne okužbe in nadalje za prispevanje preprečitvi epidemije. Prav tako je napačna predpostavka, da če od začetka lani do danes nisi zbolel, potem ne moreš stakniti COVIDa.

In potem užaljeno zaključiš, da ukrepi niso fer "ker si priden in skrbiš zase in higiensko".

feryz ::

Čisto prav je napisal. Po pički dobimo tisti, ki smo zgled zdravja in kulture.

ginekk ::

feryz je izjavil:

Čisto prav je napisal. Po pički dobimo tisti, ki smo zgled zdravja in kulture.


Jaz sem tud zgled zdravja, nisem zbolel in vseeno podpiram PCT, sem cepljen.

Tako da vsi zgledni in zdravi ne spadamo v vašo množico užaljenih, ki ste dobili po pički.

IL_DIAVOLO ::

Zgled so ljudje s 20 kil preveč in pridruženimi bolezni. Take se da strasit.

Zdrav človek se pač ne gre zdravit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
5 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako (teoretično) ponarejati PCT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19923884 (19092) Neon87

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10312992 (10262) BigWhale

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

Oddelek: Loža
383715 (3302) musicfreak

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20831748 (24738) matevz1337

Več podobnih tem