» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
188 / 198
»»

kamiKaZaA ::

Ben Dover je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Fantje nic niste komentirali stranskih efektiv jonshona? Kako to?

Johnson ima čisto ok cepiva. Problem pri podjetju Johnson&Johnson so samo razne rakotvorne kreme za odrasle in rakotvorni pudri za dojenčke. Tu pa so že izplačevali milijarde $ zaradi stranskih učinkov.

Sveža novica: V ZDA so pred nekaj tedni izločili kreme Neutrogena od Johnson&Johnson, ker so našli v njih "uganite" .............

....

......

......

------> ponovno rakotvorne snovi. Ta Johnson&Johnson res nima sreče, da vedno pri njih nekaj najdejo.


To je grozno. Ali bi se cepil z & Džonijem?

Počakl bi, da se zaključijo vse faze testiranja do leta 2023...

U sprejevima za sunčanje Johnson & Johnson nađene kancerogene tvari
https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-s...

Johnson & Johnson retira 5 cremas solares tras detectar elemento cancerígeno
https://www.latimes.com/espanol/eeuu/ar...

PrihajaNodi ::

LightBit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fantje nic niste komentirali stranskih efektiv jonshona? Kako to?

O tem Guillain-Barre sindromu so že Aprila govorili (EMA preučevala) za AstraZeneco.
Malo zaostajate.

Ne pa ne ker je bil update 4.8.2021 na uradni strani
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jotunn ::

s1m0n je izjavil:

Pozimi boste necepljeni pod nadzorom... Ostali bomo živeli koliko se da normalno.

You wish ;) Ne biti prevec razocaran ko bos zaprt enako kot vsi ostali, ki se niso cepili ;)

LightBit ::

multivac je izjavil:

LightBit je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Mi zna morda kdo to razložiti.
Islandija ima 71,3% precepljenost prebivalca.
Trenutno se pa dogaja to, da imajo največji porast okužb od vsega začetka...

Edina možna razlaga je da cepiva povzročajo okužbe.


Ne ni.

Te okužbe so pozitivni PCR testi.
Če PCR test zaznava fragmente spike proteina, ki ga je cepivo naredilo, potem so vsi cepljeni pozitivni.
In istočasno boste začeli govoriti kako je cepivo učinkovito, ker noben ne umira.

V bistvu zlo preprost trik dokazovanja delavanja cepiva.

Itak. Proteini se razgradijo zelo hitro. Poleg tega bi potem odkrili Pfizer sev.

1984Began ::

Pozdravljeni vsi.

Sklepam, da bom takoj na zacetku napaden, da je to nov račun, ampak enostavno nisem želel, da me vržete v krog anti-vaxxerjev, torej "manjvrednih". Žal, tukam smo že...

Ne vem, koliko je vredno, ampak sam sem se cepil proti gripi vsako leto, nikoli nisem imel dvomov in pomislekov glede cepiv in "dobrih ljudi", ki stojijo zadaj. Kljub temu, sem prisel do sklepa, da se trenutno ne bom cepil, glede na dejstva in informacije, ki so na voljo. Ne uporabljam FB, ne twitterja, ne instagrama. Kar me je pripeljalo do dvomov in iskanja informacij (izven MSM, raw data iz uradnih baz, itd...), je enostransko porocanja in cenzura VSEGA, kar niti ne nasprotuje glavni narativi, ampak enostavno postavlja vprasanja. Doktorji, znanstveniki, ki ne sledijo "glavnim", so enostavno utišani. Pa čeprav ne rečejo "ne cepite se", ampak le ponudijo nekaj kritičnega razmišljanja, rezultate lastnih raziskav in deljenja lastnih izkušenj, in celo zaključijo "sami se odločite glede cepljenja". Znanstvena debata je enostavno mrtva. To ni znanost.

Zelo kritičen sem do dejanskih "fake news", ki krožijo okrog, saj ne pomagajo ne eni ne drugi strani. Npr. pred kratkim sem zasledil izsek nekega japonskega texta, preko njega pa žig "Confidential", pod tekstom pa slovenski prevod v smislu: "Šokantno! Glede na japonske raziskovalce, se bo X.Y.2021 vključil čip v cepivih in ..." Tekst sem prevedel, dejansko je govoril le o simptomih Covida ipd., in prevod je bil totalen bullshit. Takšne "novice" so seveda super za napad na "anti-vaxxerje" in so za v nikamor drugam kot pa v koš.

V tej temi je veliko nekvalitetnih postov, je pa bilo tudi nekaj dobrnih povezav in dejstev.

Da ne bom predolg, bi zaenkrat izpostavil le nekaj dejstev, ki so po mojem mnenju pomembna.

Uspešnost cepiva:
 CNN Aprila

CNN Aprila



 CDC Avgusta

CDC Avgusta



Zaupanja vredno poročanje:
https://archive.md/w8tZu

V Sydneyu je bilo na ta dan cca 170 pozitivnih, mrtvih praktično nič. Naš medij je povzel Guardian, ki je o tem poročal pravilno. Napaka? Zavajanje? V obeh primerih takšen medij ni vreden našega časa.

Vlada in stroka, na isti dan:
 Naša elita.

Naša elita.


 Dejansko dejstvo.

Dejansko dejstvo.



Ali so cepiva experimentalna? Nimam povezave, ampak stroka je povedala naslednje glede tretjega cepljenja: "Če bodo jezeni/pozimi v bolnici cepljeni, bomo predlagali tretje cepljenje, drugače ne." - Razmislite malo o tej izjavi. Dejstvo je da ne vedo/vemo kako in kaj na dolgi rok. Cepiva SE testirajo na splošni populaciji.

Morda bi ob tej priložnosti prilepil tudi to povezavo: https://denisbider.blogspot.com/2021/06...

Ne glede na kateri strani ste, želim si, da bi ta tema bila na višjem nivoju. Dejstvo je, da nobena stran ni popolna. "Anti-vaxxerji" moramo priznati, da pride veliko sra_ja iz naše strani, "Vaxxerji", pa si morajo priznati, da je veliko vprašanj, informacij in dejstev, ki dokazujejo, da je nekaj hudo narobe pri vsem tem.

s1m0n ::

jotunn je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Pozimi boste necepljeni pod nadzorom... Ostali bomo živeli koliko se da normalno.

You wish ;) Ne biti prevec razocaran ko bos zaprt enako kot vsi ostali, ki se niso cepili ;)


Še dovoljenja bodo nam na voljo, da vas polovimo... Pač dobri krajani bomo vas necepljenje zbirali in vas predali ustreznim ustanovam.

kamiKaZaA ::

Kupiš kremo Johnson&Johnson, da te žaščiti pred sončnimi žarki in posledično rakom, a na koncu dobiš ravno od te kreme rak. EPIC!

feryz ::

Vakserji so se zabadali kot nori in nucalo jim je točno čez poletje, ko virusov tako ali tako ni.
Na jesen se pripravljajo na nove šuse ob dejstvu, da sploh nihče še ni raziskal, ali bo tretji šus te godlje kaj spremenil ali ne.

Ker v tujini navajajo, da jo vakserji pri delti odnesejo slabše kot antivakserji. Mogoče bo tretja doza to samo še popravila na slabše. Zna biti da bomo res že to zimo videli prvo čistko.

Jaz bom tudi tretjo rundo mrtvo hladno preskočil. Dokler ne dobimo resnega virusa ali resnega cepiva. Tole trenutno je zgolj neslana šala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

multivac ::

LightBit je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Glede na to, da ima Islandija 70% precepljenosti in imajo trenutno od začetka korone sedaj največjo okuženost je jasno, da cepivo pomaga en ku--ra--c.

Zaenkrat izgleda pomaga več kot en ku--ra--c:



Sem ti odgovoril, zakaj tak graf.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Mato989 ::

Smešno bo ko se bodo 3x cepljeni vakserji spravli na 2x cepljene da širijo okužbe

To bo perfect moment
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

LightBit ::

PrihajaNodi je izjavil:

LightBit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fantje nic niste komentirali stranskih efektiv jonshona? Kako to?

O tem Guillain-Barre sindromu so že Aprila govorili (EMA preučevala) za AstraZeneco.
Malo zaostajate.

Ne pa ne ker je bil update 4.8.2021 na uradni strani

Se opravičujem. Maja: https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Ben Dover ::

Katera Maja?

jotunn ::

s1m0n je izjavil:

jotunn je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Pozimi boste necepljeni pod nadzorom... Ostali bomo živeli koliko se da normalno.

You wish ;) Ne biti prevec razocaran ko bos zaprt enako kot vsi ostali, ki se niso cepili ;)


Še dovoljenja bodo nam na voljo, da vas polovimo... Pač dobri krajani bomo vas necepljenje zbirali in vas predali ustreznim ustanovam.

Tezko bos lovil koga, ce ne bos smel iz bajte... no ja saj to ze sedaj ne gres tako da zate res ne bo razlike ;)

multivac ::

s1m0n je izjavil:

Pozimi boste necepljeni pod nadzorom... Ostali bomo živeli koliko se da normalno.


Fašisteki ste vedno ponosni na svoj fašizem.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrimoZ_ ::

Cepljeni bomo imeli lovske dovolilnice za lov na necepljene.

A še nisi slišal tega ?

LightBit ::

Ben Dover je izjavil:

Katera Maja?

Ta 10-ta na koledarju.

Ben Dover ::

LightBit je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Katera Maja?

Ta 10-ta na koledarju.


:))

kamiKaZaA ::

jotunn je izjavil:

s1m0n je izjavil:

jotunn je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Pozimi boste necepljeni pod nadzorom... Ostali bomo živeli koliko se da normalno.

You wish ;) Ne biti prevec razocaran ko bos zaprt enako kot vsi ostali, ki se niso cepili ;)


Še dovoljenja bodo nam na voljo, da vas polovimo... Pač dobri krajani bomo vas necepljenje zbirali in vas predali ustreznim ustanovam.

Tezko bos lovil koga, ce ne bos smel iz bajte... no ja saj to ze sedaj ne gres tako da zate res ne bo razlike ;)

multivac ::

Mato989 je izjavil:


cepljenci nosit maske v znak solidarnosti ki jo gobezdajo da zaščitijo necepljene!


To je precej epic fail ja.

Cepljeni morajo nositi maske, da zaščitije mene kot necepljenega, jaz pa se jim smejem v fejs.
Sol na rano. Haha

Dragi cepljeni, vam dam dovoljenje, da si snamete maske. Prevzemam odgovornost za okužbo od covida na lastno pest.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

LightBit ::

multivac je izjavil:

LightBit je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Glede na to, da ima Islandija 70% precepljenosti in imajo trenutno od začetka korone sedaj največjo okuženost je jasno, da cepivo pomaga en ku--ra--c.

Zaenkrat izgleda pomaga več kot en ku--ra--c:



Sem ti odgovoril, zakaj tak graf.

Zakaj potem ni Pfizer sev namesto delta?

multivac ::

LightBit je izjavil:

multivac je izjavil:

LightBit je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Mi zna morda kdo to razložiti.
Islandija ima 71,3% precepljenost prebivalca.
Trenutno se pa dogaja to, da imajo največji porast okužb od vsega začetka...

Edina možna razlaga je da cepiva povzročajo okužbe.


Ne ni.

Te okužbe so pozitivni PCR testi.
Če PCR test zaznava fragmente spike proteina, ki ga je cepivo naredilo, potem so vsi cepljeni pozitivni.
In istočasno boste začeli govoriti kako je cepivo učinkovito, ker noben ne umira.

V bistvu zlo preprost trik dokazovanja delavanja cepiva.

Itak. Proteini se razgradijo zelo hitro. Poleg tega bi potem odkrili Pfizer sev.


Ne.
Ne govorimo o mRNK, ampak spike proteinih, ki jih celice zgenerirajo. Fragmenti teh cirkulirajo po telesu dolgo časa.

PCR ne sekvencira ničesar. Zgolj podvaja željeno.

s1m0n je izjavil:

jotunn je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Pozimi boste necepljeni pod nadzorom... Ostali bomo živeli koliko se da normalno.

You wish ;) Ne biti prevec razocaran ko bos zaprt enako kot vsi ostali, ki se niso cepili ;)


Še dovoljenja bodo nam na voljo, da vas polovimo... Pač dobri krajani bomo vas necepljenje zbirali in vas predali ustreznim ustanovam.


Kul. Navali.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

feryz ::

Že danes z eno dozo ne smeš na pir.
Čez par dni, ko se drugod spravijo na ovčjerejo, tudi z dvema ne boš smel iti.
Tako da vakserji, polno kontaminirani seveda, dol s foruma in brž v vrsto.
Delni pa sploh, ne vem, kaj čakate.

Piz..., un šef fajzerja ne bo nikoli Izraelcev videl. Zmeraj bo eno dozo zadaj.

LightBit ::

multivac je izjavil:

Ne govorimo o mRNK, ampak spike proteinih, ki jih celice zgenerirajo. Fragmenti teh cirkulirajo po telesu dolgo časa.

Par tednov.

multivac je izjavil:

PCR ne sekvencira ničesar. Zgolj podvaja željeno.

Določene pa sekvencirajo. Slučajno zgrešili, čeprav je večina "okužb" od Pfizer seva?

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Smešno bo ko se bodo 3x cepljeni vakserji spravli na 2x cepljene da širijo okužbe

To bo perfect moment


Ne, smesno bo ko bo vlada zacela jebati nosecnice pa otroke. Se enkrat sprasujem ali je res da morajo v Italiji otroke 2 eh let ze cepit? Ko bodo otrokom prevedali solanje ker ne bodo cepljeni? Ste pripravljeni na nacizem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

LightBit je izjavil:

multivac je izjavil:

Ne govorimo o mRNK, ampak spike proteinih, ki jih celice zgenerirajo. Fragmenti teh cirkulirajo po telesu dolgo časa.

Par tednov.

multivac je izjavil:

PCR ne sekvencira ničesar. Zgolj podvaja željeno.

Določene pa sekvencirajo. Slučajno zgrešili, čeprav je večina "okužb" od Pfizer seva?


Sekvencirajo drugi inštrumenti. Razen če ni kaka combo varjanta.

V obeh scenarijih je negativno zate.
Ali cepivo popolnoma ne preprečuje okužbe ali je test za v smeti.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Mato989 je izjavil:


cepljenci nosit maske v znak solidarnosti ki jo gobezdajo da zaščitijo necepljene!


To je precej epic fail ja.

Cepljeni morajo nositi maske, da zaščitije mene kot necepljenega, jaz pa se jim smejem v fejs.
Sol na rano. Haha

Dragi cepljeni, vam dam dovoljenje, da si snamete maske. Prevzemam odgovornost za okužbo od covida na lastno pest.


Aavstralska mislim da ministrica al kaj je ze bla, je rekla naj dejo maske na betice in zaprejo gobce. Dobesedno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ben Dover ::

Pravilno, ženska ma jajca.

kriptobog ::

feryz je izjavil:

Že danes z eno dozo ne smeš na pir.
Čez par dni, ko se drugod spravijo na ovčjerejo, tudi z dvema ne boš smel iti.
Tako da vakserji, polno kontaminirani seveda, dol s foruma in brž v vrsto.
Delni pa sploh, ne vem, kaj čakate.

Piz..., un šef fajzerja ne bo nikoli Izraelcev videl. Zmeraj bo eno dozo zadaj.


Greš lahko. Zahtevajo PCT, greš v sosednjo oštarijo, kjer ne zahtevajo... Ali pa piješ na terasi

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

feryz je izjavil:

Že danes z eno dozo ne smeš na pir.
Čez par dni, ko se drugod spravijo na ovčjerejo, tudi z dvema ne boš smel iti.
Tako da vakserji, polno kontaminirani seveda, dol s foruma in brž v vrsto.
Delni pa sploh, ne vem, kaj čakate.

Piz..., un šef fajzerja ne bo nikoli Izraelcev videl. Zmeraj bo eno dozo zadaj.


Greš lahko. Zahtevajo PCT, greš v sosednjo oštarijo, kjer ne zahtevajo... Ali pa piješ na terasi


Cakaj, bos videl se helikopterje po Sloveniji, vojsko in policijo ki bo hodila od vrat do vrat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

feryz je izjavil:

Že danes z eno dozo ne smeš na pir.
Čez par dni, ko se drugod spravijo na ovčjerejo, tudi z dvema ne boš smel iti.
Tako da vakserji, polno kontaminirani seveda, dol s foruma in brž v vrsto.
Delni pa sploh, ne vem, kaj čakate.

Piz..., un šef fajzerja ne bo nikoli Izraelcev videl. Zmeraj bo eno dozo zadaj.


Greš lahko. Zahtevajo PCT, greš v sosednjo oštarijo, kjer ne zahtevajo... Ali pa piješ na terasi


Cakaj, bos videl se helikopterje po Sloveniji, vojsko in policijo ki bo hodila od vrat do vrat.


Sem čakal vojsko že ko so naši bebci spet razglasili konec pandmeije v Sloveniji. Sem čakal prelet

Ben Dover ::

Civilna iniciativa MASKE GOR ALI V ZAPOR

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

THERE will be no back to normal:
https://vm.tiktok.com/ZMdwupTos/
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ben Dover ::

Tik tak, čas se izteka.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

feryz je izjavil:

Že danes z eno dozo ne smeš na pir.
Čez par dni, ko se drugod spravijo na ovčjerejo, tudi z dvema ne boš smel iti.
Tako da vakserji, polno kontaminirani seveda, dol s foruma in brž v vrsto.
Delni pa sploh, ne vem, kaj čakate.

Piz..., un šef fajzerja ne bo nikoli Izraelcev videl. Zmeraj bo eno dozo zadaj.


Greš lahko. Zahtevajo PCT, greš v sosednjo oštarijo, kjer ne zahtevajo... Ali pa piješ na terasi


Cakaj, bos videl se helikopterje po Sloveniji, vojsko in policijo ki bo hodila od vrat do vrat.


Sem čakal vojsko že ko so naši bebci spet razglasili konec pandmeije v Sloveniji. Sem čakal prelet

Sej je bil? A ni bil? Zdej te bodo obvestili da ostani doma. Jasno ce se ne bo helikopter pokvaru, drugace nam bo pa Kitajska v solidarnost podarila drone.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LightBit ::

multivac je izjavil:

LightBit je izjavil:

multivac je izjavil:

Ne govorimo o mRNK, ampak spike proteinih, ki jih celice zgenerirajo. Fragmenti teh cirkulirajo po telesu dolgo časa.

Par tednov.

multivac je izjavil:

PCR ne sekvencira ničesar. Zgolj podvaja željeno.

Določene pa sekvencirajo. Slučajno zgrešili, čeprav je večina "okužb" od Pfizer seva?


Sekvencirajo drugi inštrumenti. Razen če ni kaka combo varjanta.

V obeh scenarijih je negativno zate.
Ali cepivo popolnoma ne preprečuje okužbe ali je test za v smeti.

Nima veze kako se sekvencira. Nekaj vzorcev preverijo ni važno kako. Videli bi da je nekaj drugega.
Tako in tako si uradno polno cepljen šele po dveh tednih (pri takih spikov ni več, sicer se jim očitno protitelesa še niso naredila).
Cepivo seveda ne preprečuje okužbe v 100%. Če tega še vedno ne moreš dojeti, je brez veze debatirati.

PrihajaNodi ::

Vaccine will not end pandemic, surveillance needs to continue!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

feryz je izjavil:

Že danes z eno dozo ne smeš na pir.
Čez par dni, ko se drugod spravijo na ovčjerejo, tudi z dvema ne boš smel iti.
Tako da vakserji, polno kontaminirani seveda, dol s foruma in brž v vrsto.
Delni pa sploh, ne vem, kaj čakate.

Piz..., un šef fajzerja ne bo nikoli Izraelcev videl. Zmeraj bo eno dozo zadaj.


Greš lahko. Zahtevajo PCT, greš v sosednjo oštarijo, kjer ne zahtevajo... Ali pa piješ na terasi


Cakaj, bos videl se helikopterje po Sloveniji, vojsko in policijo ki bo hodila od vrat do vrat.


Sem čakal vojsko že ko so naši bebci spet razglasili konec pandmeije v Sloveniji. Sem čakal prelet

Sej je bil? A ni bil? Zdej te bodo obvestili da ostani doma. Jasno ce se ne bo helikopter pokvaru, drugace nam bo pa Kitajska v solidarnost podarila drone.


Lani. Letos ni bilo. Jaz sem lahko doma. Imam 2000m2 parcele. Mi ni hudega. Čakam cepljene blokarje ko bo nov lockdown, kako se bodo kujali.

Ben Dover ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vaccine will not end pandemic, surveillance needs to continue!


Zakaj bi tebe nadzirali? Nepomebnega kletnega trolla? Lol

Misliš da si pomemben? Lmao

Zgodovina sprememb…

feryz ::

kriptobog je izjavil:

feryz je izjavil:

Že danes z eno dozo ne smeš na pir.
Čez par dni, ko se drugod spravijo na ovčjerejo, tudi z dvema ne boš smel iti.
Tako da vakserji, polno kontaminirani seveda, dol s foruma in brž v vrsto.
Delni pa sploh, ne vem, kaj čakate.

Piz..., un šef fajzerja ne bo nikoli Izraelcev videl. Zmeraj bo eno dozo zadaj.


Greš lahko. Zahtevajo PCT, greš v sosednjo oštarijo, kjer ne zahtevajo... Ali pa piješ na terasi
Ok, z eno dozo in testom lahko.
Ampak potem odpade edini argument za cepljenje. Ker drugih razlik praktično ni.
Še vakserji to poudarjajo. Cepivo se zato, da gredo lahko v gostilno jest in na Hrvaško. Zakaj bi sicer se?

Kot pravi Nodi, ko bodo streljali iz helikopterja, ne bo razvidno, kdo ima pct in kdo ne. Bo padalo po vseh. Kot v Avstraliji.

LightBit ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

feryz je izjavil:

Že danes z eno dozo ne smeš na pir.
Čez par dni, ko se drugod spravijo na ovčjerejo, tudi z dvema ne boš smel iti.
Tako da vakserji, polno kontaminirani seveda, dol s foruma in brž v vrsto.
Delni pa sploh, ne vem, kaj čakate.

Piz..., un šef fajzerja ne bo nikoli Izraelcev videl. Zmeraj bo eno dozo zadaj.


Greš lahko. Zahtevajo PCT, greš v sosednjo oštarijo, kjer ne zahtevajo... Ali pa piješ na terasi


Cakaj, bos videl se helikopterje po Sloveniji, vojsko in policijo ki bo hodila od vrat do vrat.

Jaz ves čas videvam (oz. vsaj slišim) helikopterje. Očitno se že dogaja.

PrimoZ_ ::

S helikopterji iščemo necepljene.

Lp iz helikopterja.

PrihajaNodi ::

Ben Dover je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vaccine will not end pandemic, surveillance needs to continue!


Zakaj bi tebe nadzirali? Nepomebnega kletnega trolla? Lol

Misliš da si pomemben? Lmao


Sem toliko vreden kot ti. Jaz cakam fema kampe. Da mi hrano nosijo, za spikanje mi naj dajo pa se cike. Ne rabm vec. Teb se bom smejal, ker ne bos drzal in nisi navajen srt na strbunk.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

feryz je izjavil:

kriptobog je izjavil:

feryz je izjavil:

Že danes z eno dozo ne smeš na pir.
Čez par dni, ko se drugod spravijo na ovčjerejo, tudi z dvema ne boš smel iti.
Tako da vakserji, polno kontaminirani seveda, dol s foruma in brž v vrsto.
Delni pa sploh, ne vem, kaj čakate.

Piz..., un šef fajzerja ne bo nikoli Izraelcev videl. Zmeraj bo eno dozo zadaj.


Greš lahko. Zahtevajo PCT, greš v sosednjo oštarijo, kjer ne zahtevajo... Ali pa piješ na terasi
Ok, z eno dozo in testom lahko.
Ampak potem odpade edini argument za cepljenje. Ker drugih razlik praktično ni.
Še vakserji to poudarjajo. Cepivo se zato, da gredo lahko v gostilno jest in na Hrvaško. Zakaj bi sicer se?

Kot pravi Nodi, ko bodo streljali iz helikopterja, ne bo razvidno, kdo ima pct in kdo ne. Bo padalo po vseh. Kot v Avstraliji.


Še za to se ne rabiš. Greš lahko necepljen. Nemci ne jebejo več cepcev. Moraš priti s testom čez mejo. Cepljen ali ne.

PrihajaNodi ::

Še za to se ne rabiš. Greš lahko necepljen. Nemci ne jebejo več cepcev. Moraš priti s testom čez mejo. Cepljen ali ne.


Odobritev tretje doze bo zanimiva, ker tretja doza bo prisla.

Evo vam butalci:
15 min za nakupe, 15 predmetov na osebo, sprejemajo samo denar, vracila ni. Za nakupe je potrebna kartica o cepljenju:
https://vm.tiktok.com/ZMdwuocpU/

Tole je realnost, ste pripravljeni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Še za to se ne rabiš. Greš lahko necepljen. Nemci ne jebejo več cepcev. Moraš priti s testom čez mejo. Cepljen ali ne.


Odobritev tretje doze bo zanimiva, ker tretja doza bo prisla.

Evo vam butalci:
15 min za nakupe, 15 predmetov na osebo, sprejemajo samo denar, vracila ni. Za nakupe je potrebna kartica o cepljenju:
https://vm.tiktok.com/ZMdwuocpU/

Tole je realnost, ste pripravljeni?


Online nakupi.... Vse lahko že kupiš preko neta

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Fant bi se rad igral v parku, pride dron in ga opozori da bo dobil kazen
https://vm.tiktok.com/ZMdwHxcJm/
Western Sydney
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Kaj pa pričakujete? Dali so vam 2 šansi, vse ste zajebali, zdaj vas bomo pa malo privili. Tako gre to, življenje niso samo rožice in uživancija, tudi odgovornost je del življenja.

Goran's Blog ::

multivac je izjavil:

LightBit je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Glede na to, da ima Islandija 70% precepljenosti in imajo trenutno od začetka korone sedaj največjo okuženost je jasno, da cepivo pomaga en ku--ra--c.

Zaenkrat izgleda pomaga več kot en ku--ra--c:



Sem ti odgovoril, zakaj tak graf.



Jaja tak graf je zaradi cepiva in test je zaznal proteine cepiva :)
Se pravi več ljudi kot je cepljenih, več je pozitivnih, bolj bo štala :)

Se pravi še en + zakaj se ne cepit.

PrihajaNodi ::

Ben Dover je izjavil:

Kaj pa pričakujete? Dali so vam 2 šansi, vse ste zajebali, zdaj vas bomo pa malo privili. Tako gre to, življenje niso samo rožice in uživancija, tudi odgovornost je del življenja.

Pa daj ze nehaj trolat, ffs
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
188 / 198
»»