» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
119 / 198
»»

PrimoZ_ ::

"Jaz že ne bom dal teh strupenih kemikalj v moje telo!" In potem globoko potegne en dim in zagrize v McD burger...

kriptobog ::

l0g1t3ch je izjavil:

Da ne pozabimo proti čemu se borimo!

Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.


Hm.. Kam pošljem TRR, da mi plačajo? Mene nihče ne plačuje. Delite se pa itak sami na cepljenje-necepljene, bele-rdeče, leve-desne, itd... Sem že neštetokrat povedal, da ko se boste nehali deliti na ene in druge, ko boste skupili skupaj, bo svet veliko lepši. Predvsem politične delitve. Medtem, ko se prepirate kdo je lev in desen, levi in desni politiki skupaj večerjajo in pijejo kot best frendi...

FireSnake ::

PrimoZ_ je izjavil:

"Jaz že ne bom dal teh strupenih kemikalj v moje telo!" In potem globoko potegne en dim in zagrize v McD burger...


kaj pa, če je domačo hrano in gre na trening?
Kaj to neke bedarije pribijate?
A tisti, ki se ne cepijo se ne ukvarjajo s športom in jedo zdrave hrane?

Bolje: kako ti veš, da je tako kot pišeš?

Sploh pa: znaš brati? Kaj ima naslov teme opraviti s tem kar si ti napisal? Res me zanima.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

PrimoZ_ ::

kriptobog je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Da ne pozabimo proti čemu se borimo!

Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.


Hm.. Kam pošljem TRR, da mi plačajo? Mene nihče ne plačuje. Delite se pa itak sami na cepljenje-necepljene, bele-rdeče, leve-desne, itd... Sem že neštetokrat povedal, da ko se boste nehali deliti na ene in druge, ko boste skupili skupaj, bo svet veliko lepši. Predvsem politične delitve. Medtem, ko se prepirate kdo je lev in desen, levi in desni politiki skupaj večerjajo in pijejo kot best frendi...


Ti si tista ovca bol pri dnu te spam piramide. Plačani so tisti na vrhu, ki preko botov množično širijo začetne laži.
potem pa taki umsko šibkejši to delite zastonj naprej.


Lahko greš kakih 10 strani nazaj pogleda screenshote ko eno in isto sporočilo na socilanih medijih objavi kupe računov.

kriptobog ::

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Da ne pozabimo proti čemu se borimo!

Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.


Hm.. Kam pošljem TRR, da mi plačajo? Mene nihče ne plačuje. Delite se pa itak sami na cepljenje-necepljene, bele-rdeče, leve-desne, itd... Sem že neštetokrat povedal, da ko se boste nehali deliti na ene in druge, ko boste skupili skupaj, bo svet veliko lepši. Predvsem politične delitve. Medtem, ko se prepirate kdo je lev in desen, levi in desni politiki skupaj večerjajo in pijejo kot best frendi...


Ti si tista ovca bol pri dnu te spam piramide. Plačani so tisti na vrhu, ki preko botov množično širijo začetne laži.
potem pa taki umsko šibkejši to delite zastonj naprej.


Lahko greš kakih 10 strani nazaj pogleda screenshote ko eno in isto sporočilo na socilanih medijih objavi kupe računov.


Jaz nič ne delim naprej. Briga mene. Moje stališče zakaj se ne bom cepil sem že večkrat povedal. Je daleč od flath eartherjev in sovražnikov Gates-a.

Mato989 ::

PrimoZ_ je izjavil:

;-) je izjavil:

In sirite lazi po netu...Kje si nasel tisto o pol leta brez okusa?


To so izkušnje dveh mojih znancev. Jaz nimam razloga da jim ne bi verjel.
Od precej ljudi sem slišal da so imeli težave z vohom in ali okusom, samo po večini so se stvari normalizirale precej hitreje.

Imaš pa tudi članke na to temo. Ampak saj jih itak ne boš prebral...

Na Redditu, največjem spletnem forumu, je bila marca letos ustvarjena skupnost COVID-19Positive, v kateri svoje izkušnje delijo osebe, ki so prebolele oziroma še prebolevajo covid-19 oziroma so zaradi nje izgubili koga od bližnjih. Med simptomi, ki jih naštevajo, se zelo pogosto ponavljata dva, na katera zdravstvo opozarja že nekaj mesecev - izguba vonja in okusa. Čeprav ju Svetovna zdravstvena organizacija še vedno prišteva med manj pogoste simptome okužbe s koronavirusom, je nedavno objavljena britanska znanstvena študija pokazala, da morda vendarle ni tako.


https://www.ucl.ac.uk/news/2020/oct/los...
https://siol.net/digisvet/novice/covid-...


Ti meni povej kako naj verjamem članku kjer piše da je simptom izguba VONJA... ko pa je pravilni termin izguba VOHA

Odgovor:

Čeprav sta besedi vonj in voh v izhodišču pomensko različni, saj je vonj značilnost nekoga ali nečesa, občutek, ki ga zaznavamo z vohanjem, torej s tem, da izkoriščamo čutilo za voh, ju v rabi pogosto zamenjujemo. Tako že Slovar slovenskega knjižnega jezika (1970–1991) evidentira rabo besede vonj v pomenu 'voh'. Medtem ko je bila taka raba nekdaj označena kot redka (v prvi izdaji SSKJ), pa je v drugi izdaji SSKJ (2014) oznaka redko že izpuščena, kar kaže na razširjenost rabe te besede v navedenem pomenu:

SSKJ (2014)
vonj [...]

hlapi, ki jih oddajajo hlapljive snovi: vonj se širi [...] dajati, oddajati vonj; puščati za seboj neprijeten vonj // značilnost snovi, teles, ki se zaznava z vohom: navzeti se vonja; vsaka roža ima svoj vonj; zaznati vonj po dimu; [...] // občutek, ki ga povzroča ta značilnost: še zdaj čutim, ekspr. imam v nosu vonj po smrekovih gozdovih
voh: razvitost vonja; okus, vonj in drugi čuti
(Kljub odsotnosti oznake redko pa t. i. sinonimna razlaga oz. razlaga s t. i. nadrejenim sinonimom (prim. Uvod v SSKJ, § 48) posredno daje prednost poimenovanju voh, kadar gre za pomen 'čut za zaznavanje vonja'.)

SSKJ (2014)
voh [...] čut za zaznavanje vonja: voh mu peša; pes ima dober voh; zaznavati z vohom; čutilo za voh; voh, vid in drugi čuti

Toliko o splošni rabi, v kateri so ustrezne vse jezikovne izbire, ki jih navajate. V terminološki rabi, torej v stroki, je ločevanje med obema pojmoma še vedno eksaktno, o čemer priča tudi *Medicinski terminološki slovar *na portalu Termania. V strokovni rabi bi se povedi glasile takole:

Ob okužbi sem izgubil voh.
Izgubil sem zaznavo vonja.
Oddajal sem še vedno neprijeten vonj.
Nisem več vohal.


Jaz pa imam neposreden svoj primer ko sem Covid prebolel lažje kot angino recimo... pri covidu sem imel 4 dni temperaturo ki je eni sploh ne označijo kot povišano cca 37,3... to je bilo to... aja pa 2 dni sem šmrkal.

Ja pa za 7 dni sem tudi voh izgubil, okusa pa v celoti pač ne... kaj naj, voh sem izgubil tudi pri angini pred 10 leti ali koliko že
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

IL_DIAVOLO ::

Izguba vonja in okusa je seveda se kako intenzivna. Seveda pa ne bi blo potrebno potencirati resnosti tega malo bolj agresivnega virusa.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Jaz sem imun na ves ta BS, pa še marsikdo drug tudi.


Ker seveda živiš na svojem sanjskem otoku, izoliran od vsega.

V resnici ti bodo pa jutr internet odklopili, ker imaš slab social credit score :)


Všeč mi je, da kljub cepljenju vsaj podzavestno priznavate, da tu ne gre za pandemijo, ampak nekaj povsem bolj političnega.

Napredek.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Izguba vonja in okusa je seveda se kako intenzivna. Seveda pa ne bi blo potrebno potencirati resnosti tega malo bolj agresivnega virusa.


Telo ne prepozna virusa in ga ni zmožno eliminirat. To je hud problem.

Prečekirajte koliko časa lahko mine, ko se okužiš z virusom HIVa in kdaj potem zboliš. Dobesedno leta lahko minejo. In spomnite se, da so ravno ta virus primerjali s HIVom, kako sta si podobna.

Virusi se komot potuhnejo v telesu leta in leta. In kar tako govorit, da ta virus ne bo imel kakšnih dolgotrajnih posledic, je neumno. Ne moreš tega vedet.

pirat ::

Po neuradnih (a zanesljivih) informacijah, baje vlada skupaj z NIJZ dela na aplikaciji, kjer bo vsak posameznik imel status cepljen oz. necepljen. Status cepljen bo avtomaticno omogocal:
- voznjo po avtocesti brez vinjete
- v primeru nakupa v Mercatorju vedno dodatni 10% popust, tudi na izdelke v akciji
- prednost pri dedovanju (preskocis lahko eno koleno navzgor)
- pravico do uporabe avta, ki je padel na tehnicnem pregledu
- 1x letno moznost sodelovanja na provladnih zborovaniih s placano klobaso in kajlo kruha
- cepljeni otroci tudi avtomaticno opravijo maturo z vsemi tockami

Za necepljene se baje pripravlja ukrep omejitve odpiranja novih tem na Slo-techu ter za pusta dovoljeno konzumiranje le krofov brez marmelade.

Ko izvem se kaj vec, porocam.

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Jaz sem imun na ves ta BS, pa še marsikdo drug tudi.


Ker seveda živiš na svojem sanjskem otoku, izoliran od vsega.

V resnici ti bodo pa jutr internet odklopili, ker imaš slab social credit score :)


Všeč mi je, da kljub cepljenju vsaj podzavestno priznavate, da tu ne gre za pandemijo, ampak nekaj povsem bolj političnega.

Napredek.


To samo trolamo tebe.

ajdov2 ::

A tole ste videli? Preboleli imamo boljša protitelsa od cepljenih 8-)

https://www.biorxiv.org/content/10.1101...

We conclude that memory antibodies selected over time by natural infection have greater potency and breadth than antibodies elicited by vaccination.

FireSnake ::

Da narava dela bolje od cepiv ne preseneča.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kriptobog ::

V Nemčiji so pričeli s testiranjem vseh potnikov. Tudi cepljenih. Počasi se bodo še ostale države spametovale in uvedle enako.

multivac ::

PCTT :))

Komaj čakam, da se informacija pretoči še do nas, cepljeni pa spet 2x tedensko testirati.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

RedDrake ::


Because vaccination does not prevent infection with the virus, Marek's is still transmissible from vaccinated flocks to other birds, including the wild bird population. The first Marek's disease vaccine was introduced in 1970. The disease would cause mild paralysis, with the only identifiable lesions being in neural tissue. Mortality of chickens infected with Marek's disease was quite low.
YOU ARE NOW HERE
Decades after the first vaccine was introduced, current strains of Marek virus cause lymphoma formation on throughout the chicken's body and mortality rates have reached 100% in unvaccinated chickens. The Marek's disease vaccine is a leaky vaccine, which means that only the symptoms of the disease are prevented.[12] Infection of the host and the transmission of the virus are not inhibited by the vaccine. This contrasts with most other vaccines, where infection of the host is prevented. Under normal conditions, highly virulent strains of the virus are not selected. A highly virulent strain would kill the host before the virus would have an opportunity to transmit to other potential hosts and replicate. Thus, less virulent strains are selected. These strains are virulent enough to induce symptoms but not enough to kill the host, allowing further transmission. However, the leaky vaccine changes this evolutionary pressure and permits the evolution of highly virulent strains.[13] The vaccine's inability to prevent infection and transmission allows the spread of highly virulent strains among vaccinated chickens. The fitness of the more virulent strains is increased by the vaccine.

The evolution of Marek's disease due to vaccination has had a profound effect on the poultry industry. All chickens across the globe are now vaccinated against Marek's disease (birds hatched in private flocks for laying or exhibition are rarely vaccinated). Highly virulent strains have been selected to the point that any chicken that is unvaccinated will die if infected.[14] Other leaky vaccines are commonly used in agriculture. One vaccine in particular is the vaccine for avian influenza. Leaky vaccine use for avian influenza can select for virulent strains.[15]

@jureflux, Smurf, PrimoZ_, darkolord:
Kako zagotavljate, da ne bomo šli po isti poti, če pa VSI znaki kažejo točno to:
- cepivo ne preprečuje, da bi cepljena oseba širila virus, še več, širi ga enako kot necepljena
- cepivo ne preprečuje okužbe, le zmanjša verjetnost (kar se bo izničilo s selekcijo proti višjim R)
- cepivo blaži simptome, tako da cepljeni "nimajo" težav

Je rešitev cepljenje vseh dvakrat letno, do konca vseh časov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

kriptobog ::

RedDrake je izjavil:


Because vaccination does not prevent infection with the virus, Marek's is still transmissible from vaccinated flocks to other birds, including the wild bird population. The first Marek's disease vaccine was introduced in 1970. The disease would cause mild paralysis, with the only identifiable lesions being in neural tissue. Mortality of chickens infected with Marek's disease was quite low.
YOU ARE NOW HERE
Decades after the first vaccine was introduced, current strains of Marek virus cause lymphoma formation on throughout the chicken's body and mortality rates have reached 100% in unvaccinated chickens. The Marek's disease vaccine is a leaky vaccine, which means that only the symptoms of the disease are prevented.[12] Infection of the host and the transmission of the virus are not inhibited by the vaccine. This contrasts with most other vaccines, where infection of the host is prevented. Under normal conditions, highly virulent strains of the virus are not selected. A highly virulent strain would kill the host before the virus would have an opportunity to transmit to other potential hosts and replicate. Thus, less virulent strains are selected. These strains are virulent enough to induce symptoms but not enough to kill the host, allowing further transmission. However, the leaky vaccine changes this evolutionary pressure and permits the evolution of highly virulent strains.[13] The vaccine's inability to prevent infection and transmission allows the spread of highly virulent strains among vaccinated chickens. The fitness of the more virulent strains is increased by the vaccine.

The evolution of Marek's disease due to vaccination has had a profound effect on the poultry industry. All chickens across the globe are now vaccinated against Marek's disease (birds hatched in private flocks for laying or exhibition are rarely vaccinated). Highly virulent strains have been selected to the point that any chicken that is unvaccinated will die if infected.[14] Other leaky vaccines are commonly used in agriculture. One vaccine in particular is the vaccine for avian influenza. Leaky vaccine use for avian influenza can select for virulent strains.[15]

@jureflux, Smurf, PrimoZ_, darkolord:
Kako zagotavljate, da ne bomo šli po isti poti, če pa VSI znaki kažejo točno to:
- cepivo ne preprečuje, da bi cepljena oseba širila virus, še več, širi ga enako kot necepljena
- cepivo ne preprečuje okužbe, le zmanjša verjetnost (kar se bo izničilo s selekcijo proti višjim R)
- cepivo blaži simptome, tako da cepljeni "nimajo" težav

Je rešitev cepljenje vseh dvakrat letno, do konca vseh časov?


Ja. Fajzer je bojda že pripravil novo cepivo, ki je visoko učinkovito proti delta sevu. Potem pa vsako leto po vsaj dve dozi.

ajdov2 ::

Je rešitev cepljenje vseh dvakrat letno, do konca vseh časov?

Za delničarje farmacevtskih podjetij vsekakor.

Za politike tudi.

Conini ::


Vrjamem, kar je logično in kar so drugi strokovnjaki/članki tudi potrdili.


Nič od tega ni nihče potrdil. Ne laži.

Slaba cepiva so tovarna različic. Nobena količina idjotizma iz tvoje strani tega ne bo spremenila.


Delta soj je nastal pri necepljenih v Indiji.
Lahko še tako fantaziraš in lažeš, ne moreš tega ovrčt.

Sicer pa. Kaj od tega napisanega tukaj boš verjel?
Različica delta se prenaša tako hitro kot ošpice

Pisariš, da je delta verzija samo en majhen prehlad. Pa osel od kriptoboga tudi.

NE NI.

Delta različica novega koronavirusa povzroča hujši potek bolezni

Zdaj pa to impliciraj v primer Velike Britanije, ki ima zaradi visokega deleža cepoljenih neprimerno manj hospitalizacij kot pa pri prejšnih sojih.

Jaz sem se cepil zaradi sebe. Če se kakšen antivaxxer noče cepit, je to njegov problem. Če ga bom jaz okužil, JE TO NJEGOV PROBLEM. Ne moj.

l0g1t3ch ::

Za vse ki nimate pomislekov proti cepljenju ampak proti fašističnim ukrepov vlade.

Potem narediš tako kot sem sam in sicer se cepiš a ne prevzameš digitalnega potrdila in cepilnega potnega lista in podobnih bedarij.
Pač ne bom šel v tujino na morje, ne bom hodil v gostilne, koncerte, muzeje, ...

S cepljenjem sem poskrbel za sodržavljane, da manj razširjam virus in mogoče tudi zase, ker sicer redko a vseeno kdaj položi tudi mladega. Pa vladi odvzamem izgovor da mora uvajati ukrepe, ker ni dovolj cepljenih.

Ne bom pa sodeloval v fašističnih ukrepih vlade.
Če bi tako ravnalo večina prebivalstva bi bil to jasen znak upora. Vlada ne bi imela argumenta za uvajanje ukrepov, hkrati pa jih še udari po žepu ker državljani ne trošimo ker se ne strinjamo s fašizmom.
In če velika večina cepljenih ignorira to bedarijo s potrdili bi to slej kot prej morali opustit, ker ne moreš več pogojevat česarkoli s tem potrdili ali pa se efektivno ustreliš v koleno.

Za cepljenje in proti fašizmu!!!

Mato989 ::

Conini je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Izguba vonja in okusa je seveda se kako intenzivna. Seveda pa ne bi blo potrebno potencirati resnosti tega malo bolj agresivnega virusa.


Telo ne prepozna virusa in ga ni zmožno eliminirat. To je hud problem.

Prečekirajte koliko časa lahko mine, ko se okužiš z virusom HIVa in kdaj potem zboliš. Dobesedno leta lahko minejo. In spomnite se, da so ravno ta virus primerjali s HIVom, kako sta si podobna.

Virusi se komot potuhnejo v telesu leta in leta. In kar tako govorit, da ta virus ne bo imel kakšnih dolgotrajnih posledic, je neumno. Ne moreš tega vedet.


Ampak enako ne morš vedet za cepivo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

CoolBits ::

Za cepljenje in proti fašizmu!!!

To dvoje ne gre skupaj. Prisiljevanje v cepljenje JE fašizem.

multivac ::

Conini je izjavil:


Vrjamem, kar je logično in kar so drugi strokovnjaki/članki tudi potrdili.


Nič od tega ni nihče potrdil. Ne laži.

Slaba cepiva so tovarna različic. Nobena količina idjotizma iz tvoje strani tega ne bo spremenila.


Delta soj je nastal pri necepljenih v Indiji.
Lahko še tako fantaziraš in lažeš, ne moreš tega ovrčt.

Sicer pa. Kaj od tega napisanega tukaj boš verjel?
Različica delta se prenaša tako hitro kot ošpice

Pisariš, da je delta verzija samo en majhen prehlad. Pa osel od kriptoboga tudi.

NE NI.

Delta različica novega koronavirusa povzroča hujši potek bolezni

Zdaj pa to impliciraj v primer Velike Britanije, ki ima zaradi visokega deleža cepoljenih neprimerno manj hospitalizacij kot pa pri prejšnih sojih.

Jaz sem se cepil zaradi sebe. Če se kakšen antivaxxer noče cepit, je to njegov problem. Če ga bom jaz okužil, JE TO NJEGOV PROBLEM. Ne moj.


Haha. Ti misliš, da covid sevi imajo GPS transponder.
V resnici je lahko zgolj tam bil prvič opažen, kot drugo lahko tudi lažejo.
Kot trejte, v Indiji so testirali cepiva, poročali so o neki neznani bolezni v neki skupnosti za časa testov.

Skratka.
Strokovnjaki potrdili in znanstveni članek sem linkal nedolgo nazaj.
Jasno, če nič ne bereš je to tvoj problem.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

l0g1t3ch ::

Za vse ki nimate pomislekov proti cepljenju ampak proti fašističnim ukrepov vlade.

Potem narediš tako kot sem sam in sicer se cepiš a ne prevzameš digitalnega potrdila in cepilnega potnega lista in podobnih bedarij.
Pač ne bom šel v tujino na morje, ne bom hodil v gostilne, koncerte, muzeje, ...

S cepljenjem sem poskrbel za sodržavljane, da manj razširjam virus in mogoče tudi zase, ker sicer redko a vseeno kdaj položi tudi mladega. Pa vladi odvzamem izgovor da mora uvajati ukrepe, ker ni dovolj cepljenih.

Ne bom pa sodeloval v fašističnih ukrepih vlade.
Če bi tako ravnalo večina prebivalstva bi bil to jasen znak upora. Vlada ne bi imela argumenta za uvajanje ukrepov, hkrati pa jih še udari po žepu ker državljani ne trošimo ker se ne strinjamo s fašizmom.
In če velika večina cepljenih ignorira to bedarijo s potrdili bi to slej kot prej morali opustit, ker ne moreš več pogojevat česarkoli s tem potrdili ali pa se efektivno ustreliš v koleno.

Za cepljenje in proti fašizmu!!!!!

Mato989 ::

Jaz sem se cepil zaradi sebe. Če se kakšen antivaxxer noče cepit, je to njegov problem. Če ga bom jaz okužil, JE TO NJEGOV PROBLEM. Ne moj.


Torej kje je težava, sprostimo ukrepe, saj tako je vedno bilo, tudi pri GRIPI če sem jaz okužil nekoga ki se ni hotel cepit nisem nič kriv...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

l0g1t3ch je izjavil:

Za cepljenje in proti fašizmu!!!

Prašaj še Matota, njegove fašistične metode temeljijo na evtanaziji starejših, s čimer pravi, da bi rešil kup problemov. Istočasno naj bi bil tudi on proti fašističnim ukrepom vlade. Fant pa po prepričanju ultra naci, tako da mu najbrš stanje ustreza kot bubreku v loju.

V tej temi niso najbelj brihtni zbrani.

multivac ::

l0g1t3ch je izjavil:

Za vse ki nimate pomislekov proti cepljenju ampak proti fašističnim ukrepov vlade.

Potem narediš tako kot sem sam in sicer se cepiš a ne prevzameš digitalnega potrdila in cepilnega potnega lista in podobnih bedarij.
Pač ne bom šel v tujino na morje, ne bom hodil v gostilne, koncerte, muzeje, ...

S cepljenjem sem poskrbel za sodržavljane, da manj razširjam virus in mogoče tudi zase, ker sicer redko a vseeno kdaj položi tudi mladega. Pa vladi odvzamem izgovor da mora uvajati ukrepe, ker ni dovolj cepljenih.

Ne bom pa sodeloval v fašističnih ukrepih vlade.
Če bi tako ravnalo večina prebivalstva bi bil to jasen znak upora. Vlada ne bi imela argumenta za uvajanje ukrepov, hkrati pa jih še udari po žepu ker državljani ne trošimo ker se ne strinjamo s fašizmom.
In če velika večina cepljenih ignorira to bedarijo s potrdili bi to slej kot prej morali opustit, ker ne moreš več pogojevat česarkoli s tem potrdili ali pa se efektivno ustreliš v koleno.

Za cepljenje in proti fašizmu!!!



Zaenkrat nihče ne garantira, da so cepiva sploh delujoča, kaj šele smiselna.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

l0g1t3ch ::

Za vse ki nimate pomislekov proti cepljenju ampak proti fašističnim ukrepov vlade.

Potem narediš tako kot sem sam in sicer se cepiš a ne prevzameš digitalnega potrdila in cepilnega potnega lista in podobnih bedarij.
Pač ne bom šel v tujino na morje, ne bom hodil v gostilne, koncerte, muzeje, ...

S cepljenjem sem poskrbel za sodržavljane, da manj razširjam virus in mogoče tudi zase, ker sicer redko a vseeno kdaj položi tudi mladega. Pa vladi odvzamem izgovor da mora uvajati ukrepe, ker ni dovolj cepljenih.

Ne bom pa sodeloval v fašističnih ukrepih vlade.
Če bi tako ravnalo večina prebivalstva bi bil to jasen znak upora. Vlada ne bi imela argumenta za uvajanje ukrepov, hkrati pa jih še udari po žepu ker državljani ne trošimo ker se ne strinjamo s fašizmom.
In če velika večina cepljenih ignorira to bedarijo s potrdili bi to slej kot prej morali opustit, ker ne moreš več pogojevat česarkoli s tem potrdili ali pa se efektivno ustreliš v koleno.

Za cepljenje in proti fašizmu!!

Aston_11 ::

multivac je izjavil:

Zaenkrat nihče ne garantira, da so cepiva sploh delujoča, kaj šele smiselna.
Se boste odločili, ali protitelesa so ali niso in ali so enako učhinkovita kot pri prebolelih. Še ajdovs je vesel, da jih ima.

Mato989 je izjavil:

Jaz sem se cepil zaradi sebe. Če se kakšen antivaxxer noče cepit, je to njegov problem. Če ga bom jaz okužil, JE TO NJEGOV PROBLEM. Ne moj.


Torej kje je težava, sprostimo ukrepe, saj tako je vedno bilo, tudi pri GRIPI če sem jaz okužil nekoga ki se ni hotel cepit nisem nič kriv...

Fašisti itak niso bili nikoli nič krivi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

multivac ::

Aston_11 je izjavil:

multivac je izjavil:

Zaenkrat nihče ne garantira, da so cepiva sploh delujoča, kaj šele smiselna.
Se boste odločili, ali protitelesa so ali niso in ali so enako učhinkovita kot pri prebolelih. Še ajdovs je vesel, da jih ima.

Mato989 je izjavil:

Jaz sem se cepil zaradi sebe. Če se kakšen antivaxxer noče cepit, je to njegov problem. Če ga bom jaz okužil, JE TO NJEGOV PROBLEM. Ne moj.


Torej kje je težava, sprostimo ukrepe, saj tako je vedno bilo, tudi pri GRIPI če sem jaz okužil nekoga ki se ni hotel cepit nisem nič kriv...

Fašisti itak niso bili nikoli nič krivi.

Skoraj garantirano niso.
Naravna imunost je bistveno boljša imunost.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Aston_11 ::

multivac je izjavil:

Naravna imunost je bistveno boljša imunost.
Vsaka imunost je dobra imunost, tak bedak tudi ti nisi. Se bosta skupaj s fašistkom izogibala dohtariji, farmaciji in elektriki #naravnojeboljseTM

ajdov2 ::

Če bi delta bila nalezljiva kot ošpice, bi mi zaradi tistih maturantov bili zdaj na par tisoč okuženih/dan

Conini ::

multivac je izjavil:


Haha. Ti misliš, da covid sevi imajo GPS transponder.
V resnici je lahko zgolj tam bil prvič opažen, kot drugo lahko tudi lažejo.


Pajade da lažejo. Vsi nekaj lažejo, če tebi ne paše. Dajmo se potem vsi tako obnašat v tej debati. Noben problem.

Kot trejte, v Indiji so testirali cepiva,

Vsepovsod so jih.

poročali so o neki neznani bolezni v neki skupnosti za časa testov.

Kakšni neznani??? Fakini lažnivec.


Strokovnjaki potrdili in znanstveni članek sem linkal nedolgo nazaj.


Ti bom jaz ta članek IN CEL STAVEK V TEM ČLANKU.

And it's hard to be confident that the virus is not infecting millions of fully vaccinated people and perhaps evolving in their bodies under pressure from a vaccinated immune system -- a scenario that is unlikely but that could, in theory, give rise to new vaccine-impervious variants.


Jasno, če nič ne bereš je to tvoj problem.


Ti absolutno ne bereš člankov DO KONCA.

Aston_11 ::

Zanimivo je, da antivaxi se opirajo na naravo, istočasno pa cel dan bulijo v računalnik in igrajo virtual igrce.

ajdov2 je izjavil:

Če bi delta bila nalezljiva kot ošpice, bi mi zaradi tistih maturantov bili zdaj na par tisoč okuženih/dan

Račun? Njah, ne bo ga, blodnje zaradi sonca sekajo na polno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

l0g1t3ch ::

Narava je kruta mačeha.

PrihajaNodi ::

s1m0n je izjavil:

Počasi bo že dovolj podatkov, da bomo lahko prišli do zaključka, da so necepljeni manj intelegentni... Vsaj trenutni podatki, FB raziskavovalni članik nakazujejo v to smer! Tak, da tudi cepivo ni vmesemogočni mix, da jim lahko kaj pomaga... Vsaj ne v tej smeri raziskav.


Se strinjam. Jaz gledam samo se fafagela
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Conini ::

multivac je izjavil:

Naravna imunost je bistveno boljša imunost.


Ob 10x večji možnosti zapletov in hujših potekov moraš bit absolutno zabit, da se greš zavestno prekuževat. Pa tega tudi ne vemo, da če se prekužiš za eno varianto, da ne moreš zbolet za kakđno novo. Pri prehladih je tako, da do vsakega lahko zboliš.

l0g1t3ch ::

Naravi se ni prilagodila da bi nam bilo udobno.
Vse udobje smo si morali izboriti.

multivac ::

Aston_11 je izjavil:

Zanimivo je, da antivaxi se opirajo na naravo, istočasno pa cel dan bulijo v računalnik in igrajo virtual igrce.

ajdov2 je izjavil:

Če bi delta bila nalezljiva kot ošpice, bi mi zaradi tistih maturantov bili zdaj na par tisoč okuženih/dan

Račun? Njah, ne bo ga, blodnje zaradi sonca sekajo na polno.


Saj razumeš, da je to bebas argument?
Saj razumeš, da je pri klasičnih cepivih običajno vbrizgan živ ali oslabljen virus, da ga imunski sistem sam predela?

To računalniško generirano sranje od genske terapije preizkušamo na ljudeh prvič v zgodovini.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

RedDrake ::

Vakšisti tudi ne berejo tistega, kar jim ne ustreza.
Priporočam branje:
Leaky vaccines enhance spread of deadlier chicken virus
Iz leta 2015, mnogo pred korono in neobremenjeno z njo, posledično.

ajdov2 ::

Aston_11 je izjavil:

Zanimivo je, da antivaxi se opirajo na naravo, istočasno pa cel dan bulijo v računalnik in igrajo virtual igrce.

ajdov2 je izjavil:

Če bi delta bila nalezljiva kot ošpice, bi mi zaradi tistih maturantov bili zdaj na par tisoč okuženih/dan

Račun? Njah, ne bo ga, blodnje zaradi sonca sekajo na polno.

Ošpice r0 12-18

Maturanti so začeli prihajati nazaj par tednov nazaj

Skupno jih je bilo 100+ okuženih

multivac ::

l0g1t3ch je izjavil:

Naravi se ni prilagodila da bi nam bilo udobno.
Vse udobje smo si morali izboriti.


Naravo posamezniki redko brigajo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

ajdov2 ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Naravna imunost je bistveno boljša imunost.


Ob 10x večji možnosti zapletov in hujših potekov moraš bit absolutno zabit, da se greš zavestno prekuževat. Pa tega tudi ne vemo, da če se prekužiš za eno varianto, da ne moreš zbolet za kakđno novo. Pri prehladih je tako, da do vsakega lahko zboliš.

Sej cepivo je narejeno za originalno varianto, po cepljenju imaš v najboljšem primeru enako imunost kot da si prebolel original covid.

l0g1t3ch ::

Za vse ki nimate pomislekov proti cepljenju ampak proti fašističnim ukrepov vlade.

Potem narediš tako kot sem sam in sicer se cepiš a ne prevzameš digitalnega potrdila in cepilnega potnega lista in podobnih bedarij.
Pač ne bom šel v tujino na morje, ne bom hodil v gostilne, koncerte, muzeje, ...

S cepljenjem sem poskrbel za sodržavljane, da manj razširjam virus in mogoče tudi zase, ker sicer redko a vseeno kdaj položi tudi mladega. Pa vladi odvzamem izgovor da mora uvajati ukrepe, ker ni dovolj cepljenih.

Ne bom pa sodeloval v fašističnih ukrepih vlade.
Če bi tako ravnalo večina prebivalstva bi bil to jasen znak upora. Vlada ne bi imela argumenta za uvajanje ukrepov, hkrati pa jih še udari po žepu ker državljani ne trošimo ker se ne strinjamo s fašizmom.
In če velika večina cepljenih ignorira to bedarijo s potrdili bi to slej kot prej morali opustit, ker ne moreš več pogojevat česarkoli s tem potrdili ali pa se efektivno ustreliš v koleno.

Za cepljenje in proti fašizmu !!

kriptobog ::

Conini je izjavil:


Vrjamem, kar je logično in kar so drugi strokovnjaki/članki tudi potrdili.


Nič od tega ni nihče potrdil. Ne laži.

Slaba cepiva so tovarna različic. Nobena količina idjotizma iz tvoje strani tega ne bo spremenila.


Delta soj je nastal pri necepljenih v Indiji.
Lahko še tako fantaziraš in lažeš, ne moreš tega ovrčt.

Sicer pa. Kaj od tega napisanega tukaj boš verjel?
Različica delta se prenaša tako hitro kot ošpice

Pisariš, da je delta verzija samo en majhen prehlad. Pa osel od kriptoboga tudi.

NE NI.

Delta različica novega koronavirusa povzroča hujši potek bolezni

Zdaj pa to impliciraj v primer Velike Britanije, ki ima zaradi visokega deleža cepoljenih neprimerno manj hospitalizacij kot pa pri prejšnih sojih.

Jaz sem se cepil zaradi sebe. Če se kakšen antivaxxer noče cepit, je to njegov problem. Če ga bom jaz okužil, JE TO NJEGOV PROBLEM. Ne moj.


Osel si ti. Sem poslušal našo stroko glede delta seva. Beovička je lepo povedala, da so simptomi smrkanje, mogoče nekaj vročine, glavobol in boleče žrelo. Torej prehladek. Zdaj se pa zjasnite katero stroko poslušamo. :))

multivac ::

ajdov2 je izjavil:

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Naravna imunost je bistveno boljša imunost.


Ob 10x večji možnosti zapletov in hujših potekov moraš bit absolutno zabit, da se greš zavestno prekuževat. Pa tega tudi ne vemo, da če se prekužiš za eno varianto, da ne moreš zbolet za kakđno novo. Pri prehladih je tako, da do vsakega lahko zboliš.

Sej cepivo je narejeno za originalno varianto, po cepljenju imaš v najboljšem primeru enako imunost kot da si prebolel original covid.


Saj to tudi pravim.
Če bi bil covi-vaxxer, bi kvečjemu počakal na updejt, ne pa se šel cepit z starim kernelom.

Ampak sedaj se poraja vprašanje.

Pfizer je baje najavil, da booster bo vseboval celoten spike protein.
A bo to cepivo šlo mimo vseh regulatornih agencij...samo zato ker ta staro in novo vsebuje "spike protein" v imenu?

Me razumete? Dejansko delajo povsem novo cepivo z neznanimi efekti, prodajali pa ga bodo kot starega skupaj z papirji.

To je tisto, kar je Yeadon rekel. Agencije so dale proste roke big pharmi, samo zato ker piše na papirju "covid-19 vexx". A v resnici je notri lahko vsega in svašta.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

CoolBits ::

Tale video pa zmaga, poglejte do konca. :))
https://stop-laznivim-medijem.org/wp-co...

kriptobog ::

l0g1t3ch je izjavil:

Za vse ki nimate pomislekov proti cepljenju ampak proti fašističnim ukrepov vlade.

Potem narediš tako kot sem sam in sicer se cepiš a ne prevzameš digitalnega potrdila in cepilnega potnega lista in podobnih bedarij.
Pač ne bom šel v tujino na morje, ne bom hodil v gostilne, koncerte, muzeje, ...

S cepljenjem sem poskrbel za sodržavljane, da manj razširjam virus in mogoče tudi zase, ker sicer redko a vseeno kdaj položi tudi mladega. Pa vladi odvzamem izgovor da mora uvajati ukrepe, ker ni dovolj cepljenih.

Ne bom pa sodeloval v fašističnih ukrepih vlade.
Če bi tako ravnalo večina prebivalstva bi bil to jasen znak upora. Vlada ne bi imela argumenta za uvajanje ukrepov, hkrati pa jih še udari po žepu ker državljani ne trošimo ker se ne strinjamo s fašizmom.
In če velika večina cepljenih ignorira to bedarijo s potrdili bi to slej kot prej morali opustit, ker ne moreš več pogojevat česarkoli s tem potrdili ali pa se efektivno ustreliš v koleno.

Za cepljenje in proti fašizmu!!!


Saj greš s testom, brez QR kode. V določene države itak ne moreš brez testa. Cepljen ali ne.

zmaugy ::

CoolBits je izjavil:

Kdaj boste antivexi nehali ogrožati vse ostale?


Ko si boste nehali take bedarije domišljat :)) Terapija al deluje al pa ne, vmes ni nič.

Ja vešda, pa virusi ne obstajajo. A imata z Nodijem istega dobavitelja?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

hr_natakar ::

S cepljenjem sem poskrbel za sodržavljane, da manj razširjam virus in mogoče tudi zase, ker sicer redko a vseeno kdaj položi tudi mladega. Pa vladi odvzamem izgovor da mora uvajati ukrepe, ker ni dovolj cepljenih.


ne, ker ocitno zelo pogosto spreminjajo zahteve. Poglej drzave, ki imajo 80 procentov precepljenost. Npr. Malta. Ali so tam odpravili ukrepe? Ne, se bolj so zaostrili kot prej. Drgac pa vedno lahko najdejo nov sev in nov izgovor za dodatna cepljenja. A niso v sloveniji najprej zahteval 60 odstotno precepljenost za svobodo? Zdaj pa zahtevajo 70 procentov? Kako lahko potem pricakujes, da ne bodo potem zahteval 80 procentov pa 90 procentov ali pa 99 procentov?

Zgodovina sprememb…

««
119 / 198
»»