» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
68 / 198
»»

zmist ::

49106 je izjavil:

V Sloveniji ste problem desničarji z zmistom na čelu.


Trololololo... spet na delu. :))

PrihajaNodi ::

FireSnake je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj medicinske sestre obvezno cepijo


Jih ne!
Zdaj pa nehaj z blodnjami, ki z naslovom teme nimajo nič za opraviti.

Moderatorji, prosim, odstranite tiste, ki (nalašč) zahajao iz teme.

Stfu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

Nodi, to so teorije zarot, ki obstaja samo v Holivudskih filmih in v vaših glavah.




Trololololo... spet na delu. :))


Odpoved daj :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Kalplični prenos, torej količina prenesenih virusov, ki ob kihanju, ker ste nekateri na zahodu še vedno prašiči, je z uporabo mask, bistveno zmanjšana, še z roko ti ni potrebno brisati smrkelj.


Povej to tistim, ki si masko sposojajo.

Mr.B je izjavil:


Kalplični prenos, torej količina prenesenih virusov....... Al misliš da zbuliš za Covid-ov, je dovol da te doseže le en virus.


Povej to tistim (tudi waxerjem), ki pravijo, da je viral load irelevanten.


Kako to, da covid še vedno pustoši, trgovine pa ne razkužujejo vozičkov, pokrovčki za kave na petrolu pa gredo čez vprašanje koliko rok.

In kako to, da pri covid testiranju ne menjajo rokavic po vsakem brisu? Če se strokovnjaki tako obnašajo.....


In kako to, da pri covid testiranju ne menjajo rokavic po vsakem brisu

No vidiš, da ne veš kako se COVID razpase.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:



Povej to tistim, ki si masko sposojajo.

Mr.B je izjavil:


Kalplični prenos, torej količina prenesenih virusov....... Al misliš da zbuliš za Covid-ov, je dovol da te doseže le en virus.


Povej to tistim (tudi waxerjem), ki pravijo, da je viral load irelevanten.


Kako to, da covid še vedno pustoši, trgovine pa ne razkužujejo vozičkov, pokrovčki za kave na petrolu pa gredo čez vprašanje koliko rok.

In kako to, da pri covid testiranju ne menjajo rokavic po vsakem brisu? Če se strokovnjaki tako obnašajo.....


In kako to, da pri covid testiranju ne menjajo rokavic po vsakem brisu

No vidiš, da ne veš kako se COVID razpase.


Vem več kot ti, revež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

49106 je izjavil:

Saj Davidova zvezda niti ni tako slaba ideja. Cepljeni bi že na daleč videli kdo ni cepljen in se jim izognili. Pa tudi kelner bi vedu, da te ne sme postrežt.


Sej to. Nevem zakaj se slepimo. Dejmo si priznat, da tako pac je. Btw saj cepci pardon cepljenci ste zasciteni.

No vidiš, sej ti zaupamo. Si iz foha, delaš z ljudmi.

PrihajaNodi je izjavil:

FireSnake je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj medicinske sestre obvezno cepijo


Jih ne!
Zdaj pa nehaj z blodnjami, ki z naslovom teme nimajo nič za opraviti.

Moderatorji, prosim, odstranite tiste, ki (nalašč) zahajao iz teme.

Stfu

No vidiš, ko zaupajo Trumpu ali pa alex jhonse in njegovim pripomočki.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

49106 ::

Tukaj imate še eno teorijo zarote:

https://www.rtvslo.si/slovenija/nad-zvi...

Ne rinemo v totalitarizem. Ne sploh. Sej ne, da so takšni testi nezanesljivi, ampak če bo ojs reku da lažeš, potem bo že držalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

49106 je izjavil:

Tukaj imate še eno teorijo zarote:

https://www.rtvslo.si/slovenija/nad-zvi...

Ne rinemo v totalitarizem. Ne sploh. Sej ne, da so takšni testi nezanesljivi, ampak če bo ojs reku da lažeš, potem bo že držalo.


Ufff... ja, seveda, mora kreten pravoverne namontirati po policiji. Matr, upam, da bojo volitve cimprej, do volitev bojo probali cimbolj utrditi svojo pozicijo. Sicer se bo verjetno sindikat uprl tako, da tole bo se nekaj casa trajalo, mogoce se zbere za se en referendum. Seveda, SDSovski psihopati lahko zdaj naredijo karkoli, ker jim je tocno jasno, da volitev ne bojo preziveli. Zato bojo pac zasuli parlament z raznmimi svinjskimi zakonodajnimi spremembami in veliko jih bo padlo ampak nekaj jih bo pac slo skozi, ker zahteva od njih bistveno manj trudat dati perdlog, kot potem zahteva truda narediti referendum.

Bedaki, ki ne hodite na volitve - ja tako sranje ste naredili.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

multivac ::

gozdar1 je izjavil:


Moraš verjet v znanost.


Toliko blebetate o tej "znanosti" na koncu je niti ne pogledate:

Dr. Colin Axon, an advisor to the UK’s Scientific Advisory Group for Emergencies (SAGE), has said the public have been presented with a “cartoonish” view of how particles move through the air, and that most masks “can catch droplets and sputum from a cough but what is important is that SARS CoV-2 is predominantly distributed by tiny aerosols.”


“The public were demanding something must be done, they got masks, it is just a comfort blanket. But now it is entrenched, and we are entrenching bad behaviour.


“The best thing you can say about any mask is that any positive effect they do have is too small to be measured.”


https://gript.ie/sage-masks-ineffective...

Predvidevam, da boš to sedaj ignoriral in lepo naprej tumpal svoje v nedogled.
Ste pravi kultisti.

zmist ::

multivac je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Moraš verjet v znanost.


Toliko blebetate o tej "znanosti" na koncu je niti ne pogledate:

Dr. Colin Axon, an advisor to the UK’s Scientific Advisory Group for Emergencies (SAGE), has said the public have been presented with a “cartoonish” view of how particles move through the air, and that most masks “can catch droplets and sputum from a cough but what is important is that SARS CoV-2 is predominantly distributed by tiny aerosols.”


“The public were demanding something must be done, they got masks, it is just a comfort blanket. But now it is entrenched, and we are entrenching bad behaviour.


“The best thing you can say about any mask is that any positive effect they do have is too small to be measured.”


https://gript.ie/sage-masks-ineffective...

Predvidevam, da boš to sedaj ignoriral in lepo naprej tumpal svoje v nedogled.
Ste pravi kultisti.


Ti si idiot. Maske so se pri meni cisto ok izkazale, dokler se nisem cepil nisem fasal corone. Vec od njih ne rabim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

multivac ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

Ti še vrjameš v ta mit o delujočih maskah?


To je pa zelo preprosto. Na eni strani poslusati znanost, na drugi strani posluati zabite prenapete idiote. Hudo preprosto.


Tako preprosto in še vedno vam ne uspeva.
Je za se zamislit.

Kulti niso nikol marali razmišljujočih ljudi.

zmist je izjavil:



Ti si idiot. Maske so se pri meni cisto ok izkazale, dokler se nisem cepil nisem fasal corone. Vec od njih ne rabim.


Skratka...jebeš mi mater, ker ne berem znanosti.
Nato mi potrdiš, da baziraš celotno zgodbo na tvojih lastnih izkušnjah?

ok

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

https://europepmc.org/article/PMC/45162...

Kdo bi si mislil, da sem imel prav ane?
Nisem mikrobiolog, pa pravilno napovedal.
Cepljeni ste tovarna različic.


Nič nisi pravilno napovedal. Vse do sedaj znane različice so prišle od necepljenih. Članek je iz 2015.

zmist je izjavil:

To niso levicarji. To so pozerji, ki jim je trenutno modno, da se razglasajo levicarje, v osnovi pa so samo idioti, ki radi navijajo za eno stran, brez, da bi jim bilo karkoli jasno (kolesarijo pred parlamentom, na volitvah pa niso bili. In na naslednje tudi ne bojo sli). Desnicarji pa so vecen problem celega sveta.


V Sloveniji so kar lepo levičarji. So pa eni in drugi problem. Levičarji še precej večji. Zaradi levih, ki smo jih imeli od 1945-1990 tako močno zaostajamo v primerjavi z severno sosedo.


Članek je relevanten že 3.6 miljard let.
Če ni evolucijskega pritiska, virus nima potrebe po spreminjanju.
Nobenega dokaza nimaš, da so prišle od necepljenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

zmist ::

Nimas argumentov. Poglej, nos ti je ze tako zrasel, da se izpod njega tvoje momlanje sploh ne slisi. Lahko reces karkoli (kar tudi veliko pocnes - reces karkoli), ni pomembno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Utk ::

zmist je izjavil:



Ti si idiot. Maske so se pri meni cisto ok izkazale, dokler se nisem cepil nisem fasal corone. Vec od njih ne rabim.

To je žaljenje in anekdotični dokaz. Oboje ima veze z znanostjo glih tolk kot s konjskimi dirkami.

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Btw a obvezno cepljenje za policiste je? Zakaj medicinske sestre obvezno cepijo, policija pa je upravicena od cepljenja? Se bojijo cesa? Da jim ne bi zmanjkal zascite? So mi ze clanek odmaknili.


Kolikor vem v SLO, policija ni imela obvezneg testiranja.
Če isto velja za cepiva ne vem.

Vem pa da je francija opravičila policiste pred cepljenjem.

Res se je za vprašat zakaj? A policaji niso ogroženi? Niso kritična infrastruktura?

Vaxerji, kak argument?

ajdov2 ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Moraš verjet v znanost.


Toliko blebetate o tej "znanosti" na koncu je niti ne pogledate:

Dr. Colin Axon, an advisor to the UK’s Scientific Advisory Group for Emergencies (SAGE), has said the public have been presented with a “cartoonish” view of how particles move through the air, and that most masks “can catch droplets and sputum from a cough but what is important is that SARS CoV-2 is predominantly distributed by tiny aerosols.”


“The public were demanding something must be done, they got masks, it is just a comfort blanket. But now it is entrenched, and we are entrenching bad behaviour.


“The best thing you can say about any mask is that any positive effect they do have is too small to be measured.”


https://gript.ie/sage-masks-ineffective...

Predvidevam, da boš to sedaj ignoriral in lepo naprej tumpal svoje v nedogled.
Ste pravi kultisti.


Ti si idiot. Maske so se pri meni cisto ok izkazale, dokler se nisem cepil nisem fasal corone. Vec od njih ne rabim.

kako veš da korone nisi fasal ker si nosil masko?

recimo jaz nosim v žepu kamenček, ki me varuje pred vampirji, do zdaj me vampir še ni napadel, torej kamenček deluje!

multivac ::

Jaz sem molil Pozeidonu pa nisem sploh zbolel.

Vaxx-science 2021.

Mr.B ::

zmist je izjavil:

Nimas argumentov. Poglej, nos ti je ze tako zrasel, da se izpod njega tvoje momlanje sploh ne slisi. Lahko reces karkoli (kar tudi veliko pocnes - reces karkoli), ni pomembno.

Kako mislis, ce je verjetnost da okuzena oseba zmanjas stevilo delcev v prostoru, je maska ucinkovita. Al si spet en tistih ki trdi da zbolis, ce dobis en virus "Covid-a".
Tekst tudi lepo pise, da je problem pri a simptomaticnih bolnikh, ne tistih, ki imajo simptome.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ajdov2 ::

Cepljeni so inkubator za nove, potencialno nevarne seve virusa.


"Kombinacija visoke razširjenosti in visoke ravni cepljenja ustvarja pogoje, v katerih se najverjetneje pojavi varianta imunskega pobega. Verjetnost, da se to zgodi, ni znana, vendar bi takšna različica predstavljala veliko tveganje tako v Združenem kraljestvu kot na mednarodni ravni. "


Wiki


"Problem antigenega pobega je močno odvrnil postopek ustvarjanja novih cepiv. Ker cepiva na splošno zajemajo majhno razmerje sevov enega virusa, rekombinacija antigene DNA, ki vodi do različnih patogenov, omogoča tem vsiljivcem, da se uprejo tudi na novo razvitim cepljenjem. [5] Nekateri antigeni lahko celo ciljajo na poti, ki se razlikujejo od tistih, ki jih je prvotno ciljalo cepivo. "


https://www.gov.uk/government/publicati...

zmist ::

Utk je izjavil:

zmist je izjavil:



Ti si idiot. Maske so se pri meni cisto ok izkazale, dokler se nisem cepil nisem fasal corone. Vec od njih ne rabim.

To je žaljenje in anekdotični dokaz. Oboje ima veze z znanostjo glih tolk kot s konjskimi dirkami.


Ti si tudi anekdota. In, ce recem idiotu idiot ni nobeno zaljenje. Je empiricno dejstvo. Ne vidim pa nobenega razloga, da bi se z antivaxerji pogovarjal kaj drugace. So pac idioti. Prilagodil bom komunikacijo njihovim stalnim lazem in zavajanju, zakaj bi tratil vec casa, da jim razlagam, kot ga sami porabijo, da blebetajo neumnosti?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PgSurfer ()

multivac ::

ajdov2 je izjavil:

Cepljeni so inkubator za nove, potencialno nevarne seve virusa.


"Kombinacija visoke razširjenosti in visoke ravni cepljenja ustvarja pogoje, v katerih se najverjetneje pojavi varianta imunskega pobega. Verjetnost, da se to zgodi, ni znana, vendar bi takšna različica predstavljala veliko tveganje tako v Združenem kraljestvu kot na mednarodni ravni. "


Wiki


"Problem antigenega pobega je močno odvrnil postopek ustvarjanja novih cepiv. Ker cepiva na splošno zajemajo majhno razmerje sevov enega virusa, rekombinacija antigene DNA, ki vodi do različnih patogenov, omogoča tem vsiljivcem, da se uprejo tudi na novo razvitim cepljenjem. [5] Nekateri antigeni lahko celo ciljajo na poti, ki se razlikujejo od tistih, ki jih je prvotno ciljalo cepivo. "


https://www.gov.uk/government/publicati...


To bi moral vedet vsak, ki je dal vsaj gimnazijo skozi.
Naši vaxxerji žal to niso.

zmist je izjavil:

Utk je izjavil:

zmist je izjavil:



Ti si idiot. Maske so se pri meni cisto ok izkazale, dokler se nisem cepil nisem fasal corone. Vec od njih ne rabim.

To je žaljenje in anekdotični dokaz. Oboje ima veze z znanostjo glih tolk kot s konjskimi dirkami.


Ti si tudi anekdota. In, ce recem idiotu idiot ni nobeno zaljenje. Je empiricno dejstvo.


Res je.
Jaz sem žrtvoval jagnje Jahveju in glej ga zlomka. Brez maske in socialne distance v letu in pol nisem dobil virusa z R0>9000.

Empirični dokaz, da železnodobni bog obstaja.


Vaxx-science 2021.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

ajdov2 ::

zmist ::

A mislis, da me zanima? Lepo boste imeli vedno manj dostopa do druzbe, placevali boste lepo za teste, ce boste hoteli iti na wc v lokal. A ves kako me zanima, kaj si mislis?

multivac ::

zmist je izjavil:

A mislis, da me zanima? Lepo boste imeli vedno manj dostopa do druzbe, placevali boste lepo za teste, ce boste hoteli iti na wc v lokal. A ves kako me zanima, kaj si mislis?


Fašistoidi ste zelo simpatični.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

ajdov2 ::

A je v fojbah še kaj prostora?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

A mislis, da me zanima? Lepo boste imeli vedno manj dostopa do druzbe, placevali boste lepo za teste, ce boste hoteli iti na wc v lokal. A ves kako me zanima, kaj si mislis?


Fašistoidi ste zelo simpatični.


Vseeno je, kaj si ti mislis. Ostali bomo reseni pred tabo (in podobnimi) in vasimi neumnostmi. To je edino kar me zanima. Zaradi mene, "cry me a river".

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

multivac ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

A mislis, da me zanima? Lepo boste imeli vedno manj dostopa do druzbe, placevali boste lepo za teste, ce boste hoteli iti na wc v lokal. A ves kako me zanima, kaj si mislis?


Fašistoidi ste zelo simpatični.


Vseeno je, kaj si ti mislis. Ostali bomo reseni pred tabo (in podobnimi) in vasimi neumnostmi. To je edino kar me zanima.


Jah, to so tudi tisti ta rjavi pravili.
Pa vemo kje so končali.

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

A mislis, da me zanima? Lepo boste imeli vedno manj dostopa do druzbe, placevali boste lepo za teste, ce boste hoteli iti na wc v lokal. A ves kako me zanima, kaj si mislis?


Fašistoidi ste zelo simpatični.


Vseeno je, kaj si ti mislis. Ostali bomo reseni pred tabo (in podobnimi) in vasimi neumnostmi. To je edino kar me zanima.


Jah, to so tudi tisti ta rjavi pravili.
Pa vemo kje so končali.


Saj ti pravim, da je vseeno kaj si mislis. Ti kar nabijaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

Vem vem.
Zato pa lepo spokaj iz debate fašistek. Ne samo, da faliraš pri argumentih, še sociopat si.

Takih ne rabimo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

zmist ::

multivac je izjavil:

Vem vem.
Zato pa lepo spokaj iz debate fašistek. Ne samo, da faliraš pri argumentih, še sociopat si.

Takih ne rabimo.


Verjamem, da jih laznjivci seveda ne rabite, ampak konec koncev ali je pomembno? Pac tule bos jokcal in probal zavajati, rezultat bo pa enak. Ali bos placeval teste ali pa bos samoizlocen iz druzbe. Ostali se bojo pa cepili, ker je pac bolj prakticno. In to je to. Nekaj necepljenih primitivcev bo pa druzba tudi prezivela.

Malo realnosti sem ti nalil... in ne glede kaj reces, se to ne bo spremenilo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

multivac ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

Vem vem.
Zato pa lepo spokaj iz debate fašistek. Ne samo, da faliraš pri argumentih, še sociopat si.

Takih ne rabimo.


Verjamem, da jih laznjivci seveda ne rabite, ampak konec koncev ali je pomembno? Pac tule bos jokcal in probal zavajati, rezultat bo pa enak. Ali bos placeval teste ali pa bos izlocen iz druzbe. Ostali se bojo pa cepili, ker je pac bolj prakticno. In to je to. Nekaj necepljenih primitivcev bo pa druzba tudi prezivela.


Da fuhrer.
Sedaj pa lepo nazaj v svoj kletni laboratorij testirat maske.

Lep pozdrav.

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

Vem vem.
Zato pa lepo spokaj iz debate fašistek. Ne samo, da faliraš pri argumentih, še sociopat si.

Takih ne rabimo.


Verjamem, da jih laznjivci seveda ne rabite, ampak konec koncev ali je pomembno? Pac tule bos jokcal in probal zavajati, rezultat bo pa enak. Ali bos placeval teste ali pa bos izlocen iz druzbe. Ostali se bojo pa cepili, ker je pac bolj prakticno. In to je to. Nekaj necepljenih primitivcev bo pa druzba tudi prezivela.


Da fuhrer.
Sedaj pa lepo nazaj v svoj kletni laboratorij testirat maske.

Lep pozdrav.


No le lepo se imej. Pa do jutri hitro najdi nove clanke in nove lazi s katerimi se bo treba ukvarjat. Vmes bo pa precepljenost narascala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

FireSnake ::

multivac je izjavil:

Vem vem.
Zato pa lepo spokaj iz debate fašistek. Ne samo, da faliraš pri argumentih, še sociopat si.

Takih ne rabimo.


Persona non grata, tudi takih, kot si ti, ne.

Moderatorji, prosim, da zaklene ven te uporabnike, ki se ne znajo obnašati in držati teme.
Hvala.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

multivac ::

zmist je izjavil:


No le lepo se imej. Pa do jutri hitro najdi nove clanke in nove lazi s katerimi se bo treba ukvarjat. Vmes bo pa precepljenost narascala.



Hvala, odlična slika.

Približno tako bo izgledala ampula naslednjega booster odmerka. Generična nalepka z Arial Bold pisavo "Covid-19 vaccine".

Stavim, da bi razni darklordi se kljub temu špikali s tem, kaj pravite? So kultisti dovolj verni?

FireSnake je izjavil:

multivac je izjavil:

Vem vem.
Zato pa lepo spokaj iz debate fašistek. Ne samo, da faliraš pri argumentih, še sociopat si.

Takih ne rabimo.


Persona non grata, tudi takih, kot si ti, ne.

Moderatorji, prosim, da zaklene ven te uporabnike, ki se ne znajo obnašati in držati teme.
Hvala.


Persona non grata sem, ker sem odpiral teme, ne zato ker bi žalil ljudi. Pravzaprav prekleto spoštljiv sem celo do tistih, ki bi me radi videli sestradanega v karantenski celici.
Dolguješ mi opravičilo.

Z razliko od vaxxerjev se ja vsaj dnevno potrudim pripopati neke nove informacije. Vaxxerji pa pretežno nam grozijo z poboji, zaporom, žaljivkami pa še izmišljujejo si znanost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

FireSnake ::

Opravičilo?
Prej vas zaklenejo ven, da lahko mi nadaljujemo z debato, bolje bo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Telbanc ::

zmist je izjavil:

A mislis, da me zanima? Lepo boste imeli vedno manj dostopa do druzbe, placevali boste lepo za teste, ce boste hoteli iti na wc v lokal. A ves kako me zanima, kaj si mislis?


Kdor drugemu koplje jamo, sam vanjo pade. To kažejo podatki, ki prihajajo vun, da cepiva primejo, ja no, bolj tko.

Še malo pa bojo dodatno cepili in obvezno testirali prvenstveno cepljene, ker bojo najbolj ogroženi. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

49106 ::

Uradno je "proti", po drugi drugi pa se smeje, ker ima najbolj priljubljena stranka še vedno tako podporo:


https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

49106 je izjavil:

Tukaj imate še eno teorijo zarote:

https://www.rtvslo.si/slovenija/nad-zvi...

Ne rinemo v totalitarizem. Ne sploh. Sej ne, da so takšni testi nezanesljivi, ampak če bo ojs reku da lažeš, potem bo že držalo.


Ufff... ja, seveda, mora kreten pravoverne namontirati po policiji. Matr, upam, da bojo volitve cimprej, do volitev bojo probali cimbolj utrditi svojo pozicijo. Sicer se bo verjetno sindikat uprl tako, da tole bo se nekaj casa trajalo, mogoce se zbere za se en referendum. Seveda, SDSovski psihopati lahko zdaj naredijo karkoli, ker jim je tocno jasno, da volitev ne bojo preziveli. Zato bojo pac zasuli parlament z raznmimi svinjskimi zakonodajnimi spremembami in veliko jih bo padlo ampak nekaj jih bo pac slo skozi, ker zahteva od njih bistveno manj trudat dati perdlog, kot potem zahteva truda narediti referendum.

Bedaki, ki ne hodite na volitve - ja tako sranje ste naredili.


Zakaj psihopati. Prvi ste bili na vrsti cepljeni bebci, dopustili, da vam na podlagi prehlada odvzamejo del pravic. Ostalo se prihaja in se dogaja. Najlazje se vlada v kaosu. Kako vidim potek dogodkov:
- demonstracije
- nasilne demonstracije
- zaprtje trgovin za cepljene in ostalih esencialnih storitev
- izredne razmere s katerimi si vlada podaljsa mandat
- spretje nove zakonodaje s katero se bo nadzorovalo mnozice, masovna uporaba prepoznavanja obrazov
- zeleni potni list bo vseboval tretje in nadaljnjo cepljenje, s katerimi boste cepci pardon cepljenci dobivali tocke
….
Skratka “deli in vladaj”

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Btw a obvezno cepljenje za policiste je? Zakaj medicinske sestre obvezno cepijo, policija pa je upravicena od cepljenja? Se bojijo cesa? Da jim ne bi zmanjkal zascite? So mi ze clanek odmaknili.


Kolikor vem v SLO, policija ni imela obvezneg testiranja.
Če isto velja za cepiva ne vem.

Vem pa da je francija opravičila policiste pred cepljenjem.

Res se je za vprašat zakaj? A policaji niso ogroženi? Niso kritična infrastruktura?

Vaxerji, kak argument?


Drzi. Zakaj so policisti izvzeti od cepljenja? Nekaj hudo smrdi

Za konec pa: Bog pomagaj vasim otrokom. Prihodnost je dalec od svetle. Drzi, upam da sem idiot, ki verjame v ravno zemljo!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

pirat ::

Halo Nodi, vprasanje zate.
Sem cepljen, 2x. Pred tem tudi prebolel, zato mi je zelo jasno zakaj sem se cepil. Torej vprasanje: katere pravice so mi bile odvzete zaradi cepljenja?
Edine omejitve, ko jih opazam v real life so povezane s tem, da vas je se vedno prevec necepljenih bučmanov.

49106 ::

Uh, pirat, kakšnega strawmana si vžgal. Intelektualni vrhunec slo-techa. Pravice so odvzete predvsem necepljenim.


Nodi, shodi so po novem prepovedani za necepljene. Protestirajo naj cepljeni, razen če se mislite testirat za to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

Halo Nodi, vprasanje zate.
Sem cepljen, 2x. Pred tem tudi prebolel, zato mi je zelo jasno zakaj sem se cepil. Torej vprasanje: katere pravice so mi bile odvzete zaradi cepljenja?
Edine omejitve, ko jih opazam v real life so povezane s tem, da vas je se vedno prevec necepljenih bučmanov.


Na tvoje vprasanje ti bom odgovoril z novim vprasanjem;
torej bos sel na tretje cepljenje, cetrto, peto…
Spanija predvideva tretje cepljenje saj imajo zaloge cepiv do 2025
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

ajdov2 je izjavil:




https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...

"“Ti ljudi nemaju pojma da čak imaju i ove mikroskopske krvne ugruške. Najalarmantniji dio ovoga jest da postoje neki dijelovi tijela poput mozga, leđne moždine, srca i pluća koji se ne mogu ponovno stvoriti. Kada ta tkiva oštete krvni ugrušci, trajno se oštećuju.

“Ova cjepiva nanose veliku štetu, a najgore tek dolazi.”"
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

pirat ::

In ja Nodi, si idiot.
Ne tisti ki verjame v ravno zemljo. Si tiste vrste idiot ki je ob pojavu prvih avtov vztrajal pri tem, da mora pred avtom vedno hoditi nekdo z sireno in opozarjal, da je vsaka hitrost nad 5 km/h smrtna, ker se ni testirana in dovolj preverjena in clovesko telo temu ni prilagojeno.

PrihajaNodi ::

49106 je izjavil:

Uh, pirat, kakšnega strawmana si vžgal. Intelektualni vrhunec slo-techa. Pravice so odvzete necepljenim.


Nodi, shodi so po novem prepovedani za necepljene. Protestirajo naj cepljeni, razen če se mislite testirat za to.


Ej se smatram za ignorantskega idiota, lahko me tako klicete, jaz vam pa zelim najboljse in upam da se moj crni scenarij ne zgodi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Conini ::

multivac je izjavil:


Članek je relevanten že 3.6 miljard let.
Če ni evolucijskega pritiska, virus nima potrebe po spreminjanju.
Nobenega dokaza nimaš, da so prišle od necepljenih.


Napisal si: "Kdo bi si mislil, da sem imel prav ane?" in potem linkaš članek iz 2015. HAHAHAHAHA. Bedak si.
Pa dokazno breme je na tvoji strani.

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

In ja Nodi, si idiot.
Ne tisti ki verjame v ravno zemljo. Si tiste vrste idiot ki je ob pojavu prvih avtov vztrajal pri tem, da mora pred avtom vedno hoditi nekdo z sireno in opozarjal, da je vsaka hitrost nad 5 km/h smrtna, ker se ni testirana in dovolj preverjena in clovesko telo temu ni prilagojeno.


Raje mi odgovori na vprasanje. Gres na cepljenje? Kako boste cepljeni sprejeli tretjo dozo? Cetrto? Ker to bo prislo. Genska terapija se mora nadaljevati!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Vaxxerji, še enkrat vprašam.

Zakaj nekatere države izvzemajo policaje iz obveznega vaxxanja?

Dajte mi vaš najboljši argument, ki ga lahko sestavite.

pirat ::

49106 je izjavil:

Uh, pirat, kakšnega strawmana si vžgal. Intelektualni vrhunec slo-techa. Pravice so odvzete predvsem necepljenim.

Nodi, shodi so po novem prepovedani za necepljene. Protestirajo naj cepljeni, razen če se mislite testirat za to.


Ja, necepljeni, saj imate enostavno resitev za to, ne? Ali si ze tozil starse, ker so te dali cepit proti otroski paralizi?

multivac ::

pirat je izjavil:

49106 je izjavil:

Uh, pirat, kakšnega strawmana si vžgal. Intelektualni vrhunec slo-techa. Pravice so odvzete predvsem necepljenim.

Nodi, shodi so po novem prepovedani za necepljene. Protestirajo naj cepljeni, razen če se mislite testirat za to.


Ja, necepljeni, saj imate enostavno resitev za to, ne? Ali si ze tozil starse, ker so te dali cepit proti otroski paralizi?


Zakaj se policajem ne mudi z vaxxanjem pirat?

Conini ::

Telbanc je izjavil:

ajdov2 je izjavil:




https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...

"“Ti ljudi nemaju pojma da čak imaju i ove mikroskopske krvne ugruške. Najalarmantniji dio ovoga jest da postoje neki dijelovi tijela poput mozga, leđne moždine, srca i pluća koji se ne mogu ponovno stvoriti. Kada ta tkiva oštete krvni ugrušci, trajno se oštećuju.

“Ova cjepiva nanose veliku štetu, a najgore tek dolazi.”"


miokarditis... 1:xy

multivac ::

Conini je izjavil:


miokarditis... 1:xy


Conini, zakaj se policajem ne mudi z vaxxanjem?
««
68 / 198
»»