» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
133 / 198
»»

PrimoZ_ ::

hyuga je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

LOL, kvalitetne poste je reku :D


glej,ne glede ce si pristas cepljenja ali ne, pusti cloveku dihat. za tebe so bili drek,jaz sem se mogoce kaj naucil. jebiga - nismo vsi enaki. a je zdaj to tekma,kdo dobi najvec lajkov ali kdor ima najboljse argumente? smo mi bejbe ki delajo selfije ko skacejo v bikiniju iz aviona?
ne..nismo


Briga me za lajke.
Model pač na veliko trosi laži in širi paniko. Ponavlja se kot stara plata, ko se ga postavi na laž nakar ponikne in se vrne čez čas z novo trditvijo privlečeno za lase.

In tako naprej in tako dalje.

darkolord ::

FilipF je izjavil:

Lepo prosim, če mi kdo, pojasni kaj pomeni to:
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk...
in
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk...
Najlepša hvala.
Linka ne delata.

FireSnack ::

Vglavnem imamo še nekje 2 leti, v najboljšem primeru 3 leta. Se slišimo čez 5 let, da podebatiramo. :))

PrimoZ_ ::

PrimoZ_ je izjavil:

hyuga je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

LOL, kvalitetne poste je reku :D


glej,ne glede ce si pristas cepljenja ali ne, pusti cloveku dihat. za tebe so bili drek,jaz sem se mogoce kaj naucil. jebiga - nismo vsi enaki. a je zdaj to tekma,kdo dobi najvec lajkov ali kdor ima najboljse argumente? smo mi bejbe ki delajo selfije ko skacejo v bikiniju iz aviona?
ne..nismo


Briga me za lajke.
Model pač na veliko trosi laži in širi paniko. Ponavlja se kot stara plata, ko se ga postavi na laž nakar ponikne in se vrne čez čas z novo trditvijo privlečeno za lase.

In tako naprej in tako dalje.


V tej temi je mel že X nasprotujočih trditev kdaj in kako bo cepivo pobilo prejemnike.
Pa potem da jih baje nebo, ker so vlade zajebale pri izvajanju planov svojih gospodarjev.
Pa sedaj spet da bo.

Kdo bi to resno jemal še.

hyuga ::

PrimoZ_ je izjavil:

hyuga je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

LOL, kvalitetne poste je reku :D


glej,ne glede ce si pristas cepljenja ali ne, pusti cloveku dihat. za tebe so bili drek,jaz sem se mogoce kaj naucil. jebiga - nismo vsi enaki. a je zdaj to tekma,kdo dobi najvec lajkov ali kdor ima najboljse argumente? smo mi bejbe ki delajo selfije ko skacejo v bikiniju iz aviona?
ne..nismo


Briga me za lajke.
Model pač na veliko trosi laži in širi paniko. Ponavlja se kot stara plata, ko se ga postavi na laž nakar ponikne in se vrne čez čas z novo trditvijo privlečeno za lase.

In tako naprej in tako dalje.


ne morem sodit o tem,nisem zadosti dolgo aktiven v tej temi. :) pa saj so si ljudje sami krivi ce padejo v paniko zaradi forumskih postov? vse treba malo z rezervo jemat.Pogovarjamo se pa lahko ne? verjetno do zakljucka niti ne bomo prisli,ker zivimo v netransparentnem svetu na zalost.

PrimoZ_ ::

Me prav zanima kak bo izgovor, ko ne bo nič to zimo, pa ne bo nič 2022,...

Zagotovo bo takrat že kaj tretjega na tapeti, nova teorija novih zarot :)

FilipF ::

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk...
in
rvatska/dekan-medicinskog-faksa-u-puli-siri-teorije-zavjere-cjepivo-treba-hitno-maknuti-a-protagoniste-privesti-15084293

hyuga ::

Filip misli resno! :))

FireSnack ::

Kje se dobi prepustnica za 3 leta orgij na jahtah za cepljene? YOLO

FilipF ::

Lepo prosim, če mi kdo, pojasni kaj pomeni to:
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk...
in
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk...
Hvala.
Upam, da linka delata.

FilipF ::

ajdov2 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Me prav zanima kak bo izgovor, ko ne bo nič to zimo, pa ne bo nič 2022,...

Zagotovo bo takrat že kaj tretjega na tapeti, nova teorija novih zarot :)

To zimo bo lockdown, ker se bo izkazalo da cepivo ni dovolj učinkovito.

FilipF ::

Cepivo je učinkovito!

PrihajaNodi ::

ajdov2 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Me prav zanima kak bo izgovor, ko ne bo nič to zimo, pa ne bo nič 2022,...

Zagotovo bo takrat že kaj tretjega na tapeti, nova teorija novih zarot :)

To zimo bo lockdown, ker se bo izkazalo da cepivo ni dovolj učinkovito.


Kaj pa ce cepiva zmanjka?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ajdov2 ::

FilipF je izjavil:

Cepivo je učinkovito!

Niti ne. Samo izgleda tako, ker se cepljene veliko manj testira.

Nedasemiveč ::

ajdov2 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Me prav zanima kak bo izgovor, ko ne bo nič to zimo, pa ne bo nič 2022,...

Zagotovo bo takrat že kaj tretjega na tapeti, nova teorija novih zarot :)

To zimo bo lockdown, ker se bo izkazalo da cepivo ni dovolj učinkovito.


Očitno je učinkovito, če je v Franciji 80% hospitaliziranih necepljenih. Kolikor vem, zato tudi gre pri cepivu. Torej, da prepreči hujši potek bolezni.

Lockdowni so zato nesmiselni in politično motivirani.

More than 99% of recent deaths were among the unvaccinated, infectious disease expert Dr. Anthony Fauci said earlier this month on NBC's Meet the Press, while Walensky noted on Friday that unvaccinated people accounted for over 97% of hospitalizations.

Zgodovina sprememb…

ajdov2 ::

Gledali bodo število okuženih.

Vsi lockdowni so nesmiselni za narod in koristni za oblast.

Hemi426 ::

Glede francoskih 80% necepljenih v bolnišnicah.
Malo smešno se je držati teh številk pri 42% polni precepljenosti prebivalstva.

Pa ne govorim o učinkovitosti cepiva, ampak zgolj o osnovah statistike.

Kayzon ::

Po kaksni logiki ne testirajo cepljenih,ko ob enaki meri okuzujejo ljudi in prenasajo DELTA verzijo smrtonosne viroze kot jo poznamo pod imenom COVID1900

FilipF ::

Cepivo je učinkovito, saj lokalni politik in zdravnik, ki priznava, da ne pozna tega področja odstavita mednarodno priznanega strokovnjaka, ker škodljivo govori.

Kayzon ::

A je to res da smo za COVID aplikacijo placali milijon + 8000€ na mesec za vzdrževanje? Mili boze:O

Hemi426 ::

Kayzon je izjavil:

Po kaksni logiki ne testirajo cepljenih,ko ob enaki meri okuzujejo ljudi in prenasajo DELTA verzijo smrtonosne viroze kot jo poznamo pod imenom COVID1900


Tega osebno tudi jaz ne razumem. Ali vsaj cepljene, ki pridejo v državo.

Predvsem v državah kot je Slovenija, kjer je polna precepljenost pod 40%.
S tem se 60% populacije postavlja pod resno nevarnost.
Sem mislil, da je bil glavni point ukrepov, da se zavaruje ZD sistem pred prenapolnjenostjo.

Pa mogoče potencialna racionala, da si je vsak necepljen sam kriv, ne drži.
Ker lani se je ekstra prilagajalo ogroženim skupinam z ukrepi.

FilipF ::

Pri sosedih so odstavili mednarodno priznanega strokovnjaka, ker je škodljivo argumentirano in strokovno govoril o cepivih. Pri nas imamo domačega lokalnega strokovnjaka, ki priporoča cepljenje nerojenih otrok (nosečnic). Predlagam, da namesto pesmic ali himne poskusimo oblikovati metodologijo za cepljenje spermijev. Tudi Slotehovci si zaslužimo Nobelovo nagrado! za medicino. Verjetno imamo več možnosti v medicini, kot v literaturi.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

FilipF je izjavil:

Pri sosedih so odstavili mednarodno priznanega strokovnjaka, ker je škodljivo argumentirano in strokovno govoril o cepivih. Pri nas imamo domačega lokalnega strokovnjaka, ki priporoča cepljenje nerojenih otrok (nosečnic). Predlagam, da namesto pesmic ali himne poskusimo oblikovati metodologijo za cepljenje spermijev. Tudi Slotehovci si zaslužimo Nobelovo nagrado! za medicino. Verjetno imamo več možnosti v medicini, kot v literaturi.

Sem predlagal izbris! Blatenje cepilne himne ni ok!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

Lahko kdo pojasni kam je izginila gripa in prehlad,odkar je prisel COVID?

dexterboy ::

PrimoZ_ je izjavil:

Če si svet želi samo poslušnih in ubogljivih, za kaj bi potem s cepivi pobijali ravno take ? Tu ni nobene logike. Če elita želi v miru vladat bo pobila vas necepljene, ker se upirate in jim delate zdraho.
He He He... pa si ti pozabil, da VEDNO rabiš nekaj na "nasprotnem" polu, da se lahko hvališ, kako si dober in odličen pri svojih dejanjih? 15 let nazaj je bil članek ene slovenke, ne vem, ali je bila sociologinja, antropologinja... se ne spomnim, lahko, da je bil članek celo na kvarkadabri, kako država POTREBUJE nek minimum revnih ljudi, da se lahko hvali, kako je uspešna in reče glejte nas, samo še Strojanovi nimajo centralnega ogrevanja (kot zelo splošen primer)... Seveda pa ne želim, da bi se takšen "scenarij" zgodil niti "vaxerjem" nit "NoupPinarjem"...

hyuga je izjavil:

multivac je izjavil:

Napoleon Bonaparte...računam, da veš nekatere manj znane zadeve o njemu?

Dosti vem, ampak sploh nima veze kdo je to izustil. Ko se bo prebudil kitajski zmaj, se bo zemlja tresla! Cakajo nas mracna leta. Kitajci ze leta in leta testirajo svojo tehnologijo na celih vaseh/manjsinah in kmalu/ce ne ze zdaj prodajajo svojo "face-recognition" in podobno tehnologijo celotnemu svetu,to je vse povezano.ampak spet sem offtopic. Pa niso to niti teorije zarote, clanek sem bral v reviji Global.... shit gettin serious folks
Če bi Covid bil tako nevaren, kot se piše, ne bi Kitajska Partija mesec nazaj dovolila dvig števila otrok na TRI, kar pomeni zakonsko dovoljena pet članska familija... Razen, če ima kdo fetiš idejo, da kinezeri vedo, da je covid smrtonosen in bo pobil full folka, ker se to časovno ne bi izšlo. Covid bi prej pobil mamice in se ne bi nihče mogel roditi, ker je to proces minimalno devetih mesecev plus dobrega leta za dojenje...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

pirat ::

Dobro jutro ljubitelji mask, socialne distance in od razkužila dišečih rok.
Nov dan, zaenkrat kaže da ne bo prav lep, kar nekaj neviht je napovedano, a pravega anticepilca seveda ne ustavijo ne plohe ne vročinski val!
Kakšne neumnosti nam pripravljate za danes? Katere linke na zarote ste pripravili, katera raziskava je danes na vrsti za popolno misinterpretacijo ter kateri facebook epidemiolog je objavil najbolj šokantno teorijo?

dexterboy ::

multivac je izjavil:

Pravilno. Vojna se mi zdi vedno bolj smiseln ukrep, ker oblast in njeni droni nočejo cedit.

Spomin zlate ribice; množični protesti zadnjih 100+ let in njihove žrtve? ITAK, da brez orožja ne boš dosegel NIČ. Samo "fantkom v kiklah in roza mokasinih" to ne boš mogel razložiti, bi jih moral vrniti še v čase vrtca in začeti vzgojo iz nule...

pirat je izjavil:

Dobro jutro ljubitelji mask, socialne distance in od razkužila dišečih rok.
Nov dan, zaenkrat kaže da ne bo prav lep, kar nekaj neviht je napovedano, a pravega anticepilca seveda ne ustavijo ne plohe ne vročinski val!
Kakšne neumnosti nam pripravljate za danes? Katere linke na zarote ste pripravili, katera raziskava je danes na vrsti za popolno misinterpretacijo ter kateri facebook epidemiolog je objavil najbolj šokantno teorijo?

Oooo, Dobro Jutro, pirat ;)
Nekam zgodenj danes?
Delo okoli bajte, šetnja doga ali pa priprav za k maši?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

pirat ::

Nič od napisanega.
Razmišljam, da bi rabili cepivo tudi proti uporabi izrazov kot je 'šetnja doga'. Je to kaka fraza s katerim ste prepoznate med seboj?
Oseba A: kaj pocnes jutri?
Oseba B: Nic posebnega, peljem doga na šetnjo.
Obe osebi: zarotniški smeh

hr_natakar ::

Očitno je učinkovito, če je v Franciji 80% hospitaliziranih necepljenih.

kaj se niste opazili, kako poteka postopek prihoda v bolnisnice? Tudi pred korono so ljudje normalno hodili v bolnisnice. Zdaj pa ko pridejo tja, se od njih zahteva test za korono. Cepljene morda spustijo brez. Tisti, ki niso cepljeni pa testirajo. Znano je, da so testerji nezanesljivi in lahko kazejo lazno pozitivno in lazno negativno. Tako se lahko zgodi, da je nekdo pri 90 letih ima lazno pozitivno. Ce umre, se steje vzrok smrti korona? A se vam zdi tole smiselno? Ce ima nekdo gripo, ga vprasajo ce si cepljen? Ce rece ne, ga testirajo, aha imas korono, prid lezat v bolnico. Ce rece da je cepljen, pa da recept za lekadol in poslje domov? A je to ugibanje? Skratka stevilke se dajo manipulirat, samo poglejte te testerje kako se da obracat stevilke z njimi. Ciklusi so lahko razlicno nastavljeni. Ljudje pa berejo samo stevilke iz statistik. Ne vedo pa na kaksen nacin so prisli do teh stevilk. Pejte raj pogledat na licu mesta kako to poteka. Marsikdo tudi na tem forumu je povedal, da je veckrat sel v cakalnico, ki je prazna, v csu ko so govorili da so polne in prezasedene kapacitete. Sestre pa imajo veselico , plesejo.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

pirat je izjavil:

Nič od napisanega. Razmišljam, da bi rabili cepivo tudi proti uporabi izrazov kot je 'šetnja doga'. Je to kaka fraza s katerim ste prepoznate med seboj? Oseba A: kaj pocnes jutri? Oseba B: Nic posebnega, peljem doga na šetnjo. Obe osebi: zarotniški smeh
Ne, nič od napisanega, sam se to spomnil, je pa to od izraza "wokam doga", le da sem dal balkansko besedo namesto angleške... Pa tudi ne vem za noben znak, ki bi povezoval med seboj necepljene. Moraš se zavedati, da mi "NoPinerji" nismo tako inteligenti kot vi, ki imate zagotovo že skupno "Kolektivno Zavest" in se lahko pogovarjate preko misli, ne da bi sploh odprli ust... :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zmaugy ::

dexterboy je izjavil:

@imago, just for you eno pitanje;
KDAJ v zgodovini človeštva smo imeli CEPLJENJE proti katerikoli bolezni, pa da smo POTREBOVALI ŠE DRUGI IN TRETJI ODMEREK, ker prvi odmerek NI REŠIL človeštva bolezni?
( proti klopni sistem dveh injekcij ne šteje, ker je to tako narejeno, da dobiš eno jeseni, drugo pa spomladi. )

Cepljenje proti KME 2 odmerka prvo leto, tretji po treh letih, nato vsakih 5 let.

Cepljenje proti tetanusu vsakih 10 let oziroma te cepijo, če se resneje raniš in je od zadnjega cepljenja minilo 10 let ali se ne spomniš kdaj si bil nazadnje cepljen.

Cepljenje proti steklini, mislim da je enkrat na leto.

Tako na hitro iz glave.

hyuga je izjavil:

a sploh ve kdo tukaj kaj je Mark of the beast?

multivac mogoce?

O captain, my captain… :))>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Invictus ::

Toliko o medicinski znanosti...

V zgodovini človeštva, smo dosegli evolucijsko točko, ko lahko človek z boleznijo, ki jo nima, z njo okuži drugega, ki pa se je proti tej bolezni cepil. Ta bolezen se imenuje čista NOROST.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zmaugy ::

multivac je izjavil:

hyuga je izjavil:

multivac je izjavil:

Jasno da vem.

ampak to ni cepivo(vsaj ne zdajsnje)
in
verjetno si edini ki ve,drugi mislijo da je larifari


Videl sem marsikaj, kar povprečen ST ne bi niti slučajno vrjel.


Videl sem … pomfrit s sirom in slanino. Godless my friend, godless…:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

dexterboy ::

No, vidiš, za steklino pa nisem vedel, se zgleda premalo gibljem med lisičkami :)
Za klope pa vem, da je v dveh delih ker se spravljam to narediti že leta, ampak mi je zdravnica rekla da je potrebno dati prvi odmerek novembra, k jest to itak pozabim :(
Za tetanus se pa ne spomnim, kdaj sem dobil nazadnje... niti mi je zdravnica to kdaj omenila.
Ampak to je zgolj in samo dokaz, da če je cepivo pravo in uspešno, nimamo hospitalizacije bolnikov, ki so fasali inekcijo in pristali v bolnici. Ker sem prepričan, da bi mnogi starši dobro premislili, ali bi cepili svoje otroka proti ošpicam ali pa črnim kozam, če bi otroci pristali na pediatriji 10 dni pocepljenju...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zmaugy ::

Vem le da verjetno z multivacom imava podobno vizijo o tem kaj se bo dogajalo v prihodnosti in sem prebral samo par postov od njega. Somisljenika hitro prepoznas.


O Captain! My Captain! :D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

dexterboy ::

Invictus je izjavil:

Toliko o medicinski znanosti...
V zgodovini človeštva, smo dosegli evolucijsko točko, ko lahko človek z boleznijo, ki jo nima, z njo okuži drugega, ki pa se je proti tej bolezni cepil. Ta bolezen se imenuje čista NOROST.

Če se spomnite filma "28 days latter"; tisto opice so bile okužene z virusom BESA.
No, sej če priznam, bi tudi jest PURGE, če bi ga uvedli ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zmaugy ::

dexterboy je izjavil:

No, vidiš, za steklino pa nisem vedel, se zgleda premalo gibljem med lisičkami :)
Za klope pa vem, da je v dveh delih ker se spravljam to narediti že leta, ampak mi je zdravnica rekla da je potrebno dati prvi odmerek novembra, k jest to itak pozabim :(
Za tetanus se pa ne spomnim, kdaj sem dobil nazadnje... niti mi je zdravnica to kdaj omenila.
Ampak to je zgolj in samo dokaz, da če je cepivo pravo in uspešno, nimamo hospitalizacije bolnikov, ki so fasali inekcijo in pristali v bolnici. Ker sem prepričan, da bi mnogi starši dobro premislili, ali bi cepili svoje otroka proti ošpicam ali pa črnim kozam, če bi otroci pristali na pediatriji 10 dni pocepljenju...


Se pravi, nisi verjel, da obstajajo bolezni, proti katerim se je treba cepiti večkrat, nakar ti jih naštejem enih par na brzino in to je dokaz, da si imel prav?
Oookey…:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

dexterboy ::

Obračanje besed je tvoja ekpertiza?
Res je to dobro "taktičko zavarivanje protivnika" :)
FDV, predvidevam?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

Za steklino sem vedel, da OBSTAJA, vem pa, da te cepijo, če te ugrizne žival. NISEM pa vedel, da se moraš cepiti VSAKO LETO. Bo dovolj razumljivo?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

dexterboy je izjavil:

Obračanje besed je tvoja ekpertiza?
Res je to dobro "taktičko zavarivanje protivnika" :)
FDV, predvidevam?

Daj se spravi nazaj v svojo fahidiotsko nišo, izven nje ti ne gre,

dexterboy je izjavil:

Za steklino sem vedel, da OBSTAJA, vem pa, da te cepijo, če te ugrizne žival. NISEM pa vedel, da se moraš cepiti na 10 let. Bo dovolj razumljivo?

A si je težko zapomnit vsebino kratkega posta, na katerega odgovarjaš? Glede na to, da očitno izven svoje niše nimaš pojma, me čudi, da tako vztrajno objavljaš svoje smrdljive male nuggete o zdravstveni temi, za katero očitno nisi opremljen.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

dexterboy ::

No, že po pisanju izražaš nestrpnost in idiotizem. Bodi srečen v svojem svetu.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zmaugy ::

zmaugy je izjavil:

dexterboy je izjavil:

@imago, just for you eno pitanje;
KDAJ v zgodovini človeštva smo imeli CEPLJENJE proti katerikoli bolezni, pa da smo POTREBOVALI ŠE DRUGI IN TRETJI ODMEREK, ker prvi odmerek NI REŠIL človeštva bolezni?
( proti klopni sistem dveh injekcij ne šteje, ker je to tako narejeno, da dobiš eno jeseni, drugo pa spomladi. )

Cepljenje proti KME 2 odmerka prvo leto, tretji po treh letih, nato vsakih 5 let.

Cepljenje proti tetanusu vsakih 10 let oziroma te cepijo, če se resneje raniš in je od zadnjega cepljenja minilo 10 let ali se ne spomniš kdaj si bil nazadnje cepljen.

Cepljenje proti steklini, mislim da je enkrat na leto.

Tako na hitro iz glave.



Za Dexter genija, tri povedi so hud napor, ane?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

dexterboy ::

In kaj sem ti jaz odgovoril?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zmaugy ::

dexterboy je izjavil:

In kaj sem ti jaz odgovoril?

Spomin? Da nisi vedel, da se je treba cepiti proti steklini vsakih deset let, to si mi odgovoril. Jezus, molimo…

dexterboy je izjavil:

No, že po pisanju izražaš nestrpnost do idiotizma. Bodi srečen v svojem svetu.


Fixed.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

pirat ::

Povzetek jutranje maše za slo-tech:
- Jezus v Kani galilejski ni spremenil vode v vino pac pa v cepivo;
- David ni ubil Goljata, pac pa je le-ta umrl zaradi korone;
- Jožef in Marija nista sla v Betlehem na popis prebivalstva, pac pa sta imela termin za cepljenje;
- in Noe - v resnici seveda ni bilo biblicnega potopa na voljo pa sta dve razlicici zgodbe:
a) ljudje so znoreli in se špikali z nepreverjenimi cepivi, zato je Noe zbral od vsake vrste po en necepljen par in kasneje nadaljeval zivljenje, ko so vsi cepljeni pomrli ...
b) ljudje so znoreli in se uprli znanosti ter se kljub epidemiji niso hoteli cepiti; Noe je zato zbral nekaj cepljenih, ki so nadaljevali vrsto potem ko so necepljeni bridko koncali...

dexterboy ::

Res je, to sem napisal. In če je potrebno cepljenje na deset let, zakaj me zdravnica do sedaj še ni poslala? Ja, lahko rečeš, da je pozabila, ampak noben od frendov tudi ni bil cepljen zadnjih 10 let proti steklini... sploh sem hotel povedati nekaj drugega.
Glej, ne boš odstopil od svojih stališč, tvoji odgovori so v stilu žalitev, najverjetneje se imaš za nekaj več, debata s teboj žal ni mogoča.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zmaugy ::

dexterboy je izjavil:

Za steklino sem vedel, da OBSTAJA, vem pa, da te cepijo, če te ugrizne žival. NISEM pa vedel, da se moraš cepiti VSAKO LETO. Bo dovolj razumljivo?

Ohh, a si popravil iz vsakih deset let na vsako leto?

Antivaxxerji pač lažete in zavajate.

Za steklino si vedel, da OBSTAJA? Dajte človeku diplomo medicinske fakultete! :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

dexterboy ::

Dodatek;
sem prebral kaj piše o cepljenju stekline:
https://www.cepljenje.info/bolezni-in-c...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zmaugy ::

dexterboy je izjavil:

Res je, to sem napisal. In če je potrebno cepljenje na deset let, zakaj me zdravnica do sedaj še ni poslala? Ja, lahko rečeš, da je pozabila, ampak noben od frendov tudi ni bil cepljen zadnjih 10 let proti steklini... sploh sem hotel povedati nekaj drugega.
Glej, ne boš odstopil od svojih stališč, tvoji odgovori so v stilu žalitev, najverjetneje se imaš za nekaj več, debata s teboj žal ni mogoča.

OMG, kaj ti pišeš, človek. Kot rečeno, teme izven androida/instalacije Windowsov/priklapljanja printerjev na USB niso zate…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
««
133 / 198
»»