» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
122 / 198
»»

LightBit ::

Mato989 je izjavil:

imagodei je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Lahko je R0 tudi 150, če nihče nima simtomov :))

To povej tistim, katerih končni simptom je bil smrt.

Aja, nč, to so bili statisti, ki so jih ven vozili pri zadnjih vratih in potem spet "hospitalizirali" v naslednji bolnišnici. Zaradi videza, pač.


Kako kaj zena od onega ki je dokazano umrla zaradi cepiva

Mrtva je. Morda boljše vprašanje bi bilo kako je mož.
Katerih je več? Tistih ki so umrli zaradi cepiva ali tisti ki so umrli zaradi covida? Potem je še dilema z/zaradi.

multivac ::

RedDrake je izjavil:

/thinking hat on
Časovnica:
- Pojavi se nova nalezljiva bolezen, najprej kaže da je to Španska gripa 2.0, morda hujše.
- Skoraj cel svet se ustavi, da bi pridobili čas in našli rešitev.
- Izkaže se, da je smrtnost nekje ranga 0,02% (vsaj velikostni razred manj kot španska gripa).
- Večina mlajših od 50 nima težav, povprečna starost umrlih je 80+.
- Kljub temu se zapiranja nadaljujejo, "flatten the curve", "polne bolnice", ...
- Zdaj imamo cepivo.
- Cepivo je na voljo VSAKEMU (razen otrok), ki ga hoče.
- Praktično vsak, ki ga je hotel, ga je že dobil (vsaj v razvitem svetu).
- Tisti, ki ga nočejo, so to jasno izkazali (in se ne bodo lahko premislili).
- Sedaj naj bi se cepili VSI, najprej z mehko prisilo, a vse kaže na pravi fašizem (skoraj 99,99% na koncu s prisilo z orožjem) in "trdo" prisilo.
- Razlog je "čredna" imunost, ampak prebolevanje kobajagi ne šteje. Šteje samo cepivo, čeprav imajo prebolevniki primerljivo število antiteles.
- PCT pogoj ne vključuje visokega števila antiteles, because reasons.
- Vsakič ko se kak pogoj, ki ga razne vlade postavljajo, izpolni, se cilj premakne drugam, dlje.
- Cepivo ne ustavi okužbe in prenašanja virusa, ampak vseeno se morajo cepiti vsi.

Stvari, ki so bile napisane, izrečene in obljubljene v 2020 so že zdavnaj pozabljene.
Zdaj se obljublja nove stvari.
Ko bo 2022, se bo pozabilo na 2021 in obljubljalo nove stvari, ukrepi, omejitve in ostalo pa kvečjemu še bolj rigidno.
Bolj kot se pogleda od daleč, bolj je celotna stvar sumljiva in smrdljiva.
/thinking hat off


Bolj ali manj pravilno napisano.

To, da oblasti namenoma zatirajo vse ostale mitigacijske pripomočke, in forsirajo samo cepivo...je več kot dovolj RDEČA ZASTAVA...da tu nekaj ne štima. Ali gre samo za profitiranje? Morda. Je še kaj drugega zravn? Freedom pasuši najmanj. Potencialno še kaj hujšega.

Vaxxerji na to nimajo odgovora.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

;-) ::

LightBit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

imagodei je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Lahko je R0 tudi 150, če nihče nima simtomov :))

To povej tistim, katerih končni simptom je bil smrt.

Aja, nč, to so bili statisti, ki so jih ven vozili pri zadnjih vratih in potem spet "hospitalizirali" v naslednji bolnišnici. Zaradi videza, pač.


Kako kaj zena od onega ki je dokazano umrla zaradi cepiva

Mrtva je. Morda boljše vprašanje bi bilo kako je mož.
Katerih je več? Tistih ki so umrli zaradi cepiva ali tisti ki so umrli zaradi covida? Potem je še dilema z/zaradi.

25 letniku je vseeno katerih je več, če je umrl od cepiva. Da se pa 25 letniki cepijo da rešujemo tiste ki so docakali svojo pricakovano zivljensko dobo pred 20 leti pa je neumnost.

multivac ::

LightBit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

imagodei je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Lahko je R0 tudi 150, če nihče nima simtomov :))

To povej tistim, katerih končni simptom je bil smrt.

Aja, nč, to so bili statisti, ki so jih ven vozili pri zadnjih vratih in potem spet "hospitalizirali" v naslednji bolnišnici. Zaradi videza, pač.


Kako kaj zena od onega ki je dokazano umrla zaradi cepiva

Mrtva je. Morda boljše vprašanje bi bilo kako je mož.
Katerih je več? Tistih ki so umrli zaradi cepiva ali tisti ki so umrli zaradi covida? Potem je še dilema z/zaradi.


Konkretno sem že pisal, da so v UK več kot polovico ljudi naknadno rediagnosticirali s covidom.
Zavajanja je torej v tej zgodbi na tone.



Sprašujem se sedaj, kaj pomeni tretji prihajajoči booster. Ne samo, da ne bo istovrstni protein, samo prilagojen na različico.
Celoten spike protein bodo sedaj kodirali.
Kaj pomeni za telo 3x v enem letu iti na gensko terapijo s toksinom?

Pomojem tudi, če ne bodo cepljenčki crkavali kot po tekočem traku...totalno sfukali si bodo telo.
Letos 3x. Drugo leto vsaj še 2x. 2023 isto 2x.
Vsakič s kako novo tenhologijo oz. verzijo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Jure14 ::

Pokljukar mora reči samo tole:
"Za svoje zdravje je vsak odgovoren sam. V primeru prezasedenosti bolnic bodo ven najprej leteli necepljeni."

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Žena je dobro, učinek je bil dosežen

Cepivo ni 100%
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Jure14 je izjavil:

Pokljukar mora reči samo tole:
"Za svoje zdravje je vsak odgovoren sam. V primeru prezasedenosti bolnic bodo ven najprej leteli necepljeni."


Butasta triaža, ampak ok.
Zgolj bi želel povrnitev prispevkov v tem primeru.

Sicer pa pravijo, da bo decembra 500 hospitaliziranih spet pokalo bolnice.
Imeli smo jih skoraj 2k.

Spet mi boste covid-kultisti razlagali, kako smo na robu kapacitet...že tretjo sezono in s 5 miljardami covid dolga?
Res ste nizkotne osebe.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Jure14 je izjavil:

Pokljukar mora reči samo tole:
"Za svoje zdravje je vsak odgovoren sam. V primeru prezasedenosti bolnic bodo ven najprej leteli necepljeni."


Butasta triaža, ampak ok.
Zgolj bi želel povrnitev prispevkov v tem primeru.

Sicer pa pravijo, da bo decembra 500 hospitaliziranih spet pokalo bolnice.
Imeli smo jih skoraj 2k.

Spet mi boste covid-kultisti razlagali, kako smo na robu kapacitet...že tretjo sezono in s 5 miljardami covid dolga?
Res ste nizkotne osebe.

Si jim predlagal selitev v Bosno, Romunijo, Bolgarijo kjer se zivi brez strahu? Nisi! Torej utihni
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LightBit ::

;-) je izjavil:

LightBit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

imagodei je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Lahko je R0 tudi 150, če nihče nima simtomov :))

To povej tistim, katerih končni simptom je bil smrt.

Aja, nč, to so bili statisti, ki so jih ven vozili pri zadnjih vratih in potem spet "hospitalizirali" v naslednji bolnišnici. Zaradi videza, pač.


Kako kaj zena od onega ki je dokazano umrla zaradi cepiva

Mrtva je. Morda boljše vprašanje bi bilo kako je mož.
Katerih je več? Tistih ki so umrli zaradi cepiva ali tisti ki so umrli zaradi covida? Potem je še dilema z/zaradi.

25 letniku je vseeno katerih je več, če je umrl od cepiva. Da se pa 25 letniki cepijo da rešujemo tiste ki so docakali svojo pricakovano zivljensko dobo pred 20 leti pa je neumnost.

Vsakemu ki umre ne glede na razlog je vseeno, ker je mrtev in ne obstaja več.
Tudi pod 30 jih je več umrlo s covidom kot s cepivom.

PrihajaNodi je izjavil:

;-) je izjavil:

Žena je dobro, učinek je bil dosežen

Cepivo ni 100%

V tem primeru je. Na žalost s hudim stranskim učinkom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LightBit ()

l0g1t3ch ::

Bežite tecite cepljenji gremo
Spike proteine vam prinašamo.

PrihajaNodi ::

Potrebujemo narodno enotnost! Za domovino dom in druzino
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

l0g1t3ch je izjavil:

Bežite tecite cepljenji gremo
Spike proteine vam prinašamo.



Tole je lep spike:
NASDAQ:MRNA https://g.co/kgs/Q6Rkmq

Se smatram za idiota. Popolnoma. Zakaj? Ob malo raziskav bi lahko naredil konkreten denar z investiranjem v ta podjetja. Ne rabis niti logike da vidis to.

Katera je naslednja nisa za investiranje?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

l0g1t3ch ::

Kayzon je izjavil:




Can't see shit, captain

PrihajaNodi ::

Kayzon je izjavil:



Nic ne vidim nic ne slisim. Si se spikal z moderno tudi ti?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

Z mobitela sem probal poslat,pa ocitno ni slo skozi. Zna kdo povedati zakaj shrani.si ne obratuje vec?

dirtyhary ::

dexterboy je izjavil:

@Machete; si mi dal misliti. Pravzaprav ne bi pričakoval POPOLNOMA NIČ! To so owčke z opranimi možgani, ki kupijo tisto, kar jim serviraš in naredijo to, kar jim ukažeš. To sem se pa že prepričal med odraščanje na lastne oči. No, je bilo bolj kot "šok" in "razodetje", ko sem ugotovil, da obstaja folk, ki je srečen, če mu povaš, kaj mora delat, vse dokler dobi tisto, kar ga veseli, pa najsi bodo to pivo, cigarete, dobra papica, športno razvedrilni program na televiziji, novi model olimpijiskih krogov na pet let... da je to folk, ki ne glede na izobrazbo ni sposoben (ali pa noče, oz. ne zna) kritičnega razmišljanja, da se ne bo nikoli povprašal, ali je tisto, kar dela, prav, ali je mogoče kaj izboljšati... Saj otok velikosti Francije na Pacifiku to dokazuje; ko sem pred leti trobil, da bi morali ZAKONSKO prepovedati vse embalaže 100, 150 ali pa 200 (saj je vseeno) gramsko pakiranih salam v Lidlu in Hoferju, sem bil napaden, da sem fašist, ker je notri to vse tako lepo pakirano in da res ne rabimo še oddelka delikatese v teh štacunah, čeprav bi s tem zaposlili dodaten kader in zmanjšali onesnaževanje... In čez leta sem imel še en takšen šok, ko je folk za vsako malenkost hodil k zdravniku, ni se pa povprašal, ali lahko sam kaj stori a svoje zdravje in ne meče tablet že drugi dan po tem, ko se naleze viroze... Sej to je kruto, ampak se potem res vprašaš, ali naj človek sploh ima kaj empatije do takšnih ljudi... Danes pa, ko vidim vse tiste "dobro rejene" na električnih skirojih, kako še tistih par korakov ne naredijo več, se res vprašaš, ali naj takšnemu človeku SPLOH pomagaš, če se razbije s tistim skirojem; niti nima nobene zaščite, niti ne naredi kaj za svoje zdravje, človek pa naj ga rešuje, da si še hrbtenico sfukaš, ko bi moral tistih 100+ kil postavljati na noge? Da o podobnih primerih sploh ne govorim...


Res je,dobro napisano.Ta šit od Logarce sicer ne maram,samo ona lepo z majicami pove,kaj si misli o nas.I cant fix stupid,but i can sedate it,paralyze it intubate it.V bistvu jo razumem,tudi tisto grdo sovražno faco razumem,ki izraža gnev nad nami.
Dexter je napisal zakaj,ker je en kup butastih ovc ,ki sledijo vsaki stvari.Analni test je ena od dobrih stvari za testirati ovce,do kod gredo in ga tudi jaz podpiram.
Pa da vas vidim,do kje ste se sposobni prepogniti.

l0g1t3ch ::

Bežite tecite cepilci gredo
V rjavih bisagah igle neso.
Kogar dobijo ta jo dobi
Iglo v ramo ena, dve, tri!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

multivac ::

dirtyhary je izjavil:



Res je,dobro napisano.Ta šit od Logarce sicer ne maram,samo ona lepo z majicami pove,kaj si misli o nas.I cant fix stupid,but i can sedate it,paralyze it intubate it.V bistvu jo razumem,tudi tisto grdo sovražno faco razumem,ki izraža gnev nad nami.
Dexter je napisal zakaj,ker je en kup butastih ovc ,ki sledijo vsaki stvari.Analni test je ena od dobrih stvari za testirati ovce,do kod gredo in ga tudi jaz podpiram.
Pa da vas vidim,do kje ste se sposobni prepogniti.


Nisem opazil teh majic.
A take debilnosti ima gor napisane?
Ni čudno, da so jo izbrali.
Jz od nje ne vzamem niti lizike, kaj šele gensko terapijo.


Sicer pa ni mi jasno od kdaj so vlade postali taki promotorji produktov megakorporacij, ljudje pa tako zaupljivi svojim vladam.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Kayzon ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

multivac ::

Daj linkaj samo direkt linke, ne uporabljat slotekove kode.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Kayzon ::

test

sbawe64 ::

l0g1t3ch je izjavil:

Za vse ki nimate pomislekov proti cepljenju ampak proti fašističnim ukrepov vlade.

Potem narediš tako kot sem sam in sicer se cepiš a ne prevzameš digitalnega potrdila in cepilnega potnega lista in podobnih bedarij.
Pač ne bom šel v tujino na morje, ne bom hodil v gostilne, koncerte, muzeje, ...

S cepljenjem sem poskrbel za sodržavljane, da manj razširjam virus in mogoče tudi zase, ker sicer redko a vseeno kdaj položi tudi mladega. Pa vladi odvzamem izgovor da mora uvajati ukrepe, ker ni dovolj cepljenih.

Ne bom pa sodeloval v fašističnih ukrepih vlade.
Če bi tako ravnalo večina prebivalstva bi bil to jasen znak upora. Vlada ne bi imela argumenta za uvajanje ukrepov, hkrati pa jih še udari po žepu ker državljani ne trošimo ker se ne strinjamo s fašizmom.
In če velika večina cepljenih ignorira to bedarijo s potrdili bi to slej kot prej morali opustit, ker ne moreš več pogojevat česarkoli s tem potrdili ali pa se efektivno ustreliš v koleno.

Za cepljenje in proti fašizmu!

Danes si zgornji tekst ponovil 12x.
Vadiš tipkanje ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

CoolBits ::

Jaz mislim, da take neumnosti stresajo glede terapije in ukrepov ravno zato, da se narod prebudi in začne razmišljat.
Saj v ničemer ni kančka logike.

multivac ::


Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

HappyPills ::

sbawe64 je izjavil:

HappyPills je izjavil:


Sedaj prilepi za 2020.


Še direkten link do teh podatkov da si lahko ogledate

https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoi...

Kayzon ::

Mam se sliko z busa ko pise: Nalezimo se dobrih navad,Cepimo se. Ne drzi da cepiva niso varna "

Po tem pa je bila misljena pepe clown world slika,ampak se ni izslo. Se opravicujem :'(

multivac ::

Sem ti zgoraj re-lilnkal. Delajo povsem vredu, zgolj ST kode ne smeš uporabiti.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

sharp126325 ::

multivac je izjavil:

dirtyhary je izjavil:



Res je,dobro napisano.Ta šit od Logarce sicer ne maram,samo ona lepo z majicami pove,kaj si misli o nas.I cant fix stupid,but i can sedate it,paralyze it intubate it.V bistvu jo razumem,tudi tisto grdo sovražno faco razumem,ki izraža gnev nad nami.
Dexter je napisal zakaj,ker je en kup butastih ovc ,ki sledijo vsaki stvari.Analni test je ena od dobrih stvari za testirati ovce,do kod gredo in ga tudi jaz podpiram.
Pa da vas vidim,do kje ste se sposobni prepogniti.


Nisem opazil teh majic.
A take debilnosti ima gor napisane?
Ni čudno, da so jo izbrali.
Jz od nje ne vzamem niti lizike, kaj šele gensko terapijo.


Sicer pa ni mi jasno od kdaj so vlade postali taki promotorji produktov megakorporacij, ljudje pa tako zaupljivi svojim vladam.


https://www.zurnal24.si/magazin/bizarno...

Jaz se še s palico ne dotaknem teh naših epidimiologov.

multivac ::

HappyPills je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

HappyPills je izjavil:


Sedaj prilepi za 2020.


Še direkten link do teh podatkov da si lahko ogledate

https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoi...


Grozno. Ne vem kako bomo preživeli letošnje leto.
Že pišem oporoko.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

l0g1t3ch ::

Bežite tecite cepilci gredo
V rjavih bisagah igle neso.
Kogar dobijo ta jo dobi
Iglo v ramo ena, dve, tri!

multivac ::

sharp126325 je izjavil:

multivac je izjavil:

dirtyhary je izjavil:



Res je,dobro napisano.Ta šit od Logarce sicer ne maram,samo ona lepo z majicami pove,kaj si misli o nas.I cant fix stupid,but i can sedate it,paralyze it intubate it.V bistvu jo razumem,tudi tisto grdo sovražno faco razumem,ki izraža gnev nad nami.
Dexter je napisal zakaj,ker je en kup butastih ovc ,ki sledijo vsaki stvari.Analni test je ena od dobrih stvari za testirati ovce,do kod gredo in ga tudi jaz podpiram.
Pa da vas vidim,do kje ste se sposobni prepogniti.


Nisem opazil teh majic.
A take debilnosti ima gor napisane?
Ni čudno, da so jo izbrali.
Jz od nje ne vzamem niti lizike, kaj šele gensko terapijo.


Sicer pa ni mi jasno od kdaj so vlade postali taki promotorji produktov megakorporacij, ljudje pa tako zaupljivi svojim vladam.


https://www.zurnal24.si/magazin/bizarno...

Jaz se še s palico ne dotaknem teh naših epidimiologov.


Zdi se mi bolj, da imamo opravka s sociopatom kot pravim strokovnjakom.
Glede na izgled vrjetno ima doma kake čudne fetiše/frustracije.
A sploh ima družino?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

dirtyhary ::

multivac je izjavil:

sharp126325 je izjavil:

multivac je izjavil:

dirtyhary je izjavil:



Res je,dobro napisano.Ta šit od Logarce sicer ne maram,samo ona lepo z majicami pove,kaj si misli o nas.I cant fix stupid,but i can sedate it,paralyze it intubate it.V bistvu jo razumem,tudi tisto grdo sovražno faco razumem,ki izraža gnev nad nami.
Dexter je napisal zakaj,ker je en kup butastih ovc ,ki sledijo vsaki stvari.Analni test je ena od dobrih stvari za testirati ovce,do kod gredo in ga tudi jaz podpiram.
Pa da vas vidim,do kje ste se sposobni prepogniti.


Nisem opazil teh majic.
A take debilnosti ima gor napisane?
Ni čudno, da so jo izbrali.
Jz od nje ne vzamem niti lizike, kaj šele gensko terapijo.


Sicer pa ni mi jasno od kdaj so vlade postali taki promotorji produktov megakorporacij, ljudje pa tako zaupljivi svojim vladam.


https://www.zurnal24.si/magazin/bizarno...

Jaz se še s palico ne dotaknem teh naših epidimiologov.


Zdi se mi bolj, da imamo opravka s sociopatom kot pravim strokovnjakom.
Glede na izgled vrjetno ima doma kake čudne fetiše/frustracije.
A sploh ima družino?


Upam da ne,ampak money,money.......

PrihajaNodi ::

Hec. Lani so vsi govorili: Kitajci so krivi za pandemijo.

Letos netopirjev nihče več ne omenja: necepljeni so krivi za pandemijo.

Spomin pri človeku je zelo nezanesljiv, čut za iskanje krivca pa zelo razvit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hec. Lani so vsi govorili: Kitajci so krivi za pandemijo.
Ker si bolj počasne sorte - lani so bili netopirji razlog, letos pa niso več. UganiNodi, kdo letos širi virus? Ti in tebi podobni pametnjakoviči.

PrihajaNodi je izjavil:

čut za iskanje krivca pa zelo razvit.
Zaprt v kleti nimaš nobenega čuta za sočloveka več, niti za svojo ubogo mati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

dirtyhary ::

Nodi a si se cepu z Bofrost vakcinom ane?

PrihajaNodi ::

dirtyhary je izjavil:

Nodi a si se cepu z Bofrost vakcinom ane?


Mal bi se pocakal. Imagodei me ravno ne preprica. Njegov argument: “pomagajmo starejsim, da pomagamo sebi” me ne preprica.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

dirtyhary je izjavil:

Nodi a si se cepu z Bofrost vakcinom ane?


Mal bi se pocakal. Imagodei me ravno ne preprica. Njegov argument: “pomagajmo starejsim, da pomagamo sebi” me ne preprica.

Raje počakaš na ventilator kot na po tvoje slab argument?

PrihajaNodi ::

Ventilatorja ne bi docakal, ker bi rabil napotnico in bi prej crknil, glede na nas zdravstven sistem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sharp126325 ::

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

dirtyhary je izjavil:

Nodi a si se cepu z Bofrost vakcinom ane?


Mal bi se pocakal. Imagodei me ravno ne preprica. Njegov argument: “pomagajmo starejsim, da pomagamo sebi” me ne preprica.

Raje počakaš na ventilator kot na po tvoje slab argument?


Omg,prvi dobiš majico od logarce,for free

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ventilatorja ne bi docakal, ker bi rabil napotnico in bi prej crknil, glede na nas zdravstven sistem.

Romunski misliš. Ventilator bi ti pri nas dostavili na dom, ker pa so prijazni, bi te zelo hitro nanj priklopili. Ti bi potem jamral, zakaj se nisem cepil, zakaj se nisem cepil, zakaj sem poslušal matota, na pa imagodeja..... Told you so.

sharp126325 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

dirtyhary je izjavil:

Nodi a si se cepu z Bofrost vakcinom ane?


Mal bi se pocakal. Imagodei me ravno ne preprica. Njegov argument: “pomagajmo starejsim, da pomagamo sebi” me ne preprica.

Raje počakaš na ventilator kot na po tvoje slab argument?


Omg,prvi dobiš majico od logarce,for free

Samo da ne čin od matota, pa je tudi majca dobra. Nimam problemov s tem, kaj bodo drugi rekli, kot ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

4T4T4O ::

od kje beseda cepec

PrihajaNodi ::

Dobra priložnost da uvozimo par sto najbolje usposobljenih madžarskih zdravnikov in kakšnih tisoč sester, negovalk, fizioterapevtov, radioloških inženirjev in bolničark. Z malo več investicij in boljšo organizacijo, bi lahko imeli enega izmed najboljših zdravstvenih sistemov v EU in do konca naslednjega leta zmanjšali zaostanke. Jezikovno bariero (B2) pa se brez problemov odpravi s tem, da se sestavi 100% madžarske kirurške ekipe npr. Ostali bi pa seveda mogli sesti za knjige. No lahko sanjam, Nemčija, Avstrija in Švica jih čakajo s trojnimi plačami - čeprav bi pri nas s covid dodatki imeli petkratne. Jasno, sedaj ko se izvaja prisilno cepljenje v tujini, bi morala slovenija storiti obratno in jim kaj ponuditi.

Romunski misliš. Ventilator bi ti pri nas dostavili na dom, ker pa so prijazni, bi te zelo hitro nanj priklopili. Ti bi potem jamral, zakaj se nisem cepil, zakaj se nisem cepil, zakaj sem poslušal matota, na pa imagodeja..... Told you so.


Ma vcasih je bolje pocakati, kot da gres na silov nekaj in planiras v prihodnost. Na koncu se vse resi samo od sebe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

CDC COMPLETELY EXPOSED
(Bloomberg) --The CDC gave up a crucial surveillance tool tracking the effectiveness of vaccines just as a troublesome new variant of the virus was emerging.
While the CDC stopped comprehensively tracking what are known as vaccine breakthrough cases in May, the consequences of that choice are only now beginning to show.
At the time, the agency had identified only 10,262 cases across the U.S. where a fully vaccinated person had tested positive for Covid. Most people who got infected after vaccination showed few symptoms, and appeared to be at low risk of infecting others.
But in the months since, the number of vaccine breakthrough cases has grown, as has the risk that they present. And while the CDC has stopped tracking such cases, many states have not. Bloomberg gathered data from 35 states and identified 111,748 vaccine breakthrough cases through the end of July, more than 10 times the CDC's end-of-April tally.

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

Upam, da so res plačani. Ker drugače ne vem kaj jim služi ta njihov doktorat.

Dajmo Fafangel. Povej kaj novega, kaj originalnega, kot recimo to, da morda testi zaznavajo lažne okužbe zaradi prisotnosti RNK delčka virusa, ki ga proizvede genska terapija.

Vsaj nekaj nekonvencionalnega, nekaj kar mi bo dalo vedet, da razmišlja s svojo glavo.

Zakaj nihče tudi ne pove očitno?
"Leaky" cepiva proizvajajo bolj virulentne različice. Nekaj kar ima tako logiko kot znanost za seboj?
Gleda graf, kako se večajo okužbe pri cepljenih a navidezno ne ve kaj to pomeni.


Ponavljam. Ta covid epizoda bo pomojem epohalna katastrofa naše civilizacije.
Ne samo, da cepiva povzročajo akutne probleme, tudi ustvarjajo dolgoročne, še hujše probleme.

Nafukali so nas...in dobro vedo zakaj.


Preden nasedate plačanemu agitatorju tujih sil...

l0g1t3ch je izjavil:

Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

ajdov2 ::

imagodei je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Namen je vedno bil preprečiti preobremenitev zdravstvenega sistema. Zakaj bi se torej morali cepiti 20, 30 let stari, če niso oni tisti, ki polnijo bolnišnice?

Saj so ti že odgovorili: ker so necepljeni zelo velik rezervoar virusa.

V pisani zgodovini človeštva, z izjemo menda španske gripe, še ni bilo primera, ko bi nek virus tako divje (obsežno in vseprisotno) krožil med populacijo. Posledica tega je, da ima ogromno prilik za mutacije. Posledično se obilno pojavljajo novi sevi, na katere slej ko prej ne bomo odporni, če tega rezervoarja necepljenih ne zmanjšamo na minimum. In če se pojavi sev, ki bo hkrati še bolj virulenten, se bomo spet zapirali.

Človek bi mislil, da ni treba vsega črkovat.

Ampak ...


Opustite vsakršno upanje, vi, ki vstopate!

Kako vemo da se SARS-CoV-2 širi kaj več od ostalih 4 človeških korona virusov, oziroma katerega drugega virusa ki povzroča prehlad, če pa je SARS-CoV-2 edini virus na katerega testiramo milijone ljudi na dan?

Glede na to da so cepiva varna zakaj proizvajalec in/ali država nista odškodninsko odgovorna za morebitne hujše stranske učinke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

multivac ::

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hec. Lani so vsi govorili: Kitajci so krivi za pandemijo.
Ker si bolj počasne sorte - lani so bili netopirji razlog, letos pa niso več. UganiNodi, kdo letos širi virus? Ti in tebi podobni pametnjakoviči.

PrihajaNodi je izjavil:

čut za iskanje krivca pa zelo razvit.
Zaprt v kleti nimaš nobenega čuta za sočloveka več, niti za svojo ubogo mati.


Ne bluzi. Cepljenci širite, ali kmalu boste širili v povsem primerljivih količinah.
S to razliko, da boste ošabni in še posebej izzivali.

Na srečo govorimo o prehladu, tako da nekaj hujšega ne bo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Cifix63 ::

RedDrake je izjavil:

/thinking hat on
Časovnica:
- Pojavi se nova nalezljiva bolezen, najprej kaže da je to Španska gripa 2.0, morda hujše.
- Skoraj cel svet se ustavi, da bi pridobili čas in našli rešitev.
- Izkaže se, da je smrtnost nekje ranga 0,02% (vsaj velikostni razred manj kot španska gripa).
- Večina mlajših od 50 nima težav, povprečna starost umrlih je 80+.
- Kljub temu se zapiranja nadaljujejo, "flatten the curve", "polne bolnice", ...
- Zdaj imamo cepivo.
- Cepivo je na voljo VSAKEMU (razen otrok), ki ga hoče.
- Praktično vsak, ki ga je hotel, ga je že dobil (vsaj v razvitem svetu).
- Tisti, ki ga nočejo, so to jasno izkazali (in se ne bodo lahko premislili).
- Sedaj naj bi se cepili VSI, najprej z mehko prisilo, a vse kaže na pravi fašizem (skoraj 99,99% na koncu s prisilo z orožjem) in "trdo" prisilo.
- Razlog je "čredna" imunost, ampak prebolevanje kobajagi ne šteje. Šteje samo cepivo, čeprav imajo prebolevniki primerljivo število antiteles.
- PCT pogoj ne vključuje visokega števila antiteles, because reasons.
- Vsakič ko se kak pogoj, ki ga razne vlade postavljajo, izpolni, se cilj premakne drugam, dlje.
- Cepivo ne ustavi okužbe in prenašanja virusa, ampak vseeno se morajo cepiti vsi.

Stvari, ki so bile napisane, izrečene in obljubljene v 2020 so že zdavnaj pozabljene.
Zdaj se obljublja nove stvari.
Ko bo 2022, se bo pozabilo na 2021 in obljubljalo nove stvari, ukrepi, omejitve in ostalo pa kvečjemu še bolj rigidno.
Bolj kot se pogleda od daleč, bolj je celotna stvar sumljiva in smrdljiva.
/thinking hat off


Dobro napisano, se podpišem pod to!
Ja, točno tako počnejo. Ves čas zamikajo postavljene trditve, spominja na kuhanje žabe. Še malo in ne bo več časa skočit iz posode! Na to računajo.
V nekih drugih časih je veljala zakonitost postodpornosti. In sicer ko je nekdo nekaj prebolel je bil na tisto odporen do konca življenja, sedaj so to povozili z valjarjem.

multivac ::

Gledam RTV.

Nevrjento kako na podlagi nekih spacanih skupaj podatkov opravičujejo cepljenje mlajših in neogroženih.

Poslušajte bedaki prokleti...v moderni zgodovini še nismo izvedli masovno aplikacijo nekega pharma produkta, tovrstne (revolucionarne) narave, v tako kratkem času...na mladostnikih.
Res niso normalni tej naši "strokovnjaki". Kako lahko za tako blag virus, to z "straight face" razlagajo na TV!?

Kako ne razumejo, da če gre karkoli narobe v naslendjih par letih, nekaj kar nismo predvideli...obsodimo našo celotno družbo na propad. Celotno, ne 10%!
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Miki N ::

multivac je izjavil:

Gledam RTV.


Očiten bug!

multivac ::

Pač, spremljat moram propagando.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC
««
122 / 198
»»