» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
89 / 198
»»

PrimoZ_ ::

c3p0 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Odlična teorija, bi bilo škoda da ostane samo na prejšnih straneh.

l0g1t3ch je izjavil:


Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci ...


Rusi, kakopak, kdo pa drug. Hmm, a smo dobili conspiracy theoriste na vaxx strani? :))


Vedno mora biti ravnotežje.
Aja pa spet selektivno branje. Tudi ZDA so omenjene. In razlaga zakaj so nekatere in bolj in druge manj verjetne.

Pravzaprav zelo dobre teorija. Prekaša tiste antivaxx :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Conini ::

ripmork je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:


In ti ukrepi so bili kaksni? Maske? Vauuu.

Tako je - maske, razdalja + nezadrževanje v skupnih javnih notranjih prostorih. Simpl k pasulj, pa efektivno do te mere, da se tut navadna gripa ni več širila.

Sam za nekatere je tistih nekaj mikronov tanko (a dokazano efektivno) masko gor dat res neverjetna žrtev; razčlovečenje, okvara možgana zaradi pomanjkanja kisika,... grozljivo. First world problem. Zdej, ko je cepivo prišlo - je pa to nekaj najhujšega, kar se je človeštvu zgodilo. Kmalu bo folk jokal, ker mora po uporabi WC školjke vodo potegnit za sabo. Ker - ko voda splakne umazanijo stran, patogene odnese visoko v zrak - in točno s tem nas želijo zlobne korporacije uničit! Proti splakovanju straniščnih školjk!


fak, od danes naprej ne splakujem več vode. Kakam samo še v posodico.

PrihajaNodi ::

ripmork je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:


In ti ukrepi so bili kaksni? Maske? Vauuu.

Tako je - maske, razdalja + nezadrževanje v skupnih javnih notranjih prostorih. Simpl k pasulj, pa efektivno do te mere, da se tut navadna gripa ni več širila.

Sam za nekatere je tistih nekaj mikronov tanko (a dokazano efektivno) masko gor dat res neverjetna žrtev; razčlovečenje, okvara možgana zaradi pomanjkanja kisika,... grozljivo. First world problem. Zdej, ko je cepivo prišlo - je pa to nekaj najhujšega, kar se je človeštvu zgodilo. Kmalu bo folk jokal, ker mora po uporabi WC školjke vodo potegnit za sabo. Ker - ko voda splakne umazanijo stran, patogene odnese visoko v zrak - in točno s tem nas želijo zlobne korporacije uničit! Proti splakovanju straniščnih školjk!


Tako je. Sam sem recimo hodil s tisto crno vrecko za smeti na glavi. Priznam, pozimi je blo kar ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

Conini je izjavil:



fak, od danes naprej ne splakujem več vode. Kakam samo še v posodico.


Po videnem sodeč, v posodico kakaš že dolgo.

Smurf ::

49106 je izjavil:


Ali je tvoje življenje vredno več kot frizerkino?

Verjamem v demokracijo, kjer morajo imeti vsi ljudje enake pravice in biti enaki pred zakonom. Tako, da ne.

49106 ::

Potem se temu primerno obnašaj in ne žali ljudi na podlagi poklica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Conini ::

49106 je izjavil:

Conini je izjavil:



fak, od danes naprej ne splakujem več vode. Kakam samo še v posodico.


Po videnem sodeč, v posodico kakaš že dolgo.


To seveda ne. Ampak se zbujam, kokr si gor napisal. :))

Smurf ::

49106 je izjavil:

Potem se temu primerno obnašaj in žali ljudi na podlagi poklica.

To, da sem bolje izobrazen od povprecne frizerke ni zalitev, ampak statisticno dejstvo.

PrimoZ_ ::

49106 je izjavil:

Potem se temu primerno obnašaj in žali ljudi na podlagi poklica.


Samo izpostavil je dejstvo, da oseba ki je koma zdelovala šolo mogoče ni najbol kompetentna da sedaj soli pamet drugim o delovanju cepiv.

Conini ::

49106 je izjavil:

Ukrepe je treba upoštrevat, pa če je to nošnja mask pri sprehajanju psa v gozdu ob 10 zvečer.


Pse je treba pač zaščitit. Kaj ni jasno?

49106 ::

Masko jim nataknimo.

PrimoZ_ je izjavil:

49106 je izjavil:

Ukrepe je treba upoštrevat, pa če je to nošnja mask pri sprehajanju psa v gozdu ob 10 zvečer.

PrimoZ_ je izjavil:


Najprej si odmontiraj varnostne pasove in airbage iz avta, ker niso 100% in ker jih vlak tudi nima.


Butelj, a ne vidiš, da sem na to vprašanje že odgovoril.



Slabo si odgovoril.


Ker je tebi nedoumljivo, da na kolesu nimam airbagov?

Conini ::

49106 je izjavil:

Masko jim nataknimo.

PrimoZ_ je izjavil:

49106 je izjavil:

Ukrepe je treba upoštrevat, pa če je to nošnja mask pri sprehajanju psa v gozdu ob 10 zvečer.

PrimoZ_ je izjavil:


Najprej si odmontiraj varnostne pasove in airbage iz avta, ker niso 100% in ker jih vlak tudi nima.


Butelj, a ne vidiš, da sem na to vprašanje že odgovoril.



Slabo si odgovoril.


Ker je tebi nedoumljivo, da na kolesu nimam airbagov?


A čelado pa imaš na glavi? Zakaj pa? Saj te 100% ne zaščiti. Fukn stran.

PrihajaNodi ::

Prosim za zaklep, ze sedmic.

Ljudje dejansko ne verjemamo je vec v virus. Imagodei, imej toliko odgovornosti do sebe in starejsih, ki lahko pristanejo na kisiku v UKC. ce se ne bodo pospikali in bodo brali tole temo. Sploh sedaj ko je cepivo na voljo, ga lahko zmanjka ko dopustniki pridejo nazaj.

Hvala


L.p.
Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

Conini je izjavil:

49106 je izjavil:

Masko jim nataknimo.

PrimoZ_ je izjavil:

49106 je izjavil:

Ukrepe je treba upoštrevat, pa če je to nošnja mask pri sprehajanju psa v gozdu ob 10 zvečer.

PrimoZ_ je izjavil:


Najprej si odmontiraj varnostne pasove in airbage iz avta, ker niso 100% in ker jih vlak tudi nima.


Butelj, a ne vidiš, da sem na to vprašanje že odgovoril.



Slabo si odgovoril.


Ker je tebi nedoumljivo, da na kolesu nimam airbagov?


A čelado pa imaš na glavi? Zakaj pa? Saj te 100% ne zaščiti. Fukn stran.


Spet projiciraš. Čelade nimam na glavi, ne sedaj ne med vožnjo.

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

49106 je izjavil:

Masko jim nataknimo.

PrimoZ_ je izjavil:

49106 je izjavil:

Ukrepe je treba upoštrevat, pa če je to nošnja mask pri sprehajanju psa v gozdu ob 10 zvečer.

PrimoZ_ je izjavil:


Najprej si odmontiraj varnostne pasove in airbage iz avta, ker niso 100% in ker jih vlak tudi nima.


Butelj, a ne vidiš, da sem na to vprašanje že odgovoril.



Slabo si odgovoril.


Ker je tebi nedoumljivo, da na kolesu nimam airbagov?


A čelado pa imaš na glavi? Zakaj pa? Saj te 100% ne zaščiti. Fukn stran.



Sam grem iz recimo preventive h ortopedu na operacijo kolena, ceprav z njim nic ni narobe. Pac preventiva je preventiva.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirat ::

Ob vsem tem zbujanju iz matrice.... Kdo bo v filmu igral Nodija? Verjetno racuna na Keanu Reevesa?

bacho ::

nehite floodat!!!!
nehite floodat!!!!

vsak naj posta samo dejstva in nobenih obračunov!

Over half of the current cases and two thirds of patients in serious conditions were fully vaccinated.
https://www.jpost.com/breaking-news/cor...

sicer naj se tema zaklene!!!!!!

Conini ::

49106 je izjavil:


Spet projiciraš. Čelade nimam na glavi, ne sedaj ne med vožnjo.


Čudn, gor si napisal, da si pametnejši od mene. Z biciklom naokrog pa brez čelade? :|

A tole voziš:

49106 ::

Če voziš umirjeno po kolesarski stezi in imaš razvite motorične sposobnsti, je možnost za nesrečo minimalna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrimoZ_ ::

49106 je izjavil:

Če voziš umirjeno po kolesarski stezi in imaš razvite motorične sposobnsti, je možnost za nesrečo minimalna.


Ampak ne nič.
Pametna glava nosi čelado.

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:


Sam grem iz recimo preventive h ortopedu na operacijo kolena, ceprav z njim nic ni narobe. Pac preventiva je preventiva.


A si prepričan, da ti bodo koleno menjal? Kaj pa če ti bodo možgane?

49106 ::

PrimoZ_ je izjavil:

49106 je izjavil:

Če voziš umirjeno po kolesarski stezi in imaš razvite motorične sposobnsti, je možnost za nesrečo minimalna.


Ampak ne nič.
Pametna glava nosi čelado.


Prej me bo od covida pobral, ali pa me bo avto zbil kar na pločniku:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrimoZ_ ::

Saj ne bi bil prvi, ki bi ga zbili na pločniku. Recimo nepravilno parkiran avto, ki odpre vrata v napačnem momentu...

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sam grem iz recimo preventive h ortopedu na operacijo kolena, ceprav z njim nic ni narobe. Pac preventiva je preventiva.


A si prepričan, da ti bodo koleno menjal? Kaj pa če ti bodo možgane?


Sem sel do ortopeda, ker mislim da je lahko v prihodnosti nekaj narobe s kolenom zato je bolje da se kar zdaj zacne popravljat pa brskat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Odlična teorija, bi bilo škoda da ostane samo na prejšnih straneh.
Multivac je zagotovo agent tujih sovražnih sil!

l0g1t3ch je izjavil:


Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.

PrihajaNodi ::

Odlična teorija, bi bilo škoda da ostane samo na prejšnih straneh.
Multivac je zagotovo agent tujih sovražnih sil!


Kaj je njegova agenda? Mislite da dela samo na slotechu ali tudi na drugih portalih? Ga je kdo prijavil policiji kot vohuna?

#spikajmoSEvsi

Spremenil sem si potpis, ce je kdo videl. Gre kronolosko. Kaj mislite da bo naslednje po spikanju?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Iluvatar ::

Prosim, ne zaklepajte teme, zmeraj me spravi v dobro voljo, kako se "prepucavate". Resno, dolgo se že nisem tako smejal.
Ne gre se za to, kdo ima prav, ali katere trditve držijo, ni mi smešna vsebina, ampak način kako komunicirate in primerjave ki jih podajate. Top!

PrimoZ_ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Odlična teorija, bi bilo škoda da ostane samo na prejšnih straneh.
Multivac je zagotovo agent tujih sovražnih sil!


Kaj je njegova agenda? Mislite da dela samo na slotechu ali tudi na drugih portalih? Ga je kdo prijavil policiji kot vohuna?

#spikajmoSEvsi

Spremenil sem si potpis, ce je kdo videl. Gre kronolosko. Kaj mislite da bo naslednje po spikanju?


Kupili so ga za nekaj fičnikov.

Miki N ::

Nodi, Kočevci so te prehiteli z idejo o Bofrost Špikvagnu z unim tururu zvočnim vabilom:

https://www.24ur.com/novice/korona/v-ob...
Terenska ekipa sicer v vaseh in drugih naseljih nase opozarja z zvočnim signalom.



Mimogrede, saj tisti kamiončki bi se čisto zares lahko uporabljali za razvoz cepiv, ker imajo kar zmogljive zmrzovalnike - pa še kakega ex-antivakserja, ki ga je pospravila koronca - neumneža - lahko odpeljejo na ledu nazajgrede. Da ne bodo ležali po cestah tako kot zdaj, potem moramo pa čeznje skakati ves čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

bacho je izjavil:

nehite floodat!!!!
nehite floodat!!!!

vsak naj posta samo dejstva in nobenih obračunov!

Over half of the current cases and two thirds of patients in serious conditions were fully vaccinated.
https://www.jpost.com/breaking-news/cor...

sicer naj se tema zaklene!!!!!!

Dejstvo1 -za hitre (ničvredne) teste smo zapravili xy milijonov, namesto katerih bi lahko zgradili dve bolnišnici in opustili ukrepe. Preplačali smo jih 4-5x.

Dejstvo2 -te dve bolnišnici bi bile zagotovo polni in imeli kaj delat s covid bolniki, ker nekje bi že našli folk z znaki podobnim covidu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

bacho je izjavil:

nehite floodat!!!!
nehite floodat!!!!

vsak naj posta samo dejstva in nobenih obračunov!

Over half of the current cases and two thirds of patients in serious conditions were fully vaccinated.
https://www.jpost.com/breaking-news/cor...

sicer naj se tema zaklene!!!!!!

Dejstvo1 -za hitre (ničvredne) teste smo zapravili xy milijonov, namesto katerih bi lahko zgradili dve bolnišnici in opustili ukrepe. Preplačali smo jih 4-5x.

Dejstvo2 -te dve bolnišnici bi bile zagotovo polni in imeli kaj delat s covid bolniki, ker nekje bi že našli folk z znaki podobnim covidu.



Kaj pa kisikove bombe, ki so nam pomagale preziveti in smo jih kupovali od spancev?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LeQuack ::

sparklyslo je izjavil:

Necepljeni:
Ne grem se cepit z brezplačnim cepivom, to smrdi, gre za zaroto ki jo financirajo elite.
Namenoma so nam dali brezplačno cepivo, da bi vsi pomrli od dolgoročnih posledic, za katere sicer nimamo dokazov,
ampak smo prepričani, da tako je, enkrat bojo že videli ti zlobni cepilci.
Vsak dan moramo zastraševati vse okoli sebe, kako so nam kršene pravice in kako nevarno je cepivo. To je naša dolžnost. Ne morem na hrvaško in nazaj brez potrdila.
Še v bife ne bomo morali več brez PCT potrdila. Ok, saj sicer imamo možnost se testirati, ampak zakaj bi za teste plačevali.
Morajo biti brezplačni. Ampak ne tako brezplačni kot cepivo, ker s tistim služijo elite in nas zastrupljajo. V bistvu se jim gre samo za denar.
Farmacevti do sedaj niso služili toliko denarja. Drugim firmam se ne gre samo za denar.
Pa še maske, da bi morali nositi. Te nič ne pomagajo, kar poglejte vse kirurge med operacijami; vsi so brez mask, tisti,
ki pa so jih nosili so dobili pljučne bolezni. Maske škodujejo. Ampak, če jih že moramo nositi, naj jih tudi cepljeni, ker drugače gre za diskriminacijo.
Zakaj bi cepljeni imeli kakšne ugodnosti. A samo zato, ker so se oni cepili ? Ha, to si upa vsak bedak, še babice in dedki v DSO.
Tudi jaz bi se lahko brezplačno cepil, ampak jaz nisem neumen.
Itak pa bo sedaj revolucija. En policaj je že položil čelado zadnjič na protestih v Franciji, sem videl na youtubu.
Stalno sem v pričakovanju, kdaj bodo horde prišle na ulice in poteptale cepilce.
Francoski predsednik si zaradi tega že ne bo upal podpisati zakona, da se morajo določene skupine pocepiti.
Ameriški tudi ne. Američani so itak elite in glavni v zaroti. Aja pa Kitajci tudi in Rusi. Avstralci so tudi čudni.
Pa Nemci, oni so še vedno potomci nacistov. Japonci - ha poglejte jih kako skrbno nosijo maske na Olimpijadi zaradi enega brezveznega prehlada.
Njim se pa res vidi, kako zaostala in neizobražena družba so.
V vseh drugih državah imajo več pravic kot pri nas. Samo poglejte Švedsko, Potrč je bil tam celo zimo brez maske zunaj!
V Sloveniji pa smo trpeli in zboleli, ker smo jo morali nositi - še celo gripe smo se rešili to zimo, ker smo se morali tako paziti.
Čeprav cepljenje še ni obvezno, bo to zagotovo. Za otroke sicer še niso povedali, ali bo cepljenje za njih obvezno, samo jaz sem prepričan, da hočejo že dojenčke špikati. Zato že v naprej stalno kričim - za otroke gre.
Mene in mojega otroka pa že ne. Me sploh ne briga, če ima kakšen drug otrok zaradi hude bolezni ali kemoterapije oslabljen imunski sistem.
Za odrasle, ki ležijo v bolnicah in imajo razne operacije, ki jim namišljeni covid lahko škoduje, pa itak ni važno. Itak pa so starejši že dovolj dolgo živeli.

Cepljeni: 2 x 5 minut mi je vzelo časa, tako da...


Boj za pravice:
Težak in dolg proces

Vdaja v usodo:
samo 5 minut mi je vzelo časa, tako da...
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

pirat ::

Situacija je resna, baje se otroci v vrtcu ze kar sami razdelijo v skupine. Tisti s Pfizerjem dobijo ekstra sladico, katere sponzor je Pfizer, uciteljice pa baje posledicno ze kar pritiskajo na starse naj vsi cepijo vse otroke z enakim cepivom, da ni razlik se iz tega naslova. Mali multivac baje v zadnjem casu ne hodi rad k kosilu, ker ni sponzoriran kot ostali otroci. Pfizerjeva skupina dobi sladice, Jansenov narascaj ima nove igrace, mali Sputniki pa pistolice na vodo...

Miki N ::

Prej boš dal prej boš frej. #NastaviJo (ramo itak).

PrimoZ_ ::

LeQuack je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

Necepljeni:
Ne grem se cepit z brezplačnim cepivom, to smrdi, gre za zaroto ki jo financirajo elite.
Namenoma so nam dali brezplačno cepivo, da bi vsi pomrli od dolgoročnih posledic, za katere sicer nimamo dokazov,
ampak smo prepričani, da tako je, enkrat bojo že videli ti zlobni cepilci.
Vsak dan moramo zastraševati vse okoli sebe, kako so nam kršene pravice in kako nevarno je cepivo. To je naša dolžnost. Ne morem na hrvaško in nazaj brez potrdila.
Še v bife ne bomo morali več brez PCT potrdila. Ok, saj sicer imamo možnost se testirati, ampak zakaj bi za teste plačevali.
Morajo biti brezplačni. Ampak ne tako brezplačni kot cepivo, ker s tistim služijo elite in nas zastrupljajo. V bistvu se jim gre samo za denar.
Farmacevti do sedaj niso služili toliko denarja. Drugim firmam se ne gre samo za denar.
Pa še maske, da bi morali nositi. Te nič ne pomagajo, kar poglejte vse kirurge med operacijami; vsi so brez mask, tisti,
ki pa so jih nosili so dobili pljučne bolezni. Maske škodujejo. Ampak, če jih že moramo nositi, naj jih tudi cepljeni, ker drugače gre za diskriminacijo.
Zakaj bi cepljeni imeli kakšne ugodnosti. A samo zato, ker so se oni cepili ? Ha, to si upa vsak bedak, še babice in dedki v DSO.
Tudi jaz bi se lahko brezplačno cepil, ampak jaz nisem neumen.
Itak pa bo sedaj revolucija. En policaj je že položil čelado zadnjič na protestih v Franciji, sem videl na youtubu.
Stalno sem v pričakovanju, kdaj bodo horde prišle na ulice in poteptale cepilce.
Francoski predsednik si zaradi tega že ne bo upal podpisati zakona, da se morajo določene skupine pocepiti.
Ameriški tudi ne. Američani so itak elite in glavni v zaroti. Aja pa Kitajci tudi in Rusi. Avstralci so tudi čudni.
Pa Nemci, oni so še vedno potomci nacistov. Japonci - ha poglejte jih kako skrbno nosijo maske na Olimpijadi zaradi enega brezveznega prehlada.
Njim se pa res vidi, kako zaostala in neizobražena družba so.
V vseh drugih državah imajo več pravic kot pri nas. Samo poglejte Švedsko, Potrč je bil tam celo zimo brez maske zunaj!
V Sloveniji pa smo trpeli in zboleli, ker smo jo morali nositi - še celo gripe smo se rešili to zimo, ker smo se morali tako paziti.
Čeprav cepljenje še ni obvezno, bo to zagotovo. Za otroke sicer še niso povedali, ali bo cepljenje za njih obvezno, samo jaz sem prepričan, da hočejo že dojenčke špikati. Zato že v naprej stalno kričim - za otroke gre.
Mene in mojega otroka pa že ne. Me sploh ne briga, če ima kakšen drug otrok zaradi hude bolezni ali kemoterapije oslabljen imunski sistem.
Za odrasle, ki ležijo v bolnicah in imajo razne operacije, ki jim namišljeni covid lahko škoduje, pa itak ni važno. Itak pa so starejši že dovolj dolgo živeli.

Cepljeni: 2 x 5 minut mi je vzelo časa, tako da...


Boj za pravice:
Težak in dolg proces

Vdaja v usodo:
samo 5 minut mi je vzelo časa, tako da...


Lahko pa se cepiš in hkrati bojuješ proti fašistični vladi in debilnim ukrepom.

LeQuack ::

PrimoZ_ je izjavil:


Lahko pa se cepiš in hkrati bojuješ proti fašistični vladi in debilnim ukrepom.


Kakor sem opazil vsi, ki se cepijo postanejo precej nekonfliktni z vlado in njenimi ukrepi.
Quack !

pirat ::

Ne. Cepljeni bodo sli lahko na volitve in izvolili primernejso vlado.
Necepljeni.... boste kolesarili?

Miki N ::

LeQuack je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Lahko pa se cepiš in hkrati bojuješ proti fašistični vladi in debilnim ukrepom.


Kakor sem opazil vsi, ki se cepijo postanejo precej nekonfliktni z vlado in njenimi ukrepi.


To je potem tko kot v vampirskih filmih - najprej so vsi "fak, vampirji!", nakar ko te špikne, pa karnaenkrat čiliraš skupi z njimi in razlagaš frendom, da je to vse skupaj ena teorija zarote.

bacho ::

I cijepljene testirati ( www.index.hr ) povzeto

Zato su neki poznati njemački virolozi već pozdravili inicijativu ministra zdravlja Spahna za obaveznim testiranjem za sve povratnike s odmora. Frankfurtski virolog Martin Stürmer je u razgovoru za javni servis ZDF rekao kako povratnici iz inozemstva doprinose povećanju broja zaraza u Njemačkoj.

On smatra neodgovornim praksu po kojoj se čak i svi oni koji dolaze iz područja visokog rizika nisu obavezni testirati. Stürmer bi, međutim, obvezu testiranja nakon povratka iz visokorizičnih područja uveo i za one koji su cijepljeni s obzirom na činjenicu kako je dokazano da se i cijepljeni mogu zaraziti delta varijantom koronavirusa.

Njemačka je prije nekoliko dana najpopularnije turističko odredište, Španjolsku, proglasila područjem visokog rizika.

Frankfurtski virolog je isto pesimističan kada je u pitanju sprječavanje novog vala pandemije. "Porast broja novozaraženih dolazi mnogo prije očekivanog", rekao je Stürmer.

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

LeQuack je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Lahko pa se cepiš in hkrati bojuješ proti fašistični vladi in debilnim ukrepom.


Kakor sem opazil vsi, ki se cepijo postanejo precej nekonfliktni z vlado in njenimi ukrepi.


To je potem tko kot v vampirskih filmih - najprej so vsi "fak, vampirji!", nakar ko te špikne, pa karnaenkrat čiliraš skupi z njimi in razlagaš frendom, da je to vse skupaj ena teorija zarote.

:|:D:))

al pa recimo nezeljena nosecnost, pa te baba dobi za placevanje prezivnine, pa reces ah sj sm ga hotu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

s1m0n ::

bacho je izjavil:

I cijepljene testirati ( www.index.hr ) povzeto

Zato su neki poznati njemački virolozi već pozdravili inicijativu ministra zdravlja Spahna za obaveznim testiranjem za sve povratnike s odmora. Frankfurtski virolog Martin Stürmer je u razgovoru za javni servis ZDF rekao kako povratnici iz inozemstva doprinose povećanju broja zaraza u Njemačkoj.

On smatra neodgovornim praksu po kojoj se čak i svi oni koji dolaze iz područja visokog rizika nisu obavezni testirati. Stürmer bi, međutim, obvezu testiranja nakon povratka iz visokorizičnih područja uveo i za one koji su cijepljeni s obzirom na činjenicu kako je dokazano da se i cijepljeni mogu zaraziti delta varijantom koronavirusa.

Njemačka je prije nekoliko dana najpopularnije turističko odredište, Španjolsku, proglasila područjem visokog rizika.

Frankfurtski virolog je isto pesimističan kada je u pitanju sprječavanje novog vala pandemije. "Porast broja novozaraženih dolazi mnogo prije očekivanog", rekao je Stürmer.


S tem ni popolnoma nič narobe! Tudi jaz bi ob vrnitvi iz tujine testiral VSE! Pozitivne v karanteno in je to to!
Preprečit je treba večje število vnosov, precepit čim ven prebivalstva...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

Miki N ::

PrihajaNodi je izjavil:

Miki N je izjavil:

LeQuack je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Lahko pa se cepiš in hkrati bojuješ proti fašistični vladi in debilnim ukrepom.


Kakor sem opazil vsi, ki se cepijo postanejo precej nekonfliktni z vlado in njenimi ukrepi.


To je potem tko kot v vampirskih filmih - najprej so vsi "fak, vampirji!", nakar ko te špikne, pa karnaenkrat čiliraš skupi z njimi in razlagaš frendom, da je to vse skupaj ena teorija zarote.

:|:D:))

al pa recimo nezeljena nosecnost, pa te baba dobi za placevanje prezivnine, pa reces ah sj sm ga hotu.


Ti, a veš da te fore pa ne poznam! :))

PrihajaNodi ::

S tem ni popolnoma nič narobe! Tudi jaz bi ob vrnitvi iz tujine testiral VSE! Pozitivne v karanteno in je to to!
Preprečit je treba večje število vnosov, precepit čim ven prebivalstva...


Normalno. Uciteljice morajo ze v vrtcu nastimat starse da jih cepijo, v kolikor ne, otroci ne dobijo sladoleda ali pa ne grejo na izlet. Vzgoja se zacne v zibelki. Starga vosla je tesko kaj naucit

Btw spremenil sem potpis, ce se kdo ni opazil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

"Cepljenje je ključ do naše svobode. To je ključni del naše strategije," je dejala premierka NSW-ja Gladys Berejiklian. "Želim si, da bi bil avgust mesec, ko se vsi odločijo za svoj odmerek. "


Država prav tako še kar, že leto in pol, ostaja zaprta za vse, avstralski državljani, ki se vračajo domov, pa morajo v obvezno hotelsko 14-dnevno karanteno, ne glede na to, ali so bili cepljeni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Nodi je zafrustriran ker ga je Romunka zapustila in zdej ga še za preživnino terja :D

Kapitan Jack ::

ripmork je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:


In ti ukrepi so bili kaksni? Maske? Vauuu.

Tako je - maske, razdalja + nezadrževanje v skupnih javnih notranjih prostorih. Simpl k pasulj, pa efektivno do te mere, da se tut navadna gripa ni več širila.

Sam za nekatere je tistih nekaj mikronov tanko (a dokazano efektivno) masko gor dat res neverjetna žrtev; razčlovečenje, okvara možgana zaradi pomanjkanja kisika,... grozljivo. First world problem. Zdej, ko je cepivo prišlo - je pa to nekaj najhujšega, kar se je človeštvu zgodilo. Kmalu bo folk jokal, ker mora po uporabi WC školjke vodo potegnit za sabo. Ker - ko voda splakne umazanijo stran, patogene odnese visoko v zrak - in točno s tem nas želijo zlobne korporacije uničit! Proti splakovanju straniščnih školjk!

Vir prosim za te dokaze. Torej merjenje kolicine virusa v izdihanem zraku brez maske, ter z masko. Ampak kovid virusa.

PrimoZ_ ::

Ko sem še pred korono hodil na hematonko oddelek pediatrične si je vsak obiskovalec ali osebje pred vstopom nadelo masko in razkužilo roke, da zmanjša možnost raznosa virusa po oddelku kjer so predvsem otroci z levkemijo in unicenim imunskim sistemom...

Nevem tam so vsi upoštevali to pa nihče se ni dusil.
Zdej pa je polno skeptikov o maskah in takih ki jim manjka kisika.

Kapitan Jack ::

Ciste maske, razkuzevanje rok pred trgovinami, razkuzevanje vozickov, razkuzevanje obutve.

Delalo se je to mogoce prvi mesec, potem pa vec ne.

PrimoZ_ ::

Torej ni problem v maskah ampak tumpastemu folku.
««
89 / 198
»»