» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
76 / 198
»»

zmist ::

Samo omenil sem.

Samael ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj pa ni nic povedal.

Pa ravno ti, po vsem praznem besedičenju odrasle osebe, ki je v razvoju ostala nekje na mentalni ravni 14-letnika, za nekoga rečeš "da ni nič povedal". Svašta. :))

Ja, kaj konkretno je pa povedal?

A je bilo preveč teksta, da bi si prebral sam? Vzemi si čas in preberi, človek božji, menda ne pričakuješ, da ti bomo tistih par stavkov povzemali ostali.
Toliko enega zmazka sproduciraš tu, potem ti je pa pretežeko prebrati nekoga, ki dejansko kaj zapiše? O ti mila mati božja... Ni prav dosti upanja zate, a?
Samael != Samuel

Mato989 ::

In? Se bom sel pa se enkrat cepit. V cem je problem?


Ničesar, samo se bo treba isto testirat ker lahko prenašaš okol, pol boš pa pizdil enako kot zdaj pizdiš nad nami... kaj ti misliš da ko bo lockdown bodo delali koncerte za cepljene, se ne bo splačalo, cepljenci ste načeloma večji škrtuhi.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj pa ni nic povedal.

Pa ravno ti, po vsem praznem besedičenju odrasle osebe, ki je v razvoju ostala nekje na mentalni ravni 14-letnika, za nekoga rečeš "da ni nič povedal". Svašta. :))

Ja, kaj konkretno je pa povedal?

A je bilo preveč teksta, da bi si prebral sam? Vzemi si čas in preberi, človek božji, menda ne pričakuješ, da ti bomo tistih par stavkov povzemali ostali.
Toliko enega zmazka sproduciraš tu, potem ti je pa pretežeko prebrati nekoga, ki dejansko kaj zapiše? O ti mila mati božja... Ni prav dosti upanja zate, a?


Ja ne, nic ni povedal konkretnega, na kratko da je izobrazen v biokemiji, pravi da je sicer vse ok ce ne bi bilo bi bile skupinske tozbe pa se nekaj pridevnikov.
Saj pa to je normalno, da se bo cepilo sedaj na 6 mesecev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmist ::

Mato989 je izjavil:

In? Se bom sel pa se enkrat cepit. V cem je problem?


Ničesar, samo se bo treba isto testirat ker lahko prenašaš okol, pol boš pa pizdil enako kot zdaj pizdiš nad nami... kaj ti misliš da ko bo lockdown bodo delali koncerte za cepljene, se ne bo splačalo, cepljenci ste načeloma večji škrtuhi.


Ne pizdim cez vas?! Pac malo zahojeni revcki ste. Pizdim kvecemu cez vas bullshit. Pac se gres cepit se enkrat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

In? Se bom sel pa se enkrat cepit. V cem je problem?


Ničesar, samo se bo treba isto testirat ker lahko prenašaš okol, pol boš pa pizdil enako kot zdaj pizdiš nad nami... kaj ti misliš da ko bo lockdown bodo delali koncerte za cepljene, se ne bo splačalo, cepljenci ste načeloma večji škrtuhi.


Ne pizdim cez vas?! Pac malo zahojeni revcki ste. Pizdim kvecemu cez vas bullshit. Pac se gres cepit se enkrat.


Bos povedal, ko, ce ti bo mama umrla zaradi cepiva. Sam ne jokat tu gor pa h dohtarjem hodt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

Mato989 je izjavil:

In? Se bom sel pa se enkrat cepit. V cem je problem?


Ničesar, samo se bo treba isto testirat ker lahko prenašaš okol, pol boš pa pizdil enako kot zdaj pizdiš nad nami... kaj ti misliš da ko bo lockdown bodo delali koncerte za cepljene, se ne bo splačalo, cepljenci ste načeloma večji škrtuhi.


Ne, koncerte se ne bo delalo za cepljene. Samo necepljeni pac ne bojo imeli vstopa.

PrihajaNodi je izjavil:

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

In? Se bom sel pa se enkrat cepit. V cem je problem?


Ničesar, samo se bo treba isto testirat ker lahko prenašaš okol, pol boš pa pizdil enako kot zdaj pizdiš nad nami... kaj ti misliš da ko bo lockdown bodo delali koncerte za cepljene, se ne bo splačalo, cepljenci ste načeloma večji škrtuhi.


Ne pizdim cez vas?! Pac malo zahojeni revcki ste. Pizdim kvecemu cez vas bullshit. Pac se gres cepit se enkrat.


Bos povedal, ko, ce ti bo mama umrla zaradi cepiva. Sam ne jokat tu gor pa h dohtarjem hodt.


Bos ti meni povedal, ko ti bo padel satelit na glavo vmes, ko te bo doga analno zlorabljala. Samo ne jokat tu gor pa h dohtarjem hodit.

Cepec prestraseni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PrihajaNodi ::

Fauci razočaran nad nepotrebno stisko zaradi naraščanja okužb

"Zelo sem razočaran, ker gremo v napačno smer," je na televiziji CNN dejal direktor Centra za nalezljive bolezni pri Nacionalnem inštitutu za zdravje ZDA Fauci. Dodal je, da sedaj aktivno razmišljajo o izdaji priporočila, naj maske spet nosijo tudi cepljeni. Razmišljajo tudi o dodatni dozi za cepljene, ki imajo slab imunski sistem.

We have only started
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fauci razočaran nad nepotrebno stisko zaradi naraščanja okužb

"Zelo sem razočaran, ker gremo v napačno smer," je na televiziji CNN dejal direktor Centra za nalezljive bolezni pri Nacionalnem inštitutu za zdravje ZDA Fauci. Dodal je, da sedaj aktivno razmišljajo o izdaji priporočila, naj maske spet nosijo tudi cepljeni. Razmišljajo tudi o dodatni dozi za cepljene, ki imajo slab imunski sistem.

We have only started


Saj maske ne pomagajo, mar ne? :))

PrihajaNodi ::

Toliko da vam zaprejo gobec in zmanjsajo dotok kisika v mozgane, kjer ga ze prej ni bilo veliko.

V skladu z zakonom bodo morali Francozi od začetka avgusta covidno potrdilo predložiti tudi za letalske polete, potovanja z medkrajevnimi vlaki, restavracije in bare. Zakon določa tudi obvezno cepljenje za zdravstvene delavce in negovalno osebje. Če se ne bodo cepili, jih ne bodo odpustili, ampak jim ne bodo izplačali plače. .


Tale mi je vsec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Toliko da vam zaprejo gobec in zmanjsajo dotok kisika v mozgane, kjer ga ze prej ni bilo veliko.


Ja to bi bil lahko ucinek. A ti jih pa jemljes kot tablete, oralno?

Mato989 ::

Na škotskem je po podatkih Javnega zdravja Škotske je v zadnjih 6 mesecih umrlo 5522 ljudi v roku 28 dneh po prejemu cepiva proti Covid 19
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Na škotskem je po podatkih Javnega zdravja Škotske je v zadnjih 6 mesecih umrlo 5522 ljudi v roku 28 dneh po prejemu cepiva proti Covid 19


Kje je imagodei, ko tuli o znanosti, skupinskih tozbah.


Dejmo tole raje zapret...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

Mato989 je izjavil:

Na škotskem je po podatkih Javnega zdravja Škotske je v zadnjih 6 mesecih umrlo 5522 ljudi v roku 28 dneh po prejemu cepiva proti Covid 19


Seveda. Pa 356742 na Marsu. :)) Daj dojencek, nehaj se ze smesit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Na škotskem je po podatkih Javnega zdravja Škotske je v zadnjih 6 mesecih umrlo 5522 ljudi v roku 28 dneh po prejemu cepiva proti Covid 19


Seveda. Pa 356742 na Marsu. :)) Daj dojencek, nehaj se ze smesit.


Samo se ti tulis tu, ostali imajo ze malcek dvoma. Upam da ti 4 doza prime. Meni sicer ni zal za tebe, ampak casa ne bos zavrtel nazaj. Sorry dragi, zivljenje je tesko ce si butast.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Fauci med cepljenjem. Cepivo prejel v levo ramo, naslednji dan ga je pred kamerami bolela desna rama in roka. Svetovni fenomen.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Fauci med cepljenjem. Cepivo prejel v levo ramo, naslednji dan ga je pred kamerami bolela desna rama in roka. Svetovni fenomen.


Ma ja dobro da je vsaj navedel da je roka in ne koleno:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

digitalcek ::

Mato989 je izjavil:

Fauci med cepljenjem. Cepivo prejel v levo ramo, naslednji dan ga je pred kamerami bolela desna rama in roka. Svetovni fenomen.


Fauci bo, če bo šlo po sreči, "cepljen" na 30 ali 40 let ameriškega "Doba" (Nurmberg 2021).

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

hendriks ::

Odgovor na to, zakaj so v UK tisti, ki so bili cepljeni s Pfizerjem bolje zaščiteni pred simptomatskimi okužbami kot v Izraelu in USA (in večino EU):



Tistim, katerim je škoda 15 minut videa: daljši gap med prvim in drugim odmerkom.

Mato989 ::

hendriks je izjavil:

Odgovor na to, zakaj so v UK tisti, ki so bili cepljeni s Pfizerjem bolje zaščiteni pred simptomatskimi okužbami kot v Izraelu in USA (in večino EU):



Tistim, katerim je škoda 15 minut videa: daljši gap med prvim in drugim odmerkom.


Ali po domače povedano, dali so cepiva ven pa POJMA nimajo kako je prav aplicirat itd...

Res spodbudne novice!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

digitalcek ::

zmist je izjavil:

Nepomemben prdec si, za katerim samo smrdi in nic drugega.


Nepomemeben, zmanipuliran bedak si.

Ki bi si magari okoli vratu navezal 40-kilogramski kamen in skočil v Ljubljanico, ali v Blejsko jezero.

Skočil brez razmisleka, če bodo tako rekli Fauči (ki bo upam kmalu sedel), Janša (ki ga bo narod odnesel pred volitvami), ter "eksperti" Ihan, Krek, Kacin, Beovička, Logarjeva...

Si oseba brez lastne pameti. Si oseba, ki se ji zelo očitno hebe za LASTNO življenje in LASTNO zdravje.

Ubogi tvoji otroci, če jih imaš. In za katere zagotovo komaj čakaš, da bodo cepili tudi njih!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

mahoni ::

Tle uporabnik zmist je ocitno en navaden trol, ker tezko si predstavljam, da obstaja tako retardirana oseba.

Cuj se bos pa se enkrat cepil. Pa materin ti grob. Jutri bo prisel se en xyz hujsi virus in bos se spikal do onemoglosti al kaj?

Pa ajde nekako bi se pozrl, da se cepis kaj pa vem enkrat na 3 leta, a da se grem spikat letno 2x proti enemu lab virusu no tnx.

Kmalu, kmalu bo pokalo. Tok neumnih pa spet ni. Posebej, ko se zacnejo stranski ucinki po tretji spikici.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kriko1 ()

hendriks ::

Mato989 je izjavil:

hendriks je izjavil:

Odgovor na to, zakaj so v UK tisti, ki so bili cepljeni s Pfizerjem bolje zaščiteni pred simptomatskimi okužbami kot v Izraelu in USA (in večino EU):



Tistim, katerim je škoda 15 minut videa: daljši gap med prvim in drugim odmerkom.


Ali po domače povedano, dali so cepiva ven pa POJMA nimajo kako je prav aplicirat itd...

Res spodbudne novice!


Zelo vzpodbudne novice! Še vedno smo tisti, ki smo dobili drugo dozo, bolje zaščiteni pred težjim potekom bolezni kot tisti, ki se niste cepili :))

s1m0n ::

Danes sem opazil, da so se idioti zbirali na terasah gostil/restavracij... Zgleda, da vas bo z lahka za ločit od ta pametnih, ki bodo sedeli v notranjem klimatiziranem prosoru.

Utk ::

Danes sem opazil, da so se idioti zbirali na terasah gostil/restavracij... Zgleda, da vas bo z lahka za ločit od ta pametnih, ki bodo sedeli v notranjem klimatiziranem prosoru.

Kje misliš, da se boš težje okužil, cepljen ali pa ne?

PrihajaNodi ::

hendriks je izjavil:

Mato989 je izjavil:

hendriks je izjavil:

Odgovor na to, zakaj so v UK tisti, ki so bili cepljeni s Pfizerjem bolje zaščiteni pred simptomatskimi okužbami kot v Izraelu in USA (in večino EU):



Tistim, katerim je škoda 15 minut videa: daljši gap med prvim in drugim odmerkom.


Ali po domače povedano, dali so cepiva ven pa POJMA nimajo kako je prav aplicirat itd...

Res spodbudne novice!


Zelo vzpodbudne novice! Še vedno smo tisti, ki smo dobili drugo dozo, bolje zaščiteni pred težjim potekom bolezni kot tisti, ki se niste cepili :))


Spanija ma cepiva do leta 2025 tako, da ze pripravljajo zakonodajo na tretjo dozo. Ce mislis da se bos samo dvakrat cepil, se mocno motis.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

s1m0n ::

Utk je izjavil:

Danes sem opazil, da so se idioti zbirali na terasah gostil/restavracij... Zgleda, da vas bo z lahka za ločit od ta pametnih, ki bodo sedeli v notranjem klimatiziranem prosoru.

Kje misliš, da se boš težje okužil, cepljen ali pa ne?


Definitivno tam kjer vas necepljenih ne bo... Pa še s tem bom zaščitil druge, če bi že prišlo do prenosa iz mene na drugo osebo saj njej potek ne bo tako hud kot, če bi pozdravil kakšnega idiota na terasi!

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sorry dragi, zivljenje je tesko ce si butast.


Lepo, da svoje izkusnje delis naokrog, se Nodiju in multivac-u razlozi.

Utk ::

s1m0n je izjavil:

Utk je izjavil:

Danes sem opazil, da so se idioti zbirali na terasah gostil/restavracij... Zgleda, da vas bo z lahka za ločit od ta pametnih, ki bodo sedeli v notranjem klimatiziranem prosoru.

Kje misliš, da se boš težje okužil, cepljen ali pa ne?


Definitivno tam kjer vas necepljenih ne bo... Pa še s tem bom zaščitil druge, če bi že prišlo do prenosa iz mene na drugo osebo saj njej potek ne bo tako hud kot, če bi pozdravil kakšnega idiota na terasi!

Haha, do novega leta bojo te vaše sanje zdrobljene v prah...

hendriks ::

PrihajaNodi je izjavil:



Spanija ma cepiva do leta 2025 tako, da ze pripravljajo zakonodajo na tretjo dozo. Ce mislis da se bos samo dvakrat cepil, se mocno motis.


Če bo potrebna tretja doza, se grem takoj cepit! Nimam jaz problema s tem. Vi, antivax people, ste problematični ;)

s1m0n ::

Utk je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Utk je izjavil:

Danes sem opazil, da so se idioti zbirali na terasah gostil/restavracij... Zgleda, da vas bo z lahka za ločit od ta pametnih, ki bodo sedeli v notranjem klimatiziranem prosoru.

Kje misliš, da se boš težje okužil, cepljen ali pa ne?


Definitivno tam kjer vas necepljenih ne bo... Pa še s tem bom zaščitil druge, če bi že prišlo do prenosa iz mene na drugo osebo saj njej potek ne bo tako hud kot, če bi pozdravil kakšnega idiota na terasi!

Haha, do novega leta bojo te vaše sanje zdrobljene v prah...


Ja super, da se bodo terase izpraznile pa še bodo nam cepljenim v uporabo! Vas tak več ne bo! Ali vas bo pobral covid ali pa zakonodaja!

Massacra ::

hendriks je izjavil:

Mato989 je izjavil:

hendriks je izjavil:

Odgovor na to, zakaj so v UK tisti, ki so bili cepljeni s Pfizerjem bolje zaščiteni pred simptomatskimi okužbami kot v Izraelu in USA (in večino EU):



Tistim, katerim je škoda 15 minut videa: daljši gap med prvim in drugim odmerkom.


Ali po domače povedano, dali so cepiva ven pa POJMA nimajo kako je prav aplicirat itd...

Res spodbudne novice!


Zelo vzpodbudne novice! Še vedno smo tisti, ki smo dobili drugo dozo, bolje zaščiteni pred težjim potekom bolezni kot tisti, ki se niste cepili :))


Proti sevu alfa, ki pa ga več (skorajda ni).
Proti delti (in delti plus) pa statistično nič bolje, kot necepljeni.

Izraelci pravijo, da je zaščita pred hudim potekom bolezni teh novih sevov 90,9%, kar je statistično pbl. enako, kot pri necepljenih!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kriko1 ()

PrihajaNodi ::

Massacra je izjavil:

hendriks je izjavil:

Mato989 je izjavil:

hendriks je izjavil:

Odgovor na to, zakaj so v UK tisti, ki so bili cepljeni s Pfizerjem bolje zaščiteni pred simptomatskimi okužbami kot v Izraelu in USA (in večino EU):



Tistim, katerim je škoda 15 minut videa: daljši gap med prvim in drugim odmerkom.


Ali po domače povedano, dali so cepiva ven pa POJMA nimajo kako je prav aplicirat itd...

Res spodbudne novice!


Zelo vzpodbudne novice! Še vedno smo tisti, ki smo dobili drugo dozo, bolje zaščiteni pred težjim potekom bolezni kot tisti, ki se niste cepili :))


Proti sevu alfa, ki pa ga več (skorajda ni).
Proti delti (in delti plus) pa statistično nič bolje, kot necepljeni.

Izraelci pravijo, da je zaščita pred hudim potekom bolezni teh novih sevov 90,9%, kar je statistično pbl. enako, kot pri necepljenih!


Bog odpusti jim, saj ne vedo kaj delajo...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

digitalcek je izjavil:

zmist je izjavil:

Nepomemben prdec si, za katerim samo smrdi in nic drugega.


Nepomemeben, zmanipuliran bedak si.

Ki bi si magari okoli vratu navezal 40-kilogramski kamen in skočil v Ljubljanico, ali v Blejsko jezero.

Skočil brez razmisleka, če bodo tako rekli Fauči (ki bo upam kmalu sedel), Janša (ki ga bo narod odnesel pred volitvami), ter "eksperti" Ihan, Krek, Kacin, Beovička, Logarjeva...

Si oseba brez lastne pameti. Si oseba, ki se ji zelo očitno hebe za LASTNO življenje in LASTNO zdravje.

Ubogi tvoji otroci, če jih imaš. In za katere zagotovo komaj čakaš, da bodo cepili tudi njih!


Se vedno nisi razumel? Ali se bos cepil ali pa si bos naredil tezave. Vseeno je, kaksna je moja logika, kaksna je tvoja, koliko linkov bos nalimal, kdo ima bolj prav, kaksna bo zadnja laz, ki jo boste potegnili iz pete. Nepomemben prdec si, za katerim samo smrdi in nic drugega. Zaradi mene lahko najokas za se eno Donavo. Cisto vseeno je.

In tega nisem naredil jaz ampak celotna EU, ker se je pac izkazalo, da obstaja prevec preneumnih ljudi. Ce si se samostojno postavil v mnozico idiotov je pa to pac tvoj problem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

bacho ::

Prva študija, ki potrjuje , da cepljeni kužijo dalje!
20% cepljenih kuži dalje v javni prostorih, vprašanje koliko doma.

https://www.timesofisrael.com/80-of-vac...

cepljeni kužijo dalje, pct je pomanjklijiv, vlada mora popraviti na pctt. Terstiran je najbrž bolj varen, kot cepljen.

Mato989 ::

Hec je v tem, da jaz nimam več nobenih težav zaradi covida... delam od doma, ne hodim več ven jest, ker itak te samo lupijo, počasi bom še hrano naročeval domov in k lokalnemu kmetu po zelenjavo, on pa ne bo PCT gledal brez skrbi... na koncu bodo zaradi tega propadli lokalni gostinci, itd... pol bodo pa spet vsi drugi krivi samo država ne.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

darkolord ::

Massacra je izjavil:

Izraelci pravijo, da je zaščita pred hudim potekom bolezni teh novih sevov 90,9%, kar je statistično pbl. enako, kot pri necepljenih!
NEHAJ S TAKIMI NEUMNOSTMI.

90% je zmanjšanje napram necepljenim.

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

digitalcek je izjavil:

zmist je izjavil:

Nepomemben prdec si, za katerim samo smrdi in nic drugega.


Nepomemeben, zmanipuliran bedak si.

Ki bi si magari okoli vratu navezal 40-kilogramski kamen in skočil v Ljubljanico, ali v Blejsko jezero.

Skočil brez razmisleka, če bodo tako rekli Fauči (ki bo upam kmalu sedel), Janša (ki ga bo narod odnesel pred volitvami), ter "eksperti" Ihan, Krek, Kacin, Beovička, Logarjeva...

Si oseba brez lastne pameti. Si oseba, ki se ji zelo očitno hebe za LASTNO življenje in LASTNO zdravje.

Ubogi tvoji otroci, če jih imaš. In za katere zagotovo komaj čakaš, da bodo cepili tudi njih!


Se vedno nisi razumel? Ali se bos cepil ali pa si bos naredil tezave. Vseeno je, kaksna je moja logika, kaksna je tvoja, koliko linkov bos nalimal, kdo ima bolj prav, kaksna bo zadnja laz, ki jo boste potegnili iz pete. Nepomemben prdec si, za katerim samo smrdi in nic drugega. Zaradi mene lahko najokas za se eno Donavo. Cisto vseeno je.

In tega nisem naredil jaz ampak celotna EU, ker se je pac izkazalo, da obstaja prevec preneumnih ljudi. Ce si se samostojno postavil v mnozico idiotov je pa to pac tvoj problem.


Itak si ignore za vse. Skoci po 4 dozo pa nehaj ze tezit. Fasisti ste klavrno koncali, tudi tokrat boste.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

eric_cartman ::

Še zdaj mi ne zna noben povedat.. Ali je namen vseh znanstvenikov, da zastrupijo ljudi in da sodelujejo pri množičnem genocidu in pohabljanju človeštva?

Ker vau.. Potem se moram znebit ene par kolegov.. Izkoriščevalske p***e.

Antivax logika deluje na tak način.. Ne vem..

darkolord ::

Antivax ne deluje na nobeno logiko. Vsak ma neko svojo crazy teorijo, precej jih je med seboj nasprotujočih si, je pa vsem skupno to, da so proti.

DarwiN ::

mahoni je izjavil:

Kmalu, kmalu bo pokalo. Tok neumnih pa spet ni. Posebej, ko se zacnejo stranski ucinki po tretji spikici.

Tole bo pri vas antivaxerjih postalo kot doomsday datum, ki ga boste prestavljali v nedogled.. Enako kot v vsakem dobrem kultu.. Ali pa drugi prihod namišljenega prijatelja Kristusa. Any day now. :) Vsak hip bo prva milijarda ljudi umrla od cepiva. :))

Ampak ko se nič ne bo zgodilo, boste tako kot vsak drugi kultist preprosto pozabili na to zablodo in prešli na drugo teorijo zarote, v nek drug kult, karkoli bo pač aktualnega naslednje leto. Multivac bo preprosto naredil nov s&t account, problem solved, in bo že strokovnjak za alternativna dejstva na drugem področju. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

eric_cartman je izjavil:

Še zdaj mi ne zna noben povedat.. Ali je namen vseh znanstvenikov, da zastrupijo ljudi in da sodelujejo pri množičnem genocidu in pohabljanju človeštva?

Ker vau.. Potem se moram znebit ene par kolegov.. Izkoriščevalske p***e.

Antivax logika deluje na tak način.. Ne vem..


Mislis da jim je blo mar za ljudi v wtcju? Aja pardon, samo teorija zarote je. Kako poteka iskanje orozja v iraku? So kaj nasli? Fantje, casa nazaj ne boste zavrteli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

To je novi svetovni red.
Elite nas bodo s cepivi naredile sterilne ali pa kar pobile. To je vse plan Iluminatov, al pa templarjev al pa zionistov. No verjetno kar vseh :)

Uprimo se!!!!

Zdaj pa hitro brat Antona Komata. Boste še kaj zvedeli o teh morilskih cepivih !!!!

PrihajaNodi ::

DarwiN je izjavil:

mahoni je izjavil:

Kmalu, kmalu bo pokalo. Tok neumnih pa spet ni. Posebej, ko se zacnejo stranski ucinki po tretji spikici.

Tole bo pri vas antivaxerjih postalo kot doomsday datum, ki ga boste prestavljali v nedogled.. Enako kot v vsakem dobrem kultu.. Ali pa drugi prihod namišljenega prijatelja Kristusa. Any day now. :) Vsak hip bo prva milijarda ljudi umrla od cepiva. :))

Ampak ko se nič ne bo zgodilo, boste tako kot vsak drugi kultist preprosto pozabili na to zablodo in prešli na drugo teorijo zarote, v nek drug kult, karkoli bo pač aktualnega naslednje leto. Multivac bo preprosto naredil nov s&t account, problem solved, in bo že strokovnjak za alternativna dejstva na drugem področju. :D


A zeleni pasus ze mas?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

A konec sveta leta 2012 smo preživeli ?

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

To je novi svetovni red.
Elite nas bodo s cepivi naredile sterilne ali pa kar pobile. To je vse plan Iluminatov, al pa templarjev al pa zionistov. No verjetno kar vseh :)

Uprimo se!!!!

Zdaj pa hitro brat Antona Komata. Boste še kaj zvedeli o teh morilskih cepivih !!!!


Cepljenci se boste kmalu zbirali na loterijah in cevapcicih ter rajali in praznovali dolgo v noc. Vasa edina resna zabava bo pred mobilno cepilno enoto. To bo se rajanja in veselja. Lol

PrimoZ_ je izjavil:

A konec sveta leta 2012 smo preživeli ?

Vsi ne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

No mogoče je bil tisti model k je klesal koledar dislektik pa je ubistvu 2021 konec sveta :)

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

No mogoče je bil tisti model k je klesal koledar dislektik pa je ubistvu 2021 konec sveta :)


Ne skrbi, ce se znebijo vas ne bo nobenih tezav. Svet ne potrebuje bedakov. Vsi cepljenci ki jih poznam, so stalno na fejsbuku, delajo selfice in se cepijo z razlogom da bo tako kot prej...
Sem pa zasciten in se pripravil na tole prisilno sterilizacijo al karkoli ze je tam notri.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

A te teme moderatorji še niso zaklenili.

Se je sploh kaj novega dodalo od prve strani?

Itak imamo dva tabora, pro in antiwaxerje in eni in drugi ne premikajo svojega stališča niti za milimeter in ga tudi na naslednjih 100 straneh ne bodo.

Torej je to prepucavanje, čisto brez veze in bi se morala ta tema že zdavnaj zapreti.

Pa prosim, da dokler ne bo kaj konkretno novega, da se ne odpira še 1001 teme o tem kitajskem virusu.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

hendriks ::

V Butalah s 100 prebivalci se cepi 90% Butalcev.
10% cepljenih (9 od 90) in 90% necepljenih zboli (9 od 10).
Zbolelo je enako cepljenih kot necepljenih, zato Butalci proglasijo cepivo za neučinkovito in tepejo virusovo senco.

#PrihajaNodi #Mato989 #multivac #butale

:))
««
76 / 198
»»