» »

Fotografije za dokumente e-fotografija

Fotografije za dokumente e-fotografija

sočan ::

Zdravo , ali kdo ve ,ali lahko občani na kakšen način vpogledamo v shrambo fotografij za uradne dokumente , e-fotografija ??



Slike so shranjene kolikor sem seznanjen eno leto. Podaljšati bom moral vozniško ,pa se mi sedaj nekje v tem času lomi tiso eno leto veljavnosti.



Je možen vpogled da vidiš do kdaj so slike veljavne ?? In če ni ,mi res ni jasno ,v času elektronskih potrdil da to ni omogočeno ??



lp

showsover ::

Po mojem mnenju bi morala biti povezava preko euprave, nisem našel.
E-fotografija.si izgleda hudo komercialna za karkoli 'uradnega'.

Smo prepričani o tej stvari, ker sliši se zanimivo in uporabno.

djgregec ::

Do vpogleda do e-fotografa ima samo tisti fotograf, ki te je slikal. Najde pa tudi vse od nastanka e-fotografa na podlagi imena in priimka, če ga je seveda fotograf ob fotografiranju vpisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: djgregec ()

sočan ::

To ne drži..Vpogled imajo tudi na upravni enoti ,zato me čudi da ni vpogleda preko digitalnega potrdila ?? Je pa e-fotograf in ne e fotografija ,moja napaka.

ertyvbnk ::

on the thought of his buddy zhuge qing, zhang chulan and feng baobao came to resolve the case with the help of "anywhere" business enterprise. how does zhang chulan display his competencies to assist the king trap the black hand backstage? what wonderful overall performance will zhuge qing, wang ye and others have? who're the people who covet the "8 wonders"? "under one guy-becoming a member of the world" may be introducedsoon!
voip phone system

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gregyk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slikanje za potni list

Oddelek: Loža
4011095 (1004) Pac-Man
»

Osebna izkaznica

Oddelek: Loža
334004 (2064) mtosev
»

Kje se slikati za osebni dokument?

Oddelek: Loža
299696 (8549) SimplyMiha
»

do osebne izkaznice še v istem dnevu?

Oddelek: Loža
2640941 (30988) Sergio4
»

Fotografije za osebno izkaznico

Oddelek: Loža
3114623 (11621) Hayabusa

Več podobnih tem