» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
120 / 139
»»

springfield ::

Predator X je izjavil:


- Hamilton je zgrešil apex... zelo zelo malo na notranji strani.

Imaš vse. Če bi bil hamilton krivec ne bi dobil samo take kazni kot je.

Tocno to, zgresil apex, ker je bil prehiter in zadel Maxa. Zato je tudi dobil kazen, ki je temu primerna. Nima veze, ce se bori za naslov ali zadnje mesto. Razumes? Kazni se izrekajo za incident in se ne uposteva vpliv na samo dirko ali prvenstvo.
Seveda kot fanboy ne bos razumel in bos dalje muto svoje.

Predator X ::

springfield je izjavil:

Predator X je izjavil:


- Hamilton je zgrešil apex... zelo zelo malo na notranji strani.

Imaš vse. Če bi bil hamilton krivec ne bi dobil samo take kazni kot je.

Tocno to, zgresil apex, ker je bil prehiter in zadel Maxa. Zato je tudi dobil kazen, ki je temu primerna. Nima veze, ce se bori za naslov ali zadnje mesto. Razumes? Kazni se izrekajo za incident in se ne uposteva vpliv na samo dirko ali prvenstvo.
Seveda kot fanboy ne bos razumel in bos dalje muto svoje.


Ne ni bil prehiter hamilton je stopil dol iz plina. Pa dej poglej mal telemtrijo itd, če že odgovarjaš no.

Max je videl da je hamilton tam, bila sta kolo ob kolesu v ovinek, max ni bremzal šel full throttle in pustil zelo malo placa lewisu.
Hamitlon je vedel, da je Max tam in vedel je (pričakoval) da ne bo popušal popustil v ovinek in se hotel izogniti zadevi. To je bilo prepozno.
Steward... no oni so imeli tuki najtežjo odločitev in so kaznovali Hamiltona za nujn manever. Sepravi, noben ni popustil oba sta se zavedala kaj delata - šlo je na vse ali nič). Če bi šla oba ven.... Hamilton je imel srečo.

Nevem zakaj gledate tako, da vse leti proti Max-u in RBRju. Odgovor merca je ko jih RBR prehiti : they were faster, we will get them next race. Odgovor RBR-ja je ko zmaga merc : they are cheating, FIA is on their site, they had luck.

springfield ::

Samo malo, te jaz prav razumem, da ti trdis, da je Hamilton popustil in ga je ven odneslo? Ves da to nimam popolnoma nobenega smisla? Oz ce ga je odneslo kljub temu, da je popustil, je bil pa res prehiter. Prostora pa je bilo vec kot dovol, mu ga je Leclerc pustil manj pa ni prislo do trcenja.
Pa povej mi se kak bi prehiter Max vpliva na Hamiltona? Ker v tem primeru bi Maxa ven odneslo in ne bi prislo do stika. Res ne vem, ce gledas prvic F1 al vidis res samo in izkljucno Hamiltona?
Kdo gleda, da leti proti komu? Meni se zdi postena kazen za napako Hamiltona. Posledice so pac takrat bile bistveno hujse za Maxa, ampak to je pa sportna smola.

Meizu ::

Dej Predator ne palamudi no. Hamilton vedno potegne najboljšo slamico, pa če je za nekim šoferjem, ali pred njim, če leti po zraku, pod zemljo... Vedno bo Hamilton imel nekaj od tega. To ne more bit naključje pa majkemi, če vozi robot s 100% driving score-om.

Že samo to, da ti maFIA izjavi, da Hamilton ni kršil pravila v ogrevalnem krogu na 1st restartu (ko je bil 50 razdalj avta za maxom), češ, ker to ni bil formation lap - kaj pa je bil? Kaj je to lahko drugega kot formation lap? Zelo očitno je, da je Hamilton tudi tam na veliko mešetaril, ker FIA nima pojma kaj dela, on je to seveda izkoristil, seveda pa je posledično imel Max slabši start od Hamiltona kljub boljšemu reakcijskemu času. Ker pač mrzle gume.

Brez konteksta, brez logike, kar tako, nekaj v tri krasne. Varianta "moja mati kuha kafe, s same cikorije, ma samo da je".

Predator X ::

springfield je izjavil:

Samo malo, te jaz prav razumem, da ti trdis, da je Hamilton popustil in ga je ven odneslo? Ves da to nimam popolnoma nobenega smisla? Oz ce ga je odneslo kljub temu, da je popustil, je bil pa res prehiter. Prostora pa je bilo vec kot dovol, mu ga je Leclerc pustil manj pa ni prislo do trcenja.
Pa povej mi se kak bi prehiter Max vpliva na Hamiltona? Ker v tem primeru bi Maxa ven odneslo in ne bi prislo do stika. Res ne vem, ce gledas prvic F1 al vidis res samo in izkljucno Hamiltona?
Kdo gleda, da leti proti komu? Meni se zdi postena kazen za napako Hamiltona. Posledice so pac takrat bile bistveno hujse za Maxa, ampak to je pa sportna smola.


Dobro pusti druge primerjave.
Sej sem ti rekel šlo se je za vse ali nič, bila je edina šansa.

Predator X ::

Meizu je izjavil:

Dej Predator ne palamudi no. Hamilton vedno potegne najboljšo slamico, pa če je za nekim šoferjem, ali pred njim, če leti po zraku, pod zemljo... Vedno bo Hamilton imel nekaj od tega. To ne more bit naključje pa majkemi, če vozi robot s 100% driving score-om.

Že samo to, da ti maFIA izjavi, da Hamilton ni kršil pravila v ogrevalnem krogu na 1st restartu (ko je bil 50 razdalj avta za maxom), češ, ker to ni bil formation lap - kaj pa je bil? Kaj je to lahko drugega kot formation lap? Zelo očitno je, da je Hamilton tudi tam na veliko mešetaril, ker FIA nima pojma kaj dela, on je to seveda izkoristil, seveda pa je posledično imel Max slabši start od Hamiltona kljub boljšemu reakcijskemu času. Ker pač mrzle gume.

Brez konteksta, brez logike, kar tako, nekaj v tri krasne. Varianta "moja mati kuha kafe, s same cikorije, ma samo da je".


Dobr, če tako misliš.
Jst mislim, da je Hama malo potrlo, ko so dali ven redflag, tako verjento so bili to občutki... Ja no men se je zdelo, kot da ima max srečo to dirko, ampak enostavno so bili počasnejši in naredil je več napak kot lewis.

Enostavno, če se je MAssa smejal na post-confernci in govoril, da bi si max zaslužil večjo kazen potem je nekaj na tem ali pač?

billy ::

Predator, pusti ti qualy 2020...govorimo o letošnji sezoni do brazilije oz to kar je pokazal merc tam.

Bilo bi zanimivo imeti primerjavo qualy kroga hami vs max v Jeddah, do takrat ko se je max zakantal. Tu bi se lepo videlo kaj zmore voznik in kaj avto.

billy ::

Jst mislim, da je Hama malo potrlo, ko so dali ven redflag, tako verjento so bili to občutki... Ja no men se je zdelo, kot da ima max srečo to dirko, ampak enostavno so bili počasnejši in naredil je več napak kot lewis.


Kakšne napake pa je naredil max?
Drugi restart ga je zajebal hamle, ker je lepo dlje časa ogreval gume - kar ne bi smelo biti. Al kaj si misli Masi, ker ni bil formation lap bi lahko, teoretično, nek hass, se vozil do štarta 5min, ostali pa bi lepo čakali, a to dopuščajo pravila?
Tretji restart je pa max mojstersko pošolal, lujz pa direktno v okona - zegn da ima avto ko beton.

lujz se je zakantal v maxa - to je lujzeva napaka. In spet zegen, da je avto trdi ko beton#2.

Max ni delal napak, rinil je z glavo skozi zid, ker pač drugega ni mogel, ko je videl kako superioren je spet merc.
PS, naredil je napako v qualy, ampak to na razplet dirke ni imelo vpliva, vseeno bi ga hamle poownal na stezi.

BaTeMaN ::

less then zero

driver_x ::

Meni tudi ni jasno, kaj je Hamilton delal za Verstapnom in zakaj se mu ni izognil v večjem loku oz. ga enostavno obvozil.

billy ::

Saj je hulk povedal, lujz je točno vedel, da če ga prehiti tam, ga bo max skozi DRS snel.

Potem pa se je igral žrtev in nevedno budalo.

Je pa daleč največji hipokrit.

scythe ::

@billy daj dokaz, da je vedel kaj Hamilton študira, vse ostalo so samo ugibanja. Telemetrija je marsikaj pokazala, MAX je zategnal zavoro na 2.4G sile oz 69 barov. Govorice in če če če, so za mehiške/nizozemske nadaljevanke ;)
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

billy ::

Ja ja, saj sta oba vedela kaj delata. Max je videl, da lojz ve kaj je njegova namera in ga je želel tako prisiliti da bi ga prehitel, ampak lujz kot lujz direktno pikiral.

Pač jebala sta en drugega. oz max je bil mačka ki se igra z mišjo. valda pa lujz cel objokan potem, da kao ne ve o čem se je šlo...

scythe ::

Kar se je dogajajo v glavi Maxa in Hamiltona, ne bo noben NIKOLI vedel. Vse ostalo je čisto ugibanje novinarjev in ostalih. Se pa na daleč vidi, da Max ni psihično sposoben sprejet poraza, vsi bodo prej krivi, samo on ne!
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

billy ::

Ja kaj je pa max takega naredil, da je zaradi lastne napake zgubil zmago? pač merc je spet bil občutno hitrejši, nič ni mogel naredit, samo zaradi lastne "vožnje", je ostal tako dolgo v vodstvu.

scythe ::

Lej, Max je najbolši in najbol ¨clean¨ način vožnje ima. ;) Sem napisal po tvojih želja?
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

billy ::

Nima, sploh ne, ampak še vedno ne vemo, kaj takega je naredil, da je zajebal zmago? Je imel počasnejši avto včeraj, ali ne?

springfield ::

scythe je izjavil:

Se pa na daleč vidi, da Max ni psihično sposoben sprejet poraza, vsi bodo prej krivi, samo on ne!

Za razliko od Hamiltona, ki vedno dvigne roko in rece, da je bil prepocasen, ne? :))
Se fanboyi po dirki jokajo kaj vse je naredila narobe ekipa, Bottas, Massi, FIA,... Ko so pa zmage, je pa seveda zasluzn izkljucno Hamilton.

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

billy je izjavil:

Predator, pusti ti qualy 2020...govorimo o letošnji sezoni do brazilije oz to kar je pokazal merc tam.

Bilo bi zanimivo imeti primerjavo qualy kroga hami vs max v Jeddah, do takrat ko se je max zakantal. Tu bi se lepo videlo kaj zmore voznik in kaj avto.



Sej maš primerjavo in ravno to je point. Naredil je napako v zadnjem ovinku, bil predolg in blokiral sprednje levo kolo... Pač ni šlo skozi.
Point je to, da tudi ti podcenjuješ HAMILTONA. Si velik FAN MAXA ali priznaš ali ne to je tvoja stran.

Sicer pa priznam ko sem gledal maxov krog q3 sem ravbo takrat rekel (pred zadnjim ovinkom), da si zasluži prvo mesto. Samo mu pač ni ratalo...


recimo hamilton ni imel hitrosti na soft.
Medium Q2 - 1:27:712
Soft Q3 - 1:27:511

Poglej 0:43 pri 200KMh skoraj kontakt lewisa s sprendjo gumo...

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

billy je izjavil:

Jst mislim, da je Hama malo potrlo, ko so dali ven redflag, tako verjento so bili to občutki... Ja no men se je zdelo, kot da ima max srečo to dirko, ampak enostavno so bili počasnejši in naredil je več napak kot lewis.


Kakšne napake pa je naredil max?
Drugi restart ga je zajebal hamle, ker je lepo dlje časa ogreval gume - kar ne bi smelo biti. Al kaj si misli Masi, ker ni bil formation lap bi lahko, teoretično, nek hass, se vozil do štarta 5min, ostali pa bi lepo čakali, a to dopuščajo pravila?
Tretji restart je pa max mojstersko pošolal, lujz pa direktno v okona - zegn da ima avto ko beton.

lujz se je zakantal v maxa - to je lujzeva napaka. In spet zegen, da je avto trdi ko beton#2.

Max ni delal napak, rinil je z glavo skozi zid, ker pač drugega ni mogel, ko je videl kako superioren je spet merc.
PS, naredil je napako v qualy, ampak to na razplet dirke ni imelo vpliva, vseeno bi ga hamle poownal na stezi.


Haha mojstrsko pošolal?
Ja itak on gre lahko all-in, ham pa pač ne more. Me prav zanima če bi bila v obratni situaciji, če bi max bi tako napadalen.

Meizu ::

Ja itak on gre lahko all-in, ham pa pač ne more. Me prav zanima če bi bila v obratni situaciji, če bi max bi tako napadalen.


Razlike je par pik - nihče od njiju si ne more privoščiti DNF. Max ima pač malo večja jajca.

driver_x ::

Včasih sem imel Maxa za šampiona prihodnosti, ampak bližje naslovu, kakor je letos, ne bo nikoli več. Po eni strani škoda, ker je zelo hiter, ampak ima v glavi deficit.

Meizu ::

Sami dramatizerji. Max ima vsaj jajca kaj narest in to pri njemu spoštujem. Ostali so več al manj (zaenkrat) vsi ene male lizike.

Gambino ::

Meizu je izjavil:

Sami dramatizerji. Max ima vsaj jajca kaj narest in to pri njemu spoštujem. Ostali so več al manj (zaenkrat) vsi ene male lizike.


Max dela stvari, ki se jih v F1 ne sme in s tem ogroža ostale. Nekaj je fer dirkanje, kot je dirkanje Hamiltona, nekaj čisto drugega pa je to, kar počne narcisek! Ne moreš zavirati, zato, da konkurentu poškoduješ avtomobil, ne moreš izrivat sotekmovalce iz proge, ne moreš prehitevat izven steze, halo, to se ne dela, kdor tega ne ve in mu ni jasno, nima kaj delati v F1!

PrimozR ::

Gambino je izjavil:

Meizu je izjavil:

Sami dramatizerji. Max ima vsaj jajca kaj narest in to pri njemu spoštujem. Ostali so več al manj (zaenkrat) vsi ene male lizike.


Max dela stvari, ki se jih v F1 ne sme in s tem ogroža ostale. Nekaj je fer dirkanje, kot je dirkanje Hamiltona, nekaj čisto drugega pa je to, kar počne narcisek! Ne moreš zavirati, zato, da konkurentu poškoduješ avtomobil, ne moreš izrivat sotekmovalce iz proge, ne moreš prehitevat izven steze, halo, to se ne dela, kdor tega ne ve in mu ni jasno, nima kaj delati v F1!

šernk ::

ampak tu Max Hamiltonu ni pustil nobenega prostora...ni enako, če ti nasprotnik ne pusti nobegena prostora ali pa če ga izrineš iz steze :))

tu enako... Albon mu ni pustil nobenega prostora.

In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

no comment ::

Predator X je izjavil:


top speed je bolj kot ne enak.
https://f1i.com/news/427206-jeddah-spee...
NI neke razlike

A ti sploh spremljaš F1? To je top speed z odprtim DRS, kjer bodo vsi približno enako hitri. Hamilton je bil bistveno hitrejši BREZ DRSa. In če tega nisi videl včeraj s prostim očesom, potem je to prehiter šport za tebe ;)

šernk je izjavil:

tu enako... Albon mu ni pustil nobenega prostora.

Oz. it was Albon's turn, man.

Zgodovina sprememb…

Gambino ::

Je pa res, da primer sainz leclerc, ko je leclerk na enak način prehitel sainza, kot je Vettel Hamiltona izven proge in ga ni spustil predse obravnavano brez kakršne koli kazni.

LINK

b3D_950 ::

Mislm da ne obravnavajo vsak stvar oz. dokler nekdo ne začne jokat.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Gambino ::

b3D_950 je izjavil:

Mislm da ne obravnavajo vsak stvar oz. dokler nekdo ne začne jokat.


Saj je rekel Sainz, da ga mora spustiti naprej takoj, se je kar pritoževal, pa niso nič reagirali komisarji.

springfield ::

Leclerc ga je se v istem krogu spustil nazaj. In ga kasneje v dirki se enkrat prehitel.
Prosim, drzi se Hamiltona, ker vec kot ocitno nisi sposoben videt karkoli drugega kot njega.

Meizu ::

Še vedno boste Hamiltonovci morali obrazložit kako je šunki ratalo it skozi brez kazni, ko je Pereza med prehitevanjem zrinil v pit lane. Pa teh neumnosti kjer se nekako vedno uspe Hamiltonu izvlečt brez prakse lahko naštevamo do naslednjega leta.

b3D_950 ::

V kakšen pitlane človek bluziš, tam je 30metrov prostora. Mal ga squeznu čez črto, pa tist stožec je ravno tam, ali ciljaš na ta stožec?
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Predator X ::

Meizu je izjavil:

Sami dramatizerji. Max ima vsaj jajca kaj narest in to pri njemu spoštujem. Ostali so več al manj (zaenkrat) vsi ene male lizike.

https://www.instagram.com/reel/CW_B0K0N...
MONZA.

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Predator X ::

Meizu je izjavil:

Še vedno boste Hamiltonovci morali obrazložit kako je šunki ratalo it skozi brez kazni, ko je Pereza med prehitevanjem zrinil v pit lane. Pa teh neumnosti kjer se nekako vedno uspe Hamiltonu izvlečt brez prakse lahko naštevamo do naslednjega leta.


Sta sla pol na enga skp d sta se zmenla
https://youtube.com/shorts/QQa_czKJ_Fk?...

Ceko ni nic kritiziral hama zaradi tega, samo povedal je zakaj je sel pa napacni strani mimo kolicka... pac dez, fer borba..
V naslednji ovinek je ham pustil dovolj prostora cekotu.

TOP ::

Tega Lojzeta bo še kap,kar počne Max znjega,po dirki ga je komaj Angel k sebi spravila.Sam,kaj ta dva počneta pa to ni normalno,Lojze rešuje s politiko in Fio,Max pa s silo in agresijo.Zakaj ste se zalete,čist enostavno nobeden ni hotel prvi prečkat črto,zaradi DRS in Lojze je lepo tole vedu in Max je izkoristil zavrl in Lojze pa v rit.Ko je Coutlard nameno spustu gas in Šumi v njega ni dobil nobene kazni pa je telematrija lepo pokazala,da je spustu gas.Sam FIA dela vse za Marcedes in naj im dajo še tale 8 naslov,da bo mir,ker če ne bo Wolfa kap.Sam kje je bila tista brutalna hitrost Lojzeta,kot v Brazilji pa mi ni jasno.

endelin ::

To da dela Fia vse da Hamilton dobi rekordni 8 naslov je jasno.

In še ... Kar po čudežu na konc same zmage z brutalnim avtom:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Predator X ::

TOP je izjavil:

Tega Lojzeta bo še kap,kar počne Max znjega,po dirki ga je komaj Angel k sebi spravila.Sam,kaj ta dva počneta pa to ni normalno,Lojze rešuje s politiko in Fio,Max pa s silo in agresijo.Zakaj ste se zalete,čist enostavno nobeden ni hotel prvi prečkat črto,zaradi DRS in Lojze je lepo tole vedu in Max je izkoristil zavrl in Lojze pa v rit.Ko je Coutlard nameno spustu gas in Šumi v njega ni dobil nobene kazni pa je telematrija lepo pokazala,da je spustu gas.Sam FIA dela vse za Marcedes in naj im dajo še tale 8 naslov,da bo mir,ker če ne bo Wolfa kap.Sam kje je bila tista brutalna hitrost Lojzeta,kot v Brazilji pa mi ni jasno.


JA NO MAX JE ZAVRL 2.4G.

ripmork ::

Če sem letos večkrat hvalil Max-a kako je končno dozorel, me pa tale njegova Playstation agresija in dobesedno iskanje trčenj razočarajo. Vedel je, da ima Lewis več za izgubit in je svojo dozo agresije spravil čez rob. Raje vidim da Lewis osmico pobere, čeprav sem že precej sit Mercedesovega zmagovanja in bi tut Hondi za spremembo privoščil.

No, zdaj sta kvit po točkah. Letošnji finale bo kriminalka, o tem ni dvoma. 8-)
Upam sam, da ne bo na koncu kak komisarski razplet...

Twixz ::

Predator X je izjavil:

TOP je izjavil:

Tega Lojzeta bo še kap,kar počne Max znjega,po dirki ga je komaj Angel k sebi spravila.Sam,kaj ta dva počneta pa to ni normalno,Lojze rešuje s politiko in Fio,Max pa s silo in agresijo.Zakaj ste se zalete,čist enostavno nobeden ni hotel prvi prečkat črto,zaradi DRS in Lojze je lepo tole vedu in Max je izkoristil zavrl in Lojze pa v rit.Ko je Coutlard nameno spustu gas in Šumi v njega ni dobil nobene kazni pa je telematrija lepo pokazala,da je spustu gas.Sam FIA dela vse za Marcedes in naj im dajo še tale 8 naslov,da bo mir,ker če ne bo Wolfa kap.Sam kje je bila tista brutalna hitrost Lojzeta,kot v Brazilji pa mi ni jasno.


JA NO MAX JE ZAVRL 2.4G.


Ja sam tu je pol vprašanje na mestu, kaj če bi Maxu crknil avto? Bi se Lewis isto zaletel vanj?
Ni blo yellow flags in če je edini razlog da ti človeka pred sabo ne prehitiš ker se bojiš DRS, čeprav si na boljši gumi in v boljšem avtu na ravnini (na ravninski progi), potem si pač....... Nevem...... Dirkač nisi uglavnem.

Jaz ugotavljam, da vedno več ljudi ne sprejema neke vrste dirkaške agresije Maxa, ker so se izgleda navadili na dominanco Mercedesa.
Meni se pa Max dopade, ker se ne ustraši in gre za vsako ponujeno šanso. Čeprav ne vedno na legalen oz. včasih celo nelogičen način.
In zato mi tudi gre Lewis na živce. Ker mu je vse tako enostavno.... On daje občutek da ko gre vse po nekem njegovem planu ,da bo prvi ker ima najboljšo ekipo in najboljši avto na gridu, takrat bo super. Ko bo pa kaj narobe (naprimer prvi red flag) pa zganja tako paniko, da ti je slabo ko gledaš. Pa ne rečem, je kvaliteten dirkač ampak v zadnjih letih pa nevem no... Čisto drug človek...
V reštartu Ocon Lewis Max je mel Max totalno odprt notranji del ovinka in samo tisti ki za zavirajočim avtom ne gredo mimo ne bi šli po to šanso.

Predator X ::

Twixz je izjavil:

Predator X je izjavil:

TOP je izjavil:

Tega Lojzeta bo še kap,kar počne Max znjega,po dirki ga je komaj Angel k sebi spravila.Sam,kaj ta dva počneta pa to ni normalno,Lojze rešuje s politiko in Fio,Max pa s silo in agresijo.Zakaj ste se zalete,čist enostavno nobeden ni hotel prvi prečkat črto,zaradi DRS in Lojze je lepo tole vedu in Max je izkoristil zavrl in Lojze pa v rit.Ko je Coutlard nameno spustu gas in Šumi v njega ni dobil nobene kazni pa je telematrija lepo pokazala,da je spustu gas.Sam FIA dela vse za Marcedes in naj im dajo še tale 8 naslov,da bo mir,ker če ne bo Wolfa kap.Sam kje je bila tista brutalna hitrost Lojzeta,kot v Brazilji pa mi ni jasno.


JA NO MAX JE ZAVRL 2.4G.


Ja sam tu je pol vprašanje na mestu, kaj če bi Maxu crknil avto? Bi se Lewis isto zaletel vanj?
Ni blo yellow flags in če je edini razlog da ti človeka pred sabo ne prehitiš ker se bojiš DRS, čeprav si na boljši gumi in v boljšem avtu na ravnini (na ravninski progi), potem si pač....... Nevem...... Dirkač nisi uglavnem.

Jaz ugotavljam, da vedno več ljudi ne sprejema neke vrste dirkaške agresije Maxa, ker so se izgleda navadili na dominanco Mercedesa.
Meni se pa Max dopade, ker se ne ustraši in gre za vsako ponujeno šanso. Čeprav ne vedno na legalen oz. včasih celo nelogičen način.
In zato mi tudi gre Lewis na živce. Ker mu je vse tako enostavno.... On daje občutek da ko gre vse po nekem njegovem planu ,da bo prvi ker ima najboljšo ekipo in najboljši avto na gridu, takrat bo super. Ko bo pa kaj narobe (naprimer prvi red flag) pa zganja tako paniko, da ti je slabo ko gledaš. Pa ne rečem, je kvaliteten dirkač ampak v zadnjih letih pa nevem no... Čisto drug človek...
V reštartu Ocon Lewis Max je mel Max totalno odprt notranji del ovinka in samo tisti ki za zavirajočim avtom ne gredo mimo ne bi šli po to šanso.



Potem nebi dobil penaltija.. Ham se verjetno tudi nebi zaletel.


Max je dobil kazen samo zaradi zaviranja in nic drugega. Premocno je zavrl.

Men gre samo na jetra ko govori take izjave : they do not deserve my words, in brazil it was fine,
pa tudi govori, da hamilton ni zvozil ovinka... Hamilton bi zvozil oba ovinka ce ga nebi sam potisnil ven iz steze.

Nevem al je tak egoist al pa tak bedak do to res ni.

Mislm, ko pa slucajno hamilton njemu zapre potko, pa takoj jokat k hornerju/marku... Ni mi dal placa... Wtf?! Se kimi je rekel, da ni to fer racing.

Zgodovina sprememb…

Predator X ::


Mislim da je isti kot je bil.

Gambino ::

Super so popravili progo za VN Abu Dabija, 5. ovinkov manj, kot stara steza, ki bo bolj primerna za Mercedes, super :)

endelin ::

Naslov gre Hamiltonu. Zadnja dirka je le še formalnost.

Meizu ::

Jezus kake jokice ste tu noter.

Senna: If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver.

Zdej pa pejte na senik čaj pit.

BT52 ::

Meizu je izjavil:

Jezus kake jokice ste tu noter.

Senna: If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver.

Zdej pa pejte na senik čaj pit.


OMG si ti resen. Kak poceni IZRABA fore mi tudi gre na jetra. Veš, da je Senna takrat ZAVESTNO spravil Prosta z proge. OMG

Meizu ::

Spet jokaš.

Včeraj nihče ni zavestno nikogar spravil ven.

BT52 ::

Poveličevanje Senne za izrabo argumenta ni argument.

Ok.

Meizu ::

Kakšna izraba argumenta?
««
120 / 139
»»