» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
118 / 139
»»

Skyman ::

Kdor se zadnji smeje, se najslajše smeje. Upam da drzi

BT52 ::

:D Ma mislo sem da ima manj zmag

Predator X ::

Nevem zakaj je voznik dneva max dons?? Kaj gleda folk se kaksno drugo dirko?

BT52 ::

Predator X je izjavil:

Nevem zakaj je voznik dneva max dons?? Kaj gleda folk se kaksno drugo dirko?


Ironija. :D

ripmork ::

Heartbreak za Ocona :)
Kakšna dirka ej,... tale Maxova umazanost in Playstation eskapade se mi res ne zdijo vredne naslova. Naslednji vikend pa veliki finale z izenačenimi točkami (!), direktna borba bo neizbežna 8-)

BT52 ::

Massi DoTD

Skyman ::

kdo je biv dons driver od day? FIA?

Tilen88 ::

Massi bogi se mi je dzel prav zblojen :D

scythe ::

Max si zasluži, da ga en zredira iz zadnje dirke. Da bo skusil na lastni koži, kak se on obnaša do drugih dirkačev!
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

TOP ::

Lojze to old for this shit,kot da je bil v vojni.

papak ::

Po tem kar je Mercedes naredil in pokazal na zadnjih dirkah, on merit alone Max ne more bit prvak.

BT52 ::

Wtf kaj so gledalci na loop

Tilen88 ::

Ja majo posnetk pa navijači so kartonasti izrezki, da zgleda bolj polno :D

BT52 ::

Kaka farsa. All the time leave the space... Pa nebi imeli toliko tega sranja.

RGb wooohoo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

TOP ::

E ja napaka je tud na strani Marcedesa jao.

broken/link ::

jaz ne štekam argumenta braketestinga.
VER dobi navodilo, da spusti HAM pred sabo. VER je na ravnini začel upočasnjevat (iz onboarda se vidi, da je to delal zvezno). Res je, da ni bil na skrajni strani steze, ampak jo je bilo več kot polovica proste. HAM pride za njim, ga ne prehiti, ampak v eni točki je HAM v VER riti.
meni bo najbolj zanimiva info, ali je MERC imel informacijo, da mora VER spustit HAM pred sabo, in da so to malo pozabili povedat HAM. ker potem se bo točno vedlo, kdo je zajebal.

BT52 ::

Kaj je kaki cutscene iz f1 igre. Lol

no comment ::

BT52 je izjavil:

Kaka farsa. All the time leave the space... Pa nebi imeli toliko tega sranja.

RGb wooohoo

To govorim že 10 let. Ampak od kar imamo Hamiltona lahko ima samo en (44) racing line. Če se pa najde še en podobn (večji) butl, je pa štala.

connel ::

Kakor sem slišal med samo dirko, povedali so Maxu, še preden je teamu uspelo sporočiti Hamkotu, je Max že zaviral.

BT52 ::

LOL med himno še kar nabijajo RAVE v ozadnju.

Kaki klovni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

no comment ::

Hamiltonov "dirkam že 50 let in vedno sem bil najbolj clean..." je pa za bruhat.

BT52 ::

no comment je izjavil:

Hamiltonov "dirkam že 50 let in vedno sem bil najbolj clean..." je pa za bruhat.


Mene pa je strat stisnilo heh

Predator X ::

broken/link je izjavil:

jaz ne štekam argumenta braketestinga.
VER dobi navodilo, da spusti HAM pred sabo. VER je na ravnini začel upočasnjevat (iz onboarda se vidi, da je to delal zvezno). Res je, da ni bil na skrajni strani steze, ampak jo je bilo več kot polovica proste. HAM pride za njim, ga ne prehiti, ampak v eni točki je HAM v VER riti.
meni bo najbolj zanimiva info, ali je MERC imel informacijo, da mora VER spustit HAM pred sabo, in da so to malo pozabili povedat HAM. ker potem se bo točno vedlo, kdo je zajebal.


Max je zajebal ker je bil na sredini steze.
Nej bo ze enkrat fer tud max. Sej hamilton je fer do njega nooo.. Trcita samo takrat ko ham ne popusti pa ni vazno ali je pred njim ali za njim.

Tud tretji start v prvi ovinek je bi oster od maxa. Tukaj priznaj hamiltonu da zmeraj pusti dovolj prostora... Mojstrsko je resil zadevo ker bi lahko oba zakljucila v tistem ovinku.

Je pa res, da moramo upostevati to, da hamilton lovi maxa in kaj bi on naredil v maxovem primeru pa ne vemo.

no comment ::

Vemo.

scythe ::

@Predator s tem se pa strinjam. :D Če bi Hamilton tak vozil kot Max, potem bi pokalo vsako dirko :))
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Tilen88 ::

Kaj pobiramos stave(navidezna valuta) v katerem krogu bo počilo na zadnji dirki? :D

connel ::

Bo kar v prvem, če bo nekdo imel šanso pa jajca :))

Gambino ::

Narcisek ni za v formulo 1 ampak za na balinanje. To kar se gre on je nevarno, nefer, bolano!!! Takšen človek nima kaj iskati v F1, sploh pa si ne predstavljam, da je prvak. Hamilton je res fer voznik, to vejo vsi!
Bravo Mercedes za nov naslov in verjamem, da bo Ham prvak!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

kiFni ::

VER in japonski "mercedes" na zadnji dirki

Predator X ::

no comment je izjavil:

Vemo.



Stari, ne metat neumnih ven. Hamilton dirka res cisto. Spremljam f1 ze kar nekaj casa. Tudi alonso rine hamiltona ven iz steze to se je videlo na madzarskem.

Mislim, da ga je 2016 rosberg naucil nekaj stvari, tam v spaniji pa belgiji.

Hamilton je antipaticen dec za tv, ampak je zelo zelo dober dirkac.

Letos se je predvsem videlo ko je hamilton bl k ne sledil maxu in imsl zmeraj tezave, tud prihetavnja za krog so mu dirkaci lepo nagajal. Norris pa leclerc pa bottas so edini ki se bolj na grobo postavijo maxu... Ostali ga bl k ne spucajo mimo.

no comment ::

Predator X je izjavil:


Hamilton je antipaticen dec za tv, ampak je zelo zelo dober dirkac.

Verjetno najbolši. Clean pa ni.

BT52 ::

Proti VES je Santa Marija.

springfield ::

Gambino je izjavil:

Narcisek ni za v formulo 1 ampak za na balinanje.

Jebat ga, narcisek bo letos 8. prvak, 7. z dominantnim bolidom.

Tilen88 ::

Tudi hamilotn je v svoji kaerijeri doskrat zavrtel oz zbil nasprotnika v svoji karieri,..sam ja on neprimerno dlje dirka kot maks (razne albone in vettle)

no comment ::

Ja, Verstappen je še bolj nor. Ni blo težko uganit, da se ob taki politiki, "naredi" en tak.

Sedaj se je porinil tako globoko, da tudi če bi bil prvak, bi to bil s kar veliko packo...

Zgodovina sprememb…

connel ::

Dodaj še sam team, Red Bull, pa imaš rezultat. Pri njih pa res ne bi hotel biti.

Predator X ::

BT52 je izjavil:

Proti VES je Santa Marija.


Tko nekak ja.

Tilen88 je izjavil:

Tudi hamilotn je v svoji kaerijeri doskrat zavrtel oz zbil nasprotnika v svoji karieri,..sam ja on neprimerno dlje dirka kot maks (razne albone in vettle)



Je res ja. Sam je zmer dobil kazen pa se opravicil.

Jst mislm, da bi bil Ricciardo prvak letos ce nebi odsel iz redbulla. Ce nebi bilo verstapna.

Zgodovina sprememb…

BT52 ::

Hhaha slowmo me ubija

https://streamja.com/RAm2z

Tilen88 ::

hahaha XD

connel je izjavil:

Bo kar v prvem, če bo nekdo imel šanso pa jajca :))


Al po kakšnem restartu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

endelin ::

Merc kot v najboljših časih:))
Kar čudezno so 5 tekem pred koncem pridobili par desetink.
Haha đabe to

Predator X ::

BT52 je izjavil:

Hhaha slowmo me ubija

https://streamja.com/RAm2z


Haha... Noro.

Zgodovina sprememb…

b3D_950 ::

Še dobr da ni Ališiča (ali pa tudi ne), bi mu glavo odprlo od vsega dretja.:))
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Ganon ::

Max je enak umazanec, kot je bil Schumacher. Prihodnji teden se mu mora Hamilton za vsako ceno izogniti.

Tilen88 ::

b3D_950 je izjavil:

Še dobr da ni Ališiča (ali pa tudi ne), bi mu glavo odprlo od vsega dretja.:))


model bi bu u 10krogu brez glasa

driver_x ::

skyform je izjavil:

Max je najbolj umazan voznik v današnji F1 in to daleč najbolj, v zadnjih dirkah je pokazal svojo pravo plat.


Lahko pa da samo prehitevati ne zna.

Predator X ::

endelin je izjavil:

Merc kot v najboljših časih:))
Kar čudezno so 5 tekem pred koncem pridobili par desetink.
Haha đabe to



Jah lj merc se trudi.
Mislim, da je edina napaka verstapna ta, da nonstop pravi, da ne cuti nekega bremena pri borbi za naslov... Sam je dejal, da je konec za hamiltona ze v braziliji. Podcenjevali so mercedes. Da take stvari reces na glas pred tvjem mora do tega odbcutka priti v celotni ekipi.

Zadnjih par tednov pa jokajo, kakor max in komplet redbull ekipa.

Nej enkrat ze priznajo sam seb d je merc dober, mal vwc spostovanja do njih ter da max mogoce se ni pripravljen biti prvak.

Zdajle ko sem gledal posnetek na katerem je hotel spustiti hamiltona skozi je prav gledal hamiltona kje je in ko je bil za njim je zavru na polno.... Wtf? Skos govorijo let them race, al pa, want to win title on track... Pa dejte se mal skulirat, priznat, da vas je mercedes presenetil pa prpbat iztisnit iz dirkalnika se tistih par posto, da boste prvaki oz. Da bo vas max bo prvak.

Horner pa Marko sta mogoce cloveka ki bi jih moral rbr menjati. Zdi sw mi da sta oba se bolj vrocekrvna ko max sam. Jos naj pa bo tudi tiho,... Wolfa napada z izjavami da nemore vrjeti kaksen clovek je oz. da je pokazal svoj pravi obraz sedaj in da nista vec prijatla. Mislm clovk halloooo?!! Pa sej rbr/nizozemska javnost nonstop napada wolfa da merc goljufa. Men se zdi, da so vsi napredovali samo rbr je ostal na istem.

Skratka enostavno so imel pocasneji avto ter veliko srece. Max je delal bedarije, ki so mu ratale, nism lihk fanboy, ampak morm pa priznat kako je borben dec, pozrtvovalen in to zelo zelo spostujem. RESNO!

Hamiltonu pa mercu privoscim tale naslov. Sej nasledn let bo pa lojza preganjal russel... To bo se zanimivo. No mislm d je lahko naslednje leto se bolj napeto..,

Tilen88 je izjavil:

b3D_950 je izjavil:

Še dobr da ni Ališiča (ali pa tudi ne), bi mu glavo odprlo od vsega dretja.:))


model bi bu u 10krogu brez glasa



Haha mal ga pogresam

Zgodovina sprememb…

Tilen88 ::

Predator X je izjavil:

endelin je izjavil:

Merc kot v najboljših časih:))
Kar čudezno so 5 tekem pred koncem pridobili par desetink.
Haha đabe to



Jah lj merc se trudi.
Mislim, da je edina napaka verstapna ta, da nonstop pravi, da ne cuti nekega bremena pri borbi za naslov... Sam je dejal, da je konec za hamiltona ze v braziliji. Podcenjevali so mercedes. Da take stvari reces na glas pred tvjem mora do tega odbcutka priti v celotni ekipi.

Zadnjih par tednov pa jokajo, kakor max in komplet redbull ekipa.

Nej enkrat ze priznajo sam seb d je merc dober, mal vwc spostovanja do njih ter da max mogoce se ni pripravljen biti prvak.

Zdajle ko sem gledal posnetek na katerem je hotel spustiti hamiltona skozi je prav gledal hamiltona kje je in ko je bil za njim je zavru na polno.... Wtf? Skos govorijo let them race, al pa, want to win title on track... Pa dejte se mal skulirat, priznat, da vas je mercedes presenetil pa prpbat iztisnit iz dirkalnika se tistih par posto, da boste prvaki oz. Da bo vas max bo prvak.

Horner pa Marko sta mogoce cloveka ki bi jih moral rbr menjati. Zdi sw mi da sta oba se bolj vrocekrvna ko max sam. Jos naj pa bo tudi tiho,... Wolfa napada z izjavami da nemore vrjeti kaksen clovek je oz. da je pokazal svoj pravi obraz sedaj in da nista vec prijatla. Mislm clovk halloooo?!! Pa sej rbr/nizozemska javnost nonstop napada wolfa da merc goljufa. Men se zdi, da so vsi napredovali samo rbr je ostal na istem.

Skratka enostavno so imel pocasneji avto ter veliko srece. Max je delal bedarije, ki so mu ratale, nism lihk fanboy, ampak morm pa priznat kako je borben dec, pozrtvovalen in to zelo zelo spostujem. RESNO!

Hamiltonu pa mercu privoscim tale naslov. Sej nasledn let bo pa lojza preganjal russel... To bo se zanimivo. No mislm d je lahko naslednje leto se bolj napeto..,

Tilen88 je izjavil:

b3D_950 je izjavil:

Še dobr da ni Ališiča (ali pa tudi ne), bi mu glavo odprlo od vsega dretja.:))


model bi bu u 10krogu brez glasa



Haha mal ga pogresam



AUUUUUUUUUUUUUUU

pviran3 ::

Nora dirka noro prvenstvo.
Je pa bil Hamilton hitrejši celo dirko in zasluženo zmagal.

Red Bull je tvegal vse kar je lahko, na koncu jim ni uspelo...

roCkY ::

Saj v nekem momentu smo uuuuuuuulllaaaallalalal nehali poslušat pa začeli SKY iskat. Po sedaj že letih poslušanja sta seveda tudi Crafty in Brundle zelo predvidljiva. Sta mi pa v Bakuju živce dvignila, ko je bil po VER odstopu tistih nekaj 10 min HAM že kar potrjen prveak.... ja itak ne dolgo... ampak takrat me je precej minilo ju poslušat. Ne komentirajo več le za SKY F1 pač pa za mednarodni ENG F1 kanal. Dokler delaš za nacionalno mrežo je pretirano evforično navijaštvo sprejemljivo.

Očitno bodo na dirkalnike morali vgradit smernike za spuščanje naprej. To kar je danes mad MAX naredil je za na gokard stezo ne za višji rang dirkanja.
In pol (prej) oni del, ki so ga dali v javnost. Na katerem mestu bo kdo startal. A ni pravil, da se pogajajo. ...dajte minuto, sporočimo.... a še enkrat isto...

Sicer pa super da sta vodilna poravnana. Bi sicer raje videl, da bi bil ob ničli obeh na zadnji dirki HAM prvak. Maxovega karakterja ne maram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roCkY ()

Gambino ::

Najbolj fer odločitev po tej dirki bi bila kazen za Verstapna za vsaj 5 mest, pa naj se potem vpraša na kakšen način bo še dirkal narcisek. Ne moreš bit na takšen način prvak. Če je nekdo boljši od tebe, ne moreš potem na takšen način dirkat, tako pač ne gre.
««
118 / 139
»»