» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
115 / 139
»»

papak ::

Tole ni slabo za Maxa, če bo Ocobln spredaj. Ampak shizshow...

Upam na še par startov in brukanje cel večer naprej.

Ben Dover ::

kiFni je izjavil:

a ni tko, da moreš vrnit mesto čimprej ko je mogoče?
samo dirka je bla prec prekinjena, preden bi lahko vrnu mesto.


Dokler FIA starčki ne odločijo ne... To je samo gentlemansko pravilo, ki pa je malo zapostavljeno v vsej tej drami.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

ja starčki, še posebi un v SC. še dobr da se mu špegli ne zarosijo :)

Skyman ::

kIMI upam da fura drugo leto SC 8-)

PrimozR ::

Škoda, da RB ni rekel 'ja' :D

Me zanima, kaj bi bilo, če bi rekli ja. No cutbacks! :P

Ben Dover ::

Skyman je izjavil:

kIMI upam da fura drugo leto SC 8-)


will he get the drink tho?

TOP ::

Jao kaka dirka samo jokanje tako Max kot Lojze sam Anči je prov boga kako teka za Lojzetom in mu kitke dela jao.Sam Max pa ne more iz svoje kože na silo,če ne gre drugače.Sedaj bi bilo najbolje,da se Max zabije v Lojzeta drugače nima za burek proti Lojzetu.

PrimozR ::

TOP je izjavil:

Jao kaka dirka samo jokanje tako Max kot Lojze sam Anči je prov boga kako teka za Lojzetom in mu kitke dela jao.Sam Max pa ne more iz svoje kože na silo,če ne gre drugače.Sedaj bi bilo najbolje,da se Max zabije v Lojzeta drugače nima za burek proti Lojzetu.

Dej ne drgni svoje kristalne kugle preveč, bo še res :D

kiFni ::

boljš da u rikverc vozjo do konca :))

buttcrack ::

Tlele bi ga čist legitimno lahko ven ruknil, un je tišal, on pa ne bi prehiteval izven proge.

DamijanD ::

ste vidli posnetek zadnjega štarta od Maxa, meni je zgledalo, kot da je 2 in 3 prestavo kar preskočil ?

Ben Dover ::

Men se zdi da ga je Max hotel torpedirat.. :))

BT52 ::

Še ena rdeča? :D V tretje gre rado

Merc bo pusto gedoro na avto pa bo padlo v Maxov motor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

skyform ::

papak je izjavil:

skyform je izjavil:

papak je izjavil:

Ma kot da bi Hamle kaj drugače naredil.


Zgleda, da ti letos prvič gledaš F1, take stvari dela samo Mad Max!


Ja seveda. Tam ko Hamle rine ljudi s proge je mojster, ko pa njega kdo je pa dirty racing. Morda si ti ostal v prvih dveh Maxovih sezonah.


Ajde prilepi en videjo ali mi daj en primer kjer je Hamilton vozil tako dirty sploh, ko se gre za prvensto, daj no če si že glasn. Max je najbolj umazan voznik v današnji F1 in to daleč najbolj, v zadnjih dirkah je pokazal svojo pravo plat.

Predator X ::

Jah no tole je res max super max.. Vsaka cast obema. Pac videti je koliko si oba zelita tega naslova.. Max dela prevec na silo vse, hamilton pa nekako vse oblada.

BT52 ::

Kaj Max hoče naredit Vettla Baku 2017. Se nekam čudno zaganja

papak ::

skyform je izjavil:

papak je izjavil:

skyform je izjavil:

papak je izjavil:

Ma kot da bi Hamle kaj drugače naredil.


Zgleda, da ti letos prvič gledaš F1, take stvari dela samo Mad Max!


Ja seveda. Tam ko Hamle rine ljudi s proge je mojster, ko pa njega kdo je pa dirty racing. Morda si ti ostal v prvih dveh Maxovih sezonah.


Ajde prilepi en videjo ali mi daj en primer kjer je Hamilton vozil tako dirty sploh, ko se gre za prvensto, daj no če si že glasn. Max je najbolj umazan voznik v današnji F1 in to daleč najbolj, v zadnjih dirkah je pokazal svojo pravo plat.


Nimam nobene potrebe po debatiranju s tabo o tem. Enostavno mi letos bolj sede, da zmaga Max, ga bom pa kmalu mel poln kufer, če bo postal jokica. Ne bom se pa za nobenega na zobe metal.

no comment ::

Pol ure za vsak formation lap...

PrimozR ::

skyform je izjavil:

Ajde prilepi en videjo ali mi daj en primer kjer je Hamilton vozil tako dirty sploh, ko se gre za prvensto, daj no če si že glasn. Max je najbolj umazan voznik v današnji F1 in to daleč najbolj, v zadnjih dirkah je pokazal svojo pravo plat.

Dej ne jokej ves čas no. Slabši fanboy od Gambinota. Kakor si je to težko predstavljati.

Hm, Perez out, tole je kar WCC Mercedesu...

No, stranger things have happened :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Skyman ::

hahaha max go go...

PrimozR ::

A si ti nor :D

BT52 ::

Mater riziko. VES je nor.

papak ::

Ni tole mu pa ni moglo bolje uspeti.

PrimozR ::

Kdor ne riskira, ne profitira. Z normalno vožnjo ne bo WDC, kle mora iti na nož :D

no comment ::

Kak pace ma Mercedes, ccc...

kiFni ::

VES vrhunski štart

BT52 ::

Mater dober move.

PrimozR ::

Ma sej ga bo HAM ujel...

Fak ker divebomb, tip ni normalen :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Skyman ::

Kako krilce ma to hamilton? betonsko da ga ne odtrga?

BT52 ::

Nemški inženiring.

krucymucy ::

Skyman je izjavil:

Kako krilce ma to hamilton? betonsko da ga ne odtrga?

sreco je imel. spet.
mogoce se poci tokom dirke.

Skyman ::

Ta njegova mecka je ko tank,vedno k se kdo dotakne njemu nic.

PrimozR ::

Lack of power?

Meh, baterija.

Pomojem zna biti tole easy DRS pass za Hamiltona...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

skyform ::

PrimozR je izjavil:

Kdor ne riskira, ne profitira. Z normalno vožnjo ne bo WDC, kle mora iti na nož :D


Me zanima, če bi enako vozil v obratni situaciji, če bi Hamilton vodil v točkah. Verstappen tak vozi kot da si misli, če se zaletim se zaletim, boli me bom prvi ali pa pokne, to ni dirkanje to je kamikaze.

PrimozR ::

skyform je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Kdor ne riskira, ne profitira. Z normalno vožnjo ne bo WDC, kle mora iti na nož :D


Me zanima, če bi enako vozil v obratni situaciji, če bi Hamilton vodil v točkah. Verstappen tak vozi kot da si misli, če se zaletim se zaletim, boli me bom prvi ali pa pokne, to ni dirkanje to je kamikaze.

Kaj pa naj naredi drugega? Roll over and wait for it to finish?

Načeloma je on the back foot, HAM je hitrejši oz. ima hitrejši avto, je v prednosti na zadnjih dveh dirkah, v točkah pa ni dovolj prednosti, da bi lahko samo kruzal. Torej vse ali nič. Maximum attack.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

ripmork ::

PrimozR je izjavil:

Šejk pomojem uživa :P

Sam res ja, trije štarti za ceno enga :))

Pametno Lewis popustil ob Oconu - ni dosti manjkalo, pa bi se v sendviču znašel in imel uničeno dirko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Skyman ::

1 sektor kar uide max potem pa hamko pritisne na ravninah

BT52 ::

dirty air

PrimozR ::

ripmork je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Šejk pomojem uživa :P

Sam res ja, trije štarti za ceno enga :))

Pametno Lewis popustil ob Oconu - ni dosti manjkalo, pa bi se v sendviču znašel in imel uničeno dirko.

Tole je bil win-win za Maxa, če bi se zapeli, bi bil verjetno racing incident.

BT52 ::

Ja plus 8 točk ima prednosti. Pa 9 zmag v primeru izenačenja.

Predator X ::

Jao... Max rine skozi zid

skyform ::

To je dirty driving v stilu Schumachera, ti, ki želijo tako zmagati so pod od podna ljudje, se ne čudim kaki mu je foter. Vozniki kot Hamilton, Alonso, Vettel, Button, Raikkonen, Hakkinen... nebi nikdar želeli biti na tak način prvaki. To so aamo taki kot Prost, Schumi in Verstappen.

Tilen88 ::

Evo me doma, po napisnem vidim, da je bila clownfiesta :) kako kaže ? HAM vs VER ?

BT52 ::

clown fiesta? Understatement

PrimozR ::

Exactly.

skyform je izjavil:

To je dirty driving v stilu Schumachera, ti, ki želijo tako zmagati so pod od podna ljudje, se ne čudim kaki mu je foter. Vozniki kot Hamilton, Alonso, Vettel, Button, Raikkonen, Hakkinen... nebi nikdar želeli biti na tak način prvaki. To so aamo taki kot Prost, Schumi in Verstappen.

Resno, ne jokaj no. Prosta je npr. nasadil Senna, toliko o tem, kdo je vozil umazano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Skyman ::

Tilen88 je izjavil:

Evo me doma, po napisnem vidim, da je bila clownfiesta :) kako kaže ? HAM vs VER ?

Te je skor F1 pocakala loh bi prisel ob 22h pa bi se imel 25 krogov do konca :))

Predator X ::

Tale napovedovalec je pa skos na maxu.

PrimozR ::

No no, sej še ni rdeče zastave :P

Majo pa čas itak samo do 21:00

Tilen88 ::

:D Ok vidim zdej razpored,..hamilton bo zmagal? Dvomim da maxsu zdržijo gume ?

PrimozR ::

Possibly.
««
115 / 139
»»