» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
113 / 139
»»

PrimozR ::

A se že kaj ve glede Maxovega menjalnika? Je vse OK?

springfield ::

Zgodovina sprememb…

scythe ::

Pestro bo danes, mam občutek, da bomo gledali vlakeca....:| Upam da bo imel Bottas dober dan, drugače bo slabo za Hamiltona ali pa tudi ne....:D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

DamijanD ::

Kako bo na štartu, ima tukaj 3. prednost pred 2. ?

broken/link ::

Twixz je izjavil:


Ampak vedno bolj kot razmišljam, vedno bolj privoščim Lewisu naslov. Zakaj... ne bom napisal, ker bo najbrž izbrisano :))

EDIT: Pa sem bil celo sezono bolj kot ne nevtralen oziroma objektiven. Vsaj zdi se mi :)

če gambino ni brisan, ne vem, česa se bojiš :) sploh pa je f1 tema ena najbolj kulturnih na slo-techu, ker se zelo pogosto ne strinjamo v stvareh, pa še vedno poteka diskusija na nekem nivoju.

danes bo po mojem mnenju veliko odvisno od štarta. če VER prehiti BOT, pol imamo dirko. če se HAM odpelje naprej, je konec.

Zgodovina sprememb…

scythe ::

DamijanD je izjavil:

Kako bo na štartu, ima tukaj 3. prednost pred 2. ?


Prvi ovinek gre v levo, tako da mislim da ima 2. mesto malo prednosti, seveda če dobro štarta! Zna pa pokati prvi ovinek, Max je za ritjo....
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Tilen88 ::

Twixz je izjavil:



Glede na letošnjo sezono bo Lewis zmagal ali ubije Maxa, ga zrine s proge, se zabije (bo probably Red Flag pa bo dirkalnik tišal do boksov in ga bodo popravli) ali pa dobro štarta in zmaga.

Meni je Max samo iz enega stališča zelo zelo dober dirkač. Ker ne glede na vso sranje, ki ga je doživel (npr. Baku) in ne glede na vse goljufije Mercedesa (Brazilija, Bahrain, Imola, itd.) in provokacije modne ikone tega športa ("8. naslov mi največ pomeni", "Valtteri je (zdaj ko ga bo najbolj rabil) njegov najboljši sotekmovalec (ko odhaja)") se ne preda. Gre lovit tiste milimetre ki so na stezi in na žalost ga je včeraj to potolklo.

Ampak vedno bolj kot razmišljam, vedno bolj privoščim Lewisu naslov. Zakaj... ne bom napisal, ker bo najbrž izbrisano :))

EDIT: Pa sem bil celo sezono bolj kot ne nevtralen oziroma objektiven. Vsaj zdi se mi :)


Napiši :D, saj tudi trolli pišej neumnosti in žalijo pa niso pobrisani, go go :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

broken/link ::

kratka je ravninca, tako da ima 2 vsekakor prednost pred 3. mogoče celo boljše kot 1.štartno mesto. se je pokazalo tudi pri dirkah F2.

edit: Sprint dirka1: po prvem ovinku je bil p2 pred p1. Sprint dirka2: p1 je ohranil p1, p2 pa p2, ampak je p1 takoj po štartu zaprl p2, drugače bi ga p2 šišnil :) si lahko pogledate hightlightse.

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

broken/link je izjavil:

Twixz je izjavil:


Ampak vedno bolj kot razmišljam, vedno bolj privoščim Lewisu naslov. Zakaj... ne bom napisal, ker bo najbrž izbrisano :))

EDIT: Pa sem bil celo sezono bolj kot ne nevtralen oziroma objektiven. Vsaj zdi se mi :)

če gambino ni brisan, ne vem, česa se bojiš :) sploh pa je f1 tema ena najbolj kulturnih na slo-techu, ker se zelo pogosto ne strinjamo v stvareh, pa še vedno poteka diskusija na nekem nivoju.

danes bo po mojem mnenju veliko odvisno od štarta. če VER prehiti BOT, pol imamo dirko. če se HAM odpelje naprej, je konec.

Saj bi rekel, da je tole (boldano) debatable, ampak ni ravno. Je en kup dretja. Je pa res, da je med bolj kulturnimi, ampak če drek plava na gladini greznice, to še ne pomeni prav veliko :D

scythe ::

Potem dobro za Bottasa, Max bo pa itak vozu na vse ali nič :)) A drugače se je kej prehitevalo na sprint dirki?
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

broken/link ::

pri f2 se je lepo videlo še eno stvar - če braniš pozicijo, hočeš to naredit na čistem delu steze. takoj ko greš na umazan del tvegaš, da bo blokiralo gumo/-e.
prehitevalo se pa je, ja. večina na enem mestu. tako da ne bo glih monaco :D

Zgodovina sprememb…

scythe ::

Pol bo pestra dirka :) Upajmo na čimveč akcije brez rdečih zastav. Evo Max bo uporabljal stari menjalnik iz prejšne dirke, novi menjalnik bodo pa lepo pregledali. Zakaj je vzel Max novi menjalnik ta vikend?
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Twixz ::

scythe je izjavil:

Pol bo pestra dirka :) Upajmo na čimveč akcije brez rdečih zastav. Evo Max bo uporabljal stari menjalnik iz prejšne dirke, novi menjalnik bodo pa lepo pregledali. Zakaj je vzel Max novi menjalnik ta vikend?


Ker lahko dobi novega brez kazni po toliko dirkah :)

TOP ::

Ja Lojze je prav smešen,kako je po kvalifikacjah objemal Botasa in najbolši njegov sovoznik,seveda je ko ga zmiraj premaga,Rosberg ne more biti.

Skyman ::

Sej je bottas priznal da je imel crne misli.Drugo leto bo mel pa kaksne drugacne misli :))
https://portal-f1.si/2021/12/bottas-spr...

Cr00k ::

F2 dirka je postregla, z dvema rdecima zastavama, helikopterjem v bolnico, 4 odpeljane kroge in predcasnim koncem... upam, da F1 dirka ne bo taka farsa.

PrimozR ::

Če bo kaj podobnega, bo tale poljub zida Maxa bolel še toliko bolj... Če bi se ponovil Spa in bi štartal s pola, bi bila čista zmaga zanj.

Tilen88 ::

Jst ne bom upal dirke gledat, upam pa de ne bo kake prekinitve predčasno pa da dirkajo do konca.

BT52 ::

https://www.reddit.com/r/formuladank/co...

oof xD

Samo, da RB ne naredi Ferrarija v Monaco. To bi bil velik facepalm.

Tilen88 ::

Haha dober meme :D

PrimozR ::

Tilen88 je izjavil:

Jst ne bom upal dirke gledat, upam pa de ne bo kake prekinitve predčasno pa da dirkajo do konca.

Česa te je pa strah?

Ben Dover ::

Danes se konča Lojzova sreča. Max GOAT

Tilen88 ::

Po primorsko rečeno ne bom imel časa za poglčedat, ker nekam grem.

Strah bi me bilo če bi bil ferrari na maxovem mestu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

PrimozR ::

Tilen88 je izjavil:

Po primorsko rečeno ne bom imel časa za poglčedat, ker nekam grem.

Strah bi me bilo če bi bil ferrari na maxovem mestu :D

Se mi je zdelo, da bo to, sam sem moral podražiti :D

BT52 ::

I would shit mine pants anyways. GG

Tilen88 ::

PrimozR je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

Po primorsko rečeno ne bom imel časa za poglčedat, ker nekam grem.

Strah bi me bilo če bi bil ferrari na maxovem mestu :D

Se mi je zdelo, da bo to, sam sem moral podražiti :D


Ni problema :D sem zastopil

BT52 ::

Čak se rutar joče kam je šel denar lol

Skyman ::

lepa saiz

Miren štart vsec mi je..

BT52 ::

Kak je LEC cvikno. Raje je popustil na štartu.

Skyman ::

Drugace bi poclo

Samo perez se je kr zgubil po casih videno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

BT52 ::

:D

Here we go

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Skyman ::

Evo sumija red flag?

BT52 ::

Mmm juicy stuff. :D

no comment ::

Kazen za Bottasa, sigurno.

PrimozR ::

Mnja... Če je res vozil počasi, bi bilo smiselno. Je pa jasno, da je to delal zase, ne da bi zaviral Maxa (realno Max ni izgubil nič, razen če bi sicer šel v bokse).

no comment ::

Vseeno za koga je delal. Ni dovoljeno.

BT52 ::

No dokaži tole. :D

Lahko FIA dobi samo prst v rit. Če je bilo znotraj minisektojev. Težko dokazat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

PrimozR ::

no comment je izjavil:

Vseeno za koga je delal. Ni dovoljeno.

Itak da ne, zgolj komentar, da ne bodo teorije zarote, da je zaviral Maxa :)

Skyman ::

red flag jao..je max najvec dobil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

no comment ::

Karma.

Skyman ::

tocn tako

BT52 ::

Ugh to pa je borderline

no comment ::

Ja. Mercedes bo imel (upravičeno) kaj za povedat.

zenith1 ::

Bravo Max :D

Skyman ::

haha se predno je bil predvajan pogovor z hamiltonon.. sem videl da joka pod celado ker je migal z glavo pa res je.

Hansb ::

Tole pa je Red Bull Dober odigral
Poceni menjava za Mercedesa Za Maxa pa bo zasonj :-)
Hans je banano

Skyman ::

Misle hamko da loh sam oni menjajo dele ostali ne med rdeco zastavo?

BT52 ::

Če pa je reklamni poster strgalo. Pa ne moremo tega imet.

codeMonkey ::

Well played RB :)

scythe ::

Opa pestro bo tole, tole se bo zdaj na nož vozilo :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|
««
113 / 139
»»