» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
38 / 139
»»

skyform ::

Ben Dover je izjavil:

Ne zapuščaj nas, ko jebe težake. Iz okay! :D Samo res si malo 44 fanboya, priznaj. XD

Jaz priznam, da sem VER in Lando fan in hater HAM, ne bit užaljen zdaj.


Eh zakaj bi te bil užaljen. Jaz navijam za Hamiltona ja ampak nisem tisti klasičn fanboy, ki so zaslepljeni in ga imajo za GOATa pa ne vem kaj vse. Včeraj sem bil ful besen nanj, da je nardil tako bedarijo in tudi brez problema priznam, da je bila napaka, jaz sem samo trdil da to ni napaka zaradi pritiska in sem še vedno tega mnenja, je pa bila bedasta napaka. Hejtam pa nea nobenga voznika, rad vidim različne voznike na stopničkah, kot npr včeraj Perez in Vettel, ko bo Hamilton odstopila pa še ne vem za katerega bom navijal, za enkrat so favoriti Norris, Leclerc in Russel, morda celo Max, bom še videl. Drugače sem pa bil ful die hard Fisichella fan od kar je začel 1997 in dokonca njegove F1 karriere. :D

Tilen88 je izjavil:

Nič bat prva zmaga hamiltona in bo nazaj :)


Se pošteno motiš, jaz sem vsako dirko tu, neodvisno od tega kaj se dogaja na dirki in kdo zmaga. Ti si kar precej manj v tej temi kot jaz, tako da ne vem zakaj si izmišljuješ takšne neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Tilen88 ::

Jaz sem že od začetka sezone tle pa tudi celo 2020 sem bil :D

skyform ::

Jaz sem tudi od začetka sezone, čist vsako dirko, samo poglej si moje poste in tudi 2020 sem bil.

Tilen88 ::

Sej nisem rekel da nisi. Samo ti si napisal da "odhajaš" pa sm malo podražil :p

skyform ::

Nisem mislil da odhajam za vedno, pač malo pavze, če sem že nekatere tako motil s tem break magic gumbom. Sem pač mislil da koga to zanima in tudi slike od volana sem prilimal, na katerih se lepo vidi kje je ta gumb itd, res ne vem zakaj to ne bi bilo zanimivo F1 fenom pa tudi, če ne maraš Hamiltona je zanimivo videti takšne zadeve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Ben Dover ::

Ahh tukaj moraš bluzit o 3mm šraufu in vplivu le-tega na pogonski sklop, sami "tehniki" in Miheliči. Nič narobe če si postal, nekateri nismo tok deep v mehaniki in techu. :)
Jaz sodim za volan, nekateri v garažo, vsak je malo drugačen, ne sekiraj se. Lepo da je tema zaživela letos, zadnja leta je bil bolj dolgčas.

Zgodovina sprememb…

billy ::

Cveto je izjavil:

Naj bi tudi s tem zaprli dovod zraka do zavor. Bi kar verjel, glede na to, kako se je kadilo. LH grabi panika in dela napake. Tako, kot so jih njegovi tekmeci vsa ta leta, ko je on kruzal na 95%.



Khm...verjetno je vozil bolj na 80%, kot pa 95...

driver_x ::

skyform je izjavil:

Break magic je gumb nad prestavo tisti crn zravn šraufa.


To pa res lahko pomotoma stisneš. Po radiu mu je rekel Bono, da ga je z up shift vklopil, tak da ga je zravn tresnil in potem temu pravite napaka pod pritiskom in da ne zna vozit in kaj še, to se pa lahko zgodi popolnoma vsakemu, razn tistim, ki nimajo break magic gumb. 8-)


Za voznika Hamiltonovega kova se vendarle nekako pričakuje, da ne pritiska gumbov kar povprek.

billy ::

Če je res, da ga je med up shiftom stisnil, se lahko potem tak gumb aktivira tudi med dirko, ali je "omogočen" le pri ogrevalnem krogu, potem ga pa diseblajo?

Cveto ::

Vsak, ki zna normalno spremljati Formulo 1, ceni Lewisa Hamiltona. Je vseeno top voznik, čeprav karakterno ni biser. Če pa je res "najboljši vseh časov", pa ne vem. Morda bo. Zankrat še ni tam, mu je bilo vse preveč postlano z rožicami (dominantnim avtom). Bomo videli. Saj sem napisal, Schumi ga je tudi lomil, ko je bil pod pritiskom. Vseeno pa se mi zdi, da je znal iz slabšega avta iztisniti več, kot Hamilton.

driver_x ::

Govoriti o "najboljšem vseh časov" je itak bedarija, ker:
- Se je šport skozi desetletja tako bistveno spreminjal, da dirkačev iz različnih obdobij ni mogoče primerjati med seboj. So obdobja, ko je bilo več poudarka na dirkanju, so obdobja, ko je veliko vlogo igrala taktika moštva, sedaj pa smo v obdobju, ko je zelo pomembno tudi varčevanje.
- Dirk izpred več desetletij nismo gledali, zato poznamo samo delčke zgodovine, ki so bili poleg vsega podvrženi različnim interpretacijam.
- Statistike niso primerljive, saj se sedaj vozi več dirk, točke se drugače podeljujejo, ipd.
- Potem pa so tu še povsem neobjektivna merila, ko nekomu ni všeč karakter enega dirkača, drugemu se zdi, da je nek dirkač več iztisnil iz avta kakor drugi, ...
- Edino kolikor toliko merodajno je gladati število osvojenih naslovov, pa še tukaj se najdejo komentarji, da je nekaterim lažje priti do naslova, kakor drugim.

Lahko pa se o tem spet prepirate, kot že mnogokrat v F1 temah tega foruma.

billy ::

Zato pa je GOAT subjektivni izraz in ne odraža "vsesplošnega" vedenja.

endelin ::

GOAT je sigurno ta mercedesov dirkalnik že slabo desetletje:))

billy ::

Ni nujno, ne spomnim se kdaj točno je to že bilo, ampak mislim da je alfa tudi dominirala, eno sezono celo tako, da so vozili na vsaki dirki krog pred vsemi, če ne še več.

facepalm ::

driver_x je izjavil:

Govoriti o "najboljšem vseh časov" je itak bedarija, ker:
- Se je šport skozi desetletja tako bistveno spreminjal, da dirkačev iz različnih obdobij ni mogoče primerjati med seboj. So obdobja, ko je bilo več poudarka na dirkanju, so obdobja, ko je veliko vlogo igrala taktika moštva, sedaj pa smo v obdobju, ko je zelo pomembno tudi varčevanje.
- Dirk izpred več desetletij nismo gledali, zato poznamo samo delčke zgodovine, ki so bili poleg vsega podvrženi različnim interpretacijam.
- Statistike niso primerljive, saj se sedaj vozi več dirk, točke se drugače podeljujejo, ipd.
- Potem pa so tu še povsem neobjektivna merila, ko nekomu ni všeč karakter enega dirkača, drugemu se zdi, da je nek dirkač več iztisnil iz avta kakor drugi, ...
- Edino kolikor toliko merodajno je gladati število osvojenih naslovov, pa še tukaj se najdejo komentarji, da je nekaterim lažje priti do naslova, kakor drugim.

Lahko pa se o tem spet prepirate, kot že mnogokrat v F1 temah tega foruma.

Jaz sem spremljal F1 od nekje 96 do 06. Nato nic do lanske sezone. Vecine dirkacev nisem poznal. Za nekatere sem samo slisal iz medijev (sploh nisem vedel, da je Hamilton "GOAT").
Spremljati sem pa zacel zaradi voznika z napisom VER na levi strani ekrana.
Slucajno sem med sezono "19 pasivno spremljal dirko, ko sem bil na obisku in je bila TV vklopljena in na mute. Predvajala se je ne vem katera dirka. Pogled mi je uhajal na TV in je reziser kazal edinega voznika, ki je drzal pace za Mercom. Me je prav spomnilo na golden days Schumija.
Vedno sem imel rad dvoboje dobrih voznikov, s tem da ima eden vec talenta, drugi pa boljsi dirkalnik.
Kolikor sem uspel videti v dveh sezonah (in nadoknaditi fuckload drugacnih pravil), sem mnenja, da je VER boljsi oz bolj talentiran od HAM in ga bo, v kolikor bo imel primeren dirkalnik, pocasi potisnil v ozadje.
Na zadnjih dveh dirkah je HAM dosti pokazal..
Pa ne mislim o slabi razvrstitvi, saj sta bili progi neidealni za njihov dirkalnik, temvec o temu kako reagira pod pravim pritiskom, ko je dejansko v igri naslov prvaka.

skyform ::

No, če nisi gledal niti enga leta v Hamiltonovi karieri potem bolj težko veš kako je on funkcioniral pod pritiskom, zdaj moraš tudi vedeti, da je že malo v letih. To je enako kot da ne bi gledal Schumijeve kariere, pa bi ga začel gledati v njegovih zadnjih letih, ko ga je Alonso namazal, ker je to sedja podobna situacija, razlika v letih je enaka med Hamiltonom in Verstaopnom, kot je bila takrat med Alonsom in Schumijem. Hamilton se je že v svojem prvem letu moral kosati z 2x WC Alonsom v enakem bolidu in sta na koncu končala z enako točk. Tudi z precej slabšim Mclarnom je dostikrat nagajal Redbulloma, takrat, ko je še Redbull dominiral, precej podobno, kot kar je Max delal z Redbullom v zadnjih letih proti Mercedesom. Hamilton je v svojih začetnih letih bil točno to kar je bil Verstappen, precej sta oba izstopala, ko sta prišla v F1 in bolid pripeljala na mesta, ki jih noben drug ne bi in podobna beasta sta v dežu itd. Tako da nikdar ne bom razumel to sovraštvo do Hamiltona, ker ko je on prišel v F1 je točno tako izstopal kot Max, in vozil podobno nevarno, vjugal, prehiteval kot nor, Max je kot nova moderna verzija Hamiltona, tako da vas ne zastopim.

skyform ::

In kot sem že napisal, jaz nisem Hamilton fanboy, navijam zanj ja ampak jaz pa gledam F1 od leta 93 nonstop, vsako dirko in sem navijal za polno voznikov, od Senna, Hill, Villeneuve, Hakkinen, Raikkonen, Fisichella, Hamilton, tudi ostale rad vidim na stopničkah, sploh tiste, ki niso velikokrat itd. Sem bolj F1 fan kot samo fan voznika. Za Fisicota sem res bil ful fen ampak bom vedno bolj fan samega športa, neodvisno od tega kdo bo vozil, ker mi je F1 kot zrak, ga potrebujem, lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

skyform ::

Najbrž pač imate poln kufer zmagovanja Mercedesa in Hamiltona in želite spremembo, to popolnoma razumem ampak boste enako reagirali, če bo Max zmagal 4-5 prvnstv zapored, a boste tudi njega zasovražli in želili, da spet nekdo drug zmaga, in bo potem an enkrat Leclerc večji car ali kak Russell, bo zanimivo videti sploh za tiste, ki so Max fani. Tudi Redbull ni bil najbolj priljubljen, ko je dominiral, sedaj pa ga naenkrat spet vsi obožujejo in navijajo zanj, da bi premagal Mercedesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

springfield ::

Ti nisi fanboy, a v vsakem postu zelis prikazat velicino Hamiltona, ga branis, ko naredi napako, itd.

skyform ::

Se vidi, da nisi niiti prebral vseh mojih postov, poglej si samo zgoraj kaj sem napisal, da je nardil bedasto napako, a se bi morda moral še prikloniti pred teboj in reči kaj posebnega , da bo zate priznanje veljalo?

billy ::

Lojz je pač "podn" od človeka, zato ga jaz ne prebavljam. Isto nisem mogel šumaherja, ko je bil v eklipsu kariere, šele potem, ko je šel v merc in pokazal, da je OK, mi je postal všeč in sem ga začel cenit.
In navijam kontra lojzi, ne kontra mercu, samo zato, da ne dobi 8. naslova. Če bi tja prišel Russel, bi z veseljem videl, da zmaguje.

facepalm ::

Damn, kaksen izliv zaradi enega mnenja.
Seveda se strinjam, da je HAM ze v letih in si predstavljam kako je izgledal zacetek njegove kariere v F1. Jaz sem podal mnenje glede AKTUALNEGA performancea. Mogoce je HAM zaspal na lovorikah in ze leta ni izkusil tak pritisk pa je zato tako "zivcen".
Glede primerjave s Shumijem v mokrem.. bom moral pogledat kaj za nazaj, ker kar sem videl do sedaj, ni bil HAM posebno spreten v dezju. Obcutek mi daje, da underperforma takrat, ko nima idealnih pogojev.
Spet.. to je moje mnenje in zgolj na TRENUTNI performance. Kaj je blo pred 5+ leti, ne vem.
Trenutno navijam za Verstappna in Tsunodo. Spremljam pa seveda tudi MSC. Konstruktorsko pa mi je Ferrari se vedno najbolj pri srcu.
Fuck it. Imam svoje mnenje. Lahko je tudi napacno.

billy ::

Osebno mnenje ne more biti napačno :)

skyform ::

Sorry ampak, če nekdo napiše, da Hamilton ni spreten v dežju... se vidi da nisi gledal F1 10 let. Kako lahko potem gradiš na tem osebno mnenje o vozniku res ne vem, še lani je bil v Avstriji 1sec pred drugim po dežju. Samo poglej si koliko zmag ima po dežju, in poglej si malo dirke za nazaj, ko je leta 2008 v Silverstone skor cel grid za 1 krog prehitel po dežju, Massa se pa je zavrtel enih 20x in potem bi si naj Massa zaslužil prvenstvo v 2008. Tudi prav očitno je kako Hamilton in Max po dežju vozita drugačno linijo od ostalih voznikov, vsi se držijo idealne linije, ki se vozi po suhem, Max in Hamilton pa vozita izven idealne linije, v enih ovinkih bolj znotraj drugih zunaj, to je bilo prav lepo razvidno v Barziliji 2016.

billy je izjavil:

Lojz je pač "podn" od človeka, zato ga jaz ne prebavljam. Isto nisem mogel šumaherja, ko je bil v eklipsu kariere, šele potem, ko je šel v merc in pokazal, da je OK, mi je postal všeč in sem ga začel cenit.
In navijam kontra lojzi, ne kontra mercu, samo zato, da ne dobi 8. naslova. Če bi tja prišel Russel, bi z veseljem videl, da zmaguje.


A ga poznaš osebno? Zanimivo je da takšna izjava pride iz tvojih ust, ki se tako rad delaš norca iz ljudi, kaj potem to pove o tebi? Jaz tudi nisem Schumija najbolje prenesel ampak sem vseeno imel rešpekt nad njegovimi dosežki. Potem v Mercu je res postal malo bolj simpatičen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

billy ::

Saj smo videli kakšen je, smo hitro pozabili famozni monaco izpred nekaj let? Pa potem monaco letos - ko se je usajal, kot da je on šef moštva in ne samo plačan voznik.

Pa dogajanje izven steze poglej, s pesom se okoli fura, BLM scena, uhan v nosu, babe resne sploh nima.

skyform ::

Se pravi imaš raje ljudi, ki se pretvarjajo, delajo fine v javnosti, odzadaj pa so drugačni, zahrbtne ljudi. Max tudi vsega sranja ven zlaple, pa praviš kako ti je to všeč, da vse direkt pove.

Evo poglej spet je glasn.

https://www.planetf1.com/news/max-verst...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

facepalm ::

Ne vem no.. poudaril sem trenutni performance. Jaz sem nekoc bp prekolesaril 200km turce, pa to ne pomeni, da sem danes dober kolesar.
HAM letosnji dez ni ravno obvladal..
Al to ne steje, ker nima vec obcutno hitrejsega dirkalnika od ostalih?

skyform ::

A 2020 je pa bilo nekoč? V Imoli sta pa bila spet daleč najhitrejša z Maxom.

billy ::

Ne, saj je kul, da je tak, kot je, samo meni to pač ne sede, in meni osebno je bruh. Pravilno pa, da je tak kak je v duši.

skyform ::

Razumem, da ti je lahko nekdo antipatičen, to ti je lahko že na prvi pogled, ali iz mimike, obnašanja itd in da zaradi tega nočeš, da zmaga ali ne navijaš zanj. Ampak pisati, da je podn od človeka in ne vem kaj vse, zanikati vse njegove dosežke in imeti čist nič rešpekta je pa nekaj drugega. Saj ne poznamo nobenega voznika osebno tako, da ne bomo nikdar vedli kakšni so v resnici. A gledamo tekmovanje v osebnosti in izgledu ali dirkanju na stezi?

ripmork ::

facepalm je izjavil:


Jaz sem spremljal F1 od nekje 96 do 06. Nato nic do lanske sezone.

Uf, zamudil si res napete finalne dirke (07, 08), v Holivudu si ne bi mogli zmislit bolj norih scenarijev :D
2012-ta sezona pa v prvih 7-ih dirkah postregla s sedmimi različnimi zmagovalci, to je bilo res fajn gledat. Prvič kar se spomnim, da je bil šport tako nepredvidljiv.

Hamilton se je v svoji prvi sezoni praktično boril za naslov, vozil je pa na nivoju (sotekmovalca) Alonsa, torej izjemno dober začetek za novinca. Nisem sicer več pravi fen nikogar od odhoda Hakkinena, sem pa načeloma vedno bil bolj za underdog-e. Dokler je dobra borba mi je vseeno kdo na koncu osvoji prvenstvo. Bi pa pred njegovo dokončno upokojitvijo rad videl še kak odmeven rezultat s strani Alfonza - preprosto, ker je res odličen dirkač (z izrazito slabim timingom za izbiranje ekip):)

billy ::

skyform je izjavil:

Razumem, da ti je lahko nekdo antipatičen, to ti je lahko že na prvi pogled, ali iz mimike, obnašanja itd in da zaradi tega nočeš, da zmaga ali ne navijaš zanj. Ampak pisati, da je podn od človeka in ne vem kaj vse, zanikati vse njegove dosežke in imeti čist nič rešpekta je pa nekaj drugega. Saj ne poznamo nobenega voznika osebno tako, da ne bomo nikdar vedli kakšni so v resnici. A gledamo tekmovanje v osebnosti in izgledu ali dirkanju na stezi?


Njegovo dirkanje na stezi je pokazal takrat v monacu, no, pa tudi letošnji monaco je lepo pokazal kak voznik je.

Ko gre po njegovo je oh in sploh, ponižen in kleči, ko pa je krivo moštvo (on sam seveda nikoli ne), pa se repenči kot, da je ekipa njegova.

dild0idis ::

billy nehaj, ker se smešiš in pišeš bedarije

Smo dojeli, da si Ham hater in te bomo tudi tako obravnavali.

ps: Če pa iz ene dirke delaš zaključke, si pa navaden bebec!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

billy ::

Težko je dati več primerov, ker je vedno vozil v top avtu, upam da bo šel skupaj z meercom v zaton, tako ga bomo lahko gledali prvič v ne-superiornem avtu.

Je pa sigurno še kak primer, samo ne spomnim se ga zdaj.

skyform ::

@ripmork Res je, dosti dobrih sezon je zamudil, 2012 prvih 7 dirk je res bil fun. 2007-2008 napeta sezona od začetka do konca, nore borbe, 2009 presenečenje Brawna. 2014 huda borba med Hamiltonom in Rosbergom, spominjala na Seno in Prosta v Mclarnu, sploh Bahrain, ma dosti vsega je bil v teh 10 letih. 1 točka med prvem in drugem 2007, 2008, 4 točke med Vettlom in Alonsom 2010, samo 3 točke med njima 2012, pa tudi 2009 je na koncu bilo vseeno kar tesno med Vettlom in Buttnom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

dild0idis ::

Že samo lanskoletna Turčija kaže zakaj je Hamilton tam, kjer je!

Sploh ne rabiš iti leta in leta v pretklost.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Cveto ::

Hamilton je gotovo izreden voznik. Malo je takih. Se pa zdaj kaže da TAKO izreden, kot je zgledalo, pa spet ni. Merc je imel namreč tako premoč, da so tudi na dirkah sandbaggali, pa so še vedno komot zmagovali. In v takih razmerah potem ni težko narediti "Hammertime", če ti za kak krog dovolijo odpreti moč na pravo.

Prepričan sem tudi, da bi bil boljši voznik, če ne bi tako dominiral. Poglejte Schumija, on je šel skozi toliko nekih bojev, da je bil prav "navožen" tega, Hamilton se je pa leta vozil po prazni stezi. Zaradi avta mu je bila edina konkurenca sovoznik, kjer ga je Nico tudi enkrat nesel, Bottas je pa itak slabši (in je zato tam, kjer je).

Pravijo sicer, da Russel drugo leto v Merc, za dve leti. TO zna biti še zanimivo. Da ne bo Hamiltonu naredil tega, kar je on Alonsu.

PS. F1 spremljam od nekje leta 88. Prav leta sicer bolj casual, odkar je bil na sceni Schumi (ali pa recimo od leta 93) pa vsako tekmo.

dild0idis ::

Dajmo raje počakati do konca sezone, predenj dajemo nekakšne zaključke...

A, če bo Hamilton pral Russella, kakor sedaj pere Botasa boste spremenili mišljenje, kaj pa, če bo Perez na koncu sezone pred Verstappnom? >:D

ps: Hvala skyform za popravek.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

billy ::

Težko bo, ker vprašanje kakšno klavzulo bo lojza zahtevat, za russla.

bi pa bilo to pametna poteza iz nejgove strani, pustiti russlu da pride, vključiti klavzulo, ga premagati in se kao izkazati kot goat.

DamijanD ::

Od Russla taktika v tem primeru pa bi morala biti Barrichello:)

Tilen88 ::

Nevem kje sm slučajno videl novico, da naj bi bilo do Silverstona znano al pride Russell al ne. Kolk so novice resnične pa nevem.

billy ::

Twixz ::

Russell če je pameten naj da pogoj da se ne bo podrejal Hamiltonu ampak da dirkata vsak svojo dirko brez da se zabavata kot npr Nico in Lewis v Španiji.

Mislim, Lewis ne prenese več toliko pritiska kot ga je včasih? Tudi njegova sreča letos je bila res neverjetna.
Imola glih ko se je zradiral iz proge se struskata Bottas in Russell, rikverc nevarno na progo brez kazni.
Baku isto, Maxu raznese gumo in celo po lastni napaki zgubi drugo mesto, potencialno zmago.
V Portugalski pa za Pereza spraševal če ma blue flags. Tu se mi je tako smejalo ko je v Bakuju za*ebal. Evo ti blue flags za Mazepinom...
V Monaku na račun Bottasa in prvega vijaka v zgodovini ki se ga ni dalo odšraufat pridobi mesto...
Bahrain pa itak ne bom komentiral, če bi bil moški bi priznal da je bil Max hitrejši ne glede na to da je on 30x sekal črto na mestu kjer ga je Max pokoril.

Kakorkoli, rabi enega konkurenčnega sotekmovalca ki ga bo gnal ne pa šlepal do zmage. Bottas je psihično pomoje čist pr koncu že.
Perez se je tudi čudovito uklopil v Red Bull. Mislim da letos Red Bullu nihče ne more vzet konstruktorskega naslova. Kako je pa z driver's championship pa ne upam napovedat. Želim si Maxa na vrhu, Checo bi tudi bil super ampak ne bom zaradi sreče nekaterih kaj napovedoval.

Ferari ima tudi super ekipo edino Ricciardo mora še malo prit k seb da bo z Landotom tam pri top 5. Pa bo super! :D

Tilen88 ::

Toto naj bi že obvestil russla in managment, da naj se pripravi za zamenjat bottasa v 2022

BT52 ::

Da se ne boste preveč kregali. Zdaj bodo prišle Mercedesove proge pa bomo videli, če lahko Ham odstrani napake.



Mal sprostitve. :D redemption arch by SBinnoto, Vetttel rises in NO2 RB kočno pokazal jajca. Ha ha v šali je nekaj resnice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

billy ::

Večje vprašanje je, če lahko bottas priključi hamlu in perez maxu. IMO bo ekipa, kje bo lahko 2. voznik naredil to bolje, na koncu zmagala.

PrimozR ::

Mal premal driftanja za glasbeno podlago, ampak OK, quite fun :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Ben Dover ::



:))

Tilen88 ::

Gledam zdej proste, bottas v57.1, da še on začne odžirat točke Hamiltonu ta bi šele bila

Ben Dover ::

««
38 / 139
»»