» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
36 / 139
»»

Ben Dover ::

Evo na koncu smo vsi srečni. Se vidimo čez 14 dni! :))

Le wild Gasly appears! Ulalala

Zgodovina sprememb…

BT52 ::

WTF je blo tole.

skyform ::

To bo fajn podium, to bo eden bolj vesel kot drugo.

ripmork ::

springfield je izjavil:

Velikokrat spremenijo minimalni pritisk iz petka no soboto.

tnx za info

restart pa: Just... wow... :))
Max in Lewis ostajata na par pik razlike, fajn. Perez, Vettel, Gasly zelo zasluženo na stopničkah. Alonso pa P6 :D

skyform ::

PErez pa kr 3tji v skupnem!

Cveto ::

HahahHahaHa...

Ima pravde, bi rekli bratje. S tem da si je BLM kriv sam, Max pa ne (ok, lahko bi malo manj teral).

Dobra sezona, ni kaj. Mi ni žal da sem vzel naročnino.

BTW, tukaj gor je bilo nekaj debate o aplikacijah za F1. Jaz imam zdaj nov TV z android TV in sem šel pogledat za aplikacijo in je bila gor, native za Android TV. Delala je perfektno, hitro, niti enega zatika... Pohvale!

Skyman ::

skyform je izjavil:

To bo fajn podium, to bo eden bolj vesel kot drugo.

Tocno tako..To se manjka v F1 ne pa una klasika k se gleda "10 let"

springfield ::

skyform je izjavil:

Napaka? A si videl bremze? Ptem je Max tudi nardil napako. :))

Malo se je kadilo na startu. Velikokrat se. Ce bi zavora odpovedle, ne bi prisel do cilja. Ko nima sekunde hitrejsega avta, pac dela napake.

Mimogrede, Ganon se je znova skril v lukno? :))

Tilen88 ::

Ni edini, je kopica ljudi tukaj ki se pojavijo samo ob določenem dogodku :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

facepalm ::

Zanimiva dirka in je lepo videti tak podium.
GOAT pa ocitno ni vec tako "G".

skyform ::

springfield je izjavil:

skyform je izjavil:

Napaka? A si videl bremze? Ptem je Max tudi nardil napako. :))

Malo se je kadilo na startu. Velikokrat se. Ce bi zavora odpovedle, ne bi prisel do cilja. Ko nima sekunde hitrejsega avta, pac dela napake.

Mimogrede, Ganon se je znova skril v lukno? :))


Glej jaz se ne sekiram, kaj točno je bilo samo Hamilton ve. Zdaj je saj fer, razlika ostaja kot po Monacu. Kot sem že večkrat napisla tu, uživam v tesnem bojo za prvenstvo vse do zadnje dirke!

Skyman ::

facepalm je izjavil:

Zanimiva dirka in je lepo videti tak podium.
GOAT pa ocitno ni vec tako "G".


Legenda pravi da še vedno potuje proti Uzbekistanu:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

BT52 ::

Skyman je izjavil:

facepalm je izjavil:

Zanimiva dirka in je lepo videti tak podium.
GOAT pa ocitno ni vec tako "G".


Legenda pravi da še vedno potuje proti kazakhstanu :)


LOL mogoče ga je VES brcnil čez mejo ahha

Skyman ::

ja tocno tako BT52

Konlov ::

Bravo telekom slovenije aka NEO. Res ste sposobni... Odlična uporabniška izkušnja...

Skyman ::

Pereza je hidravlika izdala....

skyform ::

Hamilton pa je imel break magic vklopljen ali pozabil izklopit zato mu je zablokiralo kolesa.
Brake magic uporabljajo v warm up lapu, da spravijo bremze na temperaturo.

Team radio
Lewis: Did I have magic on? Could swear I turned it off
Pit: You did but you turned it on with the up shift, nekaj takega, nisem prav razumel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Skyman ::

Bottas mu ga je vklopu fix

Tale pogovor ga WIN z driver of day zmagovalcem,je seb reku kje je dobila telefonsko da ga je poklicala haha CAR

skyform ::

Ja ta je bla dobra od Vettla. :))

Skyman ::

Jap seba je vedno za štose :D Letos mi res ni zal za F1 narocnino,to je res milina ko vsak dan beres po forumih kje so prenosi kje ne.Edino ta Pre-race pa post race show mi malo "šepa" napram sky prenosu zato nakoncu oboje gledam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Ben Dover ::

Vse najdete na sportsurge, ne vem kje je problem, preveč EUR? :)) Folk sprašuje vsako dirko, kot da ne ve kako shranit url, lol...

Zgodovina sprememb…

Skyman ::

Jaz to vse vem.Zakaj bi bilo prevec evrov zato ker placujemo? Ves kako je jz lahko zase recem eni pjaca pa ciki eni pa ne eno ne drugo,sam zase ve kako in kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Ben Dover ::

Skyman je izjavil:

Jaz to vse vem.Zakaj bi bilo prevec evrov zato ker placujemo?


Glede na zadnjih nekaj sezon bi morali oni plačat vam. :D
Ampak ok vsak po svoje...

Skyman ::

Sej mi placajo samo ne dobim direkt od F1 ampak od bet356.Vsako dirko nekaj dam in imam EUR sem ze prejsno dirko ali 2 napisal da sem si ze poplacal letno clanarino.Sicer pa tako kot si napisal vsakemu svoje.Vsak si svoj denar zasluzi osebno nimam nic narocnin razn F1tv-ja.Enim je pac lajf netflix in gledanje serij itd..Prejsna leta sem vedno gledal preko ace stremov,vmes TV3,in streami,letos pac F1 tv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Ben Dover ::

A onboarde lahko menjaš po bolidu na F1TV ali imaš samo main feed? To bi še plačal..

Zgodovina sprememb…

Skyman ::

Imas onboard kamere,main feed,tracker,pit line (kamera),data

Ben Dover ::

Hmmm pol pa ni tako slabo. :)

Skyman ::

plus tega je 1080p 50fps mislim da( za Fps nisem cisto fix je pa tle nekje)

BT52 ::

Jup pa še pozneje lahko pogledaš, če nimaš časa. Zame tole odtehta vse.

skyform ::

Pa še komentatorje lahko izbereš, angleške, nemške...

Skyman ::

Dobro da imamo še koga ki zravn sodeluje.Pozabil se komentatorje samo alešica pa nimas na zalost :))

springfield ::

Ce imas placano, lahko naredis tudi kaj takega https://www.reddit.com/r/F1TV/comments/...

skyform ::

Lol ne Alešiča pa ni, kul opcija je tudi, da lahko izklopiš komentatorje in gledaš lepo brez, če želiš.

springfield je izjavil:

Ce imas placano, lahko naredis tudi kaj takega https://www.reddit.com/r/F1TV/comments/...


Ta pa je že huda, geekerska. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Skyman ::

trga tale postavitev,44 fanboj mu sprica na mecko :))

Prehitevanje sumija,mazespin umazano
https://twitter.com/kev667/status/14015...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Tilen88 ::

Taki majo ponavadi še posterje po stenah, obesek za kljič pa šalco :P

Cveto ::

BTW, za Android tv je na voljo tale app. Je legit (rabi pro naročnino) in dela vrhunsko. Ni pa original od FIA-e. Vizualno sicer čisto osnoven, a dela zelo hitro, slika pa je vrhunska. Meni dela dosti lepše kot app za mobilne telefone, ki je znal štekat. Ima tudi arhiv.

dild0idis ::

Zabavna dirka, bomo videli kakšne moči bodo na naslednji dirki.

Se zna zgoditi, da se bo ali Ham ali Ver, še kar ornk tepel po glavi.

ps: IMHO tu Pirelli ni glavni krivec, ampak enostavno ekipe, ki hočejo narediti preveč krogov z gumami.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Ben Dover ::

Ni res vse je bilo v mejah, ki jih VSAKO DIRKO POSTAVI PIRELLI. Ne bluzi.. :))

Stroll lap 30
Max lap 32

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

Še nekaj dodam, tudi Max bi lahko svojo rit malce hitreje prestavil na varno, ne pa, da je gledal in brcal še gumo in potem še laufal čez progo.

Tole si zasluži vsaj denarno kazen!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Ben Dover ::

Če je bila rdeča zastava, wtf si ti gledal????? Človek se skoraj ubije po tuji krivdi ti pa pljuvaš po njem in zahtevaš kazen.. a si ok?

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

ps: Benči: "Hamko joka glede gum, kaka jokica je to!" Ver se zaleti zaradi gum. Benči: "Pirelli je kriv!"


Rdeča zastava je bila kasneje!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Ben Dover ::

Ok vidim, da ti prav nič ni jasno. :))

dild0idis ::

Ben Dover je izjavil:

Če je bila rdeča zastava, wtf si ti gledal????? Človek se skoraj ubije po tuji krivdi to pa pljuvaš po njem in zahtevaš kazen.. a si ok?


A naslednjič, ko ga bo pa kdo povozil, boš pa jokal, da je spet redeča zastava in da se lahko dirkači prosto sprehajajo po dirkališču gor in dol!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

pviran3 ::

Bitka za naslov bo še dolga :P
Zanimiva sezona do sedaj...

Jaz sem se tudi malo čudil, ko je Max brcal gumo, in tekal po stezi... Safety first

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pviran3 ()

Ben Dover ::

dild0idis je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Če je bila rdeča zastava, wtf si ti gledal????? Človek se skoraj ubije po tuji krivdi to pa pljuvaš po njem in zahtevaš kazen.. a si ok?


A naslednjič, ko ga bo pa kdo povozil, boš pa jokal, da je spet redeča zastava in da se lahko dirkači prosto sprehajajo po dirkališču gor in dol!


Rdeča zastava je bila še preden je stopil iz bolida, če ne rdeča pa ziher rumena ne vem točno. Zastave so z razlogom in to je varnost na določenem odseku za dirkače in osebje, tako da ni tvegal nič, človek dirka še preden je hodit začel, bo že vedel kaj dela in ti nisi nek faktor, ki bo sodil in pametoval top dirkaču. Če bi bil jaz on bi tudi zbrcal tisto gumo sredi proge v paddocku pa še kakšnega Pirelli majstra v jajca. :D

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

Še enkrat, malce smešno je, kako ves čas jokajo o varnosti, potem pa vidiš enega Ver, ki bi moral bolje vedeti, pa tam skače po dirkališču in brca gumo.

Tole bi morala biti vsaj denarna kazen, da ne bo naslednjič ponovil svoje zelo nespametne poteze!

Rumene zastave in rdeče zastave so mišljene za varnost, ne da nekdo, ki se je zavrtel, joka in brca gumo!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Ben Dover ::

Zavrtel? Ti nisi gledal dirke sploh... Zavrtel se je na ravnini pri 250km/h plus? Halo?

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

ps: Zaletel, namesto zavrtel!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Ben Dover ::

Vsaj ovinek zna speljat za razliko od HAM-a. :))

dild0idis ::

Ben Dover je izjavil:

Vsaj ovinek zna speljat za razliko od HAM-a. :))


Saj zato pa imata na tej dirki enako pik!

Na dirki, ki je bolj odgovarjala Red Bullu in jo je Sergio Perez celo zmagal!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

««
36 / 139
»»