» »

Autocad rabim pomoč

Autocad rabim pomoč

Laki_lai k ::

Rabim pomoč glede deljenje objekta na stopinje.Torej imam izrisan tak predmet ki bi ga moral razdelit na lestvico z stopinjami od 0-60.A mi prosim kdo lahko pomaga kako to storim.Prilagam sliko kaj imam v mislih.
Hvala
Lp

HotBurek ::

Kdaj bo slo tek programer nagruntal PHP in onemogočil ta mega dizaster, ko se HTTP slika ne prikaže, ker brskalnik blokira loudanje HTTP vsebin na HTTPS strani? Še letos? Akcija.

http:----------------DELETE------------------------//shrani.si/f/2Q/11P/zPyVypy/tube-notcher-2-wns-tn2b-.jpg
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

nejcek74 ::

narisi krog, uporabi ukaz "divide" in stevilo delev = 360
https://thesourcecad.com/divide-autocad...

Highlag ::

Črto lahko narišeš in nato narišeš array(pattern) in jo rotiraš za želen kot. Višek odrežeš z dvema krogoma.
Lahko ročno narišeš črto z ukazom
@10<0
nariše črto dolgo 10 enot pod kotom 0 stopinj. Potem z dvema krogoma odrežeš viške..
Velik načinov samo kaj hočeš točno...
Never trust a computer you can't throw out a window

Laki_lai k ::

Hvala vsem.Sem nekako spacal to skupaj.sedaj pa imam drug problem kako številke centrirat na te daljše črte.Prilagam sliko(upam da se bo prikazala).Številke sem pisal po arcu(loku) zato je problem ker so razpotegnjene po loku in so posledično vezane na lok in ne na te črte.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

A imaš vsako številko zase ali je vse skupaj en tekst?
Če je prvo, bi proval nekako snapnit tekst okvirček na črto.
Če je drugo verjetno premikanje zankov na roke? :S
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Laki_lai k ::

Je vse skupaj je.Torej edina varianta da ročno pomikam.Sem mislil da obstaja kak dokaj simpel način za to oštevilčevat.Ja nič bo pa treba na roke.
hvala

Machete ::

Pa še premeni font ali zmanjšaj razmik med znaki. Počakaj še koga, mogoče obstaja možnost, jaz sem malo out pa ful lažje je, če imaš dejansko fajl pred sabo, ker je vedno več poti za nekaj naredi :D
Jaz bi vzel ta tekst, pustil samo dva znaka in kopiral v array vsakega zase. Potem jih lažje nastaviš.
Ne šparaj s pomožnimi loki in črtami, da imaš neko šablono kje morajo stati številke. To vse potem pobrišeš.
(čeprav bi tudi s presledki moral tole kar ok rešit, tako kot imaš sedaj tekst v celoti)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Laki_lai k ::

Machete je izjavil:

Pa še premeni font ali zmanjšaj razmik med znaki. Počakaj še koga, mogoče obstaja možnost, jaz sem malo out pa ful lažje je, če imaš dejansko fajl pred sabo, ker je vedno več poti za nekaj naredi :D
Jaz bi vzel ta tekst, pustil samo dva znaka in kopiral v array vsakega zase. Potem jih lažje nastaviš.
Ne šparaj s pomožnimi loki in črtami, da imaš neko šablono kje morajo stati številke. To vse potem pobrišeš.
(čeprav bi tudi s presledki moral tole kar ok rešit, tako kot imaš sedaj tekst v celoti)

Hvala sem že porihtal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafiti

Oddelek: Sedem umetnosti
293777 (2462) BivšiUser2
»

Prenos videa iz 24ur

Oddelek: Pomoč in nasveti
287157 (4174) ghost13xc
»

Hp color laserjet 1600

Oddelek: Pomoč in nasveti
8965 (857) Jakaukmar
»

iz kje izvira ta zvok?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232015 (2015) Veron
»

Adobe reader instalacija probem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61311 (1288) Jakka

Več podobnih tem