» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
419 / 1490
»»

fomator ::

Alice pada. Še dobro da sem dal vsaj pol do časa ven. Mogoče dokupimo spodaj? Bi znalo nardit še en vzpon

kow ::

wowmijav je izjavil:

Čist eno random vprašanje, kdaj kej vi prodate svoje coine, ko mate 50%,100% ali x2,x3,x4... plusa? Vidim, da se mi je še težje odločiti, kdaj prodat, ko pa kdaj kupit :). Mogoče me še najbolj zanima v tem primeru BTC.


Ko gre gor se moras sprasevati kdaj bos prodal, ko gre dol pa kdaj bos kupil. Ni cudeznega odgovora. Za BTC se moras pac vprasati v kaj verjames. Verjames, da je store of value, ki bo vzel primat zlatu? Verjames, da ga oblast prej ali slej unicila? Verjames, da bo bitcoin unicil fiat? Kot pri vsaki zadevi, moras pac povedati v kaj verjames...

Luc8 ::

Kdo kaj ve kam gre BTC? Kakšna napoved, graf za naprej?

endelin ::

Konec bull runa, sledi še sucker rally da bo po učbeniku? Je bila sobota vrhunec? Mnenje hodlerjev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Mato989 ::

endelin je izjavil:

Konec bull runa, sledi še sucker rally da bo po učbeniku? Je bila sobota vrhunec? Mnenje hodlerjev?


Pa daj nehaj bluzit, en teden nazaj si isto pisal kako je konec bulla... zmes pa BTC ATH...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zezz ::

endelin je izjavil:

Konec bull runa, sledi še sucker rally da bo po učbeniku? Je bila sobota vrhunec? Mnenje hodlerjev?

Mal še gor da Ameri spufajo svoje stimuluse pol pa dol, dnarja bo itak zmankal, eni pa že komaj čakajo na šort

Pa še tko bo vmes še kr neki šlo za meme stockse ala gme ipd.

Aja sam da bo padec po tem res očiten

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

wowmijav ::

kow je izjavil:

wowmijav je izjavil:

Čist eno random vprašanje, kdaj kej vi prodate svoje coine, ko mate 50%,100% ali x2,x3,x4... plusa? Vidim, da se mi je še težje odločiti, kdaj prodat, ko pa kdaj kupit :). Mogoče me še najbolj zanima v tem primeru BTC.


Ko gre gor se moras sprasevati kdaj bos prodal, ko gre dol pa kdaj bos kupil. Ni cudeznega odgovora. Za BTC se moras pac vprasati v kaj verjames. Verjames, da je store of value, ki bo vzel primat zlatu? Verjames, da ga oblast prej ali slej unicila? Verjames, da bo bitcoin unicil fiat? Kot pri vsaki zadevi, moras pac povedati v kaj verjames...


Ja sej se mi je kar zdelo, niti ne iščem nekga točnega odgovora, čisto tako za razmišljat :).

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Konec bull runa, sledi še sucker rally da bo po učbeniku? Je bila sobota vrhunec? Mnenje hodlerjev?

Trenutno gre vse po planih, da prebijemo 300k. Le, da se vse časovno hitreje odvija. Sem napovedal korekcijo pri 61k in padec na 55k-56k. In to se sedaj dogaja. Le časovno sem spet zgrešil napoved. Evo mnenje od holderja. 8-)

PersonaRuda je izjavil:

Na podlagi preteklih dogodkov je moje mnenje, da bo BTC:

14. marec - 52k

20. marec - 56k

29. marec - 61k

dan, dva ali tri pri preboju 60k, pa sledi spet normalna-korekcija (to je cca. -10%), torej padec na 55k-56k.

Torej moje mnenje (amatersko): enkrat 30. marca, 1. aprila ali 2. aprila pade BTC iz nekje 61k na 55k oz. 56k.

perci ::

Le časovno sem spet zgrešil napoved.

Le? Torej tudi El Gringo ni falil napovedi, samo časovno se je uštel?

Motion ::

ajfon ::

Js še vedno ne zastopim, zakaj ko BTC pada fejst, pada vse drugo fejst?
Narod se posere pa začne prodajat, ampak 3pm, če bi narod holdal nebi padalo ostalo (napr. Link)?

Mogoče je kej druga uzadi?

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

Le časovno sem spet zgrešil napoved.

Le? Torej tudi El Gringo ni falil napovedi, samo časovno se je uštel?

Če pridemo letos na 300k oz. prebijemo, je potem to časovno vseeno ali bo decembra ali pa septembra, oktobra... trenutno pa vse gre po poti prejšnjih dveh bullrun-ov, le da se časovno hitreje odvija. Zato pa tudi imam težave s časovno napovedjo. Korekcijo pa vsaj zadenem. To je že druga zadeta korekcija v zadnjem mesecu.

Mato989 ::

ajfon je izjavil:

Js še vedno ne zastopim, zakaj ko BTC pada fejst, pada vse drugo fejst?
Narod se posere pa začne prodajat, ampak 3pm, če bi narod holdal nebi padalo ostalo (napr. Link)?

Mogoče je kej druga uzadi?


To smo že 100x razložli pa plebsi še kar ne dojamete... dokler bo cmc delal valuacijo v BTCju in dokler ne bodo pari na menjalnicah samo COIN/FIAT bo to kar gledamo danes VEČNA STALNICA
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Motion ::

Kam se bo sedaj obrnu ALICE gor ali dol?

vanilija ::

Motion je izjavil:

https://info.uniswap.org/token/0xc116f5... ?


Kar vloži notri v scam in se nategni.

perci ::

Korekcijo pa vsaj zadenem.

Kaj to pomeni, da jo zadaneš? Časovnih dimenzij te korekcije nisi zadel niti približno - predlagam, da greš brati nazaj svoje poste.

Motion ::

Sej vem da je skam, sam sem rabu še nekoga da potrdi :))
A teli swapi nimajo nobenega čekiranja preden se nekaj lista?

ViperR ::

Kako pa bo sploh zgledal digitalen evro? Sej, a ni ze zdej. Papirnate denar itak noben vec ne uporablja. A bo na blockchainu?

vanilija ::

Motion je izjavil:

Sej vem da je skam, sam sem rabu še nekoga da potrdi :))
A teli swapi nimajo nobenega čekiranja preden se nekaj lista?


To je glavni point decentraliziranih sistemov. Menjaš lahko karkoli, kdorkoli. Ni nobenega, ki bi ti to preprečil. Tudi če boš naredil neumnost, ti noben ne bo pomagal. Pri bankah imaš reverse transakcije in razne te fore, tu tega ni. Pošlješ eth scammerju, tega ne boš dobil nazaj, razen, če se te scammer usmili. Vsak lahko naredi token z imenom alice, bcug, uni, eth ali karkoli drugega si želijo. Tisti, ki te nategne, pa potem svoje ukradene ethereume opere s pomočjo TornadoCash in lepo živi.

Da si za ziher, da menjaš pravi token, moraš gledati token address. Ta se mora ujemati z token addressom, ki ga ta projekt objavi, da je njihov kovanec. Token address lahko dobiš tudi na cmcju ali coingecko.

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

Korekcijo pa vsaj zadenem.

Kaj to pomeni, da jo zadaneš? Časovnih dimenzij te korekcije nisi zadel niti približno - predlagam, da greš brati nazaj svoje poste.

Če pa sem dal dokaz, da je bila moja napoved za konec meseca, zgodila pa se je v sredini. Je pa držalo, da ko pridemo na 61k, da bo sledila -10% korekcija na 55k-56k. To pa je držalo in bilo povzeto po prejšnjem bullrunu, kjer je prvo bila korekcija -28% in je kasneje sledila za -10% in da se bo zgodila (preračunano na današnji čas - to sem sam računal), ko prebijemo 61k. Tako da določene stvari se ujemajo s prejšnjim bullrunom. Spet je vse to samo moje mnenje. Amatersko. Brez strokovnih podlag, grafov,...

Zoran7 ::

Bohinc je danes zjutraj napovedal tocno, svaka cast..

vanilija ::

Povej nam še, kolikokrat je imel narobe.

Zoran7 ::

To ne vem, ampak zanimivo mi je blo, da sem ga ravno zjutraj poslusal, potem pa je bil crash.
Ce ni prevec priljubljen tu naokoli ali sem narobe zaznal cinizem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zoran7 ()

lamborđini ::

Zoran7 je izjavil:

To ne vem, ampak zanimivo mi je blo, da sem ga ravno zjutraj poslusal, potem pa je bil crash.
Ce ni prevec priljubljen tu naokoli ali sem narobe zaznal cinizem?


One coin promotor, le kako ne bi bil priljubljen :)

vanilija ::

Zoran7 je izjavil:

To ne vem, ampak zanimivo mi je blo, da sem ga ravno zjutraj poslusal, potem pa je bil crash.
Ce ni prevec priljubljen tu naokoli ali sem narobe zaznal cinizem?


g. Bohinc ni preveč priljubljen tu. Zdaj pri teh napovedih je tko, vsak bo enkrat trofnil, ali pa dvakrat, ali pa petkrat, važno je na koncu pa, kako delaš na splošno. Nekdo, ki skoz govori, kako bo padlo za več kot 10%, bi v zadnjem mesecu imel že ene 6krat prav, hkrati pa tudi 20krat narobe. In to ga potem ne naredi boga, ki ve kako se bo market gibal. Zdaj če mi ti rečeš, da Bohinc zna pravilno napovedat večji premik v 80% primerov, potem pa spremenim svoje mnenje takoj.

Napoved v smislu, ponavad so CME gap zafilani in potem crash in rečeš, jap, sem rekel, da so cme gapi ponavadi zafilani, ni obetavna. Če pa ne bi bilo crasha, bi se pa zamahnilo z roko in reklo, da so ponavadi zafilani, ne pa vedno.

Zoran7 ::

Hja, sej mas prav, v bistvu je pa tak 50/50 da potrofis...

KappaPride ::

Full degen, soon rekt

vanilija ::

Sem gledal njegov nedeljski video danes. Pa je povedal, da je veliko long pozicij, pa da se lahko zgodi manipulacija navzdol, da jih polikvidirajo. Ampak lahko pa da ljudje to pričakujejo in bodo shortali in bodo raje nabili ceno btcja do 65k, da polikvidirajo shorte. Tako da nekako si je pripravil teren za oba scenarija :D

Ampak drugače ni bed za pogledat. Več mnenj kot slišiš, boljše se lahko odločiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

Motion ::

ALICE se pripravlja na ponoven skok za stopničko morda?

A_A ::

kaj pa ALGO tišči v zrak?

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vanilija ::

Takoj veš, da je članek totalen podn, ko vidiš geton na 4. mestu. Kakšni kreteni pišejo te stvari?

Senior Dev ::

Včeraj ko je prebilo 60k sem odprl short, še prej sem prodal ves eter. To je bila poteza življenja.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

A_A ::

Senior Dev je izjavil:

Včeraj ko je prebilo 60k sem odprl short, še prej sem prodal ves eter. To je bila poteza življenja.

ja jaz pa nabavil 1000 BTCjev pri 20 dolarjev.. :))

A_A je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Včeraj ko je prebilo 60k sem odprl short, še prej sem prodal ves eter. To je bila poteza življenja.

ja jaz pa nabavil 1000 BTCjev pri 20 dolarjev.. :))

aja. PS še vedno jih držim :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

Senior Dev ::

Mislim da je to bilo to od bulla. Zdaj samo upam da ga pošteno otrese do zadnje kaplje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vanilija ::

Senior, nisi vlekel nekih črt do 2500$ za eth? Ali nas v nadaljevanju čaka ethereum do 2500 ali je to konec? Zakaj si nas zavajal in nam govoril, da gre ethereum vsaj do 3000, potem si pa pri 1900 prodal vse in šel še v short?

lastao ::

A_A je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Včeraj ko je prebilo 60k sem odprl short, še prej sem prodal ves eter. To je bila poteza življenja.

ja jaz pa nabavil 1000 BTCjev pri 20 dolarjev.. :))

A_A je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Včeraj ko je prebilo 60k sem odprl short, še prej sem prodal ves eter. To je bila poteza življenja.

ja jaz pa nabavil 1000 BTCjev pri 20 dolarjev.. :))

aja. PS še vedno jih držim :))


Ja to si jih pol kupoval junija 2011 in nato novembra istega leta prodal po 3$ ;)
Sreča spremlja Hrabre :)

gandolfino ::

VRAnovanje se nadaljuje danes ko bo Nodi spet opazoval zelene dildote in se po hamletovsko spraševal 'To buy or not to buy'

Don't say u haven't been VRAned;)

A_A ::

lastao verjetno bi bilo tako ja :)

XRPNERD ::

gandolfino je izjavil:

VRAnovanje se nadaljuje danes ko bo Nodi spet opazoval zelene dildote in se po hamletovsko spraševal 'To buy or not to buy'

Don't say u haven't been VRAned;)


Slišat si pa kukr en shilling retard, ki je nasedel drugemu shilling retardu in porinil noter malo preveč v pričakovanju velikega pumpa. Prodaj dokler je še kej vredno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

endelin ::

Uf indijci so kar precej pretresli btc in ostalo. Btc iz sladkih 62k na kislih 55k.

Upam, da gremo kmalu nazaj

vanilija ::

XRPNERD je izjavil:

gandolfino je izjavil:

VRAnovanje se nadaljuje danes ko bo Nodi spet opazoval zelene dildote in se po hamletovsko spraševal 'To buy or not to buy'

Don't say u haven't been VRAned;)


Slišat si pa kukr en shilling retard, ki je nasedel drugemu shilling retardu in porinil noter malo preveč v pričakovanju velikega pumpa. Prodaj dokler je še kej vredno.


VRA zaenkrat lepo performa, shilla ga na polno tudi wizzard. Kar se tiče tokena, nisem se sicer poglabljal, ampak na hitro, se zdi da ima potencial. Kripto za širšo adopcijo tudi na malega človeka je trenutno najbolj potencialen pri gamingu in športu. Tako da povezovanje esporta in kripta, bi lahko bila neka stvar v prihodnosti.

Kot že rečeno, dlje od hitrega pogleda spletne strani nisem šel.

PrihajaNodi ::

Convengence capital sem whitelistan

Vsaj nek
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lojzek007 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Convengence capital sem whitelistan

Vsaj nek


Mene sploh na whitelist obrazec ne poveže, sem probal z različnih naprav

Čeprav naj bi se blo možno prijavit še do 19.3 ---

A_A ::

https://www.reddit.com/r/ReefDeFi/comme...

za tiste ki še držite REEF

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

PrihajaNodi ::

Mislim da je ze zakljuceno. Itak je ogromno pogojev. Naval pa enormen

Pa 300 usd je max. Ok ce gre x10 se ne pritozujem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lojzek007 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mislim da je ze zakljuceno. Itak je ogromno pogojev. Naval pa enormen

Pa 300 usd je max. Ok ce gre x10 se ne pritozujem


Če je bil 40 min nazaj šele objavljen obrazec...

PrihajaNodi ::

Verjetn je tak pritisk. Nimam pojma. Itak sem2x oddal obrazec ker sem zajebov eth naslov (dal od borze) tko da mozn da sm diskvilificiran
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lojzek007 ::

Medtem ko za Casper je pa še vedno možno oddat prijavo, očitno jih bodo sprejel neomejeno?

Motion ::

Če prav vidim trenutno so vsi BCUG pari na UNISWAPU scam
««
419 / 1490
»»