» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
400 / 466
»»

Smrekar1 ::

111111111111 je izjavil:


Temperature so idealne za preživetje virusa.


Nope.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

After freezing and thawing once, the results of 10.2% (9/88) of the samples changed (negative 4 and suspected 5), while 19.3% (17/88) changed after a second freeze thaw cycle (negative 5 and suspected 12).

In to je v mediju, ki virus obvaruje. Temperature so daleč od tistih za ohranjanje (in ne 'preživetje') virusa.

KAVINSKY je izjavil:


Ni pa argument za.


Nope, res ne.

Argument za si lahko pogledaš na lokalnem pokopališču. Vsak dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

poweroff ::

Utk je izjavil:

poweroff je izjavil:

Reporter je desni medij, ne levi.

Ti si malo zaostal, a?

Rekel sem, da je Reporter desni medij. Ne desno trobilo.
sudo poweroff

kotanyi ::

Slopek je izjavil:

@kotanyi s kom debatiraš?


S @feryz, ki je podajal napačne trditve.

PrimoZ_ ::

Lep povzetek vlade 2020 in njenih budalaštin: https://siol.net/siol-plus/kolumne/miha...

Je tudi Zlatko naveden tako, da se boste lahko trkali po prsih, da so levaki isti. Čeprav nevem kaj ima zlatko veze z levaki in kdo sploh so ti levaki.

KAVINSKY ::

Smrekar1 je izjavil:

Argument za si lahko pogledaš na lokalnem pokopališču. Vsak dan.


Nimam kristalne krogle, ampak si upam trditi, da bi bilo stanje isto z katero koli drugo vlado.

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

poweroff je izjavil:

Nove laži vlade: https://reporter.si/clanek/slovenija/bi...

Nove laži levičarjev:

V tem primeru po podatkih @policija_si ni šlo za prometno nesrečo. Zaradi varstva osebnih podatkov razlogov ni mogoče navesti.


Sej je dober komentar spodaj napisan. Ne moreš ga štet med umrle, ker ni imel covida.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

poweroff je izjavil:

Utk je izjavil:

poweroff je izjavil:

Reporter je desni medij, ne levi.

Ti si malo zaostal, a?

Rekel sem, da je Reporter desni medij. Ne desno trobilo.

Lahko samo ponovim vprašanje, ker si pribil še večjo neumnost kot prej. Prej je bil Reporter desno trobilo, zdaj je pa samo trobilo. Poglej si samo naslove. Kaj več si jaz niti ne upam.

Smrekar1 ::

KAVINSKY je izjavil:


Nimam kristalne krogle, ampak si upam trditi, da bi bilo stanje isto z katero koli drugo vlado.


Dajmo poskusiti. Naj 55-80 svoje glasove ponudi nekomu drugemu in bomo čez pol leta videli ali bo kaj manj mrtvih zaradi Covid-19 ali ne, prav?

Smrekar1 ::

15.1. bo Karl I. Vprašljivi vstopil v Igro prestolov.

Če ne bo zmagal ga bodo javno zadavili in s truplom zaigrali nesposobno lutkovno predstavo (interna pošta 55-80). Hm. V bistvu ne moremo izgubiti.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/e...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Utk ::

Smrekar1 je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:


Nimam kristalne krogle, ampak si upam trditi, da bi bilo stanje isto z katero koli drugo vlado.


Dajmo poskusiti. Naj 55-80 svoje glasove ponudi nekomu drugemu in bomo čez pol leta videli ali bo kaj manj mrtvih zaradi Covid-19 ali ne, prav?

Haha, valjam se, zdaj ko vam ni uspelo preštet do 46, bi pa kar SDS glasove sprejeli.

Smrekar1 ::

Utk je izjavil:

[
Haha, valjam se, zdaj ko vam ni uspelo preštet do 46, bi pa kar 55-80 glasove sprejeli.


Dajmo probat. Naslednji teden v petek bo Karl Erjavec vložil konstruktivno nezaupnico, naj mu 55-80 da svoje glasove in bomo hitro videli ali jih bo zavrnil ali ne.

Utk ::

Smrekar1 je izjavil:

Utk je izjavil:

[
Haha, valjam se, zdaj ko vam ni uspelo preštet do 46, bi pa kar 55-80 glasove sprejeli.


Dajmo probat. Naslednji teden v petek bo Karl Erjavec vložil konstruktivno nezaupnico, naj mu 55-80 da svoje glasove in bomo hitro videli ali jih bo zavrnil ali ne.

IL_DIAVOLO ::

Smrekar1 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/e...

Sounds like a good plan :D


Glede na dano situacijo mu težko zamerimo. SMC kaže resne znake nezadovoljnosti s fašistično nravjo vlade, tu sta tudi oba manjšinca, katerih volivci morda tudi niso najbolj navdušeni nad tem, da bi bili manjšina v neonacistični vladavini ... bomo videli, Počivalšek se bo verjetno šel želvo in bo svojim zaukazal naj ne dvignejo glasovnic. Upoštevati jim ga ni treba, Maquisi lahko tudi računajo na članstvo v kakšni drugi stranki.

Enkrat se je ZJ na to foro že opekel. Je pa res, da se je šlo takrat samo za formiranje vlade. Zdaj se od vsakega od poslancev zahteva, da pove ali je za to, da Slovenija postane fašistična greznica ali je za to, da ostanemo demokratična država. Za večino je to čisto preveč intelektualna dilema, ampak nekaj jih pa morda le je, ki bodo rekli dovolj.
V najslabšem primeru imamo pač seznam za vešala, kar tudi ni tako slabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Telbanc ::

Smrekar1 je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:


Nimam kristalne krogle, ampak si upam trditi, da bi bilo stanje isto z katero koli drugo vlado.


Dajmo poskusiti. Naj 55-80 svoje glasove ponudi nekomu drugemu in bomo čez pol leta videli ali bo kaj manj mrtvih zaradi Covid-19 ali ne, prav?


Kot l. 45.

Pol ko zavezniki osvobodijo Slovenijo, in je glavno mimo, pridirkajo iz hoste partizani in še enkrat osvobodijo Slovenijo.

Razlika je le v časovnici št. mrtvih, zaj smo večino žrtev že dali skoz, v l. 45 pa se je krvavi pir šele začel.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrimoZ_ ::

Telbanc je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:


Nimam kristalne krogle, ampak si upam trditi, da bi bilo stanje isto z katero koli drugo vlado.


Dajmo poskusiti. Naj 55-80 svoje glasove ponudi nekomu drugemu in bomo čez pol leta videli ali bo kaj manj mrtvih zaradi Covid-19 ali ne, prav?


Kot l. 45.

Pol ko zavezniki osvobodijo Slovenijo, in je glavno mimo, pridirkajo iz hoste partizani in še enkrat osvobodijo Slovenijo.

Razlika je le v časovnici št. mrtvih, zaj smo večino žrtev že dali skoz, v l. 45 pa se je krvavi pir šele začel.


A niste že domobranci osvobodili slovenije ?

RoccoC ::

Telbanc je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:


Nimam kristalne krogle, ampak si upam trditi, da bi bilo stanje isto z katero koli drugo vlado.


Dajmo poskusiti. Naj 55-80 svoje glasove ponudi nekomu drugemu in bomo čez pol leta videli ali bo kaj manj mrtvih zaradi Covid-19 ali ne, prav?


Kot l. 45.

Pol ko zavezniki osvobodijo Slovenijo, in je glavno mimo, pridirkajo iz hoste partizani in še enkrat osvobodijo Slovenijo.

Razlika je le v časovnici št. mrtvih, zaj smo večino žrtev že dali skoz, v l. 45 pa se je krvavi pir šele začel.


A zdej boste še zavezniško zgodovino potvarjali, vam sprenevedanja glede psičkov hitlerja ni dovolj? Le do kam so prišli zavezniki, do kam rusi in kdo je osvobodil Slovenijo? Cepec beli janšistični.

Telbanc ::

Ne zastopiš satiro. :D

Hočem rečt, da smo epidemijo že skor zgural skoz, in zdej bo drenj pri koritu.

Mrtve bojo pač obesli, tej vladi, na Desus in Gantarja pozabli, potem sledi spet "osvoboditev.":))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

RoccoC ::

Žalostno je to, ker tvoje zapisano za maršala Tvita ni satira ampak kar njegova "resnica".

Utk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/e...

Sounds like a good plan :D


Haha, naslednjih 14 dni že zdržimo pa bo. Od kod mi je to znano...

digitalcek ::

shmandi je izjavil:

poweroff je izjavil:

Grde laži. Precej nas je bilo zelo kritičnih do Nine Pirnat. In smo tudi do sedanjega vodstva.

Ne tako kot so bili "vaši" do Počivalška (označevali so ga celo z lažnivim k...m (kljukcem ali kurcem, to je zdaj vprašanje), zdaj pa so z njim best buddyi. :))

Zame so vsi naši.


Zame so pa vsi njihovi.

In mnogi zreli za podobno sojenje (zločin proti človeštvu!) in podobne kazni (obešanje), kot so bile v Nurmbergu.

Ti jim pa kar nastavi... Vas je takih večina, zato naše možnosti niso prav velike.

Kar brišite, so tudi drugi portali, ki kaj takega OBJAVIJO (gledanost.press).

dild0idis ::

Smrekar1 je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:


Nimam kristalne krogle, ampak si upam trditi, da bi bilo stanje isto z katero koli drugo vlado.


Dajmo poskusiti. Naj 55-80 svoje glasove ponudi nekomu drugemu in bomo čez pol leta videli ali bo kaj manj mrtvih zaradi Covid-19 ali ne, prav?


Zakaj, bi kdorkoli, ki sedi v Vladi to naredil?

Ker so levaki nesposobni počakati do naslednjih volitev?
Ker so levaki nesposobni prešteti do 46?
Ker so levaki sesuli svojo levo vlado in sedaj na veliko jokajo, ker se jim predčasne volitve niso posrečile?
Ker je nek slo-techovec užaljen?
Ker je nekdo užaljen zaradi določenega tweeta?
Ker je Mladina napisala še 1000či članek kako slabi so desnaki?
Ker je Reporter začel pisati čez desnake pod novim vodstvom?
Ker je 24ur poročal o novi smrti?

A, če to naredijo in bo isto smrti, gredo potem ven iz politike levaki in ukinejo vse stranke levakov in bodo levaški slo-techovci tiho in se ne bodo več oglašali, morda celo levi tajkuni vrnejo pokradeno premoženje,...?


Resno me zanima, od kje te nebuloze določeni privlečete...
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

111111111111 ::

Smrekar1 je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:


Nimam kristalne krogle, ampak si upam trditi, da bi bilo stanje isto z katero koli drugo vlado.


Dajmo poskusiti. Naj 55-80 svoje glasove ponudi nekomu drugemu in bomo čez pol leta videli ali bo kaj manj mrtvih zaradi Covid-19 ali ne, prav?

Saj je to je naredila prejšnja vlada, pa še sedaj jokate kako je nepravično. Ne morejo to še oni naredit. Se pa strinjam, da pod levičarsko vlado umrlo bistveno manj ljudi za Covidom kot pod sedanjo. Prav?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

floyd1 ::

Ti bi (recimo privat) to kupil? Tako tudi z javnim denarjem ne bi smeli.

dild0idis ::

floyd1 je izjavil:

Ti bi (recimo privat) to kupil? Tako tudi z javnim denarjem ne bi smeli.


Če bi bila smrtnost taka, kakor se je kazalo na prvih videih iz Kitajske, bi bil prvi v vrsti.

Danes vemo veliko več in še za rit obrisati ni več dovolj dobra, samo po bitki je lahko vsak general.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Varuje pa ta papirček pred... posrano ritjo? Pred virusom ne...

ps: Glede na vse izjave tukaj, si imel 100% kako zalogo na voljo v tistem času, pa lahko bi celo šenkal, ker vemo, da si dobrodelen...

??? Tablete?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

dild0idis ::

floyd1 je izjavil:

Varuje pa ta papirček pred... posrano ritjo? Pred virusom ne...


Te varuje higienska maska pred Covid19?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

floyd1 ::

dild0idis je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Varuje pa ta papirček pred... posrano ritjo? Pred virusom ne...

Te varuje higienska maska pred Covid19?

Na TV smo iz ust kacota in beovičeve 14 dni poslušali, kako pomembno je maske nositi tudi pravilno. Tistih "modnih" platnenih in teh WC papirčkov pa ne moreš pravilno uporabljati, ker si je ne moreš niti pri vohalu zadihtat.

floyd1 ::

Te varuje higienska maska pred Covid19?

Ljudi okrog mene varuje precej bolj kot 5x preplačan bademajstrov WC papir z gumicami.

Še to - jaz sem masko v trgovini nosil tudi, ko ni bila več obvezna. Preprosto iz spoštovanja do trgovk, ki morajo v teh čudnih časih nositi to isto sranje čez gofljo in zato, ker je po zdravi kmečki pameti tako vseeno m a l o manj možnosti prenosa.

PacificBlue ::

Sem po nekem slucaju bil v stiku z okuzenim cez praznike, vceraj bil na hitrem testu-negativen.
Se mi zdi, pac razmisljam da imam verjetno ze protitelesa, lani februarja vem da sem bil okuzen z nenavadno gripo, sam v dveh dneh sem bil ze ok.
Kaj pa tisti test za protitelesa oz darovanje krvne plazme..kdo ve kaj vec?
I’m out.
:3

nevone ::

Ne rabim tega, sem dovolj sposoben, da za svojo eksistenco samo poskrbim.


Sam poskrbiš samo do neke mere. Največ pa za eksistenco vseh poskrbijo tisti, ki iščejo in najdejo rešitve za težave, ki težijo različne posameznike, tudi tebe med drugimi. Vsega ne moreš kupiti z denarjem, ker malo težjih problemov ni zmožen reševati vsak zase.

Skratka egoistični individualisti kaj malo pripomorejo k izboljšanju življenja kogarkoli, razen sebe, zraven si pa domišljajo, da so samozadostni, čeprav niso.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

dild0idis ::

Mene so učili, da največ kar lahko narediš za družbo je, da nisi socialni problem.

Če sam nisem socialni problem, lahko denar, ki bi bil drugače namenjen meni, gre drugim bolj potrebnim pomoč.

Pa še tole egoistični individualisti najbolj pripomorejo k izboljšanju življenja vseh, ker oni bodo prvo zase poskrbeli in s tem tudi za ostale.

Egoizem, poleg lenobe, je glavno gonilo napredka!

Največji problem IMHO so taki, ki pričakujejo, da bodo drugi poskrbeli za njih!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

[Michael] ::

dild0idis je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Ti bi (recimo privat) to kupil? Tako tudi z javnim denarjem ne bi smeli.


Če bi bila smrtnost taka, kakor se je kazalo na prvih videih iz Kitajske, bi bil prvi v vrsti.

Danes vemo veliko več in še za rit obrisati ni več dovolj dobra, samo po bitki je lahko vsak general.


Prekleti zajci, še danes, eno leto po hypu vas nategujejo in še kar naprej verjamete poklicnim manipulatorjem.

Ugasni TV, FB, IG, #bevsk ipd. pa bosta video in zvok mnogo bolj resnična.

nevone ::

Pa še tole egoistični individualisti najbolj pripomorejo k izboljšanju življenja vseh, ker oni bodo prvo zase poskrbeli in s tem tudi za ostale.


To niso egoisti. Egositi so tisti, ki mislijo, da so samozadostni in na tem gradijo diskvalifikacijo vseh ostalih, ki kao niso.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

floyd1 ::

Mene so učili, da največ kar lahko narediš za družbo je, da nisi socialni problem.

Recimo LJ šerif ni bil nikoli socialni problem. Pa vendar se verjetno oba strinjava, da to, kako je poskrbel zase in družino ni "čisto OK".

Če sam nisem socialni problem, lahko denar, ki bi bil drugače namenjen meni, gre drugim bolj potrebnim pomoč.

Razen če bademajster z njim kupi WC papir z gumicami. Pomoči potrebni pa ostajajo na grbi RK, karitsa, ZPM in podobnih, ki bi jim država sedaj pobrala če tista sredstva, ki jih imajo zagotovljena.

Največji problem IMHO so taki, ki pričakujejo, da bodo drugi poskrbeli za njih!

Pa tudi tisti, ki nezakonito, "preko trupel" poskrbijo zase. Zato naslednja trditev ne drži:
Pa še tole egoistični individualisti najbolj pripomorejo k izboljšanju življenja vseh, ker oni bodo prvo zase poskrbeli in s tem tudi za ostale.

floyd1 ::

Ze maske so kar vredu.

"Kar v redu" je, če si to narediš in uporabljaš doma. Država pa je lahko že ob naročilu tega govna vedela (bemtiš, celo doktorji so jim svetovali), da so te maske brez možnosti zatesnitve pri nosu popolnoma zanič, a so izkoristili paniko in za nekaj 10k "tašngelda" bademajstra in najbližjih ritoliznikov izvedli "posel". Ko so jih potem poskusili na hitro malo potalat po civilnih zaščitah in zdravstvenih domovih spodnje in zgornje vukojebine (stvar so začeli pometati pod preprogo), pa je nastal revolt.

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/erjavec...

"Podgoršek: Državotvorno bom deloval tudi v prihodnje"

Torej uradno še eden manj. Desus se počasi osipa. Poslanska skupina je že razdeljena.

V bistvu ma koalicija KUL še zmeraj nekako 35 glasov. :)):))

Na levi bojo kmal mel še daljše ksihte.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Telbanc ::

https://twitter.com/t_celestina/status/...

"Snemamo Erjavca na Trgu republike (mimogrede, nezaupnico bodo predvidoma vložili 15. januarja, glasov še ni), ko se mimoidočemu utrga: Utihni, sramota na dveh nogah.":)):)):)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

DeeJay ::

Fantje, ki so rihtal hitre teste. AKA Šupki.

Don't f with me.

harvey ::

DeeJay je izjavil:

Fantje, ki so rihtal hitre teste. AKA Šupki.

Na miselnem vzorcu manjka oblaček 'nadšupek', ki je nabavil/potrdil/podpisal pogodbo o nakupu. ;)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

DeeJay ::

harvey je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Fantje, ki so rihtal hitre teste. AKA Šupki.

Na miselnem vzorcu manjka oblaček 'nadšupek', ki je nabavil/potrdil/podpisal pogodbo o nakupu. ;)

Član vlade. Sem pa prepričan, da bo slej ko prej pricurjalo, da je blo podpisano na ukaz vsivemkoga.
Don't f with me.

coffeetime12 ::

SDS šupkarci



In SDS šamponiranje svečk:



Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

@HypoHypo: pleško Jajo ni moja izbira, to sem že večkrat povedal.
Povedal sem pa tudi, da pa je manjše zlo.

Moti me veliko stvari.
Preveč, da bi vse pisal (treba it spat in jutri v službo).

Eno stvar bom vseeno napisal: to da Kahla še vedno napajajo z našim dejanjem, čeprav do njega ni več upravičen.
Zavoljo tega bi pleškota brcnil v rit, da bi ga 4 metre premaknilo.

Zgodovina sprememb…

mailer ::

Odgovorni v vladi bi morali prihajati iz različnih realnih sektorjev, ker poznajo razmere v gospodarstvu, kmetijstvu, zdravstvu, izobraževanju, težave malih ljudi, ki jih po volitvah nihče ne šmirgla 5%... Sploh pa ministri. Pleško po 30letih ni ustvaril nič, nas pa drago stane. Pa ni edini, tud Karl pa ostali sesalci mu pomagajo. Pa omejit trajanje funkcije na 2 mandata za poslance, ministre in predsednike. Ne vem, če si je od odcepitve naprej kdo sploh zaslužil več.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

coffeetime12 ::

SDS beli noski:



Doma pa:



Pahor medtem dela sklece ...

Johnny QJ ::

that's it, time to move out of this shithole

ajdov ::

Nedasemiveč ::

coffeetime12 je izjavil:

SDS beli noski:





Sem pogledal par njegovih posnetkov. Kako smešno ko pred letalom vsi s telefončkom pa za insta snemajo story :))

Sej ta tip ma look, pa očitno zna res dobr nategovat folk. Ampak gledam te "njegove" hitre avtomobile, kešpičke, "luksuz" pa mu zaradi nekega razloga sploh nisem fouš. Že pri takšnih ženskah, ki jih ma okoli sebe me vse mine.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

https://twitter.com/BojanPozar/status/1...


"Besedilo konstruktivne nezaupnice kot iz leta 1948:
@JJansaSDS
aretirati, zapreti, mu soditi! Gregor Golobič pa naroča medijem: Ustvarjajte vtis, da imamo 43 glasov, saj jih bomo tako dobili še 3."

Kruta resnica je, da če odštejemo tipa na bolniški, če gre Počivalšek med poslance, in ko ugotovimo da dva iz stranke SAB nemislita tako kot Rjavec dobimo število 35. Pazi Desus se osipa, tam nima KUL nič.

3 glasovi zraven, so lih tko, kot kapljica vode v sahari...LOL. :D:):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Smrekar1 ::

dild0idis je izjavil:


Zakaj, bi kdorkoli, ki sedi v Vladi to naredil?

Ker so levaki nesposobni počakati do naslednjih volitev?


Ker so nekateri od poslancev sposobni brati tudi tekste brez slikic, ki jih trenutna garnitura ne loči od toaletnega papirja. Tega recimo:

USTAVA REPUBLIKE SLOVENIJE

I. SPLOŠNE DOLOČBE

1. člen
Slovenija je demokratična republika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()
««
400 / 466
»»