» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
395 / 466
»»

Telbanc ::

Ganon je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

namesto da bi vsi šli v smer povezovanja in sodelovanja, še posebaj v težkih časih, v katerih živimo dandanes.


To boš moral povedati svojemu Velikemu vodji. Ne moreš govoriti o povezovanju in strnitvi vrst, če je tvoj cilj razmontirati in si podrediti državo, za krinko pa izrabiti "težke čase, v katerih živimo dandanes". Orbanizacija ni umeten izraz, ki so si ga izmislili "levaki", ampak se te spremembe dejansko dogajajo pred našimi očmi. Na srečo mu načrt ne bo uspel.


Proces ki smo mu priča je proces dekomunizacije. V širšem smislu. Sicer se vse dogaja po tistem "držte lopova",,,,:D

Zadnji čas je, da se simpatizerje prejšnjega režima odstavi od državnih seskov preden vse vzame hudič. 8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

el_bahattee ::

Ganon je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

namesto da bi vsi šli v smer povezovanja in sodelovanja, še posebaj v težkih časih, v katerih živimo dandanes.


To boš moral povedati svojemu Velikemu vodji. Ne moreš govoriti o povezovanju in strnitvi vrst, če je tvoj cilj razmontirati in si podrediti državo, za krinko pa izrabiti "težke čase, v katerih živimo dandanes". Orbanizacija ni umeten izraz, ki so si ga izmislili "levaki", ampak se te spremembe dejansko dogajajo pred našimi očmi. Na srečo mu načrt ne bo uspel.

Zame ne obstaja noben Veliki vodja. So pač politiki, takšni in drugačni. Niti ne pravim, da vlada vedno deluje v smeri povezovanja z opozicijo, je pa treba priznati, da je težko sodelovati z nekim, ki te tudi v težkih časih, ko ljudje umirajo, stalno kritizira, ustvarja umetno histerijo in hujska ljudi na ulice. Pač, ne kupim pa teh umetnih izrazov v stilu "orbanizacija", "kadrovski tsunami" itd. , to je živo pretiravanje, ki ga žal podpihuje še velik del medijev pri nas. Seveda, opozicija je zato, da nadzira vlado in ji večinoma nasprotuje, tega se zavedam, to je demokracija v normalnih časih. Kar pravim pa je to, da bi oboji morali malce umiriti konje in v teh težkih časih malo več sodelovati, namesto da se ustvarja umetna histerija in se še bolj razdvaja ljudi.
Come to my center, you enter the winter.

enemon ::

el_bahattee je izjavil:

Ganon je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

namesto da bi vsi šli v smer povezovanja in sodelovanja, še posebaj v težkih časih, v katerih živimo dandanes.


To boš moral povedati svojemu Velikemu vodji. Ne moreš govoriti o povezovanju in strnitvi vrst, če je tvoj cilj razmontirati in si podrediti državo, za krinko pa izrabiti "težke čase, v katerih živimo dandanes". Orbanizacija ni umeten izraz, ki so si ga izmislili "levaki", ampak se te spremembe dejansko dogajajo pred našimi očmi. Na srečo mu načrt ne bo uspel.

Zame ne obstaja noben Veliki vodja. So pač politiki, takšni in drugačni. Niti ne pravim, da vlada vedno deluje v smeri povezovanja z opozicijo, je pa treba priznati, da je težko sodelovati z nekim, ki te tudi v težkih časih, ko ljudje umirajo, stalno kritizira, ustvarja umetno histerijo in hujska ljudi na ulice. Pač, ne kupim pa teh umetnih izrazov v stilu "orbanizacija", "kadrovski tsunami" itd. , to je živo pretiravanje, ki ga žal podpihuje še velik del medijev pri nas. Seveda, opozicija je zato, da nadzira vlado in ji večinoma nasprotuje, tega se zavedam, to je demokracija v normalnih časih. Kar pravim pa je to, da bi oboji morali malce umiriti konje in v teh težkih časih malo več sodelovati, namesto da se ustvarja umetna histerija in se še bolj razdvaja ljudi.


Žal, če kdo razdvaja, je to JJ s svojimi solo akcijami in twitanjem, kjer krivi vse druge za katastrofo pri obvladovanju epidemije. In pa njegov oproda Hojs, ki ukrepe upravičuje s tem, da bi sicer nekateri hoteli nagajati vladi. Sicer pa k nepriljubljenosti prispevajo tudi represivni ukrepi, ki nimajo nobene zveze z obvladovanjem epidemije, kot je recimo policijska ura in zapiranje v občine, kar bi naj v najslabšem primeru trajalo dva tedna, pa traja že tri mesece.

FireSnake ::

KAVINSKY je izjavil:


- Še zadnji dan leta izkoristila za poziranje v kopalkah #foto

KAVINSKY je izjavil:


Sama skrajno desna propaganda.


Razloži mi, prosim, kako tole dvoje gre skupaj?

Sam tega levega/desnega/oranžnega/frjolčastega nikoli nisem razumel.
Predalčkanja nasploh.

GregiB ::

el_bahattee je izjavil:

Argumenti in načela, to res manjka mnogim izmed njih, vse prevečkrat se oklepajo agende "samo do ni JJ" in "anti-SDS" in zganjajo umetno histerijo z umetnimi izrazi kot so "orbanizacija" in podobno. In da bi sprejeli kogarkoli drugega, celo Erjavca, za mandatarja, samo da ni JJ. Kje so njihova načela?

Prav smešno je tudi,...
Govoriš o načelih... no meni se zdi prav smešno to, da nekdo, ki spremlja politiko in politikanstvo Puklastega in njegovih vazalov skozi desetletja, ko je prevzel SDS in si podredil in zmonopoliziral, rečmo temu, ne-levi pol, sploh potrebuje kakršnokoli argumentacijo, zakaj hoče večina naroda, da Puklasti izgine iz našega življenja. Če tega nekdo ne uvidi, tudi argumenti ( ki govorijo zase) ne bodo pomagali...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

GregiB je izjavil:

Govoriš o načelih... no meni se zdi prav smešno to, da nekdo, ki spremlja politiko in politikanstvo Puklastega in njegovih vazalov skozi desetletja, ko je prevzel SDS in si podredil in zmonopoliziral, rečmo temu, ne-levi pol, sploh potrebuje kakršnokoli argumentacijo, zakaj hoče večina naroda, da Puklasti izgine iz našega življenja. Če tega nekdo ne uvidi, tudi argumenti ( ki govorijo zase) ne bodo pomagali...

Kot ponavadi levičarji ne znate šteti. Večina naroda NI Ljubljana. In če vi kolesarite in mislite, da je Ljubljana Slovenija se krepko motite. Celo tisti, ki smo bili proti Janši, je za nas trenutno najboljša izbira, ki jo ta država ima, ni idealna, je pa konkretno boljša od alternative.

Drugače pa večina volilnega telesa na oblasti noče ne vaših levih lopovov in ne desnih diktatorjev. Večina nas je naveličana vaših nebuloz in kretenizmov in nam je vseeno ali je na oblasti Janša ali kateri od vaših pajacov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

IL_DIAVOLO ::

https://www.24ur.com/novice/korona/zda-...

Damn, lovke Janse segajo tudi v Francijo.

We are doomed.

DeeJay ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/zda-...

Damn, lovke Janse segajo tudi v Francijo.

We are doomed.


Ne sekiri se, še vedno vodimo na skoraj vseh lestvicah. Samo še Belgija je vodilna na skupni lestvici, ostalo smo pa prevzel že dolg nazaj in še vedno vodimo.

GregiB ::

111111111111 je izjavil:


Kot ponavadi levičarji ne znate šteti. Večina naroda NI Ljubljana. In če vi kolesarite in mislite, da je Ljubljana Slovenija se krepko motite.
Lej, jaz konkretno ne kolesarim (s protestniki in iz protesta), sam pa iz volilne enote, kjer je SDS imela enega najboljših rezultatov, znam pa kljub temu šteti toliko, da vem, da je kljub izredno dobremu rezultatu iz moje enote dobil točno polovico toliko poslanskih mest, kot so jih dobile stranke, ki so ob volitvah volivcem obljubljale, da s Puklastim ne gredo v španovijo za nobeno ceno. In te volivci si v zadnjih 2 letih niso čarobno premislili...

111111111111 je izjavil:

Celo tisti, ki smo bili proti Janši, je za nas trenutno najboljša izbira, ki jo ta država ima, ni idealna, je pa konkretno boljša od alternative.
V želji za boljši jutri ne bom nikoli pristal na to, da je Puklasti najboljše kar premoremo, ker sem mnenja, da slabšega praktično ni. Pa ne govorim o njegovi kvaliteti, kot politika, govorim o politiki, ki jo pelje.

111111111111 je izjavil:

Drugače pa večina volilnega telesa na oblasti noče ne vaših levih lopovov in ne desnih diktatorjev. Večina nas je naveličana vaših nebuloz in kretenizmov in nam je vseeno ali je na oblasti Janša ali kateri od vaših pajacov.
Prvič, če ti je vseeno, zakaj si tu? Da podj#@#@? Dvomim, sicer pa (če res nisi izjemno svetla izjema) lažeš. Tistim, ki volijo in zagovarjajo Puklastega niti pod razno ni vseeno. Pa ŠE ENKRAT... tudi meni ni vseeno, kdo je PV in se bom potrudil, da bom izbral tistega, ki bo med kandidati najboljši, a sem prepričan, da to ni Puklasti.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/pescica...


"Po poročanju Dela so policisti protestnike na Trgu republike ustavili in jim napisali kazni, kar so protestniki označili za sramotno.":D

Vidimo lahko, da je Roka pravice dolga in pravična. :)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

jernejl ::

GregiB je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Kot ponavadi levičarji ne znate šteti. Večina naroda NI Ljubljana. In če vi kolesarite in mislite, da je Ljubljana Slovenija se krepko motite.
Lej, jaz konkretno ne kolesarim (s protestniki in iz protesta), sam pa iz volilne enote, kjer je SDS imela enega najboljših rezultatov, znam pa kljub temu šteti toliko, da vem, da je kljub izredno dobremu rezultatu iz moje enote dobil točno polovico toliko poslanskih mest, kot so jih dobile stranke, ki so ob volitvah volivcem obljubljale, da s Puklastim ne gredo v španovijo za nobeno ceno. In te volivci si v zadnjih 2 letih niso čarobno premislili...

O, seveda so si, samo ti si zatiskaš oči, da si niso. Vsak, ki ima nekaj možganskih celic, lahko na internetih pogleda, kako se je gibala podpora določenim strankam medtem ko nam je vladal Šarec.
Glede na to, da tako očitno neumnost kar naprej ponavljaš, bi lahko sklepali, da ne sodiš mednje.

GregiB ::

jernejl je izjavil:


O, seveda so si, samo ti si zatiskaš oči, da si niso. Vsak, ki ima nekaj možganskih celic, lahko na internetih pogleda, kako se je gibala podpora določenim strankam medtem ko nam je vladal Šarec.
Glede na to, da tako očitno neumnost kar naprej ponavljaš, bi lahko sklepali, da ne sodiš mednje.

No, budi dobar, pa mi pokaži, kje na internetih ima SDS s kakšnim morebitnim koalicijskim partnerjem parlamentarno večino?! Internetih... jep!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

jernejl ::

Kakšno vezo ima to s tvojimi neumnostmi o tem, da si volivci med šarcevanjem niso čarobno premislili?

111111111111 ::

GregiB je izjavil:

Prvič, če ti je vseeno, zakaj si tu? Da podj#@#@? Dvomim, sicer pa (če res nisi izjemno svetla izjema) lažeš. Tistim, ki volijo in zagovarjajo Puklastega niti pod razno ni vseeno. Pa ŠE ENKRAT... tudi meni ni vseeno, kdo je PV in se bom potrudil, da bom izbral tistega, ki bo med kandidati najboljši, a sem prepričan, da to ni Puklasti.

Če bi mi bilo vseeno ne bi hodil na volitve. Ni mi vseeno. Trenutno mi je vseeno kdo je na oblasti, ker NIMAMO nobene alternative, pa naj bo Janša. Najprej se je treba skopati iz krize, ki ji rečemo epidemija. Moje mnenje je, da ne more JJ toliko zajebat v 2 letih kot so levičarji v 30, toliko nadnaravne sposobnosti ne pričakujem od njega. Če bi bila KUL VSAJ MALO bolj kompetentna, da bi predstavila kakršnekoli ukrepe, KAKRŠNEKOLI, bi bilo to dovolj da SMC potegne za sabo. TAko je odšel samo užaljeni Erjavči in 1-2 njegova poslanca? Pa še on zaradi osebnih zamer in brez podpore poslancev.

NE vem, vejetno sem janšist, fašist, trstenjakovec, itd... Ampak JJ je trenutno najmanjše zlo. Vse ostale opcije so samo še slabše.

Če mene vprašaš bi morala levica sestavit tehnično vlado in jo podpret do konca mandata. Sam za kaj takega so preveč skregani. Politika pri nas je do konca na podnu. Pa naj Janša vlada še 1,5 leta temu kupu gnoja.

GregiB je izjavil:

V želji za boljši jutri ne bom nikoli pristal na to, da je Puklasti najboljše kar premoremo, ker sem mnenja, da slabšega praktično ni. Pa ne govorim o njegovi kvaliteti, kot politika, govorim o politiki, ki jo pelje.

Opcija ki jo zagovarjaš je bila na oblasti 30 let in vse kar je na koncu nastalo, je JJ na oblasti. Kakšno politiko pa pričakuješ recimo od Erjavca? Kaj misliš, da bo prva stvar, ki jo Erjavec naredil ko pride do mandatarskega stolčka?

Kako gledaš na grožnje SMC-jevim poslancem in plakate, ki so ji levičarji izobesili? Se ti zdijo taki radikalneži primerni za vlado? Bojo peljali Slovenijo bolje kot jo pelje JJ? Ali se bodo poklali med sabo?

Zato predčasne volitve niso izhod, ker bo rezultat spet nekje tam, tam. In z JJ spet ne bo nobeden in potem se bo levica kupčkala nekaj mesecv da bodo sestavili nekaj delujočega za leto, dve in potem se bomo šli spet roller coaster.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

Janža je moj sosed :))
A.C.A.B

poweroff ::

Se dobro, da cepiva dobivamo oz EU... ce bi jih nabavljala Pocivalsek&Jansa komerc, bi bila veselica...:))
sudo poweroff

jernejl ::

Če bi jih nabavljala Pocivalsek&Sarec komerc, bi naročila en tovornjak z rokom dobave 31.12.2021 pri renomiranem dvornem dobavitelju, pa še ta tovornjak bi se tik pred skrajnim rokom dobave nekje "izgubil".

poweroff ::

Zanimivo, da so me na začetku jeseni iz zdravstvenega doma Ljubljana spraševali, če se da še dobiti vizirje. Namreč, Društvo elektronikov Slovenije je imelo lansko pomlad projekt 3D tiskanja in kasneje vlivanja zaščitnih vizirjev, ki so jih potem brezplačno delili zdravstvenim ustanovam. Ker vlada pač ni bila sposobna zagotoviti te opreme. So pa uspeli ponuditi vrhunske zaščitne maske iz papirčkov in z gumicami.:))

V glavnem, jaz sem v ZD Ljubljana takrat odnesel enih 300 ali 400 vizirjev (ponavljam, brezplačno in brez "počivalškastih provizij"), potem pride jesen in me kličejo, da so spet brez opreme.

No, jeseni potem društvo ni več izdelovalo teh vizirjev. Ker je vlada imela celo poletje čas, da opremo zagotovi. In ker so bili člani društva tarča groženj, saj so brezplačno delili tisto, kar so nekateri hoteli drago prodajati.

Toliko o tem, kako je vlada poskrbela za zaščitno opremo.

Isto kot prejšnja vlada!

Zamude, korupcija, zamujene priložnosti. Ta in prejšnja vlada. Da ne bi imel kdo kakšnih iluzij koliko da je ta vlada boljša.

Aja, a ni bil Počivalšek tudi v prejšnji vladi minister? :))
sudo poweroff

TESKAn ::

Nene, tisto je bil drug počivalšek, z malim p. Ta zdej je Počivalšek, z velikim P. Know the difference.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

poweroff ::

P... od kje mi je to znano...? Mogoče P kot Patrija? >:D
sudo poweroff

TESKAn ::

OMG8-O
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

link_up ::

matt, take stvari se nese njim na usesa stokrat, ce je treba.
In and Out

Telbanc ::

poweroff je izjavil:

P... od kje mi je to znano...? Mogoče P kot Patrija? >:D


Zadeva je u Slovenija čist enostavna za zastopit. Če kdo nenabozastopu, lah pol še dodatno razložim prec. 8-)

U prejšnji vladi je Počivalšek dela perfektno, super, zaj je njegovo delo pod lupo KPK, RS, Policija mu premetava bajta in tko. Disk sa računalnika pa noč i dan pregledujejo z "programi za reševanje podatkov" .....:))

Prec ko bo prestopu, u kopalicija voljnih KUL, bo spet delal perfektno, in super. KPK bo sporoču, da niso najdl nič, uni z RS pa da sve klapa u nulo. Da naj ga že pustijo pr miru in ga predložili za "rezidenta godine"....:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

floyd1 ::

Preiskujejo ga, ker je lopov.
Tako na levi kot na desni bi si s svojimi rabotami moral prislužiti le - sojenje in (morebiti) zapor.

Vidim pa, da janezova taktika (pri nekaterih) deluje.

GregiB ::

Telbanc je izjavil:



U prejšnji vladi je Počivalšek dela perfektno, super, ....:D
ne laži, sem zele na mediju v službi resnice vpisal Bademajster pa ga sveže novice hvaljo, k strela, prej pa naj bi krau k žolna?! Sem čist zmeden...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

floyd1 ::

poweroff je izjavil:

Zanimivo, da so me na začetku jeseni iz zdravstvenega doma Ljubljana spraševali, če se da še dobiti vizirje. Namreč, Društvo elektronikov Slovenije je imelo lansko pomlad projekt 3D tiskanja in kasneje vlivanja zaščitnih vizirjev, ki so jih potem brezplačno delili zdravstvenim ustanovam. Ker vlada pač ni bila sposobna zagotoviti te opreme. So pa uspeli ponuditi vrhunske zaščitne maske iz papirčkov in z gumicami.:))

V glavnem, jaz sem v ZD Ljubljana takrat odnesel enih 300 ali 400 vizirjev (ponavljam, brezplačno in brez "počivalškastih provizij"), potem pride jesen in me kličejo, da so spet brez opreme.

No, jeseni potem društvo ni več izdelovalo teh vizirjev. Ker je vlada imela celo poletje čas, da opremo zagotovi. In ker so bili člani društva tarča groženj, saj so brezplačno delili tisto, kar so nekateri hoteli drago prodajati.

Toliko o tem, kako je vlada poskrbela za zaščitno opremo.

Isto kot prejšnja vlada!

Zamude, korupcija, zamujene priložnosti. Ta in prejšnja vlada. Da ne bi imel kdo kakšnih iluzij koliko da je ta vlada boljša.

Aja, a ni bil Počivalšek tudi v prejšnji vladi minister? :))

Najprej - bravo za akcijo, kapo dol.

One grožnje pa bi morali prijaviti Hojsu:)), bi se za spremembo lahko s čim bolj pametnim ukvarjal, kot s kurjimi tatovi, protestniki, brezobzirnimi prehajalci občinskih mej in kriminalci, ki se sprehajajo po 21.00.

el_bahattee ::

enemon je izjavil:

Žal, če kdo razdvaja, je to JJ s svojimi solo akcijami in twitanjem, kjer krivi vse druge za katastrofo pri obvladovanju epidemije. In pa njegov oproda Hojs, ki ukrepe upravičuje s tem, da bi sicer nekateri hoteli nagajati vladi. Sicer pa k nepriljubljenosti prispevajo tudi represivni ukrepi, ki nimajo nobene zveze z obvladovanjem epidemije, kot je recimo policijska ura in zapiranje v občine, kar bi naj v najslabšem primeru trajalo dva tedna, pa traja že tri mesece.

Kako nimajo veze? Pripomorejo k zajezitvi širjenja virusa, mislim, da je to jasno vsem. Saj podobne ukrepe imajo tudi v večini ostalih držav po EU, ni to izum naše vlade. Brez represije očitno ne gre, ljudje smo pač taki, še posebaj če je zraven balkanska mentaliteta in egoizem, ki je na pohodu zadnje čase. In Hojs ima po svoje prav, saj obstaja veliko ljudi, ki naglas pozivajo k nespoštovanju ukrepov, ker ne marajo te vlado... potem pa jamrajo, da ukrepi ne delujejo.

Kar se tiče JJ in njegovega twitanja, se strinjam, da dostikrat ne pripomore k umiritvi ozračja, po drugi strani pa opozicija in mediji preveč napihnejo te njegove twite, kot v primeru, ko je pisal o EU in vladavini prava... mediji so zganjali histerijo, opozicija je govorila kako nas smeši pred EU in napovedovala sejo na to temo... ko pa se je oglasila Merklova in pritrdila JJ, da bo potreben dialog in kompromis, pa so vsi utihnili in v hipu pozabili twite.

GregiB je izjavil:

Govoriš o načelih... no meni se zdi prav smešno to, da nekdo, ki spremlja politiko in politikanstvo Puklastega in njegovih vazalov skozi desetletja, ko je prevzel SDS in si podredil in zmonopoliziral, rečmo temu, ne-levi pol, sploh potrebuje kakršnokoli argumentacijo, zakaj hoče večina naroda, da Puklasti izgine iz našega življenja. Če tega nekdo ne uvidi, tudi argumenti ( ki govorijo zase) ne bodo pomagali...

Poglej, JJ je pač karakter, ki težko pusti človeka ravnodušnega oziroma neopredeljenega brez mnenja. Ima svoje pluse in minuse. Ti ga pač očitno ne maraš, takih je še veliko, po drugi strani pa ima močno bazo in mu moraš priznati, da s stranko redno dosega dober rezultat na volitvah in da ima dobre analitične in vodstvene sposobnosti, če ga primerjaš z nekaj zadnjih predsednikov vlad ala Cerar, Šarec, Pahor, Bratušek... Poleg tega moraš biti res zaslepljen, če verjameš vsemu, kar mu obešajo in za kar ga krivijo nasprotniki, ki večinoma pretiravajo.

Če pogledaš situacijo od daleč, boš videl, da so SLO v zadnjih 3 desetletjih večinoma vodile leve ali levo-sredinske vlade, to je dejstvo. Desnica je vladala manj časa. To je vsekakor potrebno upoštevati, ko se jamra, da nismo postali nova Švica, kot so nekateri pričakovali. Ker če poslušaš nekatere medije in janšafobise, oni za vse probleme države krivijo JJ oz. desnico. To je očitno pretiravanje in zavajanje.
Come to my center, you enter the winter.

sbawe64 ::

Telbanc je izjavil:

poweroff je izjavil:

Se strinjam, da ima lahko napaka neželene posledice. Ampak v tem primeru Veselova napaka (ali prekršek, kaznivo dejanje dvomim, da je) nima kaj dosti vpliva na verodostojnost ugotovitev v "poslu/kraji desetletja".

Če recimo direktor policije pijan vozi, mene pa pod vplivom alkohola ustavi koprska patrulja - sem jaz kaj manj kriv?

Po mnenju nekaterih da. No, po mnenju večine razumnih, pač ne.

Zanimivo je tudi, da se za Veselove dejavnosti ve že dalj časa, ampak se je o tem začelo pisariti ravno sedaj. Naključje? >:D



Gre se za dost denarja, sem mnenja da mora bit predsednik na taki funkciji čist ko solza. Kaj bo pol naredu z unimi na blagovnih rezervah, in ostalimi je pa itak stvar službe. Daš naprej ugotovitve, kot jih je že dal... in policija dela naprej. Če kej najdejo pač nej grejo sedet, če ni, tud u redu.

Seveda morebitna napaka Vesela in nespretno izvijanje Štefanca, o obstoju dovoljenja na to ne bo imela nobenega vpliva. Kaj je to napaka, kaznivo dejanje, prekršek, predpisuje zakonodaja.

Naključij v politiki ni, tako da se bo čez pol leta sigurno nadaljevala saga o Trenti. Pač tko je.

Če jaz dobro opravljam neko delo, me to ne odvezuje odgovornosti za svoje napake. In tle eni mešate določene stvari. Ker je opravil dobro delo v zvezi z nabavami zaščitne opreme, ga to ne obvezuje odgovornosti za svoja dejanja. Ker za svoje delo je plačan.

V politiki so sam interesi, to se je zaj pokazalo, ker sem nedolgo nazaj napisal, da se bojo zganili tisti odzadaj, da Korla ne bomo vidli na poziciji, ki ji ni dorasel. Ker ko gre neka zadeva čez mejo dobrega okusa, je pa le preveč.

Doesn`t get better than that.
https://old.delo.si/novice/slovenija/v-...
2020 is new 1984
Corona World order

WizzardOfOZ ::

el_bahattee je izjavil:

Če pogledaš situacijo od daleč, boš videl, da so SLO v zadnjih 3 desetletjih večinoma vodile leve ali levo-sredinske vlade, to je dejstvo.

Slovenije ni vodila še nobena desna stranka. SDS je daleč od desnice.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Telbanc ::

https://twitter.com/Mirko_Mayer/status/...


"Komentar
@LahovnikMatej, za @PlanetTV o "zadevi T. Vesel"


"Četrt mio. na leto ni neprofitna dejavnost. Vsak uradnik za nakup pisarniškega materiala izpelje ustrezne postopke, zato naj Vesel pokaže soglasja KPK in delodajalca,

ali pa ima težavo.":D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

GregiB ::

el_bahattee je izjavil:


Če pogledaš situacijo od daleč, boš videl, da so SLO v zadnjih 3 desetletjih večinoma vodile leve ali levo-sredinske vlade, to je dejstvo. Desnica je vladala manj časa. To je vsekakor potrebno upoštevati, ko se jamra, da nismo postali nova Švica, kot so nekateri pričakovali. Ker če poslušaš nekatere medije in janšafobise, oni za vse probleme države krivijo JJ oz. desnico. To je očitno pretiravanje in zavajanje.


Lej, da je Janša pretkan in nemara sposoben politik, mislim, da ni dvoma, je pa njegova politika škodljiva za državo in narod. Govoriš o nekem vladanju 3 desetletij, pa poglej, kaj, kdo in kje je še kaj ostalo od tranzicijcev. Puklasti, Barbika, potem pa imaš še par levih in desnih metuzalemov, ki zdaj vsi po vrsti nekaj vegetirajo pri SDSu (Rupsi, Kaco, Gorenak ipd.). Vsi ostali tranzicijci so ali pomrli, upokojeni ali celo po zaporih, no dva sta v EU... Problem vseh političnih polov je pa prav Janša. In ni fora da se vzpostavi neka socio-komunistična oblast... Janša mora sestopiti in se umakniti iz javnega življenja. On, in nihče drug je s svojim obnašanjem in politiko odgovoren za to, da smo slovenci kot narod razdvojeni, in skrbi, da tako tudi ostane, saj mu to daje politični naboj. Vmes pa seveda s svojimi vazali budno skrbi, da se na slovenski politični sceni ne pojavi nekdo, ki bi bil lepilo naroda. Če pa (bi) se, se nanj(o) takoj začne zlivati gnojnica... rabiš primere? Dvomim...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Telbanc ::

GregiB je izjavil:



Lej, da je Janša pretkan in nemara sposoben politik, mislim, da ni dvoma, je pa njegova politika škodljiva za državo in narod. Govoriš o nekem vladanju 3 desetletij, pa poglej, kaj, kdo in kje je še kaj ostalo od tranzicijcev. Puklasti, Barbika, potem pa imaš še par levih in desnih metuzalemov, ki zdaj vsi po vrsti nekaj vegetirajo pri SDSu (Rupsi, Kaco, Gorenak ipd.). Vsi ostali tranzicijci so ali pomrli, upokojeni ali celo po zaporih, no dva sta v EU... Problem vseh političnih polov je pa prav Janša. In ni fora da se vzpostavi neka socio-komunistična oblast... Janša mora sestopiti in se umakniti iz javnega življenja. On, in nihče drug je s svojim obnašanjem in politiko odgovoren za to, da smo slovenci kot narod razdvojeni, in skrbi, da tako tudi ostane, saj mu to daje politični naboj. Vmes pa seveda s svojimi vazali budno skrbi, da se na slovenski politični sceni ne pojavi nekdo, ki bi bil lepilo naroda. Če pa (bi) se, se nanj(o) takoj začne zlivati gnojnica... rabiš primere? Dvomim...


Levi pol je sam kriv za svojo situacijo.

Pesmica o novih obrazih se je pač izpela. Upajmo da bo SMC preživela da vse to ne bo zastojn. K oni mi ne delujejo ko čisti komiji, ampak bi lah res bli neka sredina. Tud če bojo šli v KUL, nekak obetajo.

O škodljivosti politike bi lahko govorili, o meji, arbitraži, NLB in to majo na vesti levičarji. Da je to vse skup eno velko sranje. Je kdo odgovarjal za fijasko arbitraže? In ostalega?

Namesto, da levičarji s prstom venomer kažejo na druge, no morda bi bil zaj čas da pogledajo mal vase. In poskušajo ugotoviti, zakaj je tko? Zakaj so tko pametni, da ne delajo napak, ampak jih delajo sam drugi. In so za sodelovanje samo, ko so na oblasti in je vse po njihovo.....:)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

GregiB ::

@ Telebanc... v SLO politiki praktično še nihče od velikih ni odgovarjal, tu pa tam se žrtvuje pijanega ministra, sekretarja s sendvičem, a za "usedlane" zadeve ali ne pridejo do epilogov ali zastarajo. Levi, desni, zgornji, spodnji...

Kar pa se Zimbabvejcev tiče, kaj pa naj bi ostalo? Ali veš, kaj je od te stranke ostalo? Bademajster in tisto, kar še sedi v Ljubljani. Stranka od marce niti več ne obvešča svojega (tedanjaga) članstva o ničemer, postali so orodje Bademajstra in nič več. Dvomim, da so sploh še sposobni na volilne liste dati dovolj kandidatov... od tega ne more nič... "ostati"
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gregor P ::

GregiB je izjavil:

Stranka od marce niti več ne obvešča svojega (tedanjaga) članstva o ničemer ...
... zakaj točno naj bi nekdanje članstvo, ki se je porazgubilo v SD, Dobre države, nove Zelene (v nastajanju) idr., obveščali o čemerkoli?!? :|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

GregiB ::

Gregor P je izjavil:

GregiB je izjavil:

Stranka od marce niti več ne obvešča svojega (tedanjaga) članstva o ničemer ...
... zakaj točno naj bi nekdanje članstvo, ki se je porazgubilo v SD, Dobre države, nove Zelene (v nastajanju) idr., obveščali o čemerkoli?!? :|


Exactly... sicer se še nisi vsi razkropili po drugih strankah, vsaj v moji regiji ne, a de facto jim je Bademajster marca prišel ( v vsako regijo posebej) povedat, ne poizvedit o podpori, kaj se gredo ( vstop ve ne kul koalicijo) in s tem praktično ubil regionalno mrežo Zimbabveja
Da se zastopmo, praktično nihče ni vstopil v Zimbabve zaradi Bademajtra, so pa vsi izstopili...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

floyd1 ::

Telbanc je izjavil:

https://twitter.com/Mirko_Mayer/status/...


"Komentar
@LahovnikMatej, za @PlanetTV o "zadevi T. Vesel"


"Četrt mio. na leto ni neprofitna dejavnost. Vsak uradnik za nakup pisarniškega materiala izpelje ustrezne postopke, zato naj Vesel pokaže soglasja KPK in delodajalca,

ali pa ima težavo.":D

Pa ravno lahovnik. Mimogrede, kolk je kaj zdaj dnevna izguba 1.4 milijardnega TEŠ 6, katerega boter je bil?
Vesel pa bo že razložil kako in kaj. Moral bi. Glede na to, da tega ni skrival in to ni ravno novo, gre očitno bolj ali manj za manever janezkovih arschlickerjev, kako odvrniti pozornost od svojih lopovščin pri nabavi zaščitne opreme. Kjer pa je šlo za milijone našega denarja v privat žepe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

49106 ::

floyd1 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://twitter.com/Mirko_Mayer/status/...


"Komentar
@LahovnikMatej, za @PlanetTV o "zadevi T. Vesel"


"Četrt mio. na leto ni neprofitna dejavnost. Vsak uradnik za nakup pisarniškega materiala izpelje ustrezne postopke, zato naj Vesel pokaže soglasja KPK in delodajalca,

ali pa ima težavo.":D

Pa ravno lahovnik. Mimogrede, kolk je kaj zdaj dnevna izguba 1.4 milijardnega TEŠ 6, katerega boter je bil?


Don't shoot the messenger.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

kuall ::

lahovnika je srečala pamet na stara leta. posnemajte ga. :D

poweroff ::

Po mnenju NoveTV, katere znatni lastnik je Janezov Janšar, je Počivalšek "lažnivi kurac": https://nova24tv.si/slovenija/kaj-sta-s...

Dejansko... njihov izraz. :))

Haha, Boris Tomašič v članku zaključi:

"Drage državljanke in državljani se še niste naveličali njihovih laži?"


Pa ti, Boris? :))
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

Invictus ::

NoraTV23 kritizira Počivalška?

A njim ni jasno, da je v vladi?

On pa kar vztraja... Drugega kot mazohizem temu ni reči...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Bwaze6 ::

Mazohizem?

Počivalšek je zdaj ujet tako na priboljške ministrovanja v vladi, kjer ni potrebno odstopati za vsak ukraden sendvič, kot tudi izsiljevan s strani SDS, ki seveda vse te dogovorjene kraje lepo dokumentirajo "za kasneje".

Invictus ::

To, kar si napisal, je točno definicija mazohizma.

Jebanje v glavo za užitke :))
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Bwaze6 ::

Med tem "mazohizmom" so iz državne blagajne v žepe praktično slamnatih podjetij pritekli milijoni, seveda pa se SDS močno trudi uničiti popolnoma vse mehanizme nadzora. Definicija mazohizma nekako zahteva trpinčenje samega sebe. Tole, kar gledamo, je le sadizem.

poweroff ::

Invictus, daj datume poglej...:))
sudo poweroff

Invictus ::

Kaj pa objavljajo stare linke. Ne bom zdajše dastumov preverjal...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Telbanc ::

https://e-maribor.si/sd-ze-z-novim-imen...

"Po informacijah portala Požareport, znotraj stranke SD ob poskusih ("skorajšnje") vložitve konstruktivne nezaupnice preigravajo možnost, da bi za novega kandidata za mandatarja koalicije Kul namesto Karla Erjavca, ponudili "preverjenega" Milana M. Cvikla. Gre za dolgoletnega politika ki je skakal iz ene v drugo levo stranko LDS in SD.":)):)):)):))

"Očitno pa se morajo tudi mladi "komunisti" naučiti šteti do številke 46!":)):))8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

poweroff ::

Invictus, poanta je, da so resnicoljubci najprej Počivavška nabijali na polno, ko se je oblast zamenjala, pa so ga začeli hvaliti.

Za bruhat.
sudo poweroff

lufthammer ::

Za bruhat je še bolj, da je nekaterim Kahel Kanta na lepem rešilna bilka, kaj so vse imeli za povedat čezenj kakšno leto nazaj.

GregiB ::

lufthammer je izjavil:

Za bruhat je še bolj, da je nekaterim Kahel Kanta na lepem rešilna bilka, kaj so vse imeli za povedat čezenj kakšno leto nazaj.

Kahl ni nikomur rešilna biljka... prišel je in postavil pogoje, pa so jih sprejeli. Verjemi, praktično nihče izmed večine, ki hočejo, da Puklasti zapusti slovensko politiko ne navija za Kahla.
Kaže pa članek na to, da opozicija, v rodni grüdi (leva, desna in vse vmes) ne zna drugega, kot zlivat gnojnico po političnih konkurentih. Potem ima pa prvak te discipline muda, da gre pred kamere in pozove ljdstvo k povezovalnosti in enotnosti... ojej, za smejat...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

IL_DIAVOLO ::

Kahl je danes še samo tarča posmeha. Če že ne zaradi njegove nesposobnosti, pa zaradi tasta ki je starejši od njega :D>:D
««
395 / 466
»»