» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
170 / 466
»»

Urbano#Desno ::

Miki N je izjavil:

Izgleda je načrt vlade, da z inkasantstvom pridobi notri manjko od bonov - mogoče kar pri istih osebah! :D

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

No nadure inšpecij bo tudi potrebno plačati, tako da jih najbolj zajebete (te prasce ki iz čistega sadizma postavljajo neke omejitve :))) s tem da se držite pravil in bo neto izkupiček negativen.

Urbano#Desno ::

Denes se baje obeta neka kolesarska maškarada. :)) Pa da vidimo kakšna bo udeležba, če vam je dolgčas lahko igrate igro koliko šleparjev je možno parkirati na trg revolucije poleg protestnikov (vsak teden nas je več.press)

xx23 ::

Tukaj smo brali, da bo 10 petkov in konec. Toliko o številskih igricah in slabih napovedih.

FormerUser ::

A bi si kdo upal napovedati kdaj bo Gantar odstopil? Jeseni? Berem, da se mu ne ljubi biti več minister, da ne dohaja visokega tempa, ki ga narekuje JJ ob kriznih okoliščinah. Glede na to, da je že v eni drugi vladi izvedel podoben manever, gre očitno za precej cagavega fantka.

Gagarin ::

xx23 je izjavil:

Tukaj smo brali, da bo 10 petkov in konec. Toliko o številskih igricah in slabih napovedih.


Nismo mi krivi da venezuelci ne znate štet.

FormerUser je izjavil:

A bi si kdo upal napovedati kdaj bo Gantar odstopil? Jeseni? Berem, da se mu ne ljubi biti več minister, da ne dohaja visokega tempa, ki ga narekuje JJ ob kriznih okoliščinah. Glede na to, da je že v eni drugi vladi izvedel podoben manever, gre očitno za precej cagavega fantka.


Ja, ti iz prve roke veš kaj je cagav fantek. Ti, ki si pr koritu. A nam bo tavariš tvito spet kmalu avione nad glavo poslal ko smo taki "zmagovalci korone"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

Urbano#Desno ::

xx23 je izjavil:

Tukaj smo brali, da bo 10 petkov in konec. Toliko o številskih igricah in slabih napovedih.

Konec bo 2022 ko boste ponovno razočarani nad volitvami in........ boste še naprej kolesarili, ker bi nekaj drugega. :D

puginho ::

Urbano#Desno je izjavil:

Denes se baje obeta neka kolesarska maškarada. :)) Pa da vidimo kakšna bo udeležba, če vam je dolgčas lahko igrate igro koliko šleparjev je možno parkirati na trg revolucije poleg protestnikov (vsak teden nas je več.press)


Vsak teden se ponavljate, že od prvega protesta, protesti pa kar trajajo in trajajo in trajajo,...

FormerUser je izjavil:

A bi si kdo upal napovedati kdaj bo Gantar odstopil? Jeseni? Berem, da se mu ne ljubi biti več minister, da ne dohaja visokega tempa, ki ga narekuje JJ ob kriznih okoliščinah. Glede na to, da je že v eni drugi vladi izvedel podoben manever, gre očitno za precej cagavega fantka.


Nisi ti pisal kako je desus trden član vlade? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

Gagarin ::

puginho je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Denes se baje obeta neka kolesarska maškarada. :)) Pa da vidimo kakšna bo udeležba, če vam je dolgčas lahko igrate igro koliko šleparjev je možno parkirati na trg revolucije poleg protestnikov (vsak teden nas je več.press)


Vsak teden se ponavljate, že od prvega protesta, protesti pa kar trajajo in trajajo in trajajo,...


Seveda da trajajo, saj gre udeležencem za ljubi kruhek. Nevladniki in kulturniki drugega kot sesati davkoplačevalske dojke pač ne znajo.

puginho ::

Gagarin je izjavil:

puginho je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Denes se baje obeta neka kolesarska maškarada. :)) Pa da vidimo kakšna bo udeležba, če vam je dolgčas lahko igrate igro koliko šleparjev je možno parkirati na trg revolucije poleg protestnikov (vsak teden nas je več.press)


Vsak teden se ponavljate, že od prvega protesta, protesti pa kar trajajo in trajajo in trajajo,...


Seveda da trajajo, saj gre udeležencem za ljubi kruhek. Nevladniki in kulturniki drugega kot sesati davkoplačevalske dojke pač ne znajo.


Koliko delovne dobe ima JJ v gospodarstvu? No further question

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

Gagarin ::

puginho je izjavil:

Gagarin je izjavil:

puginho je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Denes se baje obeta neka kolesarska maškarada. :)) Pa da vidimo kakšna bo udeležba, če vam je dolgčas lahko igrate igro koliko šleparjev je možno parkirati na trg revolucije poleg protestnikov (vsak teden nas je več.press)


Vsak teden se ponavljate, že od prvega protesta, protesti pa kar trajajo in trajajo in trajajo,...


Seveda da trajajo, saj gre udeležencem za ljubi kruhek. Nevladniki in kulturniki drugega kot sesati davkoplačevalske dojke pač ne znajo.


Koliko delovne dobe ima JJ v gospodarstvu?


Kakšno zvezo pa ima zdej to da jj, pa recimo borči tudi ne znata kej drugega? Njima pač ne grozi odteg dojke zato tud ne demonstrirata.

FormerUser ::

puginho je izjavil:



Nisi ti pisala kako je desus trden član vlade? :))

Punčka, razčisti si osnove. Odstop ministra še ne pomeni padca vlade, niti izstop dotične stranke iz koalicije.

puginho ::

FormerUser je izjavil:

puginho je izjavil:



Nisi ti pisala kako je desus trden član vlade? :))

Punčka, razčisti si osnove. Odstop ministra še ne pomeni padca vlade, niti izstop dotične stranke iz koalicije.


Fantek seveda je čisto normalno da v stranki vsak teden sestankujejo in si iščejo podporo. Pri tem pa podporo dajejo tisti ki so pri koritu. Komaj čakam padec te vlade pa da si predstavljam vaše frise, to bo taki šok za ene tu gor da bo treba na psihiatrijo.

Gagarin je izjavil:

puginho je izjavil:

Gagarin je izjavil:

puginho je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Denes se baje obeta neka kolesarska maškarada. :)) Pa da vidimo kakšna bo udeležba, če vam je dolgčas lahko igrate igro koliko šleparjev je možno parkirati na trg revolucije poleg protestnikov (vsak teden nas je več.press)


Vsak teden se ponavljate, že od prvega protesta, protesti pa kar trajajo in trajajo in trajajo,...


Seveda da trajajo, saj gre udeležencem za ljubi kruhek. Nevladniki in kulturniki drugega kot sesati davkoplačevalske dojke pač ne znajo.


Koliko delovne dobe ima JJ v gospodarstvu?


Kakšno zvezo pa ima zdej to da jj, pa recimo borči tudi ne znata kej drugega? Njima pač ne grozi odteg dojke zato tud ne demonstrirata.


Kakšno zvezo? Se ne čudim če to napiše janšist

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

Gagarin ::

Ko zmanjka argumentov smo pa vsi janšisti. Kolko so nad včasih prepričevali da je levica inteligenca, pa napredna pa kaj vem kaj še vse. Pa jim izgleda ko se jim gre za denar (ki jim menda ni pomemben) kar vse zatrokira...

FormerUser ::

puginho je izjavil:

Komaj čakam padec te vlade pa da si predstavljam vaše frise, to bo taki šok za ene tu gor da bo treba na psihiatrijo.

Tega pač ne boš dočakala, tako da če boš rabila videt frise za na psihiatrijo se boš morala pogledati v ogledalu.

Gagarin ::

FormerUser je izjavil:

puginho je izjavil:

Komaj čakam padec te vlade pa da si predstavljam vaše frise, to bo taki šok za ene tu gor da bo treba na psihiatrijo.

Tega pač ne boš dočakala, tako da če boš rabila videt frise za na psihiatrijo se boš morala pogledati v ogledalu.


Evo pa imamo dva tipična predstavnika sds in levice in vse kaj premoreta je vrtčevsko obkladanje....podn slo politike in njihovih sledilcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

Vazelin ::

Hehe me prav zanima kakšna afera in poročanje bi bilo, če bi opozicijskim poslancem v času vlade jj policija več 10x vpogledovala.;) to bi gonili ene 3 tedne skupaj dnevno. Vsak dan bi bile oddaje z goro gostov kdo bo bolj kritičen lol. Sedaj je kao vse Ok in na poptv problematizirajo da ne gre več za zasledovanje anpak samo vpoglede kot se je da es izrazil prizadeti.

Tako je pa skorajda Horvat kriv, ker si je drznil to omeniti.

Pač dno dna od slovenskih medijev. A vsi msm delajo za kriminal al jim je ravno za to da so bile v igri lite metode nkvd. MSM so smeti in na nivoju PRa strank
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

FormerUser ::

Gagarin je izjavil:


Evo pa imamo dva tipična predstavnika sds in levice in vse kaj premoreta je vrtčevsko obkladanje....podn slo politike in njihovih sledilcev.

Jaz nisem nikakršna SDS predstavnica, ti, s svojim pritlehnim nivojem komunikacije, si pa med zadnjimi tukaj, ki lahko pametuje o "vrtčevskem obkladanju".

PacificBlue ::

FormerUser je izjavil:

Gagarin je izjavil:


Evo pa imamo dva tipična predstavnika sds in levice in vse kaj premoreta je vrtčevsko obkladanje....podn slo politike in njihovih sledilcev.

Jaz nisem nikakršna SDS predstavnica, ti, s svojim pritlehnim nivojem komunikacije, si pa med zadnjimi tukaj, ki lahko pametuje o "vrtčevskem obkladanju".



"When I see a bird that walks like a duck and swims like a duck and quacks like a duck, I call that bird a duck."
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Gagarin ::

FormerUser je izjavil:

Gagarin je izjavil:


Evo pa imamo dva tipična predstavnika sds in levice in vse kaj premoreta je vrtčevsko obkladanje....podn slo politike in njihovih sledilcev.

Jaz nisem nikakršna SDS predstavnica.


Vem da nisi, si sds predstavnik.

puginho ::

Gagarin je izjavil:

Ko zmanjka argumentov smo pa vsi janšisti. Kolko so nad včasih prepričevali da je levica inteligenca, pa napredna pa kaj vem kaj še vse. Pa jim izgleda ko se jim gre za denar (ki jim menda ni pomemben) kar vse zatrokira...


Ok grema z argumenti, najprej mi povej kateri točno umetniki kaj zgubijo z sedanjo vlado, koliko denarja ipd? Drugo kot drugo, ali veš kolikšen del bdp ustvari kultura z vstopnicami ipd.?

Zdaj pa druga stran. Koliko denarja smo izplačali JJ- ju odkar je poslanec in kaj so njegovi dosežki, razen da meša drek?

Ko boš to preštudiral se lahko dalje pogovarjava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

Gagarin ::

puginho je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Ko zmanjka argumentov smo pa vsi janšisti. Kolko so nad včasih prepričevali da je levica inteligenca, pa napredna pa kaj vem kaj še vse. Pa jim izgleda ko se jim gre za denar (ki jim menda ni pomemben) kar vse zatrokira...


Ok grema z argumenti, najprej mi povej kateri točno umetniki kaj zgubijo z sedanjo vlado, koliko denarja ipd? Drugo kot drugo, ali veš kolikšen del bdp ustvari kultura z vstopnicami ipd.?

Zdaj pa druga stran. Koliko denarja smo izplačali JJ- ju odkar je poslanec in kaj so njegovi dosežki, razen da meša drek?


Hehe, no za kolikšen del bdp prodate vstopnic slovenski kulturniki? Pa če je, kot izgleda misliš, to občuten del, zakaj hudiča potem rabite še davkoplačevalski denar? Glede jj dosežkov se boš moral na hipija obrniti, se bojim da sam ne bi nič konkretnega našel.

aja, sorry, kolk bodo izgubili s tole vlado moraš pa te iste demonstrirajoče kulturnike vprasat, oni tulijo, da je to pogreb slo kulture,okolja in nevladnih organizacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

puginho ::

Gagarin je izjavil:

puginho je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Ko zmanjka argumentov smo pa vsi janšisti. Kolko so nad včasih prepričevali da je levica inteligenca, pa napredna pa kaj vem kaj še vse. Pa jim izgleda ko se jim gre za denar (ki jim menda ni pomemben) kar vse zatrokira...


Ok grema z argumenti, najprej mi povej kateri točno umetniki kaj zgubijo z sedanjo vlado, koliko denarja ipd? Drugo kot drugo, ali veš kolikšen del bdp ustvari kultura z vstopnicami ipd.?

Zdaj pa druga stran. Koliko denarja smo izplačali JJ- ju odkar je poslanec in kaj so njegovi dosežki, razen da meša drek?


Hehe, no za kolikšen del bdp prodate vstopnic slovenski kulturniki? Pa če je, kot izgleda misliš, to občuten del, zakaj hudiča potem rabite še davkoplačevalski denar? Glede jj dosežkov se boš moral na hipija obrniti, se bojim da sam ne bi nič konkretnega našel.

aja, sorry, kolk bodo izgubili s tole vlado moraš pa te iste demonstrirajoče kulturnike vprasat, oni tulijo, da je to pogreb slo kulture,okolja in nevladnih organizacij.


Pa daj povej kdo dobi davkoplačevalski denar in koliko? Kdo kaj izgubi s to vlado? Daj neke številke ne pa pavšalno nekaj na pamet bluzit.

Pa kulturniki imajo svoj protest, govorimo o kolturnikih v petek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

Gagarin ::

A ti mal obračaš kdo bluzi? To so transparenti in vpitje demonstrantov. Če želiš številke kolk bodo izgubili jih pridobi pri njih. Kulturno ministrstvo pa je imelo proračun za samo za 2019 193.000.000€ oziroma nekaj čez. Ni malo a? To je povrh tvojim prodanim vstopnicam ki menda zajemajo velik del bdp lol. In tolk dnarja je v igri tudi za tele vaše jenule in podobne kalibre...

Pa še podatek o drugem udarnem kladivu petkovih protestov - nevladne organizacije: v 2018 so prejele 333.000.000€ davkoplačevalskega denarja. Tudi ni mal a?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/protest...

"Kot je dodal, je krog protivladnih protestnikov, ki so se odpravili po središču mesta ta teden sicer krajši, kot je bil v preteklih tednih.":D:D

Će pogledamo, je več transparentov, ko protestnikov. Torej je konec, tako kot sem napovedal ....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

puginho ::

Gagarin je izjavil:

A ti mal obračaš kdo bluzi? To so transparenti in vpitje demonstrantov. Če želiš številke kolk bodo izgubili jih pridobi pri njih. Kulturno ministrstvo pa je imelo proračun za samo za 2019 193.000.000€ oziroma nekaj čez. Ni malo a? To je povrh tvojim prodanim vstopnicam ki menda zajemajo velik del bdp lol. In tolk dnarja je v igri tudi za tele vaše jenule in podobne kalibre...


Ti govoriš da protestirajo kulturniki zato ker bodo izgubili davkoplačevalski denar, jaz pa te sprašujem da mi daj točne številke kdo koliko izgubi, ker baje da zato protestirajo. Kaj si naj s proračunom? Kaj ukinjamo kulturno ministrstvo?

Koliko milijonov pa jenul izgubi da protestira?

Gagarin ::

A si ti mal čuden al kaj je s tabo? Vprasaj svoje prijatelje, to jim piše na transparentih - grobar kulture in podobno.

P.s.: pa a ti misliš da porabi kulturni proračun ministrstvo al tvoji demonstrirajoči prijatli.

puginho ::

Kaj se izmotavaš, ti trdiš da v petek protestirajo vsi ki so na plečih države, od jenula, zlatkota :) dalje, zaenkrat nisi postregel z eno številko koliko kdo izgubi da zato protestira. To da nam vlada diktator očitno nima nobene veze s protesti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

Gagarin ::

Ok, noben ne more rečt da nisem poiskusil. Če si zabit si pač zabit. Vprašaj zlatkota in jenula kok dobita vsak meseca. Sam vem samo da dobita, ne vem in se mi ne da guglat pa kolk.

puginho ::

Gagarin je izjavil:

Ok, noben ne more rečt da nisem poiskusil. Če si zabit si pač zabit. Vprašaj zlatkota in jenula kok dobita vsak meseca. Sam vem samo da dobita, ne vem in se mi ne da guglat pa kolk.


Veš ti en k... daj idi molit pod sliko ljubljenega vodje pol pa spat.

Gagarin ::

Sorry, sem ateist, pa ljubljenega vodjo sem imel nazadnje pri tabornikih ko sem bil star 8let. Smo mel eno ful lušno vodnico...

Urbano#Desno ::

Eh ja prov žalostni ratali so tile protesti. Danes prevladujejo zdolgočaseni upokojenci. SiveGlave.power Prej so ble vsaj luštne mlade revolucionalistke pa je izgleda party v zrčah pomembnejši:D kot pa boj za svetlejšo prihodnost.:)

FormerUser ::

PacificBlue je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Gagarin je izjavil:


Evo pa imamo dva tipična predstavnika sds in levice in vse kaj premoreta je vrtčevsko obkladanje....podn slo politike in njihovih sledilcev.

Jaz nisem nikakršna SDS predstavnica, ti, s svojim pritlehnim nivojem komunikacije, si pa med zadnjimi tukaj, ki lahko pametuje o "vrtčevskem obkladanju".



"When I see a bird that walks like a duck and swims like a duck and quacks like a duck, I call that bird a duck."


Mogoče pa samo rabiš nova očala.

Sicer je bila pa Eugenija danes spet v akciji, in seveda kdo drug se je znašel na muhi kot poslanec Desusa in njegova črna gradnja, strici se res trudijo, da bi spodkopali vlado.

Urbano#Desno ::

FormerUser je izjavil:


Mogoče pa samo rabiš nova očala.

Sicer je bila pa Eugenija danes spet v akciji, in seveda kdo drug se je znašel na muhi kot poslanec Desusa in njegova črna gradnja, strici se res trudijo, da bi spodkopali vlado.


Si bil danes med rumenimi jopiči?

Miki N ::

Ej, kaj pa jaz vem... recimo kar so danes Rdečkarji naredili Rumenjakom, bi se lahko smatralo za psihološko mučenje na nivoju Vietconga.. ali še bolje Vogonov iz Štoparskega vodnika.

Namreč, četico Rumenjakov so najprej obkolili Kolesarji nakar so jim začeli z improviziranega odra v faco na ZELO glasni feršterkeriji šopati "kulturni program" z moram priznati, naravnost obupno poezijo.

Primer:

Pesnik (igra kip F. Prešerna): O, zakaj pa so rumeni ti jopiči?
Rumenjaki: ???
Pesnik: KER PO NJIH KOZLAM!!!

:))

Jaz sem poslušal 10 minut.. uni so bili tam v kleču ne vem.. še zdaj.

Kruto. Celo za moje pojme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

puginho ::

Urbano#Desno je izjavil:

Eh ja prov žalostni ratali so tile protesti. Danes prevladujejo zdolgočaseni upokojenci. SiveGlave.power Prej so ble vsaj luštne mlade revolucionalistke pa je izgleda party v zrčah pomembnejši:D kot pa boj za svetlejšo prihodnost.:)


Upokojenci? Glavna volilna baza sds! Sem šokiran! Me zanima koliko kaj ti upokojenci - priveski na državni proračun, izgubljajo? Že vidim naslov na noratv, upokojenci z priviligiranimi penzijami v strahu pred izgubo dohodkov protestirajo!

Ferdo66 ti imaš sigurno podatke...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

FormerUser ::

Urbano#Desno je izjavil:


Si bila danes med rumenimi jopiči?

Ne, ampak vidim, da tebi, Urbana, rumena lepo pristoji.


Urbano#Desno ::

puginho je izjavil:


Upokojenci? Glavna volilna baza sds! Sem šokiran! Me zanima koliko kaj ti upokojenci - priveski na državni proračun, izgubljajo? Že vidim naslov na noratv, upokojenci z priviligiranimi penzijami v strahu pred izgubo dohodkov protestirajo!

Ferdo66 ti imaš sigurno podatke...

Za kulturnike je motivacija za udeležbo znana. Ne vem pa kaj pa tja žene upokojence polno našemljene s simboli iz leta 65 izgledajo kot da gredo k titu na pogostitev.

PacificBlue ::

FormerUser je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Gagarin je izjavil:


Evo pa imamo dva tipična predstavnika sds in levice in vse kaj premoreta je vrtčevsko obkladanje....podn slo politike in njihovih sledilcev.

Jaz nisem nikakršna SDS predstavnica, ti, s svojim pritlehnim nivojem komunikacije, si pa med zadnjimi tukaj, ki lahko pametuje o "vrtčevskem obkladanju".



"When I see a bird that walks like a duck and swims like a duck and quacks like a duck, I call that bird a duck."


Mogoče pa samo rabiš nova očala.

Sicer je bila pa Eugenija danes spet v akciji, in seveda kdo drug se je znašel na muhi kot poslanec Desusa in njegova črna gradnja, strici se res trudijo, da bi spodkopali vlado.


Vidim kot sokolovo oko;)

Sicer pa zakaj zagovarjaš nelegalne zadeve? Ti ni v interesu pravna država?

Metla, prag pa to..
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Urbano#Desno ::

FormerUser je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:


Si bila danes med rumenimi jopiči?

Ne, ampak vidim, da tebi, Urbana, rumena lepo pristoji.


Fantič dolgo si iskal sliko. A danes internet na Terstenjakovi dela počasi? Bo jutri JJ zrihtal za svoj deški mladinski odbor.:D

FormerUser ::

Jah, dobro si se skrila, Urbana, ni bilo enostavno najti slike tvojega prelestnega telesca.

PacificBlue je izjavil:



Sicer pa zakaj zagovarjaš nelegalne zadeve? Ti ni v interesu pravna država?

Metla, prag pa to..


Nič jih ne zagovarjam, ampak tudi ne pustim, da me imajo spin mojstri iz ozadja in njihovi pudlji, za budalo.

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

Kdaj boste razumeli da v ozadju ni nic, ker ni potrebno. Kradejo nam vsem na oceh in nic jim nemores.

GregiB ::

PV tor ej ne s amo, da ne zna prevzeti pošte, tudi odpreti jo ne zna... Take nebuloze pa še ne... Hojs poda odstopno izjavo, jo dokumentira in javno objavi, Janša pa kuverte še ni odprl... kakšne kuverte? Zakaj smo res pripravljeni to vse prenašati... Si predstavljate, da tudi Pirnatova in Nastav ne bi odprla kuvert?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Telbanc ::

GregiB je izjavil:

PV tor ej ne s amo, da ne zna prevzeti pošte, tudi odpreti jo ne zna... Take nebuloze pa še ne... Hojs poda odstopno izjavo, jo dokumentira in javno objavi, Janša pa kuverte še ni odprl... kakšne kuverte? Zakaj smo res pripravljeni to vse prenašati... Si predstavljate, da tudi Pirnatova in Nastav ne bi odprla kuvert?




Evidentno je, da se je desnica prilagodila svojemu političnemu konkurentu-levici.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PacificBlue ::

Imaš ti desno roko daljšo od leve?
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

GregiB ::

Telbanc je izjavil:

Evidentno je, da se je desnica prilagodila svojemu političnemu konkurentu-levici.


To je odgovor? Notranji minister, če se gremo prispodobe, je pismo o svojem nepreklicnem odstopu javno objavil, torej je PVju, v prispodobi, dal odprto, ne zaprto pismo. Izjavi, da je PV njegov nepreklicni odstp sprejel. PV se potem odloči, da v demokratični državi samovoljno krši poslovnik, vi mu pa še ploskate? Je JJ nad zakoni in pravili? Bomo tudi pri nas počasi začeli imeti referendume, ki bodo ustavno urejali, kdo sme in kako dolgo zasedati vladarske položaje, za koga pravila veljajo in za koga ne?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Fritz ::

Plenković se nekaj hvali, da jih bo Janša spustil v Schengen kljub nedoločeni meji med državama.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

DeeJay ::

Itak da jih bo. Janša in njegovi lupčki itak ne priznavajo arbitražnega sporazuma in so na strani hrvatov za ponovne pogovore.

Machete ::

Janša je hlapec v vsem svojem pomenu. Eden največjih škodljivcev za državo po prvem valu mafijske nacionalizacije, teš6 in pa žledolomu. Pahor pa tik za njim, ampak manj škodljiv, ker je obešalnik za cunje, Janša pa prodajalec teh cunj. Prodal bi svojo Urško za oblast, kaj šele Slovenijo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

DeeJay ::

Itak največji domoljupci, državo bi pa razprodal za pest riža.
Hrvatom šenkat piranski zaliv, orbanu prekmurje, avstrijcem lipico.

Gagarin ::

Prav zabavno ko levičarji postanejo največji nacionalisti in domobrani ;) Vse sam da se pjuva tavariša tvita.
««
170 / 466
»»