» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
30 / 466
»»

DeeJay ::


Zdej vsaj vemo, kam nas hoče Janša popeljat.

Mato989 ::



Btw, glihkar malo prebiram te zadeve glede epidemije itd... ker pri nas ni razglašenih izrednih razmer, kot kaže odlok o prepovedi gibanja med občinami sploh ne velja,

Zakon o nalezljivih boleznih (Uradni list RS, št. 33/06- uradno prečiščeno besedilo) v 18. členu določa: Osamitev ali izolacija je ukrep, s katerim LEŽEČI ZDRAVNIK, OBMOČNI ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO ali INŠTITUT ZA VAROVANJE JAVNEGA ZDRAVJA RS ZBOLELEMU za nalezljivo boleznijo, omeji svobodno gibanje, kadar to lahko povzroči direkten ali indirekten prenos bolezni na druge osebe.




Samo v kolikor bi imel odločbo za karanteno da si dejansko zbolel in bi hodil okrog bi ti lahko na podlagi tega kar so sprejeli izstavili plačilni nalog



Torej "karantene" NI... ker samo zdravnik lahko po zakonu o nalezljivih boleznih odloči za POSAMEZNO osebo da mora bit v karanteni in šele takrat lahko izdajo plačilni nalog v kolikor to kršiš!

Bo kdo to izpostavil medijem? Ali so mediji zlizani z politiko!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

GizmoX ::

TL;DR: globe so realne, če jezikaš policistom so pa še višje in sigurnejše

Splošne karantene v formalnem pomenu besede seveda ni - pa saj hodimo v trgovine, kakšna karantena pa bi bila to?
19. člen ZNB: Karantena je ukrep, s katerim se omeji svobodno gibanje in določi obvezne zdravstvene preglede zdravim osebam, ki so bile ali za katere se sumi, da so bile v stiku z nekom, ki je zbolel ...

Je pa beseda karantena super, ker se sliši strašno.

Odlok o začasni prepovedi gibanja & občin ... seveda velja, ga je pa formalno treba gledati kot podaljšek ZNB, 2. in 3. točka 39. člena ZNB:
Kadar z ukrepi, določenimi s tem zakonom, ni mogoče preprečiti, da se v Republiko Slovenijo zanesejo in v njej razširijo določene nalezljive bolezni, lahko minister, pristojen za zdravje, odredi tudi naslednje ukrepe:
2. prepove oziroma omeji gibanje prebivalstva na okuženih ali neposredno ogroženih območjih;
3. prepove zbiranje ljudi po šolah, kinodvoranah, javnih lokalih in drugih javnih mestih, dokler ne preneha nevarnost širjenja nalezljive bolezni;

Globa za neupoštevanje odloka, 14. točka 57. člena ZNB:
Z globo od 10.000 do 100.000 tolarjev se kaznuje za prekršek posameznik:
14. če ravna v nasprotju s prvim odstavkom 39. člena tega zakona.

Ti pa policist direktno ne more dati te globe (40€-400€). Gre se za zakon o nalezljivih boleznih, za globe je pristojen zdravstveni inšpektorat, kateremu lahko policist odstopi predlog za kršitev/globo.

Lahko ti pa ukaže, da se razidi (skupina) ali pojdi nazaj v svojo občino/na stalni naslov. Če ukaza policista ne upoštevaš, te pa lahko oglobi; Zakon o varstvu javnega reda in miru, 22. člen:
22. člen (neupoštevanje zakonitega ukrepa uradnih oseb)
(1) Kdor ne upošteva na kraju samem odrejenega zakonitega ukrepa ali odredbe uradne osebe, se kaznuje z globo od 80.000 tolarjev do 150.000 tolarjev.
Pretvorimo v evre, in smo pri 333€ - 625€.
No, zgodba se tu ne konča - policist lahko proti osebi, ki se ne podredi njegovemu zakonitemu ukazu, uporabi hujši ukrep, vključujoč prisilna sredstva (saj veš, telesna sila, palica - seveda primerno okoliščinam).

Še dobro, da so (vsaj po mojih izkušnjah) policisti tudi ljudje, po nepotrebnem ne težijo, pa z normalnim odnosom se da marsikaj zmenit.
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Mato989 ::

19. člen ZNB: Karantena je ukrep, s katerim se omeji svobodno gibanje in določi obvezne zdravstvene preglede zdravim osebam, ki so bile ali za katere se sumi, da so bile v stiku z nekom, ki je zbolel ...


Ampak policist ni pristojen da ocenjujejo boldano... torej

Ti pa policist direktno ne more dati te globe (40€-400€). Gre se za zakon o nalezljivih boleznih, za globe je pristojen zdravstveni inšpektorat, kateremu lahko policist odstopi predlog za kršitev/globo.


In komu se lahko pritožiš za to globo, ker pravico do pritožbe imamo namreč, in če sodišča ne delajo se potemtakem postopek ustavi in ni treba plačat dokler ne razsodi sodnik? Zdravstveni inšpektorat ne more pisat kar kazni iz pisarne glede na neke predloge policije, to je malo skregano z logiko... to je enako kot če bi delavski inšpektorat pisal kazni iz pisarne na podlagi predloge delavcev! Zakaj tega potem tak ne uredimo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GizmoX ::

Saj policist ne rabi biti pristojen za to. Saj ti ne bo policist razpisal karantene. Ampak čeprav nimaš razpisane karantene, zate še vedno velja odlok o začasni prepovedi gibanja.
Policist bo napisal zapisnik, je uradna oseba in je "priča". O kršitvi odloka (ki pade pod 2. in 3. točko 39. člena zakona o nalezljivih bolezni) bo obvestil zdravstveni inšpektorat, oni pa itak odprejo prekrškovni postopek in ga vodijo po uradni dolžnosti.
Če te potem zdravstveni inšpektorat oglobi, se lahko pritožiš njim:
Zoper odločbo inšpektorja je dovoljena pritožba na ministrstvo v osmih dneh od dneva vročitve odločbe.
Pritožba zoper odločbo zadrži izvršitev odrejenih ukrepov, razen, če gre za nujne ukrepe, s katerim se odvrne neposredna nevarnost za zdravje ljudi. V odločbi mora biti v takem primeru navedeno, da pritožba ne odloži izvršitve odrejenih ukrepov.
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Mato989 ::

GizmoX je izjavil:

Saj policist ne rabi biti pristojen za to. Saj ti ne bo policist razpisal karantene. Ampak čeprav nimaš razpisane karantene, zate še vedno velja odlok o začasni prepovedi gibanja.
Policist bo napisal zapisnik, je uradna oseba in je "priča". O kršitvi odloka (ki pade pod 2. in 3. točko 39. člena zakona o nalezljivih bolezni) bo obvestil zdravstveni inšpektorat, oni pa itak odprejo prekrškovni postopek in ga vodijo po uradni dolžnosti.
Če te potem zdravstveni inšpektorat oglobi, se lahko pritožiš njim:
Zoper odločbo inšpektorja je dovoljena pritožba na ministrstvo v osmih dneh od dneva vročitve odločbe.
Pritožba zoper odločbo zadrži izvršitev odrejenih ukrepov, razen, če gre za nujne ukrepe, s katerim se odvrne neposredna nevarnost za zdravje ljudi. V odločbi mora biti v takem primeru navedeno, da pritožba ne odloži izvršitve odrejenih ukrepov.


Res me zanima zakaj ne morejo delavci uveljavljat pravic na enak postopek... namreč da enostavno podajo predlog na delovno inšpekcijo oni pa samo sprožijo postopek, v smislu da pogledajo če ni regresa kar kazen drakonska kot je tu 400€, za delodajalce bi bla pa 40.000€ in to gre pol delavcu... ah ja, sleparska Slovenija...

Kako pa zdravstveni inšpektorat preveri ali sem jaz dejansko šel tja ali ne... ker kot si jaz to za našo ljubo Slovenijo predstavljam, inšpektorat kr napiše kazen brez dovoljšnjih dokazov pol morš pa ti to it izpodbijat in dokazovat da si res nekam šel z računom ane? Čisto možno v Sloveniji, namesto da bi moral zdravstveni inšpektorat DOKAZAT da nisi bil tam kjer si rekel da boš =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

el_bahattee ::

Mato989 je izjavil:

Kako pa zdravstveni inšpektorat preveri ali sem jaz dejansko šel tja ali ne... ker kot si jaz to za našo ljubo Slovenijo predstavljam, inšpektorat kr napiše kazen brez dovoljšnjih dokazov pol morš pa ti to it izpodbijat in dokazovat da si res nekam šel z računom ane? Čisto možno v Sloveniji, namesto da bi moral zdravstveni inšpektorat DOKAZAT da nisi bil tam kjer si rekel da boš =)

Resno, v čem je fora, da se stalno boriš proti karanteni in podobnim ukrepom, bereš zakone in iščeš corner case? Če pogledaš okoli sebe, boš videl, da naši ukrepi sploh niso med najstrožjimi v EU, kaj šele po svetu. Razen tega, da si pač hater JJ, ne vidim neke poante v teh tvojih stalnih izpadih. Ti gre na živce, da večina ljudi ukrepe podpira in da trenutno kaže, da delujejo, če se jih večina drži?
Come to my center, you enter the winter.

Mato989 ::

el_bahattee je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kako pa zdravstveni inšpektorat preveri ali sem jaz dejansko šel tja ali ne... ker kot si jaz to za našo ljubo Slovenijo predstavljam, inšpektorat kr napiše kazen brez dovoljšnjih dokazov pol morš pa ti to it izpodbijat in dokazovat da si res nekam šel z računom ane? Čisto možno v Sloveniji, namesto da bi moral zdravstveni inšpektorat DOKAZAT da nisi bil tam kjer si rekel da boš =)

Resno, v čem je fora, da se stalno boriš proti karanteni in podobnim ukrepom, bereš zakone in iščeš corner case? Če pogledaš okoli sebe, boš videl, da naši ukrepi sploh niso med najstrožjimi v EU, kaj šele po svetu. Razen tega, da si pač hater JJ, ne vidim neke poante v teh tvojih stalnih izpadih. Ti gre na živce, da večina ljudi ukrepe podpira in da trenutno kaže, da delujejo, če se jih večina drži?


Ne, zanima me kako spet nateguje državni sistem ljudi... to je vse, kot že vse od nastanka držav! Borim se proti nesorazmernim ukrepom in to omejitev na občine NEDVOMNO je... sploh glede na to da je od 35 okuženih včeraj 33 iz DSOjev torej skrbnikov in oskrbovancev... torej v celi SLO smo meli 2 okužena in Dome za ostarele... karantene v domih za ostarele, delavci naj spijo tam v šotorih pa bo... ostali pa na luft ker je lepo vreme!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

el_bahattee ::

Mato989 je izjavil:

Ne, zanima me kako spet nateguje državni sistem ljudi... to je vse, kot že vse od nastanka držav! Borim se proti nesorazmernim ukrepom in to omejitev na občine NEDVOMNO je... sploh glede na to da je od 35 okuženih včeraj 33 iz DSOjev torej skrbnikov in oskrbovancev... torej v celi SLO smo meli 2 okužena in Dome za ostarele... karantene v domih za ostarele, delavci naj spijo tam v šotorih pa bo... ostali pa na luft ker je lepo vreme!

Si mogoče kdaj poskušal na zadevo gledat tudi z druge perspektive ali gledaš samo nase? Recimo, da si ti v vladi. Bi resno kar končal karanteno in tvegal ITA scenarij? To bi šele razjezilo ljudi.

Ja, omejitev na občine ima svoje corner case, ki se mogoče slišijo neumno, po drugi strani pa vseeno preprečuje prekomerno širjenje virusa. Če si recimo okužen (pa še brez resnih simptomov) in greš na nenujen obisk v sosedno občino, lahko po neumnosti hitro razširiš okužbo v nov kraj, posledično bo bolj obremenjen še en zdravstveni dom itd. Vsi ti ukrepi imajo svoj namen, ni treba vedno gledati na njih samo negativno in delat primerjave z Nemčijo pred WW2.
Come to my center, you enter the winter.

louser ::

GizmoX je izjavil:

TL;DR: globe so realne, če jezikaš policistom so pa še višje in sigurnejše

Splošne karantene v formalnem pomenu besede seveda ni - pa saj hodimo v trgovine, kakšna karantena pa bi bila to?
19. člen ZNB: Karantena je ukrep, s katerim se omeji svobodno gibanje in določi obvezne zdravstvene preglede zdravim osebam, ki so bile ali za katere se sumi, da so bile v stiku z nekom, ki je zbolel ...

Je pa beseda karantena super, ker se sliši strašno.

Odlok o začasni prepovedi gibanja & občin ... seveda velja, ga je pa formalno treba gledati kot podaljšek ZNB, 2. in 3. točka 39. člena ZNB:
Kadar z ukrepi, določenimi s tem zakonom, ni mogoče preprečiti, da se v Republiko Slovenijo zanesejo in v njej razširijo določene nalezljive bolezni, lahko minister, pristojen za zdravje, odredi tudi naslednje ukrepe:
2. prepove oziroma omeji gibanje prebivalstva na okuženih ali neposredno ogroženih območjih;
3. prepove zbiranje ljudi po šolah, kinodvoranah, javnih lokalih in drugih javnih mestih, dokler ne preneha nevarnost širjenja nalezljive bolezni;

Globa za neupoštevanje odloka, 14. točka 57. člena ZNB:
Z globo od 10.000 do 100.000 tolarjev se kaznuje za prekršek posameznik:
14. če ravna v nasprotju s prvim odstavkom 39. člena tega zakona.

Ti pa policist direktno ne more dati te globe (40€-400€). Gre se za zakon o nalezljivih boleznih, za globe je pristojen zdravstveni inšpektorat, kateremu lahko policist odstopi predlog za kršitev/globo.

Lahko ti pa ukaže, da se razidi (skupina) ali pojdi nazaj v svojo občino/na stalni naslov. Če ukaza policista ne upoštevaš, te pa lahko oglobi; Zakon o varstvu javnega reda in miru, 22. člen:
22. člen (neupoštevanje zakonitega ukrepa uradnih oseb)
(1) Kdor ne upošteva na kraju samem odrejenega zakonitega ukrepa ali odredbe uradne osebe, se kaznuje z globo od 80.000 tolarjev do 150.000 tolarjev.
Pretvorimo v evre, in smo pri 333€ - 625€.
No, zgodba se tu ne konča - policist lahko proti osebi, ki se ne podredi njegovemu zakonitemu ukazu, uporabi hujši ukrep, vključujoč prisilna sredstva (saj veš, telesna sila, palica - seveda primerno okoliščinam).

Še dobro, da so (vsaj po mojih izkušnjah) policisti tudi ljudje, po nepotrebnem ne težijo, pa z normalnim odnosom se da marsikaj zmenit.


Po drugi strani če uporabi prisilna sredstva nezakonito, imaš pravico do samoobrambe.

Pa smo spet tam.

Mato989 ::

el_bahattee je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne, zanima me kako spet nateguje državni sistem ljudi... to je vse, kot že vse od nastanka držav! Borim se proti nesorazmernim ukrepom in to omejitev na občine NEDVOMNO je... sploh glede na to da je od 35 okuženih včeraj 33 iz DSOjev torej skrbnikov in oskrbovancev... torej v celi SLO smo meli 2 okužena in Dome za ostarele... karantene v domih za ostarele, delavci naj spijo tam v šotorih pa bo... ostali pa na luft ker je lepo vreme!

Si mogoče kdaj poskušal na zadevo gledat tudi z druge perspektive ali gledaš samo nase? Recimo, da si ti v vladi. Bi resno kar končal karanteno in tvegal ITA scenarij? To bi šele razjezilo ljudi.

Ja, omejitev na občine ima svoje corner case, ki se mogoče slišijo neumno, po drugi strani pa vseeno preprečuje prekomerno širjenje virusa. Če si recimo okužen (pa še brez resnih simptomov) in greš na nenujen obisk v sosedno občino, lahko po neumnosti hitro razširiš okužbo v nov kraj, posledično bo bolj obremenjen še en zdravstveni dom itd. Vsi ti ukrepi imajo svoj namen, ni treba vedno gledati na njih samo negativno in delat primerjave z Nemčijo pred WW2.


Prvo gledam samo nase, potem pa še na druge, to je osnova namreč... tako kot če si na avionu prvo sebi natakneš masko šele potem pomagaš sosedu...

Tudi če sem okužen in grem na kolo okrog ptujskega jezera ki je v 3 občinah ne ogrožam nikogar, ker na kolesu itak razen v 2-4 mesecih vročine vedno uporabljam masko ki sicer prepreči le cca 60% ampak vseeno... zdaj po tem zakonu pa mi ima pravico policist dat kazen, oz. pardon podat predlog na zdravstveni inšpektorat...

V zdravstvu trenutno negujemo celih 100 ljudi... od tega jih je kaj dobrih 30 na intenzivni... če je to vse kar zmoremo preden propade naš sistem potem me je strah (to sem itak vedel) kam tečejo milijarde od naših obveznih prispevkov... za povrh vsega plačujem zdravstvo in ne morem na REDNI PREGLED k zobozdravniku, ker je v UKCjih 100 ljudi!

Za povrh vsega pa so danes sprejeli še okrnitev možnosti referenduma... kako prikladno kajne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mato989 ::

Trump očita WHO, da je 'zamočila' glede koronavirusa
Ameriški predsednik Donald Trump je danes očital Svetovni zdravstveni organizaciji (WHO), da je 'zamočila' pri odzivu na izbruh novega koronavirusa in da je bila preveč pod vplivom Kitajske. Zagrozil je še, da bodo ZDA preučile sredstva, ki jih namenjajo organizaciji.


No vsaj ena "vlada" upa to izpostavit... dejstvo je da če bi WHO reagiral primerno in zahteval zaprtje Kitajskih mej, bi bilo stanje 98% boljše kot je... tako da plačuje se nek WHO strokovnjake ki so pod vplivom države ki je raje prikrivala kot pokazala zadevo vsaj strokovnjakom...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Mato989 je izjavil:

Trump očita WHO, da je 'zamočila' glede koronavirusa
Ameriški predsednik Donald Trump je danes očital Svetovni zdravstveni organizaciji (WHO), da je 'zamočila' pri odzivu na izbruh novega koronavirusa in da je bila preveč pod vplivom Kitajske. Zagrozil je še, da bodo ZDA preučile sredstva, ki jih namenjajo organizaciji.


No vsaj ena "vlada" upa to izpostavit... dejstvo je da če bi WHO reagiral primerno in zahteval zaprtje Kitajskih mej, bi bilo stanje 98% boljše kot je... tako da plačuje se nek WHO strokovnjake ki so pod vplivom države ki je raje prikrivala kot pokazala zadevo vsaj strokovnjakom...

Ko smo že pri tem
https://reporter.si/clanek/svet/svetovn...
Zakaj ste, potem ko je postalo jasno, da se iz Vuhana v preostale dele province Hubej širi epidemija velikih razsežnosti, 23. januarja pretrgali potovanja ljudi iz Hubeja v druge dele Kitajske, ne pa tudi potovanja ljudi iz Hubeja v druge države na svetu?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

DeeJay ::

Dans je Slak dobr napadu vlado.... sam se strinjam, zakaj tolk mučk okol teh mask? Morjo res koritniki zaslužt provizije?


el_bahattee ::

Mato989 je izjavil:

Prvo gledam samo nase, potem pa še na druge, to je osnova namreč... tako kot če si na avionu prvo sebi natakneš masko šele potem pomagaš sosedu...

Tudi če sem okužen in grem na kolo okrog ptujskega jezera ki je v 3 občinah ne ogrožam nikogar, ker na kolesu itak razen v 2-4 mesecih vročine vedno uporabljam masko ki sicer prepreči le cca 60% ampak vseeno... zdaj po tem zakonu pa mi ima pravico policist dat kazen, oz. pardon podat predlog na zdravstveni inšpektorat...

V zdravstvu trenutno negujemo celih 100 ljudi... od tega jih je kaj dobrih 30 na intenzivni... če je to vse kar zmoremo preden propade naš sistem potem me je strah (to sem itak vedel) kam tečejo milijarde od naših obveznih prispevkov... za povrh vsega plačujem zdravstvo in ne morem na REDNI PREGLED k zobozdravniku, ker je v UKCjih 100 ljudi!

Za povrh vsega pa so danes sprejeli še okrnitev možnosti referenduma... kako prikladno kajne?

Kakšna osnova neki? Če bi vsi gledali predvsem in samo nase, bi bil svet še slabši, kot je. Prostovoljci recimo še kako pomagajo v zdajšnih težkih časih, pa nimajo nič od tega, razen da pomagajo drugim - še celo tvegajo svoje zdravje. Ampak ti s svojim odnosom do drugih verjetno tega nikoli ne boš razumel. Tvoj primer z avionom se nanaša res samo na določeno situacijo, ni za posploševat na ostale situacije.

To, da v zdravstvu trenutno ni več ljudi na intenzivni negi, je dobra novica, ne vem kaj te moti? Verjetno spet finančna plat, ker se ti kot ponavadi zdi, da se ti godi krivica. Verjetno bi ti rad imel super zdravstvo, ne da bi karkoli prispeval, ane?

Tole z zobozdravnikom je pa spet totalno sebična, da ne rečem nesramna trditev. Če bi te res nekaj bolelo ne rečem, ampak ti dejansko težiš, ker ne moreš na redni pregled?? A resno? Ljudje so na intenzivni negi, ljudem prestavljajo (nenujne) operacije, zdravstvo svari pred preobremenitvijo, potem pa se najde sebičnež kot ti, ki teži z nekim rednim pregledom, samo zato, ker ti pripada. Sramota.
Come to my center, you enter the winter.

HappyPills ::

Prav vidi se, da se gre pri vsem skupaj za provizijo. Potezo te vlade, lahko podpiraš, le in samo, če si na njeni plačilni listi ali pa če si tako močno spran. Tem spranim polagam na srce, ne bit sprani zastonj naučite se nekaj od vaše vlade :).

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: fpbs ()

Mato989 ::

Kakšna osnova neki? Če bi vsi gledali predvsem in samo nase, bi bil svet še slabši, kot je. Prostovoljci recimo še kako pomagajo v zdajšnih težkih časih, pa nimajo nič od tega, razen da pomagajo drugim - še celo tvegajo svoje zdravje. Ampak ti s svojim odnosom do drugih verjetno tega nikoli ne boš razumel. Tvoj primer z avionom se nanaša res samo na določeno situacijo, ni za posploševat na ostale situacije.


Vsi gledajo predvsem nase, prvo... če ti nimaš dovolj za jest, ne boš vse hrane delil stran a vidiš? Vsaka oseba prvo gleda nase... to je jasno... Seveda imajo prostovoljci od tega marsikaj, so pač taki ljudje ki se "hranijo" z pomočjo in dobrimi deli in zaradi tega bolje spijo, simpl... noben prostovoljec ni tam zato ker ga tisto psihično ubija ampak zato ker je na koncu dneva zadovoljen da je pomagal... Tudi sam sem v neurju na Ptuju PROSTOVOLJNO šel odmaševat odtoke, ampak to zato ker sem se ob teh delih dobro počutil, torej sem bil sebičen saj je blo moje čustvo pomembno... Moj primer z avionom je čisto realen, in celo sebičnost PRIPOROČA... še enkrat, če prvo sam sebi ne pomagaš ne moreš nobenemu drugemu... Bill Gates danes pomaga drugim ker je prvo sam za sebe poskrbel, ne zato ker je prvi milijon cel raztalal dobrodeslno =)

To, da v zdravstvu trenutno ni več ljudi na intenzivni negi, je dobra novica, ne vem kaj te moti? Verjetno spet finančna plat, ker se ti kot ponavadi zdi, da se ti godi krivica. Verjetno bi ti rad imel super zdravstvo, ne da bi karkoli prispeval, ane?


Moti me jamranje da je naš sistem pri 100 v bolnici in 30 na intenzivni NA ROBU ZMOGLJIVOSTI (če poslušamo medije in ene v bolnicah in UKCjih) kar pomeni da ga gladko malo preplačujemo z vsemi milijardami... hkrati so odpovedali na tisoče preventivnih pregledov kar bo samo poslabšalo sliko prebivalstva "down the road" in bo zato več pacientov čez leta...

Tole z zobozdravnikom je pa spet totalno sebična, da ne rečem nesramna trditev. Če bi te res nekaj bolelo ne rečem, ampak ti dejansko težiš, ker ne moreš na redni pregled?? A resno? Ljudje so na intenzivni negi, ljudem prestavljajo (nenujne) operacije, zdravstvo svari pred preobremenitvijo, potem pa se najde sebičnež kot ti, ki teži z nekim rednim pregledom, samo zato, ker ti pripada. Sramota.


Nikakor, jaz plačujem obvezno zdravstveno zavarovanje (in dodatno) hkrati pa mi spet ne omogočijo rednih pregledov ki jih REDNO plačujem... ne bi rekel če bi prekinli zaračunavanje v časih ko ne morejo nudit to kar plačujemo ampak seveda spet ne... kot pri vinjetah in vsem ostalem... vsi veselo kasirajo, nihče pa ne nudi storitev ki so zapisane za ta vplačila... To ni sebičnost, to je REALNOST, to je dejstvo... če tebi ni všeč ne pomeni da to ni res!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Tele maske so stalno v prihajanju, tako kot vrh pandemije oz. epidemije, ki je stalno čez 2-3 tedne =)

Epsko! Tole je boljše kot mehiške žajfnce, ko se zaplet zmeraj prestavi v naslednji del...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: fpbs ()

DeeJay ::

Skoz so zatrjevali, da plačajo robo šele, ko jo dobijo.... no tuki je seznam kaj so že plačali v naprej:

""""""
Največji znesek v višini 8,7 milijona evrov je zavod nakazal podjetju Geneplanet. Na MGRT pojasnjujejo, da je to enkratno avansno plačilo za dobavo 220 respiratorjev, od katerih jih je bilo do zdaj dobavljenih 40. Rok dobave za preostale je 15. april.

Zavod za blagovne rezerve je 2,4 milijona evrov nakazal največjemu slovenskemu naftnemu trgovcu Petrol. Do prejšnjega tedna je bilo nakazil Petrolu za 1,8 milijona evrov, šlo je za nakup naftnih derivatov, so nam pojasnili na MGRT.

Na tretjem mestu je Gorenje, ki mu je zavod nakazal dobra dva milijona evrov. Šlo je za enkratno predplačilo za 46 respiratorjev, vsi so že dobavljeni.
(Nekaj dni kasnej so pa doniral 500 respiratorjev... ne vem kaj je point tuki)

Podjetju Ram 2 je zavod marca nakazal 1,26 milijona evrov, in sicer za nakup 50 respiratorjev. Rok dobave je 31. maj 2020.
(rok dobave je super)

V Erarju se je v enem tednu, odkar smo poslali vprašanja na MGRT in dobili odgovore, pojavilo tudi za 628 tisoč evrov plačil, ki so navedena kot "druga plačila". Kaj stoji za temi plačili, preverjamo.

Zavarovalnica Triglav je od zavoda prejela dobrih 600 tisoč evrov za plačilo zavarovalnih storitev.

Podjetje Dobnik-Trade iz Slovenske Bistrice, ki se ukvarja s prodajo zaščitnih oblek in opreme, je od zavoda prejelo 597.800 evrov. Na MGRT pojasnjujejo, da je šlo za predplačilo za dobavo zaščitnih mask, ki jih mora podjetje dobaviti do 15. aprila. Za koliko mask gre, na MGRT niso navedli.

Podjetje Sanolabor je od zavoda prejelo 512 tisoč evrov, zavodu je dobavilo zaščitne maske in preostala zaščitna sredstva, pojasnjujejo na MGRT.

Podjetje ART-PE, ki se ukvarja s prodajo kozmetike in frizerske opreme, je dobavilo zaščitne maske in rokavice. Zavod je podjetju plačal 354 tisoč evrov.

Podjetje HSE-EDT, ki je v lasti državnega HSE, pa je dobilo plačilo v višini 169 tisoč evrov. Gre za plačilo skladiščenja, sporočajo z MGRT.
(Zakaj plačujejo za skladiščenje, če jim je Gorenje to ponudilo zastonj???)
""""""

https://www.finance.si/8960277/Kdo-je-m...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Poldi112 ::

HappyPills je izjavil:

Prav vidi se, da se gre pri vsem skupaj za provizijo. Potezo te vlade, lahko podpiraš, le in samo, če si na njeni plačilni listi ali pa če si tako močno spran. Tem spranim polagam na srce, ne bit sprani zastonj naučite se nekaj od vaše vlade :).


Kaj pravzaprav hočeš povedati? Da si proti nakupom mask, ker je provizija problem št. 1?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mato989 ::

Poldi112 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Prav vidi se, da se gre pri vsem skupaj za provizijo. Potezo te vlade, lahko podpiraš, le in samo, če si na njeni plačilni listi ali pa če si tako močno spran. Tem spranim polagam na srce, ne bit sprani zastonj naučite se nekaj od vaše vlade :).


Kaj pravzaprav hočeš povedati? Da si proti nakupom mask, ker je provizija problem št. 1?


Ne, da smo proti plačevanju slovenskim podjetjem ko nam alibaba ponuja dosti boljšo ceno! To je vse
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: fpbs ()

DeeJay ::

To bo največja kraja kar jo pozna Slovenija. Vse lepo kaže na to.
Propagandna mašina pa na polno odvrača pozornost na UEFO in Čeferina.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: fpbs ()

Gagarin ::

DeeJay je izjavil:

To bo največja kraja kar jo pozna Slovenija. Vse lepo kaže na to.
Propagandna mašina pa na polno odvrača pozornost na UEFO in Čeferina.


Ah ne, TEŠ, avtoceste... Bo kar tesna tekma za prvo mesto.

DeeJay ::

RAM2 dobil keš z dobavo 31.5., Tosami so pa zavrnil za stroj za IZDELAVO mask, ki bi ga dobavla sred aprila.....
https://www.tosama.si/novosti-in-objave...
Kdo se norca dela no.

T-h-o-r ::

zakaj bi imeli 6 milijonov mask od alibabe, če jih lahko imamo raje sto tisoč od orbana
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: fpbs ()

HappyPills ::

Če povzamemo dogajanje zadnjih 10 dni. Sprejeli so megazakon v katerem so podelili dodatne pravice policiji, kot je vpogled v našo zdravstveno kartoteko ter !druge! osebne podatke, vstop v stanovanje brez naloga.

Sprejeli so tudi, da referendum na vse zakone, ki se nanašajo na virus ter podobne okoliščine !NI! dovoljen.

Podelili so milijone raznoraznim podjetjem in to avansno plačilo. Eno od podjetji je tesno povezano tudi s Toninom (mama vodilni kader) drugo seveda kar direktno z Janšo (ram2 ter Rajko)

Niso dobavili mask direktno od proizvajalca po nabavni ceni in to količino, za katere države jokajo, da bi imeli možnost jih dobit. Razlog so kot kaže provizije, saj bi taka količina opreme zadostovala in nebi bilo potrebnih drugih nabav.

Zapufali smo se za !7 milijard! evrov. Ljudem so potalali drobtinice (slabo milijardo tega denarja) skozi najbolj luknjast zakon sprejet v zgodovini Slovenije, ki izključuje najbolj šibke člane družbe, brez posledic pa nagrajuje multinacionalke.

GregiB ::

Danes v financah, da se je naša rodna grüda zadolžila že za 5,4 milijarde €. Per Capita to pomeni 10.800 € na 4 člansko gospodinjstvo... Dobar!

Poleg tega zna biti, da letos v podjetjih, ki bodo črpali kakršnokoli pomoč iz naslova Corona Mega zakonov ne bo "božičnic" (oz. pravnoformalno... dodatek za poslovno uspešnost), saj si 99. člen Mega Zakona GZS razlaga na način, da preporved izplačil nagrad poslovodstvu zajema kakršnokoli izplačevanje delavcem za poslovno uspešnost...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Buggy ::

Da bi se slo za take komedije z nakupom zascitne opreme pod kako drugo vlado, bi se tukaj sedaj bral pogrom vseh zavednih jansistov, zdej pa ni ne duha ne sluha o njih ali pa problem do skrajnosti relativizirajo. Kako predvidljivo in epsko za kozlat!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

DeeJay ::

Važn da seb lahko povečajo plačo za 100%

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

link_up ::

Najprej zase @mato ane? Ves kako hitro bos obrnil plosco, ko bo nekdo odvisen od tebe? Tako pa si ti odvisen od odraslih, ker se nisi dozorel. Saj bos, ce te Darwin prej ne ugrizne. ;)

Buggy je izjavil:

Da bi se slo za take komedije z nakupom zascitne opreme pod kako drugo vlado, bi se tukaj sedaj bral pogrom vseh zavednih jansistov, zdej pa ni ne duha ne sluha o njih ali pa problem do skrajnosti relativizirajo. Kako predvidljivo in epsko za kozlat!


Sprazni klet, saj je vendar vsega na pretek!
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

DeeJay ::

Buggy je izjavil:

Da bi se slo za take komedije z nakupom zascitne opreme pod kako drugo vlado, bi se tukaj sedaj bral pogrom vseh zavednih jansistov, zdej pa ni ne duha ne sluha o njih ali pa problem do skrajnosti relativizirajo. Kako predvidljivo in epsko za kozlat!


Itak, klasično za janšiste. Svojih seveda ne smejo nikol obtoževat, ker jih bodo dobil drugač s palico po nagi riti. Al se zagovarja, podtika, preusmerja, al pa so tiho.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: xxxul ()

vilicarist ::

GregiB je izjavil:

Danes v financah, da se je naša rodna grüda zadolžila že za 5,4 milijarde €. Per Capita to pomeni 10.800 € na 4 člansko gospodinjstvo... Dobar!

Poleg tega zna biti, da letos v podjetjih, ki bodo črpali kakršnokoli pomoč iz naslova Corona Mega zakonov ne bo "božičnic" (oz. pravnoformalno... dodatek za poslovno uspešnost), saj si 99. člen Mega Zakona GZS razlaga na način, da preporved izplačil nagrad poslovodstvu zajema kakršnokoli izplačevanje delavcem za poslovno uspešnost...

se pravi bi lahko dali po 2000 eur ali več vsakemu posamezniku

KJE JE DENAR JANEZ????
bmw = brings me women

MrStein ::

Mato989 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Prav vidi se, da se gre pri vsem skupaj za provizijo. Potezo te vlade, lahko podpiraš, le in samo, če si na njeni plačilni listi ali pa če si tako močno spran. Tem spranim polagam na srce, ne bit sprani zastonj naučite se nekaj od vaše vlade :).


Kaj pravzaprav hočeš povedati? Da si proti nakupom mask, ker je provizija problem št. 1?


Ne, da smo proti plačevanju slovenskim podjetjem ko nam alibaba ponuja dosti boljšo ceno! To je vse

Zakaj se potem nisi ti prijavil na razpis, s provizijo simboličnih 1 EUR?

V bistvu ti držiš vrečo pri tej kraji!!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

DeeJay ::

MrStein je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Prav vidi se, da se gre pri vsem skupaj za provizijo. Potezo te vlade, lahko podpiraš, le in samo, če si na njeni plačilni listi ali pa če si tako močno spran. Tem spranim polagam na srce, ne bit sprani zastonj naučite se nekaj od vaše vlade :).


Kaj pravzaprav hočeš povedati? Da si proti nakupom mask, ker je provizija problem št. 1?


Ne, da smo proti plačevanju slovenskim podjetjem ko nam alibaba ponuja dosti boljšo ceno! To je vse

Zakaj se potem nisi ti prijavil na razpis, s provizijo simboličnih 1 EUR?

V bistvu ti držiš vrečo pri tej kraji!!


Lepo, da priznaš, da se krade... vprašanje kako se bodo te provizije potem tudi talale pod mizo.
Do tega sploh nebi prišlo, če bi država urejala uvoze preko svojih državnih podjetij. Sam to je preveč enostavno, pa še noben nebi nič zaslužu. Mafija.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

MrStein ::

Buggy je izjavil:

Da bi se slo za take komedije z nakupom zascitne opreme pod kako drugo vlado, bi se tukaj sedaj bral pogrom vseh zavednih jansistov, zdej pa ni ne duha ne sluha o njih ali pa problem do skrajnosti relativizirajo. Kako predvidljivo in epsko za kozlat!

Ja, levaki bi bili lepo tiho ali pa bi problem do skrajnosti relativizirali.
Kako predvidljivo in epsko za kozlat!

PS: Pa da si ne bi preveč samohvalil: vsi ste isti, tako kot če bi viola rekel "glejte tega grin dragonsa, jaz sem čisto drugačen!" Ni nisi. Čisto enak si.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

DeeJay ::

MrStein je izjavil:

Buggy je izjavil:

Da bi se slo za take komedije z nakupom zascitne opreme pod kako drugo vlado, bi se tukaj sedaj bral pogrom vseh zavednih jansistov, zdej pa ni ne duha ne sluha o njih ali pa problem do skrajnosti relativizirajo. Kako predvidljivo in epsko za kozlat!

Ja, levaki bi bili lepo tiho ali pa bi problem do skrajnosti relativizirali.
Kako predvidljivo in epsko za kozlat!


Jep lepo si potrdil, kar je napisal Buggy.
Če je to tvoj edini argument za to kar se dogaja, potem temu samo potrjuješ in podpiraš. No sej ni nič čudnega, propaganda dela svoje.

Welcome to the future. To zgleda hočte in rabte.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

oo7 ::

DeeJay je izjavil:

MrStein je izjavil:

Buggy je izjavil:

Da bi se slo za take komedije z nakupom zascitne opreme pod kako drugo vlado, bi se tukaj sedaj bral pogrom vseh zavednih jansistov, zdej pa ni ne duha ne sluha o njih ali pa problem do skrajnosti relativizirajo. Kako predvidljivo in epsko za kozlat!

Ja, levaki bi bili lepo tiho ali pa bi problem do skrajnosti relativizirali.
Kako predvidljivo in epsko za kozlat!


Jep lepo si potrdil, kar je napisal Buggy.
Če je to tvoj edini argument za to kar se dogaja, potem temu samo potrjuješ in podpiraš. No sej ni nič čudnega, propaganda dela svoje.

Welcome to the future. To zgleda hočte in rabte.




Me veseli, da nas uvrščajo med vzhodno Evropo med druge slovanske države. Ne vidim nič spornega na tem zemljevidu prav všeč mi je.

HappyPills ::

"Računsko sodišče je ovrglo trditve gospodarskega ministrstva, da Zavod za blagovne rezerve zaščitne opreme ne sme kupovati neposredno od kitajskih proizvajalcev. Zakonska omejitev po besedah sodišča ne obstaja. Komisija za preprečevanje korupcije je zato Računskemu sodišču že predlagala, naj po koncu izrednih razmer izvede revizijo poslovanja zavoda za blagovne rezerve."
" A v zadnjih treh tednih je zavod z različnimi slovenskimi podjetji sklenil za več kot 130 milijonov evrov pogodb. Med njimi prevladujejo podjetja, ki se pred tem nikoli niso ukvarjala z dobavo zaščitne opreme."

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/racu...


Maske so začele padat.

D3m ::

Padat?

V kakšnem smislu?
|HP EliteBook|R5 6650U|

DeeJay ::

oo7 je izjavil:


Me veseli, da nas uvrščajo med vzhodno Evropo med druge slovanske države. Ne vidim nič spornega na tem zemljevidu prav všeč mi je.

Seveda ti je, sej ti more bit.

Vlada odgovorila na kritike Sveta Evrope o pritiskih na slovenske novinarje.
Bolj za časom nebi mogl bit. Da tlačjo notr UDBO in ostale nebuloze... katastrofa.





https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: AndrejO ()

gusto ::

DeeJay je izjavil:

Vlada odgovorila na kritike Sveta Evrope o pritiskih na slovenske novinarje.
Bolj za časom nebi mogl bit. Da tlačjo notr UDBO in ostale nebuloze... katastrofa.

Oni se še vedno bojujejo z duhovi iz preteklosti. Enostavno drugega ne znajo. V bistvo zelo žalostno. Kako nas naj ljudje s takšno miselnostjo vodijo in popeljejo v boljšo prihodnost?
Have you tried turning it off and on again?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

GregiB ::

MrStein je izjavil:

PS: Pa da si ne bi preveč samohvalil: vsi ste isti, tako kot če bi viola rekel "glejte tega grin dragonsa, jaz sem čisto drugačen!" Ni nisi. Čisto enak si.


Tole pa ne bo držalo... Razpršenost strank na levi volilcu leve preference omogoča, da stranko, ki ga "serje", na volitvah za to kaznuje in praviloma tudi jo. Uspehi novonastalih, ne-etabliranih in "brezmadežnih" strank je prav v tem, da so vilivci na levem polu skoraj praviloma skozi mandat nezadovoljni s stranko, ki so jo volili. Rahla izjema je zgolj SD. Da to drži, lahko vprašaš veliko večino (bivših) volivcev SMCja, tako tistih, ki so SMC volili pred Cerarjevo vlado in tistih, ki so jo volili pred Šarčevo, kaj si mislijo zdaj, ter seveda tudi večino volivcev DeSUS... te se sicer malo bolj... upogibajo.
Na desnem političnem polu je zadeva malo drugačna. Kritika itak ni dobrodošla, sicer do nje tudi redko prihaja. Ima pa volivec problem, saj edinole NSi-ju zadnjih par volitev nekako uspeva upreti se uničevanju politične konkurence. In kam gre lahko razočaran desničar. Na levo? To ne bo naredil... Da ostane doma in s tem da svoj (ne)glas komunistom...? To tudi ne... Ergo?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

oo7 ::

DeeJay je izjavil:

oo7 je izjavil:


Me veseli, da nas uvrščajo med vzhodno Evropo med druge slovanske države. Ne vidim nič spornega na tem zemljevidu prav všeč mi je.

Seveda ti je, sej ti more bit.

Vlada odgovorila na kritike Sveta Evrope o pritiskih na slovenske novinarje.
Bolj za časom nebi mogl bit. Da tlačjo notr UDBO in ostale nebuloze... katastrofa.





https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...



Vlada je odgovorila z resnico. Ne vidim nič spornega v tem. RTV prispevek pa bi bilo potrebno že zdavnaj ukiniti.

MrStein ::

DeeJay je izjavil:


Če je to tvoj edini argument za to kar se dogaja, potem temu samo potrjuješ in podpiraš. No sej ni nič čudnega, propaganda dela svoje.

O trenutnem dogajanju nisem rekel nič, ampak hej, si lepo pokazal, kaj v resnici si, a ne?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

GregiB je izjavil:

MrStein je izjavil:

PS: Pa da si ne bi preveč samohvalil: vsi ste isti, tako kot če bi viola rekel "glejte tega grin dragonsa, jaz sem čisto drugačen!" Ni nisi. Čisto enak si.


Tole pa ne bo držalo... Razpršenost strank na levi volilcu leve preference omogoča, da stranko, ki ga "serje", na volitvah za to kaznuje in praviloma tudi jo. Uspehi novonastalih, ne-etabliranih in "brezmadežnih" strank je prav v tem, da so vilivci na levem polu skoraj praviloma skozi mandat nezadovoljni s stranko, ki so jo volili. Rahla izjema je zgolj SD. Da to drži, lahko vprašaš veliko večino (bivših) volivcev SMCja, tako tistih, ki so SMC volili pred Cerarjevo vlado in tistih, ki so jo volili pred Šarčevo, kaj si mislijo zdaj, ter seveda tudi večino volivcev DeSUS... te se sicer malo bolj... upogibajo.
Na desnem političnem polu je zadeva malo drugačna. Kritika itak ni dobrodošla, sicer do nje tudi redko prihaja. Ima pa volivec problem, saj edinole NSi-ju zadnjih par volitev nekako uspeva upreti se uničevanju politične konkurence. In kam gre lahko razočaran desničar. Na levo? To ne bo naredil... Da ostane doma in s tem da svoj (ne)glas komunistom...? To tudi ne... Ergo?

Lahko komot voli "novi obraz". Enako kot talevi. Čisto enako.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Buggy ::

O trenutnem dogajanju nisem rekel nič, ampak hej, si lepo pokazal, kaj v resnici si, a ne?


seveda da nisi in tudi ne bos :))

ampak hej, si lepo pokazal, kaj v resnici si, a ne?

Sej ni nic narobe, ce ti je osebno Orbanov stil pri srcu, zato pa imamo vec strank in ce ti je SDS-ov nacin delovanja domac, ga pac volis. Da pa ste nekriticni do vseh zajebov in mutnih poslov, ki jih zganjajo, zgolj zato ker so vasi...to pa je narobe za normalno razmisljujocega cloveka.

Kar pa se tice netolerantnosti do netransparentnosti, sumljivih poslov in bedastih odlocitev, ko je aktualna vlada leva/sredinjska, pa si se krepko zmotil. Jaz osebno sem besen na njih in jih na naslednjih volitvah tudi kaznujem v primeru idiotizmov, ker zelim, da me predstavjajo nacelni in posteni ljudje, ki delajo za skupno dobro. Nenazadnje, ce je stranka prava, cistko s svojimi gnilimi jajci opravi ze sama.

... se bo pa zmeraj za take oportuniste nasel prostor v SDS ali pa vsaj skupni izsiljeni vladi pod vodstvoj JoJota :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

DeeJay ::

MrStein je izjavil:

DeeJay je izjavil:


Če je to tvoj edini argument za to kar se dogaja, potem temu samo potrjuješ in podpiraš. No sej ni nič čudnega, propaganda dela svoje.

O trenutnem dogajanju nisem rekel nič, ampak hej, si lepo pokazal, kaj v resnici si, a ne?


Jep

DeeJay je izjavil:

Itak, klasično za janšiste. Svojih seveda ne smejo nikol obtoževat, ker jih bodo dobil drugač s palico po nagi riti. Al se zagovarja, podtika, preusmerja, al pa so tiho.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

DeeJay ::

oo7 je izjavil:

Vlada je odgovorila z resnico.

Seveda je, če maš na glavi plašnice.
Pomojem še prebral nisi, sploh članka spodaj ne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

GregiB ::

MrStein je izjavil:


Lahko komot voli "novi obraz". Enako kot talevi. Čisto enako.


Koga? Primca? Angelco? Brščiča in Normo? Zidanška (koga??)... Majade...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

oo7 ::

DeeJay je izjavil:

oo7 je izjavil:

Vlada je odgovorila z resnico.

Seveda je, če maš na glavi plašnice.
Pomojem še prebral nisi, sploh članka spodaj ne.


Necenzurirano linkov sploh ne odpiram kaj, da bi jih šele bral. Gre za navadne rumene smeti treh propadlih novinarjev, ki iščejo pozornost.
««
30 / 466
»»