» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
27 / 466
»»

Konlov ::

Kak mesec črpajo iz tam, kamor so nalagali "za hude cajte".

tech1 ::

torej si šparal nekaj let , zato da delaš minus mesece.. nice...

DeeJay ::

Če bi ves denar, ki ga zmečemo za vojsko in NATO namenil v policijo, CZ, gasilce, GRS, ... vojske sploh nebi rabl. Mel bi dovolj osebja za vse, denarja bi blo pa dovolj še za floto helikopterjev, ki jih nujno potrebujemo.

AndrejO ::

tech1 je izjavil:

torej si šparal nekaj let , zato da delaš minus mesece.. nice...

Tisti, ki si je lahko privoščil varčevanje za hude čase, je verjetno že dobil dopis vlade, da so nastopili hudi časi. Natančno to, za kar je varčeval.

Kdor je varčeval za kaj drugega, bo moral sam presoditi, kako naprej. Verjetno pa socialne ne bo dobil, dokler ima dovolj privarčevanega.

Tisti, ki je živel iz rok v usta in ni mogel ničesar privarčevati, najbolje da na hitro pregleda če mu je ceneje odstopiti od pogodb ali ne (najem za lokal, ipd ...) se začeti pogajati z banko (moratorij na odplačevanje kredita) ali pa razmisliti o osebnem stečaj in sprejeti socialno podporo, preden se začno nabirati vedno večji dolgovi.

Izhodne strategije nikakor niso prijetne, vse so še kako zelo boleče. Ampak realno drugače verjetno ne gre. Kdor ima, bo črpal iz tega, kar ima. Kdor nima, mu bo priskočila na pomoč država z varnostno mrežo, da ne bo pristal dobesedno pod mostom z ostalimi berači. Nekega luksuza ali upanja na ohranjanje predhodnega statusa pa takšen ne bo imel. To upanje ostane zgolj tistim, ki so si uspeli kaj privarčevati.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejO ()

jernejl ::

upanja na ohranjanje predhodnega statusa pa takšen ne bo imel.

Tega (in še več) bodo deležni zgolj tisti, ki bodo dobili krizni dodatek ob tem, da se jim dohodki niso zmanjšali. Kar nekaj jih je :)

AndrejO ::

jernejl je izjavil:

upanja na ohranjanje predhodnega statusa pa takšen ne bo imel.

Tega (in še več) bodo deležni zgolj tisti, ki bodo dobili krizni dodatek ob tem, da se jim dohodki niso zmanjšali. Kar nekaj jih je :)

Če sem prav sledil, potem s.p.-ji ne bodo dobivali kakšnih kriznih dodatkov. Sem nekaj spregledal?
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

D3m ::

Dobiš samo moraš dokazati, da ti je povzročilo škodo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jernejl ::

AndrejO je izjavil:

Če sem prav sledil, potem s.p.-ji ne bodo dobivali kakšnih kriznih dodatkov.

Ja, ciljal sem na upokojence in delno študente ter prejemnike socialne pomoči.

S.p.-ji so IMO s tistim februarjem (ko je med drugim marsikdo bil bolan ali na počitnicah ali pa ni imel plačanega nobenega projekta) ter s pogojem o vračilu potegnili precej kratko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Konlov ::

Itak so iz vse evrope novice, da se stanje izbolšoje. V cca 14 dneh bomo vsi zunaj, tako da jaz nebi za tisti mesec nikomur dajal nič. Pač bomo morali vsi malo potrpeti.

el_bahattee ::

Mato989 je izjavil:

drvo je izjavil:

Daj ne bluzi. V karanteni smo, ker je to potrebno. Pa kaj naj te država za roko prime, ko boš scat še doma? Za vse bi ti mel nekaj od države. Kaj če ne bi nonstop samo jamral, pa tudi kaj pomagal. Saj te razumem, pač dobiš ošpice, ko slišiš ime princq teme. Samo da trzaš(te) na vsako malenkost kot levi, je pa idiotsko do konca.
Pizda levičarji niste na oblasti dva tedna pa bi se že šli revolucije. V demokraciji se oblast kdaj tudi zamenja. Nauči se s tem živet, ni konec sveta.


Plačal sem vinjeto za celo leto ki jo zdaj država mi ne pusti uporabljat, torej je edino logično da mi povrne toliko in toliko evrov denarja ker nisem mogel uporabljat!

Ti in tvoje pritoževanje, res si težak karakter. Povsod vidiš krivice. Kakšna vinjeta? Obremenjuješ se s tisoč in enimi nepomembnimi detajlom in stalno tečnariš čez vse, kar vlada sprejme. To ni dobro za tvoje zdravje. Po drugi strani pa sam ne narediš ničesar dobrega, še več, celo pozivaš k kršenju karantene. Zamisli se malo.
Come to my center, you enter the winter.

Mato989 ::

el_bahattee je izjavil:

Mato989 je izjavil:

drvo je izjavil:

Daj ne bluzi. V karanteni smo, ker je to potrebno. Pa kaj naj te država za roko prime, ko boš scat še doma? Za vse bi ti mel nekaj od države. Kaj če ne bi nonstop samo jamral, pa tudi kaj pomagal. Saj te razumem, pač dobiš ošpice, ko slišiš ime princq teme. Samo da trzaš(te) na vsako malenkost kot levi, je pa idiotsko do konca.
Pizda levičarji niste na oblasti dva tedna pa bi se že šli revolucije. V demokraciji se oblast kdaj tudi zamenja. Nauči se s tem živet, ni konec sveta.


Plačal sem vinjeto za celo leto ki jo zdaj država mi ne pusti uporabljat, torej je edino logično da mi povrne toliko in toliko evrov denarja ker nisem mogel uporabljat!

Ti in tvoje pritoževanje, res si težak karakter. Povsod vidiš krivice. Kakšna vinjeta? Obremenjuješ se s tisoč in enimi nepomembnimi detajlom in stalno tečnariš čez vse, kar vlada sprejme. To ni dobro za tvoje zdravje. Po drugi strani pa sam ne narediš ničesar dobrega, še več, celo pozivaš k kršenju karantene. Zamisli se malo.


Torej se ti zdi čisto ok, da sem za celo leto državnemu podjetju plačal uporabo državne avtoceste, oni so me pa zaprli v občine in mi niso kompenzirali... medtem pa kompenziramo penzijoniste z kriznim dodatkom ki se jim prihodki niso spremenili...

Yeah, klasični slovenceljni!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

K0l1br1 ::

What, cena vinjete je enaka ne glede na to, ali ves čas ležiš na kavču ali pa ne.

Mato989 ::

K0l1br1 je izjavil:

What, cena vinjete je enaka ne glede na to, ali ves čas ležiš na kavču ali pa ne.


Seveda, samo zdaj ko imam vinjeto NE MOREM IT NA AVTOCESTO... tudi fitnes karto ki mam, so sporočili da bodo za toliko mesecev podaljšali letno karto koliko časa bodo z odlokom fitnesi zaprti... LOGIČNO, ker tudi če bi jaz šel 0x na fitnes v tem času še vedno nimam MOŽNOSTI it na fitnes kapiraš?

Enako je z avtocesto... ampak ker ne morejo podaljšat, ker je enotno, in bi drugo leto bilo krajše leto za isto ceno je edino smiselno da nam toliko 1/366tin denarja vrnejo kolikor časa bo v veljavi odlok o prepovedi prehajanja med občinami!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

el_bahattee ::

Mato989 je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

Mato989 je izjavil:

drvo je izjavil:

Daj ne bluzi. V karanteni smo, ker je to potrebno. Pa kaj naj te država za roko prime, ko boš scat še doma? Za vse bi ti mel nekaj od države. Kaj če ne bi nonstop samo jamral, pa tudi kaj pomagal. Saj te razumem, pač dobiš ošpice, ko slišiš ime princq teme. Samo da trzaš(te) na vsako malenkost kot levi, je pa idiotsko do konca.
Pizda levičarji niste na oblasti dva tedna pa bi se že šli revolucije. V demokraciji se oblast kdaj tudi zamenja. Nauči se s tem živet, ni konec sveta.


Plačal sem vinjeto za celo leto ki jo zdaj država mi ne pusti uporabljat, torej je edino logično da mi povrne toliko in toliko evrov denarja ker nisem mogel uporabljat!

Ti in tvoje pritoževanje, res si težak karakter. Povsod vidiš krivice. Kakšna vinjeta? Obremenjuješ se s tisoč in enimi nepomembnimi detajlom in stalno tečnariš čez vse, kar vlada sprejme. To ni dobro za tvoje zdravje. Po drugi strani pa sam ne narediš ničesar dobrega, še več, celo pozivaš k kršenju karantene. Zamisli se malo.


Torej se ti zdi čisto ok, da sem za celo leto državnemu podjetju plačal uporabo državne avtoceste, oni so me pa zaprli v občine in mi niso kompenzirali... medtem pa kompenziramo penzijoniste z kriznim dodatkom ki se jim prihodki niso spremenili...

Yeah, klasični slovenceljni!

Poglej, svet ni pravičen, nikoli ne bo prav za vse. Sprijazni se s tem in se osredotoči na najbolj pomembne stvari, kar koriščenje vinjete pač ni. Se mi tudi zdi, da nisi kaj dosti potoval okoli po svetu, sicer ne bi bil tako negativen do naše vlade. Razen, če je razlog samo to, da ne maraš JJ in pač kritiziraš karkoli predlagajo?

Hočem samo reči, da v tej situaciji, ko veljajo strogi ukrepi in se pripravljamo na krizo v gospodarstvu, ti s takimi izpadi izpadeš precej bedasto in sebično. Enako kot če bi sedaj, ko večina dela od doma, tečnaril šefom, da hočeš povračilo stroškov, ker kuriš več elektrike kot sicer. Seveda je to res, ampak a je to res tako pomembno v tej situaciji, ko si lahko vesel, če imaš službo in lahko delaš od doma?

Včasih je treba pač gledat malo širše in manj sebično, ne vrti se vse okoli tebe in tvoje riti. To tebi manjka.
Come to my center, you enter the winter.

K0l1br1 ::

Mato989 je izjavil:

NE MOREM IT NA AVTOCESTO...
Jaz grem lahko, kdo ve, kakšno vinjeto imaš ti. Avto imaš sploh?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Mato989 ::

Poglej, svet ni pravičen, nikoli ne bo prav za vse. Sprijazni se s tem in se osredotoči na najbolj pomembne stvari, kar koriščenje vinjete pač ni. Se mi tudi zdi, da nisi kaj dosti potoval okoli po svetu, sicer ne bi bil tako negativen do naše vlade. Razen, če je razlog samo to, da ne maraš JJ in pač kritiziraš karkoli predlagajo?

Hočem samo reči, da v tej situaciji, ko veljajo strogi ukrepi in se pripravljamo na krizo v gospodarstvu, ti s takimi izpadi izpadeš precej bedasto in sebično. Enako kot če bi sedaj, ko večina dela od doma, tečnaril šefom, da hočeš povračilo stroškov, ker kuriš več elektrike kot sicer. Seveda je to res, ampak a je to res tako pomembno v tej situaciji, ko si lahko vesel, če imaš službo in lahko delaš od doma?

Včasih je treba pač gledat malo širše in manj sebično, ne vrti se vse okoli tebe in tvoje riti. To tebi manjka.


Razumem, ampak če se že gremo teh 3 milijardnih ukrepov, ni nobenega razloga, da ne bi mogli rešit takšne neumne dileme kot je to da odlok onemogoča neke zadeve (brez tveganja kazni) kot je uporaba infrastrukture za katero si neposredno plačal za omejeno obdobje... tako kot je fitnes center sporočil na mail, da mi bodo fitnes karto za letos podaljšali za toliko dni kot traja odlok zaprtja fitnesov (se ti zdi to fer= tako lahko čisto upravičeno pričakujem da bo državak ompenzirala dejstvo da dobim kazen če uporabljam nekaj za kar sem preko nakupa vinjete plačal...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

K0l1br1 ::

Sam dnar te je.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Mato989 ::

Se mi je zdelo, tako kot se ti boriš za svoj denar in ga nočeš razmetavat nekomu drugemu tako se pač jaz... ampak mene je sam dnar ti pa igraš moralneža... hipokrit!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

K0l1br1 ::

Saj pravim, sam dnar te je - težko boš o morali pridigal, istočasno pa upokojense pošiljal v krematorije, izbjeglice na meji streljal... ni da ni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Mato989 ::

Policija z legitimiranjem ljudi potencialno prispeva širjenju virusa, razen če si policaj po vsakem dotiku dokumentov zamenja rokavice v kar iskreno dvomim. Tu se že vidi inteligenca naše trenutne oblasti in tudi represivnega aparata. Kako daleč je pa policija pripravljena iti pri zatiranju lastnega ljudstva smo pa že vidli pred par leti ko so mirne protestnike našpricali, nabili in pozaprli.


Točno to jaz mislim... danes sem 2 policistoma spizdil ko sta me hotla ustavit, onadva že ne bota šlatala mojega IDja brez da pokažeta razkužilo prvo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MrStein ::

Mato989 je izjavil:

A nam bo DARS vrnil za 3/12 vrednosti vinjete ko ne smemo čez občine?

Pa 3/12 zavarovanja za avto itd...

to vse bi zdaj morala vlada sprejet!

Zavarovanje komot lahko sam odjaviš in dobiš nazaj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

el_bahattee ::

Mato989 je izjavil:

Poglej, svet ni pravičen, nikoli ne bo prav za vse. Sprijazni se s tem in se osredotoči na najbolj pomembne stvari, kar koriščenje vinjete pač ni. Se mi tudi zdi, da nisi kaj dosti potoval okoli po svetu, sicer ne bi bil tako negativen do naše vlade. Razen, če je razlog samo to, da ne maraš JJ in pač kritiziraš karkoli predlagajo?

Hočem samo reči, da v tej situaciji, ko veljajo strogi ukrepi in se pripravljamo na krizo v gospodarstvu, ti s takimi izpadi izpadeš precej bedasto in sebično. Enako kot če bi sedaj, ko večina dela od doma, tečnaril šefom, da hočeš povračilo stroškov, ker kuriš več elektrike kot sicer. Seveda je to res, ampak a je to res tako pomembno v tej situaciji, ko si lahko vesel, če imaš službo in lahko delaš od doma?

Včasih je treba pač gledat malo širše in manj sebično, ne vrti se vse okoli tebe in tvoje riti. To tebi manjka.


Razumem, ampak če se že gremo teh 3 milijardnih ukrepov, ni nobenega razloga, da ne bi mogli rešit takšne neumne dileme kot je to da odlok onemogoča neke zadeve (brez tveganja kazni) kot je uporaba infrastrukture za katero si neposredno plačal za omejeno obdobje... tako kot je fitnes center sporočil na mail, da mi bodo fitnes karto za letos podaljšali za toliko dni kot traja odlok zaprtja fitnesov (se ti zdi to fer= tako lahko čisto upravičeno pričakujem da bo državak ompenzirala dejstvo da dobim kazen če uporabljam nekaj za kar sem preko nakupa vinjete plačal...

Vprašanje je, ali je na mestu, da tečnariš zaradi takih zadev v tem času krize, to je moj point. Ker po tej logiki lahko hitro najdeš precej podobnih zadev, ki mogoče niso 100% fer, ampak ni realno, da bo vlada reševala kar vse. Ne živimo v idealnem svetu. Kot vidiš, so trenutni problem večine vlad po svetu npr. dobava mask in podobno, ne pa ukvarjanje z mejnimi primeri prestopanja občin in preračunavanja vinjet.

Kar se tiče fitnes centra, pa me ne preseneča ukrep. Ne gre se za to, kdo je fer, pri njih je fora, da bi radi zadržali stranke, nič drugega. Čist iz firbca - a če ti zaradi napak operaterja pol dneva ne bo delala televizija, a boš tudi težil za nižjo položnico?
Come to my center, you enter the winter.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

K0l1br1 ::

Važnih je 30 EUR za vinjeto. Matota boli q za maske, penzioniste, izbjeglice in ostale ljudi. Važen je dnar.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Mato989 ::

Vprašanje je, ali je na mestu, da tečnariš zaradi takih zadev v tem času krize, to je moj point. Ker po tej logiki lahko hitro najdeš precej podobnih zadev, ki mogoče niso 100% fer, ampak ni realno, da bo vlada reševala kar vse. Ne živimo v idealnem svetu. Kot vidiš, so trenutni problem večine vlad po svetu npr. dobava mask in podobno, ne pa ukvarjanje z mejnimi primeri prestopanja občin in preračunavanja vinjet.


Poglej, ne gre se za količino denarja (čeprav vse pomaga) gre se za dejstvo da smo od vseh državljanov najbolj nastradali tisti ki smo bili odpuščani... ne dobimo od 3 milijard 0, hkrati pa mi ti in Kolibri pravita naj pustim denar ker ni fer da tečnarim, čeprav sem izgubil prihodek in bi rad da se mi vrne samo to kar sem plačal in ne morem uporabljat

Kar se tiče fitnes centra, pa me ne preseneča ukrep. Ne gre se za to, kdo je fer, pri njih je fora, da bi radi zadržali stranke, nič drugega. Čist iz firbca - a če ti zaradi napak operaterja pol dneva ne bo delala televizija, a boš tudi težil za nižjo položnico?


Če je napaka to da so oni nesposobni potem težim in velikokrat uspem dobit zastojn kanale, če pa je to posledica OBVESTILA da bodo nadgrajevali potem pa sem dober človek in razumem da to morjo nardit... vsekakor pa če bi recimo 14 dni bil internet NEDOSEGLJIV zaradi odloka, bi pričakoval da ta mesec ne bom plačal polne položnice, saj se strinjaš kajne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

K0l1br1 ::

Mato989 je izjavil:

hkrati pa mi ti in Kolibri pravita naj pustim denar ker ni fer da tečnarim, čeprav sem izgubil prihodek in bi rad da se mi vrne samo to kar sem plačal in ne morem uporabljat
Ti bi tečnaril tudi če bi bil še vedno zaposlen. Tako kot si čez penzijoniste, ko si še bil zaposlen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Mato989 ::

Lahko nekdo to zalepi v covid temo ker sem iz vseh banan, mogoče bo komu pomagalo ki želi statistiko ipd...

https://covid-19.sledilnik.org/?fbclid=...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

solatko ::

Briše se vse, kar je proti princu teme in njegovim ukrepom.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Invictus ::

Sem opazil...

Slo-Tech kot desničarski medij?

Kam smo prišli?

Ali so samo zdaj vse frustracije adminov končno lahko prišle na plano, ko je na čelu države pravnomočno obsojen in hospotaliziran v Polju premier ?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

vilicarist ::

Na žalost so vsi mediji taki, da ne pustijo pisat proti ukrepom
bmw = brings me women

DeeJay ::

Veste kdo dela v firmi Acron d.o.o., ki je dobila pogodbo za 30 miljonov evrov za nabavo zaščitne opreme?
Trrrrrrrrrrrrrrrrrr

Toninova mama Joži.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

el_bahattee ::

Mato989 je izjavil:

Poglej, ne gre se za količino denarja (čeprav vse pomaga) gre se za dejstvo da smo od vseh državljanov najbolj nastradali tisti ki smo bili odpuščani... ne dobimo od 3 milijard 0, hkrati pa mi ti in Kolibri pravita naj pustim denar ker ni fer da tečnarim, čeprav sem izgubil prihodek in bi rad da se mi vrne samo to kar sem plačal in ne morem uporabljat

Do neke mere te razumem, po drugi strani pa... težko boš veredostojen pri svojih zahtevah in logiki, če samo zahtevaš od vlade, da ti naj pomaga, po drugi strani pa se norčuješ in njenih ukrepov, ki jih ne maraš in celo pozivaš na njihovo kršitev.

Mato989 je izjavil:


Če je napaka to da so oni nesposobni potem težim in velikokrat uspem dobit zastojn kanale, če pa je to posledica OBVESTILA da bodo nadgrajevali potem pa sem dober človek in razumem da to morjo nardit... vsekakor pa če bi recimo 14 dni bil internet NEDOSEGLJIV zaradi odloka, bi pričakoval da ta mesec ne bom plačal polne položnice, saj se strinjaš kajne?

Say no more. Mislim, da razumem, kakšen tip človeka si. Kadar gre zate, še posebno za finance (vinjeta, razkuževanje...), si pedanten v nulo in študiraš pravilnike in pošiljaš pritožbe... ko pa gre za nek ukrep, ki se ga moraš ti držati (npr. omejitev gibanja), pa ne vidiš problema, če se ga ne držiš. Če je to fer, pa presodi sam.

Če pa sprašuješ mene, meni še na misel ne pride preračunavanje ur in teženje operaterjem, če se zgodi npr. enodnevni izpad TV ali interneta po njihovi krivdi. Tudi me ne zanima, kako se obračunava npr. luč na hodniku, ki je ves čas prižgana. Tudi hišnih svetov ne maram, ker so polni tečnežev, ki stalno vidijo neke krivice in gledajo samo nase. Verjetno zaradi tega včasih plačam kak € več, kot bi bilo fer, ampak po drugi strani gre za izgubo živcev in časa, zato se mi ne zdi vredno. Plus, malo mi je pod čast tečnarit drugim in izpasti idiotsko, tudi če je v igri popust ali zastonj dodatni programi. Tebi očitno to ni važno, glavno da dobiš nek profit.

Če bi pa prišlo do izpada TV/interneta za npr. 2,3 tedne, pa se strinjam, da bi bilo upravičeno za pričakovati neke vrste povračilo. Ampak, če bi bil v ozadju večji in znan problem na omrežju in bi bil operater polno zaseden z reševanjem le-tega, potem zame vsekakor ne bi bila v ospredju moja položnica, zate pa - sklepam - verjetno bi.
Come to my center, you enter the winter.

Vazelin ::

Se že vidi v medijih, da so nekateri dobavitelji zdravstvene opreme izviseli in so sedaj užaljeni, ker bodo ob posel.Takšni, ki rihtajo x-krat predrage zadeve in podobno si predstavljam, če se res tako preplačuje opremo pri nas. Ajde da vidimo Pečečnika, če bo res zrihtal par letal robe. Če mu rata v teh razmerah, ko so tudi ameri pritisnili na dobavtelje, vsaka mu čast.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Okapi ::

Vazelin je izjavil:

Se že vidi v medijih, da so nekateri dobavitelji zdravstvene opreme izviseli in so sedaj užaljeni, ker bodo ob posel.Takšni, ki rihtajo 10x predrage zadeve in podobno. Ajde da vidimo Pečečnika, če bo res zrihtal par letal robe. Če mu rata v teh razmerah, ko so tudi ameri pritisnili na dobavtelje, vsaka mu čast.

Pečečnik dela veliko v Macau (kitajski Las Vegas), lahko sklepamo, da tam pozna vplivne ljudi, in ker je v igralniškem poslu veliko raznorazne "mafije", se ne bi nič čudil, če bi mu uspelo preko kakšnih tamkajšnjih zvez nabavit nekaj robe.

Po drugi strani pa me ne bi tudi čisto nič čudilo, če bi se izkazalo, da se je samo širokoustil.>:D

DeeJay ::

Vazelin je izjavil:

Se že vidi v medijih, da so nekateri dobavitelji zdravstvene opreme izviseli in so sedaj užaljeni, ker bodo ob posel.Takšni, ki rihtajo x-krat predrage zadeve in podobno si predstavljam, če se res tako preplačuje opremo pri nas. Ajde da vidimo Pečečnika, če bo res zrihtal par letal robe. Če mu rata v teh razmerah, ko so tudi ameri pritisnili na dobavtelje, vsaka mu čast.


Si vidu kaj sm napisal gor... Acron d.o.o., ki se ukvarja s šolskimi potrebščinami je dobil 30 miljonov vredno pogodbo.... notr pa dela Toninova mama... verjetno celo ena od ustanoviteljev firme (ni 100%)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Vazelin ::

Saj lahko na erar pogledaš, če ma Toninova matka delež;)
In btw. Slovenija je majhna. Vedno nekdo nekoga pozna, nekje nekdo dela ipd.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

DeeJay ::

Vazelin je izjavil:

Saj lahko na erar pogledaš, če ma Toninova matka delež;)


Nima deleža, sam je bla pa verjetno poročena Lampret prej, ki je lastnik. Dela tam pa še vedno.

showsover ::

Vazelin je izjavil:

Saj lahko na erar pogledaš, če ma Toninova matka delež;)

Odvisno od dejanskega priimka, ampak ni videt pri nobeni od 'Acron', vsaj direktno ne...

DeeJay ::

Mato989 ::

Do neke mere te razumem, po drugi strani pa... težko boš veredostojen pri svojih zahtevah in logiki, če samo zahtevaš od vlade, da ti naj pomaga, po drugi strani pa se norčuješ in njenih ukrepov, ki jih ne maraš in celo pozivaš na njihovo kršitev.


Dejansko jaz sploh ne zahtevam od vlade da mi pomaga, samo drži se naj neke normalne poslovne prakse, torej če sem jaz dal državi 110€ za 1 letno uporabo avtoceste, in zaradi odloka ne morem polno uporabljat to kar sem plačal, mi naj pač to delno povrnejo... to je popolnoma normalna poslovna praksa...

No, da ti povem, jaz se glede teh "malenkosti" sploh ne bi bunil, če bi recimo se odločla vlada in rekla glejte, 3 milijarde imamo, razdelili jih bomo vsem med ki so delovno aktivni + manjši delež vsem nad 18... (še vedno trdim da penziči ne rabijo dodatka ker jim prihodki ostanejo nespremenjeni), še vedno bi sicer povedal da je neka normalna poslovna praksa taka, AMPAK ker sem bil kompenziran drugje pa bomo to dobrodušno spregledali... ko pa nisi kompenziran NIKJER pa je situacija malo drugačna.

Say no more. Mislim, da razumem, kakšen tip človeka si. Kadar gre zate, še posebno za finance (vinjeta, razkuževanje...), si pedanten v nulo in študiraš pravilnike in pošiljaš pritožbe... ko pa gre za nek ukrep, ki se ga moraš ti držati (npr. omejitev gibanja), pa ne vidiš problema, če se ga ne držiš. Če je to fer, pa presodi sam.


Nihče se ne bo pobrigal zate bolj kot se boš sam, to je pač realno dejstvo(no morda mama se bo enakovredno)... Primerjat potencialno nesorazmeren odlok ki je MORDA celo protiustaven, s tem da jaz želim samo to da ali imam 100% pravico do uporabe tega kar sem plačal pod pogoji pod katerimi sem plačal ali pa dobim SORAZMERNI delež vrnjen, je velika razlika... Če bi Kacin izjavil, da vlada razume in vidi to problematiko in bo v kratkem oz. takoj ko bo ta kriza konec, to porihtala, bi se nehal pritoževat, ampak upravičeno se bojim, da to ne bo...

Ukrep ki ga tako rad poudarjaš pa se celo marsikdo iz stroke strinja, da je popolnoma nesorazmeren ali kar pretiran... Še več, nihče niti ne more garantirat da bo zaradi tako drastičnega posega v mojo svobodo, stanje DRASTIČNO izboljšano (sorazmerno torej)...

Če bi pa prišlo do izpada TV/interneta za npr. 2,3 tedne, pa se strinjam, da bi bilo upravičeno za pričakovati neke vrste povračilo. Ampak, če bi bil v ozadju večji in znan problem na omrežju in bi bil operater polno zaseden z reševanjem le-tega, potem zame vsekakor ne bi bila v ospredju moja položnica, zate pa - sklepam - verjetno bi.


Torej se strinjaš z mano, samo razlika je v tem, da se jaz borim za princip, ti pa komaj pri določeni količini... Meni se ne gre toliko za €€€, gre se mi za princip, in sicer to, da stvari niso urejene primerno, logično in transparentno... Kot pravim, mene ne bo ubilo to če ne bi dobil teh 30/366tin cene vinjete nazaj, ker to bi verjetno blo 8€, ampak se mi gre za princip, da se uvaja neke odloke, brez da se pogleda celotne strategija in se naredi kompenzacijo pošteno in logično, ne pa kr nekaj...

Menim tudi da je vladni zakon proti-korona številka 1 popolnoma netransparenten... še več, menim celo da bi bilo potrebno veliko manj členov in veliko manj skupin ki so upravičene do tega denarja

1. Prevzame se 100% breme VSEH skupin ki so na čakanju ZARADI odlokov vlade
2. Doda se krizni dodatek zdravstvenu in podpornemu osebju
3. pomaga se malim SP/D.O.O. ki so imeli lani manj kot BDP/prebivalca na zaposlenega prometa
4. preostanek denarja če se pa že razdeli pa se razdeli zaposlenim v privat sektorju direkt na TRR (helikopterski)
5. Vsi v JS ki pa so na čakanju pa bi morali dobit enako plačo kot privatni delavci na čakanju to je 80%... ni nobene logike da bi se JS dalo 100%, privatnim pa 80%, to je neposredna diskriminacija med vrsto zaposlitve oz. med delodajalcem.

Pa smo z deljenjem zaključili...

- Upokojenci denarja ne rabijo, ker se jim dohodki niso spremenili (to je pure marketing za Desus volilce!)
- študenti denarja ne rabijo KER, so za njih dolžni poskrbet starši, ker dokler si študent si zakonsko vzdrževan član, torej člen 2,3,4, posredno pomaga njim, namesto tega bo moj brat študent ki nikol ni prek študenta delal, zdaj dobil 150€, zakaj že?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

showsover ::

Mato989, saj si faca, saj ne rečem, samo malo preveč bluziš včasih :)

Gambino ::

Še ena diktatorska s strani JJ fuhrerja: LINK

spegli ::

Tale ideja z občinami je res vrhunska. Premaga pahorjeve semaforje.

imagodei ::

Mato989 je izjavil:

drvo je izjavil:

Daj ne bluzi. V karanteni smo, ker je to potrebno. Pa kaj naj te država za roko prime, ko boš scat še doma? Za vse bi ti mel nekaj od države. Kaj če ne bi nonstop samo jamral, pa tudi kaj pomagal. Saj te razumem, pač dobiš ošpice, ko slišiš ime princq teme. Samo da trzaš(te) na vsako malenkost kot levi, je pa idiotsko do konca.
Pizda levičarji niste na oblasti dva tedna pa bi se že šli revolucije. V demokraciji se oblast kdaj tudi zamenja. Nauči se s tem živet, ni konec sveta.


Plačal sem vinjeto za celo leto ki jo zdaj država mi ne pusti uporabljat, torej je edino logično da mi povrne toliko in toliko evrov denarja ker nisem mogel uporabljat!

Saj ti povrne tudi zdaj, ko si na čakanju.

Samo, wait - ti se itak ne strinjaš, da ti država "krade" od bruto plače, tako da to boš verjetno prostovoljno vrnil?
- Hoc est qui sumus -

xx23 ::

Glede vinjet.

Sej to je menda jasno, da gre denar od vinjet za vzdrževanje avtocest in odplačevanje starih posojil za izgradnjo avtocest? Če vlada vrne denar, je DARS na slabšem oz. vsi uporabniki avtocest.

D3m ::

Ni res.

Večina denarja gre za vdrževanje in plače delavcev železniškega sektorja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

HappyPills ::

DeeJay je izjavil:



Za svoje bodo poskrbel. Tudi Ram2 je spet dobil milijone. Ram 2 je celo dobil denar vnaprej za nakup, nekaj kar jasno govorijo, da ne počno. Milijončki se že talajo ampak tokrat kar bol odkrito, kar pomeni, da je Janez že čisto pijan od moči.

Mato989 ::

Je še vedno tak da se pričakuje vrh čez 2 tedna, kot že zadnjih 21 dni? Tale vrh je najbolj izmuzljiv pojem vseh časov!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Čakal boš dokler jim bo to ustrezalo. Če bodo pogruntal, da zaradi tega lahko prestavijo tudi volitve za nedoločen čas toliko bolj verjetno, da bo trajalo še kar nekaj časa.

Mato989 ::

U nekoliko gradova u Velikoj Britaniji zapaljeni su stubovi mobilne telefonije i došlo je do zlostavljanja inžinjera zbog neutemeljenih teorija o povezanosti korona virusa sa 5G mrežom, saopštili su britanski mobilni provajderi.


Zanimivo... kot pri nas radarji... GOTOV SI? =)

HappyPills je izjavil:

Čakal boš dokler jim bo to ustrezalo. Če bodo pogruntal, da zaradi tega lahko prestavijo tudi volitve za nedoločen čas toliko bolj verjetno, da bo trajalo še kar nekaj časa.


Valda... dogaja se NWO mi pa sedimo in ščitimo ljudi ki ga ne bodo rabli doživet... nagnusno!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Invictus ::

HappyPills je izjavil:

Čakal boš dokler jim bo to ustrezalo. Če bodo pogruntal, da zaradi tega lahko prestavijo tudi volitve za nedoločen čas toliko bolj verjetno, da bo trajalo še kar nekaj časa.

Saj lahko, saj so razglašene izredne razmere...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
27 / 466
»»