» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
2 / 466
»»

Utk ::

upe polagajmo raje v EU direktive.

We're doomed.

nekikr ::

Zakaj? EU bo že naslednje leto Avgusta sprejela ukrepe za zajezitev pandemije. Če se bodo z njimi strinjali vsi, seveda. Tudi Spodnja Kungota.

MrStein ::

jukoz je izjavil:


Mogoče pa tebe matra ta "našivaši", ker tako selektivno citiraš =)

Povej kje sem bil selektiven.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

XIIT ::

telexdell je izjavil:

Janšizem pa ti scvre možgane.

Tebi jih očitno je.

Buggy je izjavil:

Za JJ in companijo so trenutni casi nabave po hitrih postopkih (brez javnih narocil) nekaj idealnega za spet kaksen sumljiv priliv na tuji racun.

Mu vsaj ne bo treba naročati makete za 150 jurjev.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

mr_chai ::

mailer je izjavil:

Ajde, predstavi alternativo.

Lahko napišem alternativo a ne z imeni. V vladi potrebujemo mlade ljudi, ki ne živijo v preteklosti in jih ne gane predalčkanje na leve-desne, rdeče-črne in še vse ostale opcije. Spremeniti je treba ogromno zakonov in jih poenostaviti, uvesti nestrankarski sistem volitev, uvesti javen pogled v vse javne razpise in plačila izbranim ponudnikom, popolnoma reorganizirati javno upravo, šolstvo, zdravstvo, kmetijstvo, razbiti "neodvisno" sodniško mafijo, na novo spisati kazenski zakonik in še ogromno drugih stvari, ki jih ne bom pisal, ker jih je preveč... Vključiti vse državljane, ki še nikoli niso bili obravnavani na sodišču zaradi kakršnegakoli kaznivega dejanja k predlogom in kasneje po filtraciji le teh na spletno glasovanje, ter kasneje vpeljava v zakone. Če bodo imeli mladi možnost zaposlitve in dobre plače bo tudi sistem za starejše veliko bolj prijazen kot je. Ampak nismo pripravljeni na to, ker tisti, ki imajo moč odločanja tega ne bodo dopustili.


Ponesreči si opisal program SDS.

GregiB ::

Božja batina je izjavil:


Anketa za Marec 2020 v oklepaju pa razlika od meseca februarja

Desus 2,6% (-0,3%)

NSI 6,3% (+1,1%)

SD 9,3% (+1,1%)

SDS 23,5% (+4,9%)

SMC 0,5% (-1,5%)

SAB 0,7% (-0,3%)

Levica 6,4% (+1,1%)

LMŠ 15% (-2,1%)

SNS 2,8% (+0,3)

SLS 1% (-1,3%)



In kaj to vse skupaj nakazuje? Po mojem skromnem mnenju naslednje:

Skupek levih strank je obdržal skoraj natanko enak delež volilnega telesa, kot mesec prej, se je pa zgodil premik iz LMŠja, zmernejši levičarji k stabilnejši SD, bolj razgreti pol-skrajni Levici.
Pričakovano sta padli dve "izdajalski" stranki, po mojem mnenju verjamem, da so vrata parlamenta zaprta tudi za DeSUS.
Volilci SLS so očitno uvideli, da svoj glas mečejo čez okno in presedlali k NSi in SDS, z postavitvijo nove vlade pa se je del desničarskega dela neopredeljeni ohrabril in bo volil.
Četrtina volilcev je neopredeljenih... tradicionalno se le te bolj nagibajo v levo (lohk flameate, ampak dejstvo ostaja, da je "izbira" na desni bolj "očitna", kot na levi). Pa smo spet tam... fiftififti...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Vazelin ::

Nova afera za Šarca oz. Za njegove partnerje SD ... zaposlitev bivšega novinarja Karbe 5 pred 12o. Prijavo na delovno mesto naj bi napisal s tiskanimi črkami in kulijem lulz. Itak je bilo že zmenjeno. :)) Bo kar dobro nekaj zabavnega prebirat v času korona krize. Lepo da so se v času največje katastrofe ukvarjali s tem, kako čimveč folku zrihtat službo. Upam da vlada razveljavi vse te razpise 5 pred 12
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

T-h-o-r ::

zakonodaja nikjer ne prepoveduje zaposlovanja 5 pred 12

seveda pa zapoveduje točno določene postopke za najemanje javnih uslužbencev
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Vazelin ::

T-h-o-r je izjavil:

zakonodaja nikjer ne prepoveduje zaposlovanja 5 pred 12

seveda pa zapoveduje točno določene postopke za najemanje javnih uslužbencev

Upam da revidirajo postopke vseh teh zaposlitev. Tako kot ie obljubljala Bratuškova 2013 in dnevno to poudarjala na tv
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

nekikr ::

T-h-o-r je izjavil:

zakonodaja nikjer ne prepoveduje zaposlovanja 5 pred 12

seveda pa zapoveduje točno določene postopke za najemanje javnih uslužbencev

Seveda. Ampak, če tako na veliko opletaš z jezikom o etiki, morali, pravičnosti in hkrati govoriš, kako so tisti drugi navadni lopovi, ki nastavljajo svoje kadre in delajo razna hudodelstva, potem je precej smešno, da zaposluješ ljubice, svojim rihtaš posel in tip pred odhodom podpišeš zaposlitev še nekaj zvestim kadrom. No, ni smešno, žalostno je. Še bolj je pa žalostno to, da je ljudem za vse take stvari popolnoma vseeno. In potem imamo državni zbor sestavljen iz lopovov, lopovov v kazenskem postopku in lopovov v postopku pridobivanja lopovskega certifikata. Ljudje pa veselo na volitve po nov obraz, juhej.

T-h-o-r ::

Edini, ki je opletal o morali in etiki je bil Cmerar 2014
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bluefish ::

Za tiste, ki ne opletajo z moralo in etiko, pa ne veljata oz. nista pričakovani?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

T-h-o-r ::

zagotovo je v očeh javnosti huje (bolj infuriating), če govoriš o etiki in morali, nato pa deluješ obratno od tega

kot pa če samo deluješ nemoralno in neetično, brez predhodne napovedi o tem, kako boš etičen
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

MrStein ::

Kako službo pa je dobil Karba, če že omenjate?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GregiB ::

T-h-o-r je izjavil:

zagotovo je v očeh javnosti huje (bolj infuriating), če govoriš o etiki in morali, nato pa deluješ obratno od tega

kot pa če samo deluješ nemoralno in neetično, brez predhodne napovedi o tem, kako boš etičen


Odvisno, kako razumne in lojalne volilce imaš. Trump je rekel, da bi lahko sredi ulice nekoga ustrelil, pa še vedno dobil volitve...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

MrStein ::

aha, Svetovalec za odnose z javnostmi

whatever...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mailer ::

Tele nesposobneže je potrebno zapret ne pa da vodijo državo. Kaj sploh ima minister za obrambo z maskami? Kaj sploh ima ministrstvo za gospodarstvo za komunicirat z voznikom? Imajo dovolj dela v svojem resorju. Včeraj je Tonin bluzil, da so maske plačane, danes to zanika. Zakaj bi sploh aganžiral policijo, če maske niso bile plačane in kaj bodo naredili, če nateguna sploh najdejo? Ga bodo tepli po senci ali so samo prekanalizirali denar na x račun? Imajo službo za javno naročanje in vsaka transakcija bi morala biti zavedena v Supervizorju. Lažejo, zavajajo, kradejo, nobene odgovornosti samo izgovori. Naj vsi, ki so bili nategnjeni to zadevo poravnajo z lastnim premoženjem. Pa da vidimo, če bo policija vložila kakšno ovadbo za oškodovanje javnih stredstev. Aja, zdaj so "naši" pa bo ovadba padla za omaro ali pa bo napačno izpolnjena.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Drevesce ::

Nova afera v Janševi vladi, kaj novega? Tonin je samo figura, ki govori po nareku in se je očitno včeraj zarekel :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: fpbs ()

Buggy ::

...pa ne bi tako zleht no, sej so sele 6 dni na polozajih...verjemte znajo tudi boljse :))

Glugy ::

"Tonin: Dobava treh milijonov mask je bila prevara"
"Gre za podjetje Global Promet, ki ga vodi Emir Begović iz Bosne in Hercegovine. Obljubljal je dobavo treh milijonov mask švicarskega proizvajalca"
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Dobr sicer da maske še niso bile plačane; samo je pa zanimivo da so uspel nahecat našo vlado da bodo dobavili; da je vlada nasedla temu Emir Begoviću. Kje so v vladi sploh najdl tega Emirja?

FormerUser ::

Slovenija ni bila edina, ki je bila prevarana pravi novinarka 24ur:

@NikaKunaver
now2 hours ago
More
3 MIO mask iz Španije, ki so izginile neznano kam. Policija je po naših info. ugotovila, da gre za klasično prevaro. Slovenija ni bila edina, ki je bila prevarana. Poteka preiskava. Država te dobave NI plačala.

T-h-o-r ::

Glugy je izjavil:

"Tonin: Dobava treh milijonov mask je bila prevara"
"Gre za podjetje Global Promet, ki ga vodi Emir Begović iz Bosne in Hercegovine. Obljubljal je dobavo treh milijonov mask švicarskega proizvajalca"
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Dobr sicer da maske še niso bile plačane; samo je pa zanimivo da so uspel nahecat našo vlado da bodo dobavili; da je vlada nasedla temu Emir Begoviću. Kje so v vladi sploh najdl tega Emirja?

zelo zanimivo javno naročilo

tovornjak je kao že na poti, ti pa nisi dal nobenega avansa, nobenega dokumenta, nič hahahaha
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

nomo ::

Itak da so plačali neko akontacijo. Zakaj o tem sploh še teče debata?

Po mojem bo spin, da "plačati" pomeni "plačati v celoti" - sem prepričan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nomo ()

FormerUser ::

Glede na reakcije, pa lahko rečemo, da je virus covid-19 veliko manj nevaren od virusa janša-19, slednji je tako zažrt v možgane nekaterih, da nobeno cepivo ali zdravilo ne bo pomagalo. Resno, ljudje, dajte prihraniti ta svoj degutantni anti-janšizem za kakšne manj resne čase.

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

mailer je izjavil:

Včeraj je Tonin bluzil, da so maske plačane, danes to zanika.

A obstaja kak članek kjer piše da je trdil da so plačane? Oziroma video? če je to res je to zrelo za kriminalistično preiskavo korupcije.

Machete ::

FormerUser je izjavil:

Glede na reakcije, pa lahko rečemo, da je virus covid-19 veliko manj nevaren od virusa janša-19, slednji je tako zažrt v možgane nekaterih, da nobeno cepivo ali zdravilo ne bo pomagalo. Resno, ljudje, dajte prihraniti ta svoj degutantni anti-janšizem za kakšne manj resne čase.


Manj resnih časov ne bo, če mislijo fašisti v svoji maniri furati državo. Zdaj sanjajo svoje sanje s temi izrednimi razemrami in je treba še posebaj paziti kaj delajo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: fpbs ()

jukoz ::

FormerUser je izjavil:

Glede na reakcije, pa lahko rečemo, da je virus covid-19 veliko manj nevaren od virusa janša-19, slednji je tako zažrt v možgane nekaterih, da nobeno cepivo ali zdravilo ne bo pomagalo. Resno, ljudje, dajte prihraniti ta svoj degutantni anti-janšizem za kakšne manj resne čase.


Jah, če nekateri vojsko kličejo na ceste...

Pol so kar resni časi in je pravilno da se upiramo.

Sej Janša ne misli uvesti direkt diktature, samo tako, Orban - Vućić style. Sej veste od koga se je Vućić učil? Pod Slobotom se je tudi dobro živelo =)

nomo ::

Poleg tega govorimo o skrajni naivnosti tistih, ki usmerjajo krizne ukrepe - naivnost in nesposobnost gresta pogosto skupaj. Nesposobnost v kriznih razmerah ubija! Zaupate ljudem, ki jih je tako lahko okrog prenesti, da vam in vašim bližnjim urejajo gibanje, dostopnost dobrin in ostale podrobnosti? Na nek način občudujem vaše zaupanje, jaz ga ne premorem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nomo ()

FormerUser ::

Machete je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Glede na reakcije, pa lahko rečemo, da je virus covid-19 veliko manj nevaren od virusa janša-19, slednji je tako zažrt v možgane nekaterih, da nobeno cepivo ali zdravilo ne bo pomagalo. Resno, ljudje, dajte prihraniti ta svoj degutantni anti-janšizem za kakšne manj resne čase.


Manj resnih časov ne bo, če mislijo fašisti v svoji maniri furati državo. Zdaj sanjajo svoje sanje s temi izrednimi razemrami in je treba še posebaj paziti kaj delajo.

Morda, ampak z lažmi si ravno ne dvigate kredibilnosti.

mirzad ::

FormerUser je izjavil:

Glede na reakcije, pa lahko rečemo, da je virus covid-19 veliko manj nevaren od virusa janša-19, slednji je tako zažrt v možgane nekaterih, da nobeno cepivo ali zdravilo ne bo pomagalo. Resno, ljudje, dajte prihraniti ta svoj degutantni anti-janšizem za kakšne manj resne čase.

ta virus je idealen za janšo, z izgovorom boja proti bolezni bo vpeljal diktaturo, bolezen bo šla mimo, diktatura pa ne

ljudje mu bojo pa še ploskali

Machete ::

FormerUser je izjavil:

Machete je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Glede na reakcije, pa lahko rečemo, da je virus covid-19 veliko manj nevaren od virusa janša-19, slednji je tako zažrt v možgane nekaterih, da nobeno cepivo ali zdravilo ne bo pomagalo. Resno, ljudje, dajte prihraniti ta svoj degutantni anti-janšizem za kakšne manj resne čase.


Manj resnih časov ne bo, če mislijo fašisti v svoji maniri furati državo. Zdaj sanjajo svoje sanje s temi izrednimi razemrami in je treba še posebaj paziti kaj delajo.

Morda, ampak z lažmi si ravno ne dvigate kredibilnosti.


S katerimi lažmi in kdo smo mi? Razumni državljani, ki čislamo liberalne vrednote? Ali imaš tudi ti polaroidna očala, ki vidijo samo levaki desnaki?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FormerUser ::

nomo je izjavil:

Poleg tega govorimo o skrajni naivnosti tistih, ki usmerjajo krizne ukrepe - naivnost in nesposobnost gresta pogosto skupaj. Nesposobnost v kriznih razmerah ubija! Zaupate ljudem, ki jih je tako lahko okrog prenesti, da vam in vašim bližnjim urejajo gibanje, dostopnost dobrin in ostale podrobnosti? Na nek način občudujem vaše zaupanje, jaz ga ne premorem.

Kdor dela tudi greši, pa ne vem zakaj se sedaj toliko na Tonina spravljate, če je bil za nabavo pristojen Počivalšek. In ja, jaz veliko bolj zaupam tej kot prejšnji vladi, kjer pa smo na čelu res imeli naivnega, nesposobnega človeka.

jukoz ::

FormerUser je izjavil:


Morda, ampak z lažmi si ravno ne dvigate kredibilnosti.


Kje pa kdo laže? A prosto razpolaganje s proračunom, mimo državnega zbora je pa kaj? Pa uvedba policijske ure?

Mimogrede, tale naš prevarantski prevoznik:

https://bizreg.pravosudje.ba/pls/apex/f...

https://search.bisnode.ba/ba/255950/glo...

Podjetje je registrirano od 31.12.2001. Ne zgleda kot klasični prevarant, razen seveda če je to podjetje v stilu Roka Snežiča =)

drvo ::

Drevesce je izjavil:

Nova afera v Janševi vladi, kaj novega? Tonin je samo figura, ki govori po nareku in se je očitno včeraj zarekel :)


Za nabavo mask je bojda odgovoren Počivalšek.

FormerUser ::

Machete je izjavil:



S katerimi lažmi in kdo smo mi? Razumni državljani, ki čislamo liberalne vrednote? Ali imaš tudi ti polaroidna očala, ki vidijo samo levaki desnaki?

Meni gredo desni jurišniki izredno na jetra ampak vedno znova ugotovim, da levi niste čisto nič boljši, enako manipulirate in podtikate in nehaj že s temi fašisti ker jih v Sloveniji ni.

jukoz ::

FormerUser je izjavil:


Kdor dela tudi greši, pa ne vem zakaj se sedaj toliko na Tonina spravljate, če je bil za nabavo pristojen Počivalšek. In ja, jaz veliko bolj zaupam tej kot prejšnji vladi, kjer pa smo na čelu res imeli naivnega, nesposobnega človeka.


Lepo da mu nisi zaupala. Prejšnji predsednik vlade je bil naiven in nesposoben. Zdajšnji je pa zelo sposoben. Pri kraji in izogibanju roki pravice. Še enkrat, da ne pozabimo - zaradi afere Patria v Avstriji v zaporu sedi nekdo, ki je dajal podkupnino. Prejemnik je pa pri nas preveč pomemben za demokracijo da bi bil v arestu. In temu on pravi krivosodje =)

Malo več o novi vladi so pripravili na Pod črto:

https://podcrto.si/nova-vlada-na-vodiln...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jukoz ()

Pika na i ::

Tonin si izmišljuje vsak dan drugo zgodbo. Bo jutri na vrsti opravičilo podjetju Global?
Prevoznik bo kar na lepe oči vozil maske, to bo ja.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Machete ::

FormerUser je izjavil:

Machete je izjavil:



S katerimi lažmi in kdo smo mi? Razumni državljani, ki čislamo liberalne vrednote? Ali imaš tudi ti polaroidna očala, ki vidijo samo levaki desnaki?

Meni gredo desni jurišniki izredno na jetra ampak vedno znova ugotovim, da levi niste čisto nič boljši, enako manipulirate in podtikate in nehaj že s temi fašisti ker jih v Sloveniji ni.


Jaz nisem lev, ker levice v življenu še nisem in ne bom volil. To, da fašizma ne vidiš pa je pri vsem najbolj pereče in ravno to je alarm.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

T-h-o-r ::

in vsi liberalci se bodo oglasili: potrebujemo ljudsko fronto proti fašizmu

in mi bomo zašepetali: ne
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

Podpiram policijsko uro mi na vaseh je itak ne bomo čutili :))
In skrajni čas, da se doda vojski dodatna pooblastila.
Zaenkrat Janševa vlada se odlično spopada z krizo. Nimam pripomb.

Machete ::

Na vasi te bo pa varda pretipala, da nimaš slučajno pretečene osebne izkaznice.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Buggy ::

In ja, jaz veliko bolj zaupam tej kot prejšnji vladi, kjer pa smo na čelu res imeli naivnega, nesposobnega človeka.


Lepo da mu zaupas jaz pa takemu pokvarjencu nikoli in nikdar. Sicer ne vem na podlagi cesa temelji tvoje zaupanje a naj bo.
Vsaj za obtozbe okoli preprodaje orozja v 90ih, ki je zastarala in zaradi cesa bi moral konkretno odsedeti, vem iz zelo dobrih virov, da niso bile iz trte zvite.

jernejl ::

Če sprejmejo ukrepe, so fašisti.
Če ne bi sprejemali ukrepov, bi bili pa krivi genocida. :))

Še dobro, da na oblasti nimamo tistih, ki so še v običajnih razmerah omenjali nacionalizacijo. Trenutne razmere bi bile kot nalašč zanje, da bi uvedli diktaturo, popoln nadzor nad ljudmi in nacionalizirali vse, kar se nacionalizirati da, ter pobili razumnike in izobražence.

oo7 ::

Machete je izjavil:

Na vasi te bo pa varda pretipala, da nimaš slučajno pretečene osebne izkaznice.


Nimamo mi težav z vardami mi smo zgledna občina. V mojem volilnem okraju je SDS zmagal z 66% ;)

hamez66 ::

Ne vem, zakaj spet zganjate histerijo. Zakoni se niso spremenili, poleg zakonov imamo še EU. Če bo kaj narobe, boste itak ovadili Janšo, tako, kot zdaj za vsak drek skačete v nebo.

Šarec je zapustil prazno skladišče mask, v nekaj dneh so zrihtali 500k novih, nekdo jih je skoraj nategnil, pa jih ni, waw big deal. V sili še hudič muhe žre, pravijo. Važno, da maske zdaj so oz bodo in da se lahko posvetimo krizi.

Ampak ne, bistveno je zdaj podjebavanje, zganjanje histerije, teorij zarote itd. Janša nima nobene zakonske podlage, da bi lahko uvedel diktaturo.

Glede ljudi, ki ne razumejo ukrepov, kot je družbena distanca, predlagam, da se naredi sistem točkovanja oz kazenskih točk. Tisti, ki bi se po nepotrebnem izpostavljali in druge izpostavljali virusom, bi bili prioritetno nižje pri uporabi dihalnih aparatov, v kolikor pride do pomanjkanja le teh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Machete ::

oo7 je izjavil:

Machete je izjavil:

Na vasi te bo pa varda pretipala, da nimaš slučajno pretečene osebne izkaznice.


Nimamo mi težav z vardami mi smo zgledna občina. V mojem volilnem okraju je SDS zmagal z 66% ;)


Pridni volivci. Pokorni in enotni. Samo še predlog s se navadite uporabljat, pa bo na naslednjih procent že 98%.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: fpbs ()

drvo ::

jukoz je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Glede na reakcije, pa lahko rečemo, da je virus covid-19 veliko manj nevaren od virusa janša-19, slednji je tako zažrt v možgane nekaterih, da nobeno cepivo ali zdravilo ne bo pomagalo. Resno, ljudje, dajte prihraniti ta svoj degutantni anti-janšizem za kakšne manj resne čase.


Jah, če nekateri vojsko kličejo na ceste...

Pol so kar resni časi in je pravilno da se upiramo.

Sej Janša ne misli uvesti direkt diktature, samo tako, Orban - Vućić style. Sej veste od koga se je Vućić učil? Pod Slobotom se je tudi dobro živelo =)


Daj ne bluzi. Avstrijci izvajajo mejno kontrolo z vojsko že nekaj časa, Italijani so aktivirali vojsko. Samo pri nas je bau bau. Tak kot ste pametni pa o neki diktaturi lajate, daj mi no povej, JJ je izpeljal en cel madat od 2004-08, daj mi povej kake diktatorske ukrepe je vpeljal? V Sloveniji smo včasih res imeli diktaturo, hint, ni bila desna.

In aktivacija vojske ni iz riti potegnjena ampak jo predvideva tudi zakon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Miki N ::

Malo pogrešam na ulicah naše Antife. Edinstvena priložnost za "demontažo sistema" oni pa doma in se tresejo od strahu, da zbolijo. Potem bodo pa seveda spet glasni, ko bo varno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

DeeJay ::

Najprej nej spremenijo zakon in vržejo ven 4. točko, pol nej pa dajo vojsko na cesto.

joggi79 ::

drvo je izjavil:

In aktivacija vojske ni iz riti potegnjena ampak jo predvideva tudi zakon.

Seveda da jo predvideva zakon, samo mocno dvomim da je 300 bolanih in 20 hospitaliziranih razlog za to, da se spusti vojsko na ceste.8-O
««
2 / 466
»»