» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
464 / 466
»»

jest10 ::

Še pomnite tovariši? Še vedno drži.


floyd1 ::

Kot da bi včeraj to govoril, drži od prve do zadnje besede tudi danes. Celo državni sovražniki (novinarji, opozicija, ljudstvo) so ostali enaki. Pa toliko let časa, da bi se spomnili kaj novega v tej naci filozofiji.

Smrekar1 ::

shmandi je izjavil:


Zakaj misliš, da ne?


Ker je zate pretežko.

Kolikor vem, menjajo ljudi po istem principu kot je počel Šarec:
"Tam, kjer smo ugotovili, da zadeve ne delujejo tako, kot bi morale, smo pač zamenjali," je dejal premier Šarec.
Če je pa njihov namen res postavljati nesposobne in neprimerne ljudi, je pa že malo bolj globoko filozofsko vprašanje...


Vidiš? Sem rekel, da bo pretežko.

Včeraj je bilo "samo" še slabih 15% pozitivnih na PCR testih. Covidioti so se očitno prekužili, ostali smo samo še tisti, ki se držimo ukrepov.

No, konkretno mene so vmes tudi cepili. V ponedeljek še drugi odmerek, v roku 10 dni se mi že skoraj jebe za tole :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

shmandi ::

Smrekar1 je izjavil:


Ker je zate pretežko.
Vidiš? Sem rekel, da bo pretežko.

Včeraj je bilo "samo" še slabih 15% pozitivnih na PCR testih. Covidioti so se očitno prekužili, ostali smo samo še tisti, ki se držimo ukrepov.

No, konkretno mene so vmes tudi cepili. V ponedeljek še drugi odmerek, v roku 10 dni se mi že skoraj jebe za tole :)

A sem preneumen?
Očitno zdaj tudi vse tvoji pisarije lažje razumem...
Samo poneumit se mi je bilo treba.
Hvala.

Telbanc ::

DeeJay je izjavil:

Ziher bo bolj poslušen klerofašistu in ga ne bo postavljal na laž kot prejšnji.
Fašist Janša se trudi lagati, sam ga vedno en razkrinka... ta sicer odleti, sam se najdejo novi.
Ziher je že čist penast.
Tale bo za njega vredu, doker se spet nau napil. Bomo spet marsikej zvedl.


Tale janša, no, po moje je za slovenčke, ki potrebujejo trdo roko, da sploh kaj slišijo, če ne celo ubogajo. Nujna zadeva. Če pogledamo zaj slovenčki več al manj "pizdijo" ampak "nekej" le ubogajo. LOL. >:D>:D>:D

Vsi bi nekej odpiral, najraj vse pri nas in še pol evrope, ampak kdo bi pa odgovarjal?

Si predstavljate, da bi bil zaj gor kak Šarec, jaz si tega ne morem predstavljat niti v najhuših sanjah. :D:D:D

Danes rapiden padec okuženih v Sloveniji in deleža okuženih med vsemi testiranimi.

Skup z epidemijo bo splahnilo KUL na smetišče zgodovine. :D:)):|
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Smrekar1 ::

shmandi je izjavil:


A sem preneumen?


Očitno. :)

Bauc ::

Slopek je izjavil:

Seveda se veselimo. Da vas pojemo. Otroci vas bodo za zajtrk. To jih zdaj učimo doma.
Jeziš in bojiš za svojo prihodnost, se lahko torej samo ti in tebi podobni sektaši. Gotovi ste. Si pa seveda lahko upravičeno zaskrbljen. V šoli nimajo strelskega tečaja. Pri domačem pouku pa ga imamo in povem ti, da se vam slabo piše >:D
Tako, da ti dam prav. Doma jih je lažje naučiti kdo jim je nevaren.;)

Pusti svoje otroke, da odrastejo v normalne osebe. Če si ti fanatik vsaj poskrbi, da bodo tvoji otroci normalni. Ne ponavljaj napak svojih staršev, ki so jih naredili pri tvoji vzgoji.

Gavran ::

Hypathia je izjavil:

O tem kdo ima kaj iskati v politiki in kdo ne, odločajo volilci


Tole žal ne drži iz dveh razlogov.

1. Na volitvah lahko izbiraš samo med kandidati, ki so jih izbrali v stranki, kjer ima glavno besedo predsednik

2. Glup volilni sistem dopušča, da v parlamentu sedi tip, ki je dobil 400 glasov volilcev, zunaj pa so taki z 2000 ali 3000 glasovi
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

Slopek ::

Bauc je izjavil:

Slopek je izjavil:

Seveda se veselimo. Da vas pojemo. Otroci vas bodo za zajtrk. To jih zdaj učimo doma.
Jeziš in bojiš za svojo prihodnost, se lahko torej samo ti in tebi podobni sektaši. Gotovi ste. Si pa seveda lahko upravičeno zaskrbljen. V šoli nimajo strelskega tečaja. Pri domačem pouku pa ga imamo in povem ti, da se vam slabo piše >:D
Tako, da ti dam prav. Doma jih je lažje naučiti kdo jim je nevaren.;)

Pusti svoje otroke, da odrastejo v normalne osebe. Če si ti fanatik vsaj poskrbi, da bodo tvoji otroci normalni. Ne ponavljaj napak svojih staršev, ki so jih naredili pri tvoji vzgoji.

Moji so me pošiljali v šolo. Zdaj pravite, da ta ni pomembna in da je bolje doma.
Napake torej delate predvsem sektaši.
Kar boste skuhal, boste pojedli. Tudi na silo, če bo treba.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

shmandi ::

Evo... Nasilje se stopnjuje.

Bauc ::

Slopek je izjavil:

Bauc je izjavil:

Slopek je izjavil:

Seveda se veselimo. Da vas pojemo. Otroci vas bodo za zajtrk. To jih zdaj učimo doma.
Jeziš in bojiš za svojo prihodnost, se lahko torej samo ti in tebi podobni sektaši. Gotovi ste. Si pa seveda lahko upravičeno zaskrbljen. V šoli nimajo strelskega tečaja. Pri domačem pouku pa ga imamo in povem ti, da se vam slabo piše >:D
Tako, da ti dam prav. Doma jih je lažje naučiti kdo jim je nevaren.;)

Pusti svoje otroke, da odrastejo v normalne osebe. Če si ti fanatik vsaj poskrbi, da bodo tvoji otroci normalni. Ne ponavljaj napak svojih staršev, ki so jih naredili pri tvoji vzgoji.

Moji so me pošiljali v šolo. Zdaj pravite, da ta ni pomembna in da je bolje doma.
Napake torej delate predvsem sektaši.
Kar boste skuhal, boste pojedli. Tudi na silo, če bo treba.

Obriši si peno. Čas, ki ga porabiš, da otroke učiš sovraštva in svojih blodenj rajši porabi, da jih vodiš po šolskem programu.

Slopek ::

Bauc je izjavil:

Slopek je izjavil:

Bauc je izjavil:

Slopek je izjavil:

Seveda se veselimo. Da vas pojemo. Otroci vas bodo za zajtrk. To jih zdaj učimo doma.
Jeziš in bojiš za svojo prihodnost, se lahko torej samo ti in tebi podobni sektaši. Gotovi ste. Si pa seveda lahko upravičeno zaskrbljen. V šoli nimajo strelskega tečaja. Pri domačem pouku pa ga imamo in povem ti, da se vam slabo piše >:D
Tako, da ti dam prav. Doma jih je lažje naučiti kdo jim je nevaren.;)

Pusti svoje otroke, da odrastejo v normalne osebe. Če si ti fanatik vsaj poskrbi, da bodo tvoji otroci normalni. Ne ponavljaj napak svojih staršev, ki so jih naredili pri tvoji vzgoji.

Moji so me pošiljali v šolo. Zdaj pravite, da ta ni pomembna in da je bolje doma.
Napake torej delate predvsem sektaši.
Kar boste skuhal, boste pojedli. Tudi na silo, če bo treba.

Obriši si peno. Čas, ki ga porabiš, da otroke učiš sovraštva in svojih blodenj rajši porabi, da jih vodiš po šolskem programu.

imam svoje delo. Tudi avtomobila si ne popravlajam sam.

Vse kar govorim je to, da otroci se morajo šolati v šoli.
Nekateri tu, pravijo, da je bolje otroke šolati doma. Seveda tisti, ki otrok nimajo.
To ni več šolanje, da se razumemo.

Vitamia ::

Telbanc je izjavil:

Drug teden se odprejo trgovine, tko da zgleda da bo.

Do pričetka interpelacije vlade bo vse sproščeno. Ker ta ne bo uspela se bo epidemiološko stanje v državi potem bliskovito poslabšalo.

shmandi ::

Vitamia je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Drug teden se odprejo trgovine, tko da zgleda da bo.

Do pričetka interpelacije vlade bo vse sproščeno. Ker ta ne bo uspela se bo epidemiološko stanje v državi potem bliskovito poslabšalo.

Ne straši! Nič se ne bo poslabšalo... Zdaj so ljudje že večinoma spoznali, kako se obnašati, da se okužbe čim manj širijo.

lotar123 ::

shmandi je izjavil:

Vitamia je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Drug teden se odprejo trgovine, tko da zgleda da bo.

Do pričetka interpelacije vlade bo vse sproščeno. Ker ta ne bo uspela se bo epidemiološko stanje v državi potem bliskovito poslabšalo.

Ne straši! Nič se ne bo poslabšalo... Zdaj so ljudje že večinoma spoznali, kako se obnašati, da se okužbe čim manj širijo.


hahah dobra, zdej so ljudje že kar prekuženi, zato pa padajo okužbe!

Bauc ::

Slopek je izjavil:

Bauc je izjavil:

Slopek je izjavil:

Bauc je izjavil:

Slopek je izjavil:

Seveda se veselimo. Da vas pojemo. Otroci vas bodo za zajtrk. To jih zdaj učimo doma.
Jeziš in bojiš za svojo prihodnost, se lahko torej samo ti in tebi podobni sektaši. Gotovi ste. Si pa seveda lahko upravičeno zaskrbljen. V šoli nimajo strelskega tečaja. Pri domačem pouku pa ga imamo in povem ti, da se vam slabo piše >:D
Tako, da ti dam prav. Doma jih je lažje naučiti kdo jim je nevaren.;)

Pusti svoje otroke, da odrastejo v normalne osebe. Če si ti fanatik vsaj poskrbi, da bodo tvoji otroci normalni. Ne ponavljaj napak svojih staršev, ki so jih naredili pri tvoji vzgoji.

Moji so me pošiljali v šolo. Zdaj pravite, da ta ni pomembna in da je bolje doma.
Napake torej delate predvsem sektaši.
Kar boste skuhal, boste pojedli. Tudi na silo, če bo treba.

Obriši si peno. Čas, ki ga porabiš, da otroke učiš sovraštva in svojih blodenj rajši porabi, da jih vodiš po šolskem programu.

imam svoje delo. Tudi avtomobila si ne popravlajam sam.

Vse kar govorim je to, da otroci se morajo šolati v šoli.
Nekateri tu, pravijo, da je bolje otroke šolati doma. Seveda tisti, ki otrok nimajo.
To ni več šolanje, da se razumemo.

No s tem se pa absolutno strinjam. Tudi meni ne paše, da moram poleg svojega opravljati tudi delo učitlejev. Je pa res, da se večina otrok, ki jih poznam ne veseli vrnitve v šolske klopi.

Slopek ::

Bauc o tem govorim, ja.
Od kdaj pa otroke sprašujemo, kaj bi oni radi?8-O

jernejl ::

Smrekar1 je izjavil:

jernejl je izjavil:


Čemu bi bil doktor fizike, ki vpije in tolče po mizi, kaj slabši sekretar, kot je slab predsednik vlade, ki je imel popravce iz fizike na lesarski šoli?


Poslanec, ki zlorablja svojo politično funkcijo za privilegiran položaj v družbi je definitivno slabši od predsednika vlade, ki je kot najstnik imel nekaj težav z enim od srednješolskih predmetov.
Šest popravcev pri dveh predmetih ni "nekaj težav z enim od srednješolskih predmetov". Kdor tega ni sposoben ločiti od daleč, ni kompetenten, da bi sodil, kdo je primeren za katero funkcijo in kdo ne.
Tolčenje po mizi in vpitje ni zloraba politične funkcije. Zloraba politične funkcije je, če nesposobnež s kupom popravcev okrade državo in skupini privilegiranih državljanov nameni milijarde.

Bauc ::

Slopek je izjavil:

Bauc o tem govorim, ja.
Od kdaj pa otroke sprašujemo, kaj bi oni radi?8-O

Seveda. Otroci bi morali v šolo. Ampak tudi ni prav, da se jih uporablja kot propagando na protestih proti zaprtim šolam.

Smrekar1 ::

jernejl je izjavil:

Šest popravcev pri dveh predmetih ni "nekaj težav z enim od srednješolskih predmetov".


Res je.

Nekaj težav pri dveh srednješolskih predmetih. Se posipam s pepelom.

Tolčenje po mizi in vpitje ni zloraba politične funkcije.


Odvisno kaj vpiješ. Če vpiješ da si "poslanec v Državnem Zboru" in zaradi tega želiš privilegirano obravnavo je točno to.

link_up ::

kaj sest popravcev pri dveh predmetih? a od drugega letnika naprej skos popravc al kako?!?
In and Out

Smrekar1 ::

link_up je izjavil:

kaj sest popravcev pri dveh predmetih? a od drugega letnika naprej skos popravc al kako?!?


Dvakrat je tudi ruknil in je moral na drugi rok. Kadar ima nekdo toliko težav z enim predmetom in se zadeva sploh ne popravi je krivda praviloma na profesorju.

link_up ::

ja ne, nimas novega popravca, ce ruknes prvi rok. Imas istega za katerega imas nov poizkus.
In and Out

GregiB ::

Heh... kak se vsi zabijate v akademske (ne)uspehe Serpentinška... Pa dober, a diplomo Puklastega, tega branika pred komunizmom, je kdo prebral? Sploh kdo ve naslov? Ve kdo (in s kakšnim činom) je bil mentor? Pa koliko virov navaja, glede na to, da se je delal norce iz magisterske od Alenčice??? Sicer pa... ima zgolj kumrovški faks, strašen akademski presežek...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

Telbanc ::

Smrekar1 je izjavil:

link_up je izjavil:

kaj sest popravcev pri dveh predmetih? a od drugega letnika naprej skos popravc al kako?!?


Dvakrat je tudi ruknil in je moral na drugi rok. Kadar ima nekdo toliko težav z enim predmetom in se zadeva sploh ne popravi je krivda praviloma na profesorju.


Ja itak, tud je praviloma krivda na portalu, da nekdo stresa nuboloze. :)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

lotar123 ::

Sm opazil, da po spremembi odlokov je dan ali dva mir s troli, potem pa usekajo z vsemi topovi. Mogoče zbirajo komentarje, dobijo navodila kako odgovarjati in potem streljajo ;)

qwertyy ::

Kmalu bo cela država v oranžni, odpirajo se trgovine, šole in podobno, omejitev na občine in policijski sat pa še vedno ostaja. Samo kaj, ko se jajkotu trese ritka pred protesti8-O

floyd1 ::

Sm opazil, da po spremembi odlokov je dan ali dva mir s troli, potem pa usekajo z vsemi topovi.

Najprej počakajo na dovoljenje od UKOMA.

In ker v sds sme razmišljati le janezek počakajo, na eno in edino "tapravo" dogmo, eh... strokovno razlago.

KAVINSKY ::

qwertyy je izjavil:

Samo kaj, ko se jajkotu trese ritka pred protesti8-O


Seveda, še sedaj se ni opomogel po protestni sezoni spomlad-jesen.

lotar123 ::

Če bi bil tako hudičevo prepričan v svojo koalicijo, bi že davno imenoval ministra za zdravje. Ali je pač samo tako glup, da misli, da ga v času epidemije ne rabimo?

Telbanc ::

lotar123 je izjavil:

Če bi bil tako hudičevo prepričan v svojo koalicijo, bi že davno imenoval ministra za zdravje. Ali je pač samo tako glup, da misli, da ga v času epidemije ne rabimo?


Počakat je treba da se preštejejo. Pol ko KULLL našteje 38 glasov, pol bomo dobil tud zdravstvenega ministra.

Čudno je to, da KUL ne zavleče do srede marca ko se Janši izteče, in mora določit zdr. ministra. No manjka jim še ena okužba še en izgovor. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

lotar123 ::

Dej ne bluzi no, če bi bil tako prepričan, bi že zdavnaj predlagal ministra. Nima pojma kaj se bo zgodilo, tako kot še marsikdo drug ne!

Telbanc ::

lotar123 je izjavil:

Dej ne bluzi no, če bi bil tako prepričan, bi že zdavnaj predlagal ministra. Nima pojma kaj se bo zgodilo, tako kot še marsikdo drug ne!


Ne res no, mi ni jasno zakaj Kul ne počaka in ga prisili v predlog. Če se pedenajo že skor 10 mesecev, pa ne morejo počakat še en mesec.

Predlaga ga ne, ker zadeva počas zori. Ma kilometrino v politiki, je nehal twitat, popušča in se prilagaja.

Nerodna stvar je pa, da epidemija resnično hitro ugaša. Ko bo čez par dni vse odprto, bo folk vse pozabu in začel besno uživat in zapravljat.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

lotar123 ::

Da se on prilagaja :) no mogoče takrat ko ni siguren, drugače pa nikoli! Pač ko rešuje svojo rit, no sej v tem si si vsi podobni.

Telbanc ::

lotar123 je izjavil:

Da se on prilagaja :) no mogoče takrat ko ni siguren, drugače pa nikoli! Pač ko rešuje svojo rit, no sej v tem si si vsi podobni.


Tolk bo popustil, da bo šlo tole z SMC skoz in Desusom, ki lahko iztrži dolgotrajno oskrbo in še kaj, sploh zaradi slabe vesti, ki jo imajo vsi.

Telbanc je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Da se on prilagaja :) no mogoče takrat ko ni siguren, drugače pa nikoli! Pač ko rešuje svojo rit, no sej v tem si si vsi podobni.


Tolk bo popustil, da bo šlo tole z SMC skoz in Desusom, ki lahko iztrži dolgotrajno oskrbo in še kaj, sploh zaradi slabe vesti, ki jo imajo vsi.


Čez en mesec no, kdo bo še visu na slo techu, če boš lah šel u toplice in mal okol.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

LightBit ::

Telbanc je izjavil:

Čez en mesec no, kdo bo še visu na slo techu, če boš lah šel u toplice in mal okol.

Ali pa pred parlament.

shmandi ::

lotar123 je izjavil:

Če bi bil tako hudičevo prepričan v svojo koalicijo, bi že davno imenoval ministra za zdravje. Ali je pač samo tako glup, da misli, da ga v času epidemije ne rabimo?

Mogoče je pa glup tisti, ki je odstopil. Ali pa tisti, ki vsak dan vlagajo novo nezaupnico.

shmandi ::

lotar123 je izjavil:

Da se on prilagaja :) no mogoče takrat ko ni siguren, drugače pa nikoli! Pač ko rešuje svojo rit, no sej v tem si si vsi podobni.

Vem, da ga sovražiš iz dna srca, čeprav ti nič slabega ni naredil...
Če bi ga osebno spoznal, bi si mogoče celo premislil. Ampak seveda do tega ne more priti, ker je v tvojih očeh že po defoltu on najhujše kar je možno.
Bo še izgledalo, da ga zagovarjam... Mi je pa težko gledat, ko se nekdo trudi, čeprav nanj streljajo s topovi iz vseh strani. Vključno z mediji, ki naj bi bili nepristranski. In slednjim očitno vse preveč nasedate. Poznam ljudi, ki novice spremljajo samo na RTV Slo in mislijo, da je vse kar rečejo sveta resnica.
Sicer glede na to, da jim vsak mesec plačujemo davek, si mogoče težko predstavljamo, da so zelo naklonjeni določeni politični opciji.

lotar123 ::

Sem kje napisal, da ga sovražim, napisal sem samo da je glup, kaj pa naj bo drugega, če v času epidemije nimamo zdravstvenega ministra? Če se tebi pač to zdi normalno pa naj bo :)

Drugače pa samo ekstremni desničar ali pa levičar vidi v medijih sovražnika, jaz s tem nimam problema. Tudi ne vem, kaj imajo mediji veze z mojim zapisom? Si dobil navodilo, da so danes krivi mediji?

Zakaj bi bil glup tisti, ki vlaga nezaupnico? Kot je meni znano živimo v demokraciji! Ko je Janez vlagal interpelacije, ustavne obsodbe, klical po celi EU pa je bilo ok? Kar se mene tiče je bilo, to je demokracija, čeprav bi bilo včasih potrebno SLO interese postavite pred svoje! Kar pa se na žalost v naši politiki poredko zgodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

shmandi ::

Mojster obračanja besed na delu... Upam, da imaš vsaj temu primerno službo, ker so baje dobro plačane.

lotar123 ::

???? Ne razumeš ne :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

Telbanc ::

lotar123 je izjavil:

Sem kje napisal, da ga sovražim, napisal sem samo da je glup, kaj pa naj bo drugega, če v času epidemije nimamo zdravstvenega ministra? Če se tebi pač to zdi normalno pa naj bo :)

Drugače pa samo ekstremni desničar ali pa levičar vidi v medijih sovražnika, jaz s tem nimam problema. Tudi ne vem, kaj imajo mediji veze z mojim zapisom? Si dobil navodilo, da so danes krivi mediji?

Zakaj bi bil glup tisti, ki vlaga nezaupnico? Kot je meni znano živimo v demokraciji! Ko je Janez vlagal interpelacije, ustavne obsodbe, klical po celi EU pa je bilo ok? Kar se mene tiče je bilo, to je demokracija, čeprav bi bilo včasih potrebno SLO interese postavite pred svoje! Kar pa se na žalost v naši politiki poredko zgodi.


Noben ni glup, ampak so se zadeve lotili nekak amatersko. Poleg tega, no, Korlija za PM, a dam spet tist link, da se mal nasmejemo????:)):)):))

Strani kar izginjajo, že ene 12 strani postov. No pol že ni bla neka kvaliteta al je pa pršu godzila.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

lotar123 ::

No, če je pa Janez amater :) Mislim, da je bolj glup in preračunljiv, kot pa amater! Karl je pa itak svoja liga, v negativno, pač podobno kot Janez.

shmandi ::

Mogoče ne razumem ali pač... Problem je v tem, da ravno ekstremisti v medijih ne vidijo sovražnika. Nova in 24 sta že takšna... Na RTV je vsaj del nevtralen. Sicer pa je za razumet, zakaj bi poročal proti nekomu, ki ti že dolga leta daje kruh. Vse se začne in konča pri denarju. Nova tega vsaj ne skriva.
Res so nezaupnice orodje demokracije. Ampak a je zdaj res pravi čas za to? A je večji sovražnik vlada ali virus. Verjamem, da mnogi še vedno mislijo, da si je virus janša izmislil...
In potem se ljudje čudijo, zakaj so ukrepi tako površni, nedefinirani, zakaj stvari niso bolj ažurne, človeške... Pa saj se mora vlada večino časa ukvarjati z nezaupnicami, napadi medijev, pobesnelih staršev. Seveda razen tistih izjem, ki imajo čas čivkat po tviterju...
Beovičeva se je morala cel dan (ali še več) ukvarjati s svojo frizuro ob cepljenju.
Tolk o medijih, njihovi neodvisnosti in v vlogi ljudstva.

lotar123 ::

Poglej, odgovoril ti bom samo na demokracijo. Demokracija ni pojem, ki se ga lahko izrablja v negotovih časih kot so epidemija, vojne... Demokracija je ali pa je ni. Ni važno kakšne zdravstvene anomalije se trenutno dogajajo, demokracija naj bi še vedno veljala. In ne, ni večji sovražnik virus, večji sovražnik za demokracijo je razmišljanje ljudi, da se v trenutnih razmerah mora vse vodilne zgolj upoštevati, jim kimati in ploskati. Oprosti, vendar to ni demokracija, temveč je diktatura!

Ne vem mogoče pa vlada le ne dela tako dobro, da se ji iz dneva v dan upira večja množica družbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

shmandi ::

Jaz diktature ne vidim. Verjamem pa, da mnogi jo...
Vprašanje pa je zakaj. Eni zgolj zaradi politične opcije, drugi zaradi natolcevanja medijev tretji pa...

lotar123 ::

Nisem rekel, da imamo diktaturo, smo pa zelo blizu. Vsak, ki se ne strinja z vrhovnim, je v trenutku odstavljen. Po novem morajo ministri vprašati UKOM, če lahko sodelujejo v oddajah, upam, da je bila to samo mala napaka v komunikaciji, drugače pa že malo meji na norost!

No ravno berem, da je vlada dala soglasje k vpisu. Mi lahko nek razumen človek razloži, zakaj je bilo to treba zavlačevati 14? Vsi smo vedeli, da se v 14 dneh ne da nič spremeniti. Se strinjam, da je treba odpreti razpravo kako naprej, vendar za prihodnje leto ali pa dve.. Kaj je bilo to drugega kot kazanje mišic, ki so seveda na koncu popustile!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

sbawe64 ::

shmandi je izjavil:

Jaz diktature ne vidim. Verjamem pa, da mnogi jo...
Vprašanje pa je zakaj. Eni zgolj zaradi politične opcije, drugi zaradi natolcevanja medijev tretji pa...

Kaj je to ? https://www.vecer.com/slovenija/ukom-pr...


Ali https://www.vecer.com/slovenija/fafange... ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Utk ::

lotar123 je izjavil:

Poglej, odgovoril ti bom samo na demokracijo. Demokracija ni pojem, ki se ga lahko izrablja v negotovih časih kot so epidemija, vojne... Demokracija je ali pa je ni. Ni važno kakšne zdravstvene anomalije se trenutno dogajajo, demokracija naj bi še vedno veljala. In ne, ni večji sovražnik virus, večji sovražnik za demokracijo je razmišljanje ljudi, da se v trenutnih razmerah mora vse vodilne zgolj upoštevati, jim kimati in ploskati. Oprosti, vendar to ni demokracija, temveč je diktatura!

Ne vem mogoče pa vlada le ne dela tako dobro, da se ji iz dneva v dan upira večja množica družbe.

Trenutno demokratično izvoljeni poslanci niso sposobni izvolit drugega zdravstvenega ministra niti nove vlade. So pa izvolili to vlado. Tako da ne vem zakaj jokaš nad demokracijo.

lotar123 ::

Seveda ne, če niti predlaga ni :)
««
464 / 466
»»