» »

Svarilo pred podjetjem Efcom d.o.o. - talne obloge

Svarilo pred podjetjem Efcom d.o.o. - talne obloge

1
2
»

c3p0 ::

Efcom bi moral zavrnit tako stranko oz. polaganje na neprimerni podlagi, verjetno je bila dobra lekcija zanje. Stranka pa z glavo skozi zid, potem pa jok in stok.

energetik ::

Beri temo, več nas je z slabimi izkušnjami z Efcom. Zaradi njih sem se vselil vsaj 4 mesece kasneje kot bi se lahko. Dobava vinila namesto v obljubljenih 2 tednih, v 2 mesecih, jasno potem polagalec ni imel več časa in se je še dodatno zamaknilo.
Pa nekako še razumeš, da je kak problem z dobavo iz tujine, bolj je problem odnos, da je človek zamujal po 2h ali pa ga sploh ni bilo na objekt, jaz pa vzel dopust. Tudi na centrali enako, stalne laži, da pošiljka pride do konca tedna ali da je celo že v SLO, in tako iz tedna v teden.
vires in numeris

Utk ::

Položili bi vinil v deskah in stvar rešena. Če nekdo vztraja pri neki rešitvi, potem naj nosi posledice. Sigurno je kdo od monterjev omenil, da tlaki niso v redu. Prvi, ki je odnehal in drugi, ki se je vseeno lotil. Če nekdo pravi, da se ne spozna, pač naj posluša tiste, ki se.

c3p0 ::

energetik je izjavil:

Beri temo, več nas je z slabimi izkušnjami z Efcom. Zaradi njih sem se vselil vsaj 4 mesece kasneje kot bi se lahko. Dobava vinila namesto v obljubljenih 2 tednih, v 2 mesecih, jasno potem polagalec ni imel več časa in se je še dodatno zamaknilo.
Pa nekako še razumeš, da je kak problem z dobavo iz tujine, bolj je problem odnos, da je človek zamujal po 2h ali pa ga sploh ni bilo na objekt, jaz pa vzel dopust. Tudi na centrali enako, stalne laži, da pošiljka pride do konca tedna ali da je celo že v SLO, in tako iz tedna v teden.


Opisuješ povprečnega SLO obrtnika :D. Premalo jih je, preveč dela, jemljejo delo preko svojih kapacitet, kaj šele strokovnosti. Potem pa se enostavno ne javi več, ali obljube v prazno.

energetik ::

To že, ampak že sama dobava je bila katastrofa. Morali so kliknit pri dobavitelju, koliko paketov vinila rabijo, to je vse. In ne verjamem, da niso imeli pojma, kje je pošiljka. Pa tudi če niso vedeli, ne moreš potem tedensko lagati, da pride paket čez 2 dni.
vires in numeris

BorutO ::

Jaz sem nekoč delal na gradbišču in vem kako je bilo. Delal sem za znanca, ki si je delo jemal od vsakega, ki ga je klical, na koncu je pritiskal na nas kot ne vem kaj, ker je vsem obljubljal, da bo narejeno takrat, kot so si stranke zamislile. In na koncu smo delavci najebali in smo bili vredni manj kot kakšna žival. Stranke so nanj pritiskale, on pa na nas. Posledično je to vplivalo na našo moralo in veselje do dela. Jaz sem delal tako kot treba, se trudil na maksimum, so stranke bile zadovoljne z menoj, so se pa veliko prepirale z drugimi sodelavci, ker so nazaj jezikali in delali površno ter zabušavali, ker se nisem hotel zameriti strankam in ljudem, sem za temi svinjami čistil prostore za seboj na koncu dneva, debili pa so se smejali zraven pa pušili cigarete kot da so jim zadnje minute štete ... Delodajalec je strankam lagal na enak način kot Efcom, da ne morejo priti do materiala, pridemo čez par dni, pa nas tja ni bilo še dva meseca. Ko sem še sam imel tega vsega poln spodnji organ, sem odšel od te gnile firme. Čez par let je propadla, slišal pa sem, da je imela firma ogromno tožb. Tak je to, ko prvi šiht vzameš pri prvem, ki ti je ponujen. Da ne omenim še to, da je plača čisto stalno zamujala za par dni, izgovor pa vedno isti, baje še mu ni bila nakazana plača za nas ... aham ... In potem sem govoril z njegovo računovodkinjo, ki je povedala, da je stalno bilo nakazilo še pred plačo. Lagal je kot pes. Cigan.

Zato razumem jezo OP-ja in energetika. Čisto upravičeno. Ne vem kako uspešni boste na sodišču, ampak taki cigani lopovski delodajalski morejo dobiti po prstih!

Machete ::

Izogibajte se raznim mojstrom, ki se svaljkajo po portalih ala mojmojster (oz. karkoli že). Dobri obrtniki ne rabijo podobnih portalov in oglaševanja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

velikBrokoli ::

Machete je izjavil:

Izogibajte se raznim mojstrom, ki se svaljkajo po portalih ala mojmojster (oz. karkoli že). Dobri obrtniki ne rabijo podobnih portalov in oglaševanja.


Jaz imam za nekaj manjših popravil dobre izkušnje, res pa ne bi tega uporabil za večje investicije/popravila.

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parket DA ali NE (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13416290 (3278) PacificBlue
»

Sušenje izravnalne mase?

Oddelek: Loža
191577 (848) fikus_
»

Laminat vs vinil vs tapison (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
709669 (4232) koyotee
»

Laminat, ploščice ali vinil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21462276 (11400) Lonsarg
»

Topli pod, laminat, parket, vinil? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11240301 (19268) SmotaniJanez

Več podobnih tem