» »

Bel-Air (2019) | Official Trailer (4K) [Fan Made]

Bel-Air (2019) | Official Trailer (4K) [Fan Made]

WallSreet ::

Bel-Air (2019) | Official Trailer (4K) [Fan Made]



What would happen if Will Smith made The Fresh Prince today? Bel-Air, a story of a kid from Philly whose life got turned upside-down... in 2019.

Kako se vam zdi? Igralci in dialog sicer nič posebnega vendar moram priznati, da me je cinematografija navdušila in presenetila. Predvsem če upoštevamo da gre za "fan made" trailer z izredno majhnim budgetom. Poleg tega mi je všeč tudi izbira glasbe ter lokacija (LA, Kansas City). Me sploh nebi čudilo če bi Netflix pokupil pravice in financiral projekt. Cinematografer/producent Morgan Cooper ima izredno zanimiv pristop. Njegov trailer je praktično čez noč postav "hit". Morgan naj bi zaradi tega Trailerja dobival ponudbe iz vseh strani. Nekateri pravijo da bodo takšni pristopi v prihodnosti vse pogostejši. Precej ceneje in efektivneje. Pametno je uporabil platforme, ki so mu na voljo. Zanimiv projekt ;)
  • spremenilo: WallSreet ()

bambam20 ::

Izbira za glavnega igralca je zgrešena. Will Smitha nihče na tem svetu ne more zamenjat. Nihče.

WallSreet ::

bambam20 je izjavil:

Izbira za glavnega igralca je zgrešena. Will Smitha nihče na tem svetu ne more zamenjat. Nihče.


Se strinjam...Big Willya je težko nadomestiti. Vseeno mislim, da je trailer dober in da ideja ni slaba.

D3m ::

Pass.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bfranklin ()

oo7 ::

Bel Air bolj paše če je komedija.

WallSreet ::

BOOM!

Will Smith Meets Morgan Cooper, Creator Of "Bel-Air" (Trailer)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bad Boys for Life (2018) in Bad Boys 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9413086 (456) ahac
»

Suicide Squad (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9225248 (7282) oo7
»

Independence Day 2 in 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9422232 (7981) vostok_1
»

Aladdin (2019) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
668536 (4733) oo7
»

Vaša naljubša/i filmska/i igralka/ec

Oddelek: Sedem umetnosti
413366 (2382) strictom

Več podobnih tem