» »

Nov mobilnik do 300 EUR?

Nov mobilnik do 300 EUR?

GeForce GTX ::

Kateri mobilnik priporočate od 250 do max. 300 EUR? Rad bi, da je vsaj boljši od Galaxy S4.

Dadyy ::

Sam sem si kupil na bolhi nov Samsung Galaxy A7 za 290 eurov.
Lepo deluje in ima tri kamere in je sigurno boljši od bratovega dve leti starega Galaxy S7.
LP Damjan

hojnikb ::

pocophone f1
#brezpodpisa

hojnikb ::

opcija je tudi, da pokneš gor kakšen custom rom pa počakaš še kakšne pol leta, leto.
#brezpodpisa

Scorpy84 ::

Dadyy je izjavil:

Sam sem si kupil na bolhi nov Samsung Galaxy A7 za 290 eurov.
Lepo deluje in ima tri kamere in je sigurno boljši od bratovega dve leti starega Galaxy S7.


Lahko bolj razlozis v cem je boljsi, kot to da ima vec kamer in vecji zaslon, s slabso locljivostjo? Kaj vse slisis tukaj...

Dadyy ::

To da je novejši in ima večji zaslon in več kamer ni dovolj?
Ima tudi 64Gb naproti bratovih 32Gb in v redu delujoč in uporaben senzor za prstni odtis na desni strani.
LP Damjan

Scorpy84 ::

Vredu...

hojnikb ::

ima pa s7 bolši SoC, bolši display..
#brezpodpisa

starboi ::

Dadyy je izjavil:

To da je novejši in ima večji zaslon in več kamer ni dovolj?
Ima tudi 64Gb naproti bratovih 32Gb in v redu delujoč in uporaben senzor za prstni odtis na desni strani.


Tukaj imaš direktno primerjavo :

https://www.gsmarena.com/compare.php3?i...

Lahko točno poveš kaj točno ima boljšega od s7 ? Hvala.

hojnikb je izjavil:

ima pa s7 bolši SoC, bolši display..


+1.

Drugače pa tudi moj glas za pocophone f1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

PowerofPeopl ::

Dadyy je izjavil:

To da je novejši in ima večji zaslon in več kamer ni dovolj?
Ima tudi 64Gb naproti bratovih 32Gb in v redu delujoč in uporaben senzor za prstni odtis na desni strani.


A7 je mid range telefon, S7 pa je bil 2 leti nazaj(3 leta) flagship. Primerjave so odveč. Že zaradi procesorja in displaya je S7 veliko boljša opcija.

OP: najboljše kak Pocophone ali pa 2017 flagship.

Egidij88 ::

Poco.

Bye ::

Pocophone 6/128 kot splošno priporočilo; sicer pa odvisno, kaj ti je pomembno pri telefonu.

GeForce GTX ::

Performance:

Samsung Galaxy A7 (2018) - Basemark X: 15200
Samsung Galaxy S7 - Basemark X: 32345

Ali se splača kupiti rabljen Samsung Galaxy S7 ali je že preveč star? Če bi ga kupil na Bolhi bi moral takoj zamenjati baterijo. Rabljeni S8 na Bolhi imajo še vedno visoko ceno.

Kaj menite o Xiaomi Mi 8 Lite? Nov je približno 250 EUR.

Zgodovina sprememb…

Han ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Borut H ::

S serije so nedvomno boljše od A serij. Ne da se to primerjat glede na različne "letnike"...

facepalm ::

Han je izjavil:

Nov S7 za 298,99 eur + 2 leti garancije...

https://www.saturn.de/de/product/_samsu...

https://www.saturn.de/de/product/_samsu...


300€ za skoraj 3 leta star flagship... *bruh*

Scorpy84 ::

facepalm je izjavil:

Han je izjavil:

Nov S7 za 298,99 eur + 2 leti garancije...

https://www.saturn.de/de/product/_samsu...

https://www.saturn.de/de/product/_samsu...


300€ za skoraj 3 leta star flagship... *bruh*


Sam ga ninam, ima ga pa moja, pa po mojem se vedno prekasa ostale telefone za 300e. Edino ce ti ni pomembno vecji zaslon s slabso locljivostjo, ki je vecinoma v tem razredu.

facepalm ::

v kolikor ga kupis danes, si prakticno ze iz starta obsojen na zero updates.
prekasa vecino novih telefonov v tem rangu, ne pa vseh. v tem pogledu, tudi 2.5 let star xiaomi mi5, prekasa vecino v 300€ price range.
jaz imam telefon za 250€, pa mu S7 ne konkurira v nicemer (mogoce kamera, nisem primerjal).

pri s7 dobis amoled in tukaj se prednosti pred novimi telefoni za 300€ koncajo.

Scorpy84 ::

Ne vem, ko sem sam za mojo kupoval in tudi na tem forumu dobil mnennja da npr. Xiaomi ne vzamem, ker ne deluje vse tako kot je npr. gps. Pri samsungu vsaj vse dela, vsaj pri meni oziroma v druzini, ali pa smo pac taki sreckoti doma za to znamko, pa smo imeli tudi druge znamke in je vedno bilo nekaj, oziroma eni imajo se vedno drugo znamko, tak da so se vedno pripombe. Ko sem moji lani zamenjal z s7 pa se niti enkrat ni pritozevala. Aja pa ocitno se je samsung mal popravil, ker omenja da dobiva update, res pa da samo popravke. Vcasih dobim obcutek da samo tukaj samsung ne zna delat telefone, niso idealni ampak slabi pa tudi ne. Bom kar zakljucil tukaj, ker vem kam bo slo:).

Dimnik ::

facepalm je izjavil:

v kolikor ga kupis danes, si prakticno ze iz starta obsojen na zero updates.
prekasa vecino novih telefonov v tem rangu, ne pa vseh. v tem pogledu, tudi 2.5 let star xiaomi mi5, prekasa vecino v 300€ price range.
jaz imam telefon za 250€, pa mu S7 ne konkurira v nicemer (mogoce kamera, nisem primerjal).

pri s7 dobis amoled in tukaj se prednosti pred novimi telefoni za 300€ koncajo.


Točno tako, pika. Da sedaj kupiš s7 za 300e...metek v čelo

klinker ::

Vcasih dobim obcutek da samo tukaj samsung ne zna delat telefone, niso idealni ampak slabi pa tudi ne


Tukaj vidijo samo chipset in nizjo ceno, pa je avtomatsko zadeva top ;)

Dimnik je izjavil:

facepalm je izjavil:

v kolikor ga kupis danes, si prakticno ze iz starta obsojen na zero updates.
prekasa vecino novih telefonov v tem rangu, ne pa vseh. v tem pogledu, tudi 2.5 let star xiaomi mi5, prekasa vecino v 300€ price range.
jaz imam telefon za 250€, pa mu S7 ne konkurira v nicemer (mogoce kamera, nisem primerjal).

pri s7 dobis amoled in tukaj se prednosti pred novimi telefoni za 300€ koncajo.


Točno tako, pika. Da sedaj kupiš s7 za 300e...metek v čelo


Jup. Xiaomi zakon :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Dimnik ::

Klinker, seveda. Ampak pusti zdaj xiaomi, zakaj bi vzel s7, če dobiš za 250e in več, leto dni star s8.
Vem da je govora o novem telefonu, ampak če že samsung potem raje malo rabljen s8

Han ::

Kaj posebnega manjka S7? Oreo deluje na njem odlično, popravki so vsak mesec...

Omenjen Xiaomi Mi5 nima npr. brezžičnega polnjenja.

facepalm ::

S7 pa nima npr QC3/4 ali bt 5:)
Razumem, da je kvaliteten telefon. Tudi sam imam trenutno Nokio 8, katera ni nic posebnega po golih specifikacijah, je pa boljsa od (verjetno vecine) Xiaomijev v dolocenih detajlih (mobile reception, call quality, delujoc aptx, 700nits display..).
Zato razumem zakaj bi se zagovarjalo nakup starega Samsunga. Ampak S7 je vseeno 3 leta star. Ima 1 leto star OS ze ob nakupu. Zakaj nebi raje kupil npr Xperio XZ1, Nokio 8 itd.. za 250EUR? Leto dni stari flagshipi s kosckom "Pite".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

louser ::

Samsung dela že dve generaciji krš telefone glede na ceno.
Tudi PowerDelivery ne poznajo.
Edina prednost je bil kvaliteten oled zaslon, a še tu so Kitajci pričeli štancati primerljive za manj denarja.
SoC je bil zadnji dve generaciji klump.
Tudi namenski superioren DAC so opustili.

Se pa letos spet obeta vsaj nekaj vrhunskega od Samsunga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Honor 10 Lite ali Samsung Galaxy S7 ali Xiaomi Redmi Note 7 ali Xiaomi Mi 8 Lite?

Oddelek: Kaj kupiti
81032 (764) koyotee
»

Nov telefon do max. 200 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
276277 (4446) Stari maček
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315681 (13905) boris82
»

Najboljša kamera pri mobilnih telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513768 (12284) kmegli

Več podobnih tem