» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
466 / 468
»»

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ker prihaja nodi pove resnico. Ta pa boli.

Spet zelo slab troll. Kot sem že povedal en komentar višje, je PrihajaNodi samo potrdil to.

kamiKaZaA ::

Tether pravkar natisnil novih 400 milijončkov. BTC še zna malo potegnit gor...

PrihajaNodi ::

Ja sam ne Tezos in skycoin. Pusti ti btc, ga ne drzis.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Nodi, when tezos 0,9$?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

2.98 usd je novi 0.9 usd v primerjavi z ostalimi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Strong support
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja sam ne Tezos in skycoin. Pusti ti btc, ga ne drzis.

Alt-i so vezani na BTC. Če BTC ne bo potegnil preko ATH, tudi Alt-i ne bodo dosegli/presegli svojega ATH. Tako da, četudi ne držim BTC, mi je še kako v interesu, da gre BTC čim višje. In da BTC enkrat prebije 20k, pa potem 50k, 100k, 200k,... ker le tako si lahko obetam potencialni kos pogače od alt-ov, v kolikor bom imel srečno roko pri izbiri tistih pravih alt-ov... Tebi pa kot kaže to ni jasno. Torej, da je rast Alt-ov odvisna izključno od rasti BTC.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Tezos je dozivel svoj ath brez pumpanja btcja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

3.01.
gremi na ATH

perci: ti še spremljaš temo?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tezos je dozivel svoj ath brez pumpanja btcja.

Še ena ne-resnica s tvoje strani (čista laž). Ko se je BTC pumpal konec leta 2017, so se tudi alt-i, med katerimi je bil Tezos, kateri je po mojem spominu dosegel vrednost 10usd januarja 2018. Večina alt-ov je dosegla svoj ath dober mesec, po poku BTC balončka decembra 2017. Isto je bilo s Tezos, ker drugače ne bi dosegel 10usd. Po poku balona pa je tudi Tezos padal, kot ostali alt-i. V pol leta (poleti 2018) je izgubil več kot pol cene.

Mi pa ena stvar ni jasna. Zakaj se statistika od danes beleži komaj od julija 2018 in je takratna vrednost, dejanski ath? Kake mučke so to? Tezos še je bil januarja 2018 vreden 10usd, sedaj pa se beleži, da je ATH julija 2018 in sicer 4,50 usd.

Vazelin ::

Mi pa ena stvar ni jasna. Zakaj se statistika od danes beleži

Če od takrat beležiš, potem nisi več v minusu:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tezos je dozivel svoj ath brez pumpanja btcja.

Še ena ne-resnica s tvoje strani (čista laž). Ko se je BTC pumpal konec leta 2017, so se tudi alt-i, med katerimi je bil Tezos, kateri je po mojem spominu dosegel vrednost 10usd januarja 2018. Večina alt-ov je dosegla svoj ath dober mesec, po poku BTC balončka decembra 2017. Isto je bilo s Tezos, ker drugače ne bi dosegel 10usd. Po poku balona pa je tudi Tezos padal, kot ostali alt-i. V pol leta (poleti 2018) je izgubil več kot pol cene.

Mi pa ena stvar ni jasna. Zakaj se statistika od danes beleži komaj od julija 2018 in je takratna vrednost, dejanski ath? Kake mučke so to? Tezos še je bil januarja 2018 vreden 10usd, sedaj pa se beleži, da je ATH julija 2018 in sicer 4,50 usd.


Mogoče je kaj na tem da tezus takrat ni bil dosegljiv za dejansko tradanje... vem da kar nekaj časa so tisti ki so investirali v tezos in niso mogli dostopat do kovancev itd...

Dejansko se je takrat s tezosom tradalo le v obliki "terminske pogodbe" bolj ali manj... po domače tradal si luft, tisti ki je kupil, ni mogel dejansko kovanca poslat v wallet ker je bil samo številka.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Facebook dev ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tezos je dozivel svoj ath brez pumpanja btcja.

Še ena ne-resnica s tvoje strani (čista laž). Ko se je BTC pumpal konec leta 2017, so se tudi alt-i, med katerimi je bil Tezos, kateri je po mojem spominu dosegel vrednost 10usd januarja 2018. Večina alt-ov je dosegla svoj ath dober mesec, po poku BTC balončka decembra 2017. Isto je bilo s Tezos, ker drugače ne bi dosegel 10usd. Po poku balona pa je tudi Tezos padal, kot ostali alt-i. V pol leta (poleti 2018) je izgubil več kot pol cene.

Mi pa ena stvar ni jasna. Zakaj se statistika od danes beleži komaj od julija 2018 in je takratna vrednost, dejanski ath? Kake mučke so to? Tezos še je bil januarja 2018 vreden 10usd, sedaj pa se beleži, da je ATH julija 2018 in sicer 4,50 usd.


Prej Tezos sploh se nibilna menjalnicah innjegova vrednost se je dolocala kot spekulacija z nekih obskurnih malih menjalnic.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

Mi pa ena stvar ni jasna. Zakaj se statistika od danes beleži

Če od takrat beležiš, potem nisi več v minusu:D

Sem zdaj še enkrat šel podrobno gledati graf. Tezos je torej lansiran julija 2018??? in je takrat bil 4,50 usd. In je to dejanski ATH. What 8-O

Zakaj ni več statistike pred letom 2017?? Zakaj ni več beležen ATH 10usd, če pa je to vrednost Tezos dejansko dosegel?

Lahko tisti, ki spremljate Tezos in njihove projekte bolj podrobno, obrazložite vsa ta vprašanja? Hvala.

EDIT: Facebook Dev in Mato989 - hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

sam tezos raste like 1 cent na 10 minut sedaj:))

Prvi push tezusa je šel iz 0.3 na 1.8.
Drugi push je šel iz 0.75 na 3.9
Tretji push iz 0.9x na X?;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tezos je dozivel svoj ath brez pumpanja btcja.

Še ena ne-resnica s tvoje strani (čista laž). Ko se je BTC pumpal konec leta 2017, so se tudi alt-i, med katerimi je bil Tezos, kateri je po mojem spominu dosegel vrednost 10usd januarja 2018. Večina alt-ov je dosegla svoj ath dober mesec, po poku BTC balončka decembra 2017. Isto je bilo s Tezos, ker drugače ne bi dosegel 10usd. Po poku balona pa je tudi Tezos padal, kot ostali alt-i. V pol leta (poleti 2018) je izgubil več kot pol cene.

Mi pa ena stvar ni jasna. Zakaj se statistika od danes beleži komaj od julija 2018 in je takratna vrednost, dejanski ath? Kake mučke so to? Tezos še je bil januarja 2018 vreden 10usd, sedaj pa se beleži, da je ATH julija 2018 in sicer 4,50 usd.


Tezos ni bil nikoli 10 usd. Hitbtc ga je zmanipuliral ko je bil se OUI. Tak da ne lazi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

sam tezos raste like 1 cent na 10 minut sedaj:))

Prvi push tezusa je šel iz 0.3 na 1.8.
Drugi push je šel iz 0.75 na 3.9
Tretji push iz 0.9x na X?;)


To je umeten pump. Bo sel kmalu dol.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Vsak dober Alt, bo gladko dosegel MC med 50b in 150b, to pa bo takrat ko bo CMC presegel 5000b. Takšnih alt-ov pa bo maksimalno tja do 10. Bližje 5 kot pa 10. Kateri so to? Nevem. Tezos pa ima potencial in če prvi stavek pretopim v praktični del, bi Tezos pri novem vrhu (prek bokom novega balona) dokaj realno lahko dosegel od 70usd do 210usd na komad.

Vazelin ::

Tja tudi nekateri ciljajo(mo). Od 50+ naprej. Seveda ob predpostavki divjega bulla. Brez bulla celotnega marketa nekako do 10usd na tezus. Še vedno sweet a daleč od penzije.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tezos je dozivel svoj ath brez pumpanja btcja.

Še ena ne-resnica s tvoje strani (čista laž). Ko se je BTC pumpal konec leta 2017, so se tudi alt-i, med katerimi je bil Tezos, kateri je po mojem spominu dosegel vrednost 10usd januarja 2018. Večina alt-ov je dosegla svoj ath dober mesec, po poku BTC balončka decembra 2017. Isto je bilo s Tezos, ker drugače ne bi dosegel 10usd. Po poku balona pa je tudi Tezos padal, kot ostali alt-i. V pol leta (poleti 2018) je izgubil več kot pol cene.

Mi pa ena stvar ni jasna. Zakaj se statistika od danes beleži komaj od julija 2018 in je takratna vrednost, dejanski ath? Kake mučke so to? Tezos še je bil januarja 2018 vreden 10usd, sedaj pa se beleži, da je ATH julija 2018 in sicer 4,50 usd.


Tezos ni bil nikoli 10 usd. Hitbtc ga je zmanipuliral ko je bil se OUI. Tak da ne lazi.


Na CMC je pisalo ATH 10usd. Sedaj pa piše 4,50usd. In jaz sem povzemal to, kar so napisali. Imam zelo dober spomin.

Zgodovina sprememb…

tsoj29 ::

Jp sam kaj k se bo BTC usak čas sesul zarvn pa še ostalo =)

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

sam tezos raste like 1 cent na 10 minut sedaj:))

Prvi push tezusa je šel iz 0.3 na 1.8.
Drugi push je šel iz 0.75 na 3.9
Tretji push iz 0.9x na X?;)


Ves tezosov price je nepomemben dokler ne prebije spet 4$... tile centi gor dol so meh...

@Kamikaze

Sicer se s tabo ne strinjam o 5000b in ostalimi zadevami... sam menim da je potencial kripta max 2x bivši ATH po market capu... vsaj v doglednem času "nekaj" let (tam 2-3)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

To bo takrat ko vazelin vse proda.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Sicer pa če Tezos doseže 10$/komad bom jaz presrečen, penzije ne bo, bo pa poplačan celoten kredit =)

Seveda je pogoj da se to zgodi do začetka 2021... v kar pa malo dvomim... oz. upanje ostaja, da bo pump ko pride naslednji update letos enkrat
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Jaz prodajam pri 5usd. Če se pojavi kaka res dobra šansa za buyback (recimo okoli 2usd ali pod) bi potem kupil prodano količino tezusov nazaj. Če ne pa pač ne
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Kamikaza sanja o nekih 5 triljonih lulz.
Ves Dow Jones ma slabih 8 triljonov:D

Ampak ja. Sigurno bo to od Kamikaze pravo :D
Market cap kripta bo tako gladko čez FTSE, DAX ipd...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

ja 5 trilijonov je malo huda, ampak 1 trilijon pa bi znal bit čisto realno v relativno bližnji prihodnosti
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

KappaPride ::

5 triljonov samo ce bo Trump pobezljal in nekontrolirano printal ( aja sj to ze pocne) , sledi inflacija, vojna( tokrat se murica ne resi) in neka nova valuta, ki jo bodo lansirali zidi
RIP
Baje da zivine ze kupujejo bunkerje

PrihajaNodi ::

Vsi tile vasi kovancki bodo sli v maloro.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vsi tile vasi kovancki bodo sli v maloro.

Tudi tak scenarij se lahko zgodi. Čas pa bo naredil svoje, ter pokazal smer in pot. Jaz seveda upam na najboljše. Sem optimist in nisem še obupal nad kriptom.

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vsi tile vasi kovancki bodo sli v maloro.

Pozabil še dopisat:

... in ne trolam non-stop, kot to ravnokar počneš ti, da že najdeš vsem, ki berejo to temo. Sploh nebi bilo slabo, da bi ti imel omejitev 15 vpisov na teden in če bi to prekoračil, bi šel za 1 teden v banovce.

PrihajaNodi ::

Do sedaj se nisem se zmotil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Do sedaj se nisem se zmotil.

Vse tvoje napovedi so bile napačne, razen ene in edine, ko si napovedal Tezos pod Dolar. S to napovedjo bi si lahko kupil penzijo, a ker si trolal, tudi sam nisi verjel, zato nisi prodal, niti kasneje 3x več kupil in si si sam kriv, če pa non-stop samo trolaš in od 250 napovedi, zadeneš 1. Wow. Kakšen score.

PrihajaNodi ::

To ne drzi. Pozabljas kako uspesno sem napovedal "bikovske pasti". Res je, motil sem se samo s kovancem music coin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

To ne drzi. Pozabljas kako uspesno sem napovedal "bikovske pasti". Res je, motil sem se samo s kovancem music coin.

Še en v vrsti zelo slabih trol postov, na katerega se mi več ne da z argumenti odgovarjat.

Facebook dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

To ne drzi. Pozabljas kako uspesno sem napovedal "bikovske pasti". Res je, motil sem se samo s kovancem music coin.


In Bankero, in GRIN coinom, in High Voltage Coin in ... Vsi totalni shitkojni, ki so imeli 5 minut slave.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Tako se služi denar.
https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/v...

Dober podpis, FacebookDev lulz. Morda, če pride market cap do Kamikazinih 5 triljonov lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To ne drzi. Pozabljas kako uspesno sem napovedal "bikovske pasti". Res je, motil sem se samo s kovancem music coin.


In Bankero, in GRIN coinom, in High Voltage Coin in ... Vsi totalni shitkojni, ki so imeli 5 minut slave.


Ja ampak so vsi fino zrasli takrat.

Samo music coin je bil slab.

A kdo kaj ve kako je s projektom Viberate?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Jaz sem kupil MusicCoin dobesedno na vrhu :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

KappaPride ::

Ste kaj bullish? V 3 mescih iz debat o 1k$ za btc na 5 triljonov in btc miljon$, dobr vas perejo.

Pritisni 1 za ban Nodi.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Jaz sem kupil MusicCoin dobesedno na vrhu :D


Saj si povedal katere parametre jemljes, da kupis na vrhu, pri tvojih predavanjih. Zal sem pozabil...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

iTrader ::

Vazelin je izjavil:

Jaz prodajam pri 5usd. Če se pojavi kaka res dobra šansa za buyback (recimo okoli 2usd ali pod) bi potem kupil prodano količino tezusov nazaj. Če ne pa pač ne

Ne bo penzije, ce bos zdaj prodajal

ubermensch ::

Fak ne bom se lagal, kar cutim fomo glede kripta. Malo prezgodaj sem šel v tether, zdej pa čakam da pade LINK na neko solidno ceno, da kupim nazaj. Me je iskreno presenetlo kako se je hitro use pobralo po koroni, nisem pričakoval.

PrihajaNodi ::

Aa kdo drzi tale kovancek:
https://coinmarketcap.com/currencies/di...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

iTrader ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aa kdo drzi tale kovancek:
https://coinmarketcap.com/currencies/di...

Ponovno si zamudil pump&dump kovanec dneva? Vsak dan imas 1:5000 verjetnost da zadanes pravega.

spegli ::

IHS 4H uspel po knjigi: https://www.investopedia.com/terms/i/in...

10500 je pa druga zgodba...

KappaPride ::

BTC LOL

Vazelin ::

kar dober dump v sekundah

ne podpiram
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

sam tezos raste like 1 cent na 10 minut sedaj:))

Prvi push tezusa je šel iz 0.3 na 1.8.
Drugi push je šel iz 0.75 na 3.9
Tretji push iz 0.9x na X?;)


To je umeten pump. Bo sel kmalu dol.



Cak, cak a prov vidm al je imel Nodi spet prav?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
466 / 468
»»