» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
463 / 468
»»

spegli ::

Lennzi je izjavil:

KriptoKekec je izjavil:

Ljubljanski velemojster ekonomije red. prof. dr. Igor Masten o kriptovalutah:

"S finančnega vidika gre za neuporabno stvar. Kriptovalute niso denar, ker ne opravljajo funkcij denarja."

Zgleda da je nekdo butthurt ker je zamudil vlak.

Vir: https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/igor...

Prof. dr. Igor Masten, ki študira ekonomijo noč in dan nima pojma?
Ti in ostali znalci s foruma pa veste...



Zbrisal ste vse kar sem napisal.

spegli je izjavil:

Lennzi je izjavil:

KriptoKekec je izjavil:

Ljubljanski velemojster ekonomije red. prof. dr. Igor Masten o kriptovalutah:

"S finančnega vidika gre za neuporabno stvar. Kriptovalute niso denar, ker ne opravljajo funkcij denarja."

Zgleda da je nekdo butthurt ker je zamudil vlak.

Vir: https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/igor...

Prof. dr. Igor Masten, ki študira ekonomijo noč in dan nima pojma?
Ti in ostali znalci s foruma pa veste...



Zbrisal ste vse kar sem napisal.
GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

GTFO

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

kakob ::

KriptoKekec je izjavil:


"S finančnega vidika gre za neuporabno stvar. Kriptovalute niso denar, ker ne opravljajo funkcij denarja."

Zgleda da je nekdo butthurt ker je zamudil vlak.

Vir: https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/igor...


The problem with stupid is that they don't know they are stupid.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

sparovcek2 ::

Priporocam Brave Browser: https://brave.com/

Avtomatsko blokira reklame in trackerje. Plus tega si pa se placan. Sam sem dobil 7$ v pol leta.

Ne razumem, zakaj bi uporabljal kakrsenkoli drug brskljalnik? To je res no-brainer.

PrihajaNodi ::

@Kakob jaz ne vidim nobenega okrevanju v Tezusu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

sparovcek2 je izjavil:

Priporocam Brave Browser: https://brave.com/

Avtomatsko blokira reklame in trackerje. Plus tega si pa se placan. Sam sem dobil 7$ v pol leta.

Ne razumem, zakaj bi uporabljal kakrsenkoli drug brskljalnik? To je res no-brainer.


Dejansko si dobil? Meni so skenlali vse nagrade nevem zakaj. Se ne splaca glede na spam popupov na telefonu in kompu.


Sem imel nabranega za 4$ v aprilu z oglasi na desktopu. Kliknem redeem in se nic ne zgodi, nagrada je sla pa na 0.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

KappaPride ::

Kaj jočeš, saj bo Mnuchin snuchin naprintal nekaj novih tisoč miljard.Šala mala.

sparovcek2 ::

Facebook dev je izjavil:

sparovcek2 je izjavil:

Priporocam Brave Browser: https://brave.com/

Avtomatsko blokira reklame in trackerje. Plus tega si pa se placan. Sam sem dobil 7$ v pol leta.

Ne razumem, zakaj bi uporabljal kakrsenkoli drug brskljalnik? To je res no-brainer.


Dejansko si dobil? Meni so skenlali vse nagrade nevem zakaj. Se ne splaca glede na spam popupov na telefonu in kompu.


Sem imel nabranega za 4$ v aprilu z oglasi na desktopu. Kliknem redeem in se nic ne zgodi, nagrada je sla pa na 0.


To sem tudi sam videl, da se jih je par pritozevalo ja.

Ko sem sam redeemal, je delovalo... Withdrawal pa nisem, tako da nevem ce je to-to ali ne.

Vem da pred parimi meseci sem dobival neke pop-upe, sedaj pa ze dolgo casa ne. (ali pa jih nisem opazil??). Morda pa je kaksen bug in mi ne kaze. Sem se malce cudil od kod so tej prihodki, ce mi pa ne kaze nobenih reklam.

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

Drvimo dol kot pes snet z verige ...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

damn. nasty
se pa manjša dominanca.

je sladkih tethrov spet nekaj več? :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

sparovcek2 ::

Sel sem pogledat tro-dnevne grafe na binance futuresih.. Ojojoj. Meni to izgleda vse res res slabo. Resi se kdor se more.

Nevem kaj bo. Zgleda pa zelo grdo.

Vazelin ::

Nevem kaj bo. Zgleda pa zelo grdo.

Moja drzna napoved: XTZ na 4.5usd do konca julija
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

Spoštovani potniki, prosim pripnite se. Kmalu bomo prišli v območje turbulence in zna prihajati do velikih nihanj gor ali dol. Hvala, ker letite s Kripto-Airline. Bilo kuda, Kripto-Airline svuda.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Nevem kaj bo. Zgleda pa zelo grdo.

Moja drzna napoved: XTZ na 4.5usd do konca julija


0,9 usd. Do konca letaa.

Nekaj se dogaja s kriptom...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Kdo bo prvi ugriznil v sladko jabolko btcja pri 8k?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Jz čakam na sladek ugriz pri 8k ..., pa se btc kar drži nad to mejo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Sam pa cakam sladek ugriz xtzja na 0,9 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...
Kak kripto hodler z audi R8?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Koliko je star kakob?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

sparovcek2 ::

Flexacoin se zdi meni zelo podobna Ripplu v 2017.

Sam bom investiral v prihodnjih mesecih in ne mislim prodajati... Ali gre x100 ali pa na 0. Od vseh coinov, je to pomoje ena izmed boljsih moznosti.

Coini so zelo poceni, supply je velik, in pa v projekt so investirani tisti cisto pri koritu. In se hypable je, kao za placevanje z kriptovalutami po trgovinah, nekaj v tem smislu?


Dober risk-reward. In pa pomoje dejansko obstaja moznost x100.

Vazelin ::

, kao za placevanje z kriptovalutami po trgovinah,
Tko kot drugih 500 projektov lulz
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Kako se drugače najde coine z manj kot 100k volumna in se za njih potem pravi da so potencial? Tu na slotechu sta s tega stališča zanimiva predvsem lana in trumpcoin.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

Koliko je star kakob?



23
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sparovcek2 ::

Facebook dev je izjavil:

Kako se drugače najde coine z manj kot 100k volumna in se za njih potem pravi da so potencial? Tu na slotechu sta s tega stališča zanimiva predvsem lana in trumpcoin.


It's not a bug, it's a feature.

Likvidnost je sorazmerna z interesom/zanimanjem.

Lana in Trump sta sicer kategorija zase.

kamiKaZaA ::

sparovcek2 je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Kako se drugače najde coine z manj kot 100k volumna in se za njih potem pravi da so potencial? Tu na slotechu sta s tega stališča zanimiva predvsem lana in trumpcoin.


It's not a bug, it's a feature.

Likvidnost je sorazmerna z interesom/zanimanjem.

Lana in Trump sta sicer kategorija zase.

Če bi si danes lastil protivrednost 1 milijon dolarjev v Lanacoin kovancih in bi točno danes pričel s prodajo teh kovancev, bi odšel v zaslužen pokoj čez 100.000 dni (274 let). Volume(24h): 9 USD.

Škoda samo, da ustanovitelj tega kovanca ni poimenoval svojega otroka Penzija. Potem bi se kovanec imenoval PenzijaCoin in bi imel večji potencial kot pa sedaj, ko je Lanacoin.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

kamiKaZaA je izjavil:

sparovcek2 je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Kako se drugače najde coine z manj kot 100k volumna in se za njih potem pravi da so potencial? Tu na slotechu sta s tega stališča zanimiva predvsem lana in trumpcoin.


It's not a bug, it's a feature.

Likvidnost je sorazmerna z interesom/zanimanjem.

Lana in Trump sta sicer kategorija zase.

Če bi si danes lastil protivrednost 1 milijon dolarjev v Lanacoin kovancih in bi točno danes pričel s prodajo teh kovancev, bi odšel v zaslužen pokoj čez 100.000 dni (274 let). Volume(24h): 9 USD.

Škoda samo, da ustanovitelj tega kovanca ni poimenoval svojega otroka Penzija. Potem bi se kovanec imenoval PenzijaCoin in bi imel večji potencial kot pa sedaj, ko je Lanacoin.


EPIC =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kiFni ::

Theta ga pa še kar žge.
Za foro sem se registrisriral...
gledam movie trailerje 24/7 pa dobivam thetafuel... no noben ne gleda, player laufa tam v kotu :)

Če bi rad kdo probal... ja je referal pa kaj če centi kapljajo
theta.tv

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

Facebook dev ::

Nisem še imel časa prebrat o theta na netu. Thetafuel dobivaš tudi če samo gledaš, pa imaš spodaj 1 peer samo?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kiFni ::

tud jaz nisem še vsega naštudiral. to s peeri še nevem kako je.
dobivaš ko "gledaš"
sprobal sem tud na androidu in dela. telefon, tablica, tv box...

movie trailerji so na @nbt kanalu

kiFni je izjavil:

tud jaz nisem še vsega naštudiral. to s peeri še nevem kako je.
dobivaš ko "gledaš"
sprobal sem tud na androidu in dela. telefon, tablica, tv box...
na gstoru je aplikacija

movie trailerji so na @nbt kanalu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

iTrader ::

PreviousUser je izjavil:

Kam je izginila meme tema? Modsi se res ne zavedajo, kaj je glavna dodana vrednost tega foruma (poleg te teme seveda). :D

Prvi meme je bil res legendaren in bi si zaslužil kakšno kriptonakazilo. :D

Shintaro se nic ne oglasi v tej temi?

Vazelin ::

Mitchoo: si shranil un Virgin Vazelin Chad Shintaro meme? :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kihc ::

x

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Mitchoo: si shranil un Virgin Vazelin Chad Shintaro meme? :D


Seveda :)

PreviousUser ::

iTrader je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Kam je izginila meme tema? Modsi se res ne zavedajo, kaj je glavna dodana vrednost tega foruma (poleg te teme seveda). :D

Prvi meme je bil res legendaren in bi si zaslužil kakšno kriptonakazilo. :D

Shintaro se nic ne oglasi v tej temi?


Samo res zanimivo, da ga nič ne zanese sem. Mogoče ko se pojavi fordcoin.

Vazelin ::

Spegli: kakšno je stanje z futures?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Kamikaze: mal sem moral potrolat :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

KappaPride ::

Never bet against skycoin:D Theta je tudi zgledala mrtva se ne dolgo nazaj

Facebook dev ::

ThetaFuel ima dejansko zanimiv in uporaben usecase. Nekaj kar ne vidiš pri kriptovalutah ponavadi.

Trenutna ideja je streaming platforma kot Twitch z razliko da namesto, da bi Twitch pretakal vsebino do vseh uporabnikov, je pri Theti narejeno, da lahko posamezni gledalci tudi pretakajo vsebino naprej do ostalih s tem, da se jim uporablja odvečen upload, ki ga v tem momentu ne kurijo. Za to pa si potem plačan s ThetaFuel kovanci, ki jih lahko uporabiš na platformi. Kot gledalec nemoreš zasluženih thetafuelov cashoutati za denar, pač pa jih lahko uporabiš za donacije streamerjev, subscriptioni ali pa si kupiš merch iz njihove trgovine.

Imajo narejen tudi nek sistem proti goljufanju, to bomo videli kako uspešen bo. Skratka streamerji imajo omejeno količino donacij, subscriptionov, ki jih lahko prejmejo. Ta meja je postavljena glede na oceno aktivnosti gledalcev tega streama. Več kot imajo gledalci interakcije s streamerjem, višja je meja.

Če platforma postane popularna, bo to zanimiv projekt. Je pa tu še zmeraj vprašanje kaj ti koristi držati te kovance, zakaj bi ti kovanci pridobivali na vrednosti. Zaenkrat jih lahko stakeaš, ampak to je pa tudi to.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Vazelin se spet sam sabo zgovarja.

Facebook dev je izjavil:

ThetaFuel ima dejansko zanimiv in uporaben usecase. Nekaj kar ne vidiš pri kriptovalutah ponavadi.

Trenutna ideja je streaming platforma kot Twitch z razliko da namesto, da bi Twitch pretakal vsebino do vseh uporabnikov, je pri Theti narejeno, da lahko posamezni gledalci tudi pretakajo vsebino naprej do ostalih s tem, da se jim uporablja odvečen upload, ki ga v tem momentu ne kurijo. Za to pa si potem plačan s ThetaFuel kovanci, ki jih lahko uporabiš na platformi. Kot gledalec nemoreš zasluženih thetafuelov cashoutati za denar, pač pa jih lahko uporabiš za donacije streamerjev, subscriptioni ali pa si kupiš merch iz njihove trgovine.

Imajo narejen tudi nek sistem proti goljufanju, to bomo videli kako uspešen bo. Skratka streamerji imajo omejeno količino donacij, subscriptionov, ki jih lahko prejmejo. Ta meja je postavljena glede na oceno aktivnosti gledalcev tega streama. Več kot imajo gledalci interakcije s streamerjem, višja je meja.

Če platforma postane popularna, bo to zanimiv projekt. Je pa tu še zmeraj vprašanje kaj ti koristi držati te kovance, zakaj bi ti kovanci pridobivali na vrednosti. Zaenkrat jih lahko stakeaš, ampak to je pa tudi to.


To je podobno kot music coin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

Kamikaze: mal sem moral potrolat :P

:D dobra

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin se spet sam sabo zgovarja.


I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

spegli ::

Na Binance so aprila dodali možnost Hedge na istem računu: (https://binance.zendesk.com/hc/en-us/ar... .

BTC 4H je v downtrend-u. Mogoče do 9200. Premislim si nad 9500.

Vazelin ::

Ja, pa gre res down :(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Jz še zmer čakam 8k za nakup, pa se kar ne zgodi ...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kiFni ::

Facebook dev je izjavil:

ThetaFuel ima dejansko zanimiv in uporaben usecase. Nekaj kar ne vidiš pri kriptovalutah ponavadi.

Trenutna ideja je streaming platforma kot Twitch z razliko da namesto, da bi Twitch pretakal vsebino do vseh uporabnikov, je pri Theti narejeno, da lahko posamezni gledalci tudi pretakajo vsebino naprej do ostalih s tem, da se jim uporablja odvečen upload, ki ga v tem momentu ne kurijo. Za to pa si potem plačan s ThetaFuel kovanci, ki jih lahko uporabiš na platformi. Kot gledalec nemoreš zasluženih thetafuelov cashoutati za denar, pač pa jih lahko uporabiš za donacije streamerjev, subscriptioni ali pa si kupiš merch iz njihove trgovine.

Imajo narejen tudi nek sistem proti goljufanju, to bomo videli kako uspešen bo. Skratka streamerji imajo omejeno količino donacij, subscriptionov, ki jih lahko prejmejo. Ta meja je postavljena glede na oceno aktivnosti gledalcev tega streama. Več kot imajo gledalci interakcije s streamerjem, višja je meja.

Če platforma postane popularna, bo to zanimiv projekt. Je pa tu še zmeraj vprašanje kaj ti koristi držati te kovance, zakaj bi ti kovanci pridobivali na vrednosti. Zaenkrat jih lahko stakeaš, ampak to je pa tudi to.

a so se še komu teli stream coini ustavil. kdo ve kaj je treba nardit, da jih spet pridobivaš?

Vazelin ::

Facebook dev je izjavil:

Jz še zmer čakam 8k za nakup, pa se kar ne zgodi ...

Grem stavit, da ne bo imel tukaj noben jajc kupit za 8k.:D As usual.
Jaz začnem btc dokupovati v rangu 5k-6k, prej ne
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Facebook dev ::

Vazelin je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Jz še zmer čakam 8k za nakup, pa se kar ne zgodi ...

Grem stavit, da ne bo imel tukaj noben jajc kupit za 8k.:D As usual.
Jaz začnem btc dokupovati v rangu 5k-6k, prej ne


Če se grem sedaj strategijo, da pri 9k prodajam BTC, pri 8,7,6,5k pa neprestano kupujem. Res je, da bom zamudil vlak, če BTC ponese v nebo, a imam v tem primeru tako ali tako večino sredstev v dobrih kovancih, kateri bodo tudi leteli v nebo. Razmišljam samo, ali bi mejo prestavil višje gor in kupoval na vsakih 500$ padca.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

na vsakih 500$ padca.

Ja, če maš senior devovsko Facebook plačo je to možno
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

spegli ::

8800 je precej pomemben. Je pa trend za dol kr agresiven. Še zadnja bullish ideja tlele (spodnja diagonala): https://ibb.co/GJLpJf4

sivistol ::

merlak kar dober clovk, fajn za pogovarjat

Vazelin ::

a to paše v življenjepis:
- znam skuhati zelo dobro kavo
- sem dober za krajšanje časa s pogovarjanjem
- prepoznam, ko je nekomu v skupini neprijetno

?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
463 / 468
»»