» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
437 / 468
»»

Vazelin ::

Če prebije 8k kje je potem meja?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

bedarija je izjavil:

tale pozitivni dan na USA borzah je samo balonček. v ameriki se virus sploh še dodobra ni začel, se bo vse še enrkat sesulo.

ne vem če ma dovolj gasa za 8k v tej rundi.


Vprasanje je, kaksna kolicina pick, je se v kriptu. Ker to so tisti, ki panicno prodajajo takrat ko je kriza in so zunaj slabe novice. Zdaj ce je vecina teh sla, ob prejsnem padcu, potem ne bo vec takega impacta na vrednost ob slabih novicah. Te, ki lahko singlehandledly premikajo kripto market, pa ta kriza itak ne skrbi, ker zivijo na svojem privatnem otoku z vsem kar si zelijo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Lol spet nek padec
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Čokoladko ::

Vazelin je izjavil:

Če prebije 8k kje je potem meja?


Ne če, vprašanje časa kdaj :P

Pod 7 jurjev je oreng resistance. Počasi. Saj bo.

Zgodovina sprememb…

kriptoknjiga ::

"We are more bullish than ever" - kriptoknjiga

Tako da ja, fantje, sedaj je čas za vzlet proti luni. 2021, 2022 bomo videli +100k€ for sure

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

Btc na 100k ali miljon, naprintajo kolikor zelijo.

call_cry-pto ::

Facebook dev je izjavil:

bedarija je izjavil:

tale pozitivni dan na USA borzah je samo balonček. v ameriki se virus sploh še dodobra ni začel, se bo vse še enrkat sesulo.

ne vem če ma dovolj gasa za 8k v tej rundi.


Vprasanje je, kaksna kolicina pick, je se v kriptu. Ker to so tisti, ki panicno prodajajo takrat ko je kriza in so zunaj slabe novice. Zdaj ce je vecina teh sla, ob prejsnem padcu, potem ne bo vec takega impacta na vrednost ob slabih novicah. Te, ki lahko singlehandledly premikajo kripto market, pa ta kriza itak ne skrbi, ker zivijo na svojem privatnem otoku z vsem kar si zelijo.


ne gre se za picke, gre se da nekdo zeli padec, tisti itak imajo toliko denarja da ga vec ne potrebujejo. Gre se jim samo se za kontrolo in moc. Denar itak se da naprintat iz nicesar brez kritja.

kriptoknjiga ::

call_cry-pto je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

bedarija je izjavil:

tale pozitivni dan na USA borzah je samo balonček. v ameriki se virus sploh še dodobra ni začel, se bo vse še enrkat sesulo.

ne vem če ma dovolj gasa za 8k v tej rundi.


Vprasanje je, kaksna kolicina pick, je se v kriptu. Ker to so tisti, ki panicno prodajajo takrat ko je kriza in so zunaj slabe novice. Zdaj ce je vecina teh sla, ob prejsnem padcu, potem ne bo vec takega impacta na vrednost ob slabih novicah. Te, ki lahko singlehandledly premikajo kripto market, pa ta kriza itak ne skrbi, ker zivijo na svojem privatnem otoku z vsem kar si zelijo.


ne gre se za picke, gre se da nekdo zeli padec, tisti itak imajo toliko denarja da ga vec ne potrebujejo. Gre se jim samo se za kontrolo in moc. Denar itak se da naprintat iz nicesar brez kritja.


Ni res, denar naprintajo zato, da si ultra bogati KRIJEJO financiranje še malo več jaht in luksuznih hiš, potem pa počasi pride ta denar do vseh nas in imamo inflacijo.

gruntfürmich ::

ko smo že pri skladih; poglejte koliko je eden bolj znanih galileo potegnil navzgor od začetka:

https://www.vzajemci.com/vzajemni-sklad...

100×

skoraj huje kot kripto če se zavemo da gre za 'realni' sektor...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

A si kaj vlozil? Javi nam naslednjic. Kripto itak nima vec goriva da potegne gor. Kak bull trap sem in tja in toj to.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Zdaj ko je konec pandemije bi znalo potegnit proti 300k. Delnice so že odšle v nebo, nafta pa tui čuj.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Naporen si, zelo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptoknjiga ::

gruntfürmich je izjavil:

ko smo že pri skladih; poglejte koliko je eden bolj znanih galileo potegnil navzgor od začetka:

https://www.vzajemci.com/vzajemni-sklad...

100×

skoraj huje kot kripto če se zavemo da gre za 'realni' sektor...


To je zadnjih 30 let. Once in a lifetime skoraj. Kdo od sodobnih investitorjev sploh še ima toliko potrpljenja? Zadnjih 15 let pa stagnira.

kriptoknjiga ::

gruntfürmich je izjavil:

ko smo že pri skladih; poglejte koliko je eden bolj znanih galileo potegnil navzgor od začetka:

https://www.vzajemci.com/vzajemni-sklad...

100×

skoraj huje kot kripto če se zavemo da gre za 'realni' sektor...


Se spomnim, kako so tam nekje po letu 2003 začeli masovno hoditi agentje po hišah nategovat starejše in nevedne da naj vplačajo v te sklade, pa jih veliko še vedno ima vezano veliko denarja noter pa so še vedno v minusu. Od zadnje krize naprej ni nobenega več, ker se ljudje ne pustijo več nategnit. Zanimivo je tudi to, da od zadnje krize slovenske delnice bolj ali manj stagnirajo. Jaz mislim da so slovenski whalei opravili kar so mogli do leta 2008, potem so šli na tuje trge, drugi pa za zapahe.

Vazelin ::

ej čoko: sam zakaj si se odločil iti s tem zneskom kar v enem šusu na market. zakaj si nisi razporedil na več svežnjev?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Čokoladko ::

Nevem. Mogoče furja. Ubistvu sem trejdal, pa kupil po 7800 se mi zdi pa sem zaspal ob polnoči ko je bilo malo pod 8k potlej sem se pa zbudil ko je bilo 7200 pa sem pustil. In nato zgrmi vse do 3800 lol :D

gruntfürmich ::

kriptoknjiga je izjavil:

Se spomnim, kako so tam nekje po letu 2003 začeli masovno hoditi agentje po hišah nategovat starejše in nevedne da naj vplačajo v te sklade, pa jih veliko še vedno ima vezano veliko denarja noter pa so še vedno v minusu. Od zadnje krize naprej ni nobenega več, ker se ljudje ne pustijo več nategnit. Zanimivo je tudi to, da od zadnje krize slovenske delnice bolj ali manj stagnirajo. Jaz mislim da so slovenski whalei opravili kar so mogli do leta 2008, potem so šli na tuje trge, drugi pa za zapahe.
sjt vidim problem v tem ker ti bebci ki imajo sklade ne 'plemenitijo' naložb, ampak jih skrbijo samo provizije. če bi prodali zadeve ko pride kriza in potem nazaj kupili, če jih že zato plačuješ ker so kao finančni strokovnjaki, potem bi to bilo super. tako pa samo pustijo vse propasti. svoje naložbe pa sigurno ven povlečejo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

Čokoladko je izjavil:

Nevem. Mogoče furja. Ubistvu sem trejdal, pa kupil po 7800 se mi zdi pa sem zaspal ob polnoči ko je bilo malo pod 8k potlej sem se pa zbudil ko je bilo 7200 pa sem pustil. In nato zgrmi vse do 3800 lol :D


Sam ti bi moral vedet kdaj se kupuje. Ne mors kar vse naenkrat ruknt notr. Ajde kot zacetnik in prvic, ja. Kasnej pa ni vec opravicila.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vizemil ::

točno tako,isto velja za investitorja ko začne sklad padati prodat in potem ceneje kupit....

Kvinta ::

Sumim, da je v tej temi veliko neresnic glede zaslužka in vložka.


To v vsaki odprti temi nekdo reče smo že navajeni ;)

kriptoknjiga ::

gruntfürmich je izjavil:

kriptoknjiga je izjavil:

Se spomnim, kako so tam nekje po letu 2003 začeli masovno hoditi agentje po hišah nategovat starejše in nevedne da naj vplačajo v te sklade, pa jih veliko še vedno ima vezano veliko denarja noter pa so še vedno v minusu. Od zadnje krize naprej ni nobenega več, ker se ljudje ne pustijo več nategnit. Zanimivo je tudi to, da od zadnje krize slovenske delnice bolj ali manj stagnirajo. Jaz mislim da so slovenski whalei opravili kar so mogli do leta 2008, potem so šli na tuje trge, drugi pa za zapahe.
sjt vidim problem v tem ker ti bebci ki imajo sklade ne 'plemenitijo' naložb, ampak jih skrbijo samo provizije. če bi prodali zadeve ko pride kriza in potem nazaj kupili, če jih že zato plačuješ ker so kao finančni strokovnjaki, potem bi to bilo super. tako pa samo pustijo vse propasti. svoje naložbe pa sigurno ven povlečejo...


Dejansko bi morali biti takšni obiski agentov prepovedani. Če nekdo pride nekoga drugega prepričevat da naj v nekaj vloži si lahko ziher da bo epic fail. Sploh pa ljudem, ki gredo vsak mesec ob penziji ali plači pobrati denar ven, ker so prepričani, da bo tako bolj na "varnem in ne bo izgubil vrednosti"

Čokoladko ::

PrihajaNodi je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Nevem. Mogoče furja. Ubistvu sem trejdal, pa kupil po 7800 se mi zdi pa sem zaspal ob polnoči ko je bilo malo pod 8k potlej sem se pa zbudil ko je bilo 7200 pa sem pustil. In nato zgrmi vse do 3800 lol :D


Sam ti bi moral vedet kdaj se kupuje. Ne mors kar vse naenkrat ruknt notr. Ajde kot zacetnik in prvic, ja. Kasnej pa ni vec opravicila.


A jebiga. Tut 7800 ni spet tako prekleto slabo. Saj je še časa za popravit ta clusterfuck :)

PrihajaNodi ::

Nabavi xtz ob padcih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Me res zanima do kam bo fed napumpal BTC. Ajde 7600, pol pa ...

kriptoknjiga ::

Čokoladko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Nevem. Mogoče furja. Ubistvu sem trejdal, pa kupil po 7800 se mi zdi pa sem zaspal ob polnoči ko je bilo malo pod 8k potlej sem se pa zbudil ko je bilo 7200 pa sem pustil. In nato zgrmi vse do 3800 lol :D


Sam ti bi moral vedet kdaj se kupuje. Ne mors kar vse naenkrat ruknt notr. Ajde kot zacetnik in prvic, ja. Kasnej pa ni vec opravicila.


A jebiga. Tut 7800 ni spet tako prekleto slabo. Saj je še časa za popravit ta clusterfuck :)


Slabo 7800 leta 2020? Potem nimaš pojma o trgovanju ali investiranju. Slabo bi bilo če bi kupil pri 78k leta 2020 ne pa pri 7800 lol. To je podobno kot da bi rekel da je bilo pri 500$ za BTC kupiti leta 2015 slabo. Seveda, če se ne bo izkazalo da je crypto ponzi....

bedarija ::

ni to bitconneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeect

kriptoknjiga ::

bedarija je izjavil:

ni to bitconneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeect


Vse je lahko bitconneeeeeeeeeect se začne jedrska vojna bodo v trenutku vse bitconeeeeect.... kaj boš jedel zlato in pil delnice?

kamiKaZaA ::

Ker ste vsi tolko iskreni, pa bom še jaz z vami delil svojo zgodbo. Moja pot je bila, da sem pred več kot 20. leti, ko sem še hodil v srednjo šolo, začel služiti denar. Ob nedeljah sem ali na boljšem sejmu ali pa na avto sejmu služil denar s tremi šibičnimi škatlicami, kjer je nasprotnik moral ugotoviti pod katero je kroglica iz papirčka. Denarja sem imel kot perja. In že takrat sem si rekel, jaz nebom šel nikoli v službo.

Potem pa sem pri 18. letih začel igrati poker. Takrat še sploh ni bilo online pokra, ampak sem hodil v živo igrati sprva v Avstrijo, kasneje pa že Italijo, Španijo,... V tistih časih sem bil eden najboljših igralcev v Sloveniji, ampak medijsko nisem bil nikoli izpostavljen, ker so me povsod beležili pomotoma kot Slovaka. Tudi, ko sem dajal intervjuje so se ti pojavljali v Slovaških medijih. In pri 20. letih sem zaslužil svoj prvi milijon. Pri 22. letih pa sem že imel 5 milijonov na kontu. Žal pa sem spoznal neke čudne ljudi, kateri so me popeljali v podzemlje pokra. Tam so se še večji denarci obračali. In spet namesto, da bi s 5 milijoni šel v penzijo, sem želel zaslužiti 10 milijonov. In tudi v podzemlju mi je šlo odlično.

Na vrhuncu sem imel čez 30 milijonov keša. Potem pa je prišel en dan, ena partija, ko sem imel v roki 7 2, na mizi pa sta bila na flopu 2 Asa in Devetka. Jaz checknem, nasprotnik pa nekaj malega naložil, jaz re-raisnem češ grem ga blefirat, on samo kliče, na turnu pade Petka, jaz kot prvi na vrsti naložim, on samo kliče, na riverju pa pade Sedmica, jaz spet zarinem ( v potu je bilo okoli 1 milijon ), on pa vrže ključe od jahte na kateri je pisalo Pelorus, pa mi reče, da lahko enačim s nekaj več kot 30 milijoni katere še imam in da je to enako tej jahti, čeprav je jahta bila vredn več kot 100 milijonov. Jaz si v tistem mislim, da me blefira in da sem s parom Sedmic in na mizi parom Asov dober, ter da on nič nima. Na koncu kličem, on obrne dve svoji karti in pokaže dva asa in jaz v eni rundi vse izgubim, kar sem v življenju zaslužil, ker sem mislil, da bom še tisto partijo dobil in bom še imel več kot 100 metrov dolgo jahto. Na koncu sem imel dolgi nos.

In tista partija me je tako potrla, da se več nisem psihično pobral in na robu obupa (marsikdo bi se obesil z gurtno na mojem mestu), a jaz sem si poiskal službo in si rekel, da bom iskal nove priložnosti. Dejstvo je, da se zarečenega kruha največ poje, s tem milsim, ko sem še bil mladoleten in imel par milijonov tolarjev na računu in si rekel "jaz nebom nikoli v službo hodil". No kasneje ko sem nekaj tisočakov našparal sem jih potisnil v alt kovance in sedaj spet upam, da bom šel po stari poti in zaslužil novi milijon Evrov, a tokrat odločen, v penzijo grem, nobenega pokra ali kar koli drugega. Samo v nepremičnine vržem in služim z najemom, ter nekaj več kot 100.000€ si pustim gotovine in probam preživeti do konca svojih dni.

Moj deset minut.

Facebook dev ::

Hvala, da si to delil z nami.

Zal pa o pokru vem prevec, tako da vem, da je tale zgodba velik bullshit :)

Ampak kot trol komentar, pa sodi v sam vrh teme.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

dajte te vaše resnične pravljice prestavit v drugo temo
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kriptoknjiga ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ker ste vsi tolko iskreni, pa bom še jaz z vami delil svojo zgodbo. Moja pot je bila, da sem pred več kot 20. leti, ko sem še hodil v srednjo šolo, začel služiti denar. Ob nedeljah sem ali na boljšem sejmu ali pa na avto sejmu služil denar s tremi šibičnimi škatlicami, kjer je nasprotnik moral ugotoviti pod katero je kroglica iz papirčka. Denarja sem imel kot perja. In že takrat sem si rekel, jaz nebom šel nikoli v službo.

Potem pa sem pri 18. letih začel igrati poker. Takrat še sploh ni bilo online pokra, ampak sem hodil v živo igrati sprva v Avstrijo, kasneje pa že Italijo, Španijo,... V tistih časih sem bil eden najboljših igralcev v Sloveniji, ampak medijsko nisem bil nikoli izpostavljen, ker so me povsod beležili pomotoma kot Slovaka. Tudi, ko sem dajal intervjuje so se ti pojavljali v Slovaških medijih. In pri 20. letih sem zaslužil svoj prvi milijon. Pri 22. letih pa sem že imel 5 milijonov na kontu. Žal pa sem spoznal neke čudne ljudi, kateri so me popeljali v podzemlje pokra. Tam so se še večji denarci obračali. In spet namesto, da bi s 5 milijoni šel v penzijo, sem želel zaslužiti 10 milijonov. In tudi v podzemlju mi je šlo odlično.

Na vrhuncu sem imel čez 30 milijonov keša. Potem pa je prišel en dan, ena partija, ko sem imel v roki 7 2, na mizi pa sta bila na flopu 2 Asa in Devetka. Jaz checknem, nasprotnik pa nekaj malega naložil, jaz re-raisnem češ grem ga blefirat, on samo kliče, na turnu pade Petka, jaz kot prvi na vrsti naložim, on samo kliče, na riverju pa pade Sedmica, jaz spet zarinem ( v potu je bilo okoli 1 milijon ), on pa vrže ključe od jahte na kateri je pisalo Pelorus, pa mi reče, da lahko enačim s nekaj več kot 30 milijoni katere še imam in da je to enako tej jahti, čeprav je jahta bila vredn več kot 100 milijonov. Jaz si v tistem mislim, da me blefira in da sem s parom Sedmic in na mizi parom Asov dober, ter da on nič nima. Na koncu kličem, on obrne dve svoji karti in pokaže dva asa in jaz v eni rundi vse izgubim, kar sem v življenju zaslužil, ker sem mislil, da bom še tisto partijo dobil in bom še imel več kot 100 metrov dolgo jahto. Na koncu sem imel dolgi nos.

In tista partija me je tako potrla, da se več nisem psihično pobral in na robu obupa (marsikdo bi se obesil z gurtno na mojem mestu), a jaz sem si poiskal službo in si rekel, da bom iskal nove priložnosti. Dejstvo je, da se zarečenega kruha največ poje, s tem milsim, ko sem še bil mladoleten in imel par milijonov tolarjev na računu in si rekel "jaz nebom nikoli v službo hodil". No kasneje ko sem nekaj tisočakov našparal sem jih potisnil v alt kovance in sedaj spet upam, da bom šel po stari poti in zaslužil novi milijon Evrov, a tokrat odločen, v penzijo grem, nobenega pokra ali kar koli drugega. Samo v nepremičnine vržem in služim z najemom, ter nekaj več kot 100.000€ si pustim gotovine in probam preživeti do konca svojih dni.

Moj deset minut.


Jokat sem se začel, tok je dobra zgodba. Ej, btw, imaš mogoče youtube channel na katerem si influencar? Če še nimaš tega, naredi ker imaš noro dobro osebno izkušnjo in boš služil milijone s tem. Pa LP in srečno

Mato989 ::

Keri bedniki... vsaj semi on topic ste s trolanjem =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

KappaPride ::

7 2 offsuit so pa ja najboljše karte za krekat. Poskusi večkrat, uspelo ti bo.

kamiKaZaA ::

KappaPride je izjavil:

7 2 offsuit so pa ja najboljše karte za krekat. Poskusi večkrat, uspelo ti bo.

Hvala

kriptoknjiga ::

Kaj pa če naredimo SloTek Fund, katerega člani bomo mojstri/trolli v tej temi in bomo izbrali samo najboljše delnice, obveznice, kripto,..ki jih bomo ob pravem času kupovali in prodajali... še vedno imamo več mojstrov kot trollov tako da na dolgi rok bi morali biti profitabilni.

kriptoknjiga ::

Mato989 je izjavil:

Keri bedniki... vsaj semi on topic ste s trolanjem =)


To so resnične zgodbe izkušenih traderjev in pokerašev, ki bistveno pripomorejo k pozitivni motivaciji novopečenih traderjev (samozavestno, trezno in nečustveno trgovanje z veliko mero risk managementa).

Facebook dev ::

Tako ja. Z veliko mero risk managementa. Kot igrati najslabši možni hand v pokru, potem poskusiti blefirati vse 3 runde, imeti nič od handa in potem ko te nasprotnik nakoncu zarine all in za ves tvoj bankroll, ki si ga kdajkoli zaslužil, to poklicati s svojim handom s katerim si blefiral.

Marsikdo v tej temi dela podobno s kriptom, analogija je dobra.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Perci? Kje si?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptoknjiga ::

PrihajaNodi je izjavil:

Perci? Kje si?


Je špagete po bolonjsko od Barille.

Čokoladko ::

kriptoknjiga je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Nevem. Mogoče furja. Ubistvu sem trejdal, pa kupil po 7800 se mi zdi pa sem zaspal ob polnoči ko je bilo malo pod 8k potlej sem se pa zbudil ko je bilo 7200 pa sem pustil. In nato zgrmi vse do 3800 lol :D


Sam ti bi moral vedet kdaj se kupuje. Ne mors kar vse naenkrat ruknt notr. Ajde kot zacetnik in prvic, ja. Kasnej pa ni vec opravicila.


A jebiga. Tut 7800 ni spet tako prekleto slabo. Saj je še časa za popravit ta clusterfuck :)


Slabo 7800 leta 2020? Potem nimaš pojma o trgovanju ali investiranju. Slabo bi bilo če bi kupil pri 78k leta 2020 ne pa pri 7800 lol. To je podobno kot da bi rekel da je bilo pri 500$ za BTC kupiti leta 2015 slabo. Seveda, če se ne bo izkazalo da je crypto ponzi....


Haha ma ne pametuj no. Lahko bi bil pa pravi moon pa ne bi pametoval. Saj da pride do 12 do 14k je to zame lep denar.

spegli ::

Long je v bistvu ta helihopterski denar za nas plebs lol

KappaPride ::

Vse gre na luno, drugač pa še 10,000 mrd naprintat.

bedarija ::

eh brezvez sledit tej temi

[ ] moje teme

gregc1 ::

ker app naj si zloudam za bitcoin? da ne vzame prevec privzije? kupu bi mal bitcoina.... kriptomat je uredu?

PrihajaNodi ::

Revolut
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Revolut


Na revolutu ne prodjajo bitcoina ampak nek bs iou. Stay away.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

F**** kripto. Boing v enem dnevu 30%. To ti je volatilnost.
Xtz spet nima skoraj nic vec voluma.

kakob je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Revolut


Na revolutu ne prodjajo bitcoina ampak nek bs iou. Stay away.


Predlagal sam opcijo. Revolutov btc je kot zlato na papirju.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gregc1 ::

ubistvu sm dones kupu v trafiki za 50€ bitcoinu. in zdej ne vem kaj naj stem :) kak predlog? sm pa prvic kupu karkoli od tega tko da nimam pojma kaj nardit...

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:


Predlagal sam opcijo.



A: "Kje lahko kupim zlato?"
B: "Lej kle k šiptarju pejt, on ma japka."
C: "Japka niso zlato aloo."
A: "Predlagal sam opcijo."
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Vazelin ::

:)) D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
437 / 468
»»