» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
436 / 468
»»

PreviousUser ::

call_cry-pto je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

call_cry-pto je izjavil:

Raztrgal sem upokojitveno zeljo in rekel, da sem

sem to kar sem, ne rabim pokojnine za to kar sem in kar bom

prodam in grem ven iz kripta, zelja da bo to od 7k do 8k

potem pa dolar majka, ja dolar je v krizi majka st. 1,

nato gold, srebro in sele na tretjem mestu kripto

majka- pridevnik, ~: nad vsemi po pomembnosti ali odličnosti (okusu, videzu itd.); ~=super. To je bilo pa majka kosilo. Se dobiva na majka postaji. Uau, majka ...


Kaj pa delnice, zdaj ko je tako padlo?

Morm povedat, da je to moja odlocitev in riskiram ce btc potegne se bolj gor. Ne nagovarjam nobenega naj me posnema. Samo povem kaj bom jaz naredil, vsak zase odloca svoj risk management. Najprej v dolar potem pa nekaj v zlato in srebro. Sele nato ko se situacija stabilizira v delnice, kripto bom tudi nekaj malega pustil. Mogoce kupim ce dovolj pade ali ce gre gor cez doloceno tocko, ki loci bull od bear.


Kako bomo vedeli, da je situacija stabilna? Kaj pa če čez noč potegne za 30% in tam ostane?

spegli ::

Upam, da gre short na wedge skoz. Je pa v teh cajtih za trejdat z malimi zneski.

https://ibb.co/VWrxRJf

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

doktorproof ::

call_cry-pto je izjavil:

Najprej v dolar potem pa nekaj v zlato in srebro. Sele nato ko se situacija stabilizira v delnice, kripto bom tudi nekaj malega pustil. Mogoce kupim ce dovolj pade ali ce gre gor cez doloceno tocko, ki loci bull od bear.

Vso srečo z nakupom zlata.

Lennzi ::

Znalci s foruma šimfajo Merlaka. On je za vas in mene gospod z Veliko začetnico.
Zdaj pa brž naprej trejdat in vlagat po par sto evrov, z mokrimi sanjami o penziji.

PrihajaNodi ::

PreviousUser je izjavil:

call_cry-pto je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

call_cry-pto je izjavil:

Raztrgal sem upokojitveno zeljo in rekel, da sem

sem to kar sem, ne rabim pokojnine za to kar sem in kar bom

prodam in grem ven iz kripta, zelja da bo to od 7k do 8k

potem pa dolar majka, ja dolar je v krizi majka st. 1,

nato gold, srebro in sele na tretjem mestu kripto

majka- pridevnik, ~: nad vsemi po pomembnosti ali odličnosti (okusu, videzu itd.); ~=super. To je bilo pa majka kosilo. Se dobiva na majka postaji. Uau, majka ...


Kaj pa delnice, zdaj ko je tako padlo?

Morm povedat, da je to moja odlocitev in riskiram ce btc potegne se bolj gor. Ne nagovarjam nobenega naj me posnema. Samo povem kaj bom jaz naredil, vsak zase odloca svoj risk management. Najprej v dolar potem pa nekaj v zlato in srebro. Sele nato ko se situacija stabilizira v delnice, kripto bom tudi nekaj malega pustil. Mogoce kupim ce dovolj pade ali ce gre gor cez doloceno tocko, ki loci bull od bear.


Kako bomo vedeli, da je situacija stabilna? Kaj pa če čez noč potegne za 30% in tam ostane?


To jaz mislim da se bo zgodilo. Ko bodo vsi spali.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Razmisljam o menjavi xtzja za BSV. Predlogi, mnenja?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptoknjiga ::

PrihajaNodi je izjavil:

Razmisljam o menjavi xtzja za BSV. Predlogi, mnenja?


Tvoje napovedi bulltrapa after 6k nismo dočakali, še vedno smo nad 6500$, mislim da je čas da se oprimeš realnega sektorja, lopata grablje in podobno, bo boljša investicija

Vazelin ::

Škoda ker ni več Zeitgesta, da bi malo poshilal xtz :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

kriptoknjiga je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Razmisljam o menjavi xtzja za BSV. Predlogi, mnenja?


Tvoje napovedi bulltrapa after 6k nismo dočakali, še vedno smo nad 6500$, mislim da je čas da se oprimeš realnega sektorja, lopata grablje in podobno, bo boljša investicija


A je ze konc? Bull trap je lahko dalj casa trajajoc.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

Najdlje trajajoč pa je tvoj bullshit 8-)

spegli ::

S&P 500 zgleda super za gor. QE deluje.

PrihajaNodi ::

Kripto mesi je izjavil:

Najdlje trajajoč pa je tvoj bullshit 8-)

Ce gre dow dol gre tud kripto.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vizemil ::

vsi trgi zeleni

PrihajaNodi ::

vizemil je izjavil:

vsi trgi zeleni


Ne bo vec dolgo.

Jacksmav ::

Sem vesel za Merlaka, da mu je uspel...imeti jajca v tistih časih...imeti sanje in sanje tudi živeti...kapo dol

PrihajaNodi ::

To zato ker nima zenske, drugac bi mu itak vse zaprlavla. Imam obcutek da je gey.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptoknjiga ::

Kriz kot so jih bili včasih vajeni ne bo več. QE bo zgladil vse neravnine. Strici iz ozadja bodo, ko si bodo zaželeli več rols rojcev, več jaht, vil in podobnega bodo preprosto vrgli ven en virus kot so ga sedaj, vrgli vse trge za 50% dol, si naredili razprodajo, si naprintali bilijone denarja in šli po nov rols rojc poln kokaina...

Vazelin ::

a ni to zakon. iznašli so čudežno formulo kako premagati pravila ekonomije. infinity QE
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Čokoladko ::

Mene zanima koliko keša ste sploh zmetali dosedaj svojega v kripto? Pa iskreno povejte. Jaz sem cirka 55.000€ svojega.

PrihajaNodi ::

Čokoladko je izjavil:

Mene zanima koliko keša ste sploh zmetali dosedaj svojega v kripto? Pa iskreno povejte. Jaz sem cirka 55.000€ svojega.


Koliko si pusnil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Čokoladko ::

60.000 profita up in smokes. :)

PrihajaNodi ::

Lepa. Torej imas 115k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

neskončna poljubnost fiata. Naslednje 7777.

kriptoknjiga ::

Čokoladko je izjavil:

Mene zanima koliko keša ste sploh zmetali dosedaj svojega v kripto? Pa iskreno povejte. Jaz sem cirka 55.000€ svojega.



Jaz sem cca cirka 1,3 mio evrov svežnja dal v kripto. Dosedaj izgubil večino nekje 90k še imam na kripto računih, torej sem zaslužil več kot vsi tukaj gor.

kriptoknjiga ::

Vazelin je izjavil:

a ni to zakon. iznašli so čudežno formulo kako premagati pravila ekonomije. infinity QE


Točno, dolg na dolg, plačali ga bodo pa tisti eno leto preden bo razneslo naše osončje, se bodo že potrudli

Lenc ::

Jaz sem zmetal 500€. Zdaj imam cca 750.000€. Ker imam pač daljšega in tak svet funkcionira.

Senior Dev ::

Jaz nisem dal nič notri ker sem vse narudaril. Imam cirka 10 mio €. S pridnostjo se doseže vse.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kriptoknjiga ::

Senior Dev je izjavil:

Jaz nisem dal nič notri ker sem vse narudaril. Imam cirka 10 mio €. S pridnostjo se doseže vse.


Naravnost brutalen zaslužek! Pričakuješ bilijonski net worth v prihodnosti?

Vazelin ::

Čokoladko je izjavil:

Mene zanima koliko keša ste sploh zmetali dosedaj svojega v kripto? Pa iskreno povejte. Jaz sem cirka 55.000EUR svojega.

Tko od oka max petina tvojega keša oz. manj. Ti si precej heavyweight :D

Recmo merlak je verjetno s par stotaki dobil milijone, ko je šlo x10000
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Uf zlato gor, Amazon te v glavi zapeve kak je sov gor. Btc pa, hja. Zalost glede na risk in tveganje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kvinta ::

Čokoladko je izjavil:

Mene zanima koliko keša ste sploh zmetali dosedaj svojega v kripto? Pa iskreno povejte. Jaz sem cirka 55.000€ svojega.


Tak za finto sem dal pred mnogimi leti namesto ,da sem šel eno soboto v disko 6$ za BTC vzel sem jih pa 5 pol sn na vse skup pozabo in jih zlatega leta 2017 dobro prodal. Zdaj tu in tam kakega kupim ,če pade pod 4k ali 3k meni je to vse skupaj malo tak za hec oz. rajši tu cajt zabijem kot pa s križankami:))

Senior Dev ::

NASDAQ: AAPL prav u glavi me zapače mudel kaku je to potegnilu proti gor ste lahko komot fliknili 100 jurčkov not brez tveganja.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kriptoknjiga ::

Sumim, da je v tej temi veliko neresnic glede zaslužka in vložka.

Recimo jaz sem leta 2009 kupil za 100 evrov saj veste koliko btcja, praktično pozabil na njih, potem pa me je kolega na pivu spomnil leta 2017 decembra koliko je to vredno in sem še tisti večer skeširal vun.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Kaj misliš da Nodi nemore kar tako vložit 200 jurčkov v Tezus? Motiš se, on je že 2010 rudaril virtualne valute na gaming grafični kartici in od tam mu toliko denarja. Ti res misliš da vlagajo slo-tech uporabniki samo po 100€ v kripto? Motiš se prijatelj.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kriptoknjiga ::

Senior Dev je izjavil:

Kaj misliš da Nodi nemore kar tako vložit 200 jurčkov v Tezus? Motiš se, on je že 2010 rudaril virtualne valute na gaming grafični kartici in od tam mu toliko denarja. Ti res misliš da vlagajo slo-tech uporabniki samo po 100€ v kripto? Motiš se prijatelj.


Vem, da lahko, saj zato mi je bilo malo čudno ko so tako majhne številke pisali, sploh od čokoladka me je zmotilo ko je napisal da je samo 55k vložil not.

Nodija pa osebno poznam in lahko samo potrdim, da ima za deset slovenskih penzij denarja.

rokp ::

Ja, zato se mu pa vsak posamezen procent navzdol pozna, kdo ne bi jokal, ko izgublja milijone.

Čokoladko ::

A jebiga. Jaz po resnici povem, da sem imel BTCje 2015 po 120 pa prodal za 100% profit za en ubogi avto za 6 jurjev. :) Potlej junija 2017 prvo dal notri 7k, pa potlej še novembra 13 in je to naraslo na 60k potlej pa debilno hodlal po nasvetu drugih na pičlih 1k. Fuknil 35k še notri, malo strejdal, sedaj imam še minus na to, a upam, da ne za dolgo. Tako da realno imam 20k minusa na svoj vložek.

Debilno :D :)

Vazelin ::

ne pozabimo da nodi po vzoru NbA zvezdnikov preživlja eno celo sosesko v Cluju
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Čokoladko ::

Pri 18 letih sem pa fuknil po nasvetu fotra u publikum balkan maja 2007 ravno na vrhu ene 4k € ha ha ha :D

Vazelin ::

Čokoladko je izjavil:

A jebiga. Jaz po resnici povem, da sem imel BTCje 2015 po 120 pa prodal za 100% profit za en ubogi avto za 6 jurjev. :) Potlej junija 2017 prvo dal notri 7k, pa potlej še novembra 13 in je to naraslo na 60k potlej pa debilno hodlal po nasvetu drugih na pičlih 1k. Fuknil 35k še notri, malo strejdal, sedaj imam še minus na to, a upam, da ne za dolgo. Tako da realno imam 20k minusa na svoj vložek.

Debilno :D :)

Ti samo hodlaj ;)
Sicer je bil ta zadnji vloženj sveženj res slab timing. Ampak imaš vsaj btc in ne neke sumljive shitcoine :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BuDi79 ::

Čokoladko je izjavil:

Pri 18 letih sem pa fuknil po nasvetu fotra u publikum balkan maja 2007 ravno na vrhu ene 4k € ha ha ha :D
Jaz sem po nasvetu borznega posrednika. V največje firme za sklade pri nas.

"A ti si izgubil... ja smola, veš koliko smo šele mi izgubili, pa jaz osebno, upam da ne misliš da smo šli take male vsote vlagat".

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

Xtz se neki casa ne bo 2.


ce se obrne gor, gre xtz 4.5$

ce pa dol 1$ pa mora bit another bounce , ce pa se to ne pa gre dol do 0.80$

BuDi79 ::

BuDi79 je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Pri 18 letih sem pa fuknil po nasvetu fotra u publikum balkan maja 2007 ravno na vrhu ene 4k € ha ha ha :D
Jaz sem po nasvetu borznega posrednika. V vrhu največje firme za sklade pri nas.

"A ti si izgubil... ja smola, veš koliko smo šele mi izgubili, pa jaz osebno, upam da ne misliš da smo šli take male vsote vlagat".

Čokoladko ::

Haha ja oče me je nasankal dvakrat, 2002 sem vložil od birme 100.000 SIT in je propadla čez 2 mesca, publikum balkan skladi isto. Nisem mel pojma. V kripto je pa samo slab timing bil pa eksperimentiranje s hodlanjem shitcoinov lol :)

Sicer pa največji ROI imam od športnih stav, cirka 40k je blo od športnih stav zato taki vložki. Ampak to ne na fuzbal, na baseball. Edin tam se da po mojem prepričanju :)

Vazelin ::

Ej nodi, začnemo spremljat baseball?:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Čokoladko ::

Sicer pa kar sem bral se največji denarji dajo naredit na konjske stave. Imaš tipa v HOng Kongu k je potegnil na stotine miljonv na matematični sistem.

Jaz nimam pojma o tem, baseball je pa najjači. Pa zakaj? Underdog z dobrim pitcherjem proti favoritu s slabim pitcherjem v rotaciji pa bullpen napadom sploh ni favorit. Pa moneyline bet zmaga :D

bedarija ::

jaz sem oktobra 2017 z 1000€ začel in ko sem v 3 tednih zaslužil ~400€ sem se vprašal zakaj mi denar na banki stoji če v 1 tednu zaslužim več z BTC-ji kot v enem letu z obrestmi s celotnim mojim denarjem in sem nato nakazal še 9000€ notr. Od takrat se pa tudi preživljam s trgovanjem.

So pa tudi moji starši nasedli praznim obljubam in precej dnarja zagonil za NKBM delnice. Meni so jih kupili 27 .... pardon po enem letu za vsake 10 dobiš 1 zastonj, torej jih imam 29 ... kretenizem

Napoved za BTC - moral bi it dol.

Čokoladko ::

Ma jaz sem bolj slab trader, ta risk management nimam osvojen. Jaz trejdam ala trading with my gut :) Pa te bollinger bands + RSI je mi je kul indikator.

sivistol ::

bedarija je izjavil:



Napoved za BTC - moral bi it dol.


vsaj do 8k bo porinil pol pa ma moving avareges nasproti za premagat, sam z fed printanjom bo to easy cake

bedarija ::

tale pozitivni dan na USA borzah je samo balonček. v ameriki se virus sploh še dodobra ni začel, se bo vse še enrkat sesulo.

ne vem če ma dovolj gasa za 8k v tej rundi.
««
436 / 468
»»