» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
393 / 468
»»

call_cry-pto ::

Kako to, da se je hedera dost vec napumpala ob prvem dnevu novice kot pa chainlink. Oba povezavo z googlom. A je bil dost manjsi marketcap in se je dalo lazje napumpat?

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Tip je bil v tem tak dober da niti za flet ni natradal...


Veš Mato, široka usta so te res, Aqua si je stanovanje kupil s kripto denarjem. Tebi se je tudi nebl usral do 60USD in nazaj na 0.35, tako da ne bit preveč brihten, ker si imel tako lepo flat šanso da glava peče.
Glede tiste temne strani glede aque, pa imam sicer deljene občutke, ker je bilo nekaj govora o zdravju, hkrati pa se tu pojavljajo tudi "upniki" tako da ne vem v katero smer je šla zgodba.

call_cry-pto je izjavil:


Updejtek "to mi deli"

Drugi suportek je tudi padel in jasno dogaja se free fall. Ne vidm kakega dobrega suporta prej kot nekje 0.00000470 btc. Ce ne bo odziva pa bi rad zacel akumulirat tam na konc modre crte dol, dokler seze v obmocju dobre 400-tice pa do 0.00000400 btc ali celo 0.000000390 btc. Ce bo kaksno presenecenje pa potem pocakam, da najprej precka nad rumeno crto in ocenim situacijo.

Em, a poveš za kateri kovanec gre? Graf imaš odrezan ravno pri imenu :)


Mas kak dokaz razen njegovega morda hvalisanja??
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

call_cry-pto ::



Dosegel je okrog 0.00000470 btc oziroma 1 satoshi vec :D Tudi nad rumeno crto je zmogel it. Zdaj za potrditev bi jaz rad videl, da zacne delat higher highs and higher lows oziroma vedno visji vrh in visje dno od prejsnega. Najprej mormo it nad 0.00000510 btc in to ne samo za par minut. Daljse casovno obdobje. Drugac pa ce suport ne zdrzi bom jaz zacel akumulirat po malem do 0.00000400 btc. Tam je suport in obenem zlati rez pa tudi posten buy order in natanko 50% od vrha. Zdej lahko izberete razlicne nacine. Lahk prodate ce suport ne zdrzi, lahk pa kupujete po malem vse do 0.00000400. Ali celo 0.00000390.

Vazelin ::

Sladek tezus spet raste. Sladkih 3.29
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Kera tuga na marketu ...

Vazelin ::

Facebook dev je izjavil:

Kera tuga na marketu ...

če maš tezuse ne;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

call_cry-pto ::

Market je glede na vceraj spet bolj zivahen.

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Sladek tezus spet raste. Sladkih 3.29


Ko bo 4.23 bo spet omembe vredno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Cudn je ta kripto svet. Popoln debakl jote, pa shitkojna noben ne dumpa :D

Vazelin ::

im with #tezus
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Senior Dev ::

Pri 5,89$ za en Tezus bo to x10 za povprečnega vlagatelja po priporočilu foruma. Držim pesti za vse vlagatelje, da vam rata x10 vsaj.

kow ::

A to so kolektivno kupili vsi, ko je blo 0.589? Dvomim.

Vazelin ::

roko na srce... vsi smo mislili da se bo tista stagnacija konec 2018/začetek 2019 dlje vlekla pa je potem sledil mini bull. Jaz sem bil prepričan za še 1 leto mrrtvila
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

kow je izjavil:

A to so kolektivno kupili vsi, ko je blo 0.589? Dvomim.
jaz sem menjal 300 pa nekaj neotov v 3.100 xtz... Neote sem pa kupival po 2dolarja nekje
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Poanta je, da ce nekdo claima da je kupil na dnu, ga tezko jemljes dobesedno. Ponavadi kupi veckrat itd. Tudi pri 6$ dvomim, da je kdo naredil 10x, razen ce ni uporabljal vzvoda. V vsakem primeru zelim vsem uspeh.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

A to so kolektivno kupili vsi, ko je blo 0.589? Dvomim.


Vecina, da.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Greste kaj trošit ta vikend v kak klub po dobrem tednu kripta?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

roko na srce... vsi smo mislili da se bo tista stagnacija konec 2018/začetek 2019 dlje vlekla pa je potem sledil mini bull. Jaz sem bil prepričan za še 1 leto mrrtvila

Piši v svojem imenu, ne pa da nas vse noter mečeš. Ciklusi (pok balona - napihovanje do polnega balona - in spet pok balona) so do sedaj trajali od 2-4 leta. V našem primeru je bil pok balona december 2017 in bo vrh najpozneje decembra 2021 oz. pomlad 2022, ker nikoli ni bilo točno 4 leta, ampak malo prej/malo pozneje. Lahko pa tudi par mesecev ali celo 1 leto prej.

Ti pa ga trolaš tukaj preko več računov in sam sebe podpiraš (preko PrihajaNodi in še katerega drugega accounta), ter pišeš, da bo sedaj bil ciklu čez 5 ali več let. Tudi 10 letni ciklus omenjaš. Piši take v svojem imenu.

PrihajaNodi ::

Se enkrat, jaz vidim globoko korekcijo na obzorju.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Lahko mu ga pokadiš, kakikaza:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

... in ko zmanjka argumentov se potem spravljaš na osebno raven. Tipično za trola od katerega nimaš nobenih koristnih informacij, čeprav nas večina hodi sem, da bi dobili kakšno koristno informacijo. A naveza Vazelin/PrihajaNodi bi že zdavnaj morala biti odstranjena iz te teme. Ker je ta ena oseba uničila to temo s svojim trolanjem.

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

... in ko zmanjka argumentov se potem spravljaš na osebno raven. Tipično za trola od katerega nimaš nobenih koristnih informacij, čeprav nas večina hodi sem, da bi dobili kakšno koristno informacijo. A naveza Vazelin/PrihajaNodi bi že zdavnaj morala biti odstranjena iz te teme. Ker je ta ena oseba uničila to temo s svojim trolanjem.


Nacisti ste bili vedno zleht!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

... in ko zmanjka argumentov se potem spravljaš na osebno raven. Tipično za trola od katerega nimaš nobenih koristnih informacij, čeprav nas večina hodi sem, da bi dobili kakšno koristno informacijo. A naveza Vazelin/PrihajaNodi bi že zdavnaj morala biti odstranjena iz te teme. Ker je ta ena oseba uničila to temo s svojim trolanjem.


Nacisti ste bili vedno zleht!

Verjetno si me zamenjal z nekom drugim, ker jaz sem domoljub!

PrihajaNodi ::

Domoljubi smo jaz, Jure in Vazelin. Ti pa sigurno ne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Ker ste iste osebe ja. Ko "vas" pa calloutamo, pa zacnes govorit, da sem jaz seniordev jn profdoktor in aquafriend in nevemkdo vse ...

Vazelin ::

Folk je nekaj živčen ratal odkar je tezus zrastel x10, čeprav je nodi fural ene 100 postov o tezusu konec 2018 in 2019 ko je bil tezus 0.35-0.5 povprečno.:)) Penzija vam je bila ponujena na pladnju. Ni sedaj nodi kriv, da niste porinili notri pare :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Zeitgeist ::

nodi v zadnjih 2 letih ni zadel nic :)
on caka korekcijo.
ah ja pa mene je cudno spraseval prejsni mesec zakaj sem dokupil tezos pri 1.3$ :))

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

Folk je nekaj živčen ratal odkar je tezus zrastel x10, čeprav je nodi fural ene 100 postov o tezusu konec 2018 in 2019 ko je bil tezus 0.35-0.5 povprečno.:)) Penzija vam je bila ponujena na pladnju. Ni sedaj nodi kriv, da niste porinili notri pare :D

Spet narobe vse skupaj interpretiraš. Ljudje nismo živčni in nevoščljivi glede Tezosa, ker nas večina vsem privošči, da obogatite in si želimo, da gre Tezos še bolj gor, kot je šel do sedaj. Ni tu nobene faušije. Vsaj ne z moje strani in vsem privoščim, ki ste vložili v tezos. Ima pa nas večina že poln kufer trolanja naveze Vazelin/PrihajaNodi.

Vazelin ::

Tezos 1year +650%
SkyCoin 1year -22,77%

Valda tudi tebi privoščim da naredi Sky x1000
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Da povem po resnici. Menu sta Vazelin in Nodi kar prijetna druzba. Ce sta to dve razlicni osebi, kul, ce pa nista, me pa tudi ne gane prevec.

Vazelin ::

tudi neblio pojačal. skoraj pri usd-ju že (0.91). Sladkih x3 od dna cca
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Facebook dev ::

Mam dve drzni napovedi pripravljeni:
Tezos bo danes do polnoči preko 4$ na kos in pa Vazelin=Aquafriend.

kiFni ::

Na kos? Sem mislu da na kilo...

kamiKaZaA ::

Vazelin je ravno včeraj dokazal vsem v tej temi, da ima multi-accounte. Hvala Facebook dev, da ga je razkrinkal. Jaz že celi čas trdim, da sta Vazelin in PrihajaNodi ena in ista oseba, preveč podobnosti in skupnih stvari imata (Horjul, nakup psa,...) in potrebno je vedeti, da ta ena oseba še ima več accountov v tej temi, zadnji odprti je bil: legpres180kg. Profdoktor je non-stop trolal o fitnesu in bodyfat, nazadnje pa si Vazelin/PrihajaNodi odpre nick "legpres" 180 kg. Zgolj slučaj ali naključje? Odgovora nevem. Vem pa, da se bo to trolanje z naveze Vazelin/Nodi nadaljevalo.

legpres:

Senior Dev ::

kow je izjavil:

Poanta je, da ce nekdo claima da je kupil na dnu, ga tezko jemljes dobesedno. Ponavadi kupi veckrat itd. Tudi pri 6$ dvomim, da je kdo naredil 10x, razen ce ni uporabljal vzvoda. V vsakem primeru zelim vsem uspeh.

Razen Nodi ki je dejansko kupoval na dnu in bo prodal na vrhu pred naslednjo kriptokrizo. :D

jype10 ::

kow je izjavil:

Poanta je, da ce nekdo claima da je kupil na dnu, ga tezko jemljes dobesedno. Ponavadi kupi veckrat itd. Tudi pri 6$ dvomim, da je kdo naredil 10x, razen ce ni uporabljal vzvoda. V vsakem primeru zelim vsem uspeh.
Tezos smo tisti, ki cenimo tehniko za njim, kupili po ICO ceni ($.47 in 20% skonto, torej $.38), trenutno smo nekje na 9x (če zanemarimo ~7% na leto, dodanih s peko, pa dune, ki je vreden dodatnih 8 promilov).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype10 ()

Facebook dev ::

Vazelin, podpis bo spet treba popravljat ...

kow ::

jype, nisem govoril o IPO ceni. Govoril sem o timingu na trgu...
Se vedno mi sicer ni jasno, da ljudje, ki stojijo za vso to "silno tehniko", mislijo da je on-chain governance dobra ideja.

Bajdevej, zakaj se je zgodil dune fork?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

kow je izjavil:

jype, nisem govoril o IPO ceni. Govoril sem o timingu na trgu...
Se vedno mi sicer ni jasno, da ljudje, ki stojijo za vso to "silno tehniko", mislijo da je on-chain governance dobra ideja.

Bajdevej, zakaj se je zgodil dune fork?


Saj ni... samo še vedno pa je tole boljša ideja kot pa da se en Roger Ver ali Craig Wright tipoti odločajo kaj bo z nekim kovancem =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Ne razumem kaj hoces povedati? Da niso znali razdeliti zacente kovance?

Vazelin ::

XTZ izgleda kar falira pri 3.5.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype10 ::

kow je izjavil:

Se vedno mi sicer ni jasno, da ljudje, ki stojijo za vso to "silno tehniko", mislijo da je on-chain governance dobra ideja.
Zato, ker ponuja on-chain kontinuiteto (ki je za določene namene ključna). Tisto, kar rajca programerje, je seveda formal verification.

kow je izjavil:

Bajdevej, zakaj se je zgodil dune fork?
Nimam pojma, who cares?

Vazelin je izjavil:

XTZ izgleda kar falira pri 3.5.
Ti si jinxnu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype10 ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

XTZ izgleda kar falira pri 3.5.


Jah... saj ok, če ostane na 3.5$ kak teden ali dva potem pa na 5$+ pa roka =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

"Zato, ker ponuja on-chain kontinuiteto (ki je za določene namene ključna)."

Lahko poves kaksen primer?

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

"Zato, ker ponuja on-chain kontinuiteto (ki je za določene namene ključna)."

Lahko poves kaksen primer?


Upgrade protokola ko je to potrebno. Kaksno butasto vprasanje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

"Zato, ker ponuja on-chain kontinuiteto (ki je za določene namene ključna)."

Lahko poves kaksen primer?


Upgrade protokola ko je to potrebno. Kaksno butasto vprasanje.


Za to ne rabiš onchain governance... to lahko naredi tudi diktator z odločitvijo da se nekaj upgrada po predhodnem glasovanju vseh ki imajo XTZ =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype10 ::

kow je izjavil:

Lahko poves kaksen primer?
Na primer zakonodaja se lahko v taki formalni obliki zapisuje, aplicira in posodablja z ustrezno formaliziranimi demokratičnimi postopki (verifikacija posodobitev in njihova potrditev z on-chain volitvami).

Mato989 je izjavil:

to lahko naredi tudi diktator z odločitvijo
Ali pa nekdo, ki diktatorja ustrezno kvalitetno oponaša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype10 ()

kow ::

Ce te prav razumem zelis formalno plutokracijo, ne neformalne. Meh.

jype10 ::

Švedska zemljiška knjiga ni na bitcoin blockchainu, zgolj nastala je na podlagi tehnik, ki jih je bitcoin blockchain utemeljil.

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

"Zato, ker ponuja on-chain kontinuiteto (ki je za določene namene ključna)."

Lahko poves kaksen primer?


Upgrade protokola ko je to potrebno. Kaksno butasto vprasanje.


Za to ne rabiš onchain governance... to lahko naredi tudi diktator z odločitvijo da se nekaj upgrada po predhodnem glasovanju vseh ki imajo XTZ =)


Zato pa je toliko forkov pa 5000 neuporabnih kovancev.
««
393 / 468
»»