» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
392 / 468
»»

Facebook dev ::

Mato989 je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Call crypto je aquafriend. Pozdravljen nazaj, kolega!


Tako je... Facebook dev pa je njegov alter ego... isti pacient za vsemi acc!


Ja, sem si naredil nov account odkar delam na Facebooku. Je pa ta account fork od PrihajaNodi.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

delam na Facebooku

haha
podpiram samozavestne trole!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Facebook dev ::

Trivia: Stevilo postov v tej temi je skoraj enako skupnemu stevilo postov od Vazelina.

Stevilo strani v temi: 392
Skupno strani Vazelinovih postov: 395

Senior Dev ::

Rabiš pač nekaj kar te osrečuje v lajfu. Verjemite da obstajajo tudi bolj bizarne stvari od nabijanja postov na raznoraznih forumih.

nekdonekje ::

Senior Dev je izjavil:

Zna Ripl potegnit x10 da vržem stotko in nesem jurčka?

Se to splaca za 1/5 senior place. Nalagat odpirat prenasat in potem tocno v torek ob 4 in 30 minut 2 mesec 2025 zgodaj zjutraj vstat ter prodat. Kaj ce pozabis? Raje en dan ali dva potegnes v sluzbi 2020.

call_cry-pto ::



Updejtek 2

Prvi trend suportek padel. Ni ni :(
Ampak zato bomo cenej kupili :)
Naslednja suport linija bo? Ali pa nov resistance, ki je dodan (linija trend navzdol)

K0l1br1 ::

Kje je pa trend linija v USDT?

call_cry-pto ::

Sej so desno napisane stevilke. Stevilke za vodoravne crte imas poudarjene, druge stevilke so manj vidne ampak se jih vidi

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

ok.

call_cry-pto ::

Ampak ni v usdt ampak v btc.

legpres180kg ::

Pozdravljeni,
Že kar nekaj časa berem to temo (in bitcoin debata...) pa sem se odločil, da se včlanim ;)

Sam sem svoj portfelj že pred kakšnima dvema tednoma pretvoril v fiat in čakam na kakšno priložnost. Market cap se približuje 300mlrd, skoraj vsi coini so drastično narasli (očitno še premalo:D). Zgleda bo spet umetnost uloviti timing, ko se bo splačalo malce nakupiti. Mislim, da bom počakal, če/ko pade tja pod 250 in potem malce pokupil. Verjetno človek ne naredi nič narobe, če nakupi npr. ether po 250usd in Tezos po 3usd ipd. Na dolgi rok je šansa, da se lepo oplemeniti.

Jaz osebno zelo dvomim, da je ta "bullrun" posledica t.i. "Coronavirusa", da bi vsi nekaj čakali in se bojijo kaj bo... Morda bo spet potrebno počakati par let na kakšen pump>:D Je pa vidno, da tudi hype malce popušča. Nekaj zaradi novega leta, nekaj zaradi tega, ker so novoprišleki verjetno že kar nekaj izgubili (če pogledamo ta forum, malce mi je žal @Aquafrienda, ki se več ne javlja - verjetno je končal svojo crypto kariero za nekaj časa)

Evo še malo in BTC bo na 10500 USD (:'( oz. 8-) kakor vzameš)

call_cry-pto ::



Odboj na trend liniji. Spodbudno? Upam! Ampak bi rad najprej videl, da gremo narest preboj cez rumen resistance.

Senior Dev ::

nekdonekje je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Zna Ripl potegnit x10 da vržem stotko in nesem jurčka?

Se to splaca za 1/5 senior place. Nalagat odpirat prenasat in potem tocno v torek ob 4 in 30 minut 2 mesec 2025 zgodaj zjutraj vstat ter prodat. Kaj ce pozabis? Raje en dan ali dva potegnes v sluzbi 2020.

Pa saj ne gre za denar, gre se za tehnologijo. Ko boš šel v trgovino in videl cene v NEBL se boš spomnil mojih besed.

Mato989 ::

legpres180kg je izjavil:

Pozdravljeni,
Že kar nekaj časa berem to temo (in bitcoin debata...) pa sem se odločil, da se včlanim ;)

Sam sem svoj portfelj že pred kakšnima dvema tednoma pretvoril v fiat in čakam na kakšno priložnost. Market cap se približuje 300mlrd, skoraj vsi coini so drastično narasli (očitno še premalo:D). Zgleda bo spet umetnost uloviti timing, ko se bo splačalo malce nakupiti. Mislim, da bom počakal, če/ko pade tja pod 250 in potem malce pokupil. Verjetno človek ne naredi nič narobe, če nakupi npr. ether po 250usd in Tezos po 3usd ipd. Na dolgi rok je šansa, da se lepo oplemeniti.

Jaz osebno zelo dvomim, da je ta "bullrun" posledica t.i. "Coronavirusa", da bi vsi nekaj čakali in se bojijo kaj bo... Morda bo spet potrebno počakati par let na kakšen pump>:D Je pa vidno, da tudi hype malce popušča. Nekaj zaradi novega leta, nekaj zaradi tega, ker so novoprišleki verjetno že kar nekaj izgubili (če pogledamo ta forum, malce mi je žal @Aquafrienda, ki se več ne javlja - verjetno je končal svojo crypto kariero za nekaj časa)

Evo še malo in BTC bo na 10500 USD (:'( oz. 8-) kakor vzameš)


Aquafriend aka. slotechar je dejansko kradljivec... tako da je pa spet tu pod drugimi imeni nič bat!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

call_cry-pto ::

Baje, da je jype-tu sunil 100 deutsche mark.

Machete ::

Tu not je 40 nickov, pa 5 različnih ljudi. Če bi bli na vlaku, bi Holmes hitro našel aquafrienda tatiča otroških prihrankov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

call_cry-pto ::

Ja, 5 tapravih ljudi pa 28 internet policajev preiskuje baje

Zahtevam, da se zadeva razisce

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Aquafriend vas imo pozdravlja iz toplih krajev kjer iz brhkih deklin njuha kokain.

Cruz ::

Machete je izjavil:

Tu not je 40 nickov, pa 5 različnih ljudi. Če bi bli na vlaku, bi Holmes hitro našel aquafrienda tatiča otroških prihrankov.
Odkar nas je @Brivec zapustil je sama štala. ;(
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

legpres180kg ::

Mato989 je izjavil:

legpres180kg je izjavil:

Pozdravljeni,
Že kar nekaj časa berem to temo (in bitcoin debata...) pa sem se odločil, da se včlanim ;)

Sam sem svoj portfelj že pred kakšnima dvema tednoma pretvoril v fiat in čakam na kakšno priložnost. Market cap se približuje 300mlrd, skoraj vsi coini so drastično narasli (očitno še premalo:D). Zgleda bo spet umetnost uloviti timing, ko se bo splačalo malce nakupiti. Mislim, da bom počakal, če/ko pade tja pod 250 in potem malce pokupil. Verjetno človek ne naredi nič narobe, če nakupi npr. ether po 250usd in Tezos po 3usd ipd. Na dolgi rok je šansa, da se lepo oplemeniti.

Jaz osebno zelo dvomim, da je ta "bullrun" posledica t.i. "Coronavirusa", da bi vsi nekaj čakali in se bojijo kaj bo... Morda bo spet potrebno počakati par let na kakšen pump>:D Je pa vidno, da tudi hype malce popušča. Nekaj zaradi novega leta, nekaj zaradi tega, ker so novoprišleki verjetno že kar nekaj izgubili (če pogledamo ta forum, malce mi je žal @Aquafrienda, ki se več ne javlja - verjetno je končal svojo crypto kariero za nekaj časa)

Evo še malo in BTC bo na 10500 USD (:'( oz. 8-) kakor vzameš)


Aquafriend aka. slotechar je dejansko kradljivec... tako da je pa spet tu pod drugimi imeni nič bat!


Všeč so mi bile njegove analize. Prej še nisem bil v kriptu da bi se včlanil tudi v njegovo skupino ;) Me pa sedaj zelo zanima trading tudi in mislim, da je bil v tem on zelo dober, čeprav je imel svoje izpade.

Mato989 ::

Tip je bil v tem tak dober da niti za flet ni natradal...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

call_cry-pto ::

Ja, baje zivi pri starsih v kleti

Vazelin ::

Fantje, upajmo na xtz 10usd mark soon
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

legpres180kg je izjavil:

Pozdravljeni,
Že kar nekaj časa berem to temo (in bitcoin debata...) pa sem se odločil, da se včlanim ;)

Sam sem svoj portfelj že pred kakšnima dvema tednoma pretvoril v fiat in čakam na kakšno priložnost. Market cap se približuje 300mlrd, skoraj vsi coini so drastično narasli (očitno še premalo:D). Zgleda bo spet umetnost uloviti timing, ko se bo splačalo malce nakupiti. Mislim, da bom počakal, če/ko pade tja pod 250 in potem malce pokupil. Verjetno človek ne naredi nič narobe, če nakupi npr. ether po 250usd in Tezos po 3usd ipd. Na dolgi rok je šansa, da se lepo oplemeniti.

Jaz osebno zelo dvomim, da je ta "bullrun" posledica t.i. "Coronavirusa", da bi vsi nekaj čakali in se bojijo kaj bo... Morda bo spet potrebno počakati par let na kakšen pump>:D Je pa vidno, da tudi hype malce popušča. Nekaj zaradi novega leta, nekaj zaradi tega, ker so novoprišleki verjetno že kar nekaj izgubili (če pogledamo ta forum, malce mi je žal @Aquafrienda, ki se več ne javlja - verjetno je končal svojo crypto kariero za nekaj časa)

Evo še malo in BTC bo na 10500 USD (:'( oz. 8-) kakor vzameš)


Aj odjebi, spet še en trol ... Tale komentar mi je zelo znan in nisem vedel od kje, tako da sem šel počekirat nekaj začetnih komentarjev znanih komentatorjev in pri Vazelinu sem našel tole

Vazelin je izjavil:

Pozdravljeni,
Že kar nekaj časa berem to temo (in bitcoin debata...) pa sem se odločil, da se včlanim ;)

Sam sem svoj portfelj že pred kakšnima dvema tednoma pretvoril v fiat in čakam na kakšno priložnost. Market cap se približuje 70mlrd, skoraj vsi coini so drastično padli (očitno še premalo:D). Zgleda bo spet umetnost uloviti timing, ko se bo splačalo malce nakupiti. Mislim, da bom počakal, če/ko pade tja pod 70 in potem malce pokupil. Verjetno človek ne naredi nič narobe, če nakupi npr. ether po 150usd ipd. Na dolgi rok je šansa, da se lepo oplemeniti.

Jaz osebno zelo dvomim, da je ta "korekcija" posledica t.i. prvega avgusta, da bi vsi nekaj čakali in se bojijo kaj bo... Morda bo spet potrebno počakati par let na kakšen pump>:D Je pa vidno, da tudi hype malce popušča. Nekaj zaradi poletja, nekaj zaradi tega, ker so novoprišleki verjetno že kar nekaj izgubili (če pogledamo ta forum, malce mi je žal @gamblerke, ki se več ne javlja - verjetno je končala svojo crypto kariero za nekaj časa)

Evo še malo in BTC bo na 2000 USD (:'( oz. 8-) kakor vzameš)

Vazelin ::

Dober trol. Dobiš bonbon:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Sejbo ::

Mato989 je izjavil:

Tip je bil v tem tak dober da niti za flet ni natradal...


še enga poznam

kamiKaZaA ::

Facebook dev je izjavil:


Aj odjebi, spet še en trol ... Tale komentar mi je zelo znan in nisem vedel od kje, tako da sem šel počekirat nekaj začetnih komentarjev znanih komentatorjev in pri Vazelinu sem našel tole...

Good Job. Palec gor, da si razkrinkal ta nickname. Če bi te poznal, bi ti plačal pivo.

PrihajaNodi ::

Lepa korekcija xtz ja. Cas za nakupe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sejbo ::

na kateri drogi si?

call_cry-pto ::

Sejbo je izjavil:

na kateri drogi si?

sparovcek2 ::

Brezveze izgubljati cas z prezvecenimi coini... akcija se bo selila drugam... Skoraj kater kol altcoin pogledam, vsaj meni vse kategoricno super izgleda. Ce nakljucno 10 altcoinov izberes, tezko da sfalis.

PrihajaNodi ::

sparovcek2 je izjavil:

Brezveze izgubljati cas z prezvecenimi coini... akcija se bo selila drugam... Skoraj kater kol altcoin pogledam, vsaj meni vse kategoricno super izgleda. Ce nakljucno 10 altcoinov izberes, tezko da sfalis.


Samo da je Tezos sedaj v mocni korekciji. Ostali niso.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Sejbo je izjavil:

na kateri drogi si?

Najhujša možna droga na Svetu. Imenuje se Troll droga. Nikoli ne spusti in ko to zaužiješ, trollaš dokler dihaš zrak na Zemlji.

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

Sejbo je izjavil:

na kateri drogi si?

Najhujša možna droga na Svetu. Imenuje se Troll droga. Nikoli ne spusti in ko to zaužiješ, trollaš dokler dihaš zrak na Zemlji.


Pravi nekdo, ki drzi skycoin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

call_cry-pto ::

Sej spremljas vec kovancev naenkrat in poskusas ujet kaksno priloznost. Najvecja neznanka, za katero se zanimam je trenutno hedera. Je bolj tezko ocenit kdaj idealno vstopit. Za tezos priblizno vem.

PrihajaNodi ::

call_cry-pto je izjavil:

Sej spremljas vec kovancev naenkrat in poskusas ujet kaksno priloznost. Najvecja neznanka, za katero se zanimam je trenutno hedera. Je bolj tezko ocenit kdaj idealno vstopit. Za tezos priblizno vem.


Kdaj za Tezos?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

call_cry-pto ::

Zgoraj more it cez 0.000339 btc in to najmanj 4h chart. Ne samo za par minut.

kamiKaZaA ::

call_cry-pto je izjavil:

Sej spremljas vec kovancev naenkrat in poskusas ujet kaksno priloznost. Najvecja neznanka, za katero se zanimam je trenutno hedera.

Jaz recimo čakam pri Hederi, da bo vsaj 1/4 kovancev v obtoku in če bo takrat cena v dolarjih nekje /15 na današnjo ceno, bom vstopil. Drugače pa preskočim to valuto. To je moja strategija.

call_cry-pto ::

Kdaj pa bo 1/4 v obtoku?

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Sejbo je izjavil:

na kateri drogi si?

Najhujša možna droga na Svetu. Imenuje se Troll droga. Nikoli ne spusti in ko to zaužiješ, trollaš dokler dihaš zrak na Zemlji.


Pravi nekdo, ki drzi skycoin.

Jaz vsaj trollam ne, kot ti to non-stop počneš. To je razlika, neglede, da sem največ vložil v skycoin in se tudi zavedam, da je to zelo rizična naložba, katera lahko prinese na eni strani izgubo kot na drugi dosti večji profit, kot pa če bi šel v neki bolj ziheraški/viden kovanec med TOP30 recimo. Večji kot je riziko, več lahko na koncu iztržiš, hkrati pa je večja verjetnost, da boš tudi vse izgubil. Vsak je svoje sreče kovač.

call_cry-pto je izjavil:

Kdaj pa bo 1/4 v obtoku?

Nimam pojma. Jaz vsaj enkrat dnevno pogledam cmc in sledim zadevi. Začeli so s 600 milijoni kovancev, potem je bilo nekaj čez milijon, postopno do 2 milijona in potem je sledil skok na 3,164 milijona kolikor jih je danes v obtoku od 50 milijonov. V tem trenutku se mi zdi, da je cena kovanca precenjena (prevelika). Lahko pa da se motim in da nižja cena nebo nikoli. No, jaz potem takem niti ne kupim te valute.

Zgodovina sprememb…

call_cry-pto ::

Jaz bi najrajsi videl ce hedera pade na zlati rez, nekje 0.00000400 btc ali pa vsak 0.000000470 btc.

Senior Dev ::

Zlati rez mi je ok, ker lahko na vzvodu nesem tudi do 10 jurjev na dan. Hvala za namige. Kam ti nakažem denar?

call_cry-pto ::

Bi rajsi kepico sladoleda. Ampak bi mi itak padla na tla. :(

PrihajaNodi ::

call_cry-pto je izjavil:

Bi rajsi kepico sladoleda. Ampak bi mi itak padla na tla. :(


Dobra😂😂
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

call_cry-pto ::

Danes sem pritrejdal 3 eure in varcujem za kokosov punding.

Facebook dev ::

Huda drama na IOTA omrezju. Spustili so ven sistem z luknjo in nekdo krade kovance uporabnikom. Zaenkrat ukradenega za 1.5mio dolarjev.

Vazelin ::

A spustili ali "spustili"?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

call_cry-pto ::



Updejtek "to mi deli"

Drugi suportek je tudi padel in jasno dogaja se free fall. Ne vidm kakega dobrega suporta prej kot nekje 0.00000470 btc. Ce ne bo odziva pa bi rad zacel akumulirat tam na konc modre crte dol, dokler seze v obmocju dobre 400-tice pa do 0.00000400 btc ali celo 0.000000390 btc. Ce bo kaksno presenecenje pa potem pocakam, da najprej precka nad rumeno crto in ocenim situacijo.

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Mato989 je izjavil:

Tip je bil v tem tak dober da niti za flet ni natradal...


Veš Mato, široka usta so te res, Aqua si je stanovanje kupil s kripto denarjem. Tebi se je tudi nebl usral do 60USD in nazaj na 0.35, tako da ne bit preveč brihten, ker si imel tako lepo flat šanso da glava peče.
Glede tiste temne strani glede aque, pa imam sicer deljene občutke, ker je bilo nekaj govora o zdravju, hkrati pa se tu pojavljajo tudi "upniki" tako da ne vem v katero smer je šla zgodba.

call_cry-pto je izjavil:


Updejtek "to mi deli"

Drugi suportek je tudi padel in jasno dogaja se free fall. Ne vidm kakega dobrega suporta prej kot nekje 0.00000470 btc. Ce ne bo odziva pa bi rad zacel akumulirat tam na konc modre crte dol, dokler seze v obmocju dobre 400-tice pa do 0.00000400 btc ali celo 0.000000390 btc. Ce bo kaksno presenecenje pa potem pocakam, da najprej precka nad rumeno crto in ocenim situacijo.

Em, a poveš za kateri kovanec gre? Graf imaš odrezan ravno pri imenu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

call_cry-pto ::

Hedera Hashgraph/Btc

Zgodovina sprememb…

««
392 / 468
»»