» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
277 / 468
»»

lamborđini ::

slotechar je izjavil:

Dolar cost average pomeni, da si nastavis v tem primeru manjse nakupe na razlicnih ravneh, medtem ko cena pada. S tem mislim bolj v vrednosti btc. Tisti, ki ste bolj ziheraski, pocakajte, ker se vedno ni potrditve. Ampak ne vem, ce vam bom imel cas pravocasno sporocit ko pride do aktivacije.

In zakaj ne boš imel časa sporočit, ko pride do aktivacije tega tvojega indikatorja? Si boš pa že vzel nekaj sekund časa in napisal besedo, oziroma dve?

neverlucky ::

Lambordzini, ne bodi tecen no. 2 meseca po zacetku ti bo sporocil, da se je dva meseca nazaj aktiviral njegov altseason indikator.

PrihajaNodi ::

Tale ima hude pumpe ze nekaj casa:
https://coinmarketcap.com/currencies/ja...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kamiKaZaA ()

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tale ima hude pumpe ze nekaj casa:
https://coinmarketcap.com/currencies/ja...


zih ma jype prste vmes, sej maš mal več kapitala pa delaš mal pumpice

lamborđini ::

neverlucky je izjavil:

Lambordzini, ne bodi tecen no. 2 meseca po zacetku ti bo sporocil, da se je dva meseca nazaj aktiviral njegov altseason indikator.

Ok, se opravičujem 8-)

Senior Dev ::

Kdo gre v kriptopenzijo kmalu? Kdo gre jutri na šiht?

lamborđini ::

neverlucky ::

Da se malo naučim javascripta in pisanja add onov sem se tudi sam lotil pisanja add ona, ki ti skrije uporabnike, ki jih ne želiš brat. Tukaj je ena slikca trenutnega delovanja :)

Normalna stran:



Po tem ko blokiramo uporabnika slotechar:

Vazelin ::

Btc dominanca tudi na cmc prebila 66%
Bo zanimivo ali se lahko še kdaj ponovi 80 in toliko procentov.

PrihajaNodi ::

Imho gre za klasičen bull trap.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Btc dominanca tudi na cmc prebila 66%
Bo zanimivo ali se lahko še kdaj ponovi 80 in toliko procentov.


Dominanca 66,2%
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Senior Dev ::

Libra prestavljena za nedoločen čas. Gremo na silkroad kupovati drogo za sive kriptovalute.

Vazelin ::

Pady stash napoveduje alt sezono:
It's been nearly a two-year consolidation. For altcoins. The longer the consolidation, usually the bigger the Breakout. I am so freaking excited after seeing this chart because I know the significance of it

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Pady stash napoveduje alt sezono:
It's been nearly a two-year consolidation. For altcoins. The longer the consolidation, usually the bigger the Breakout. I am so freaking excited after seeing this chart because I know the significance of it


Dokle bo twiter poln twitow o alt sezoni je sigurno ne bo. Preživelo bo nekaj kovancev, to sem ti že jasno povedal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

sivistol ::

Zgleda, da se pripravlja veliki blok kripto scene v kratkem. Žalostno bodo zatrli kripto še predno pravi igralci, kot so denimo Amazon, Facebook in Google izdajo svoje žetone oz. kovance oz. virtualni denar za velike množice. Facebook je spet vsega kriv.


si gledau mnuchina ?

hahahaahha , sej v bistvu ni rekel da bodo banali kripto, rekel je samo da bojo "lovili" tiste ki delajo kaj z kripto ala kaj z kakimi nelegalnimi posli, trajdanje pa ostane legalno dokler je kyc in tele regulative

Dtrader ::

@slotechar, zdej bi že moralo bit na vidiku začetek nakupa altov...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Senior Dev ::

Uradno smo v biku!!!

doktorproof ::

Neuradno smo orng biki!

Dtrader ::

Troll
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

xx23 ::

Senior Dev je izjavil:

Uradno smo v biku!!!


when moon?

sivistol ::

če ma slotechar btc.d chart kot indicator je mal preoptimističen

perci ::

Dozdeva se mi, da ga eno uro ne bo.

lamborđini ::

Trumpovi twiti, sedaj Mnuchin, lepo usklajeno. So predvidljivi ... ne bom komentiral, naj si vsak sam poizkuša razložiti kaj je namen takšnega početja in kaj s tem sporočajo (niti pod razno ni tako kot se zdi na prvi pogled).

sivistol ::

lamborđini je izjavil:

Trumpovi twiti, sedaj Mnuchin, lepo usklajeno. So predvidljivi ... ne bom komentiral, naj si vsak sam poizkuša razložiti kaj je namen takšnega početja in kaj s tem sporočajo (niti pod razno ni tako kot se zdi na prvi pogled).



koordiniran fud, vidijo da so zamudli vlak, zdej pa treba nabavit cheap btc , mogoč jim uspe mogoče ne

Senior Dev ::

lamborđini je izjavil:

Trumpovi twiti, sedaj Mnuchin, lepo usklajeno. So predvidljivi ... ne bom komentiral, naj si vsak sam poizkuša razložiti kaj je namen takšnega početja in kaj s tem sporočajo (niti pod razno ni tako kot se zdi na prvi pogled).

Vsi bi radi BTC, ker imajo kriptovalute svetlo prihodnost. USD bo propadel, BTC pa bo dobil podporo ameriškega kongresa in bo vodilna svetovna valuta oz. kriptovaluta valuta. Moje mnenje pač.

perci ::

Zelo si duhovit. Se tudi sam sebi smeješ?

sivistol ::

buy as much btc as posible before kyc

lamborđini ::

Senior Dev ::

perci je izjavil:

Zelo si duhovit. Se tudi sam sebi smeješ?

Frustriranc, ni ti treba smetit, če ti je dolg čas. Moje mnenje pač.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

kamiKaZaA ::

Dominanca 66,5%. To je nekaj kar sem mislil, da se nebo zgodilo. Sem bil prepričan, da nebomo prebili 66%. Torej sedaj se je zgodila ena stvar drugače, kot leta 2017. Po eni strani logično, da nebo ravno ves isto. Po mojih izračunih se bi naj korekcija BTC končala čez 2 dni in takoj za tem sledi alt sezona. To ne pomeni potem v enem dnevu +50% vse gor, ampak seveda postopna malo močnejša rast in da alt-i gredo v mesecu dni za vsaj x2, x3 in več.

Zgodovina sprememb…

sivistol ::

kamiKaZaA je izjavil:

Dominanca 66,5%. To je nekaj kar sem mislil, da se nebo zgodilo. Sem bil prepričan, da nebomo prebili 66%. Torej sedaj se je zgodila ena stvar drugače, kot leta 2017. Po eni strani logično, da nebo ravno ves isto. Po mojih izračunih se bi naj korekcija BTC končala čez 2 dni in takoj za tem sledi alt sezona. To ne pomeni potem v enem dnevu +50% vse gor, ampak seveda postopna malo močnejša rast in da alt-i gredo v mesecu dni za vsaj x2, x3 in več.


v bistvu bojo na hitr napumpali določene coine, a misliš da si bigboys želijo da jih kupiš poceni ?

Vazelin ::

opa že kar 66.5% dominanca.
Pol kripta pričakuje alt sezono. Tko da jo ne bo:))

kamiKaZaA ::

sivistol je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Dominanca 66,5%. To je nekaj kar sem mislil, da se nebo zgodilo. Sem bil prepričan, da nebomo prebili 66%. Torej sedaj se je zgodila ena stvar drugače, kot leta 2017. Po eni strani logično, da nebo ravno ves isto. Po mojih izračunih se bi naj korekcija BTC končala čez 2 dni in takoj za tem sledi alt sezona. To ne pomeni potem v enem dnevu +50% vse gor, ampak seveda postopna malo močnejša rast in da alt-i gredo v mesecu dni za vsaj x2, x3 in več.


v bistvu bojo na hitr napumpali določene coine, a misliš da si bigboys želijo da jih kupiš poceni ?

Jaz sem kupil, kar sem mislil kupit. In tudi novega denarja več ne vlagam not. Sedaj samo čakam na prodajo. Zdaj, če bo to čez 6 mesecev ali čez 3 leta ali čez 10 let, mi je roko na srce vseeno. Imam čas. Raje čakam par let, če bom zaradi tega dobil večkratnik. Kdaj pa bom prodajal, pa sem že povedal (cmc 5000b ali pa ko pokne zdajšnji BTC balon) in četudi bo takrat samo x2 od nakupa. Če pa -50% od nakupa ali pa pozitivna nula, pa nebom nič prodal, ampak pustil in čakal naslednji ciklus. Če sploh še bo...

sivistol ::

Vazelin je izjavil:

opa že kar 66.5% dominanca.
Pol kripta pričakuje alt sezono. Tko da jo ne bo:))


v bistvu altseason lahko pride , ko bojo bigboys mislil da imajo dovolj akumuliranih altov za kake 5x al več

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

opa že kar 66.5% dominanca.
Pol kripta pričakuje alt sezono. Tko da jo ne bo:))

Ali pa bo glih zaradi tega. Ker, ko se nekaj pričakuje, se naredi samo en mali umetni pump in vsi navalijo not, posledično se ustvari klasični FOMO.

Vazelin ::

če bo alt season bo dominanca btc na hitro padla. 8.dec 2017 66%, 14.dec 2017 53%.
kdor ne verjame bo moral verjeti

sivistol ::

kamiKaZaA je izjavil:

Vazelin je izjavil:

opa že kar 66.5% dominanca.
Pol kripta pričakuje alt sezono. Tko da jo ne bo:))

Ali pa bo glih zaradi tega. Ker, ko se nekaj pričakuje, se naredi samo en mali umetni pump in vsi navalijo not, posledično se ustvari klasični FOMO.


samo za fomo rabiš "dobre news ", kako dosežeš to ko so pa vsi altcoins posrani oz v strahu , posledično a misliš da bojo spet pokali dnar notr

Vazelin ::

delna altsezona je že bila april, maj:
- ltc iz 20 na 140
- xtz iz 0.35 na 1.8
- ...

res pa je, da smo videli bolj malo desetic in še manj stotic.

zna biti, da bo kmalu še kak "alt season trap" :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

sivistol je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Vazelin je izjavil:

opa že kar 66.5% dominanca.
Pol kripta pričakuje alt sezono. Tko da jo ne bo:))

Ali pa bo glih zaradi tega. Ker, ko se nekaj pričakuje, se naredi samo en mali umetni pump in vsi navalijo not, posledično se ustvari klasični FOMO.


samo za fomo rabiš "dobre news ", kako dosežeš to ko so pa vsi altcoins posrani oz v strahu , posledično a misliš da bojo spet pokali dnar notr


Ko je bil brc 3.300 letos so tudi bli skor vsi posrani btw...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Dtrader ::

Mislim, da se bo sedaj začelo pretapljati v alte. Pri LTC/BTC se je pri dnevnem grafu po 1 tednu začel odboj navzgor. Enako tudi pri ETH/BTC. Zame je to začetek.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

slotechar ::

Ja. Zacetek konca. :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Vazelin ::

A ni malo čudno? 3/4 hodlerjev je balls deep v altih (vključno z mano). Skratka, precej folka pričakuje imminent alt season. Ponavadi se je v kripto naredilo ravno obratno, kot je delala večina. Pametni so jan 2018 pobirali denar iz ico-tov. Folk je v ICOte takrat šele vlagal.

Da, lepo bi bilo videt kako bi alti in shiti spet poleteli tja x10 kot včasih, ampak se bojim da so pričakovanja malce previsoka.

Je pa tako, da so alti itak od /20 do /200 od vrha tako da je tudi x10 bolj zanikrna tolažba ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

tonis ::

BCH je včeraj dosegel 61% popravek na fibonačiju, kjer je tudi dnevni MA200.
LTC je prišel do 50% popravka, če bo šel po poti BCHja mora pasti tam nekje do 70$, kar seveda upam da bo :)
Pri obeh seh gledal od dna celotnega cikla pa do vrha.

Kaj menite ostali?

piksi71 ::

A mi lahko kdo kaj več pove o trgovalnih bootih. Na Tokens.net nekej reklamirajo nekega boota, pa sem šel gledat, pa mi ni nič jasno. Zanima me tudi, če to kdo od vas kaj podobnega uporablja in kakšne so kaj izkušnje. Vsaka info je dobrodošla.:)

lamborđini ::

Merlaku bot laufa že kakšen teden (to naj bi blo - je nekaj novega na menjalnicah). V osnovi imaš tri nastavitve trajdanja - konzervativno, normalno in agresivno ...

Jacksmav ::

lamborđini je izjavil:

Merlaku bot laufa že kakšen teden (to naj bi blo - je nekaj novega na menjalnicah). V osnovi imaš tri nastavitve trajdanja - konzervativno, normalno in agresivno ...



rezultati o uspešnosti bot-a...

Vazelin ::

50.1% minus provizije borzam>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

lamborđini ::

Jacksmav je izjavil:

lamborđini je izjavil:

Merlaku bot laufa že kakšen teden (to naj bi blo - je nekaj novega na menjalnicah). V osnovi imaš tri nastavitve trajdanja - konzervativno, normalno in agresivno ...


rezultati o uspešnosti bot-a...

Pravjo, da nič omembe vrednega.

Jacksmav ::

lamborđini je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

lamborđini je izjavil:

Merlaku bot laufa že kakšen teden (to naj bi blo - je nekaj novega na menjalnicah). V osnovi imaš tri nastavitve trajdanja - konzervativno, normalno in agresivno ...


rezultati o uspešnosti bot-a...

Pravjo, da nič omembe vrednega.


eh...sem mislil, da je kakega aduta spet povleku...lahko bi pa se mu očitno ne da.... binance bi mogu...bi bil glavni frajer... :)

lamborđini ::

««
277 / 468
»»